Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 76
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dış Ticaret Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dış Ticaret UzmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimizin Kabataş / Salıpazarı lokasyonunda değerlendirmek üzere Dış Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Lisans mezunu Kendi alanında en az 3 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilgisi olan Ms Office programlarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Yöneticisi İstanbul(Asya) Borusan Holding
Mali İşler YöneticisiBorusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen ‘Mali İşler Yöneticisi’ aramaktayız. Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Mali İşler alanında minimum 6 yıl tecrübesi olan, Tercihen Ar-Ge faaliyetleri mali işler organizasyonlarında görev almış, UluslararasI Muhasebe Standartları konusunda bilgi sahibi Denetim, muhasebe, mevzuat, mali analiz ve kontrol konularında tecrübeli, İleri derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Raporlama ve analiz yeteneği olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Parça Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Parça DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda Parça Satış Departmanında ' Jaguar & Land Rover Parça Danışmanı ' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz. ·         Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun, ·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Planlama, organizasyon ve iş takip becerileri gelişmiş,·         Dikkatli, detaycı ve sistem kullanımına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Tercihen otomotiv sektöründe benzer iş süreçlerinde tecrübeli, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG Teknikeri Bursa Borusan Lojistik
İSG TeknikeriBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Gemlik lokasyonunda değerlendirmek üzere İSG Teknikeri arayışımız bulunmaktadır. İş Sağlığı ve Güvenliği önlisans mezunu En az 1 yıl deneyimli Tercihen C sınıfı İSG sertifikasına sahip Tercihen İngilizce bilgisine sahip Vardiyalı sahada görev yapabilecek Ekip çalışmasına yatkın, gözlem yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi Bursa Gemlik’te ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Asistanı - İcra Kurulu Üyesi Kocaeli BESYS
İş Asistanı - İcra Kurulu ÜyesiBESYS
Borusan Makina ve Güç Sistemleri bünyesinde Gebze lokasyonunda çalışmak üzere “Borusan Güç Sistemleri Direktörü İş Asistanı” aramaktayız.• Üniversitelerin 4 yıllık Lisans programlarının Mühendislik Bölümlerinden mezun; tercihen MBA Programını tamamlamış, • En az 2-3 yıllık tecrübeye sahip,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• Karmaşık problemleri analitik şekilde hızla çözen,• Seyahat engeli olmayan,• Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime ve yeniliklere açık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni - Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Elektrik Teknisyeni - AnkaraBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Grubu olarak, Borusan Güç Sistemleri bünyesinde Ankara lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Elektrik Teknisyeni“ aramaktayız. Meslek Yüksek Okul mezunu (Tercihen Elektrik Bölümü) Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip, Temel teknik ve motor kavramlarına hakim, Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçü, Takım çalışmasına yatkın, Temel İngilizce bilgisine sahip, Temel bilgisayar programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İleri Planlama Analisti / Yazılımcı Bursa BORÇELİK
İleri Planlama Analisti / YazılımcıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayi Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde, Bilgi Teknolojileri departmanında 'İleri Planlama Analist/Yazılımcı' olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun C# konusunda tecrübeli Linq (Language Integrated Query) ve WPF (Windows Presentation Foundation)  bilgisi bulunan Entity Framework ile veri tabanı tasarımı ve yönetimi konusunda bilgi sahibi Genetik algoritma, tabu search vb. metasezgisel algoritmalar konusunda bilgi sahibi (tercihen) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Supsan
Elektrik Bakım ElemanıSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Elektrik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Bakım, onarım ve arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Elektrik şemalarını okuyabilen, otomasyon sistemleri (PLC), elektrik/ elektronik bakım ve onarım konularında tecrübeli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Yöneticisi - Makine Mühendisi İstanbul(Asya) BESYS
Operasyon Yöneticisi - Makine MühendisiBESYS
Benim Filom şirketimiz için 'Operasyon Yöneticisi - Makine Mühendisi' arayışı içindeyiz. Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış, Tercihen iş makinası (tamir/bakım) sektöründe min. 3 yıl tecrübeli, Makina yedek parça konusunda deneyimli, Makina parça sevk, idare ve organizasyonunu yapabilecek, Yöneticilik tecrübesi bulunan, MS Office ve mesleki bilgisayar programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmaya istekli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini yapmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İzmir Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimiz için İzmir lokasyonunda "Satış Mühendisi" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik bölümlerinden mezun İzmir yada Antalya' da ikamet eden MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesine sahip Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan Tercihen benzer sektörde 3 yıl deneyime sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Son Kullanıcı Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Holding
Son Kullanıcı Destek UzmanıBorusan Holding
Borusan Danışmanlık şirketimizin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Son Kullanıcı Destek Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Ön lisans veya tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bilişim dünyasına son derece ilgili ve teknik problemleri çözmeyi seven Tercihen son kullanıcı desteği konusunda 1 yıl deneyimli Kurumsal ortamda (çoğunlukla) VIP kullanıcılara Bilgi Teknolojileri desteği ve eğitimi verebilecek düzeyde aktif dinleme, doğru ihtiyaç tespiti, uygun hitap ve yaklaşım becerilerine sahip Dizin sistemi (Active Directory), Group Policy, Mesajlaşma (Outlook), Anlık Mesajlaşma (Skype, Jabber), Ağ altyapısı, NAC, DNS, DHCP, IP Telefon, Veri Yedekleme, Disk Encryption, Antivirüs, Windows Client mimarisi ve Windows İşletim sistemleri konularında temel bilgi ve tercihen deneyim sahibi Mobil cihaz teknolojileri ve mobil işletim sistemleri konusunda temel bilgi sahibi ve bu konulara ilgi duyan Öğrenmeye son derece açık, sorumluluk sahibi ve sistem alanında kendini kanıtlayarak başarılı bir kariyer elde etmeyi amaçlayan Enerjisi yüksek, kendine güvenen ve pozitif bakış açısına sahip Askerlik görevini tamamlamış veya uzun süreli tecil ettirmiş
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi_Dönemsel İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis Mühendisi_DönemselBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin 3. Havalimanı şantiyesinde dönemsel görevlendirilmek üzere “Servis Mühendisi” aramaktayız.Genel Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun En az 2 yıl iş makinaları alanında tecrübesi olan Tercihen şantiye tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İç Satış TemsilcisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İç Satş Temsilcisi ” aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim yeteneği güçlü ve hedef odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Ofis uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Temsilcisi Bursa BORÇELİK
İhracat Satış TemsilcisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “İhracat Satış Temsilcisi" aramaktayız. Tercihen Lisans veya Yüksek Lisans mezunu, İhracat satış alanında tercihen 1-2 yıl deneyimli ( Tercihen metal sektöründe deneyimli), MS Office uygulamalarına hâkim, İyi derecede İngilizce, tercihen ikinci yabancı dil bilgisine hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Atölye Operatörü İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Mekanik Atölye OperatörüBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Mekanik Atölye Operatörü" arayışı içindeyiz.  Teknik ve Endüstri Meslek Liselerinin; metal işleri, kaynak, teknik resim ve diğer ilgili bölümlerinden mezun, Çelik imalat, endüstriyel tesis ve borulama işlerinde çalışacak, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli , İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölgesel Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Bölgesel Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş. için'Bölgesel Satış Temsilcisi' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu İletişim becerisi kuvvetli Olumlu düşünce yapısına sahip Başarma azmine sahip MS Office programlarına hakim Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden  B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü Bursa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu, Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen dilme operatörlüğü yapmış, İş güvenliği konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecekolmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Marketing Supervisor Kocaeli BESYS
Marketing SupervisorBESYS
We are looking for a 'Marketing Supervisor’ for our company Borusan Industrial Systems. University degree in Engineering, At least 5 years of strategic marketing, business devolopment experience Fluency in English, both written and spoken, Proficiency in MS Office applications, No restriction to travel, Advanced presentation, communication and interpersonal skills,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ücretlendirme ve Yan Haklar Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Ücretlendirme ve Yan Haklar Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık şirketimizin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Ücretlendirme ve Yan Haklar Yetkili Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bordro süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli, SAP HR sisteminde bordro işlemleri konusunda deneyimli, Tercihen iyi seviyede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, başarma azmi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrükleme Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Gümrükleme Uzmanı/Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Bor Gümrük İstanbul Kozyatağı ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Gümrükleme Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin Dış Ticaret, Gümrük İşletme, Lojistik vb. bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen makine, yedek parça, petro kimya ve otomotiv sektörlerinde deneyimli, Evrim gümrük programına hakim. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İSG Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
İSG Birim YöneticisiBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Otomotiv şirketimizde değerlendirmek üzere İSG Birim Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. En az 5 yıl deneyimli B veya A sınıfı İş Güvenliği sertifikası olan Tercihen Çevre Mühendisi olmak üzere üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun                                                                                                          İngilizce bilgisi iyi seviye olan İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Seyahat engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Procurement Engineer - BESys Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Technical Procurement Engineer - BESysBorusan Grubu
We are looking for an 'Technical Procurement Engineer' for our new company Borusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.• Bachelor’s Degree in Engineering• 5+ years of commercial or procurement experience in energy and industrial projects• Fluency in spoken and written English• Good communication skills• Excellent computer skills a must. To include as a minimum MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Office and internet based applications
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Sorumlusu İstanbul(Asya) BESYS
Operasyon SorumlusuBESYS
Benim Filom şirketimiz için 'Operasyon Sorumlusu' arayışı içindeyiz. Sürücü Ehliyeti sahibi olmak Hedef ve çözüm odaklı olmak İletişim becerileri yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan Takım çalışmasına yatkın Tedarikçiler ile işbirliklerine açık Tercihen MYO bölümü mezunu, Tercihen deneyimli MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Gelişime açık, üretken, İletişim gücü yüksek, kararlı ve ikna kabiliyeti olan, Müşteri yüzlü ve sonuç odaklı çalışmaya yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Motor Tamir ve Test Operatörü İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Motor Tamir ve Test OperatörüBorusan Grubu
Borusan Supsan bünyesinde Halkalı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Motor Tamir ve Test Operatörü” aramaktayız. Genel Nitelikler: Binek ve hafif ticari, benzinli ve dizel motor tamiri, bakımı,  konusunda min 5 yıl  deneyimli, Komple motor  ve ekipmalarını söküp tamiri yapıp toplayabilecek, Hasar tespit ve hasar nedenini bulma tecrübesine sahip, Tercihen Motor Meslek Lisesi veya EML mezunu, Avrupa kıtasında ikamet eden, Askerliğini yapmış adayların başvuruları beklenmektedir.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi - BESys Kocaeli BESYS
Proses Mühendisi - BESysBESYS
Şirketimizin GOSB Ofisinde görevlendirilmek üzere 'Proses Mühendisi' arayışı içindeyiz. Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel tesisler, Enerji santralleri ve Petrol&Gaz endüstrisine ait projelerinin proses tasarımı alanında 2-3 yıl tecrübeli, Hidrolik hesaplama; ekipman ve enstrüman proses spesifikasyonlarını hazırlama; boru, kontrol vanası, eminyet vanası boyutlandırma konularında yeterli tecrübeye sahip, Daha önce P&ID ile çalışmış ve P&ID okumasını bilen, Proses kontrol ve otomasyon konusunda bilgisi olan, Daha önce Proses modelleme ve simulasyon programı kullanmış olan (Hysys, Pro/II, Chemcad, vb.), Uluslararası ve yerel standartlar ve kodlar hakkında genel bilgi sahibi, Windows ve MS Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetenek Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Yetenek Yönetimi UzmanıBorusan Holding
Borusan Holding şirketimizin Rumelihisarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Yetenek Yönetimi Uzmanı” aramaktayız Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri ile Psikoloji ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Minimum 3 yıl özellikle performans ve yetenek yönetimi alanlarına yoğunlaşmış insan kaynakları deneyimi Takım çalışmasına uyumlu, iletişim becerisi yüksek Analitik bakış açısına sahip, çözüm odaklı Yüksek enerji ile işleri sonuçlandıran Araştırmayı ve yenilikçi fikirler geliştirmeyi seven İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı - Engelli İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Muhasebe Uzmanı - EngelliBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv Avcılar lokasyonumuzda Muhasebe ve Yasal Uyumluluk Departmanı'nda Muhasebe Uzmanı olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin İktisat-İşletme-Maliye bölümlerinden mezun En az 4 yıl deneyimli Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Genel muhasebe alanında tecrübe edinmiş,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Memuru_Dönemsel İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Memuru_DönemselBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonunda değerlendirmek üzere Dönemsel Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Memuru arayışımız bulunmaktadır. En az ilgili MYO bölümlerinden mezun En çok 1 yıllık deneyime sahip İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Temel finansal kavramlara hakim Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü Takım çalışmasına yatkın Tercihen SAP bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Banko Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Banko ElemanıBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
 Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin 3. Havalimanı şantiyesinde dönemsel görevlendirilmek üzere “Banko Elemanı” aramaktayız.  Üniversite mezunu, Müşteri ilişkilerini iyi kurabilecek ve yönetecek, Teknik resim bilgisi olan, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Tercihen şantiye tecrübesi olan Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı - Salıpazarı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Muhasebe Uzmanı - SalıpazarıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Genel Nitelikler: Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği bölümlerinden lisans mezunu olmak Minimum 1-2 yıl iş tecrübesine sahip  Orta İleri seviye İngilizce bilgisine sahip MS Office programlarına ileri seviyede hakim SAP FI, MM ve tercihen CO bilgisine sahip Takım çalışmasına yatkın Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi GOSB lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Mühendisi” aramaktayız.Genel Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun Benzer alanda en az 3 yıl iş tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP bilen MS Office uygulamalarına hakim Sürücü belgesine sahip Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan Müşteri odağı yüksek, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, analitik bakış açısına sahip Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim ve Gelişim Uzmanı Bursa Borusan Mannesmann
Teknik Eğitim ve Gelişim UzmanıBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı” aramaktayız. Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden (Makina, Metal, Mekatronik) mezun Tercihen benzer bir pozisyonda en az üç yıl deneyime sahip Eğitim ihtiyaç analizi, eğitim-gelişim programı tasarlama ve uygulama, eğitim etkinliğinin ölçülmesi ile ilgili konulara hâkim Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, iletişim ve sunum yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Kalite Kontrol Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Mekanik Kalite Kontrol TeknisyeniBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze tesisinde çalışacak Mekanik Kalite Kontrol Teknisyeni arayışı içindeyiz. Yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun, Kaynaklı imalat, kaynak yöntemleri ve kontrolü hakkında bilgi sahibi, Çelik konstrüksiyon ve borulama imalatlarında kalite kontrol faaliyetlerinde görev almış, Proje, Teknik resim, İzometri ve P& ID okuyabilen, Tercihen CSWIP 3.1 ya da eşdeğeri (ISO 9712 VT Level II) sertifikası olan, Tercihen MT & PT Level II (ISO 9712) sertifikası olan, Tercihen endüstriyel projelerde, enerji santrali veya rafineri projelerinde görev almış, Gerekli ölçüm aletleri ve ölçme kontrol yöntemleri konusunda bilgi sahibi, İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze çevresinde ikamet eden, Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı ve Elektrik Kaynakçısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Gazaltı ve Elektrik KaynakçısıBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Gazaltı ve Elektrik Kaynakçısı" arayışı içindeyiz. Tercihen yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış, Gazaltı ve Elektrik Metodlarında ASME, EN veya AWS Sertifikalı En az 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pano Teknisyeni (BESys) Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Pano Teknisyeni (BESys)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze tesisinde çalışacak Elektrik Pano Montaj Teknisyeni arayışı içindeyiz. Yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun Elektrik projelerini okuyabilen ve genel elektrik bilgisine sahip En az 1 yıl pano montajı konusunda tecrübesi olan İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze çevresinde ikamet eden Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Abkant ve Giyotin Makas Operatörü İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Abkant ve Giyotin Makas OperatörüBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Abkant ve Giyotin Makas Operatörü" arayışı içindeyiz. Liselerin veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Abkant ve Giyotin Operatörlüğü konusunda deneyimli, Teknik resimle çalışabilen, Problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek, Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
İSG UzmanıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin  Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İSG Uzmanı” aramaktayız.  Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun En az C sınıfı İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası sahibi Üretim yapan tesislerde çalışmış ve tercihen metal sektörü tecrübesi olan (en az 2 yıl deneyimli) OHSAS 18001 ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri konusunda en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Organizasyondaki tüm birimler ile etkin iletişim kurabilecek düzeyde iletişim becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın Sahada çalışmaya istekli İngilizce bilgisi iyi seviye olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti ve Atölye Takip Uzmanı Ankara Borusan Oto
Garanti ve Atölye Takip UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto Birlik / Ankara Şubesi Satış Sonrası Hizmetler Bölümü’nde “Garanti ve Atölye Takip Uzmanı” olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek takım arkadaşı arıyoruz.  Üniversitelerin Otomotiv Mühendisliği, Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme yetisine sahip, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vinç Operatörü Bursa BORÇELİK
Vinç OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Vinç Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, MEB onaylı tavan vinci sertifikası bulunan, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Satınalma MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik şirketimizin Bursa Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Satınalma Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: Mühendislik Fakültesi mezunu, Satınalma fonksiyonlarında min. 4 yıl deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik İletişim ve Garanti Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Teknik İletişim ve Garanti MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş. bünyesinde İstanbul Salıpazarı Merkez lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Teknik İletişim ve Garanti Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: Üniversitelerin Mühendislik (Makina) bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyete sahip Analitik yönü kuvvetli, inisiyatif kullanabilen MS Office uygulamalarına hakim Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşları İstanbul(Avr.) BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Engelli Kadrosu için Takım ArkadaşlarıBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Otomotiv Grubu olarak İstanbul Avrupa Yakası'ndaki çeşitli lokasyonlarda görevlendirilmek üzere “Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşları” aramaktayız.  En az Lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excell) programlarını kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Otomasyon Mühendisi İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Otomasyon MühendisiBorusan Grubu
     Borusan Endüstriyel Sistemler bünyesinde değerlendirmek üzere Proje Dizayn Mühendisi arayışı içindeyiz.     • Elektrik/Elektrik-Elektronik, Yazılım veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun     • PLC programlama ve PLC bazlı otomasyon konularda deneyimli     • 4 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip     • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Audit Senior Specialist İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Internal Audit Senior SpecialistBorusan Holding
Borusan Holding is looking for “Internal Audit Senior Specialist” with the following qualifications to join Internal Audit Department based in Perili Köşk.• University degree in Business Administration or related disciplines• Advance level of English both written and verbal. Russian knowledge is preferred as a second language• Experience in financial and operational audits• 4-6 years of related work experience in auditing• Excellent knowledge of MS Office applications• Mobility in Turkey and abroad (Min. %50 mobility)• No military obligation for male candidates• Ability to work with risk and control matrix and similar audit tools is a plus• Strong process flow and process map analysis skills• Experience and/or familiarity with IT auditing is preferred.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Operatörü İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Mekanik Bakım OperatörüBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Mekanik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Makine bakım, onarım ile mekanik, hidrolik, pnomatik arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen ve ekip çalışmasına yatkın,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Destek Elemanı Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis Destek ElemanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Servis Destek Elemanı" aramaktayız. Genel Nitelikler: Tercihen Lise ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Muhasebe bölümlerinden mezun MS Office programlarına hakim, iyi derecede bilgisayar kullanabilen İletişim ve Koordinasyon becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın B sınıfı sürücü belgesine sahip, Dikkatli, disiplinli, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir. Kocaeli (Gebze) ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı Bursa BORÇELİK
Kurumsal İletişim UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda değerlendirmek üzere Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin iletişim fakülteleri veya ilgili bölümlerinden mezun Kurumsal iletişim ve halkla ilişkiler konusunda en az 2 yıl deneyimli Sunum hazırlama ve aktarma becerilerine sahip, iletişim ve müzakere becerileri güçlü Yeniliklere ve gelişime açık Ekip çalışmasına yatkın İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa BORÇELİK
Üretim MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda değerlendirmek üzere Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun Benzer bir alanda tercihen 2 yıllık iş tecrübesine sahip Makine bakım ve 6 Sigma metodolojisi hakkında bilgi sahibi İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hâkim Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Karayolu Operasyon Uzmanı_İzmir İzmir Borusan Lojistik
Karayolu Operasyon Uzmanı_İzmirBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin İzmir lokasyonunda değerlendirmek üzere Karayolu Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu Uluslararası Taşımacılık karayolu operasyonlarında en az 3 yıl deneyimli İngilizcesi seviyesi iyi olan İzmir’de ikamet eden veya edebilecek Ekip çalışmasına yatkın 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Planlama Elemanı - Engelli İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Satış Planlama Elemanı - EngelliBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. En az lise mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Genius Adana Borusan Oto
BMW GeniusBorusan Oto
 Borusan Oto'nun Adana lokasyonunda görev yapacak; GENLERİNDE BMW TUTKUSU OLAN GENIUS’LAR ARIYORUZ!Sen de bir BMW tutkunuysan fırsatı kaçırma!                  Başvuracak Adayların; Lisans eğitimini tamamlamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık, Otomobillere ilgi duyan, Müşteri ve hizmet odaklı, Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi (ARGE) İstanbul(Asya) Borusan Holding
ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi (ARGE)Borusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız. Makine, Mekatronik, Uçak, Havacılık Mühendisliği bölümünlerinden lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış Tercihen otomotiv, savunma ve havacılık  sektörlerinde ürün geliştirme konusunda min. 2 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sistem modelleme ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Matlab/Simulink, Amesim kullanabilen, Matlab, Python, C, C++, Fortran vb programlama dillerinden en az birine hakim olmak, Tercihen 1-Boyutlu akış ve ısı transferi modellemesi tecrübesi olan Test ve doğrulama tecrübesi olan, veri toplama ve işleme konusunda tecrübeli, Dewesoft, dSpace, Labview kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi (ARGE) İstanbul(Asya) Borusan Holding
Tasarım Mühendisi (ARGE)Borusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız. Makine, Uçak, Havacılık Mühendisliği bölümlerinden lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış Tercihen otomotiv, savunma ve havacılık  sektörlerinde ürün geliştirme konusunda min. 2 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, SolidWorks , CATIA veya diğer CAD yazılımlarını kullanabilen Çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, ADAMS kullanabilen, Yapısal Analiz, Çarpışma Simulasyonu konularında tecrübeli, ANSYS, ABAQUS, NASTRAN, LS-Dyna kullanabilen Test ve doğrulama tecrübesi olan, veri toplama ve işleme konusunda tecrübeli, Dewesoft, dSpace, Labview kullanabilen Kavram geliştirme, tasarım ve detay mühendislik çalışmaları
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mühendisi (ARGE) İstanbul(Asya) Borusan Holding
Yazılım Mühendisi (ARGE)Borusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız.  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği ve benzeri bölümlerinde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış ya da diğer mühendislik bölümlerinden mezun olup kendini yazılım ve bilgi teknolojileri konusunda geliştirmiş, Yazılım geliştirme konusunda minimum 1 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık ve yeni teknolojileri araştırmaya istekli, Algoritmalar ve veri yapıları konularında bilgi sahibi ve nesne tabanlı programlama dillerinden en az birinde deneyimli, Veri tabanı sistemleri konusunda tecrübeli, Tercihen modern web teknolojileri ve bulut bilişim uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Tercihen yazılım mimarisi ve tasarım şablonları (design patterns), dağıtık sistemler ve paralel programlama konularında deneyimli ya da kendini geliştirmek isteyen Veri analitiği ya da optimizasyon konularına ilgi duyan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Optimizasyon ve Veri Analitiği (ARGE) İstanbul(Asya) Borusan Holding
Optimizasyon ve Veri Analitiği (ARGE)Borusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız.  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinde (Endüstri, Matematik, Bilgisayar vb.) lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış, Tercihen yazılım, danışmanlık, üretim veya lojistik sektörlerinde minimum 1 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, JAVA, C#, R, Matlab, Python ve benzeri programlama dillerinden birinde yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Yöneylem araştırması konularında bilgi sahibi, tercihen matematiksel programlama ve sezgisel algoritmalar ile CPLEX, Gurobi vb. çözücüler konusunda deneyimli, Temel olasılık ve istatistik konularına hakim, tercihen veri madenciliği ve/veya öğrenen algoritmalar konusunda bilgi sahibi, Rotalama, çizelgeleme, fiyatlandırma, stok planlama ve talep, tüketim, üretim modelleme, tahmin ve optimizasyonu konusunda çalışmaya istekli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Instrument Engineer Kocaeli BESYS
Instrument EngineerBESYS
Bachelor’s degree in Electrical Engineering 3+ years experience in industrial, power plant, oil&gas, refinery projects Experience in basic and detailed design engineering of field instrumentation for industrial, power plant, oil & gas, refinery Knowledge of international standards and codes such as ISA, NEC, BS, API, IEC etc. Knowledge of hazardous area classifications Familiarity with HAZOP, SIL Selection Autocad, MS office knowledge Knowledge of SPI data base is added advantage Fluency in spoken and written English  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi - Çanakkale - İzmir Çanakkale, İzmir Borusan Grubu
İşletme Mühendisi - Çanakkale - İzmirBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Çanakkale veya İzmir lokasyonlarında değerlendirmek üzere İşletme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 2 yıl enerji sektörü veya benzer alanda tecrübeli MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünme yetkinliği güçlü, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın Çanakkale veya İzmir'de yaşayan veya yaşabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi - Bandırma Balıkesir Borusan Grubu
İşletme Mühendisi - BandırmaBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Bandırma lokasyonlarında değerlendirmek üzere İşletme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 2 yıl enerji sektörü veya benzer alanda tecrübeli MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünme yetkinliği güçlü, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı Bursa BORÇELİK
Teknik Eğitim Gelişim UzmanıBORÇELİK
Borusan Grubu olarak, Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı” aramaktayız. Teknik eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden (makine, metal, mekatronik) mezun Tercihen benzer bir pozisyonda en az iki yıl deneyime sahip Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve sunum yeteneğine sahip Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Depo Personeli Kocaeli BESYS
Üretim Depo PersoneliBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB ofisinde görevlendirilmek üzere 'Üretim Depo Personeli' arayışı içindeyiz. Tercihen meslek lisesi elektrik bölümü mezunu, Depo süreçleri ve pano elektrik malzemeleri konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, Tercihen aktif olarak forklift operatörlüğü konusunda minimum 1 yıl tecrübeli, Ürün teslim alma ve ürün toplama operasyonlarında görev alacak, Depo operasyon ve sevkiyat işlemlerinin gerçekleştirilmesinde faaliyet gösterebilecek, Analitik düşünebilen, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Disiplinli ve sistematik çalışan, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen bilgisayar kullanabilen, B sınıfı ve forklift ehliyet sahibi olan, İstanbul Anadolu yakasında (Gebze, Tuzla, Pendik) ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Destek Personeli - Engelli Kocaeli BESYS
Ofis Destek Personeli - EngelliBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze lokasyonunda görev alacak 'Ofis Destek Personeli' arayışı içindeyiz. Tercihen ön lisans mezunu MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Tercihen SAP bilen Başlangıç seviyesinde İnglizce bilen Analitik düşünme, problem çözme ve sayısal raporlama becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Pazarlama UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv şirketimizin Filo Kiralama ve Kurumsal Satış Departmanı İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Pazarlama Uzmanı”  aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim yeteneği güçlü ve hedef odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Ofis uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkez Muhasebe Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Merkez Muhasebe Birim YöneticisiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere Merkez Muhasebe Birim Yöneticisi aramaktayız Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Minimum 6 yıl tercihen denetim sektörü tecrübesi olan, İleri derecede İngilizce bilen, Tercihen SMMM belgesine veya SPK lisansına sahip, Denetim, muhasebe, mevzuat, mali analiz ve kontrol konularında tecrübeli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Raporlama ve analiz yeteneği olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkezi Tedarik Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Merkezi Tedarik Operasyon Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonlarında değerlendirmek üzere Merkezi Tedarik Operasyon Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.   Üniversite mezunu 1-2 yıl deneyimli Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HSE Manager Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
HSE ManagerBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
 We are looking for a 'HSE Manager’ for our company Borusan Makina & Güç Sistemleri’.•Relevant university degree (preferably engineering)•Expert level know-how on HSE Management systems and risk assesment methodologies•Have A or minimum B class Occupational Health and Safety Certificate from Ministry of Labour and preferably Environmental Certificate•Have experience and knowledge about implementing and operating OHSAS 18001, ISO 14001 management systems,•Minimum 10 years of O.Health and Safety field experience at related positions with minimum 3 year of supervisory experience•Fluent English speaking•Proficient in Microsoft office application•Able to travel
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzman İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Bütçe ve Raporlama UzmanBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri bünyesinde Gebze lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere ‘Bütçe Raporlama Kıdemli Uzmanı’ aramaktayız. Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi veya Finans fakültelerinden mezun, Bütçe ve Raporlama alanında en az 3 yıl deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP ve HFM bilgisi olan, IFRS bilgisine sahip, Analitik yönü güçlü, süreç ve sonuç odaklı,   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı Gaziantep Borusan Grubu
BMW Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Gaziantep Şubesinde  'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.• Lisans mezunu• MS Office uygulamalarına hakim• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan• Tercihen satış deneyimi olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali Kontrol Uzman Yardımıcısı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Mali Kontrol Uzman YardımıcısıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik bünyesinde Kozyatağı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere ‘Mali Kontrol Uzmanı’ aramaktayız. Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en a az 2 yıl şirket tecrübesine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen Tercihen denetim tecrübesine sahip, SAP programını kullanan, Analiz kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Konteyner Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Konteyner Operasyon UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonunda değerlendirmek üzere Konteyner Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip Konteyner ihracat operasyonlarında en az iki yıl deneyim sahibi Tercihen Soft programını kullanabilen İletişim becerileri kuvvetli Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Paketleme ElemanıBorusan Mannesmann
PAKETLEME ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın üretim bölümünde Paketleme Elemanı olarak çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden mezun Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Üretim ElemanıBorusan Mannesmann
ÜRETİM ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü Manisa BORÇELİK
Üretim OperatörüBORÇELİK
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Manisa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu, Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, İş güvenliği konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Manisa'da ikamet eden veya edecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Servis DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.           Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri vb.) , Otomotiv Öğretmenliği Bölümleri' nden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann
Üretim Planlama MühendisiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann şirketimizin Gemlik lokasyonunda Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere “Üretim Planlama Mühendisi” aramaktayız. • Üniversitelerin Endüstri veya İşletme Mühendisliği ya da ilgili diğer mühendislik bölümlerinden mezun• En az 2 yıl Üretim Planlama alanında çalışmış• İyi derecede İngilizce bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Koordinasyon ve ilişki yönetimi becerilerine sahip• Pratik, sonuç odaklı ve iletişim becerisi yüksek olan• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kara Nakliye Memuru-İstanbul İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru-İstanbulBorusan Lojistik
İstanbul / Bayrampaşa lokasyonunda değerlendirmek üzere  Kara Nakliye Memuru arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Üniversite veya MYO mezunu Lojistik sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim, tercihen SAP hakkında bilgi sahibi Vardiyalı çalışma ve haftasonu çalışmasına uyabilecek  Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü Organizasyon becerisi yüksek Tercihen aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı