Borusan Grubu 

Şirket Bilgileri

http://www.borusan.com.tr 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve İran’da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir, İran ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 

http://www.borusanmannesmann.comhttp://www.borcelik.comBorusan Makina Borusan Güç Sistemleri    
http://www.borusanotomotiv.com http://www.borusanlojistik.com http://www.borusantelekom.com


Borusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 121
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Elektrik Bakım Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
EML veya MYO Elektrik Bölümü mezunu,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Mesleki anlamda kendisini geliştirmeye istekli, öğrenmeye açık,
Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilen,
Endüstriyel bakım onarım konusunda kendisini yetiştirmek isteyen,
Aldığı işi sahiplenecek potansiyele sahip,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ Frezeci/Taşlamacı/Tornacı Bursa BORÇELİK
TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ Frezeci/Taşlamacı/TornacıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Talaşlı İmalat Operatörü" olarak aşağıdaki alanlardan birinde görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen,
Taşlama operatörlüğü için; Silindirik Taşlama başta olmak üzere aynı zamanda satıh taşlama tezgah operatörlüğü konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
Freze operatörlüğü için; Universal Freze ve torna kullanımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
Torna operatörlüğü için; Ağır seri universal torna kullanımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
Teknik resim okuyabilen, ölçü ve kontrol aletlerini kullanabilen,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak 
gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ARGON KAYNAK OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
ARGON KAYNAK OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Argon Kaynak Operatörü" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen,
TIG (ARGON) Kaynağı konusunda minimum 3 yıl tecrübeli,
Tercihen Elektrik Ark ve Gaz altı Kaynağı da yapabilen,
Kaynak kullanım sertifikasına sahip,
Teknik resim okuyabilen,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Üretim Planlama MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mannesmann şirketimizin Gemlik lokasyonu Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere “Üretim Planlama Mühendisi” aramaktayız.
• Türkiye’nin eğitim alanında başarılı üniversitelerinin 4 yıllık lisans ya da lisansüstü programlarının; Endüstri/İşletme Mühendisliği ya da ilgili diğer mühendislik bölümlerinden mezun
• En az 2 yıl Üretim Planlama alanında çalışmış,
• İyi derecede İngilizce bilen,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Koordinasyon ve ilişki yönetimi becerilerine sahip,
• Pratik, sonuç odaklı ve iletişim becerisi yüksek olan,
• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
.Net Developer İstanbul Borusan Grubu
.Net DeveloperBorusan Grubu
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği vb.),
Microsoft ASP.Net, C# platformlarında en az 3 yıl tecrübeli,
MVC, Javascript, Jquery, HTML vb. teknolojilere hakim,
MS SQL Server veritabanlarının en az birinde (PL-SQL/ T-SQL/ SQL) tecrübeli,
Analitik düşünme yeteneğine sahip, araştırmacı ve gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi ve sonuç odaklı,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknisyen İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
TeknisyenBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi Hadımköy Şubesi'nde görevlendirilmek üzere “Teknisyenler” aramaktayız.
 
İşin Amacı:
Şirket stratejilerine uygun olarak müşteriye ve servis ekibine yönelik tüm iş süreçlerine destek vermek.
Başvuracak Adayların:
Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları ve/veya Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,
B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Dikkatli, disiplinli,
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ofis Destek Elemanı Adana Borusan Grubu
Ofis Destek ElemanıBorusan Grubu
Borusan Kerim Çelik şirketimizin Adana lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Ofis Destek Elemanı” aramaktayız.
En az lise mezunu tercihen MYO ve Lisans mezunu
Benzer alanda en az 1 yıl iş tecrübesi olan
MS Office programlarına hakim,
İletişim becerisi kuvvetli, 
Planlama ve Organizasyon becerileri gelişmiş
Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Kalite MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mannesmann'da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş “Kalite Mühendisi”aramaktayız.
Genel Nitelikler: 
• Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Tercihen çelik üretim veya çelik boru üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
• ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi olan
• Tercihen NDT Sertifikalarına sahip yada NDT bilgisi olan
• Çok İyi derecede İngilizce bilen,
• Ms Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen
• Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
• Seyahat engeli olmayan, (B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan)
• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve ilişki yönetimi yetilerine sahip, pratik, sonuç odaklı ve sağlıklı iletişim becerileri olan adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Forklift Operatörü Bursa Borusan Grubu
Forklift OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa lokasyonunda "Forklift Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Forklift ehliyetine sahip ve forklift kullanımı konusunda deneyimli, 
Tercihen tavan vinci ehliyetine sahip, 
İş güvenliği konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Borusan Grubu - Özel Başvuru Engelli İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Borusan Grubu - Özel Başvuru EngelliBorusan Grubu
Borusan Grubu Engelliler için özel başvuru ilanıdır, bu yolla yapılan başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır. 
Grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Müşteri Temsilcisi-AVCILAR İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Servis Müşteri Temsilcisi-AVCILARBorusan Grubu
Borusan Otomotiv, Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Servis Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.z.
Genel Nitelikler
Lisans veya önlisans mezunu,
MS Office uygulamalarına hakim,
İletişim becerileri gelişmiş,
Koordinasyon yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Müşteri Temsilcisi-AVCILAR İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satış Müşteri Temsilcisi-AVCILARBorusan Grubu
Borusan Oto Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.
Genel Nitelikler
Lisans mezunu veya önlisans mezunu
MS Office uygulamalarına hakim
Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen
İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Test Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Yazılım Test UzmanıBorusan Grubu
Yazılım test süreçleri ve yöntemleri konusunda bilgili ve 1-2 yıl deneyim sahibi
Web teknolojileri konusunda bilgi sahibi
Test terminolojisine hakim
Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip Performans ve Load Testleri konusunda bilgi sahibi,
Test ve bug yönetimi araçlarını kullanabilen
Test otomasyon araçları hakkında bilgi sahibi olan(Tercihen Selenium, JUnit, TestNG ve vb. test frameworkleri)
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Marin Ürün Mühendisi Kocaeli Borusan Grubu
Marin Ürün MühendisiBorusan Grubu
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimizin Çayırova lokasyonunda görevlendirmek üzere Marin Ürün Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Gemi Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun
Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
En az 3 yıl tecrübeli
MS Office programlarına hakim
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Sorumluluk sahibi
Takım çalışmasına yatkın
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ekspertiz Uzmanı - Ankara Ankara Borusan Grubu
Ekspertiz Uzmanı - AnkaraBorusan Grubu
Borusan Grup şirketlerinden Borusan Manheim için 2.El Satış/Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Araç alım satım süreçlerine hakim
Oto ekspertiz tecrübesi olan
Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış
Seyahat engeli olmayan, yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek
Güçlü pazarlık ve iletişim becerileri olan
MS Office programlarını kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Müşteri Temsilcisi-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Servis Müşteri Temsilcisi-İstinyeBorusan Grubu
Borusan Otomotiv, İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek  'Servis Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.
Genel Yetenekler
Lisans veya önlisans mezunu,
MS Office uygulamalarına hakim,
İletişim becerileri gelişmiş,
Koordinasyon yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Planlama Danışmanı Ankara Borusan Grubu
Servis Planlama DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Ankara Şube'sinde Satış Sonrası Müşteri Kabul Departmanı'nda 'Servis Planlama Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme, planlama ve organize etme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Müşteri Temsilcisi-ATAŞEHİR İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Satış Müşteri Temsilcisi-ATAŞEHİRBorusan Grubu
Borusan Otomotiv, Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.
Genel Nitelikler
Lisans mezunu veya önlisans mezunu
MS Office uygulamalarına hakim
Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen
İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı-Ankara Ankara Borusan Oto
Satış Danışmanı-AnkaraBorusan Oto
Borusan Oto Ankara Esenboğa ve Balgat Şubesi Satış Departmanında 'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
 Genel Nitelikler
 • Üniversite mezunu
• İyi derecede İngilizce bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan
• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BMW GENIUS Adana, Ankara, İstanbul Borusan Otomotiv
BMW GENIUSBorusan Otomotiv
BMW Genius
 
Borusan Oto'nun Türkiye geneli çeşitli lokasyonlarında görev yapacak; GENLERİNDE BMW TUTKUSU OLAN GENIUS’LAR ARIYORUZ!
Sen de bir BMW tutkunuysan fırsatı kaçırma!
         
         Başvuracak Adayların;
Lisans eğitimini tamamlamış,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık,
Otomobillere ilgi duyan,
Müşteri ve hizmet odaklı,
Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Geliştirme Yetkili Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Satış Geliştirme Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere iletişim ve ilişki yönetimi konularında başarılı, kendine güvenen ve analitik yönü güçlü “Satış Geliştirme Yetkili Uzmanı” aramaktayız.•Üniversite mezunu
•İyi derecede MS Office ve Access vb. veri analiz programlarını kullanabilen 
•İyi derecede kara nakliye, komple ve parsiyel bilgisine sahip- tercihen daha önce maliyet oluşturma, fiyat çalışması yapma deneyimi olan
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Yöneticisi-İzmir İzmir BORUSAN LOJİSTİK
Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Yöneticisi-İzmirBORUSAN LOJİSTİK
• Üniversite mezunu
• Tercihen İyi derecede İngilizce bilen
• MS Ofis Programlarına hakim
• Benzer alanda en az 5 yıl deneyimli (Filo Yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli)
• Araç takip sistemleri konusunda yetkin
• Araç güzergahı ile ilgili rotalama  yapabilme kapasitesine sahip           
• Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Bursa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen dilme operatörlüğü yapmış,
İş güvenliği konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Süreç Geliştirme Yöneticisi/ Proje Yöneticisi İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Süreç Geliştirme Yöneticisi/ Proje YöneticisiBorusan Grubu
Borusan Holding firmalarından Borusan Lojistik bünyesinde Gebze lokasyonunda değerlendirilmek üzere, Süreç Geliştirme Yöneticisi / Proje Yöneticisi aramaktayız.
• Üniversitelerin İşletme, İktisat, lojistik, Uluslararası Taşımacılık, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
• MS Office programlarına hakim (Tercihen Autocad ve SAP programlarını bilen)
• Min.4 yıl lojistik sektöründe depolama tecrübesine sahip,
• Depolarda iş geliştirme, depo proje yöneticiliği, proje satışı, canlıya alma, depo otomasyon sistemleri bilgisine hakim,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı Adana, İstanbul Borusan Oto
Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar / Ataşehir / İstinye / Dolmabahçe / Adana Şubeleri Satış Departmanında 'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
 Genel Nitelikler• Üniversite mezunu
• İyi derecede İngilizce bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan
• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Paketleme Operatörü Bursa BORÇELİK
Paketleme OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Paketleme Operatörü" olarak görev yapacak, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Lise mezunu,
Tercihen iş güvenliği konularında bilgili,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mobil Uygulamalar Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Mobil Uygulamalar UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı Merkez Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “ Mobil Uygulamalar Uzmanı” aramaktayız.
İşin Amacı; Android ve IPhone, Windows mobile uygulama tasarımlarının ve geliştirmelerinin yapılması
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun ( Bilgisayar / Endüstri / Makina Mühendisliği ve/veya Fizik),
Min. 3 yıl mobil uygulama deneyiminin olması
Java (J2EE/ J2ME) ile OO bilgisine sahip 
IOS SDK (UIKit, Cocoa Touch, Core Data, Core Location, etc) konularında bilgi sahibi
SAP Uygulamaları hakkında bilgi sahibi
SAP SUP Mobile , SAP Agentry konularında bilgi ve deneyim sahibi
SAP Sybase Unwired Platform konusunda bilgi sahibi
Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanı İstanbul, Kocaeli Borusan Lojistik
Yazılım Geliştirme Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
•Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar programcılığı bölümlerinden mezun,
•.Net Platformunda C# ile uygulama geliştirme konusunda tecrübeli
•Operasyonel Yazılım projelerinde geliştirmede en az 4 yıl deneyimli
•OOP, SOA mimarileri ile Windows Forms ve ASP.NET ile en az iki yıl projeler geliştirmiş
•Nesne Tabanlı Programlama, katmanlı mimari, uygulama analiz ve tasarım konularında tecrübeli
•Tercihen WPF, MVC, MVVM, Entity Framework, WCF, WF konularında tecrübeli
•Tercihen ORM, Design Patterns tecrübesi olan
•Team Foundation Server konusunda bilgi sahibi
•RDBMS tasarım ve performans konseptlerini bilen, T-SQL dilini kullanabilen
•Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (SQL server ve/veya Oracle)
•İyi derecede İngilizce bilen
•Literatürü ve yeni trendleri takip edip kendini sürekli geliştiren
•Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı
•Takım çalışmasına yatkın, esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
•Seyahat Engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Uzmanı Bursa BORÇELİK
Üretim Planlama UzmanıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Üretim Planlama Uzmanı" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, ikna kabiliyeti ve başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler:• Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezun
• Tercihen benzer bir alanda en az 2 yıl tecrübesi bulunan
• Tercihen İyi derecede İngilizce bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• SAP programı bilgisi olan
• Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak
• Planlama tecrübesine sahip
• Analitik düşünce yapısına sahip
• Sorumluluk bilinci yüksek, ekip çalışmasına yatkın
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Rüzgar Kıdemli Mühendisi İstanbul Borusan EnBW Enerji
Rüzgar Kıdemli MühendisiBorusan EnBW Enerji
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, Merkez Ofisi bünyesinde Yatırımlar-Rüzgar Mühendisliği Departmanında değerlendirilmek üzere, rüzgar projelerin iş geliştirme, yatırım ve operasyon süreçlerinde, rüzgar mühendislik ve değerlendirme çalışmalarında yer alacak “Rüzgar Kıdemli Mühendisi” aramaktayız.
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve Mühendislik alanında yüksek lisans derecesine sahip
• Rüzgar enerjisi alanında proje yönetiminde  5 yıl ve üzeri deneyimli (Yurtdışı deneyimi tercih sebebi)
• Değerlendirme araçlarını (WindPro, WasP, CFD, vb.) kullanabilen
• Ölçüm direklerinin yapısı ve montajı konularında bilgi sahibi
• İşçi Sağlığı ve Güvenliği konularına hakim
• Seyahat engeli bulunmayan
• İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip
• B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Geothermal Senior Engineer İstanbul Borusan EnBW Enerji
Geothermal Senior EngineerBorusan EnBW Enerji
As Borusan EnBW Energy Company, we're looking for a Geothermal Senior Engineer who will be responsible for providing engineering solutions and technical expertise to business development, investment, operation phases of GEPPs with the qualifications below;
• Master's degree or comparable higher education in Geoscience (Geology / Geophysics / Mineralogy)
• Minimum 6 years of experience in geothermal geology during exploration and development
• Post graduate training in geothermal technology would be an added advantage
• Experience in geothermal exploration, project development and project execution
• Track record in geothermal technology research
• Good understanding of geothermal development issues and strategy
• Interpersonal management and effective communication skills required to interact and with various stakeholders such as local communities, contractors and consultants
• MS Office, SAP knowledge; experience with special scientific and engineering software
• Familiar with working in a Matrix Organization
• Experience in cost estimating
• Experience in working abroad or cross-cultural experience in working in diverse and international teams for more than 3 month
• Organization skills
• Interdisciplinary knowledge (e.g. in interfaces to civil, mechanical & electrical engineering, interfaces to contracts and finance teams)
• Self-motivated with a positive attitude towards solving problems & achieving targets
• Well-established business relations to Consultants, Contractors, Authorities, Experts, Universities, Manufacturers, Suppliers
• Good understanding & appreciation of HSE requirements in investment projects
 
Sürekli / Tam zamanlı    Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı Adana Borusan Grubu
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Adana lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
• Lisans mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
• Kullanılmış oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Vinç Operatörü Bursa BORÇELİK
Vinç OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Vinç Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Lise mezunu,
Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
İnsan Kaynakları İş OrtağıBorusan Oto
GENEL NİTELİKLER
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
İnsan Kaynakları alanında en az 6-8 senelik deneyim veya iş birimlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi
Çok iyi derecede İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim
Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, başarma azmi yüksek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı İstanbul Borusan Grubu
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Grubu
  Borusan Oto İstinye lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.

• Lisans mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
• Kullanılmış oto satış deneyimi olan,


Kullanılmış Oto Satış Danışmanı, potansiyel ve mevcut müşterilerine profesyonelce hizmet vermek; yüksek müşteri memnuniyetini sağlayarak otomobil satışını gerçekleştirmekten sorumludur.  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Satış Müdürü İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Proje Satış MüdürüBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere iletişim ve ilişki yönetimi konularında başarılı, kendine güvenen ve analitik yönü güçlü “Proje Satış Müdürü” aramaktayız.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği vb.bölümlerinden mezun,tercihen yüksek lisans derecesine sahip
İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen 
İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan
İyi derecede kara nakliye, komple ve parsiyel ile operasyon tarafında know-how sahibi,
Daha öncesinde maliyet oluşturma, fiyat çalışması ve satış deneyimi olan
Tercihen ekip yönetiminde deneyimli
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Satış Yetkili Uzmanı Adana, Mersin Borusan Grubu
Saha Satış Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Mersin lokasyonunda görevlendirilmek üzere iletişim ve ilişki yönetimi konularında başarılı, kendine güvenen ve analitik yönü güçlü “Saha Satış Yetkili Uzmanı” aramaktayız.•Üniversite mezunu
•Mersin veya Adana bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan
•Lojistik sektöründe deneyimli
•İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen 
•Sunum becerisi güçlü
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Süreç Geliştirme Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Süreç Geliştirme UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik bünyesinde değerlendirilmek üzere, Süreç Geliştirme Uzmanı  aramaktayız.
• Üniversitelerin İşletme, İktisat, lojistik, Uluslararası Taşımacılık, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
• Min.2 yıl lojistik sektöründe süreç geliştirme tecrübesine sahip,
• MS Office programlarına hakim
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tedarik Zinciri Çözüm Geliştirme Müdürü İstanbul Borusan Grubu
Tedarik Zinciri Çözüm Geliştirme MüdürüBorusan Grubu
Borusan Lojistik bünyesinde değerlendirilmek üzere, Tedarik Zinciri Çözüm Geliştirme Müdürü aramaktayız.
• Üniversitelerin İşletme, İktisat, lojistik, Uluslararası Taşımacılık, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
• Min.5 yıl lojistik sektöründe müşteri ilişkileri ve süreç geliştirme tecrübesine sahip,
• MS Office programlarına hakim
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Kurumsal Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Ataşehir Şubesinde 'Kurumsal Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.
• Lisans mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
• Tercihen filo satış deneyimi olan,
Kurumsal Satış Danışmanı müşteri ziyaretleri yapmak, ihtiyaç analizini yapmak, potansiyel müşteri portföyü yaratmak ve geliştirmek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Analisti İstanbul Borusan Grubu
Pazarlama AnalistiBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin, Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere  “Pazarlama Analisti” aramaktayız. 
Düzenli Pazar raporlama süreçlerinin yürütülmesi,
Pazar ve rakiplerle ilgili arşivleme ve dökümantasyonun yapılması,
Pazar analizlerinin ve gerekli çalışmaların yürütülmesi,
Kayıp satış raporlama düzenin yürütülmesi,
Fiyatlandırma ile ilgili arşivleme & dökümantasyonun yürütülmesi,
Fiyatlandırma ile ilgili sistem girişlerinin yapılması, işlemlerinin sürecini takip etmek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Satış Destek Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Borusan Manheim şirketimizin Tuzla ofisinde görevlendirmek üzere Satış Destek Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. 
 
Tercihen MYO bölümü mezunu,
Tercihen deneyimli
MS Office programlarını kullanabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
Gelişime açık, üretken,
İletişim gücü yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan,
Müşteri yüzlü ve sonuç odaklı çalışmaya yatkın,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı Bursa Borusan Grubu
Satınalma UzmanıBorusan Grubu
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda çalışmak üzere, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Genel Nitelikler;
• Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
• SAP, Excel ve iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
• İletişimi güçlü, enerjik
• Dış ticaret süreçlerinde tecrübe sahibi olması beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operations Manager İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Operations ManagerBorusan Grubu
We are looking for an 'Operations Manager' for our new company Borusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.  
• Bachelor’s Degree in Electrical, Mechanical, Metalurgy or Ship Construction Engineering.
• 5+ years experience in Electrical and Mechanical equipments for Packaging/Construction
• Intermediate in spoken and written English
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Technical Procurement Supervisor İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Technical Procurement SupervisorBorusan Grubu
We are looking for an 'Technical Procurement Supervisor' for our new company Borusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.
• Bachelor’s Degree in Engineering
• 5+ years of commercial or procurement experience in energy and industrial projects
• Fluency in spoken and written English
• Good communication skills
• Excellent computer skills a must. To include as a minimum MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Office and internet based applications
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şantiye Mühendisi Kocaeli Borusan Grubu
Şantiye MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik İnşaat ve Sanayi Makinaları İmalat A.Ş. de görevlendirilmek üzere; başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın "Şantiye Mühendisi" aramaktayız. 
Üniversitelerin- Makine, Metalurji veya Endüstri Mühendisi bölümlerinden mezun
Min. 3 yıl makine montaj ve şantiye tecrübesi olan
Çok iyi derecede İngilizce bilen
MS Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen
Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, koordinasyon ve ilişki yönetimi yetilerine sahip, sonuç odaklı 
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Seyahat engeli olmayan    
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Paketleme Tasarımcısı (Çelik) İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Mekanik Paketleme Tasarımcısı (Çelik)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler, mühendislik ve dizayn yetenekleri ile müşterilerine endüstriyel tesisler, enerji üretim tesisleri, denizcilik,petrol ve doğalgaz endüstrilerinde anahtar teslimi hizmet vermektedir.Şirketimiz bünyesinde değerlendirmek üzere 'Mekanik Paket Tasarımcısı' arayışı içindeyiz.
Tercihen inventor programını kullanabilen Makine mühendisi veya yüksek okul mezunu,
EN, AWSD 1.1 deneyimli,
Min5 yıl çelik imalat/dizayn tecrübesine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araç Teslim Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Araç Teslim DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Premium Araç Kiralama Dolmabahçe Şubesi Satış Departmanı'nda 'Araç Teslim Danışmanı' olarak görev yapacak; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler: 
• Lisans mezunu
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan
• Tercihen Otomotiv sektöründe deneyimli
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Mali İşler UzmanıBorusan Grubu
Kerim Çelik şirketimizin İçerenköy / Ataşehir ofisinde görevlendirmek üzere Mali İşler Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. 
 
Üniversitelerin İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,
Bütçe, raporlama ve mali analiz konularında 2-3 yıl deneyimli,
Maliyet muhasebesi uygulama ve teknikleri konusunda bilgi sahibi,
Tercihen uluslararası bağımsız denetim şirketlerinde tecrübe sahibi,
MS Office (özellikle Excel) programlarını çok iyi kullanabilen,
Tercihen SAP uygulamalarında deneyim sahibi,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
Genel Muhasebe, tek düzen hesap planı ve IFRS bilgisine sahip,
Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Mühendisi Bursa Borçelik
Üretim MühendisiBorçelik
Genel Nitelikler
Ülkemizin ilk özel ve ikinci büyük yassı çelik üreticisi Borçelik Çelik Sanayi Tic. A.Ş. Gemlik Fabrikası'nda 'Üretim Mühendisi' arayışımız bulunmaktadır.
·         Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun,
·         Benzer bir alanda 2 yıllık iş tecrübesine sahip,
·         Teknik resim okuma konusunda bilgi sahibi,
·         Temel imalat teknikleri konusunda deneyimli,
·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
·         MS Office uygulamalarına hakim,
·         Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnovasyon ve İş Geliştirme Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
İnovasyon ve İş Geliştirme UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İnovasyon ve İş Geliştirme Uzmanı ” aramaktayız. 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip,
Temel finansal kavramlara hakim,
Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü,
Yenilikleri yakından takip eden ve girişimci düşünce şekli gelişmiş,
İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kiralama ve İkinci El Satış Operasyon Sorumlusu İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Kiralama ve İkinci El Satış Operasyon SorumlusuBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İş Makinaları Kiralama ve İkinci El Satış Operasyon Sorumlusu” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Teknik Lise ve/veya  Ön Lisans mezunu
Planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş
Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
Çözüm ve Müşteri odaklı
MS Office programlarını etkin kullanabilen
Yurtiçi seyahat engeli olmayan
B sınıfı ehliyete sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış    
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İkinci El ve Kiralama Filo Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
İkinci El ve Kiralama Filo Yöneticisi/YönetmeniBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İkinci El ve Kiralama Filo Yöneticisi” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun
İş Makinaları sektöründe tercihen deneyim sahibi
Planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş
Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
Analitik bakış açısına sahip
Çözüm ve Müşteri odaklı
MS Office programlarını etkin kullanabilen
İyi derecede İngilizce bilen
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
B sınıfı ehliyete sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış    
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal Satış Danışmanı Adana Borusan Grubu
Kurumsal Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Adana Şubesinde 'Kurumsal Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.
• Lisans mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
• Tercihen filo satış deneyimi olan,
Kurumsal Satış Danışmanı müşteri ziyaretleri yapmak, ihtiyaç analizini yapmak, potansiyel müşteri portföyü yaratmak ve geliştirmek.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
RUN Satış Danışmanı - Ankara Ankara Borusan Grubu
RUN Satış Danışmanı - AnkaraBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Ankara lokasyonunda görevlendirilmek üzere “RUN Satış Danışmanı” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun
Benzer alanda en az 3 yıl iş tecrübesi olan
İyi derecede İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim
Sürücü belgesine sahip
Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan
Müşteri odağı yüksek
Planlama ve Organizasyon becerileri gelişmiş
Analitik bakış açısına sahip
Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Paketleme Tasarımcısı (Borulama) İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Mekanik Paketleme Tasarımcısı (Borulama)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler, mühendislik ve dizayn yetenekleri ile müşterilerine endüstriyel tesisler, enerji üretim tesisleri, denizcilik,petrol ve doğalgaz endüstrilerinde anahtar teslimi hizmet vermektedir.Şirketimiz bünyesinde değerlendirmek üzere 'Mekanik Paket Tasarımcısı' arayışı içindeyiz.
Tercihen inventor programını kullanabilen Makine Mühendisi,
ASME B31.3, ASME B31.1, API, EN standartları ile çalışmış
Min5 yıl borulama/dizayn tecrübesine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Borusan Grubu
GENEL BAŞVURUBorusan Grubu
 
Bu ilan Borusan Grubu "Genel Başvuru" ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır.
Başvurularınız Borusan Grubu'nda ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Borusan Grubu'na başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz alanı, bölümü ve pozisyonu belirten bir kapak yazısı yazmanızı rica ediyoruz.
Kariyer.net üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir. Grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, Borusan Grubu'na göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gümrükleme Uzmanı/Uzman Yrd.-Genel İlan Türkiye Borusan Lojistik
Gümrükleme Uzmanı/Uzman Yrd.-Genel İlanBorusan Lojistik
Borusan Lojistik Bor Gümrükleme ofislerinde oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Gümrükleme Uzmanları/Uzman Yardımcıları" aramaktayız.
Üniversite veya gümrük ve dış ticaret konusunda uzmanlık eğitimi veren meslek yüksekokullarından mezun,
Gümrük, dış ticaret veya ithalat/ihracat konularında en az 2 yıl tecrübeli,
Evrim Programını bilen,
MS Office programlarına hâkim,
Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Bursa BORÇELİK
Üretim OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Üretim Hat Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KARAYOLU OPERASYON MEMURU (ENGELLİ)- BURSA Bursa Borusan Lojistik
KARAYOLU OPERASYON MEMURU (ENGELLİ)- BURSABorusan Lojistik

Tercihen MYO veya üniversite mezunu,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen Uluslararası Karayolu Taşımacılığı operasyonlarında en az 1 yıl tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin,
Sorumluluk sahibi,
Bursa’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kredi Danışmanı Kayseri Borusan Grubu
Kredi DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv İthalat ve Pazarlama A.Ş’ nin Kayseri satış noktasında görevlendirilmek üzere Tüketici Finansmanı birimine bağlı olarak çalışacak  'Kredi Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Lisans mezunu,
Tercihen bankacılık,  bireysel portföy hizmetleri veya krediler konusunda deneyimli,
Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
Satış ve müşteri odaklı
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dış Ticaret Dokümantasyon Uzmanı Bursa Borçelik
Dış Ticaret Dokümantasyon UzmanıBorçelik
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Dış Ticaret Dokümantasyon Uzmanı" olarak görev yapacak, iletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi, başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler: 
Üniversitelerin ilgili 4 yıllık lisans programlarından mezun,
2 yıl süre ile benzer iş tecrübesine sahip,
İthalat ve İhracat akreditiflerini çok iyi okuyabilen,
Gümrük ve nakliye sürecine vakıf,
Gümrük, teşvik, kambiyo, ithalat ve ihracat mevzuatı konularında tecrübeli,
İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen bankaların Dış Ticaret birimlerinde görev yapmış olan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Mühendisi İstanbul, Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis MühendisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Genel Nitelikler
• Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Gemi Makineleri Mühendisliği bölümlerinden mezun
• İstanbul'da ikamet eden/edebilecek
• Çok iyi derecede İngilizce bilen
• MS Ofis uygulamalarına hakim
• Sürücü belgesine sahip
• Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlere engeli olmayan
• Esnek çalışma saatlerine uygun
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Müşteri TemsilcisiBorusan Grubu
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,
Satış veya satış sonrası destek alanında en az 3 yıl deneyimi olan,
Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Manisa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Manisa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen dilme operatörlüğü yapmış,
İş güvenliği konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Manisa'da ikamet eden veya edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yetkili Yazılım Geliştirme Uzmanı(.Net Developer) İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Yetkili Yazılım Geliştirme Uzmanı(.Net Developer)Borusan Grubu
•Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar programcılığı bölümlerinden mezun,
•.Net Platformunda C# ile uygulama geliştirme konusunda tecrübeli
•Operasyonel Yazılım projelerinde geliştirmede en az 4 yıl deneyimli
•OOP, SOA mimarileri ile Windows Forms ve ASP.NET ile en az iki yıl projeler geliştirmiş
•Nesne Tabanlı Programlama, katmanlı mimari, uygulama analiz ve tasarım konularında tecrübeli
•Tercihen WPF, MVC, MVVM, Entity Framework, WCF, WF konularında tecrübeli
•Tercihen ORM, Design Patterns tecrübesi olan
•Team Foundation Server konusunda bilgi sahibi
•RDBMS tasarım ve performans konseptlerini bilen, T-SQL dilini kullanabilen
•Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (SQL server ve/veya Oracle)
•İyi derecede İngilizce bilen •Literatürü ve yeni trendleri takip edip kendini sürekli geliştiren
•Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı
•Takım çalışmasına yatkın, esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli
•Sağlık yönünden iş yapmasına ve seyahat etmesine engel bir durumu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru-Bursa Bursa Borusan Grubu
Kara Nakliye Memuru-BursaBorusan Grubu
• Tercihen Ön Lisans / Lisans mezunu
• Benzer alanda en az 2 yıl deneyimli
• MS Office programlarına hakim
• El terminali ile okutma yapılan bir operasyonda görev almış
• Rutlama yapabilecek herhangi bir nakliye programı kullanmış
• Filo yönetimi ekibinde bulunmuş
• Tercihen Depo/parsiyel operasyon süreçleri içinde yer almış
• Bursa’da ikamet eden veya edebilecek
• Haftasonu ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Sorumlusu-Bursa Bursa Borusan Grubu
Kara Nakliye Sorumlusu-BursaBorusan Grubu
• Ön Lisans veya Lisans mezunu
• Benzer alanda en az 3-4 yıl deneyimli
• MS Office programlarına hakim
• El terminali ile okutma yapılan bir operasyonda görev almış
• Rutlama yapabilecek herhangi bir nakliye programı kullanmış
• Filo yönetimi ekibinde bulunmuş
• Tercihen Depo/parsiyel operasyon süreçleri içinde yer almış
• Bursa’da ikamet eden veya edebilecek
• Haftasonu çalışmaya uyum sağlayabilecek
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru - Ankara Ankara Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru - AnkaraBorusan Lojistik

En az lise mezunu
Benzer alanda en az 2 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim
El terminali ile okutma yapılan bir operasyonda görev almış
Tercihen depo/parsiyel operasyon süreçleri içinde yer almış
Ankara’da ikamet eden veya edebilecek
Haftasonu ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Bütçe ve Raporlama UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri/İş Makinaları İş Birimimiz için Merkez lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Bütçe Raporlama Yetkili Uzmanı” aramaktayız.
Pozisyonun Amacı:
Şirket hedefleri ve stratejileri doğrultusunda bütçe ve raporlama süreçlerine en efektif şekilde destek vererek bu çalışmaların yürütülmesi ve geliştirilmesi için gerekli faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktır.
Genel Nitelikler
• Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi veya Finans Fakültelerinden mezun,
• Bütçe ve Raporlama alanında min. 3 yıl deneyimi olan.
• Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
• MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen (tercihen SAP - CO modülü ve HFM bilgisi olan)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Metalurji Kalite Mühendisi-Bursa Bursa BORÇELİK
Metalurji Kalite Mühendisi-BursaBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde 'Metalurji Kalite Mühendisi' olarak görev yapacak, sistematik, pratik ve hızlı çalışmaya yatkın, analitik düşünme becerileri gelişmiş, iletişimi kuvvetli, gelişime açık bir takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun
Tercihen Kalite Mühendisliği alanında deneyimli
Genel bilgisayar uygulamalarına, web tabanlı uygulamalara ve MS Office uygulamalarına hakim
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen
Tercihen SAP kullanabilen
Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satış MühendisiBorusan Grubu
Başvuracak Adayların;
•Üniversitelerin tercihen İnşaat, Metalurji ve Malzeme ya da Makina Mühendisliği'nden mezun
•Benzer sektörde en az 1 yıl deneyimi olan
•Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen
•Seyahat engeli olmayan
•Aktif araç kullanabilen
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Raporlama Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul Borusan Grubu
Bütçe ve Raporlama Yöneticisi/YönetmeniBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri/İş Makinaları İş Birimimiz için Merkez lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Bütçe Raporlama Yöneticisi” aramaktayız.
Pozisyonun Amacı:
Şirket hedefleri ve stratejileri doğrultusunda bütçe ve raporlama süreçlerine en efektif şekilde destek vererek bu çalışmaların yürütülmesi ve geliştirilmesi için gerekli faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktır.
Genel Nitelikler
• Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi veya Finans Fakültelerinden mezun,
• Bütçe ve Raporlama alanında min. 6 yıl deneyimi olan.
• Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
• MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen (tercihen SAP - CO modülü ve HFM bilgisi olan)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MALİ KONTROL UZMANI İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
MALİ KONTROL UZMANIBorusan Lojistik

Üniversitelerin İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun,
Bütçe ve finansal raporlama konusunda 3-4 yıl deneyimli,
Tercihen uluslararası bağımsız denetim şirketlerinde tecrübe sahibi,
MS Office (özellikle Excel) programlarını çok iyi kullanabilen (SAP tercih sebebidir),
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
IFRS bilgisine sahip,
Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi-Antalya Antalya Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Satış Mühendisi-AntalyaBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri bünyesinde Antalya lokasyonumuzda çalışmak üzere,
• Üniversitelerin Makina ve Elektrik/Elekrtonik Mühendisliği bölümlerinden mezun
• Tercihen Satış Mühendisi olarak min. 3 yıl deneyimli,
• Çok iyi derecede İngilizce bilen
• MS Ofis uygulamalarına hakim,
Satış Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şube Müşteri Destek Yöneticisi - Trabzon Trabzon Borusan Grubu
Şube Müşteri Destek Yöneticisi - TrabzonBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Trabzon lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Şube Müşteri Destek Yöneticisi” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Tercihen Satış ve/veya Servis konularında tecrübeli
İlişki Yönetimi ve Koordinasyon becerileri yüksek
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
B sınıfı ehliyete sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Şube Müşteri Destek Yöneticisi - Diyarbakır Diyarbakır Borusan Grubu
Şube Müşteri Destek Yöneticisi - DiyarbakırBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Diyarbakır lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Şube Müşteri Destek Yöneticisi” aramaktayız. 
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Tercihen Satış ve/veya Servis konularında tecrübeli
İlişki Yönetimi ve Koordinasyon becerileri yüksek
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
B sınıfı ehliyete sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
RUN Satış Danışmanı - Samsun Samsun Borusan Grubu
RUN Satış Danışmanı - SamsunBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Samsun lokasyonunda görevlendirilmek üzere “RUN Satış Danışmanı” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun
Benzer alanda en az 3 yıl iş tecrübesi olan
İyi derecede İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim
Sürücü belgesine sahip
Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan
Müşteri odağı yüksek
Planlama ve Organizasyon becerileri gelişmiş
Analitik bakış açısına sahip
Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
RUN Satış Danışmanı - Çayırova İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
RUN Satış Danışmanı - ÇayırovaBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin İstanbul - Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere “RUN Satış Danışmanı ” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Makina veya Gemi Makinaları Mühendisliği bölümlerinden mezun
Benzer alanda en az 3 yıl iş tecrübesi olan
İyi derecede İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim
Sürücü belgesine sahip
Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan
Müşteri odağı yüksek
Planlama ve Organizasyon becerileri gelişmiş
Analitik bakış açısına sahip
Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Teknisyeni - Antalya Antalya Borusan Grubu
Servis Teknisyeni - AntalyaBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Antalya lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Teknisyeni” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulu Makine, Motor  ve/veya  İş Makinaları bölümlerinden mezun
Benzer pozisyonda tercihen 2 yıl deneyimli
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Dikkatli, disiplinli ve müşteri odaklı
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Antalya’da ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Satış UzmanıBorusan Grubu
• Üniversite mezunu
• Minimum 3 yıl lojistik sektöründe satış  deneyimi olan
• Hedef ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş
• İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın
• Analitik düşünebilen
• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
• B Sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen
• Seyahat engeli olmayan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi Sistemleri İş Analisti / Proje Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Bilgi Sistemleri İş Analisti / Proje UzmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv Avcılar lokasyonumuzda 'Yönetim Bilgi ve Kalite Sisitemleri Departmanı'nda 'Bilgi Sistemleri İş Analisti / Proje Uzmanı' olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler:
İyi derecede İngilizce bilen,
Bitmiş projelerdeki destek çalışmalarını üstlenebilecek,
MS Ofis programlarına hakim,
Dokümantasyon yeteneğine sahip, Proje dokümanlarını hazırlayabilecek
İletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,
Proje statülerini izleyecek, raporlama yapabilecek,
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, 
Tercihen Proje Yönetim eğitimi ve/veya sertifikası almış (PMP, Prince2)
SQL programlama diline ve tercihen Crystal Reports raporlama aracına hakim,
MS Project deneyimine sahip,
İş analistliği konusunda ki deneyimini de kullanarak kapsam yönetimi yapabilecek, iş gereksinimlerini yazılım ekibine doğru aktarılmasını sağlayacak,
İşin zaman ve maliyet kapsamında olabilecek değişiklikleri yönetebilecek,
Yazılım teknolojileri konusunda yazılım ekibi ile iş ihtiyaçlarının teknik tasarıma çevrilmesi ile ilgili çalışmayı yapabilecek alt yapıya sahip,
Enerjik, hedef odaklı, organize ve planlı çalışabilen, güçlü iletişim ve yönetim becerileri olan, liderlik becerileri konusunda kendine güvenen,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Garanti ve Araç Takip Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Garanti ve Araç Takip UzmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Çatalca Şubesinde 'Araç Lojistik Departmanı'nda 'Garanti ve Araç Takip Uzmanı' olarak görev alacak, sabırlı ve detaylarla çalışmayı seven, analitik düşünme becerisi yüksek, müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, hızlı değişen bir ortamda yeni teknoloji ve sistemlerle çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler
Üniversite mezunu, 
Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim,
Benzer bir görevde rol almış, otomotiv sektöründe min. 2 yıl deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Varlık Yönetimi ve İş Geliştirme Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Varlık Yönetimi ve İş Geliştirme DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv Premium Kiralama şirketimizin Dolmabahçe lokasyonunda çalışmak üzere, “Varlık Yönetimi ve İş Geliştirme Danışmanı” arıyoruz.
Genel nitelikler
Üniversite mezunu,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim,
Müşteri iletişimi kuvvetli,
B sınıfı ehliyete sahip,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı-Adana Adana Borusan Oto
Muhasebe Uzmanı-AdanaBorusan Oto
Borusan Oto Adana şubemizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı ve Muhasebe Yetkili Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Genel Nitelikler
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun
Benzer alanlarda deneyime sahip
MS Office programlarına hakim
Tercihen SAP bilgisine sahip
Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen
İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Elemanı İstanbul Borusan Grubu
Satış Destek ElemanıBorusan Grubu
Borusan Oto Avcılar Satış Departmanında görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler
Üniversite mezunu
MS Office uygulamalarına hakim
İletişim becerileri güçlü
Müşteri odaklı
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Parça Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Parça Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto 'Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda "Parça Satış Danışmanı"  olarak görev alacak, sabırlı ve detaylarla çalışmayı seven, analitik düşünme becerisi yüksek, müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, hızlı değişen bir ortamda yeni teknoloji ve sistemlerle çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Üniversite mezunu (Tercihen mühendislik,otomotiv öğretmenliği bölümlerinden mezun)
İyi derecede İngilizce bilen
Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim, AS400 iyi seviyede bilen,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-2 yıl deneyimi olan.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BMW Grup Teknik Eğitim Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Grup Teknik Eğitim Yetkili UzmanıBorusan Oto
Borusan Otomotiv Avcılar lokasyonumuzda 'Servis ve Müşteri İlişkileri / BMW Departmanı'nda Grup Teknik Eğitim Yetkili Uzmanı" olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. Aranan Nitelikler: 
Lisans mezunu,
İleri seviyede ingilizce bilen,
Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Seyehat engeli olmayan,
Tercihen otomotiv sektöründe min. 1-2 yıl deneyimi olan.  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje ve Ağır Taşımacılık Yetkili Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Proje ve Ağır Taşımacılık Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirmek üzere Proje ve Ağır Taşımacılık Yetkili Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Genel Nitelikler:
Üniversite mezunu
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
En az 3 yıl tecrübeli
MS Office programlarına hakim
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Sorumluluk sahibi
Seyahat engeli bulunmayan
Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Yöneticisi İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Pazarlama YöneticisiBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Marka Strateji’sini oluşturarak, firmanın hali hazırdaki ürünleri, mekanik paketleri ve müteahhit işleri ile içinde bulunduğumuz enerji, endüstri, petrol ve doğalgaz sektörlerinde geliştireceğimiz her türlü ürün, hizmet ve çözüm için Pazarlamanın 4 P’sinin tamamından, BESys markasının konumlandırılmasından tüm coğrafyalar (Türkiye, Kazakistan, Azerbeycan, Gürcistan, Kırgızistan, Rusya) için sorumlu olacak ‘PAZARLAMA YÖNETİCİSİ’ arayışı içindeyiz.
Üniversitelerin tercihen Elektrik, Makina, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen yüksek lisans derecesine sahip,
Benzer işte en az 5 yıl
Ekip yönetim tecrübesi bulunan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarını etkin kullanabilen,
Müşteri odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip olan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Mühendisi İstanbul(Asya), ... Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis MühendisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Genel Nitelikler
• Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun
• Tercihen Servis Mühendisi olarak min. 2 yıl deneyimli,
• Çok iyi derecede İngilizce bilen
• MS Ofis uygulamalarına hakim,
 
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Servis DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto İstinye  şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.         
Genel Nitelikler: 
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Makina, Elektrik Elektronik, Metalurji ve Malzeme ya da Otomotiv-Otomotiv Öğretmenliği gibi Bölümleri' nden mezun,
 İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Kerim Çelik şirketimizin İçerenköy / Ataşehir ofisinde görevlendirmek üzere Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. 
Genel Nitelikler
Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun,
MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli bulunmayan
Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Uzman Yardımcısı - Bursa Bursa Borusan Grubu
Üretim Planlama Uzman Yardımcısı - BursaBorusan Grubu
Kerim Çelik Mamulleri İmalat ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, Bursa lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Üretim Planlama Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun
MS Office programlarını kullanabilen
Kuvvetli iletişim becerilerine sahip
Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek
Stres yönetimi yapabilen                                                                         
Tercihen daha önce Üretim Planlama yapmış                                                        
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dönemsel-Kurumsal İletişim Asistanı İstanbul Borusan Grubu
Dönemsel-Kurumsal İletişim AsistanıBorusan Grubu
Borusan ENBW Enerji şirketimizin Maslak lokasyonunda 1 yıl görevlendirilmek üzere  “Kurumsal İletişim Asistanı” aramaktayız.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer iş tanımında minimum 1 yıl deneyim sahibi ,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarını çok iyi kullanabilmeleri gerekmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dijital Pazarlama Yetkili Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Dijital Pazarlama Yetkili UzmanıBorusan Grubu
• Lisans mezunu
• İyi derecede İngilizce bilen
• Özellikle start-up ve/veya e-ticaret şirketlerinde yeni marka oluşturulması konusunda tecrübeli
• Tercihen B2B ve B2C kanallarının her ikisinde offline - online pazarlama faaliyetleri konusunda deneyimli
• Pazarlama bütçesi yönetimi deneyimli
• Gelişen internet teknolojilerini yakından takip eden
• Raporlama ve analiz araçlarına hakim
• Planlama, takip ve organizasyon becerilerine sahip
• Kişiler arası iletişimi güçlü,analitik ve sonuç odaklı
• İkna kabiliyeti yüksek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı-Avcılar İstanbul Borusan Grubu
Servis Danışmanı-AvcılarBorusan Grubu
Borusan Oto Avcılar şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.         
Genel Nitelikler: 
Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri vb.) , Otomotiv Öğretmenliği Bölümleri' nden mezun,
 İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Müşteri Temsilcisi-Ankara Ankara Borusan Grubu
Servis Müşteri Temsilcisi-AnkaraBorusan Grubu
Borusan Otomotiv, Ankara Balgat lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek  'Servis Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.
Genel Yetenekler
Lisans veya önlisans mezunu,
MS Office uygulamalarına hakim,
İletişim becerileri gelişmiş,
Koordinasyon yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Yöneticisi İstanbul(Asya) BORUSAN LOJİSTİK
Operasyon ve Müşteri Hizmetleri YöneticisiBORUSAN LOJİSTİK
• Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun
• İyi derecede İngilizce bilen
• Müşteri odaklı yaklaşıp analitik düşünebilen
• Mikro dağıtım ev teslimatı operasyonlarında bulunmuş ve yönetmiş
• Ekip yönetme operasyon geliştirme kabiliyetine sahip
• Esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek
• Yurtiçi operasyonlarında filo yönetim tecrübesi olan
• Müşteri hizmetlerine liderlik edip yönetebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
İş Geliştirme UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere,
•         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
•         Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip,
•         Temel finansal kavramlara hakim,
•         Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü,
•         Yenilikleri yakından takip eden ve girişimci düşünce şekli gelişmiş,
•         İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
•         MS Office programlarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
EKSPERTİZ UZMANI Ankara Borusan OTO
EKSPERTİZ UZMANIBorusan OTO
Borusan Oto Esenboğa Şubesi'nde "Kullanılmış Otomobil Ekspertiz Uzmanı" olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler
 
Tercihen Üniversite mezunu
Ekspertiz konusunda en az 3 yıl deneyimi olan
B sınıfı ehliyeti olan
MS Office uygulamalarına hakim
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Karayolu Operasyon Memuru - Bursa Bursa Borusan Lojistik
Karayolu Operasyon Memuru - BursaBorusan Lojistik

MYO veya üniversite mezunu,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı operasyonlarında en az 1 yıl tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin,
Sorumluluk sahibi,
Bursa’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operasyon Sorumlusu - Antalya Antalya Borusan Grubu
Operasyon Sorumlusu - AntalyaBorusan Grubu
Borusan Lojistik Dağıtım Depolama Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Antalya lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Operasyon Sorumlusu' aramaktayız.
En az MYO mezunu
Antalya il ve ilçelerinde rut planlaması yapabilecek coğrafi bilgiye sahip
Ekip yönetimi deneyimine sahip
Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli
Lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim
İnsan ilişkileri başarılı, iletişime açık
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Liman Satış Uzmanı/Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Grubu
Liman Satış Uzmanı/Uzman YardımcısıBorusan Grubu
• Üniversite ( İşletme , iktisat , Deniz ve Liman İşletme , Endüstri Mühendisliği , Lojistik bölümlerinden ) veya MYO ların ilgili bölümlerinden mezun
• Sektörel satış ve pazarlama konusunda min. 2 yıl tecrübeli ,
• MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen ,
• Çok iyi seviyede İngilizce bilen ,
• Fiyatlandırma konusunda tecrübeli,
• İletişim Becerisi Yüksek,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Mühendisi İstanbul(Asya) Borusan Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün MühendisiBorusan Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Güç Sistemleri'nde dünya lideri Caterpillar'ın Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan şirketimizin Çayırova lokasyonunda  “Ürün Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere, sorumluluk almaya istekli, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, iş geliştirme kapasitesi yüksek, sosyal ilişkileri güçlü takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler:
• Üniversitelerin Elektrik / Elektronik / Makina Mühendisliği  bölümlerinden mezun
• Benzer sektörde en az 1-3 yıl deneyimli
• MS Office uygulamalarına hakim
• Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hammadde Pazar Araştırma,Analiz & Raporlama Uzmanı Bursa Borçelik
Hammadde Pazar Araştırma,Analiz & Raporlama UzmanıBorçelik
Borçelik Çelik Sanayi Tic. A.Ş. Gemlik lokasyonumuzda "Hammadde Pazar Araştırma, Analiz ve Raporlama Uzmanı " olarak görev yapacak, planlı ve organize, sorumluluk sahibi, başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler
Teknik üniversitelerin Mühendislik veya sayısal bölümlerinden mezun (tercihen Metalurji ve Malzeme Mühendisliği)
Analitik düşünce yapısına sahip
Uluslararası yayınları takip edebilecek düzeyde ve İngilizce bilen
MS Office programını iyi derecede bilen (Özellikle Excel ve Power Point)
Bursa veya Gemlik'de ikamet eden /edecek
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı-Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış Danışmanı-AnkaraBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Caterpillar iş makinalarının Türkiye temsilcisi olan şirketimizin Ankara Bölge Müdürlüğü’nde "Müşteri Destek-Yedek Parça Satış" departmanında "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere, sorumluluk almaya istekli, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, iş geliştirme kapasitesi yüksek, sosyal ilişkileri güçlü profesyonellerle çalışmayı arzu ediyoruz.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makina Mühendisliği)
Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip
İyi derecede İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim, SAP ve/veya benzeri yazılımları kullanma tecrübesi olan
Sürücü belgesine sahip
Yurtiçi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış ve Pazarlama Veri Analiz Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış ve Pazarlama Veri Analiz UzmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Genel Nitelikler:• Tercihen üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun
• Benzer alanda en az 2 yıl deneyime sahip
• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
• Analitik yönü kuvvetli, inisiyatif kullanabilen
• Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
• Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
• B sınıfı ehliyete sahip
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru-Gemlik Bursa Borusan Grubu
Kara Nakliye Memuru-GemlikBorusan Grubu
• Tercihen Ön Lisans / Lisans mezunu
• Benzer alanda en az 2 yıl deneyimli
• MS Office programlarına hakim
• El terminali ile okutma yapılan bir operasyonda görev almış
• Rutlama yapabilecek herhangi bir nakliye programı kullanmış
• Filo yönetimi ekibinde bulunmuş
• Tercihen Depo/parsiyel operasyon süreçleri içinde yer almış
• Gemlik’de ikamet eden veya edebilecek
• Haftasonu ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru - İzmir İzmir Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru - İzmirBorusan Lojistik

En az lise / MYO mezunu
Lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim
İnsan ilişkileri başarılı, iletişime açık
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Mekanik Dizayn MühendisiBorusan Grubu

Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünden mezun,
Isı transferi, termodinamik, akışkanlar mekaniği, konularında alt yapıya sahip,
Jeneratör, Kojenerasyon / Trijenerasyon Enerji Santralları ve mekanik tesisat konusunda en az 3 yıl deneyimine sahip,
Autocad / Autodesk Invertor, MS Office programlarını kullanabilen,
İyi derece İngilizce bilgisine sahip,
Yurt içi ve yurt dışı seyahate engel durumu olmayan
B sınıfı ehliyet sahibi,
Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı-Esenboğa Ankara Borusan Grubu
Servis Danışmanı-EsenboğaBorusan Grubu
Borusan Oto Esenboğa şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.         
Genel Nitelikler: 
Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri vb.) , Otomotiv Öğretmenliği Bölümleri' nden mezun,
 İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Muhasebe UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Muhasebe Uzmanı” aramaktayız.
Pozisyonun Amacı:
Şirketin ticari faaliyetlerinin faturalanması, raporlanması, risk takibi, kanuni kayıtlara esas olan belgelerin düzenlenmesi ve muhasebesinin yapılması ve ödemelerinin takip edilmesi sürecinde görev almaktır.
Başvuracak Adayların;
• Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,
• Ticari muhasebe ve raporlama konusunda tecrübe sahibi,
• Tercihen SAP-FI modüllerinde deneyimi bulunan,
• Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu gibi yasal mevzuat bilgisi olan,
• MS Office programlarını kullanabilen,
• Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Memuru Bursa Borusan Grubu
Muhasebe MemuruBorusan Grubu
Borusan Lojistik Dağıtım Depolama Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Liman iş biriminde görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Memuru' aramaktayız.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun
Mali işler ve muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli
Tercihen SAP bilen
MS Office programlarına hakim
Tercihen İngilizce bilen
Sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın
İletişim becerileri kuvvetli
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Gemlik veya Bursa'da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Eğitim Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Teknik Eğitim Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Çayırova AKEM Eğitim Müdürlüğü’nde  görevlendirilmek üzere “Teknik Eğitim Uzmanı” aranmaktadır.
Genel Nitelikler
•Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun,
•Tercih olarak iş makinalarında 1 veya 2 yıllık deneyime sahip,
•Kişilerle olan iletişimi iyi,
•Yurt içi ve yurt dışı seyahatler için engeli olmayan,
•MS Office ve tercih olarak Access programlarını yeterli seviyede kullanabilen,
•Yeterli derecede okuma, yazma ve konuşma İngilizce bilgisine sahip,
•Sürücü ehliyetine sahip,
•Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İç Denetim Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
İç Denetim Yetkili UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv şirketimizin, İç Denetim Bölümü Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İç Denetim Yetkili Uzmanı” olarak görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.
 
Pozisyonun Amacı:
 Denetim çalışmalarının uluslar arası iç denetim standartlarına uygun şekilde yapılarak, operasyonel ve yönetsel süreçlerin verimliliğini & etkinliğini,  mali uygulamaların doğruluğunu, faaliyetlerin devlet düzenlemeleri ile uyumluluğunu, iç kontrolleri, risk yönetiminin ve kurumsal yönetimin etkinliğinin değerlendirilmesini sağlamak, yönetim tarafından yönlendirildiği alanlarda fiili kontrolleri gerçekleştirmek. 
Başvuracak Adayların;
 
Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Ekonometri bölümlerinden mezun, 
Finansal ve operasyonel denetim konusunda tecrübeli; denetim, yönetim veya danışmanlık alanında en az 3 - 4 yıllık deneyim sahibi,
Analitik düşünce yapısına sahip,
İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim yeteneklerine sahiplerine,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Crm Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Crm Geliştirme UzmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv şirketimiz bünyesinde Avcılar lokasyonunda “CRM Geliştirme Uzmanı” pozisyonunda görev almak üzere takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler:
Tercihen Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun,
.Net Framework 4.0, ASP.NET, C#, JQuery,WCF,MVC, Html5 , Windows Service ve Javascript ,MS Sqlserver ve T-SQL konularında deneyimli,
En az 3 yıl Microsoft Dynamics CRM 4.0 , 2011, 2013 veya 2015  ürünleri üzerinde geliştirme yapmış,
Analitik düşünme kabiliyetine ve sistem bakış açısına sahip,
Bilgi paylaşımını önemseyen,
İyi seviyede İngilizce bilen, 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
CRM İş Analisti İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
CRM İş AnalistiBorusan Grubu
Borusan Otomotiv Avcılar lokasyonumuzda 'Yönetim Bilgi ve Kalite Sisitemleri Departmanı'nda 'CRM İş Analisti' olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler:
 
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Ofis programlarına hakim,
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Proje Yönetim eğitimi ve/veya sertifikası almış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi Bursa BORÇELİK
Satış TemsilcisiBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Satış Temsilcisi" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik düşünmeye yatkın, iletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, gelişime açık, prezentabl bir takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun
Tercihen 1 yıla kadar iş tecrübesine sahip
Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip
Genel bilgisayar uygulamalarına, web tabanlı uygulamalara ve MS Office uygulamalarına hakim
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek
Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edebilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru-Gebze Kocaeli Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru-GebzeBorusan Lojistik

Tercihen Lise veya MYO mezunu
Lojistik sektöründe en az 3 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP hakkında bilgi sahibi
Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü
Organizasyon becerisi yüksek
Aktif araç kullanabilen
Tercihen Gebze'de ikamet eden veya edebilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru-İstanbul İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru-İstanbulBorusan Lojistik

Tercihen Üniversite veya MYO mezunu
Lojistik sektöründe en az 1 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP hakkında bilgi sahibi
Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü
Organizasyon becerisi yüksek
Tercihen aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net