BİREVİM A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2016


BİREVİM A.Ş.

BİREVİM, Tasarrufa Dayalı Faizsiz İş Modeliyle müşterilerini gayrimenkul ve araç sahibi yapmaktadır.
Faizsiz İş Modeli yöntemlerinin uygulanmasında büyük tecrübelere sahip, genç, dinamik, heyecanlı ve yüksek gelişim gösteren kadrolarımızla, birbirinden farklı ihtiyaçları ve hassasiyetleri doğru tespit ederek kalıcı çözümler sunuyoruz.
 
Birevim olarak ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullere kendi geliştirdiğimiz faizsiz modelimiz doğrultusunda sunduğumuz yöntemlerle; yenilikçi yaklaşımımız, güçlü sermayemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kadrolarımız, şube ağımız, teknolojik altyapımız ve operasyonel mükemmellik standartlarımızla gelir durumuna bakmaksızın insanların ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanıyoruz.

Faaliyetlerimizi ülke ekonomisi için değer yaratma sorumluluğuyla sürdürüyoruz. Bireylerin küçük birikimlerini ekonomiye kazandırma hususunda önemli yapı taşlarından biri olmayı amaçlıyoruz. Bireysel ve düşük motivasyonla yapılması oldukça zor olan, milyonlarca insanın birincil ihtiyacı “ev sahibi olmayı” kolektif bir şuur ve yüksek motivasyonla gerçekleştiriyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Finans - Ekonomi,Sigortacılık

Firma web sitesi: www.birevim.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 19.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Açıklama: Genel Müdürlüğümüzde haftasonu çalışması bulunmamaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim

Diğer: Yol Parası


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


BİREVİM A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çağrı Merkezi Takım Lideri İstanbul(Asya) BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM ORG. PAZ. S
Çağrı Merkezi Takım LideriBİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM ORG. PAZ. S
Tasarrufa Dayalı Faizsiz İş Modeliyle müşterilerini gayrimenkul ve araç sahibi yapan BİREVİM hızla büyüyen yapısı nedeniyle her geçen gün yeni kadrolara ihtiyaç duymaktadır. Bu kapsamda şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Çağrı Merkezimizde değerlendirilmek üzere, Çağrı Merkezi Takım Lideri aranıyor.Tercihen Üniversite mezunu, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, (Servis imkanımız vardır.)Takım lideri veya ekip yöneticisi olaraken az 3 yıl deneyimi olan,MS Office programlarına iyi derecede hakim, Hızlı klavye kullanımı becerisi olan, CRM bilgisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, İş takipçisi ve sonuç odaklı, Müşteri memnuniyetini benimseyen, Motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti olan, Kendine güvenen, görünümüne özen gösteren, Çağrı Merkezi ve/veya Müşteri Hizmetleri deneyimi olan, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için Tercihen askerlik görevini tamamlamış, Çağrı Merkezi Takım Lideri Alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı