Bilişim Eğitim Merkezi - "Bilişim Eğitim Grubu" 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


BİLİŞİM EĞİTİM GRUBU

Bilişim Eğitim Grubu, gelişen teknolojiye uyumlu eğitim standartlarının gereklerini yerine getirerek hizmet vermek amacıyla 1999 yılında faaliyete başlamıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana eğitim alanında uzmanlaşmayı hedef edinmiş ve bu hedef doğrultusunda franchise sistemi ile birlikte 30 şubeye ulaşmıştır. Bilişim Eğitim Grubu; Bilişim Eğitim Merkezi, InfoLANG Schools of English, Birinsan Kişisel Gelişim Akademisi, Bilişim Junior, InfoLANG Junior, Bilgi Koleji markaları ile eğitim sektörün önde gelen kurumdur.

Bilişim, Dil ve Kişisel Gelişim Eğitimleri alanında teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni eğitim modelleri geliştiren ve bu modelleri tüm dünyaya sunan Türkiye'nin en iyi ve en kaliteli eğitim ve kariyer merkezidir.
 
Bilişim Eğitim Grubu;
• Bireylerin kişisel gelişimleriyle beraber, profesyonel iş yaşamlarında onları bir adım öne çıkarmayı,
• Kurumların sahip oldukları bilişim teknolojilerini en etkin ve en verimli şekilde kullanarak rekabet gücünü artırmayı,
• Geliştirdiği yeni eğitim modelleriyle bireyleri gelişen teknolojiler ile tanıştırmayı misyon edinmiştir.
Bilişim Eğitim Grubu, bu misyonunu gerçekleştirmek için; eğitim verdiği kişi ve kurumlara kalite, güven, memnuniyet, kariyer odaklılık, yenilikçilik ve öğretme garantisi prensipleriyle kendilerine değer katacak eğitimleri teklif eder.

DEĞERLERİMİZ
Öğretme Garantisi: Bilişim Eğitim Merkezi'nde derse katılıp, %90 devam ettiği halde belge alacak başarıyı gösteremeyen veya sınavlarda başarılı olmasına rağmen kendisini yetersiz hisseden kursiyer, aynı eğitimi tekrar ücretsiz alma hakkına sahiptir.
Yenilikçilik: Bilişim Eğitim Grubu, eğitim alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize uygun yenilikçi eğitim modelleri geliştirir.
Kariyer Odaklılık: Bilişim Eğitim Merkezi, eğitimlere katılan herkese iş yaşamlarında kariyer olanakları sunmayı amaçlar.
Güven: Bilişim Eğitim Grubu, eğitimin olmazsa olmaz unsuru olan güven duygusunu eğitimlere katılan herkese hissettirir.
Katılımcı Memnuniyeti: Bilişim Eğitim Grubu için en büyük öncelik katılımcının memnuniyetidir. Eğitim süresince her sınıfta en az 2 defa ‘'Memnuniyet Anketi'' uygulanır. Uygulanan bu memnuniyet çalışmalarında kursiyerlerimizin memnuniyet oranı %99'dur. Bilişim Eğitim Grubu'nda yeni kayıtların %50'sinden fazlası mezun kursiyerlerimizin tavsiyeleriyle gerçekleşmektedir.
 
"EĞİTİMDE ULUSLARARASI KALİTE STANDARDI" VE "GÜÇLÜ PARTNERLER"
Bilişim Eğitim Grubu faaliyete başladığı ilk günden itibaren eğitim kalitesini uluslararası standartların üzerine çıkarmaya özen göstermiş ve bu alanda başarılar elde etmiştir. Bu başarılar ile beraber eğitimini vermiş olduğu yazılımların dev üreticileri başta MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK, CISCO olmak üzere  Corel, SolidWorks, Sta4-CAD, gibi iş ortaklarının yetkinliklerine sahip olmuştur. Bu yetkinlikler ile eğitimde kalite konusunda gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunabilen bir kurum haline gelmiştir.

"DEV EĞİTMEN KADROSU VE GENİŞ HİZMET YELPAZESİ"
Hizmet yelpazesinde bulunan bilgisayar eğitimlerinin çeşitliliği ile Türkiye'nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan Bilişim Eğitim Grubu sayıları ikiyüzelliyi aşan dev eğitmen kadrosu ile bireyleri bilişim teknolojileriyle tanıştırmaya ve bu alanda profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.

"ŞİRKETLERİN KURUMSAL EĞİTİM PARTNERİ"
Bilişim Eğitim Grubu, geliştirdiği "Kurumsal Eğitim Partnerliği" anlayışı ile şirketlerinin insan kaynaklarına da en önemli hizmetleri uygulamış olan eğitim merkezidir. Kurumsal Eğitimlerde "Eğitim İhtiyaç Analizi , "Online Seviye Tespit Sınavı" ve eğitim sonu "Eveluasyon Raporlamaları" eğitimde kalite farkını hissettirmiş ve İnsan Kaynakları bölümlerinin partneri olarak hizmetlerini sunmaktadır.

 "TÜRKİYE'DE İLK DEFA FRANCHISE SİSTEMİ"
Bilişim  Eğitim Grubu, gelişen teknolojilerle bireyleri tanıştırmak ve ülkemizin her yerinde Bilişim Profesyonelleri yetiştirme hedefi doğrultusunda franchise sistemi geliştiren ilk bilgisayar eğitim kurumudur. Yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşarak, markası ile birlikte Türkiye'ye yaygınlaştırmaya başlamıştır. 
Bu doğrultuda ülkemizin tüm coğrafi bölgelerinde bulunan şehirlerde Bilişim Eğitim Grubu şubeleri açılmaya başlanmıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim,Bilişim Danışmanlığı,Eğitim

Firma web sitesi: www.bilisimegitim.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Şubelerimizde çalışma gün ve saatleri değişiklik gösterebilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Bilişim Eğitim Merkezi - "Bilişim Eğitim Grubu" İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Okul Müdürü İstanbul(Avr.), ... Bilgi Koleji
Okul MüdürüBilgi Koleji
Bilişim Eğitim Grubu“Mutluluk Veren Bilgi’yi Birlikte Çoğaltalım.”Okulumuzda görevlendirilmek üzere ;•    2050 Nesli'ni yetiştirmeyi hedefleyen,•    Çocuklarımızın mutluluğunu ilk sırada tutan,•    İngilizce bilen ve/ veya bu konuda kendini geliştirmeyi amaçlayan, (Hizmet içi eğitim verilecektir.)•    Gelecekte okullarımıza paydaş olmayı hedefleyen,     Okul Müdürü alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Anasınıfı Öğretmeni /Sınıf ve Branş Öğretmenleri İstanbul(Avr.), ... Bilgi Koleji
Anasınıfı Öğretmeni /Sınıf ve Branş ÖğretmenleriBilgi Koleji
Bilişim Eğitim Grubu“Mutluluk Veren Bilgi’yi Birlikte Çoğaltalım.”Okulumuzda görevlendirilmek üzere öğretmenler alınacaktır. • 2050 Nesli’ni yetiştirmeyi hedefleyen,• Atanmış değil, adanmış öğretmen olmak isteyen,• Çocuğumun öğretmeni benim gibi olsun isterim diyen,• İyi öğretmenliğin, çok ödev vermekle olmayacağını düşünen,• Öğrenciler ile oyunu ciddiye alan ve bir eğitim aracı olarak gören,• Öğretmeyi ve eğitmeyi mekan ile sınırlamayan,• Çocuklarımızın mutluluğunu ilk sırada tutan,• Tek taraflı aktaran yerine birlikte öğrenerek öğreten,• İngilizce bilen ve/veya bu konuda kendini geliştirmeyi amaçlayan,• En az 4 yıl geleceği birlikte şekillendirecek,• Gelecekte okullarımıza paydaş olmayı hedefleyen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetiştirilmek Üzere Yazılım/Sistem Uzmanı Ankara, İstanbul(Avr.)... Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Yetiştirilmek Üzere Yazılım/Sistem UzmanıBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Üniversitelerin bilişim ile ilgili lisans/önlisans bölümlerinden veya sayısal alanlardan mezun olan,Bilişim Teknolojilerine ilgi duyan ve kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen,30 yaş ve altında, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünce ve insan ilişkileri konusunda etkili.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
.Net Yazılım Geliştirme Eğitmeni Ankara, İstanbul(Avr.)... Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
.Net Yazılım Geliştirme EğitmeniBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Üniversitelerin mühendislik, bilgisayar, bilişim ile ilgili lisans bölümlerinden mezun,Microsoft Yazılım dillerine hâkim, Alanında en az 4 yıl tecrübeli C#, SQL ve Asp.Net ile ilgili projelerde yer almış,Mesleki İngilizce bilgisine sahip, Tercihen konusuyla ilgili sertifikalara sahip, Tercihen eğitmenlik deneyimi olan veya bu konuda kendini yeterli gören,Güler yüzlü, iletişim gücü yüksek, yeniliklere açık ve insan ilişkileri gelişmiş,Diksiyonu düzgün, Teknolojiyi yakından takip eden Tam Zamanlı/ Dönemsel/ Proje Bazlı/ Part time çalışabilecek Danışman/ Uzman/ Eğitmen/ Profesyoneller
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Mimarlık ve Dekorasyon Eğitmeni Ankara, İstanbul(Avr.)... Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
İç Mimarlık ve Dekorasyon EğitmeniBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
* Üniversitelerin İç Mimarlık veya Mimarlık bölümlerinden mezun,* İç mekan tasarımında uzman derecesinde bilgili ve malzeme konusuna hakim,* Tercihen alanında eğitmenlik deneyimi olan veya bu konuda kendini yeterli gören,* Tercihen bilgisayar destekli tasarım konusunda bilgi sahibi olan, özellikle autocad,* Yaratıcı ve özgüveni yüksek,* İnsan ilişkilerinde başarılı,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Kurumsal Satış UzmanıBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Hakkımızda;Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü PartnerlerEğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet YelpazesiKurumsal Eğitim PartnerinizEğitim Sektöründe ilk defa Franchise! Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilişim sektöründe en az 2 yıl Kurumsal Satış tecrübesi olan, Tercihen Kurumsal firmalarda satış tecrübesi ve portföyü olan, Belirlenen hedefler doğrultusunda müşteri ziyaretlerinde bulunmak ve sahada sıcak satış yapmak,MS Office Programlarına hakim, İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli, takipçi, güvenilir, aktif ve sorumluluk sahibi,İletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve hırslı, Diksiyonu düzgün, sunum yeteneğine sahip, prezantabl, Kalite, başarı ve hedef odaklı çalışmayı benimsemiş, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, Motivasyonu ve enerjisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi Ankara, İstanbul(Avr.)... Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Satış YöneticisiBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Hakkımızda;Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü PartnerlerEğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet YelpazesiKurumsal Eğitim PartnerinizEğitim Sektöründe ilk defa Franchise!Aranan NiteliklerTercihen Yüksek Lisans mezunu, Müşteri ilişkileri, memnuniyeti ve satış konusunda deneyimli Yöneticilik konusunda en az 5 yıl deneyimli, Hedef odaklı, kurumsal girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Problem çözme becerilerine sahip, Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen eğitim sektöründe tecrübeli,hizmet sektöründe benzer bir pozisyonda çalışmış,Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şube Asistanı Ankara, İstanbul(Avr.)... Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Şube AsistanıBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Hakkımızda;Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü PartnerlerEğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet YelpazesiKurumsal Eğitim PartnerinizEğitim Sektöründe ilk defa Franchise!Aranan NiteliklerEn az Meslek Yüksek Okulu mezunu, MS Office programlarını çok iyi derecede bilen, Ön muhasebe bilgisi olan, Diksiyonu düzgün,görünümüne önem veren, Kişisel gelişime açık,düzenli, Yoğun çalışma temposuna ve hafta sonu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, 22 - 30 yaşlarında , Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Satış Danışmanı Ankara, İstanbul(Avr.)... Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Eğitim Satış DanışmanıBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Hakkımızda;Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü PartnerlerEğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet YelpazesiKurumsal Eğitim PartnerinizEğitim Sektöründe ilk defa Franchise!Ön lisans veya Lisans mezunu , En az 2 yıl satış tecrübesine sahip (Tercihen eğitim - hizmet sektöründe) , Yoğun ve dinamik çalışma ortamında esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,Sunum yeteneğine ve düzgün diksiyona sahip, dış görünümüne özen gösteren , Kariyerini eğitim sektöründe satış alanında devam ettirmek ve geliştirmek isteyen ,İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek , MS Office programlarını kullanabilen , 30 yaşını aşmamış , Hafta sonu çalışabilecek , Bay - Bayan Eğitim Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı