Borşen Boru San. Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.borsenboru.com

Borşen Boru San. Tic. Ltd. Şti.

Firmamız, 1979 yılından itibaren faaliyete geçmiştir.

Firmamız, sanayimizin ihtiyacı olan malzemeleri standartlara uygun, kendini ispatlamış dünya çapındaki üreticilere imal ettirip stoklamaktadır.

Şu anda 18000 çeşit malzemeyi stoklarında bulundurmaktadır. Yüksek stok seviyesi sayesinde sanayimizin her sektörüne anında cevap vererek, işletmelerin durmamasına katkı göstermektedir.

Endüstriyel paslanmaz boru , fittings ve vanalar ile teknik spesifikasyonu farklı, ileri  teknoloji  gerektiren ürünler de  stoklarımızda yer almaktadır.   Alfa Laval’in akış ekipmanları ürün grubunda Türkiye genel distribütörü olan  firmamız özellikle paslanmaz çelik hijyenik gıda normu borular, tüm fittings malzemeleri, vanalar ve  tank aksesuarları ürün gruplarında sektörün ihtiyaç duyabileceği ekipmanların tamamını yüksek seviyelerde bulundurmaktadır.

Firmamız yüksek basınç sistemlerinde ve kojenerasyon ile marin sektörünün  hidrolik ve pnömatik hatlarında  ağırlıklı kullanılan Enstrümantasyon tüp fittingsleri ve valfleri, Ham-let Valves & Fittings firmasının temsilciliğine sahip olması sayesinde, yüksek kalitede ve stoktan derhal teslim edebilmektedir.

2006 yılı başından itibaren Borşen, müşteri taleplerine daha hızlı cevap verebilmek adına kendi fabrikasında TIG kaynaklı, krom-nikel boru üretimine başlamış bulunmaktadır.

Borşen Boru San. Tic. Ltd. Şti.
Fabrika-Merkez:
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No: 20 Y. Dudullu
www.borsenboru.comBorşen Boru San. Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Satış Destek ve Operasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) Borşen Boru San. Tic. Ltd. Şti.
İhracat Satış Destek ve Operasyon SorumlusuBorşen Boru San. Tic. Ltd. Şti.
Sektöründe Lider Olan Firmamızın İstanbul Anadolu Yakası Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde Kurulu Fabrikamızda Görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Lojistik, Uluslararası İlişkiler, Dış Ticaret veya Satış Pazarlama bölümlerinden mezun, Tercihen Demir çelik veya benzeri sektörlerde İhracat satış - Operasyon departmanlarında 1-3  yıl deneyimli iHRACAT ve Gümrük Mevzuatı uygulamalarında deneyimli, İleri düzeyde İNGİLİZCE konuşabilen, Tercihen 2. yabancı dil konuşabilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen ERP sistemleri ile çalışmış, Ekip Çalışmasına yatkın, Analitik yönü kuvvetli , iletişim becerisi yüksek, Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Dinamik ve araştırmacı, Ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen,  Tercihen 35 yaşını geçmemiş Prezantabl İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Bay adaylar için Askerlik Hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı