Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 64
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi Bursa BORÇELİK
ArGe Modelleme Simülasyon MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizde değerlendirmek üzere ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Benzer bir alanlarda en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek, Sistem modelleme ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Programlama ve sayısal analiz ve modelleme yazılımlarını kullanabilen, test doğrulama ve veri işleme konularında tecrübesi olan,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe Teknoloji Geliştirme Mühendisi Bursa BORÇELİK
ArGe Teknoloji Geliştirme MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizde değerlendirmek üzere ArGe Teknoloji Geliştirme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinde (Endüstri, Matematik, Bilgisayar vb.) lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Tercihen yazılım, danışmanlık, üretim veya lojistik sektörlerinde minimum 1 yıl tecrübeli,Bursa’da ikamet eden veya edebilecek Çok iyi derecede İngilizce bilen, JAVA, C#, R, Matlab, Python ve benzeri programlama dillerinden birinde yazılım geliştirme tecrübesine sahip,Yöneylem araştırması konularında bilgi sahibi, tercihen matematiksel programlama ve sezgisel algoritmalar ile CPLEX, Gurobi vb. çözücüler konusunda deneyimli,Temel olasılık ve istatistik konularına hakim, tercihen veri madenciliği ve/veya öğrenen algoritmalar konusunda bilgi sahibi,Rotalama, çizelgeleme, fiyatlandırma, stok planlama ve talep, tüketim, üretim modelleme, tahmin ve optimizasyonu konusunda çalışmaya istekli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe Proje Yönetim Uzmanı Bursa BORÇELİK
ArGe Proje Yönetim UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizde değerlendirmek üzere ArGe Proje Yönetim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, En az 2 senelik ArGe ve proje yöneticiliği tecrübesine sahipİyi derecede İngilizce bilen, Proje yönetim süreçlerine hâkim, modelleme bilgisi ve süreç yönetimi ile ilgili bilgi sahibi,Proje yönetimi standart ve metodolojilerine hakim (Tercihen PMP sertifikası sahibi)MS Project ve MS Office programlarını kullanabilen,Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş Araştırma ve analiz yetkinlikleri gelişmiş, problem çözme ve benchmarking tekniği bilgisi olan,Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip, temsil yeteneği olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Makinası Operatörü İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İş Makinası OperatörüBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina şirketimizin saha operasyonlarında çalışmak üzereİş Makinası Operatörü aramaktayız.Genel Nitelikler;İş Makinası Operatörlük Sertifikasına ve G Sınıfı ehliyete sahip, Mini Ekskavatör, Beko Loder ve Mini Yükleyici(Bobcat) kullanabilen,İstanbul’da ikamet eden, edebilen adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe Proses Geliştirme Mühendisi Bursa BORÇELİK
ArGe Proses Geliştirme MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizde değerlendirmek üzere ArGe Proses Geliştirme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri veya Makina mühendisliği bölümlerinden mezun lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Benzer bir alanda tercihen 2 yıllık iş tecrübesine sahip,Bursa’da ikamet eden veya edebilecek, Malzeme, şekillendirme ve imalat teknolojileri bilgisi olan,Programlama ve sayısal analiz ve modelleme yazılımlarını kullanabilen, Rota, çizelgeleme, network, stok, talep, tüketim, üretim modelleme, tahmin ve optimizasyonu konusunda çalışmaya istekli,Karakterizasyon, ileri malzeme analiz teknikleri konusunda bilgisi olan,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı Gaziantep Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Gaziantep Şubesinde Satış Departmanında'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vezne Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Vezne ElemanıBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde İstinye lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Vezne Elemanı” aramaktayız. Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SAP bilen, İletişim becerileri kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni Tekirdağ Borusan Oto
Mekanik TeknisyeniBorusan Oto
Borusan Oto Çorlu Şubesi'nde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’nda ‘Mekanik Teknisyen’ olarak görev yapacak, otomotiv sektöründe çalışmaya istekli; takım çalışmasına yatkın; öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık takım arkadaşları arıyoruz. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (otomotiv, motor, makine, elektrik/elektronik vb.),Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıllık iş deneyimine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIMCI Bursa BORÇELİK
MEKANİK BAKIMCIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizdeMekanik Bakımcı olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Mekanik Bakım konusunda tecrübeli, Tercihen hidrolik/pnömatik ve mekanik arıza giderme tecrübesi olan, Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kara Nakliye Memuru-İstanbul İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru-İstanbulBorusan Lojistik
İstanbul / Bayrampaşa lokasyonunda değerlendirmek üzere  Kara Nakliye Memuru arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Üniversite veya MYO mezunu, Lojistik sektöründe en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP hakkında bilgi sahibi, Vardiyalı çalışma ve haftasonu çalışmasına uyabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, Organizasyon becerisi yüksek, Tercihen aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Bursa Borusan Lojistik
Yönetici AsistanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Gemlik lokasyonunda çalışmak üzere “Yönetici Asistanı” aramaktayız.  İngiliz Dili ve Edebiyatı veya İngiliz Filolojisi Mezunu yada Üniversitelerin İngilizce eğitim veren 4 yıllık Lisans programlarının; İşletme , İletişim vb bölümlerinden mezun,İleri düzeyde MS Office programlarını kullanabilen, tercihen SAP kullanabilen,İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Planlama&organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Temsil yeteneği ve sorumluluk duygusu gelişmiş, Analitik düşünce yapısına sahip, Gelişim ve yeniliklere açık, Proaktif bakış açısına sahip, başarma azmi yüksek, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali Planlama Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Mali Planlama Yetkili UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Mali Planlama Yetkili Uzmanı” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu, Genel muhasebe, bütçe, finansal raporlama ve denetim konularında en az 3-4 yıl tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, İletişim becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Operasyon SorumlusuBorusan Holding
Borusan Grubu olarak, Borusan Holding bünyesinde Avrupa Yakası lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Operasyon Sorumlusu“ aramaktayız.Tedarik zinciri ve lojistik süreçlerinde min 3-4 yıl deneyim sahibi, Tercihen otomotiv veya iş makinası yedek parça sektöründe bilgi sahibi, Yedek parça tedarik zincirindeki operasyon, lojistik ve dokümantasyon konularında çalışmış,Ekip ve dinamik süreç yönetimi konusunda deneyimli ve yetkin, Sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli bulunmayan, Kağıthane civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Mali İşler UzmanıBorusan Holding
Borusan Holding bünyesinde kurulacak yeni bir girişimin Avrupa Yakası lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  "Mali İşler Uzmanı" aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Mali işler alanında en az 2-3 yıllık bir iş tecrübesi olan,Tercihen SAP bilgisi olan, MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, yenilikleri yakından takibeden, sorumluluk sahibi ve insiyatif alan, takım çalışmasına yatkın,Orta ve üzere seviyede İngilizce bilen, Kağıthane civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Dijital Pazarlama UzmanıBorusan Holding
Borusan Holding bünyesinde kurulacak yeni bir girişimin Avrupa Yakası lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Dijital Pazarlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Marka yönetimi, online pazarlama, ajansların yönetimi, medya ilişkileri, marka ve müşteri araştırmaları konularında en az 2 yıl deneyimli, (e-ticaret tecrübesi tercih sebebidir)Hedef kitleyi analiz edip, ona en doğru şekilde ulaşılması konusunda tecrübe sahibiİçerik üretimi, sosyal medya / blog yönetimi konusunda tecrübeli, Sosyal medya ve dijital kanallarda reklam modelleri ve iletişim trendlerine hakim,Facebook, Adwords vb reklam platformlarında detaylı kampanyalar kurgulamış, yönetmiş,E-mail ve sms marketing’e aşina, SEO, SEM, Sosyal Medyada Pazarlama, İçerik Pazarlama, Mobil Pazarlama, E-Posta Pazarlama, E-Ticaret ve B2B - B2C Pazarlama, Dijital Reklamcılık, Raporlama ve Test konularına hakim.Raporlama ve organizasyon becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknolojik Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Teknolojik Ürün YöneticisiBorusan Holding
Borusan Holding bünyesinde kurulacak yeni bir girişimin Avrupa Yakası lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Teknolojik Ürün Yöneticisi“ aramaktayız.Mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen bilgisayar veya elektronik mühendisliği),Bir teknoloji şirketinde (tercihen e-ticaret) baştan uca teknik ürün yönetimi alanında 5+ yıl deneyim sahibi,Girişim ekosistemi ve iş modelleri hakkında bilgi sahibi,Tercihen yazılım geliştirme deneyimine sahip, C#, Java, Python ve/veya Ruby dillerinde bilgili,Uygulama & çözüm mimarisi, ekosistem (vendor) yönetimi, iş birimi ilişki yönetimi konularında deneyim sahibi,Agile geliştirme metotlarını uygulamış ve hakim, teknik proje yönetim liderliğinde bulunmuş, ekip yönetimi konusunda deneyim sahibi,Dijital ajans, yazılım evi gibi yaratıcı ve teknik iş ortakları ekosistemini tanıyan, yakın çalışmış,Web & mobil uygulama hazır altyapıları ve ürünleri hakkında deneyimli ve güncel bilgiye sahip,Tercihen içerik yönetimi konusunda deneyim sahibi, UX / UI tasarımı konularında yetenekleri ve algısı güçlü, uygulama tasarım çalışmalarında deneyim sahibi,Servis yönetimi (performans takibi, analiz ve raporlama) konularında deneyim sahibi,Ürün / servis yayılımı, tanıtımı konularında deneyim sahibi,Tercihen güvenlik araçları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,MS Excel başta olmak üzere MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen,İleri düzey İngilizce bilgisine sahip, Enerjik, çok yönlü, girişimci kişiliğe sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Abkant ve Giyotin Makas Operatörü İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Abkant ve Giyotin Makas OperatörüBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Abkant ve Giyotin Makas Operatörü" arayışı içindeyiz.Liselerin veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Abkant ve Giyotin Operatörlüğü konusunda deneyimli, Teknik resimle çalışabilen, Problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek, Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Kalite Kontrol Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Mekanik Kalite Kontrol TeknisyeniBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizinGebze tesisinde çalışacak Mekanik Kalite KontrolTeknisyeni arayışı içindeyiz.Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Kaynaklı imalat, kaynak yöntemleri ve kontrolü hakkında bilgi sahibi, Çelik konstrüksiyon ve borulama imalatlarında kalite kontrol faaliyetlerinde görev almış,Proje, Teknik resim, İzometri ve P& ID okuyabilen, Tercihen CSWIP 3.1 ya da eşdeğeri (ISO 9712 VT Level II) sertifikası olan, Tercihen MT & PT Level II (ISO 9712) sertifikası olan, Tercihen endüstriyel projelerde, enerji santrali veya rafineri projelerinde görev almış,Gerekli ölçüm aletleri ve ölçme kontrol yöntemleri konusunda bilgi sahibi, İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze çevresinde ikamet eden, Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı ve Elektrik Kaynakçısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Gazaltı ve Elektrik KaynakçısıBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Gazaltı ve Elektrik Kaynakçısı" arayışı içindeyiz.Tercihen yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış,Gazaltı ve Elektrik Metodlarında ASME, EN veya AWS Sertifikalı En az 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pano Teknisyeni (BESys) Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Pano Teknisyeni (BESys)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze tesisinde çalışacakElektrik Pano Montaj Teknisyeni arayışı içindeyiz.Yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun Elektrik projelerini okuyabilen ve genel elektrik bilgisine sahip En az 1 yıl pano montajı konusunda tecrübesi olan İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze çevresinde ikamet eden Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Atölye Operatörü İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Mekanik Atölye OperatörüBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için"Mekanik Atölye Operatörü" arayışı içindeyiz. Teknik ve Endüstri Meslek Liselerinin; metal işleri, kaynak, teknik resim ve diğer ilgili bölümlerinden mezun,Çelik imalat, endüstriyel tesis ve borulama işlerinde çalışacak, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli , İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Supsan
Satış TemsilcisiSupsan
Borusan Grubu Supsan şirketimizin Sefaköylokasyonunda görevlendirilmek üzere “Bölge Satış Temsilcisi” ve“Yurtiçi/Yurtdışı Satış Temsilcisi” aramaktayız.Üniversite mezunu En az 3 yıl satış ya da satış sonrası deneyimi bulunanMS office programlarını kullanabilen Sürücü belgesine sahip ve aktif kullanabilen Seyahat engeli olmayan İyi derece İngilizce bilen Planlama ve organizasyon yönü güçlü Çalışma azmi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vinç Operatörü Bursa BORÇELİK
Vinç OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde"Vinç Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, MEB onaylı tavan vinci sertifikası bulunan, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maliyet ve Yönetim Muhasebesi Müdürü İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Maliyet ve Yönetim Muhasebesi MüdürüBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Maliyet Ve Yönetim Muhasebesi Müdürü” aramaktayız. Genel Nitelikler: Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen yüksek lisans mezunu, Tercihen ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Maliyet Muhasebesi ve IFRS muhasebesi konularında en az 8 -10 yıl arası tecrübesi olan,Tercihen bağımsız denetim tecrübesi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen SMMM belgesi olan, SAP bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik ve analiz yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, sorumluluk sahibi ve insiyatif alan, takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dijital Ürün YöneticisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Grubu olarak, Borusan Makina ve Güç Sistemleri bünyesinde Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Dijital Ürün Yöneticisi“ aramaktayız.Genel Nitelikler:Mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen bilgisayar veya elektronik mühendisliği),Bir teknoloji şirketinde baştan uca dijital ürün yönetimi alanında 5+ yıl deneyim sahibi, tercihen mobil ürün yönetimi alanında 3+ yıl deneyim sahibi,Yenilikçi ve best practice web platform ve mobil uygulama ekosistemini yakından takip eden,Tercihen yazılım geliştirme deneyimine sahip, C#, Java, Python ve/veya Ruby dillerinde bilgili,Uygulama & çözüm mimarisi, ekosistem (vendor) yönetimi konularında deneyim sahibi,Baştan uca multi-disipliner proje yönetim deneyimi sahibi, Agile geliştirme metotlarına hakim, tercihen teknik proje liderliğinde bulunmuş,Dijital ajans, yazılım evi gibi yaratıcı ve teknik iş ortakları ekosistemini tanıyan, yakın çalışmış,UX / UI tasarımı konularında yetenekleri ve algısı güçlü, tercihen uygulama tasarım çalışmalarında deneyim sahibi,Servis yönetimi (performans takibi, analiz ve raporlama) konularında deneyim sahibi,İçerik yönetimi konusunda deneyim sahibi, Ürün / servis yayılımı, tanıtımı konularında deneyim sahibi, Mobil uygulama versiyon yönetimi, App Store ve Play Store yönetiminde deneyim sahibi,Tercihen güvenlik araçları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Müşteri ihtiyaçlarını analiz etme, çözümleme ve ticarileştirme yetkinliği gelişmiş,MS Excel başta olmak üzere MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen, İleri düzey İngilizce bilgisine sahip, Enerjik, çok yönlü ve ticari algısı gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Temsilcisi Bursa Kerim Çelik
Müşteri İlişkileri TemsilcisiKerim Çelik
Borusan Grubu Kerim Çelik şirketimizin Bursa lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Müşteri İlişkileri Temsilcisi” aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip,Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi.Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi (ARGE) İstanbul(Asya) Borusan Holding
ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi (ARGE)Borusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyenAr-Ge Mühendisleriaramaktayız.Makine, Mekatronik, Uçak, Havacılık Mühendisliği bölümünlerinden lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamışTercihen otomotiv, savunma ve havacılık  sektörlerinde ürün geliştirme konusunda min. 2 yıl tecrübeliÇok iyi derecede İngilizce bilen, Sistem modelleme ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Matlab/Simulink, Amesim kullanabilen,Matlab, Python, C, C++, Fortran vb programlama dillerinden en az birine hakim olmak,Tercihen 1-Boyutlu akış ve ısı transferi modellemesi tecrübesi olan Test ve doğrulama tecrübesi olan, veri toplama ve işleme konusunda tecrübeli, Dewesoft, dSpace, Labview kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hekimi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
İşyeri HekimiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere"İşyeri Hekimi"aramaktayız.Tıp Fakültesi mezunu ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip,İşyeri Hekimliği tecrübesine sahip, İSG mevzuatına ve yönetmeliklere hakim, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Makinesi Operatör Sorumlusu İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İş Makinesi Operatör SorumlusuBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Benim Filom şirketimiz için 'İş Makinesi Operatör Sorumlusu' arayışı içindeyiz.Sürücü Ehliyeti sahibi olmak (tercihen G sınıfı), Hedef ve çözüm odaklı olmak, İletişim becerileri yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, Tedarikçiler ile işbirliklerine açık, Tercihen MYO bölümü mezunu, Tercihen deneyimli MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Gelişime açık, üretken, İletişim gücü yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Müşteri yüzlü ve sonuç odaklı çalışmaya yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Supsan
Elektrik Bakım ElemanıSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Elektrik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Bakım, onarım ve arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Elektrik şemalarını okuyabilen, otomasyon sistemleri (PLC), elektrik/ elektronik bakım ve onarım konularında tecrübeli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Operatörü İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Mekanik Bakım OperatörüBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Mekanik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Makine bakım, onarım ile mekanik, hidrolik, pnomatik arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen ve ekip çalışmasına yatkın,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvuruları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mühendisi (ARGE) İstanbul(Asya) Borusan Holding
Yazılım Mühendisi (ARGE)Borusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyenAr-Ge Mühendisleri aramaktayız. Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinde (Bilgisayar, Matematik, Endüstri vb.) lisans, tercihen yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmaya istekli,Algoritmalar ve veri yapıları konularında bilgi sahibi,C#, Java vb. programlama dillerinden en az birinde nesne tabanlı programlama deneyimine sahip,Temel olasılık ve istatistik konularına hakim, tercihen veri madenciliği, yapay zeka ve öğrenen algoritmalar konularında tecrübeli,Python, Matlab, R, Scala dillerinden en az birinde istatistiksel analiz çalışmaları yapmış,Veri tabanı sistemleri konusunda tecrübeli, Farklı sektör problemleri için veri analitiği, tahminleme, optimizasyon konularında çalışmaya istekli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Borusan Mannesmann
Mekanik Bakım ElemanıBorusan Mannesmann
MEKANİK BAKIM ELEMANI   Genel nitelikler:Borusan Mannesmann Gemlik Fabrikamızın Mekanik Bakım departmanında çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek Mekanik Bakımcı arıyoruz. Endüstri Meslek Liselerinin Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye, Mekatronik veya Motor bölümlerinden mezun,Üretim sektöründe mekanik bakım-onarım alanında en az 2 yıl deneyimli,Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış, Vinç için yüksekte çalışabilecek olması,Tercihen Gemlik veya Bursa’da ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP Veri Giriş Uzmanı - Dönemsel Kocaeli BESYS
SAP Veri Giriş Uzmanı - DönemselBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesi için 6 ay belirli süreli SAP Veri Giriş Uzmanıarayışı içindeyiz.Teknik satınalma ve stok işlemleri konularında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, SAP modüllerinin veri girişi ile ilgili ekranlarını kullanacak bilgiye sahip,En az lise (ilgili meslek lisesi) ya da yüksek okul mezunu, Orta seviyede Ingilizcesi olan, En az 2 yıl deneyimli.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret ve Lojistik Uzmanı - Dönemsel Kocaeli BESYS
Dış Ticaret ve Lojistik Uzmanı - DönemselBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayirprojesi kapsamında6 aylık belirli süre ile Dış Ticaret ve Lojistik Uzmanı arayışı içindeyiz.Lisans mezunu (Lojistik, İşletme.. v.b) Minimum 3 yıl benzer bir pozisyonda görev almış Gümrük mevzuatına hakim İngilizce bilgisine sahip
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Teknikeri Bursa Borusan Lojistik
İş Güvenliği TeknikeriBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Gemlik lokasyonunda değerlendirmek üzere İSG Teknikeriarayışımız bulunmaktadır.İş Sağlığı ve Güvenliği önlisans mezunu, En az 1 yıl deneyimli, Bursa Gemlik’te ikamet eden veya edebilecek, Tercihen C sınıfı İSG sertifikasına sahip Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Vardiyalı sahada görev yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, gözlem yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Mühendisi Kocaeli BESYS
Mekanik Dizayn MühendisiBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB Ofisinde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,• Endüstriyel Tesis Projelerinin mekanik tasarımı alanında 5  yıl tecrübeli,• Isı transferi, termodinamik, akışkanlar mekaniği konularında sağlam altyapıya sahip,• Tercihen kojenerasyon / trijenerasyon enerji tesis tasarımı konusunda bilgi sahibi,• Orta seviyede İngilizce bilen,• AutoCad, Windows ve MS Office programlarına hakim,• Tercihen 3D tasarım programları kullanabilen,• Uluslararası ve lokal standartlar ve kodlar hakkında bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann Boru
Elektrik Bakım MühendisiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Elektrik Bakım Mühendisi” aramaktayız.Genel NiteliklerÜniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Endüstriyel tesislerin bakım departmanlarında minimum 1-2 yıl deneyimli,Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Belgesine sahip,Tercihen Yüksek Gerilim ve Trafolar hakkında bilgi ve deneyim sahibi,PLC (S7 300/400) donanım/programlama konularında bilgi ve deneyim sahibi,Tercihen  AC/DC/Servo Sürücüler (Siemens), HMI (WinCC Flexible) donanım/programlama konularında bilgi ve deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gemlik veya Bursa'da ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hemşiresi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
İşyeri HemşiresiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Halkalılokasyonunda görevlendirilmek üzere"İşyeri Hemşiresi"aramaktayız.Sağlık Meslek Lisesi tercihen Meslek Yüksek Okulu Sağlık Memurluğu, Acil Tıp Teknisyenliği, Toplum Sağlığı bölümlerinden mezun,Tedavi edici ve koruyucu hizmetlerin yürütülmesi ve uygulanmasında İşyeri Hekimine yardımcı olabilecek,MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yetkinlikleri gelişmiş, Vardiyalı düzende çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Formen - Dönemsel Kocaeli BESYS
Mekanik Formen - DönemselBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesinde belirli süreli (6ay) çalışmak üzere'Mekanik Formen' arayışı içindeyiz.Makine Teknolojisi/Metal İşleri MYO ya da Meslek Lisesi mezunu, Minimum 5 yıl Şantiye tecrübesine sahip (ağırlıklı inşaat projelerinde) Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP Yazılım Uzmanı Bursa BORÇELİK
SAP ABAP Yazılım UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında görevlendirmek üzere “'SAP ABAP Yazılım Uzmanı'”aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,ABAP yazılımı konusunda 2 yıl deneyime sahip, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek, Analitik yetenekleri güçlü, sistematik çalışan, İletişim becerileri güçlü, Başarma azmi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Formen - Dönemsel Kocaeli BESYS
Elektrik Formen - DönemselBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesinde belirli süreli (6ay) çalışmak üzere'Elektrik Formen'arayışı içindeyiz.Elektrik/Elektronik MYO ya da Meslek Lisesi mezunu Min 5 yıl şantiye tecrübesi (ağırlıklı inşaat projelerinde) Orta seviyede Ingilizce bilgisine sahip
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi (Elektrik İşleri) - Dönemsel Kocaeli BESYS
Proje Yöneticisi (Elektrik İşleri) - DönemselBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesinde belirli süreli (6 ay) çalışmak üzere 'Proje Yöneticisi'arayışı içindeyiz.Elektrik/Elektronik Mühendisi, Şantiye tecrübesi (ağırlıklı inşaat projelerinde), Proje Yönetim tecrübesi (2-4 yıl), Tercihen Arapça veya Fransızca bilmek
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CEO İş Asistanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
CEO İş AsistanıBorusan Grubu
Borusan Holding bünyesinde Rumelihisarı lokasyonunda çalışmak üzere “CEO İş Asistanı” aramaktayız.• Üniversitelerin 4 yıllık Lisans ya da Lisansüstü programlarının; İşletme, İktisat ve Mühendislik Bölümlerinden mezun,• En az 2 yıllık tecrübeye sahip,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• Karmaşık problemleri analitik şekilde hızla çözen,• Seyahat engeli olmayan,• Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime ve yeniliklere açık olması beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Genel Başvuru - EngelliBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Grubu Engelliler için genel başvuru ilanıdır, bu yolla yapılan başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır. Grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı - Dönemsel Kocaeli BESYS
Muhasebe Uzmanı - DönemselBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesinde (6 ay) çalışmak üzere 'Taahhüt Muhasebe Uzmanı' arayışı içindeyiz.Üniversite mezunu Taahhüt Muhasebesi konusunda 2-3 yıl tecrübeli MS Office ve SAP programlarına hakim Tercihen SMMM sertifika sahibi Seyahat engeli olmayan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkezi Tedarik Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Merkezi Tedarik Operasyon UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonlarında değerlendirmek üzere Merkezi Tedarik Operasyon Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl deneyimli, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Araç tedariği ve satınalma konularında tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambar Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Ambar ElemanıBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın Ambar Elemanı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.Meslek lisesi ya da üzeri okulların muhasebe, işletme, ya da teknik bölümlerinden mezun.Tercihen axapta sistemi kullanmış, özellikle excel ve diğer office uygulamalarına hakim.Tercihen teknik malzeme ve ekipman konusunda deneyimli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sosyal Medya Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Sosyal Medya UzmanıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Salıpazarı / Fındıklı lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Sosyal Medya Uzmanı” aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl sosyal medya konusunda deneyime sahip, Tercihen ajans deneyimi olan, İyi derecede İngilizce seviyesi olan, Sosyal medyada aktif hesap yönetimi yapmış, sosyal medya platformlarına hakim ve dijital marka iletişimini bilen,Dil bilgisi ve yazım kurallarına hakim, Sosyal mecralarda paylaşılabilecek değerde içerikler, konseptler, yaratıcı projeler üretebilecek ve yarışmalar kurgulayabilecek deneyimi olan,Kurumsal iletişim dinamiklerine hakim, ajanslarla iletişimi yönetecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Saha Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Borusan Makina şirketimizin yeni kurulan iş birimindeİş Makinası alanında faaliyet gösteren müşterilerine yönelik sunduğu iş makinası kiralama hizmet paketini müşterilere aktarabilecek ve aktif saha satış yaparak bize katkı sağlayacak “Saha Satış Temsilcisi” aramaktayız Üniversite mezunu, Minimum 2 sene iş deneyimli, Girişimci ruha sahip, pratik ve sonuç odaklıİkna yeteneği gelişmiş ve sağlıklı iletişim becerileri olan,İnşaat ekipmanları ve iş makinası satış /kiralama tecrübesi olanMüşteri odaklı, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve kooperasyon yetilerine sahipIstanbul’da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgeli, Office programlarını kullanabilen,       İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Yöneticisi - Makine Mühendisi İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Operasyon Yöneticisi - Makine MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Benim Filom şirketimiz için 'Operasyon Yöneticisi - Makine Mühendisi'arayışı içindeyiz.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Tercihen iş makinası (tamir/bakım) sektöründe min. 3 yıl tecrübeli, Makina yedek parça konusunda deneyimli, Makina parça sevk, idare ve organizasyonunu yapabilecek, Yöneticilik tecrübesi bulunan, MS Office ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmaya istekli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini yapmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Strateji Geliştirme ve Pazarlama Yetkili Uzmanı Bursa BORÇELİK
Strateji Geliştirme ve Pazarlama Yetkili UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “Strateji Geliştirme ve Pazarlama Yetkili Uzmanı”aramaktayız.Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler veya Mühendislik fakültelerinden mezun,En az 4 yıl deneyimli, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek, İyi düzeyle Ms Office uygulamalarına hakim, İngilizce bilgisi ileri seviye olan, Sorumluluk ve inisiyatif alabilen, Araştırma ve analize yatkın, İç motivasyonu yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi - Manisa Manisa Kerim Çelik
Satış Temsilcisi - ManisaKerim Çelik
Kerim Çelik şirketimizin Manisa lokasyonunda görevlendirilmek üzere"Satış Temsilcisi"aramaktayız.Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, En çok 2 yıl tecrübeli, İzmir veya Manisa'da ikamet eden, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen,Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlanmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansman Muhasebesi Uzman Yardımcısı Bursa BORÇELİK
Finansman Muhasebesi Uzman YardımcısıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “Finansman Muhasebesi Uzman Yardımcısı”aramaktayız.Üniversitelerin ya da Meslek Yüksek Okulların tercihen İşletme ve/veya Muhasebe bölümlerinden mezun,Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip,Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek, Temel muhasebe kavramlarına hakim, MS Ofis uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP FI modülünü kullanabilen, Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Paketleme ElemanıBorusan Mannesmann
PAKETLEME ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın üretim bölümünde Paketleme Elemanı olarakçalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerindenmezunVardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Üretim ElemanıBorusan Mannesmann
ÜRETİM ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın,sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezunVardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecekTercihen askerlik hizmetini tamamlamışKüçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa BORÇELİK
Üretim MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda değerlendirmek üzere Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer bir alanda tercihen 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Makine bakım ve 6 Sigma metodolojisi hakkında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hâkim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Operatörü Bursa BORÇELİK
Sevkiyat OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Sevkiyat Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Lojistik, İş Makineleri, Uluslararası Taşımacılık, Metal Teknolojisi, Metal İşleri vb bölümlerden mezun,Sevkiyat süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili,Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Technical Procurement Engineer - BESys Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Technical Procurement Engineer - BESysBorusan Grubu
We are looking for an 'Technical Procurement Engineer' for our new companyBorusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.• Bachelor’s Degree in Engineering• 5+ years of commercial or procurement experience in energy and industrial projects• Fluency in spoken and written English• Good communication skills• Excellent computer skills a must. To include as a minimum MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Office and internet based applications
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İş Ortağı / HR Business Partner Bursa BORÇELİK
İnsan Kaynakları İş Ortağı / HR Business PartnerBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “İnsan Kaynakları İş Ortağı / HR Business Partner”aramaktayız.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri ile Psikoloji, Sosyoloji veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak, İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarında min. 7 yıl deneyimli, (işe alım ve kariyer yönetimi, eğitim, bütçe, ücretlendirme, performans yönetimi),Bursa veya Gemlik’te ikamet eden veya edebilecek, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sunum ve raporlama becerileri yüksek, İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu ve tüm çalışma mevzuatlarına hâkim,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Kerim Çelik
Bölge Satış TemsilcisiKerim Çelik
Borusan Grubu olarak Kerim Çelik bünyesinde Kozyatağı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Bölge Satış Temsilcisi “aramaktayız.Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen,Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Sipariş Yönetimi Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Mannesmann
İhracat Sipariş Yönetimi Uzman YardımcısıBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann şirketimizin Bursa / Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İhracat Sipariş Yönetimi Uzman Yardımcısı” aramaktayız. Ön lisans veya lisans mezunu, Satış planlama, sipariş yönetimi ve operasyonel konularda en az 1 yıl deneyimli, Gemlik ya da Bursa'da ikamet eden veya edebilecek, Yurtdışı müşteriler ile yazılı ve sözlü İngilizce iletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Analitik ve sistematik, detaylarla çalışabilen, iletişim becerileri gelişmiş, çözüm odaklı, Müşteri Memnuniyetini ön planda tutan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İSG Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
İSG Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan Grubu bünyesinde Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İSG Yetkili Uzmanı” aramaktayız.  Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, En az 4 yıl deneyim sahibi, En az B sınıfı İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası sahibi, İngilizce bilgisi iyi seviye olan, Üretim yapan tesislerde çalışmış, OHSAS 18001 ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri konusunda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Organizasyondaki tüm birimler ile etkin iletişim kurabilecek düzeyde iletişim becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın, Sahada çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Destek Uzman Yardımcısı - Engelli Kocaeli, İstanbul(Asya) BESYS
İş Destek Uzman Yardımcısı - EngelliBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için İş Destek Uzman Yardımcısı arayışı içindeyiz. Üniversite mezunu, İnsan Kaynakları & İletişim & İdari işler alanlarında en az 1 yıl deneyim sahibiMS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı