BERGİZ İNŞAAT A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1975
BERGİZ İNŞAAT A.Ş.
 


1975 yılında müteahhitlik hizmetleri vermek amacıyla kurulan firmamız, 1985 yılında BERGİZ adını alarak kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergiledi. Türkiye’nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda alt yapı, orman yolları, hafriyat işlerine önem veren BERGİZ A.Ş. iş hacmindeki hızlı artışla beraber, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarına bağlı olarak yürütülen, gölet, sulama tesisleri, boru hatları, köy ver orman yolları projelerini üstlendi.
 
          Daha sonra Karayolu inşaatı ve bitümlü sıcak karşım işlerinde de faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz yapmış olduğu işlerden dolayı işveren idarelerin güvenini kazanmayı başarmış ülkemiz dört bir yanına kurduğu asfalt üretim tesisleriyle ülkemizin karayolu inşaatlarına büyük katkıda da bulundu Güçlü teknik kadrosu, sorunlara profesyonel yaklaşımları ve geniş makine parkı ile bu alanda da BERGİZ A.Ş. ön sıralarda yer almayı başardı.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.bergiz.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 00.00 - 00.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBERGİZ İNŞAAT A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine İkmal Müdürü Ankara BERGİZ İNSAAT A.Ş.
Makine İkmal MüdürüBERGİZ İNSAAT A.Ş.
     Bay Makine Mühendisleri•  Ankara merkezimizde görevlendirilmek üzere,•  İş ve inşaat makinelerinin ikmal, bakım ve onarımı konularında en az 5 yıl tecrübeli •  Şantiyelerdeki tüm makinelerin ikmal, bakım , onarım işlerini yönetecek, şantiyelerdeki kademe ekiplerini yönlendirecek•  50 yaşını aşmamış,•  Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,•  Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanan, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı