Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 100
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Hizmet Satınalma Uzmanı Bursa BORÇELİK
Hizmet Satınalma UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda değerlendirmek üzere Hizmet Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Minimum 2 yıl satınalma deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İkna gücü yüksek, iletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnovasyon ve İş Geliştirme Yetkili Uzmanı Bursa BORÇELİK
İnovasyon ve İş Geliştirme Yetkili UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “İnovasyon ve İş Geliştirme Yetkili Uzmanı"aramaktayız. Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip, Temel finansal kavramlara hakim, Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Yenilikleri yakından takip eden ve girişimci, Takım çalışmasına yatkın, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Muhasebe Uzman YardımcısıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Dolmabahçe lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere"Muhasebe Uzman Yardımcısı" aramaktayız.  Genel Nitelikler: Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun,Mali İşler alanında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen SAP sistemini kullanabilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tekdüzen Hesap Planına hâkim, Sorumluluk sahibi, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, iş disiplini yüksek,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Orta / ileri seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl tecil ettirmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali Planlama Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Mali Planlama Yetkili UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Mali Planlama Yetkili Uzmanı” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu, Genel muhasebe, bütçe, finansal raporlama, IFRS ve denetim konularında en az 3-4 yıl tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, İletişim becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem Stajyer Mersin Borusan Lojistik
Uzun Dönem StajyerBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Mersin lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Uzun Dönem Stajyer" arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler:Tercihen üniversitelerin, Uluslararası Lojistik, Dış Ticaret, İşletme gibi bölümlerinde öğrenimine devam eden, mümkünse son sınıf öğrencisi olan, Haftanın tercihen 5 günü staja devam edebilen, Ms Office programlarına hakim, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen,
Stajyer        İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Gebze Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis Teknisyeni - GebzeBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere Teknisyen arayışımız bulunmaktadır. ·         Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları bölümlerinden mezun,·         Tercihen motor, iş makinası bakım onarım ve rektifiye alanında  en az 1 yıl tecrübeli,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip,·         Dikkatli, disiplinli,·         Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı-Tarsus Adana, Mersin Borusan Oto
BMW Satış Danışmanı-TarsusBorusan Oto
Borusan Oto Adana - Mersin Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. Lisans mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan, Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Mannesmann Boru
Kurumsal İletişim UzmanıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann şirketimizin Salıpazarı/ Fındıklı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Kurumsal İletişim Uzmanı” aramaktayız.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl etkinlik ajansı ya da müşteri tarafında deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce seviyesi olan, Kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerinin planlanmasında deneyimli Yaratıcı, yeni fikir ve uygulamalar konusunda kendine güvenen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Destek Ürün Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Müşteri Destek Ürün UzmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Cat şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Md Ürün Uzmanı” aramaktayız.·         Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun·         Pazarlama, ürün yönetimi veya kampanya yönetimi alanında tercihen 1-2 yıl deneyimi olan·         Analitik düşünen, sonuç odaklı, yenilikçi, pazar dinamiklerini takip eden·         Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek·         MS Office (Word, Excel, PPT) programlarını etkin kullanabilen·         İyi derecede İngilizce bilen·         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan·         B sınıfı ehliyete sahip·         Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Strateji İnovasyon ve Dijitalleşm Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Strateji İnovasyon ve Dijitalleşm UzmanıBorusan Grubu
Supsan şirketimizin Sefaköy tesislerimizde görevlendirmek üzere “Strateji İnovasyon ve Dijitalleşme Uzmanı”aramaktayız.·         Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler, İstatistik veya Mühendislik fakültelerinden mezun,·         İlgili alanda en az 3 yıl deneyimli,·         İyi düzeyle Ms Office uygulamalarına hakim,·         İngilizce bilgisi ileri seviye olan,·         Sorumluluk ve inisiyatif alabilen,·         İstatistiksel verileri okuyabilen, araştırma ve analize yatkın,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Quality Engineer Bursa, İstanbul(Avr.)... Borusan Mannesmann Boru
Customer Quality EngineerBorusan Mannesmann Boru
We are looking for a 'Customer Quality Engineer' for Borusan Mannesmann Boru.Bachelors degree in Metallurgy, Mechanical engineering, Work experience in an automotive supplier industry, Knowledge about automotive production processes, Minimum 3 years experience in  Quality Management Systems, Problem Solving, FMEA, PPAP,Ability to operate successfully in a multi dimensional matrix organization, Advanced level of English knowledge, German is a plus, Strong process competence, ability to integrate and cooperate, Organizational and good communication skills, B class driving license, Ability to travel often, Live/willing to live in İstanbul/ Bursa, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vinç Operatörü Bursa BORÇELİK
Vinç OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde"Vinç Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, MEB onaylı tavan vinci sertifikası bulunan, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP Abap Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
SAP Abap DanışmanıBorusan Grubu
Borusan CAT şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirmek üzere 'SAP ABAP Danışmanı' aramaktayız.Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden (tercihen mühendislik fakültesi) mezun olmak,ABAP programlama konusunda en az 4 yıl deneyime sahip olmak, Tercihen Fiori geliştirme tecrübesine sahip olmak, Tercihen PO (Process Orchestration) teknolojisi konusunda deneyim sahibi olmak,Tercihen CRM uygulama geliştirme konusunda tecrübeli olmak,  Analitik yetenekleri güçlü, sistematik çalışan, öğrenmeye açık olmak, İletişim becerileri güçlü olmak, Başarma azmi yüksek olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Destek Sorumlusu- Engelli İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis Destek Sorumlusu- EngelliBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan CAT şirketimizin Merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Servis Destek Sorumlusu” aramaktayız.Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Yenilikleri yakından takip eden ve girişimci,  Takım çalışmasına yatkın, SAP uygulamalarına hakim, İyi derecede excel bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
İdari İşler UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İdari İşler Uzmanı” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip, ISG mevzuatına hakim, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı ve analitik yönü kuvvetli, Sistematik ve planlı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Parsiyel Saha Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Parsiyel Saha Satış UzmanıBorusan Lojistik
ETA (Elektronik Taşımacılık Ağı) şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Parsiyel Saha Satış Uzmanı” aramaktayız. Yüksek okul /Üniversite mezunu, Kara nakliye (yurtiçi) sektöründe saha satış konusunda tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,saha satış için seyahat engeli bulunmayan,Motivasyonu yüksek , iş takip disiplini yüksek, müşteri ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret ve Operasyon Uzmanı Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Dış Ticaret ve Operasyon Uzmanı YardımcısıBorusan Grubu
Bortrade şirketimiz bünyesinde Salıpazarı/İstanbul lokasyonunda çalışmak üzere“Dış Ticaret ve Operasyon Uzmanı Yardımcısı”aramaktayız. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İthalat - ihracat – transit ticaret süreçlerine hakim, Dış ticaret bölümünde en az 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Dış ticaret mevzuatı, gümrük mevzuatı, raporlama teknikleri konusunda bilgi sahibi,Uluslararası ödeme şekillerine hakim, Seyahat engeli olmayan, Ms Office programlarını ve SAP kullanabilen, Araştırma, planlama, uygulama ve raporlama yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Makam ŞoförüBorusan Grubu
Borusan Holding bünyesinde görevlendirilecek “Makam Şoförü” aramaktayız. Makam şoförlüğü/ Şirket Şoförlüğü konusunda kurumsal firmalarda en az 5 yıl deneyim sahibi,En az Lise ve/veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,İstanbul Anadolu yakamet eden, Bilgisayar ve MS Office programları kullanım bilgisine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,İstanbul trafiğini ve güzergâhlarını iyi bilen,Dinamik, titiz, güvenilir, sorumluluk sahibi adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı - Yurtiçi Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) BORUSAN HOLDİNG A.Ş.
Yurtdışı - Yurtiçi Satış SorumlusuBORUSAN HOLDİNG A.Ş.
Borusan Grubu Supsan şirketimizin Sefaköy lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Yurtiçi/Yurtdışı Satış Temsilcisi” aramaktayız. Nitelikler: Üniversite mezunu, En az 3 yıl satış ya da satış sonrası alanında deneyimi bulunan,MS office programlarını kullanabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif kullanabilen,Seyahat engeli olmayan, İleri derece İngilizce bilen,  Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Çalışma azmi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın olan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kilit Müşteriler Satış Temsilcisi (Ankara) Ankara Borusan Mannesmann Boru
Kilit Müşteriler Satış Temsilcisi (Ankara)Borusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Ankara lokasyonunda görevlendirmek üzere“Kilit Müşteriler Satış Temsilcisi” Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.Tercihen üniversitelerin İnşaat, Metalürji, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer alanda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen teknik Özel ve kamu sektöründe satış tecrübesi bulunan ve kilit müşteri yönetimi yapmış olan,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Ankara' da ikamet eden/ edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetim Muhasebesi Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Yönetim Muhasebesi Birim YöneticisiBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Yönetim Muhasebesi Birim Yöneticisi” aramaktayız. Üniversitelerin lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun, Tercihen Yönetim muhasebesi (IFRS) konusunda en az 6 yıl deneyimli, Denetim firmalarında deneyim kazanmış, Mali tabloların oluşturulmasında deneyim sahibi, SAP bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, analitik
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Üretim ElemanıBorusan Mannesmann
ÜRETİM ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın,sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Lise mezunu, Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış ve Pazarlama Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Mannesmann
Satış ve Pazarlama TemsilcisiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimiz Salıpazarı lokasyonunda görevlendirmek üzere “Satış ve Pazarlama Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri, tercihen Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer alanda en az 2 yıl deneyimli, Mekanik tesisat malzemeleri konusunda satış ve pazarlama tecrübesi olan,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden/ edebilecek Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı Ankara Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Balgat Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan, Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Operasyonları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Eğitim ve Gelişim Operasyonları UzmanıBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık şirketimizin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Eğitim ve Gelişim Operasyonları Uzmanı” aramaktayız.  Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları Eğitim ve Gelişim alanında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Analiz yeteneği güçlü ve iletişim odaklı, Tedarikçi yönetimi deneyimine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Web Developer İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Senior Web DeveloperBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Genel Müdürlük lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş“Senior Web Developer” arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin Yazılım, Bilgisayar, Matematik veya Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi seviye İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Ofis Programlarını aktif kullanabilen, 5 yıl uygulama geliştirme süreçlerinde yer almış, WEB uygulamalarında 3-4 yıl uygulama geliştirme ve entegrasyon konusunda tecrübe (farklı sistemler arasında entegrasyon)Bilgi Sistemleri Uygulama Geliştirme konusuna 1 yıldan daha fazla ara vermemiş olmak,Mobil yazılım xamarin konusunda deneyimli, Yazılım Geliştirme, iş analistliği konusunda çalışmış, Müşteri odaklı, empati yapabilen, tutarlı davranan, başarıyı hedefleyen, geleceğe yönelik hareket eden,Analiz eden, kavramlarla düşünen, değişen, değiştiren, başkaları üzerinde etki yaratan, organizasyonu tanıyan, ekip çalışmasına yatkın,Süreç ve Proje yönetim bilgisi olan, planlama ve organizasyon becerisine sahip, müzakere becerisi, problem çözme becerisi, yönlendirme becerisi, öğretebilme becerisine sahip,Seyahat engeli olmayan, Erkekler adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, B Tipi Sürücü Ehliyetine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı Ankara Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Esenboğa Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek, ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, B sınıfı ehliyeti olan, Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Finansman Uzman YardımcısıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann' da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş “Finansman Uzman Yardımcısı” arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Ekonomi, Bankacılık ve Finans, Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümlerinden mezun,Finansman bölümünde en az 1 yıl deneyim sahibi olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Bankacılık ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak (nakdi ve gayri nakdi krediler, türev ürünleri, nakit yönetimi ürünleri),Finansman alanında yetkinlik ve gelişim amaçlı olmak, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Yazılım Geliştirme Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanı” aramaktayız.• Üniversitelerin Mühendislik / Programcılık bölümlerinden mezun,• Net. Platformunda C# ile uygulama geliştirme konusunda tecrübeli,• Operasyonel Yazılım projelerinde geliştirmede en az 4 yıl deneyimli,• OOP, SOA mimarileri ile Windows Forms ve ASP.NET ile en az iki yıl projeler geliştirmiş,• Nesne Tabanlı Programlama, katmanlı mimari, uygulama analiz ve tasarım konularında tecrübeli,• Tercihen WPF, MVC, MVVM, Entity Framework, WCF, WF konularında tecrübeli,• Tercihen ORM, Design Patterns tecrübesi olan,• Team Foundation Server konusunda bilgi sahibi,• RDBMS tasarım ve performans konseptlerini bilen, T-SQL dilini kullanabilen,• Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (SQL server ve/veya Oracle),• İyi derecede İngilizce bilen,• Literatürü ve yeni trendleri takip edip kendini sürekli geliştiren,• Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı,• Takım çalışmasına yatkın, esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
İş Geliştirme YöneticisiBorusan Lojistik
Borusan Lojistik bünyesinde Kağıthane lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere‘İş Geliştirme Yöneticisi’ aramaktayız.• Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümü olmak üzere ilgili lisans bölümlerinden mezun,• Lojistik sektöründe iş geliştirme ve/veya satış altyapısına ve bu alanlarda minimum 4 yıl tecrübeye sahip,• İyi seviyede İngilizce bilen,• İleri seviye Ms Office programlarını ve tercihen SAP programını kullanabilen,• Güçlü iletişim ve organizasyon yeteneğine sahip,• Çözüm ve müşteri odaklı, takipçi, dinamik ve yenilikleri yakından takip eden,• Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Borusan Lojistik
Forklift OperatörüBorusan Lojistik
Forklift kullanma belgesine sahip 1-3 yıl arasında liman tecrübesi bulunan Tercihen Terminal Traktörü ehliyeti bulunan Gemlik’te veya Orhangazi'de ikamet eden Vardiyalı çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Askerliğini tamamlamış olması beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Teknisyen / Teknisyen İzmir İzmir Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Yardımcı Teknisyen / Teknisyen İzmirBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin İzmir lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Yardımcı Teknisyen/ Teknisyen” aramaktayız.Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları, Elektrik bölümlerinden mezun olmak,Tercihen benzer alanda en az 2 yıl iştecrübesine sahip olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Dikkatli, disiplinli olmak, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Operasyonları Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış Operasyonları Uzman YardımcısıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri San.ve Tic.A.Ş. şirketlerimizden Benim Filom - İş Makinası Kiralama Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Satış Operasyonları Uzman Yardımcısı” aramaktayız.Üniversitelerin ilgi bölümlerinden mezun olmak, MS Office programlarını kullanabilmek, Müşteriler ve mavi yaka çalışanlarla doğru ve etkili şekilde iletişim kurabilme yeteneğine sahip olmak,Şirket içi ve dışı kaynaklar arasında koordinasyon sağlama becerisine hakim olmak,Sayısal ve analitik yeteneklere, planlama becerisine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Satın Alma Mühendisi-Marine ( Gebze) Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Teknik Satın Alma Mühendisi-Marine ( Gebze)Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Cat şirketimizin Gebze lokasyonunda değerlendirmek üzere 'Teknik Satın Alma Mühendisi' aramaktayız.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen gemi inşaat / makinaları mühendisi veya makine mühendisi,Benzer pozisyonda en az 1-3 yıl deneyimli, İthalat mevzuatlarına hakim, Tedarikçi sözleşmelerini yönetebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat yapabilecek, Teknik resim okuma becerisine sahip, İleri derecede Excel bilen, Yeni ürün / yeni tedarikçi geliştirme konularında deneyimli, Geniş tedarikçi ve malzeme portföyünü yönetebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi Bursa BORÇELİK
ArGe Modelleme Simülasyon MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizde değerlendirmek üzere ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Benzer bir alanlarda en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek, Sistem modelleme, CFD ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Programlama ve sayısal analiz ve modelleme yazılımlarını kullanabilen, test doğrulama ve veri işleme konularında tecrübesi olan,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkezi Planlama ve Tedarik Uzun Dönem Stajyer İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Merkezi Planlama ve Tedarik Uzun Dönem StajyerBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonlarında değerlendirmek üzere Merkezi Planlama ve Tedarik Uzun Dönem Stajyer arayışımız bulunmaktadır. Tercihen lisans eğitimi tamamlamış ve yüksek lisans eğitimi devam eden, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Lojistik alanında kariyer hedefi olan, Haftanın 5 gün staja devam edebilen,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Mutabakat ve Tahsilat Destek Sorumlusu İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Mutabakat ve Tahsilat Destek SorumlusuBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri San.ve Tic.A.Ş. şirketlerimizden Benim Filom - İş Makinası Kiralama Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Mutabakat ve Tahsilat Destek Sorumlusu” aramaktayız.Lise veya Yüksek Okul mezunu olmak, Tercihen SAP ve MSO programlarını etkin kullanabilmek, Sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Mühendisi Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Ürün MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Gebze OSB – Kocaeli lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Ürün Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Elektrik / Elektronik / Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,Benzer sektörde 2-5 yıl deneyimli olmak,Takım çalışmasına uygun, inisiyatif alabilen, iletişim yeteneği güçlü ve hedef odaklı olmak,Analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık olmak,Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek,Çok iyi derecede İngilizce bilmek, MS Ofis uygulamalarına hakim olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Export Sales Specialist İstanbul(Avr.), ... Borusan Mannesmann Boru
Export Sales SpecialistBorusan Mannesmann Boru
We are looking for a 'Export Sales Specialist' for Borusan Mannesmann Boru.Experienced in export sales at least 2 years, Bachelor's degree from reputable universities, Excellent command of English,additional language is an advantage, German is preferrable.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiyatlandırma Uzman Yardımcısı -Engelli Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Fiyatlandırma Uzman Yardımcısı -EngelliBorusan Grubu
Borusan Manheim, Gebze lokasyonunda konumlanan Fiyatlama ekibimizde görevlendirilmek üzere "Fiyatlandırma Uzman Yardımcısı" arayışımız mevcuttur.Minimum lisans mezunu, Tercihen mühendislik, matematik ya da istatistik bölümlerinden mezun,Orta derecede ingilizce bilgisine sahip, Tercihen otomotiv sektöründe tecrübeli, İyi derecede Ms Office uygulamaları, özellikle aktif excel kullanabilen,B sınıfı ehliyete sahip, Motivasyonu güçlü, Analitik yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Mali İşler UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere"Mali İşler Uzmanı" aramaktayız. Genel Nitelikler:Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun,Mali İşler alanında en az 3 yıl deneyimli, SAP sistemini kullanabilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tekdüzen Hesap Planına hâkim, Sorumluluk sahibi, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, iş disiplini yüksek,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Orta seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl tecil ettirmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekspertiz Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Oto
Ekspertiz UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin yeni açılacak Samandıra lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Ekspertiz Uzmanı” aramaktayız.Önlisans mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,B sınıfı ehliyet sahibi, Minimum 2 yıllık sektör tecrübesine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demiryolu Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Demiryolu Satış UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda görevlendirilmek üzere ''Demiryolu Satış Uzmanı'' aramaktayız.Üniversite mezunu, Uluslararası Taşımacılık intermodal/karayolu konusu satış alanında en az 2 yıl deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyet belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Mali Kontrol UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik bünyesinde Kağıthane lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere ‘Mali Kontrol Uzmanı’aramaktayız.Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl şirket tecrübesine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tercihen denetim tecrübesine sahip, SAP programını kullanan, Analiz kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Metalurji Kalite Mühendisi Bursa BORÇELİK
Metalurji Kalite MühendisiBORÇELİK
Borçelik Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere; “Metalurji Kalite Mühendisi” aramaktayız.·         Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tercihen ISO 16949 sertifikasına sahip·         Çok İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen·         Seyahat engeli olmayan,·         İletişimi ve analitik yetkinliği güçlü olan·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Bursa BORÇELİK
Mekanik Bakım MühendisiBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere"Mekanik Bakım Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. •          Üniversitelerin "Makine / Mekatronik Mühendisliği" bölümlerinden mezun•          İyi derecede İngilizce bilgisine sahip•          İyi derecede MS Office kullanıcı bilgisine sahip•          Üretim sektöründe makina bakım ve onarımı konusunda en az 2 yıl deneyime sahip•          Pnomatik, hidrolik ve mekanik sistemlerinde tecrübeli•          Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen•          Çözüm odaklı, ekiple uyum içinde çalışacak•          Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilen ve öğrenmeye açık olan•          İletişim konusunda yetkinliği ve gelişimi amaç edinen•          Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı-Gaziantep Gaziantep Borusan Oto
BMW Satış Danışmanı-GaziantepBorusan Oto
Borusan Oto Gaziantep Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan, Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Genius İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW GeniusBorusan Oto
Borusan Oto Dolmabahçe lokasyonunda görev yapacak; GENLERİNDE BMW TUTKUSU OLAN GENIUS’LAR ARIYORUZ!Sen de bir BMW tutkunuysan fırsatı kaçırma!         Başvuracak Adayların;Lisans eğitimini tamamlamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık,Otomobillere ilgi duyan, Müşteri ve hizmet odaklı, Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vergi Muhasebesi ve Uyum Uzman yardımcısı Bursa BORÇELİK
Vergi Muhasebesi ve Uyum Uzman yardımcısıBORÇELİK
·         Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip·         Tercihen Ar-ge Merkezi süreçlerinde görev almış, uygulamalara hakim·         Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu gibi yasal mevzuata hakim·         Tercihen SAP FI & CO, PS modul bilgisi olan·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve özellikle ileri düzeyde Excel bilgisine sahip·         Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip·         Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, detay ve sonuç odaklı·         Öğrenmeye açık, gelişime istekli ve iş sorumluluğu yüksek·         Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren·         Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü·         Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı-Tarsus Adana, Mersin Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı-TarsusBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin Tarsus lokasyonunda 'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz. Lisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Kullanılmış Oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı-Avcılar İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı-AvcılarBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin Avcılar lokasyonunda 'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz. Lisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Kullanılmış Oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sitech Satış Danışmanı - Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Sitech Satış Danışmanı - AnkaraBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Grubu olarak, Borusan Makina ve Güç Sistemleri - Sitech bünyesinde Ankara lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Satış Danışmanı“ aramaktayız.Mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen Jeodizi, Fotogrametri veya İnşaat Mühendisliği),Altyapı inşaat projelerinde ve/veya harita minimum 1 yıl tecrübeye sahip, Upper Intermediate ve üzeri İngilizce bilgisine sahip, MS Office ve temel harita uygulamalarını çok iyi kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B Tipi sürücü ehliyetine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Servis Danışmanı-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Mekanik Servis Danışmanı-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Mekanik Servis Danışmanı” aramaktayız. Genel Nitelikler:Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,  İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Memur İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Engelli MemurBorusan Lojistik
Borusan Lojistik olarak Kağıthane lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşı” aramaktayız.En az Lise veya Ön Lisans mezunu, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin, MS Office (Word, Excel, Power Point) programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Servis Danışmanı İstanbul(Asya) Borusan Oto
Mekanik Servis DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin yeni açılacak Samandıra lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Jaguar & Land Rover Mekanik Servis Danışmanı” aramaktayız. Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Servis Danışmanı İstanbul(Asya) Borusan Oto
Mekanik Servis DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin yeni açılacak Samandıra lokasyonunda görevlendirilmek üzere “BMW Mekanik Servis Danışmanı” aramaktayız. Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı Ankara Borusan Oto
Servis DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Esenboğa lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Jaguar & Land Rover Mekanik Servis Danışmanı” aramaktayız. İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni Adana, Ankara, ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis TeknisyeniBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizde görevlendirilmek üzere “Servis Teknisyeni” aramaktayız. ·         Düz Lise (Mesleki Yeterlilik Belgesi’ne sahip olmak) Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları bölümlerinden mezun olmak,·         Tercihen benzer alanda minimum 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,·         Dikkatli, disiplinli olmak,·         Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,·         Gebze, Hadımköy, Ankara - Ostim, Adana, İzmir, Bursa, Antalya, Diyarbakır, Trabzon lokasyonlarında arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proses Geliştirme ve Optimizasyon ArGe Mühendisi Bursa BORÇELİK
Proses Geliştirme ve Optimizasyon ArGe MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Proses Geliştirme ve Optimizasyon Ar-ge Mühendisi"aramaktayız.Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamış, tercihen doktora yapmış ve yapmakta olan,Tercihen yazılım, danışmanlık, üretim veya lojistik sektörlerinde min. 5 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede İngilizce bilen, JAVA, C#, Python gibi programlama dillerini kullanabilen, Optimizasyon algoritmaları ve çözücüleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tedarik zinciri (sipariş-stok yönetimi, talep tahmini, network tasarımı, çizelgeleme vb), üretim vb. süreçlerin modellemesi,  simülasyonu ve optimizasyonu konusunda çalışmaya istekli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Taşlama ve İmalat Atöylesi Mühendisi Bursa BORÇELİK
Taşlama ve İmalat Atöylesi MühendisiBORÇELİK
·         Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Alanında en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip,·         Talaşlı imalat, taşlama, rulman ve CNC programlama konularında tecrübeli,·         İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,·         Genel bilgisayar uygulamalarına ve MS Office kullanımına hakim,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Analiz Operatörü İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Hasar Analiz OperatörüBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Hasar Analiz Operatörü' olarak görev yapacak, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen, Askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarına hakim, iyi derecede Excel kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, insan ilişkilerinde başarılı Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Üretim Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu,Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili,Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Servis Danışmanı İstanbul(Asya) Borusan Oto
Hasar Servis DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin yeni açılacak Samandıra lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Hasar Servis Danışmanı” aramaktayız. Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Elektrik Bakım ElemanıBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Elektrik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Bakım, onarım ve arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Elektrik şemalarını okuyabilen, otomasyon sistemleri (PLC), elektrik/ elektronik bakım ve onarım konularında tecrübeli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Atölye Takip Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Oto
Atölye Takip UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin yeni açılacak Samandıra lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Atölye Takip Uzmanı” olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Otomotiv, Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Tercihen İngilizce bilen, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vezne Elemanı İstanbul(Asya) Borusan Oto
Vezne ElemanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin yeni açılacak Samandıra lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Vezne Elemanı” aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans ya da önlisan mezunu, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen SAP bilen, İletişim becerileri kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Konya Konya Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis Teknisyeni - KonyaBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Grubu olarak, Borusan Güç Sistemleri bünyesinde Konya lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Servis Teknisyeni“ aramaktayız.Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu (Tercihen Motor Bölümü) Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip Temel teknik ve motor kavramlarına hakim Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçü Takım çalışmasına yatkın Temel İngilizce bilgisine sahip Temel bilgisayar programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Support Assistant Specialist İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Sales Support Assistant SpecialistBorusan Mannesmann
We are looking for a 'Sales Support Assistant Specialist ' for Borusan Mannesmann Boru.University degree, At least 2 years job experience, Excellent command of both spoken and written English,Excellent communication and interpersonal skills, Strong administrative & organizational skills, Good  knowledge of MS Office applications, Knowledge of import & export formalities, No restriction for travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Destek-Satış Destek Uzmanı-Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Müşteri Destek-Satış Destek Uzmanı-AnkaraBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Şirketimizin Makina işbiriminde ve Ankara lokasyonunda aşağıdaki niteliklere sahip 'Müşteri Destek-Satış Destek Uzman'ı ' aramaktayız. Üniversiteslerin mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen makine mühendisi) Satış alanında kariyer hedefleyen Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış İyi derecede yazılı ve sözlü ingilizce bilen İletişim beceresi yüksek ve analitik düşünebilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Bursa Bursa Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis Teknisyeni - BursaBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Bursa lokasyonunda görevlendirilmek üzere Teknisyen arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları bölümlerinden mezun,Tercihen İş Makinası veya Otomotiv alanında tecrübeli olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Dikkatli, disiplinli olmak, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann Boru
Kalite MühendisiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere; “Kalite Mühendisi” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen çelik üretim veya çelik boru üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli,ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi olan Tercihen NDT Sertifikalarına sahip ya da NDT bilgisi olan Çok İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen Seyahat engeli olmayan, (B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan)Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve ilişki yönetimi yetilerine sahip, pratik, sonuç odaklı ve takipçiBursa’da ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mutabakat ve Tahsilat Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Mutabakat ve Tahsilat Destek SorumlusuBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri San.ve Tic.A.Ş. şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Mutabakat ve Tahsilat Destek Sorumlusu” aramaktayız.Lise veya Yüksek Okul mezunu olmak, Tercihen SAP ve MSO programlarını etkin kullanabilmek,Sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tele Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Tele Satış Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin kağıthane lokasyonunda değerlendirilmek üzere Hava Deniz Satış Destek Uzman Yardımcısı arayışımız mevcuttur.·         Üniversite mezunu,·         Lojistik sektöründe en az 2 yıl tecrübeli,·         Lojistik alanında satış veya müşteri deneyimi bulunan,·         İyi seviyede ingilizce bilen,·         İletişim becerileri kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP CRM Module Owner İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
SAP CRM Module OwnerBorusan Makina ve Güç Sistemleri
We are looking for an 'SAP CRM Module Owner' for Borusan Machine and Power Systems.Hands-On experience in customizing one or more SAP modules. SAP CRM Sales ans Service experience is the must, and SAP SD module is a plus.Experience working in a medium to large SAP landscape comprising multiple systems. SAP CRM Sales and Services Module Consultancy experience is a plus.Should be able to independently design new solutions Experience in coordinating with development team Project / team management experience Experience of analyzing and breaking down problems and information using structured frameworks and methodologiesAnalytical thinking abilities and client facing communication skills Business focus ability Knowledge of end-to-end development process, good knowledge of waterfall and preferably also agile development methodologyProven technical aptitude in one or more application domain Ability to learn and implement emerging technologies Knowledge of business processes and their linkage to technology Expertise in various UX / UI design methodologies and tools for web and mobile applicationsStrong graphics and creative skills to create templates, GUIs, presentations etc.Ability to diffuse ideas in both technical and business teams as well as external customersSolid experience in designing and communicating customer-centric interfaces working closely with business teamsDetail oriented: able to document and follow detailed instructions within test scripts as well as defects tracking documents (i.e., steps to recreate the problem)Understanding of testing concepts and how testing fits in with the overall project life cycle4 years of analysis and technical, visual design and customization experience in SAP CRM Sales and Services modules
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP MM/SD Module Owner İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
SAP MM/SD Module OwnerBorusan Makina ve Güç Sistemleri
We are looking for an 'SAP MM/SD Module Owner' for Borusan Machine and Power Systems.Hands-On experience in customizing one or more SAP modules. SAP MM module is the must. SAP SD Module Consultancy experience will be a plus. Experience in SAP PP Module be an added advantage Experience working in a medium to large SAP landscape comprising multiple systems.Should be able to independently design new solutions Experience in coordinating with development team Project / team management experience Experience of analyzing and breaking down problems and information using structured frameworks and methodologiesAnalytical thinking abilities and client facing communication skills Business focus ability Knowledge of end-to-end development process, good knowledge of waterfall and preferably also agile development methodologyProven technical aptitude in one or more application domain Ability to learn and implement emerging technologies Knowledge of business processes and their linkage to technology Expertise in various UX / UI design methodologies and tools for web and mobile applicationsStrong graphics and creative skills to create templates, GUIs, presentations etc.Ability to diffuse ideas in both technical and business teams as well as external customersSolid experience in designing and communicating customer-centric interfaces working closely with business teamsDetail oriented: able to document and follow detailed instructions within test scripts as well as defects tracking documents (i.e., steps to recreate the problem)Understanding of testing concepts and how testing fits in with the overall project life cycle5 years of analysis and technical, visual design and customization experience in SAP MM/SD modules
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Data Analytics Senior Specialist İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Customer Data Analytics Senior SpecialistBorusan Otomotiv
Qualıfıcatıon and Skills:Bachelor’s degree in Engineering (Computer, Industrial and etc), Math, Statistics or MISMinimum 3 years of experience in analytical models/methods, segmentation, and predictive models,Proficiency in predictive modelling software & BI tools such as SAS, SPSS, Business Objects, Cognos, Microstrategy, Tableau,Understanding of Machine Learning and Deep Learning methodologies, Hadoop, SQL, R and Spark knowledge is a plus, Salesforce knowledge is a plus, Results-driven and delivery-focused, Project management and analytical thinking skills, Team work orientation and skilled in working with cross-functions, On time and high-quality attitude, Strong written, verbal communication skills in English. ExperienceExperience in CRM, Marketing, BI or related disciplines preferred, Experience in Automotive sector is an advantage, Experience in customer journey insights considered an advantage, Experience in documenting and presenting analysis findings to key stakeholders,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşyeri Hemşiresi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
İşyeri HemşiresiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann, Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere;  pozitif enerjisi yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş“İşyeri Hemşiresi” arayışımız mevcuttur. Sağlık meslek lisesi, sağlık meslek yüksek okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan onaylı ''Diğer Sağlık Personeli'' belgesine sahip,Özellikle üretim sektöründe kurumsal yapılarda çalışmış, İlk yardım ve acil tıbbi müdahale konusunda tecrübeli,İşyeri sağlık birimleri, iş sağlığı ve iş güvenliği konularında yasal mevzuata hâkim,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, (3 vardiya uygulaması bulunmaktadır.)İletişim becerileri güçlü, Dinamik ve enerji düzeyi yüksek, Sorumluluk bilincine sahip, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bina Bakım Teknisyeni İstanbul(Asya) Borusan Oto
Bina Bakım TeknisyeniBorusan Oto
Borusan Oto Ataşehir Şubesi’nde İdari İşler Departmanı’nda "Bina Bakım Teknisyeni" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın; öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen MYO Elektrik bölümü mezunu, mekanik bilgi ve tecrübeye sahip,Benzeri tesis yönetimi, bakım-onarım projelerinde görev almış, en az 1 yıl deneyimliİş güvenliği konusunda yüksek bilince sahip, Alanı ile ilgili yenilikleri takip edebilen, Pozitif, çalışkan, hızlı düşünüp hızlı aksiyon alabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Temsilcisi Bursa BORÇELİK
İhracat Satış TemsilcisiBORÇELİK
Dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal ve Borusan Holding ortaklığı ile çalışmalarını sürdüren, Türkiye’nin en büyük ve en yüksek kaliteli galvanizli çelik üreticisi olan, ISO tarafından yapılan “Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması” sonuçlarına göre Türkiye’nin 28. büyük şirketi, soğuk ve galvanizli çelik ihracatında Türkiye’nin lideri, aynı zamanda otomotiv ve beyaz eşya sektöründe pazar lideri olan şirketimiz Borçelik için Satış Temsilcisi arıyoruz.  Sizi; her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren genç bir ekiple ve üst yönetim ile aynı ortamda görev yapma imkanı sunan samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz. Genel Nitelikler·         Lisans mezunu,·         İhracat satış alanında tercihen 1-2 yıl deneyimli,·         Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan,·         B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,·         Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünerek problem çözme yeteneği olan,·         Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Bursa veya Gemlik'te ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Borusan Grubu
Forklift OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa Nilüfer lokasyonunda "Forklift Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz. Lise Mezunu, Forklift ehliyetine sahip ve forklift kullanımı konusunda deneyimli,  İş güvenliği konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sevkiyat Operatörü Bursa BORÇELİK
Sevkiyat OperatörüBORÇELİK
Kerim Çelik Mamulleri İmalat ve Tic. A.Ş. NİLÜFER tesisimizde"Sevkiyat Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Lise mezunu, Sevkiyat süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili,Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa'da ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bursa BORÇELİK
Satış TemsilcisiBORÇELİK
Dünyanın en büyük çelik üreticisi  ArcelorMittal ve Borusan Holding ortaklığı ile çalışmalarını sürdüren, Türkiye’nin en büyük ve en yüksek kaliteli galvanizli çelik üreticisi olan, ISO tarafından yapılan “Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması” sonuçlarına göre Türkiye’nin 28. büyük şirketi, soğuk ve galvanizli çelik ihracatında Türkiye’nin lideri, aynı zamanda otomotiv ve beyaz eşya sektöründe pazar lideri olan şirketimiz Borçelik için Satış Temsilcisi arıyoruz.  Sizi; her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren genç bir ekiple ve üst yönetim ile aynı ortamda görev yapma imkanı sunan samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz. Genel NiteliklerLisans mezunu, Minimum 1 yıl satış tecrübesine sahip, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünerek problem çözme yeteneği olan,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Bursa veya Gemlik'te ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Dış Ticaret UzmanıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann' da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş “Dış Ticaret Uzmanı” arayışımız mevcuttur.  Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri ya da  Dış Ticaret bölümlerinde,  lisans eğitimini tamamlamış,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim ve aktif kullanabilen, Dış Ticaret, Gümrük ve Dahilde İşleme İzin Belgesi (DİİB) yönetimi konularında en az 5-6 yıl deneyimli, ilgili mevzuatlara hakim,Gelişmiş risk algısı ve güçlü ikna kabiliyetine sahip, Araştırmacı, iletişim becerisi ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, Çözüm odaklı ve analitik bakış acısına sahip, Dinamik, dikkatli ve takip yeteneği güçlü, Mevzuat okuyup, yorumlamaya meraklı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Oto
İdari İşler UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto Ataşehir şubemizde 'İdari İşler Uzmanı' olarak görevlendirmek üzere, sabırlı ve detaylarla çalışmayı seven, organizasyon yeteneği güçlü ve analitik düşünme becerisi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.·         Lisans mezunu,·         Minimum 2 yıl idari işler alanında deneyimli,·         Tercihen idari işler mevzuatları konusunda bilgi sahibi,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior CRM Specialist İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Senior CRM SpecialistBorusan Lojistik
Borusan Lojistik seeks an experienced Senior CRM Specialist to drive strategy and execution for its to-be best-in-class CRM program. As CRM Senior Marketing Specialist, you will play a critical role as a leader in managing Borusan Lojistik’s CRM program, driving both revenue and engagement. The CRM Senior Marketing Specalist will help the team optimize performance and develop new campaigns with communications team to improve the performance of Borusan Lojistik customer lifecycle. You will serve as a subject matter expert on B2B buyer experiences and engagement, ensuring all campaigns are executed with a high degree of accuracy and effectiveness. The ideal candidate will have a combination of marketing experience, CRM and analytics expertise, and project management skills.This is a great opportunity to capture the energy and rapid pace of a new CRM program, with the proven track record of an industry leader.For Borusan Lojistik Istanbul Office we are looking for a “Senior CRM Specialist”QualificationsA strong academic record from a well-recognized institution, having an undergraduate degree,Minimum 6 years experience in CRM and related marketing functions,Exceptional project management and organization skills, with a keen eye for detail, requiring minimal supervision,Results-driven marketer with proven quantitative and analytical skills; should be comfortable with Excel (functions, pivots, etc.), a differentiator would be analytical tool experience,Proactive & independent, always looking for ways to take initiative and improve existing programs/processes,Must be a collaborative, cross-functional team player and comfortable partnering with a variety of teams from sales to operations,Passion for CRM, and user & customer engagement,               Good command of English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Satış Danışmanı-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesinde Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto İstinye lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşı arıyoruz.• Lisans mezunu,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,• Kullanılmış Oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dönemsel İnsan Kaynakları İş OrtağıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Dönemsel İnsan Kaynakları İş Ortağı” aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ile Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak, İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarında minimum 5 yıl deneyimli olmak,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, Sunum ve raporlama becerileri yüksek olmak, İletişim, iş birliği, etkin ilişiki yönetimi yetkinliğine sahip olmak,  İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu ve tüm çalışma mevzuatlarına hâkim olmak, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Eğitim ve Gelişim UzmanıBorusan Holding
Borusan Holding şirketimizin Rumelihisarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Borusan Akademi Eğitim ve Gelişim Uzmanı ”aramaktayız. Üniversitelerinin lisans ya da lisansüstü programlarının tercihen İşletme, İktisat, Psikoloji, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları proje yönetimi, yetenek yönetimi ve/veya eğitim gelişim alanında en az 5 yıl deneyimli,İçerik, süreç ve sistem geliştirme deneyimi olan, Analiz yeteneği güçlü ve iletişim odaklı olan, Tedarikçi yönetimi deneyimi olan, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Kadrosu İçin Takım Arkadaşları İstanbul(Avr.), ... Borusan Oto
Engelli Kadrosu İçin Takım ArkadaşlarıBorusan Oto
Borusan Oto olarak İstanbul’da farklı lokasyonlarda görevlendirilmek üzere“Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşları” aramaktayız. ·         En az Lise mezunu,·         Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarını kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         İstanbul’da ikamet eden,·         Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı Tekirdağ Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin Çorlu lokasyonunda'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz. Lisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Kullanılmış Oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Elektrik Bakım MühendisiBorusan Grubu
Borusan Supsan bünyesindeHalkalı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Elektrik Bakım Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,“Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Belgesi” ne sahip veya alabilecek,Yardımcı İşletmeler Yönetimi konusunda bilgili ve en az 3 yıl deneyime sahip,Fabrika bünyesinde, elektrik tesisatı, trafo, jeneratör, kompanzasyon, makine elektrik/elektronik bakım konusunda tecrübeli,Genel Omron ve Siemens Şalt ve PLC malzemelerini tanıyan,Omron ve Seimens PLC, CNC ve HMI modülleri, sürücü ve motor arızaları ve yazılımları konusunda tecrübeli,Makina Güç Panosu, Sürücü panoları ve modülleri ve elektroniği konusunda deneyimli,Kalite standartları (ISO 9001:2000, ISO/TS 16949, ISO 14001), süreç iyileştirme ve yalın üretim konularında bilgi sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Saha ve devreye alma tecrübesi olan Sorumluluk alma ve işini üstlenmede istekli, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekspertiz Uzmanı Ankara Borusan Oto
Ekspertiz UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde Esenboğa lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere“Kullanılmış Oto Ekspertiz Uzmanı” aramaktayız. Lisans mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,B sınıfı ehliyet sahibi, Minimum 3 yıllık iş tecrübesine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Servis Danışmanı-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Hasar Servis Danışmanı-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Hasar Servis Danışmanı” aramaktayız. Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Market and Strategy Development Senior Specialist İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Market and Strategy Development Senior SpecialistBorusan Lojistik
For Borusan Lojistik Istanbul Office we are looking for a “Market and Strategy Development Specialist / Senior Specialist” A strong academic record from a well-recognized institution, having an undergraduate degree in Engineering, Business Administration or Economics,Minimum 4 years of professional experience in strategy advisory or other relevant areas, such as management consulting, business development, strategic marketing or M&A,Strong market analysis experience, Excellent command of English both written and spoken, including presentation skills,Strong working knowledge of software applications for analysis and reporting, particularly MS Excel,Ability to indirectly influence and lead cross business units and/or cross functional teams,No military obligation for male candidates or postponed for at least 2 years.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Manisa BORÇELİK
Üretim OperatörüBORÇELİK
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Manisa lokasyonundaÜretim Operatörü olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, İş güvenliği konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Manisa'da ikamet eden veya edecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hammadde Planlama Uzmanı Bursa BORÇELİK
Hammadde Planlama UzmanıBORÇELİK
Üniversitelerin Mühendislik, İstatistik, Fizik, Matematik gibi sayısal bölümlerinden mezun,Tercihen Planlama alanında en az 1 yıl tecrübesi bulunanİleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,Tercihen SAP, MS Office (Word, Excel) programlarını iyi derece kullanabilenAnalitik muhakeme yeteneği gelişmiş , istatistiksel veri analizi konularına ilgi duyanİş konusunda takipçi ve insan ilişkileri kuvvetli, Hızlı problem çözme ve aksiyon alma becerisine sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP ABAP Yazılım Uzmanı Bursa BORÇELİK
SAP ABAP Yazılım UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında görevlendirmek üzere “'SAP ABAP Yazılım Uzmanı'”aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,ABAP yazılımı konusunda 2 yıl deneyime sahip, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek, Analitik yetenekleri güçlü, sistematik çalışan, İletişim becerileri güçlü, Başarma azmi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali Kontrol Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Mali Kontrol Birim YöneticisiBorusan Holding
Borusan Holding Mali Kontrol departmanındaRumelihisarı lokasyonunda  görevlendirilmek üzere“Mali Kontrol Birim Yöneticisi” aramaktayız.Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili alanlarda minimum 6-8 yıl tecrübeli, tercihen denetim şirketinde çalışmış,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Çok iyi derecede IFRS ve Konsolidasyon, iyi seviyede muhasebe bilgisine sahipÇok iyi derecede MS Office programları ve tercihen Hyperion kullanım bilgisine sahip,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasını seven adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) BORÇELİK
Bölge Satış TemsilcisiBORÇELİK
Borusan Grubu olarak Borçelik bünyesinde Kozyatağı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Bölge Satış Temsilcisi “aramaktayız.Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı