Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 86
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Planning Engineer Kocaeli BESYS
Planning EngineerBESYS
We are looking for an 'Temporary Planning Engineer' forBorusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.Bachelor's degree in  Civil/Mechanical/Electrical/Industrial Engineer 3+ years of commercial or procurement experience in industrial projects MS Office, Primavera, SAP, ERP, MS Project knowledge Fluency in spoken and written English Good communication skills Position is located in Gebze and Algeria
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Teknikeri Kocaeli BESYS
Mekanik İşler TeknikeriBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesinde belirli süreli (6ay) çalışmak üzere'Mekanik İşler Teknikeri'arayışı içindeyiz.MYO ya da Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezunu Min 5 yıl şantiye tecrübesi (ağırlıklı inşaat projelerinde) Seyahat engeli bulunmayan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar Şubesinde Satış Departmanında 'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. ·         Üniversite mezunu,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         B sınıfı ehliyeti olan,·         Kullanılmış Oto ve ekspertiz konusunda teknik bilgisi olan,·         Piyasaya ve markalarımıza hakim,·         Otomotiv sektöründe min. 2 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı Ankara Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Esenboğa lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.• Lisans mezunu,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,• Kullanılmış Oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Elemanı Ankara Borusan Oto
Satış Destek ElemanıBorusan Oto
Borusan Oto Esenboğa lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Destek Elemanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.• Üniversitelerin MYO bölümlerinden mezun• Satış Destek alanında en az 2 yıl deneyimli,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Holding
Yazılım UzmanıBorusan Holding
Borusan Grup şirketlerimizden Borusan Manheim için  Kocaeli Gebze’de görevlendirilmek üzere “Yazılım Uzmanı'' aramaktayız.Üniversitelerin; Bilgisayar, Matematik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Object Oriented Programlama ve Microsoft .NET teknolojilerine hakim, Web teknolojileri konusunda deneyimli, WebApp, WebApi, WebService geliştirme konularında bilgi sahibi, tercihen proje tecrübesi olan,İyi derecede .NET C#, ASP.NET, MVC, HTML5, CSS3, JQuery konularında bilgi sahibi,İyi derecede MS SQL bilgisine sahip, veritabanı tasarımı ve modellemesi deneyimli,Web Servisleri, SOAP, REST API ile çalışma yapmış, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli’de ikamet eden Analitik düşünme becerisi gelişmiş, problem çözme yetenekleri güçlü, proje ve grup çalışmasına uygun olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bursa BORÇELİK
Satış TemsilcisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Bursa / Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “Satış Temsilcisi” aramaktayız.Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Tercihen 2 yıla kadar iş tecrübesine sahip, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Genel bilgisayar uygulamalarına, MS Office uygulamalarına hakim,Analitik düşünerek problem çözme yeteneği olan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Bursa veya Gemlik'te ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Ataşehir Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.• Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzman Yardımcısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Holding
Yazılım Uzman YardımcısıBorusan Holding
Borusan Grup şirketlerimizden Borusan Manheim için  Kocaeli Gebze’de görevlendirilmek üzere “Yazılım Uzmanı Yardımcısı' aramaktayız.Üniversitelerin; Bilgisayar, Matematik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Object Oriented Programlama ve Microsoft .NET teknolojilerine hakim, Web teknolojileri konusunda deneyimli, WebApp, WebApi, WebService geliştirme konularında bilgi sahibi, tercihen proje tecrübesi olan,İyi derecede .NET C#, ASP.NET, MVC, HTML5, CSS3, JQuery konularında bilgi sahibi,İyi derecede MS SQL bilgisine sahip, veritabanı tasarımı ve modellemesi deneyimli,Web Servisleri, SOAP, REST API ile çalışma yapmış, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli’de ikamet eden Analitik düşünme becerisi gelişmiş, problem çözme yetenekleri güçlü, proje ve grup çalışmasına uygun olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hizmet Satınalma Uzmanı Bursa BORÇELİK
Hizmet Satınalma UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda değerlendirmek üzere Hizmet Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Minimum 2 yıl satınalma deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İkna gücü yüksek, iletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Operatörü Bursa BORÇELİK
Sevkiyat OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Sevkiyat Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Lojistik, İş Makineleri, Uluslararası Taşımacılık, Metal Teknolojisi, Metal İşleri vb bölümlerden mezun,Sevkiyat süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Bursa BORÇELİK
Yazılım UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında görevlendirmek üzere “Yazılım Uzmanı'”aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 3 yıl deneyimli, Asp.Net C# ile Visual Studio.Net platformunda program geliştirme tecrübesine sahip,MS SQL veritabanı tasarımı, sorgu,stored procedure konularında deneyimli, Nesne tabanlı programlama ve yazılım geliştirme hayat döngüsü konusuna hakim,Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi, Tercihen endüstriyel haberleşme protokolleri konusunda deneyim sahibi, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Bursa BORÇELİK
İş Güvenliği UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik fabrikasında değerlendirmek üzereİş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makina Mühendisi)Minimum 3 yıl tehlikeli/çok tehlikeli sınıfta endüstriyel bir tesiste İSG uzmanı olarak çalışmış,En az B sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Belgesine sahip,İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili mevzuata hakim, OHSAS 18001 ve ISO 14001 standartları konusunda tecrübeli,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen, B-Sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Güçlü gözlem yapma yeteneği olan, zorlayıcı, analitik düşünce yapısına sahip,Yaratıcı ve etkili çözümler geliştirebilen, ikna gücü yüksek,Teknik analiz becerisi olan, aksiyon planları geliştirip ve takibini iyi yapabilen,Her seviyede yönetici ve çalışanlarla ile iletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,Bursa’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Depo Elemanı - Arnavutköy İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dönemsel Depo Elemanı - ArnavutköyBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri bünyesinde Arnavutköy 3.Havalimanı Projesinde görevlendirilmek üzere“Dönemsel Yedek Parça Depo Elemanı" aramaktayız.Genel Nitelikler:Tercihen Teknik Lise mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Arnavutky ve civarında ikamet eden/edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Servis Destek Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dönemsel Servis Destek ElemanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri bünyesinde Arnavutköy 3.Havalimanı Projesi'nde görevlendirilmek üzere“Dönemsel Servis Destek Elemanı" aramaktayız.Genel Nitelikler:Tercihen Lise ve/veya Meslek Yüksek Okulları'nın Muhasebe bölümlerinden mezun,MS Office programlarına hakim, iyi derecede bilgisayar kullanabilen,Dikkatli, disiplinli, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Arnavutköy civarında ikamet eden/edebilecek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
İSG Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan Grubu bünyesinde Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere“İSG Yetkili Uzmanı” aramaktayız. Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, En az 5 yıl deneyim sahibi, A sınıfı İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası sahibi, İngilizce bilgisi iyi seviye olan, Üretim yapan tesislerde çalışmış, OHSAS 18001 ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri konusunda en az 1 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Organizasyondaki tüm birimler ile etkin iletişim kurabilecek düzeyde iletişim becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın,Sahada çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Executive AssistantBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru is searching for an Executive Assistant to be employed inHalkalı with the following qualifications:University degree in related fields, Min. 3 years work experience, Fluent English knowledge is a must, Proficiency in MS Office applications, Excellent communication and interpersonal skills, Excellent time management and prioritization skills Having positive aproche and being team player
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Arayüz Tasarım ve Yazılımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Web Arayüz Tasarım ve YazılımcısıBorusan Holding
Borusan Holding bünyesinde kurulacak yeni bir girişimin Avrupa Yakası lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Web Arayüz Tasarım ve Yazılımcısı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Grafik tasarım ve arayüz tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan ve referans projelere sahip,Photoshop, Sketch ve Flash bilgisi – İleri seviye Kullanıcı dostu arayüzler hazırlayabilecek; yaratıcı, güncel teknolojilere uygun ve modern arayüzler tasarlayabilecek,Grafik ve yazılım olarak arayüz çalışmaları hazırlayabilecek İleri düzeyde HTML, Css ve Jquery dilleri hakkında bilgi sahibi olan, Kullanıcı Deneyimi (UX) konusunda uzman, Görsel gücü yüksek, tasarım trendlerini ve uygulamalarını takip eden, yenilikçi,Dijital tasarıma hakim (tercihen e-ticaret web sitesi veya mobil uygulama tasarımı yapmış),Matbaa çalışmaları ile tecrübesi olması.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Parça Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Parça DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda Parça Satış Departmanında ' Parça Danışmanı ' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz. ·         Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Planlama, organizasyon ve iş takip becerileri gelişmiş,·         Analitik düşünme yetisine sahip,·         Dikkatli, detaycı ve sistem kullanımına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzun Dönem Stajyer İzmir Borusan Lojistik
Uzun Dönem StajyerBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin İzmir lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Uzun Dönem Stajyer" arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler:Üniversitelerin Lojistik bölümlerinde lisans öğrenimi devam eden, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, İletişim, planlı çalışma ve organizasyon becerileri gelişmiş,
Stajyer        İlan Detayı
Üretim Mühendisi İstanbul(Avr.) Supsan
Üretim MühendisiSupsan
Borusan Supsan bünyesinde Halkalı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Üretim Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Makina veya Malzeme Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl üretim tecrübesine sahip, Tercihen Otomotiv Yan Sanayiinde deneyimli, Tercihen İş Güvenliği uzmanı sertifikasına sahip, Kalite standartları (ISO 9001:2000, ISO/TS 16949, ISO 14001), süreç iyileştirme ve yalın üretim konularında bilgi sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Manisa Kerim Çelik
Üretim OperatörüKerim Çelik
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Manisa lokasyonundaÜretim Operatörü olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, İş güvenliği konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Manisa'da ikamet eden veya edecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Kontrol ve Tahsilat Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Kredi Kontrol ve Tahsilat Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda değerlendirilmek üzere Kredi Kontrol ve Tahsilat Yetkili Uzmanı arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Benzer alanda en az 6 yıl tecrübeli, Tercihen SAP FI modül bilgisine sahip, İleri seviyede ingilizce bilen, Yurtdışı müşteriler ve acenteler ile tahsilat süreçlerini yürütmüş olan, MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanan, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin, Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İstanbul’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekspertiz Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Ekspertiz ElemanıBorusan Grubu
Borusan Manheim şirketimiz bünyesinde Maslak lokasyonunda değerlendirilmek üzere “Ekspertiz Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. Lise mezunu Mekanik bilgisi olan MS Office programlarına hakim Seyahat engeli bulunmaya Ekspertiz konusunda gerekli teknik bilgiye ve bakış açısına sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesinde Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Dolmabahçe Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.• Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Borusan Grubu olarak, Borusan Manheim bünyesinde Gebze lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Satış Temsilcisi “aramaktayız.·         En az lise mezunu,·         Otomotiv sektöründe en az 2 sene iş deneyimine sahip,·         Aktif satış tecrübesi olan ve ekspertiz yapmayı bilen,·         Office programlarını kullanabilen,·         Sürücü belgesine sahip,·         Müşteri odaklı, sistematik, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, ·         Pratik, sonuç odaklı ve başarılı iletişim becerileri olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Parça Satış Danışmanı Ankara Borusan Oto
Parça Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde Esenboğa lokasyonumuzda Parça Satış Departmanında ' Parça Satış Danışmanı ' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz. ·         Üniversite mezunu,·         İyi derecede ingilizce bilen,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Planlama, organizasyon ve iş takip becerileri gelişmiş,·         Dikkatli ve sistem kullanımına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen - Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Teknisyen - AnkaraBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Ankara lokasyonlarımızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Teknisyen" aramaktayız.  Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulu Makine, Motor  ve/veya  İş Makinaları bölümlerinden mezun,İş Makinaları alanında minimum 1 yıl deneyimli, Dikkatli, disiplinli ve müşteri odaklı, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen - Gebze İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Teknisyen - GebzeBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Gebze lokasyonlarımızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Teknisyen" aramaktayız.   Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulu Makine, Motor  ve/veya  İş Makinaları bölümlerinden mezun,İş Makinaları alanında minimum 1 yıl deneyimli, Dikkatli, disiplinli ve müşteri odaklı, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaynak Operatörü İstanbul(Avr.) Supsan
Kaynak OperatörüSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Kaynak Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik kaynağı yapabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Mühendisi (ARGE) İstanbul(Asya) Borusan Holding
Yazılım Mühendisi (ARGE)Borusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız. Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinde (Bilgisayar, Matematik, Endüstri vb.) lisans, tercihen yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmaya istekli, Algoritmalar ve veri yapıları konularında bilgi sahibi, C#, Java vb. programlama dillerinden en az birinde nesne tabanlı programlama deneyimine sahip,Temel olasılık ve istatistik konularına hakim, tercihen veri madenciliği, yapay zeka ve öğrenen algoritmalar konularında tecrübeli,Python, Matlab, R, Scala dillerinden en az birinde istatistiksel analiz çalışmaları yapmış,Veri tabanı sistemleri konusunda tecrübeli, Farklı sektör problemleri için veri analitiği, tahminleme, optimizasyon konularında çalışmaya istekli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı - Engelli İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Muhasebe Elemanı - EngelliBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Salıpazarı / Fındıklı lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Muhasebe Elemanı”aramaktayız.Üniversitelerin önlisans programlarından mezun, Min.3 yıl muhasebe departmanında deneyim sahibi, Ms Office programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
TeknisyenBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Benim Filom bünyesinde Avrupa ve Anadolu Yakası lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Teknisyen" arayışımız bulunmaktadır.Minimum lise mezunu, Hedef ve çözüm odaklı olan, İletişim becerileri yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Takım çalışmasına istekli olan, Tedarikçiler ile işbirliklerine açık olan, Tercihen deneyimli MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Gelişime açık, üretken, İletişim gücü yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Müşteri yüzlü ve sonuç odaklı çalışmaya yatkın, İstanbul'da ikamet eden, Sürücü Ehliyeti sahibi olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Saha TeknisyeniBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimize bağlı grup şirketlerimizden SITECH Eurasia şirketimizde görevlendirilmek üzere yetiştirilecek “Saha Teknisyeni” aramaktayız. Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,İş makinaları ve/veya endüstriyel makinalar da elektrik/elektronik arızacılık üzerine elektrik/ elektronik devre şeması okumasini bilen,En az 2 (iki) yıl saha/şantiye deneyimine sahip, Tercihen hidrolik kontrol sistemleri konularında bilgili , Temsil edilen marka ve faaliyet alanı ile ilgili ürün ve hizmet hakkında fikir sahibi,Seyahat engeli olmayan,  Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Tercihen İstanbul’da ikamet eden, Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Planlama, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, problem çözücü ve enerjik,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Motosiklet Teslim Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Motosiklet Teslim UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar Şubesi Satış Departmanı'nda 'Motosiklet Teslim Uzmanı' olarak görev yapacak; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışA2 sınıfı ehliyeti olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Müşteri Temsilcisi Ankara Borusan Oto
Satış Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Oto Balgat lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır. En az önlisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann Boru
Elektrik Bakım MühendisiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Elektrik Bakım Mühendisi” aramaktayız.Genel NiteliklerÜniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Endüstriyel tesislerin bakım departmanlarında minimum 1-2 yıl deneyimli,Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Belgesine sahip,Tercihen Yüksek Gerilim ve Trafolar hakkında bilgi ve deneyim sahibi,PLC (S7 300/400) donanım/programlama konularında bilgi ve deneyim sahibi,Tercihen  AC/DC/Servo Sürücüler (Siemens), HMI (WinCC Flexible) donanım/programlama konularında bilgi ve deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gemlik veya Bursa'da ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe - Tasarım Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
ArGe - Tasarım MühendisiBorusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleriaramaktayız. Makine, Uçak, Havacılık Mühendisliği bölümlerinden lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamışOtomotiv, savunma veya havacılık sektörlerinde ürün geliştirme konusunda min. 2 yıl terübeliÇok iyi derecede İngilizce bilen SolidWorks, CATIA veya diğer CAD yazılımlarını kullanabilen Yapısal analiz, yorulma analizi, çarpışma simulasyonu konularında deneyimli, Ls-Dyna, ANSYS, Nastran, MSC Marc kullanabilenTercihen, kompozit malzemeler ile tasarım, SEA analizi ve üretim teknolojilerine hakimTest ve doğrulama tecrübesi olan, veri toplama ve veri işleme konusunda tecrübeli, Dewesoft, dSpace, Labview, nCode kullanabilen adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe - Endüstri Mühendisi - Optimizasyon İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
ArGe - Endüstri Mühendisi - OptimizasyonBorusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız. Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamışTercihen yazılım, danışmanlık, üretim veya lojistik sektörlerinde min. 3 yıl tecrübeliÇok iyi derecede İngilizce bilen, JAVA, C#, Python gibi programlama dillerini kullanabilen Optimizasyon algoritmaları ve çözücüleri konusunda bilgi sahibi Rota, çizelgeleme, network, stok, talep, tüketim, üretim modelleme, tahmin ve optimizasyonu konusunda çalışmaya istekli olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Muhasebe YöneticisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Muhasebe Yöneticisi” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmak,İlgili alanda minimum 7 yıl tecrübe, Orta ve üzeri seviyede İngilizce bilmek,Türk Vergi Mevzuatina hakim olmak, SAP ve Ofice Programlarını etkin olarak kullanabilmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Destek Satış Danışmanı - Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Müşteri Destek Satış Danışmanı - AnkaraBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Grubu olarak, Borusan Makina ve Güç Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.şirketimizin Ankara lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip"Müşteri Destek Satış Danışmanı" aramaktayız.Üniversite mezunu, tercihen teknik bölümlerinden mezun,Tercihen satış pozisyonunda en az 2 yıl deneyime sahip,Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlüYenilikleri yakından takip eden ve girişimci,Takım çalışmasına yatkın, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip,Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi.İş Tanımı:Bölgesinde düzenli müşteri ziyaretleri yaparak müşteri taleplerini almak ve ihtiyaçlarını belirlemek,Müşteri sahasını ziyaret ederek müşterinin işine değer katacak özel çözümler bulmak,Satış faaliyetlerinin etkinliği için CRM programını her yönüyle etkin olarak kullanmak ve gerekli raporlamaları yapmak,Açık hesapların muhasebe departmanının desteği ile takip ve tahsis edilmesini sağlamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dağıtım Kanalı Yöneticisi Antalya, Konya Borusan Mannesmann
Dağıtım Kanalı YöneticisiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimiz bünyesinde Antalyaveya Konya lokasyonunda çalışmak üzere “Dağıtım Kanalı Yöneticisi”aramaktayız.Tercihen üniversitelerin İnşaat, Metalürji, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer alanda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen mekanik tesisat malzemeleri konusunda kanal yönetimi yapmış ve satış tecrübesi olan,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan, Antalya veya Konya'da ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Mannesmann Boru
Müşteri Hizmetleri Uzman YardımcısıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı” aramaktayız.Lisans mezunu, İyi seviyede İngilizce seviyesi olan Bursa ve/veya Gemlik lokasyonunda ikamet eden veya edebilecek,Yoğun çalışma temposunda görev alabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik İşler Teknikeri Kocaeli BESYS
Elektrik İşler TeknikeriBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesinde belirli süreli (6ay) çalışmak üzere'Elektrik İşler Teknikeri'arayışı içindeyiz.Elektrik/Elektronik MYO ya da Meslek Lisesi mezunu Min 5 yıl şantiye tecrübesi (ağırlıklı inşaat projelerinde) Seyahat engeli bulunmayan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Mekanik Bakım Birim YöneticisiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Mekanik Bakım Birim Yöneticisi” aramaktayız.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Otomasyon konusunda tecrübeli, İleri seviyede pnömatik ve hidrolik bilgisine sahip,Mekanik bakım ekibine liderlik edebilecek, İyi seviyede İngilizce seviyesi olan Yoğun çalışma temposunda görev alabilecek ve ekibini bu doğrultuda yönlendirebilecek,Makine güvenliği mevzuatına hakim ve uygulama tecrübesine sahip,Aktif araç kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Depo Elemanı - Isparta Isparta Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dönemsel Depo Elemanı - IspartaBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi, Isparta lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Depo Elemanı” aramaktayız.Tercihen Teknik Lise mezunu, Tercihen temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip,İyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Satış Asistanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Kurumsal Satış AsistanıBorusan Grubu
Borusan Manheim şirketimizin Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere “ Kurumsal Satış Asistanı” aramaktayız. ·         Önlisans veya Lisans mezunu, ·         Microsoft Office programlarını çok iyi kullanabilen,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş, ·         Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekspertiz Elemanı İstanbul(Asya) Borusan Holding
Ekspertiz ElemanıBorusan Holding
Borusan Manheim şirketimiz bünyesinde “Ekspertiz Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. Lise mezunu Mekanik bilgisi olan MS Office programlarına hakim Seyahat engeli bulunmaya Ekspertiz konusunda gerekli teknik bilgiye ve bakış açısına sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
İthalat UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “İthalat Uzmanı” aramaktayız Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İthalat alanında özellikle araç ve parça ithalatında en az 3 yıl tecrübeli,İyi seviyede İngilizce bilen, Dış ticaretteki ödeme ve teslim şekilleri konusunda bilgili,Gümrük mevzuatı ve gümrük işlemleri konusunda deneyimli,Planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Prezentabl, proaktif, sonuç odaklı ve konusunda hakim,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Tercihen SAP Programı  tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Supsan
Elektrik Bakım ElemanıSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Elektrik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Bakım, onarım ve arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Elektrik şemalarını okuyabilen, otomasyon sistemleri (PLC), elektrik/ elektronik bakım ve onarım konularında tecrübeli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali Planlama Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Mali Planlama Yetkili UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Mali Planlama Yetkili Uzmanı” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu, Genel muhasebe, bütçe, finansal raporlama ve denetim konularında en az 3-4 yıl tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, İletişim becerileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe Proses Geliştirme Mühendisi Bursa BORÇELİK
ArGe Proses Geliştirme MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizde değerlendirmek üzere ArGe Proses Geliştirme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri veya Makina mühendisliği bölümlerinden mezun lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Benzer bir alanda tercihen 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek, Malzeme, şekillendirme ve imalat teknolojileri bilgisi olan, Programlama ve sayısal analiz ve modelleme yazılımlarını kullanabilen, Rota, çizelgeleme, network, stok, talep, tüketim, üretim modelleme, tahmin ve optimizasyonu konusunda çalışmaya istekli,Karakterizasyon, ileri malzeme analiz teknikleri konusunda bilgisi olan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP Yazılım Uzmanı Bursa BORÇELİK
SAP ABAP Yazılım UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında görevlendirmek üzere “'SAP ABAP Yazılım Uzmanı'”aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,ABAP yazılımı konusunda 2 yıl deneyime sahip, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek, Analitik yetenekleri güçlü, sistematik çalışan, İletişim becerileri güçlü, Başarma azmi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Kerim Çelik
Bölge Satış TemsilcisiKerim Çelik
Borusan Grubu olarak Kerim Çelik bünyesinde Kozyatağı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Bölge Satış Temsilcisi “aramaktayız.Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa BORÇELİK
Üretim MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik fabrikasında değerlendirmek üzere Üretim Mühendisiarayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezunBenzer bir alanda en çok 1 yıl iş tecrübesine sahipMakine elemanları ve bakımı konularında bilgi sahibiİyi düzeyde sözlü, yazılı İngilizce iletişim seviyesine sahipMS Office uygulamalarına hâkim Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Borusan Mannesmann
Mekanik Bakım ElemanıBorusan Mannesmann
MEKANİK BAKIM ELEMANI   Genel nitelikler:Borusan Mannesmann Gemlik Fabrikamızın Mekanik Bakım departmanında çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek Mekanik Bakımcı arıyoruz. Endüstri Meslek Liselerinin Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye, Mekatronik veya Motor bölümlerinden mezun,Üretim sektöründe mekanik bakım-onarım alanında en az 2 yıl deneyimli, Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Vinç için yüksekte çalışabilecek olması, Tercihen Gemlik veya Bursa’da ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Kontrol Tahsilat Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Kredi Kontrol Tahsilat Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda değerlendirilmek üzere Kredi Kontrol ve Tahsilat Uzman Yardımcısı arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Benzer alanda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen SAP FI modül bilgisine sahip, İyi seviyede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanan, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin, Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İstanbul’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Mali İşler Yetkili UzmanıBorusan Holding
Borusan Danışmanlık şirketimizin İstanbul/Ataşehir lokasyonunda değerlendirmek üzere Mali İşler Yetkili Uzman ıarayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Genel muhasebe, bütçe ve finansal raporlama konularında İngilizce hakimiyeti ve en az 4 yıllık deneyimi olan,SAP modüllerini kullanabilen, UFRS ve yasal mevzuata hakim, Tercihen SMMM belgesine sahip, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, İletişim becerileri kuvvetli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmeleri beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
İşe Alım UzmanıBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık şirketimizin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İşe Alım Uzmanı” aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynaklarının seçme yerleştirme süreçlerinde en az 3-4 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, başarma azmi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Temsilcisi Bursa BORÇELİK
Müşteri İlişkileri TemsilcisiBORÇELİK
Borusan Grubu Borçelik şirketimizin Bursa/ Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Müşteri İlişkileri Temsilcisi” aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip,Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi.Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Eğitmen İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Teknik EğitmenBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann'da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş“Teknik Eğitmen” aramaktayız. Üniversitelerin Teknik Eğim Fakültesi Makine/Metal bölümlerinden mezunÜretim proseslerinde minimum 2 yıl tecrübesi bulunanEğitim materyallerinin hazırlanması konusunda tecrübeliSınıf ve saha eğitimlerinin verebilen Mevcut doküman revizyonu ya da eğitim dökümanı hazırlanması konusunda deneyim sahibiTS16949 ve Kalite Yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibiSonuç odaklı, takip ve raporlama yönü güçlü olan Araştırmacı, dinamik ve gelişime açık olan Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş olan,Takım çalışmasına yatkın ve iletişim yönü güçlü olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Süreç Geliştirme UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonundaTedarik Zinciri Çözüm Geliştirme Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Süreç Geliştirme Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen yüksek lisansını tamamlamış, Tedarik zinciri ve lojistik süreçleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Simülasyon konusunda ilgili ve tercihen deneyim sahibi, Tedarik zinciri ve nakliye optimizasyonu konuları ile ilgili, Analitik düşünme yeteneği yüksek, araştırma ve öğrenmeye açık,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Elemanı - Engelli İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Ofis Elemanı - EngelliBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa lokasyonlarımızda çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere “Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşları” aramaktayız.En az Lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel, Power Point) programlarını kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze dolaylarında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Electricity Trading Asistant Specialist İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Electricity Trading Asistant SpecialistBorusan Grubu
We are looking for a “ Electricity Trading Asistant Specialist” to join  Borusan-EnBW Energy Company. Bachelor’s degree in Economics, Industrial Engineering, FinanceExcellent command of both verbal and spoken EnglishA good knowledge of Turkish electricity market is advantageousProgramming skills is advantageous. Knowledge of Excel (VBA advantageous), MATLAB/Python or similar , SQL advantageous.  An ability to work independently and integrate well within a team is required.Working to deadlines, well organized and attention to detail is also a requisite.Excellent analytical, communication and presentation skills.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali Kontrol Müdürü İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Mali Kontrol MüdürüBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık şirketimizin İstanbul/Ataşehir lokasyonunda değerlendirmek üzere Mali Kontrol Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen dört büyük denetim firmalarından birinin bağımsız denetim bölümlerinde en az 3 yıl çalışmış, toplamda minumum 6 yıl tecrübeli,Tercihen hizmet / ürün işletmesinde iş alanı bazlı karlılık analizleri yapmış,SAP ana modüllerini kullanabilen (FI&CO), IFRS ve Yönetim Raporlaması konularında tecrübeye sahip, Yönetim Kurulu ile yakın çalışarak ad-hoc raporlar hazırlayabilecek ve Yönetim Kurulu Toplantılarında etkin görev alabilecek,İyi derece İngilizce bilgisine sahip, Tercihen SMMM Belgesine sahip, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, Öğrenmeye ve kişisel gelişime açık İletişim becerileri kuvvetli, Süreçlerle ilgili iyileştirme önerilerinde bulunabilecek ve sistem iyileştirmelerini yaparak hayata geçirecek,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel İç Operasyon Elemanı Kocaeli Borusan Grubu
Dönemsel İç Operasyon ElemanıBorusan Grubu
Borusan Manheim şirketimizin Tuzla lokasyonunda değerlendirmek üzere Dönemsel İç Operasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yetkinlikleri gelişmiş olması beklenmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İşletme Teknisyeni-Tekirdağ Tekirdağ Borusan Grubu
İşletme Teknisyeni-TekirdağBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Çorlu/Tekirdağ lokasyonundaki Rüzgar Santralinde görevlendirilmek üzere“İşletme Teknisyeni” aramaktayız.Başvuracak Adayların:MYO Elektrik, ve ilgili bölümlerinden mezun,Bezer görevlerde en az 5 yıl tecrübeli (Rüzgar ya da Hidroelektrik Santral tecrübesi tercih sebebidir)Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV)Seyahat engeli bulunmayan,Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,Tercihen İngilizce bilen,B sınıfı sürücü belgesine sahip,İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Geliştirme Uzmanı Bursa Borusan Lojistik
Süreç Geliştirme UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Bursa lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Süreç Geliştirme Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,Depo yönetimi ve lojistik süreçleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, İyi seviyede ingilizce bilen, SAP WM modlülünü iyi derece kullanabilen, Planlama ve organizayon becerileri kuvvetli, Analitik düşünme yeteneği yüksek, araştırma ve öğrenmeye açık, Bursa Yenişehir'de ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Avr.) Supsan
Üretim OperatörüSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de'Üretim Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu,Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili,Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Operatörü İstanbul(Avr.) Supsan
Kalite OperatörüSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de'Kalite Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. EML (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu,Kalite süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili,Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek, Bayan / Bay adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şube Koordinasyon Stajyeri İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Şube Koordinasyon StajyeriBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin, Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere  “Şube Koordinasyon Stajyeri''  aramaktayız. ·         Önde gelen Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi son sınıf ya da master öğrencisi,·         İletişim becerileri gelişmiş,·         Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,·         Analitik yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk duygusu yüksek,·         Haftanın en az 3 günü stajına devam edebilecek,·         MS Office programlarına hakim olması beklenmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Dijital Pazarlama UzmanıBorusan Holding
Borusan Holding bünyesinde kurulacak yeni bir girişimin Avrupa Yakası lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Dijital Pazarlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Marka yönetimi, online pazarlama, ajansların yönetimi, medya ilişkileri, marka ve müşteri araştırmaları konularında en az 2 yıl deneyimli, (e-ticaret tecrübesi tercih sebebidir)Hedef kitleyi analiz edip, ona en doğru şekilde ulaşılması konusunda tecrübe sahibiİçerik üretimi, sosyal medya / blog yönetimi konusunda tecrübeli, Sosyal medya ve dijital kanallarda reklam modelleri ve iletişim trendlerine hakim,Facebook, Adwords vb reklam platformlarında detaylı kampanyalar kurgulamış, yönetmiş,E-mail ve sms marketing’e aşina, SEO, SEM, Sosyal Medyada Pazarlama, İçerik Pazarlama, Mobil Pazarlama, E-Posta Pazarlama, E-Ticaret ve B2B - B2C Pazarlama, Dijital Reklamcılık, Raporlama ve Test konularına hakim.Raporlama ve organizasyon becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Makinesi Operatör Sorumlusu İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İş Makinesi Operatör SorumlusuBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Benim Filom şirketimiz için 'İş Makinesi Operatör Sorumlusu' arayışı içindeyiz.Sürücü Ehliyeti sahibi olmak (tercihen G sınıfı), Hedef ve çözüm odaklı olmak, İletişim becerileri yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, Tedarikçiler ile işbirliklerine açık, Tercihen MYO bölümü mezunu, Tercihen deneyimli MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Gelişime açık, üretken, İletişim gücü yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Müşteri yüzlü ve sonuç odaklı çalışmaya yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Satış Temsilcisi Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İç Satış TemsilcisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş. bünyesinde Marin Müşteri Destek Satış departmanında Gebze lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “İç Satış Temsilcisi” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik yönü kuvvetli, inisiyatif kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İletişim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
İletişim YöneticisiBorusan Lojistik
 Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda görevlendirilmek üzere“İletişim Yöneticisi” aramaktayız.Genel Nitelikler:• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Benzer iş tanımında yöneticilik tecrübesine sahip ,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• MS Office programlarını çok iyi kullanabilen,• Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,• Stratejik ve analitik düşünebilen, teknolojiyi takip eden,• Takım çalışmasına yatkın, temsil becerisi olan,• İkna yeteneği yüksek ve sonuç odaklı çalışabilen,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi - Manisa İzmir, Manisa Kerim Çelik
Satış Temsilcisi - ManisaKerim Çelik
Kerim Çelik şirketimizin Manisa lokasyonunda görevlendirilmek üzere"Satış Temsilcisi"aramaktayız.Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, En çok 2 yıl tecrübeli, İzmir veya Manisa'da ikamet eden, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlanmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fiyatlandırma Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Fiyatlandırma Uzmanı/Uzman YardımcısıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Fiyatlandırma Uzmanı/Uzman Yardımcısı” aramaktayız. Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu,Benzer alanlarda 1-2 yıllık iş tecrübesine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, Sayısal verileri kullanarak düşünmeyi seven ve detaylara odaklanabilen,İleri düzeyde Excel kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yönetimi Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Ürün Yönetimi Uzmanı/Uzman YardımcısıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Ürün Yönetimi Uzmanı/Uzman Yardımcısı” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu, Benzer alanlarda 1-2 yıllık iş tecrübesine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İleri düzeyde Excel kullanabilen. Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, Sayısal verileri kullanarak düşünmeyi seven ve detaylara odaklanabilen, Otomotiv sektörüne ilgi duyan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Operatörü Bursa BORÇELİK
Paketleme OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Paketleme Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine) mezunu,Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi - Cezayir Kocaeli BESYS
Mekanik İşler Şefi - CezayirBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesindebelirli süreli (6ay) çalışmak üzere 'Mekanik İşler Şefi'arayışı içindeyiz.Makine Mühendisi Endüstriyel elektro-mekanik saha tecrübesine sahip Yurt dışı şantiye çalışma tecrübesine sahip Microsoft Office kullanımı, Cezayir de tekstil fabrikası kurulumunda görev alacak/alabilecek
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Formen - Dönemsel Kocaeli BESYS
Mekanik Formen - DönemselBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Cezayir projesinde belirli süreli (6ay) çalışmak üzere'Mekanik Formen'arayışı içindeyiz.Makine Teknolojisi/Metal İşleri MYO ya da Meslek Lisesi mezunu, Minimum 5 yıl Şantiye tecrübesine sahip (ağırlıklı inşaat projelerinde) Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann
Mekanik Bakım MühendisiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Mekanik Bakım Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Üretim sektöründe mekanik bakım konusunda en az 2 yıl deneyimli, Pnomatik, hidrolik ve mekanik sistemler konusunda bilgi sahibi, Çizim programlarına hakim, Sorumluluk almak için istekli ve yeniliklere açık, İletişim becerileri güçlü, Problem çözme ve başarma azmi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Teknoloji Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann Boru
Üretim Teknoloji MühendisiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Üretim Teknolojisi Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim Mühendisliği pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, Yalın Üretim, TPM, ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18000 Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgi ve uygulama tecrübesine sahip,Teknolojik uygulamaları ve literatürü takip eden, Çok iyi düzeyde İngilizce konuşma-yazma bilgisine sahip, Auto-CAD, CATIA vb çizim programlarına hakim,                                                      Sorumluluk alabilen, sistematik çalışan, iletişim becerileri güçlü, Problem çözme ve başarma azmi yüksek,                                                                               Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi Bursa BORÇELİK
ArGe Modelleme Simülasyon MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizde değerlendirmek üzere ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Benzer bir alanlarda en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek, Sistem modelleme ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Programlama ve sayısal analiz ve modelleme yazılımlarını kullanabilen, test doğrulama ve veri işleme konularında tecrübesi olan,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı