Beta Optik San.ve Tic.Ltd.Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.betaoptik.com

Beta Optik San.ve Tic.Ltd.Şti.

1968 yılında perakende mağazalarıyla optik sektörüne giriş yapan Beta Optik, 2001 yılında gözlük camı ve çerçevesi ithalatına ve yurt içinde toptan satışına başladı. Kısa sürede Türkiye çapında şubeleşen Beta Optik, 2007 yılında Türkiye’nin ilk Free Form teknolojisine sahip gözlük camı üretim fabrikasını kurdu.

Beta Optik aynı zamanda Fellini marka optik ve güneş gözlüklerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. İstanbul Ümraniye’de fabrikası, Sirkeci, Kadıköy, Bursa, Antalya ve Erzurum’da birer şubesi bulunan Beta Optik’in 42 personeli bulunmaktadır.
Beta Optik San.ve Tic.Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Elemanı İstanbul(Asya) Beta Optik San.ve Tic.Ltd.Şti.
Kalite ElemanıBeta Optik San.ve Tic.Ltd.Şti.
Türkiye'de Optik Sektörünün öncüsü, satış ve üretimini gerçekleştiren firmamızın ŞerifAli Mahallesi-Ümraniye merkez ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere haiz ‘’Kalite Kontrol Personeli’’ aramaktayız; MYO, Üniversitelerin Fizik, Kimya, Biyoloji veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,Kalite yönetim sistemleri konusunda yetiştirilecek,Ms-Office programlarını kullanma becerisine sahip olmak, Vardiyalı çalışabilecek, Strese dayanıklı ve esnek çalışma koşullarına uyumlu olmak, Analitik düşünce yapısına sahip, iletişimi güçlü olmak, Takım çalışmasına yatkın, müşteri, kalite ve sonuç odaklı çalışabilmek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,İSTANBUL Anadolu yakası Ümraniye-Ataşehir-Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı