Zen Pırlanta 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1998?          Türkiye’nin en çok tercih edilen pırlanta markasıyız.
 
?          Sektörümüzde 1890’lara uzanan bir bilgi birikimine sahibiz.
 
?          Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük mücevher üreticisiyiz
 
?          Pırlantalı mücevherde son 8 yıldan bu yana Türkiye’nin ihracat lideriyiz
?         Pırlanta Akademimiz’de bugüne dek 3000’den fazla sektör çalışanına pırlanta konusunda sertifikalı eğitimler verdik.
 
?          Sosyal sorumluluk bilinciyle sanat, eğitim ve çevre gibi dallardaki projelere destek veriyoruz.
 
?          De Beers’ın pırlanta markası Forevermark, National Geographic Society gibi uluslararası marka ve kurumların lisans ortağıyız.
 
 
Türkiye’nin pırlanta uzmanı olmaktan gurur duyuyoruz. Bu gururu bizimle yaşayacak, öğrenmeye ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi amaçlayan ve mücevher sektöründe çalışmak isteyenlerin en tercih ettiği marka olmayı hedefliyoruz.
 

 


 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk,Mücevherat

Firma web sitesi: www.zenpirlanta.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Bayram YardımıZen Pırlanta İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Diyarbakır Satış Danışmanı Diyarbakır Zen Pırlanta A.Ş
Diyarbakır Satış DanışmanıZen Pırlanta A.Ş
* En az lise mezunu,* Mağaza içi satış konusunda deneyimli ve/veya bu alanda kariyer yapmak isteyen,* Tercihen kuyumculuk sektöründe tecrübesi olan,* Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,* Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen,* Dış görünümüne önem veren,* Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,* Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Blue Diamond
Satış DanışmanıBlue Diamond
Bluediamond'ın Palladıum mağazasında görevlendirmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip  'Satış Danışmanı' aranmaktadır.  MS Office programlarını etkin kullanabilen,  ML Programına hakim,  Tercihen mücevherat ve perakende sektöründe deneyimli,  Perakende mağazacılık satış ve yönetiminde en az 2 yıl ve üzeri deneyime sahip, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen,  Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,  Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş,  Ekip çalışmalarında başarılı, öğrenmeye istekli,  Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek,  Kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Elemanı İstanbul(Avr.), ... Zen Pırlanta A.Ş
Çağrı Merkezi ElemanıZen Pırlanta A.Ş
Son 7 yıldır pırlantalı mücevher alanında ihracat liderliğini elinde bulunduran, pırlantadaki uzmanlığı, farklı tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleri ile yurt içi ve yurtdışında 50’den fazla mağazada hizmet veren,  Avrupa'nın en büyük üretim kapasitesine sahip olan Zen Pırlanta yeni ekip arkadaşları arıyor.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Göztepe Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Zen Pırlanta A.Ş
Göztepe Satış DanışmanıZen Pırlanta A.Ş
Göztepe Optimum Avm mağazasında görevlendirmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip  'Satış Danışmanı' aranmaktadır. MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen mücevherat ve perakende sektöründe deneyimli,Perakende mağazacılık satışında en az 2 yıl ve üzeri deneyime sahip, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmalarında başarılı, öğrenmeye istekli, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı