Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 46
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Saha Sorumlusu (Konya) Konya Borusan Grubu
İnsan Kaynakları Saha Sorumlusu (Konya)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler bünyesinde değerlendirmek üzere İnsan Kaynakları Saha Sorumlusu (Konya) arayışı içindeyiz. Adayların;
 
Konya'da ikamet eden/edebilecek,
Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
Meslek yüksek okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Personel özlük işleri alanında en az 2 yıl tecrübeye sahip olması beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT İş Analisti İstanbul Borusan Mannesmann
IT İş AnalistiBorusan Mannesmann
Borusan Grubu olarak, Borusan Mannesmann Boru A.Ş. şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “IT İş Analisti” aramaktayız.
Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik ve İşletme bölümlerinden mezun,
Tercihen benzer bir pozisyonda en az 3 yıllık deneyimi olan,
MS Office uygulamalarına hakim olan,
İleri derecede ERP-Axapta bilgisine sahip,
Çok İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Çok yönlü çalışmaya yatkın,
Analitik düşünen ve müşteri odaklı olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul Borusan Oto
Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar / Ataşehir / Dolmabahçe / İstinye Şubeleri Satış Departmanında 'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
 Genel Nitelikler• Üniversite mezunu
• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan
• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satış MühendisiBorusan Grubu
Başvuracak Adayların;
•Üniversitelerin tercihen İnşaat, Metalurji ve Malzeme ya da Makina Mühendisliği'nden mezun
•Benzer sektörde en az 1 yıl deneyimi olan
•Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen
•Seyahat engeli olmayan
•Aktif araç kullanabilen
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Mali İşler Yetkili UzmanıBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.  şirketimizin Avcılar lokasyonunda çalışmak üzere “Mali İşler Yetkili Uzmanı” aramaktayız.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Genel muhasebe, bütçe, finansal raporlama ve denetim konularında ve  İngilizce hakimiyeti ve en az 3-4 yıllık deneyimi olan
Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın
İletişim becerileri kuvvetli
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Pazarlama Grafiker - Bukoli İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Pazarlama Grafiker - BukoliBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere BUKOLİ Projemiz için
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Özellikle start-up ve/veya e-ticaret şirketlerinde yeni marka oluşturulması konusunda tecrübeli
Gelişen internet teknolojilerini yakından takip eden
Planlama, takip ve organizasyon becerilerine sahip
Analitik ve sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Technical Procurement Engineer - BESys İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Technical Procurement Engineer - BESysBorusan Grubu
We are looking for an 'Technical Procurement Engineer' for our new company Borusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.
• Bachelor’s Degree in Engineering
• 5+ years of commercial or procurement experience in energy and industrial projects
• Fluency in spoken and written English
• Good communication skills
• Excellent computer skills a must. To include as a minimum MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Office and internet based applications
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı-Avcılar İstanbul Borusan Oto
Servis Danışmanı-AvcılarBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.         
 
Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri vb.) , Otomotiv Öğretmenliği Bölümleri' nden mezun,
 İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Atölye Mühendisi-Gebze İstanbul(Asya), ... Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Atölye Mühendisi-GebzeBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Atölye Mühendisi” aramaktayız.
 
Başvuracak Adayların:• Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun
• Benzer alanda en az 2 yıl iş tecrübesi olan
• İyi derecede İngilizce bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• Sürücü belgesine sahip
• Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan
• Tercihen SAP bilgisine sahip
• Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli
• Analitik yönü kuvvetli
• Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• Kocaeli (Gebze)'de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Asya), ... Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Pazarlama YöneticisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina şirketimizin yepyeni ve inovatif start-up modelini müşterilere anlatacak ve pazarın dönüşümünde bize katkı sağlayacak “Pazarlama Yöneticisi” aramaktayız.
Şirketin pazarlama operasyonlarının ve müşteri ilişkilerinin dijital ve geleneksel kanallar ile yönetilmesi
Oluşturacağı pazarlama ekibi ile birlikte potansiyel müşteri listelerinin oluşturulması, hedef pazar yönlendirmeleri
Mevcut müşterilerin potansiyel ihtiyaçlarının tespit edilmesi
Mobil aplikasyonların müşteriler tarafında varlığının ve yaygınlığının arttırılması
Müşterilerde bilinirliğimizin arttırılması, kampanya, sosyal etkinlik planlanması
Devam eden tüm kampanyalara ait günlük operasyonel işlerin takibi ve raporlanması
Lansman ve tüketici programlarının piyasada uyum içinde uygulanmasını sağlayacak kanal ve medya planlarının sahada uygulanmasını sağlamak ve kontrol etmek.
Operasyon ekibi ile sürekli iletişim içinde pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve uygulanması
Pazarlama çalışmalarının iş ortakları ile işbirliği içinde yürütülmesini sağlamak ve verimli bilgi akışını sağlamak.
Pazarlama faaliyetlerinde kullanılacak görsellerin siparişi, teslimat ve uygulanmasının takibi.
Sektördeki pazarlama faaliyetleri yapılabilecek organizasyon ve fuar’ların takip edilmesi ve gerekli planın yapılması.
Pazarlama bütçesinin yapılması, raporlanması ve takibi 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
JLR -Satış Sonrası Saha Birim Yöneticisi İstanbul BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
JLR -Satış Sonrası Saha Birim YöneticisiBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Otomotiv Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Jaguar Land Rover-Satış Sonrası Saha Birim Yöneticisi” aramaktayız.
·         Lisans ya da lisansüstü programlarının; Elektrik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun
·         Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip,
·         İleri derecede İngilizce bilen,
·         MS Office uygulamalarına hakim,
·         Seyahat engeli olmayan,
·         B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan,
·         Sorumluluk ve insiyatif alabilen,
·         Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın,
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) BORUSAN MANHEIM
Kurumsal Satış Destek Uzman YardımcısıBORUSAN MANHEIM

Üniversite mezunu, 
MS Office programlarına hakim,
İletişimi güçlü ve çözüm odaklı,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Ambar Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Ambar ElemanıBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın Ambar Elemanı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.
Meslek lisesi ya da üzeri okulların muhasebe, işletme, ya da teknik bölümlerinden mezun.
Tercihen axapta sistemi kullanmış, özellikle excel ve diğer office uygulamalarına hakim.
Tercihen teknik malzeme ve ekipman konusunda deneyimli,
Vardiyalı sistemde çalışabilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Ofis Personeli (Engelli) Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Ofis Personeli (Engelli)Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Grubu olarak Borusan Makina ve Güç Sistemleri ile  BESys şirketlerimizde, Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Engelli Personel” (Ofis Personeli)  aramaktayız.
 
Genel Nitelikler:
 
En az Lise mezunu,
Tercihen MS Office (Word, Ecel) programlarını kullanabilen,
İletişim becerileri güçlü,
İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,
Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Borusan Grubu - Özel Başvuru Engelli İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Borusan Grubu - Özel Başvuru EngelliBorusan Grubu
Borusan Grubu Engelliler için özel başvuru ilanıdır, bu yolla yapılan başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır. 
Grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Kalite Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Kalite MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mannesmann'da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş “Kalite Mühendisi”aramaktayız.
Genel Nitelikler: 
• Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Tercihen çelik üretim veya çelik boru üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
• ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi olan
• Tercihen NDT Sertifikalarına sahip yada NDT bilgisi olan
• Çok İyi derecede İngilizce bilen,
• Ms Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen
• Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
• Seyahat engeli olmayan, (B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan)
• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve ilişki yönetimi yetilerine sahip, pratik, sonuç odaklı ve sağlıklı iletişim becerileri olan adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Borusan Grubu
Forklift OperatörüBorusan Grubu

Forklift kullanma belgesine sahip
1-3 yıl arasında liman tecrübesi bulunan
Tercihen Terminal Traktörü ehliyeti bulunan
Gemlik’te veya Orhangazi'de ikamet eden
Vardiyalı çalışabilecek
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
Askerliğini tamamlamış olması beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul Borusan Grubu
Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Borusan Makina şirketimizin yeni ve inovatif modelini müşterilere anlatacak ve bize katkı sağlayacak “Satış Temsilcisi” aramaktayız.
Genel Nitelikler
Üniversite mezunu,
Minimum 2 sene iş deneyimli,
Girişimci ruha sahip, pratik ve sonuç odaklı
İkna yeteneği gelişmiş ve sağlıklı iletişim becerileri olan,
Müşteri odaklı, , rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve kooperasyon yetilerine sahip
Istanbul’da ikamet eden,
Seyahat engeli olmayan,
Sürücü belgeli,
Office programlarını kulanabilen,      
İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmalıdır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
2.El & Kiralama Satış Mühendisi Kocaeli Borusan Grubu
2.El & Kiralama Satış MühendisiBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimiz bünyesinde Güç Sistemleri iş biriminde Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere 2. El & Kiralama Satış Mühendisi aramaktayız.
Başvuracak Adayların;
•Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun
•Benzer sektörde satış deneyimi olan
•Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen
•İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
•Seyehat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Mühendisi/ Makine Mühendisi İstanbul Borusan Holding
ARGE Mühendisi/ Makine MühendisiBorusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız.
 
Makine Mühendisliği bölümünde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış
Tercihen otomotiv, savunma ve havacılık  sektörlerinde ürün geliştirme prensipleri konusunda min. 2 yıl tecrübeli
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
CATIA veya diğer CAD yazılımlarını kullanabilen
Sistem modelleme ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Matlab/Simulink, ADAMS kullanabilen,
Yapısal Analiz konusunda tecrübeli, ANSYS, ABAQUS, NASTRAN kullanabilen
Test ve doğrulama tecrübesi olan, veri toplama ve işleme konusunda tecrübeli, Dewesoft, dSpace, Labview kullanabilen
.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Paketleme ElemanıBorusan Mannesmann
PAKETLEME ELEMANI
Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın üretim bölümünde paketleme elemanı olarak çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun
Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek
Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış
Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
MEKANİK BAKIMCI Bursa BORÇELİK
MEKANİK BAKIMCIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Mekanik Bakımcı" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Mekanik Bakım konusunda tecrübeli,
Tercihen hidrolik/pnömatik ve mekanik arıza giderme tecrübesi olan,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Yönetim Sistemleri Uzmanı İstanbul(Asya) BORUSAN LOJİSTİK
Yönetim Sistemleri UzmanıBORUSAN LOJİSTİK
Borusan Lojistik bünyesinde Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Yönetim Sistemleri Uzmanı” aramaktayız.
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden (Endüstri-Makine-Elektrik-Elektronik Mühendisliği) mezun
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi  konularında en az 4 yıl tecrübeli
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ve 14064 Sera Gazı Emisyonlarının Hesaplanması konusunda bilgi sahibi ve  tecrübeli
İleri derecede bilgisayar bilgisine sahip (Word-excel-power point çok iyi)
QDMS (Süreç ve Doküman Yönetimi) sistemini kullanmış olması tercih sebebi
İyi derecede İngilizce bilen
Analitik düşünen, bütünsel bakış açısına sahip, enerjik, iletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın
Seyahat engeli bulunmayan
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Şikayet ve Talep Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Şikayet ve Talep Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik Dağıtım Depolama Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Güneşli lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Şikayet ve Talep Yetkili Uzmanı' aramaktayız.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun
Minimum 5 yıl alanında tecrübeli
MS Office programlarına hakim
İngilizce bilgisi olan
Analitik düşünme, problem çözme becerisine sahip
Çözüm odaklı
Güçlü iletişim becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) BORUSAN MANHEIM
Yazılım Geliştirme Uzman YardımcısıBORUSAN MANHEIM
Borusan Grubu olarak, Borusan Manheim şirketimizin Tuzla lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı" aramaktayız.
•    Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,
•    Web tabanlı yazılım geliştirme projelerinde 1-2 yıl tecrübeli,
•    Microsoft .Net (Asp.Net Webforms, MVC, C#) platformalarında deneyimli,
•    HTML5/CSS, JS/jQuery/jQuery Mobile konularında deneyimli,
•    XML, Ajax, JSON konularında bilgi sahibi,
•    Microsoft SQL veritabanı sorgularında deneyimli,
•    Analitik yetenekleri ve iletişim becerileri güçlü,
•    Takım çalışmasına yatkın,
•    Literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,
•    Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
•    Anadolu yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Kara Nakliye Sorumlusu - Tuzla İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Kara Nakliye Sorumlusu - TuzlaBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Tuzla lokasyonunda değerlendirmek üzere  Kara Nakliye Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
En az MYO mezunu
İyi derecede Excell ve Outlook kullanabilen
Tercihen kargo parsiyel  sektöründe minimum 4 yıl tecrübeli
Ekip, operasyon ve filo yönetme konusunda tecrübeli
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, özverili  
 
 
 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kara Nakliye Memuru İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Kara Nakliye MemuruBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Tuzla lokasyonunda değerlendirmek üzere  Kara Nakliye Memuru arayışımız bulunmaktadır.
En az MYO mezunu
İyi derecede Excell ve Outlook kullanabilen
Tercihen mobilya ve benzer şehir içi dağıtım konusunda minimum 1 yıl tecrübeli
Filo araç haklediş hesaplaması yapı operasyon takibi yapabilen
Müşteri ile iyi ilişkiler kurabilecek sabırlı ve özverili
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Kara Nakliye Memuru İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Kara Nakliye MemuruBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Tuzla lokasyonunda değerlendirmek üzere  Kara Nakliye Memuru arayışımız bulunmaktadır.
En az MYO mezunu
İyi derecede Excell ve Outlook kullanabilen
Tercihen kargo parsiyel sektöründe minimum 1 yıl tecrübeli
Filo araç haklediş hesaplaması yapı operasyon takibi yapabilen
Müşteri ile iyi ilişkiler kurabilecek sabırlı ve özverili
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Tekne Montaj Elemanı Kocaeli Borusan Grubu
Tekne Montaj ElemanıBorusan Grubu
Borusan Mühendislik şirketimizin Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Yat İmalat Bölümüne, aşağıdaki niteliklere uygun  “Tekne Montaj Elemanları” arıyoruz.
Genel Nitelikler
• Tekne montaj alanında en az 2 yıl tecru¨be sahibi,
• Ekip çalışmasına ve vardiyalı çalışmaya yatkın,
• Tercihan Gebze veya Tuzla civarında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Ankara Borusan Lojistik
Satış UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin ETA iş biriminde görevlendirilmek üzere Ankara lokasyonunda “Satış Uzmanı”aramaktayız.
·          Üniversite mezunu,
·         Minimum 3 yıl lojistik sektöründe satış  deneyimi olan,
·         Hedef ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş,
·         İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın,
·         Analitik düşünebilen,
·         B Sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen,
·         Seyahat engeli olmayan adayların,
·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Manisa KERİM ÇELİK
Üretim OperatörüKERİM ÇELİK
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Manisa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen dilme operatörlüğü yapmış,
İş güvenliği konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Manisa'da ikamet eden veya edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Bölgesel Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Bölgesel Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş. için'Bölgesel Satış Temsilcisi' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
Üniversite mezunu
İletişim becerisi kuvvetli
Olumlu düşünce yapısına sahip
Başarma azmine sahip
MS Office programlarına hakim
Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden 
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Çelik İmalat Tasarımcısı - BESys İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Çelik İmalat Tasarımcısı - BESysBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler, mühendislik ve dizayn yetenekleri ile müşterilerine endüstriyel tesisler, enerji üretim tesisleri, denizcilik,petrol ve doğalgaz endüstrilerinde anahtar teslimi hizmet vermektedir.Şirketimiz bünyesinde değerlendirmek üzere 'Çelik İmalat Tasarımcısı' arayışı içindeyiz.
Tercihen inventor programını kullanabilen Makine/Gemi İnşaat Mühendisi veya yüksek okul mezunu,
EN, AWSD 1.1 deneyimli,
Min5 yıl çelik imalat/dizayn tecrübesine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Üretim ElemanıBorusan Mannesmann
ÜRETİM ELEMANI
Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun
Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek
Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış
Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Pano Teknisyeni (BESys) İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Pano Teknisyeni (BESys)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze tesisinde çalışacak Elektrik Pano Montaj Teknisyeni arayışı içindeyiz.
Yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun
Elektrik projelerini okuyabilen ve genel elektrik bilgisine sahip
En az 1 yıl pano montajı konusunda tecrübesi olan
İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze çevresinde ikamet eden
Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Mühendisi/ Malzeme-Metalurji Mühendisi İstanbul Borusan Holding
ARGE Mühendisi/ Malzeme-Metalurji MühendisiBorusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayı
Metalurji Mühendisliği bölümünde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış
Malzeme (Metal ve Kompozit), şekillendirme ve imalat bilgisi olan
Karakterizasyon; Mikroyapı Analizleri (TEM, SEM-EDX, Görüntü Analizleri Vs.), Element Tayini Analizleri, Gözenek Ve Yüzey Analizleri, Kompozit Karakterizasyonu gibi alanlarda min. 2 yıl deneyim sahibi
Çok iyi derecede İngilizce bilen
.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Atölye Formeni - BESys Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Mekanik Atölye Formeni - BESysBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Endüstriyel Sistemler, mühendislik ve dizayn yetenekleri ile müşterilerine endüstriyel tesisler, enerji üretim tesisleri, denizcilik, petrol ve doğalgaz endüstrilerinde anahtar teslimi hizmet vermektedir. Şirketimiz bünyesinde değerlendirmek üzere 'Mekanik Atölye Formeni' arayışı içindeyiz.
Tercihen yüksek okul veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun,
Çelik ve borulama imalat ve montaj işlerinde ve ekipman montaj işlerinde en az 10 yıl tecrübeli,
Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali veya rafineri projelerinde görev almış,
Çalıştığı ekibi yönetip, organize edebilecek
Teknik resim (izometri) okuyabilen
Tercihen ASME borulaması yapmış
İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden,
Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Destek Memuru İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Operasyon Destek MemuruBorusan Lojistik
ETA Elektronik Taşımacılık Ağı Taşımacılık ve Ticret A.Ş. şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Operasyon Destek Memuru' aramaktayız. 
En az yüksek okul mezunu
Lojistik alanında kariyer hedefi olan
Minimum 1 yıl alanında tecrübeli
MS Office uygulamalarına hakim
İletişimi güçlü ve çözüm odaklı
İş takibi kuvvetli
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Vardiyalı çalışabilecek
İkna kabiliyeti yüksek
Çözüm odaklı olan
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vinç Mekanik Bakımcı Bursa BORÇELİK
Vinç Mekanik BakımcıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Vinç Mekanik Bakımcı" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Mekanik Bakım konusunda tecrübeli,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Çayırova Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis Teknisyeni - ÇayırovaBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Teknisyeni” aramaktayız.
Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları bölümlerinden mezun
Tercihen benzer alanda en az 3 yıl iştecrübesi olan
B sınıfı sürücü belgesine sahip
?Dikkatli, disiplinli
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Kahramanmaraş'ta ikamet eden/edebilecek
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem Stajyer_Gemlik Ankara, Bursa, İstanbul Borusan Mannesmann
Uzun Dönem Stajyer_GemlikBorusan Mannesmann

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisi
Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi
MS Office (özellikle Excel) bilgisi iyi seviye olan
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip
Haftanın 2 veya 3 günü Bursa veya Gemlik’te ikamet edecek
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Servis Mühendisi-Adana Adana Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
Servis Mühendisi-AdanaBorusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi Adana lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Mühendisi” aramaktayız.
Başvuracak Adayların:• Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun
• Benzer alanda en az 3 yıl iş tecrübesi olan
• İyi derecede İngilizce bilen
• Tercihen SAP bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• Sürücü belgesine sahip
• Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan
• Müşteri odağı yüksek, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, analitik bakış açısına sahip
• Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren
• Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Kahramanmaraş Kahramanmaraş Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis Teknisyeni - KahramanmaraşBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Kahramanmaraş lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Teknisyeni” aramaktayız.
Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip
Temel teknik ve motor kavramlarına hakim
MS Office programlarına hakim
Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçü
Takım çalışmasına yatkın
Temel İngilizce bilgisine sahip
Erkek adaylar içn askerlik görevini tamamlamış
Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Toprak İşleri Formeni İstanbul(Asya), ... Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Toprak İşleri FormeniBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri bünyesinde sürdürülen yeni iş modelimizde görev alarak, yeni iş makinası operatör temin sürecinde aktif rol alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Toprak İşleri Formeni" aramaktayız.
 
Büyük alt yapı, otoyol, baraj, havalimanı veya benzeri büyük ölçekli inşaat projelerinde ve makina ekipman konusunda en az 10 yıl deneyime sahip Formen veya Genel Formen olarak görev almış,
İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek,
Seyahat engeli olmayan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sahada ekip yönetimi konusunda deneyimli,
Personel seçme sürecinde temel bilgi  ve deneyim sahibi,
Tercihen G Sınıfı iş makinası belgesine sahip,
Tercihen 35-45 yaş aralığında,
Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Force Effectiveness Executive İstanbul BMGS
Sales Force Effectiveness ExecutiveBMGS
We are looking for a 'Sales Force Effectiveness Executive' for our head office in Istanbul.
Bachelor’s Degree
At least 5 years Sales Management/Field Force Experience
Demonstrated ability to energize, develop, and build rapport at all levels within an organization
Excellent interpersonal, communication and organizational skills
Strong leadership competencies
Analytical, conceptual thinking and decision making skills
Ability to discover and implement innovative approaches
Competent in team development and motivation
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi-Kahramanmaraş Kahramanmaraş Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
Servis Mühendisi-KahramanmaraşBorusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi Kahramanmaraş lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Mühendisi” aramaktayız.
Başvuracak Adayların:• Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun
• Benzer alanda en az 3 yıl iş tecrübesi olan
• İyi derecede İngilizce bilen
• Tercihen SAP bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• Sürücü belgesine sahip
• Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan
• Müşteri odağı yüksek, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, analitik bakış açısına sahip
• Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren
• Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı