Beykent Eğitim Kurumları 

Şirket Bilgileri

www.beykent.edu.tr

Beykent Eğitim Kurumları

 

Beykent Eğitim Kurumları'nın temeli, Beykent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Adem ÇELİK tarafından 1990 yılında Özel Beykent İlköğretim Okulu, Özel Beykent Lisesi ve Özel Beykent Anadolu Lisesi'nin kurulması ile atılmıştır. Beykent yerleşim projesi mimarı Adem Çelik kendi adıyla anılan ilköğretim okulunu yaptırarak 1990 yılında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlamıştır. 1997 yılında Beykent Eğitim Kurumları bünyesinde Özel Edirne Beykent Lisesi ve Özel Edirne Beykent İlköğretim Okulu kurulmuştur. 2002 - 2003 eğitim -öğretim yılında İstanbul ve Edirne'de bulunan Beykent Okulları'nda 1500 öğrenci öğrenim görmektedir.

Adem Çelik-Beykent Eğitim Vakfı, 1996'da Adem Çelik tarafından kurulmuştur. Bu vakfa ait olan Beykent Üniversitesi 09.07.1997 tarih ve 4282 sayılı yasayla kurulmuş, kamu tüzel kişiliğine sahip bir vakıf üniversitesidir. 1997-1998 akademik yılında eğitim-öğretime başlayan Beykent Üniversitesi'nde bugün 4 fakülte, 12 bölüm, 1 Yabancı Diller Yüksekokulu, 1 Meslek Yüksek Okulu ve 2 enstitüde eğitim-öğretim sürdürülmektedir. Bugün Beykent Üniversitesi yaklaşık %22'si burslu olmak üzere, toplam 2500 öğrencisi, seçkin akademik kadrosu, dünya standartlarında teknik donanım ve uygulama alanı ile ihtiyaçlar doğrultusunda kendini yenileyebilen farklı bir kurum olarak varlığını sürdürmektir.

 


Beykent Eğitim Kurumları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Öğrenci İşleri Memuru İstanbul(Avr.) Beykent Üniversitesi
Öğrenci İşleri MemuruBeykent Üniversitesi
En az Ön Lisans mezunu, Öğrenci İşleri pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli, Ms Office Programlarına hakim, Takipçi ve takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve diğer ilgili mevzuat hükümlerine hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı