BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM ORG. PAZ. S 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2016


BİREVİM, Tasarrufa Dayalı Faizsiz İş Modeliyle müşterilerini gayrimenkul ve araç sahibi yapmaktadır.
Faizsiz İş Modeli yöntemlerinin uygulanmasında büyük tecrübelere sahip, genç, dinamik, heyecanlı ve yüksek gelişim gösteren kadrolarımızla, birbirinden farklı ihtiyaçları ve hassasiyetleri doğru tespit ederek kalıcı çözümler sunuyoruz.
 
Birevim olarak ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullere kendi geliştirdiğimiz faizsiz modelimiz doğrultusunda sunduğumuz yöntemlerle; yenilikçi yaklaşımımız, güçlü sermayemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kadrolarımız, şube ağımız, teknolojik altyapımız ve operasyonel mükemmellik standartlarımızla gelir durumuna bakmaksızın insanların ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanıyoruz.

Faaliyetlerimizi ülke ekonomisi için değer yaratma sorumluluğuyla sürdürüyoruz. Bireylerin küçük birikimlerini ekonomiye kazandırma hususunda önemli yapı taşlarından biri olmayı amaçlıyoruz. Bireysel ve düşük motivasyonla yapılması oldukça zor olan, milyonlarca insanın birincil ihtiyacı “ev sahibi olmayı” kolektif bir şuur ve yüksek motivasyonla gerçekleştiriyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet,Gayrımenkul, Emlak İşleri,Finans - Ekonomi,Sigortacılık

Firma web sitesi: www.birevim.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim

Diğer: Yol Parası


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM ORG. PAZ. S İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bireysel Müşteri Temsilcisi- İstanbul,Ankara,İzmir Ankara, İstanbul(Avr.)... BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM ORG. PAZ. S
Bireysel Müşteri Temsilcisi- İstanbul,Ankara,İzmirBİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM ORG. PAZ. S
Tasarrufa Dayalı Faizsiz İş Modeliyle müşterilerini gayrimenkul ve araç sahibi yapan BİREVİM hızla büyüyen yapısı nedeniyle her geçen gün yeni kadrolara ihtiyaç duymaktadır. Bu kapsamda  İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde bulunan şubelerimiz için "Bireysel Müşteri Temsilcisi" pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.Özellikle Faizsiz Bankacılık, Finans Kurumu, Sigortacılık, Gayrimenkul vb. sektörlerde kariyer hedefleyen,tercihen sektör deneyimli lisans mezunu adayların başvurularını bekliyoruz.Üniversitelerin Tercihen; İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Pazarlama bölümlerinden mezun,İstanbul, Ankara, İzmir illerinin herhangi birinde ikamet eden,MS Office programlarına hakim, Tercihen CRM bilgisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, İş takipçisi ve sonuç odaklı, Müşteri memnuniyetini benimseyen, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti olan, Kendine güvenen, görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için Tercihen askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sektör deneyimi olan, "Bireysel Müşteri Temsilcileri" Alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Müşteri Temsilcisi (Tüm Türkiye) Adana, Gaziantep... BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM ORG. PAZ. S
Bireysel Müşteri Temsilcisi (Tüm Türkiye)BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM ORG. PAZ. S
Tasarrufa Dayalı Faizsiz İş Modeliyle müşterilerini gayrimenkul ve araç sahibi yapan BİREVİM hızla büyüyen yapısı nedeniyle her geçen gün yeni kadrolara ihtiyaç duymaktadır. Bu kapsamda  Konya, Kayseri, Gaziantep ve Adana illerinde yeni açılacak olan şubelerimiz için "Bireysel Müşteri Temsilcisi" pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.Özellikle Faizsiz Bankacılık, Finans Kurumu, Sigortacılık, Gayrimenkul vb. sektörlerde kariyer hedefleyen,tercihen sektör deneyimli lisans mezunu adayların başvurularını bekliyoruz.Üniversitelerin Tercihen; İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Pazarlama bölümlerinden mezun,Konya, Kayseri, Gaziantep, Adana illerinin herhangi birinde ikamet eden,MS Office programlarına hakim, Tercihen CRM bilgisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, İş takipçisi ve sonuç odaklı, Müşteri memnuniyetini benimseyen, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti olan, Kendine güvenen, görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için Tercihen askerlik görevini tamamlamış, Tercihen sektör deneyimi olan, "Bireysel Müşteri Temsilcileri" Alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM ORG. PAZ. S
İnsan Kaynakları Yöneticisi/YönetmeniBİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV İLETİŞİM ORG. PAZ. S
Tasarrufa Dayalı Faizsiz İş Modeliyle müşterilerini gayrimenkul ve araç sahibi yapan BİREVİM hızla büyüyen yapısı nedeniyle her geçen gün yeni kadrolara ihtiyaç duymaktadır. Bu kapsamda; İstanbul Altunizade’de bulunan Genel Müdürlüğümüzde İnsan Kaynakları Departmanında istihdam etmek üzere “İnsan Kaynakları Yönetmeni” pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.Özellikle Faizsiz Bankacılık, Finans Kurumu, Sigortacılık vb. sektörlerde kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz. Üniversite mezunu. Tercihen; İnsan Kaynakları Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İş takipçisi, pratik ve sonuç odaklı, Analitik düşünme yeteneği olan, Analiz, raporlama ve dokümantasyon becerileri gelişmiş, Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,MS Office programlarına hakim, Visio programını etkin şekilde kullanabilen,ERP sistem tecrübesi olan ve İK Yazılımları konusunda deneyimli,İş Analizi, Süreç Analizi, İş Değerleme çalışmalarında bulunmuş,Performans Değerleme Sistemlerinin oluşturulması ve uygulanması konularında çalışma yapmış,Etkili iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, müşteri odaklı ve problem çözme becerileri gelişmiş, Benzer pozisyonda 5-8 yıl iş tecrübesi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik görevini yerine getirilmiş olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı