Bilişim Eğitim Merkezi - "Bilişim Eğitim Grubu" 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


BİLİŞİM EĞİTİM GRUBU

Bilişim Eğitim Grubu, gelişen teknolojiye uyumlu eğitim standartlarının gereklerini yerine getirerek hizmet vermek amacıyla 1999 yılında faaliyete başlamıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana eğitim alanında uzmanlaşmayı hedef edinmiş ve bu hedef doğrultusunda franchise sistemi ile birlikte 30 şubeye ulaşmıştır. Bilişim Eğitim Grubu; Bilişim Eğitim Merkezi, InfoLANG Schools of English, Birinsan Kişisel Gelişim Akademisi, Bilişim Junior, InfoLANG Junior, Bilgi Koleji markaları ile eğitim sektörün önde gelen kurumdur.

Bilişim, Dil ve Kişisel Gelişim Eğitimleri alanında teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni eğitim modelleri geliştiren ve bu modelleri tüm dünyaya sunan Türkiye'nin en iyi ve en kaliteli eğitim ve kariyer merkezidir.
 
Bilişim Eğitim Grubu;
• Bireylerin kişisel gelişimleriyle beraber, profesyonel iş yaşamlarında onları bir adım öne çıkarmayı,
• Kurumların sahip oldukları bilişim teknolojilerini en etkin ve en verimli şekilde kullanarak rekabet gücünü artırmayı,
• Geliştirdiği yeni eğitim modelleriyle bireyleri gelişen teknolojiler ile tanıştırmayı misyon edinmiştir.
Bilişim Eğitim Grubu, bu misyonunu gerçekleştirmek için; eğitim verdiği kişi ve kurumlara kalite, güven, memnuniyet, kariyer odaklılık, yenilikçilik ve öğretme garantisi prensipleriyle kendilerine değer katacak eğitimleri teklif eder.

DEĞERLERİMİZ
Öğretme Garantisi: Bilişim Eğitim Merkezi'nde derse katılıp, %90 devam ettiği halde belge alacak başarıyı gösteremeyen veya sınavlarda başarılı olmasına rağmen kendisini yetersiz hisseden kursiyer, aynı eğitimi tekrar ücretsiz alma hakkına sahiptir.
Yenilikçilik: Bilişim Eğitim Grubu, eğitim alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize uygun yenilikçi eğitim modelleri geliştirir.
Kariyer Odaklılık: Bilişim Eğitim Merkezi, eğitimlere katılan herkese iş yaşamlarında kariyer olanakları sunmayı amaçlar.
Güven: Bilişim Eğitim Grubu, eğitimin olmazsa olmaz unsuru olan güven duygusunu eğitimlere katılan herkese hissettirir.
Katılımcı Memnuniyeti: Bilişim Eğitim Grubu için en büyük öncelik katılımcının memnuniyetidir. Eğitim süresince her sınıfta en az 2 defa ‘'Memnuniyet Anketi'' uygulanır. Uygulanan bu memnuniyet çalışmalarında kursiyerlerimizin memnuniyet oranı %99'dur. Bilişim Eğitim Grubu'nda yeni kayıtların %50'sinden fazlası mezun kursiyerlerimizin tavsiyeleriyle gerçekleşmektedir.
 
"EĞİTİMDE ULUSLARARASI KALİTE STANDARDI" VE "GÜÇLÜ PARTNERLER"
Bilişim Eğitim Grubu faaliyete başladığı ilk günden itibaren eğitim kalitesini uluslararası standartların üzerine çıkarmaya özen göstermiş ve bu alanda başarılar elde etmiştir. Bu başarılar ile beraber eğitimini vermiş olduğu yazılımların dev üreticileri başta MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK, CISCO olmak üzere  Corel, SolidWorks, Sta4-CAD, gibi iş ortaklarının yetkinliklerine sahip olmuştur. Bu yetkinlikler ile eğitimde kalite konusunda gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunabilen bir kurum haline gelmiştir.

"DEV EĞİTMEN KADROSU VE GENİŞ HİZMET YELPAZESİ"
Hizmet yelpazesinde bulunan bilgisayar eğitimlerinin çeşitliliği ile Türkiye'nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan Bilişim Eğitim Grubu sayıları ikiyüzelliyi aşan dev eğitmen kadrosu ile bireyleri bilişim teknolojileriyle tanıştırmaya ve bu alanda profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.

"ŞİRKETLERİN KURUMSAL EĞİTİM PARTNERİ"
Bilişim Eğitim Grubu, geliştirdiği "Kurumsal Eğitim Partnerliği" anlayışı ile şirketlerinin insan kaynaklarına da en önemli hizmetleri uygulamış olan eğitim merkezidir. Kurumsal Eğitimlerde "Eğitim İhtiyaç Analizi , "Online Seviye Tespit Sınavı" ve eğitim sonu "Eveluasyon Raporlamaları" eğitimde kalite farkını hissettirmiş ve İnsan Kaynakları bölümlerinin partneri olarak hizmetlerini sunmaktadır.

 "TÜRKİYE'DE İLK DEFA FRANCHISE SİSTEMİ"
Bilişim  Eğitim Grubu, gelişen teknolojilerle bireyleri tanıştırmak ve ülkemizin her yerinde Bilişim Profesyonelleri yetiştirme hedefi doğrultusunda franchise sistemi geliştiren ilk bilgisayar eğitim kurumudur. Yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşarak, markası ile birlikte Türkiye'ye yaygınlaştırmaya başlamıştır. 
Bu doğrultuda ülkemizin tüm coğrafi bölgelerinde bulunan şehirlerde Bilişim Eğitim Grubu şubeleri açılmaya başlanmıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim,Bilişim Danışmanlığı,Eğitim

Firma web sitesi: www.bilisimegitim.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):

Açıklama: Şubelerimizde çalışma gün ve saatleri değişiklik gösterebilmektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Bilişim Eğitim Merkezi - "Bilişim Eğitim Grubu" İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Okul Müdürü İstanbul(Avr.), ... Bilgi Koleji
Okul MüdürüBilgi Koleji
Bilişim Eğitim Grubu“Mutluluk Veren Bilgi’yi Birlikte Çoğaltalım.”Okulumuzda görevlendirilmek üzere ;•    2050 Nesli'ni yetiştirmeyi hedefleyen,•    Çocuklarımızın mutluluğunu ilk sırada tutan,•    İngilizce bilen ve/ veya bu konuda kendini geliştirmeyi amaçlayan, (Hizmet içi eğitim verilecektir.)•    Gelecekte okullarımıza paydaş olmayı hedefleyen,     Okul Müdürü alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Anasınıfı Öğretmeni /Sınıf ve Branş Öğretmenleri İstanbul(Avr.), ... Bilgi Koleji
Anasınıfı Öğretmeni /Sınıf ve Branş ÖğretmenleriBilgi Koleji
Bilişim Eğitim Grubu“Mutluluk Veren Bilgi’yi Birlikte Çoğaltalım.”Okulumuzda görevlendirilmek üzere öğretmenler alınacaktır. • 2050 Nesli’ni yetiştirmeyi hedefleyen,• Atanmış değil, adanmış öğretmen olmak isteyen,• Çocuğumun öğretmeni benim gibi olsun isterim diyen,• İyi öğretmenliğin, çok ödev vermekle olmayacağını düşünen,• Öğrenciler ile oyunu ciddiye alan ve bir eğitim aracı olarak gören,• Öğretmeyi ve eğitmeyi mekan ile sınırlamayan,• Çocuklarımızın mutluluğunu ilk sırada tutan,• Tek taraflı aktaran yerine birlikte öğrenerek öğreten,• İngilizce bilen ve/veya bu konuda kendini geliştirmeyi amaçlayan,• En az 4 yıl geleceği birlikte şekillendirecek,• Gelecekte okullarımıza paydaş olmayı hedefleyen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, İstanbul(Avr.)... Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Genel BaşvuruBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Bilişim Eğitim Grubu bünyesinde (Bilişim Eğitim Merkezi, Infolang Dil Okulları, Bir İnsan Kariyer Gelişim ve Belgelendirme, Bilgi Koleji) farklı şube ve departmanlarda değerlendirilmek üzere Genel Başvuruları kabul etmekteyiz.  Başvurunuz orta ve uzun vadede açılabilecek pozisyonlarda değerlendirilecek olup, başvurunuzun olumlu olması durumunda size geri dönülecektir. Bilişim Eğitim Grubu’na göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı Ankara, İstanbul(Asya) Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Kurumsal Satış UzmanıBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Hakkımızda;Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü PartnerlerEğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet YelpazesiKurumsal Eğitim PartnerinizEğitim Sektöründe ilk defa Franchise! Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilişim sektöründe en az 2 yıl Kurumsal Satış tecrübesi olan, Tercihen Kurumsal firmalarda satış tecrübesi ve portföyü olan, Belirlenen hedefler doğrultusunda müşteri ziyaretlerinde bulunmak ve sahada sıcak satış yapmak,MS Office Programlarına hakim, İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli, takipçi, güvenilir, aktif ve sorumluluk sahibi,İletişim yeteneği kuvvetli, dinamik ve hırslı, Diksiyonu düzgün, sunum yeteneğine sahip, prezantabl, Kalite, başarı ve hedef odaklı çalışmayı benimsemiş, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, Motivasyonu ve enerjisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uzmanı İstanbul(Asya) Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Eğitim UzmanıBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
GENEL NİTELİKLERHakkımızda;Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü PartnerlerEğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet YelpazesiKurumsal Eğitim PartnerinizEğitim Sektöründe ilk defa Franchise! Aranılan Nitelikler·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Tercihen İnsan Kaynakları Eğitim Bölümünde ve/veya Eğitim Sektöründe en az 2 yıl tecrübeli,·         Bilişim Teknolojileri alanında bilgisi olan ve/veya kendini geliştirmek isteyen,·         Tercihen BT alanında projede yer almış,·         Organizasyon yeteneği güçlü,·         Operasyon süreçlerinde görev alabilecek,·         Çözüm odaklı çalışan,·         Tercihen İngilizce bilen,·         Eğitim Yönetimi alanında Kariyer Planı hedefleyen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Satış Danışmanı Ankara, İstanbul(Avr.)... Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Eğitim Satış DanışmanıBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
Hakkımızda;Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü PartnerlerEğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet YelpazesiKurumsal Eğitim PartnerinizEğitim Sektöründe ilk defa Franchise!Ön lisans veya Lisans mezunu , En az 2 yıl satış tecrübesine sahip (Tercihen eğitim - hizmet sektöründe) , Yoğun ve dinamik çalışma ortamında esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,Sunum yeteneğine ve düzgün diksiyona sahip, dış görünümüne özen gösteren , Kariyerini eğitim sektöründe satış alanında devam ettirmek ve geliştirmek isteyen ,İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek , MS Office programlarını kullanabilen , 30 yaşını aşmamış , Hafta sonu çalışabilecek , Bay - Bayan Eğitim Satış Danışmanları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Mimarlık ve Dekorasyon Eğitmeni Ankara, İstanbul(Avr.)... Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
İç Mimarlık ve Dekorasyon EğitmeniBilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San.Tic.
* Üniversitelerin İç Mimarlık veya Mimarlık bölümlerinden mezun,* İç mekan tasarımında uzman derecesinde bilgili ve malzeme konusuna hakim,* Tercihen alanında eğitmenlik deneyimi olan veya bu konuda kendini yeterli gören,* Tercihen bilgisayar destekli tasarım konusunda bilgi sahibi olan, özellikle autocad,* Yaratıcı ve özgüveni yüksek,* İnsan ilişkilerinde başarılı,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı