BERGİZ İNŞAAT A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1975
BERGİZ İNŞAAT A.Ş.
 


1975 yılında müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kurulan firmamız, 1985 yılında BERGİZ adını alarak kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergiledi. Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda alt yapı, orman yolları, hafriyat işlerine önem veren BERGİZ A.Ş. iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, gölet, sulama tesisleri, boru hatları, köy ver orman yolları projelerini üstlendi.
 
          Daha sonra Karayolu inşaatı ve bitümlü sıcak karşım işlerinde de faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz yapmış olduğu işlerden dolayı işveren idarelerin güvenini kazanmayı başarmış ülkemiz dört bir yanına kurduğu asfalt üretim tesisleriyle ülkemizin karayolu inşaatlarına büyük katkıda da bulundu Güçlü teknik kadrosu, sorunlara profesyonel yaklaşımları ve geniş makine parkı ile bu alanda da BERGİZ A.Ş. ön sıralarda yer almayı başardı.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.bergiz.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 00.00 - 00.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBERGİZ İNŞAAT A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pilot Ankara BERGİZ İNSAAT A.Ş.
PilotBERGİZ İNSAAT A.Ş.
We are looking for CESSNA 560 XL Citation ExcelCaptain and First Officer based in Ankara (Turkey) Immediate AvailabilityCAPTAIN PILOT MINIMUM REQUIREMENTS• Must hold a valid ATPL JAA/EASA license.• Applicable type rating. (CESSNA 560 XL)• Current 1st class medical.• ICAO level 4 English Proficiency Certificate.• 2000+ h Total time on fixed wing aircrafts.• 750+ h PIC in Multi Engine Turbine Jets. • 300+ h on Type.F/O MINIMUM REQUIREMENTS• Must hold a valid ATPL or CPL FAA/JAA/EASA license.• Applicable type rating. (CESSNA 560 XL)• Current 1st class medical.• ICAO level 4 English Proficiency Certificate.• 500+ h Total time on fixed wing aircrafts.• 250+ h PIC in fixed wing aircrafts. • 200+ h Multi Engine Turbine Jets.• 100+ h on Type.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Ankara BERGİZ İNSAAT A.Ş.
Teknik Ofis MühendisiBERGİZ İNSAAT A.Ş.
Şirketimizin yapımını üstlendiği projelerin Ankara Merkez Teknik Ofisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun, Büyük ölçekli ve nitelikli yol, köprü, tünel projelerinde tecrübesi bulunan, Keşif, metraj ve hakediş hazırlama konularında en az 3 yıl tecrübeli, Birim fiyat analizi yapabilen, Ms Office uygulamalarına hakim, Autocad ve Excel ileri düzeyde kullanabilen, Sistemli, dinamik, esnek çalışma saatlerine uyabilecek ve ekip çalışmasına yatkın,Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  “Teknik ofis mühendisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Ankara BERGİZ İNSAAT A.Ş.
AvukatBERGİZ İNSAAT A.Ş.
Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin hukuk bölümünden mezun Özellikle Kamu ihale kanunu  ve genel hukuk branşlarında en az 3 yıl deneyimliKamu ihale kanunu konusunda tüm süreçleri yürütebilecek.  Dilekçe itiraz  ve takiplerini yaparak yönetime raporlayabilecekSözleşmeler hukuku alanında deneyimli ve her türden tipik  / atipik sözleşmeleri hazırlayabilme / inceleyebilme yetisi olanKurumsal şirket deneyimi olan MS Office programlarını ve UYAP ve Hukuk İcra programlarını kullanabilen Temsil yeteneği kuvvetli, disiplinli ve araştırmacı Mesleğinin sorumluluğunu taşıyabilen ve düzenli çalışan Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk duygusu yüksek ve sonuç odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Çalışma arkadaşı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Şefi Ankara BERGİZ İNSAAT A.Ş.
Muhasebe ŞefiBERGİZ İNSAAT A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen SMMM Belgesine sahip Tercihen Zirve muhasebe programını kullanabilen En az 5 yıl inşaat firması tecrübeli Yönetim kuruluna finansal, maliyet ve stok raporlarını düzenleyebilecek Muhasebe, vergi, sgk ve personel ile iligli mevzuatları bilen Ekip çalışmasına yatkın ve personel yönetimi konusunda deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı