Beykent Eğitim Kurumları 

Şirket Bilgileri

www.beykent.edu.tr

Beykent Eğitim Kurumları

 

Beykent Eğitim Kurumları'nın temeli, Beykent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Adem ÇELİK tarafından 1990 yılında Özel Beykent İlköğretim Okulu, Özel Beykent Lisesi ve Özel Beykent Anadolu Lisesi'nin kurulması ile atılmıştır. Beykent yerleşim projesi mimarı Adem Çelik kendi adıyla anılan ilköğretim okulunu yaptırarak 1990 yılında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlamıştır. 1997 yılında Beykent Eğitim Kurumları bünyesinde Özel Edirne Beykent Lisesi ve Özel Edirne Beykent İlköğretim Okulu kurulmuştur. 2002 - 2003 eğitim -öğretim yılında İstanbul ve Edirne'de bulunan Beykent Okulları'nda 1500 öğrenci öğrenim görmektedir.

Adem Çelik-Beykent Eğitim Vakfı, 1996'da Adem Çelik tarafından kurulmuştur. Bu vakfa ait olan Beykent Üniversitesi 09.07.1997 tarih ve 4282 sayılı yasayla kurulmuş, kamu tüzel kişiliğine sahip bir vakıf üniversitesidir. 1997-1998 akademik yılında eğitim-öğretime başlayan Beykent Üniversitesi'nde bugün 4 fakülte, 12 bölüm, 1 Yabancı Diller Yüksekokulu, 1 Meslek Yüksek Okulu ve 2 enstitüde eğitim-öğretim sürdürülmektedir. Bugün Beykent Üniversitesi yaklaşık %22'si burslu olmak üzere, toplam 2500 öğrencisi, seçkin akademik kadrosu, dünya standartlarında teknik donanım ve uygulama alanı ile ihtiyaçlar doğrultusunda kendini yenileyebilen farklı bir kurum olarak varlığını sürdürmektir.

 


Beykent Eğitim Kurumları İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Matematik Öğretmeni İstanbul(Avr.) Beykent Özel Eğitim
Matematik ÖğretmeniBeykent Özel Eğitim
Beykent Okulları, Uluslararası Bakalorya “Küçük Yaş Programı (PYP)” , “Orta Yaş Programı (MYP)” ve “Diploma Programı (DP) ”na yetkilendirilmiş bir okul grubudur.Alanında lisans eğitimini tamamlamış, İyi düzeyde İngilizce bilen (Tercihen), Öğretmenlik deneyimi olan (Tercihen), İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Takip ve zaman yönetimi konularında güçlü, pratik ve hızlı, Etkili yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, Dinamik bir çalışma ortamında kendisini yenileyen, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Yaratıcı, değişime ve gelişime açık, Çabuk uyum sağlayan, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü,Güçlü eleştirel düşünme becerisine sahip olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Beden Eğitimi Öğretmeni İstanbul(Avr.) Beykent Özel Eğitim
Beden Eğitimi ÖğretmeniBeykent Özel Eğitim
Beykent Okulları, Uluslararası Bakalorya “Küçük Yaş Programı (PYP)” , “Orta Yaş Programı (MYP)” ve “Diploma Programı (DP) ”na yetkilendirilmiş bir okul grubudur.Alanında lisans eğitimini tamamlamış, İyi düzeyde İngilizce bilen (Tercihen), Öğretmenlik deneyimi olan (Tercihen), İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Yüzme sertifikası olan, Takip ve zaman yönetimi konularında güçlü, pratik ve hızlı, Etkili yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, Dinamik bir çalışma ortamında kendisini yenileyen, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Yaratıcı, değişime ve gelişime açık, Çabuk uyum sağlayan, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü,Güçlü eleştirel düşünme becerisine sahip olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer İstanbul(Avr.) Danış Emlak Gıda
KasiyerDanış Emlak Gıda
En az lise mezunu Cafe - Restaurant kasalarında en az 1 yıl tecrübeli İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi ve dinamik Analitik düşünce yeteneği gelişmiş 35 yaşını aşmamış Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün Takım ruhuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Avrupa Yakası' nda ikamet eden (Ayazağa - Maslak civarı tercih sebebidir.)Yazar kasa ve pos cihazı kullanımı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.) Beykent Üniversitesi
Mekanik Kontrol MühendisiBeykent Üniversitesi
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Otel, Hastane, AVM, İş Merkezi gibi büyük ölçekli projelerin mekanik tesisat (HVAC, Yangın, Sıhhi Tesisat) saha uygulamalarında  en az 5 yıl deneyimli,Taşeronların sevk ve idaresinde deneyimli,  Hakediş inceleme, hazırlama ve şantiye yönetimi konularına hakim,MS Office ve Autocad programlarına hakim, mekanik tesisat proje ve koordinasyon işlerinde görev almış,Ekip yönetimi kabiliyeti yüksek, yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı