Borşen Boru San. Tic. Ltd. Şti. 

Şirket Bilgileri

http://www.borsenboru.com

Borşen Boru San. Tic. Ltd. Şti.

Firmamız, 1979 yılından itibaren faaliyete geçmiştir.

Firmamız, sanayimizin ihtiyacı olan malzemeleri standartlara uygun, kendini ispatlamış dünya çapındaki üreticilere imal ettirip stoklamaktadır.

Şu anda 18000 çeşit malzemeyi stoklarında bulundurmaktadır. Yüksek stok seviyesi sayesinde sanayimizin her sektörüne anında cevap vererek, işletmelerin durmamasına katkı göstermektedir.

Endüstriyel paslanmaz boru , fittings ve vanalar ile teknik spesifikasyonu farklı, ileri  teknoloji  gerektiren ürünler de  stoklarımızda yer almaktadır.   Alfa Laval’in akış ekipmanları ürün grubunda Türkiye genel distribütörü olan  firmamız özellikle paslanmaz çelik hijyenik gıda normu borular, tüm fittings malzemeleri, vanalar ve  tank aksesuarları ürün gruplarında sektörün ihtiyaç duyabileceği ekipmanların tamamını yüksek seviyelerde bulundurmaktadır.

Firmamız yüksek basınç sistemlerinde ve kojenerasyon ile marin sektörünün  hidrolik ve pnömatik hatlarında  ağırlıklı kullanılan Enstrümantasyon tüp fittingsleri ve valfleri, Ham-let Valves & Fittings firmasının temsilciliğine sahip olması sayesinde, yüksek kalitede ve stoktan derhal teslim edebilmektedir.

2006 yılı başından itibaren Borşen, müşteri taleplerine daha hızlı cevap verebilmek adına kendi fabrikasında TIG kaynaklı, krom-nikel boru üretimine başlamış bulunmaktadır.

Borşen Boru San. Tic. Ltd. Şti.
Fabrika-Merkez:
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde No: 20 Y. Dudullu
www.borsenboru.comBorşen Boru San. Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Elemanı / Şoför - Sürücü Adana Borşen Boru San. Tic. Ltd. Şti.
Depo Elemanı / Şoför - SürücüBorşen Boru San. Tic. Ltd. Şti.
Sektöründe Lider Olan Firmamızın Adana Hacı Ömer Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde Kurulu Fabrikamızda Görevlendirilmek üzere ;Lise veya MYO Mezunu, En az 3 yıl tecrübeli, E Sınıfı ehliyeti bulunan, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, Tercihen Forklift Kullanabilen, Depo deneyimi olan (Malzeme hazırlama, sayım, yükleme - boşaltma, sevkiyat)  Askerlik görevini tamamlamış. 35 yaşını aşmamış Ekip çalışmasını yatkın, sorumluluk sahibi, Adanada ikamet eden Bay  Depo Elemanı  Alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi / Sorumlusu İstanbul(Asya) Borşen Boru San. Tic. Ltd. Şti.
Satış Mühendisi / SorumlusuBorşen Boru San. Tic. Ltd. Şti.
·         Üniversitelerin Satış / Pazarlama , İşletme , Tercihen Mühendislik, (Makine Mühendisliği, Gıda Mühendisliği , Malzeme ve Metalurji Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ) bölümleri mezunu,·         Satış ve Pazarlama alanında 1 - 5 yıl deneyimli·         İyi derecede İngilizce yazıp konuşabilen,·         MS Office programlarına hakim, Tercihen ERP sistemleri ile çalışmış,·         Ekip Çalışmasına yatkın, Analitik yönü kuvvetli , iletişim becerisi yüksek,·         insan ilişkilerinde başarılı,dikkatli disiplinli ve sorumluluk sahibi,·         Ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen, Seyahat Engeli olmayan·         Tercihen 35 yaşını geçmemiş·         Prezantabl·         İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,·         Askerlik Hizmetini tamamlamış Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı