Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri San. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1972


www.bircom.com 

Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. 

 

1972 yılında kurulan Bircom, her büyüklükten ve her sektörden firmaya yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunmakta ve tümü kendi alanında teknoloji lideri olan firmaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Pek çok küresel markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır. Sektöründe öncü konumunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve Telekom alanındaki ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı çözümleri, en yüksek müşteri memnuniyetiyle sunma anlayışına sahiptir.
 
Bilişim alanında da çalışmalar yürüten Bircom, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda 2007,2008,2009 ve 2010 yıllarında dört kez üst üste yer alma başarısının ardından, 2012 yılında listede 5’inci kez yer almaya hak kazanmıştır. Bircom, yine Deloitte tarafından hazırlanan 2007,2009 ve 2012 yılları Avrupa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde ‘En Hızlı Büyüyen Teknoloji Firmaları’ listelerine de girerek ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.
 
Nitelikli çözüm, kaliteli müşteri hizmeti ve deneyimli çalışan yaklaşımıyla hareket eden Bircom, her zaman için en yüksek müşteri memnuniyeti seviyesini hedeflemiş ve bunu başarmış bir firma olma özelliğine sahip bulunmaktadır. Bircom ülke çapında daha yaygın ve geniş kapsamlı hizmet vermek hedefiyle çözüm ortakları ağını her geçen gün genişletmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim,Telekomünikasyon,Çağrı Merkezi Ürün ve Hizmetleri

Firma web sitesi: www.bircom.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: ..


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: ..


Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri San. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finans Uzmanı İstanbul(Avr.) Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hiz. San.Tic AŞ
Finans UzmanıBircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hiz. San.Tic AŞ
Şirketimizin Mali İşler Departmanında görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Finans Uzmanı alınacaktır: ·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden  mezun,·         Tercihen banka veya şirketlerin benzer pozisyonlarında en az 4 yıl deneyim sahibi,·         Finans ve muhasebe uygulamaları hakkında bilgi sahibi, tek düzen hesap planına hakim,·         Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın,·         Takım çalışmasına uyumlu,  iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,·         MS Office uygulamalarına hakim, tercihen ileri excel bilgisine sahip,·         NETSİS programını kullanmayı bilen,·         Strese dayanıklı, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Tercihen İngilizce bilen,·         İstanbul’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Front-end Developer İstanbul(Avr.) Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hiz. San.Tic AŞ
Front-end DeveloperBircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hiz. San.Tic AŞ
Tercihen Üniversitelerin Bilgisayar, Bilgi Teknolojileri veya ilgili bölümlerinden mezun,En az 3 yıl front-end web uygulamaları konusunda uzman, HTML5, CSS, Bootstrap, Angular konularına hakim, AJAX JSON call konularında tecrübeleri, SEO konsepti konusunda bilgi sahibi, Reponsive web design ve sayfa performansı konusuna hakim, Cross browser uyumluluğu konusunda tecrübeli, Photoshop, İllustrator kullanımına hakim, Takım çalışmasına yatkın, deadline tarihlerine uyan ekip arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.) Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hiz. San.Tic AŞ
Ürün YöneticisiBircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hiz. San.Tic AŞ
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Ürünler ve Teknolojiler hakkında temel teknik bilgiye sahip, İletişim, sunum, müzakere ve karar verme becerilerine sahip, Proaktif, Müşteri odaklı, Beşeri ilişkilerde güçlü, Analitik düşünen, Takım çalışmasına yatkın ekip arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Uzmanı İstanbul(Asya) Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hiz. San.Tic AŞ
Network UzmanıBircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hiz. San.Tic AŞ
Üniversitelerin Elektronik- Haberleşme, Bilgisayar, Enformatik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl deneyimli, En az CCNA sertifikasına sahip ve network kurulumu, konfigürasyonu konusunda tecrübeli ve büyük projelerde görev almış,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İletişim kabiliyeti iyi ve diksiyonu düzgün, Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı