Bıçakcılar Tıbbi Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1959


http://www.bicakcilar.com

Bıçakçılar Tıbbi Cihazlar San. ve Tic. A.Ş.

 

Türkiye’nin önde gelen tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler imalatçısı ve dağıtıcısı olan Bıçakcılar 1959 yılından bu yana sağlık sektörüne hizmet vermektedir. Bıçakcılar kalite güvence sisteminin DIN EN ISO 9001:2000 ve DIN EN ISO 13485 standartlarına uygunluğu RWTÜV tarafından onaylanmıştır. Bıçakcılar ürünleri Avrupa Birliği ülkelerinde sağlık ürünlerinin ithal ve kullanım müsaadesi olan CE Markası kullanım yetkisine sahiptir. 

Yurtiçinde ve yurtdışında 80 ülkede sağlık sektörüne hizmet veren Bıçakcılar, yüksek teknolojili cihazlarla donatılmış Büyükçekmece Üretim Tesisleri’nde, İstanbul İdare Merkezi’nde ve Ankara, İzmir, Samsun, Antalya ve Adana Satış Şubeleri’nde 900’ü aşkın çalışanı ile mükemmeliyet ve tam müşteri memnuniyeti hedefleyerek, 57 yıldır bu doğrultuda ödün vermeden çalışmaktadır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Yemekhane
Erzak YardımıBıçakcılar Tıbbi Cihazlar San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Mühendisi İstanbul(Avr.) Bıçakçılar Tıbbi Cihazlar A.Ş.
Üretim MühendisiBıçakçılar Tıbbi Cihazlar A.Ş.
 Kıraç - Esenyurt' ta bulunan fabrikamızın kontrollü üretim alanlarında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin, Kimya, Makina, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Üretim yapan bir firmada benzer pozisyonda en az 1-2 yıl deneyim sahibi MS Office uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilen Proses verimliliği, süreç iyileştirme, maliyet ve kalite yönetimi konularına hakim Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış Araştırma, sorgulama ve takipçi olma özelliklerine sahip Sigara kullanmayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı