Beşiktaş Amerikan Kültür Özel Eğitim Hizm. Tic. Ltd. Şti 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1951


Türkiye’de 135 şubesi ile köklü bir kuruluş olan ve başarılı bir şekilde dil eğitimi veren Amerikan Kültür Dil Okulları, Beşiktaş Şubesi ile de öğrencilerine yabancı dil öğrenirken kaliteli eğitim almak isteyenlere hizmet vermektedir. Alanlarında uzman eğitim kadromuzla öğrencilerimize başlangıç seviyesinden uzmanlık seviyesine ve çeşitli sınavlarda da eğitim vermekteyiz. Amerikan Kültür Dil Okullarında uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek dil okuludur. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kurslarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Konseyi tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek eğitim sistemidir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğitim


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 22.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 20.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 09.00 - 20.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
PrimBeşiktaş Amerikan Kültür Özel Eğitim Hizm. Tic. Ltd. Şti İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
English Teacher İstanbul(Avr.) BEŞİKTAŞ AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI
English TeacherBEŞİKTAŞ AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI
For Turkish instructor ; A university degree from foreign language department,For Native instructor; A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate (or English as the mother tongue is required)Applications are for Besiktas Branch, Result orientated  Willing to work with adults, energetic , disciplined and  positive. Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. Willing to work in flexible working hours. Willing to use interactive and communicative methods in classes. Willing to work as a part of a team.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Koordinatörü İstanbul(Avr.) BEŞİKTAŞ AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI
Eğitim KoordinatörüBEŞİKTAŞ AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI
Üniversitelerin İngiliz Dili Edebiyatı, Amerikan Kültür ve Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği, Mütercim Tercümanlık (İngilizce) bölümlerinden mezun,İlgili posizyonda en az 2 yıl tecrübeli,İletişim becerileri gelişmiş,İlgili, dinamik,Motivasyonu yüksekOrganizasyon kabiliyeti güçlü,Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Full time çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı