Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 64
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı İstanbul Borusan Oto
Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar / Ataşehir / Dolmabahçe / İstinye Şubeleri Satış Departmanında 'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
 Genel Nitelikler• Üniversite mezunu
• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan
• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Land Rover Satış Danışmanı Ankara, İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Land Rover Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstanbul ve Ankara lokasyonlarında  'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
• Lisans mezunu
• MS Office uygulamalarına hakim
• Tercihen İngilizce bilen
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan
• Tercihen satış deneyimi olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Jaguar Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Jaguar Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye lokasyonunda  'Jaguar Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
• Lisans mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Tercihen İngilizce bilen,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
• Otomotiv sektöründe tecrübeli.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Atölye Formeni - BESys Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Mekanik Atölye Formeni - BESysBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Endüstriyel Sistemler, mühendislik ve dizayn yetenekleri ile müşterilerine endüstriyel tesisler, enerji üretim tesisleri, denizcilik, petrol ve doğalgaz endüstrilerinde anahtar teslimi hizmet vermektedir. Şirketimiz bünyesinde değerlendirmek üzere 'Mekanik Atölye Formeni' arayışı içindeyiz.
Tercihen yüksek okul veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun,
Çelik ve borulama imalat ve montaj işlerinde ve ekipman montaj işlerinde en az 10 yıl tecrübeli,
Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali veya rafineri projelerinde görev almış,
Çalıştığı ekibi yönetip, organize edebilecek
Teknik resim (izometri) okuyabilen
Tercihen ASME borulaması yapmış
İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden,
Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Technical Procurement Engineer - BESys İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Technical Procurement Engineer - BESysBorusan Grubu
We are looking for an 'Technical Procurement Engineer' for our new company Borusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.
• Bachelor’s Degree in Engineering
• 5+ years of commercial or procurement experience in energy and industrial projects
• Fluency in spoken and written English
• Good communication skills
• Excellent computer skills a must. To include as a minimum MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Office and internet based applications
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Çelik İmalat Tasarımcısı - BESys İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Çelik İmalat Tasarımcısı - BESysBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler, mühendislik ve dizayn yetenekleri ile müşterilerine endüstriyel tesisler, enerji üretim tesisleri, denizcilik,petrol ve doğalgaz endüstrilerinde anahtar teslimi hizmet vermektedir.Şirketimiz bünyesinde değerlendirmek üzere 'Çelik İmalat Tasarımcısı' arayışı içindeyiz.
Tercihen inventor programını kullanabilen Makine/Gemi İnşaat Mühendisi veya yüksek okul mezunu,
EN, AWSD 1.1 deneyimli,
Min5 yıl çelik imalat/dizayn tecrübesine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pano Teknisyeni (BESys) İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Pano Teknisyeni (BESys)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze tesisinde çalışacak Elektrik Pano Montaj Teknisyeni arayışı içindeyiz.
Yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun
Elektrik projelerini okuyabilen ve genel elektrik bilgisine sahip
En az 1 yıl pano montajı konusunda tecrübesi olan
İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze çevresinde ikamet eden
Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı-Avcılar İstanbul Borusan Oto
Servis Danışmanı-AvcılarBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.         
 
Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri vb.) , Otomotiv Öğretmenliği Bölümleri' nden mezun,
 İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Vinç Mekanik Bakımcı Bursa BORÇELİK
Vinç Mekanik BakımcıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Vinç Mekanik Bakımcı" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Mekanik Bakım konusunda tecrübeli,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MEKANİK BAKIMCI Bursa BORÇELİK
MEKANİK BAKIMCIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Mekanik Bakımcı" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Mekanik Bakım konusunda tecrübeli,
Tercihen hidrolik/pnömatik ve mekanik arıza giderme tecrübesi olan,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Elemanı İstanbul BORUSAN MANNESMANN BORU
Muhasebe ElemanıBORUSAN MANNESMANN BORU

Üniversiteler veya Meslek Yüksek Okulları'nın Maliye, İşletme, Ekonomi gibi ilgili branşlarından mezun,
Tek düzen hesap planına hakim,
Konusunda en az 3 yıl iş deneyimi olan,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Etkili ve hızlı çalışabilen, Değişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, stresle baş edebilme ve zaman yönetimi becerisi yüksek,
Olumlu iş ilişkileri oluşturmada kuvvetli,
 İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Süreç Geliştirme Uzmanı - Yenişehir Bursa Borusan Lojistik
Süreç Geliştirme Uzmanı - YenişehirBorusan Lojistik
Borusan Lojistik Dağıtım Depolama Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Bursa-Yenişehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Süreç Geliştirme Uzmanı' aramaktayız.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun
SAP WMS konusunda tecrübeli
Minimum 4 yıl alanında tecrübeli
Depo süreçleri hakkında bilgi sahibi
MS Office programlarına hakim
İyi derecede İngilizce bilgisi olan
Analitik düşünme, problem çözme becerisine sahip
Çözüm odaklı
Güçlü iletişim becerisine sahip
Ekip çalışmasına inanan
Bursa/Yenişehir'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi İstanbul Borusan Grubu
Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Borusan Makina şirketimizin yeni ve inovatif modelini müşterilere anlatacak ve bize katkı sağlayacak “Satış Temsilcisi” aramaktayız.
Genel Nitelikler
Üniversite mezunu,
Minimum 2 sene iş deneyimli,
Girişimci ruha sahip, pratik ve sonuç odaklı
İkna yeteneği gelişmiş ve sağlıklı iletişim becerileri olan,
Müşteri odaklı, , rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve kooperasyon yetilerine sahip
Istanbul’da ikamet eden,
Seyahat engeli olmayan,
Sürücü belgeli,
Office programlarını kulanabilen,      
İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmalıdır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Havayolu Operasyon Yetkili Uzmanı_İthalat İstanbul(Avr.) BORUSAN LOJİSTİK
Havayolu Operasyon Yetkili Uzmanı_İthalatBORUSAN LOJİSTİK

Üniversite mezunu
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Uluslararası Havayolu Taşımacılığı ithalat operasyonlarında en az 4 yıl tecrübeli
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Sorumluluk sahibi
Takım çalışmasına yatkın
İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Abkant ve Giyotin Makas Operatörü İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Abkant ve Giyotin Makas OperatörüBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Abkant ve Giyotin Makas Operatörü" arayışı içindeyiz.
Liselerin veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Abkant ve Giyotin Operatörlüğü konusunda en az 5 yıl deneyimli,
Teknik resimle çalışabilen,
Problem çözme yeteneğine sahip,
Takım çalışmasına önem veren,
İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek,
Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ambarcı - Meydancı İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Ambarcı - MeydancıBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Meydancı-Ambar Sorumlusu" arayışı içindeyiz.
Yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun
SAP kullanabilen
Endüstriyel projelerin depo ve ambarlarında görev almış,
En az 3 yıl tecrübeli,
Teknik resim okuyabilen ve genel mekanik bilgisine sahip
Çelik ve boru malzemesi, kaynak sarf malzemesi hakkında bilgi sahibi
İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden
Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gazaltı ve Elektrik Kaynakçısı İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Gazaltı ve Elektrik KaynakçısıBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Gazaltı ve Elektrik Kaynakçısı" arayışı içindeyiz.
Tercihen yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun
Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış,
Gazaltı ve Elektrik Metodlarında ASME, EN veya AWS Sertifikalı
En az 5 yıl tecrübeli,
İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden
Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Makine Montaj Teknisyeni - (Ekipman Montaj Ustası) İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Makine Montaj Teknisyeni - (Ekipman Montaj Ustası)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Makine Montaj Teknisyeni" arayışı içindeyiz.
Tercihen yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun
Tercihen endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış,
Makine / ekipman montaj işinde en az 5 yıl tecrübeli,
Tercihen kaplin ayarı yapabilen
Teknik resim okuyabilen
Mekanik bilgisi olan,
İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden
Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
2. El Araç Satınalma Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
2. El Araç Satınalma UzmanıBorusan Grubu
Borusan Manheim şirketimizin Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere 2. El Araç Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Tercihen MYO mezunu veya üniversite mezunu
Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış
Araç alım satım süreçlerinde deneyimli
Oto ekspertiz tecrübesi olan
Güçlü pazarlık ve iletişim becerileri olan
MS Office programlarına hakim
Seyahat engeli olmayan, yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Parça Satış Danışmanı-Ankara Ankara Borusan Oto
Parça Satış Danışmanı-AnkaraBorusan Oto
Borusan Oto Birlik Şubesi'nde 'Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda "Parça Satış Danışmanı"  olarak görev alacak, sabırlı ve detaylarla çalışmayı seven, analitik düşünme becerisi yüksek, müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, hızlı değişen bir ortamda yeni teknoloji ve sistemlerle çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Üniversite mezunu (Tercihen mühendislik,otomotiv öğretmenliği bölümlerinden mezun)
İyi derecede İngilizce bilen
Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim, 
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-2 yıl deneyimi olan.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Mühendisi - Antalya Antalya BORÇELİK
Servis Mühendisi - AntalyaBORÇELİK
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Antalya lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Mühendisi” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Makina veya Gemi Makinaları Mühendisliği bölümlerinden mezun
Benzer alanda en az 2 yıl iş tecrübesi olan
Antalya’da ikamet eden/edebilecek
İyi derecede İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim
Sürücü belgesine sahip
Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan
Tercihen SAP bilgisine sahip
Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli
Analitik yönü kuvvetli
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Kalite MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mannesmann'da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş “Kalite Mühendisi”aramaktayız.
Genel Nitelikler: 
• Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Tercihen çelik üretim veya çelik boru üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
• ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi olan
• Tercihen NDT Sertifikalarına sahip yada NDT bilgisi olan
• Çok İyi derecede İngilizce bilen,
• Ms Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen
• Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
• Seyahat engeli olmayan, (B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan)
• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve ilişki yönetimi yetilerine sahip, pratik, sonuç odaklı ve sağlıklı iletişim becerileri olan adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BMW GENIUS Ankara, İstanbul Borusan Oto
BMW GENIUSBorusan Oto
BMW Genius
 
Borusan Oto'nun Türkiye geneli çeşitli lokasyonlarında görev yapacak; GENLERİNDE BMW TUTKUSU OLAN GENIUS’LAR ARIYORUZ!
Sen de bir BMW tutkunuysan fırsatı kaçırma!
         
         Başvuracak Adayların;
Lisans eğitimini tamamlamış,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık,
Otomobillere ilgi duyan,
Müşteri ve hizmet odaklı,
Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Bursa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen dilme operatörlüğü yapmış,
İş güvenliği konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
2.El & Kiralama Satış Mühendisi Kocaeli Borusan Grubu
2.El & Kiralama Satış MühendisiBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimiz bünyesinde Güç Sistemleri iş biriminde Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere 2. El & Kiralama Satış Mühendisi aramaktayız.
Başvuracak Adayların;
•Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun
•Benzer sektörde satış deneyimi olan
•Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen
•İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
•Seyehat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Karayolu Operasyon Uzmanı / Yetkili Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Karayolu Operasyon Uzmanı / Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli ofisinde Uluslararası Taşımacılık biriminde görevlendirilmek üzere “Karayolu Operasyon Uzmanı/Yetkili Uzmanı” aramaktayız 
Üniversite mezunu (tercihen Lojistik ve/veya Dış Ticaret),
MS Office programlarına hakim,
Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Fransızca bilen,
Karayolu Operasyon ve Acente Yönetimi alanlarında en az 4 yıl deneyimli,
İngiltere, Fransa, Hollanda, Belçika, İspanya, İtalya ithalat operasyonlarından bir ya da birkaçında deneyimli,
İletişim becerileri kuvvetli,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Uzmanı İstanbul Borusan Lojistik
Kara Nakliye UzmanıBorusan Lojistik

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Karayolu taşımacılığı ve araç operasyonları yönetimi konusunda iş tecrübesine sahip,
Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
İletişim becerileri güçlü,
Sorumluluk sahibi ve inisiyatif alabilen,
Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sigorta ve Risk Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Sigorta ve Risk UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Sigorta ve Risk Uzmanı” aramaktayız.
•Lisans mezunu
•Tercihen nakliyat ve sorumluluk sigortalarında / broker tecrübeli
•MS Office bilgisine sahip
•İyi seviyede İngilizce bilgisi olan
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru - Adana Adana Borusan Grubu
Kara Nakliye Memuru - AdanaBorusan Grubu
Borusan Lojistik Dağıtım Depolama Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Adana lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Kara Nakliye Memuru' aramaktayız.
En az lise / MYO mezunu
Lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim
İnsan ilişkileri başarılı, iletişime açık
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
İzmir'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ARGE Mühendisi/ Makine Mühendisi İstanbul Borusan Holding
ARGE Mühendisi/ Makine MühendisiBorusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız.
 
Makine Mühendisliği bölümünde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış
Tercihen otomotiv, savunma ve havacılık  sektörlerinde ürün geliştirme prensipleri konusunda min. 2 yıl tecrübeli
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
CATIA veya diğer CAD yazılımlarını kullanabilen
Sistem modelleme ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Matlab/Simulink, ADAMS kullanabilen,
Yapısal Analiz konusunda tecrübeli, ANSYS, ABAQUS, NASTRAN kullanabilen
Test ve doğrulama tecrübesi olan, veri toplama ve işleme konusunda tecrübeli, Dewesoft, dSpace, Labview kullanabilen
.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ARGE Mühendisi/ Bilgisayar Mühendisi İstanbul Borusan Holding
ARGE Mühendisi/ Bilgisayar MühendisiBorusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız.
Bilgisayar Mühendisliği bölümünde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış
Tercihen min. 2 yıl projeler üzerinde geliştirme yapmış, PL/SQL, Oracle,   veya .NET,  , C# geliştirme ortamlarında   deneyimli,
ASP.Net, C#, VB.Net ve MSSQL, T/SQL konularında tecrübeli,
HTML, CSS3, JQuery konularında tecrübeli,
MVC konusunda bilgi sahibi,
Devexpress, Telerik , C#, MS Visual Studio.Net, ASP.Net webtabanlı uygulama geliştirebilen
Mobile platrformlarda uygulama geliştirebilecek (Windows mobile, android ,ios)
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Mühendisi Karaman, Mersin Borusan Grubu
İşletme MühendisiBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, MUT RES Santrali bünyesinde değerlendirilmek üzere “İşletme Mühendisi” aramaktayız.
Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,
Tercihen enerji santralı işletilmesi tecrübesi olan
Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Analitik düşünme yetkinliği güçlü, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP İş Zekası Uygulama Geliştirme Uzmanı Bursa BORÇELİK
SAP İş Zekası Uygulama Geliştirme UzmanıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayi Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında SAP İş Zekası Uygulama Geliştirme Uzmanı olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, 
Tercihen SAP BI  uygulamalarında tecrübeli,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Analizi ve Raporlama Uzmanı İstanbul Borusan Lojistik
İş Analizi ve Raporlama UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin ETA iş biriminde görevlendirilmek üzere “İş Analizi ve Raporlama Uzmanı” aramaktayız.
Üniversitelerin tercihen İstatistik, İşletme, Endüstri Mühendisliği  bölümlerinden mezun, 
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarını çok iyi kullanabilen,
İstatistiki analizler, büyük veri analizi ve kullanımında tecrübeli,
Tercihen MS CRM programını kullanmış,
SAP Raporlama Sistemleri üzerinde raporlama deneyimine sahip,
Tercihen lojistik sektör deneyimi olan,
Analitik, detaycı ve iletişim becerileri kuvvetli, zaman yönetimi yapabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Paketleme Operatörü Bursa BORÇELİK
Paketleme OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Paketleme Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine) mezunu,
Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Mali İşler Yetkili UzmanıBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.  şirketimizin Avcılar lokasyonunda çalışmak üzere “Mali İşler Yetkili Uzmanı” aramaktayız.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Genel muhasebe, bütçe, finansal raporlama ve denetim konularında ve  İngilizce hakimiyeti ve en az 3-4 yıllık deneyimi olan
Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın
İletişim becerileri kuvvetli
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Teknisyeni-Tekirdağ Tekirdağ Borusan Grubu
İşletme Teknisyeni-TekirdağBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Çorlu/Tekirdağ lokasyonundaki Rüzgar Santralinde görevlendirilmek üzere “İşletme Teknisyeni” aramaktayız.
Başvuracak Adayların:

MYO Elektrik, ve ilgili bölümlerinden mezun,

Bezer görevlerde en az 5 yıl tecrübeli (Rüzgar ya da Hidroelektrik Santral tecrübesi tercih sebebidir)

Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV)

Seyahat engeli bulunmayan,

Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,

Tercihen İngilizce bilen,

B sınıfı sürücü belgesine sahip,

İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satınalma UzmanıBorusan Grubu
Borusan Enerji bünyesinde Maslak lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
• Tercihen Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezun
• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
• En az 2 yıl satınalma tecrübesine sahip
• İleri derecede MS Office bilgisine sahip, tercihen SAP/MM PS kullanabilen
• Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operasyon Destek Memuru İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Operasyon Destek MemuruBorusan Lojistik
ETA Elektronik Taşımacılık Ağı Taşımacılık ve Ticret A.Ş.? şirketimizin İstanbul lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Operasyon Destek Memuru' aramaktayız. 
En az yüksek okul mezunu
Nakliye alanında tecrübeli
Minimum 1 yıl alanında tecrübeli
MS Office uygulamalarına hakim
İletişimi güçlü ve çözüm odaklı
İş takibi kuvvetli
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Borusan Grubu - Özel Başvuru Engelli İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Borusan Grubu - Özel Başvuru EngelliBorusan Grubu
Borusan Grubu Engelliler için özel başvuru ilanıdır, bu yolla yapılan başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır. 
Grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT Süreç Geliştirme Yöneticisi-BUKOLİ İstanbul Borusan Grubu
IT Süreç Geliştirme Yöneticisi-BUKOLİBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere BUKOLİ Projemiz için iletişim ve ilişki yönetimi konularında başarılı, kendine güvenen “IT Süreç Geliştirme Yöneticisi” aramaktayız.
•Tercihen IIBA CBAP Uluslararası İş Analisti Eğitim’i almış olan
•Üniversitelerin tercihen Endüstri, Bilgisayar veya işletme Mühendisliği bölümlerinden mezun
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Geliştirme Uzmanı(.Net Developer) İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Yazılım Geliştirme Uzmanı(.Net Developer)Borusan Grubu
•Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar programcılığı bölümlerinden mezun,
•.Net Platformunda C# ile uygulama geliştirme konusunda tecrübeli
•Operasyonel Yazılım projelerinde geliştirmede en az 2 yıl deneyimli
•OOP, SOA mimarileri ile Windows Forms ve ASP.NET ile en az iki yıl projeler geliştirmiş
•Nesne Tabanlı Programlama, katmanlı mimari, uygulama analiz ve tasarım konularında tecrübeli
•Tercihen WPF, MVC, MVVM, Entity Framework, WCF, WF konularında tecrübeli
•Tercihen ORM, Design Patterns tecrübesi olan
•Team Foundation Server konusunda bilgi sahibi
•RDBMS tasarım ve performans konseptlerini bilen, T-SQL dilini kullanabilen
•Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (SQL server ve/veya Oracle)
•İyi derecede İngilizce bilen •Literatürü ve yeni trendleri takip edip kendini sürekli geliştiren
•Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı
•Takım çalışmasına yatkın, esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli
•Sağlık yönünden iş yapmasına ve seyahat etmesine engel bir durumu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Teknisyeni - ERZURUM Erzurum Borusan Grubu
İşletme Teknisyeni - ERZURUMBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, Erzurum/İspir Yedigöl & Aksu Hidroelektrik Santrali bünyesinde değerlendirilmek üzere “İşletme Teknisyeni” aramaktayız.
Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Elektronik  bölümlerinden mezun,
Tercihen hidroelektrik santrallerinde en az 3 yıl Elektrik Üretim Santral-Kontrol Operatörlüğü tecrübeli,
Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV)
MS Office ve SCADA programlarına hakim,
Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,
B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje ve Ağır Taşımacılık Yetkili Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Proje ve Ağır Taşımacılık Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirmek üzere Proje ve Ağır Taşımacılık Yetkili Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Genel Nitelikler:
Üniversite mezunu
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
En az 3 yıl tecrübeli
MS Office programlarına hakim
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Sorumluluk sahibi
Seyahat engeli bulunmayan
Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı-İstinye İstanbul Borusan Oto
Servis Danışmanı-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.  Genel Nitelikler:
 
Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri, Otomotiv), Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden lisans derecesine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Forklift Operatörü Bursa Borusan Grubu
Forklift OperatörüBorusan Grubu

Forklift kullanma belgesine sahip
1-3 yıl arasında liman tecrübesi bulunan
Tercihen Terminal Traktörü ehliyeti bulunan
Gemlik’te ikamet eden
Vardiyalı çalışabilecek
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
Askerliğini tamamlamış olması beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satış MühendisiBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimiz bünyesinde Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aramaktayız.
Başvuracak Adayların;
•Üniversitelerin tercihen Elektrik ya da Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun
•Benzer sektörde en az 2 yıl deneyimi olan
•Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen
•İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Memuru - Engelli İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
İdari İşler Memuru - EngelliBorusan Lojistik
Borusan Lojistik Kozyatağı lokasyonunda,  'İdari İşler Memuru' olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Lise ve üzeri okullardan mezun
Tercihen alanında en az 1 yıl deneyimli
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Sorumluluk sahibi
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Müşteri TemsilcisiBorusan Grubu
Başvuracak Adayların;
•Üniversitelerin tercihen İnşaat, Metalurji ve Malzeme ya da Makina Mühendisliği'nden mezun
•Benzer sektörde en az 2 yıl deneyimi olan
•Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen
•Seyahat engeli olmayan
•Aktif araç kullanabilen
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yeni Ürün Geliştirme ve İnovasyon Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Yeni Ürün Geliştirme ve İnovasyon UzmanıBorusan Grubu
Borusan Holding şirketimizin Rumelihisarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Yeni Ürün Geliştirme ve İnovasyon  Uzmanı” aramaktayız.
 
Türkiye’nin eğitim alanında başarılı üniversitelerinin lisans ya da lisansüstü programlarının; İşletme, İktisat, Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
En az 2 yıl tecrübeli
İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Yenilikleri yakından takip eden ve girişimci düşünce şekli gelişmiş,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik yapma şartı aranmamakla birlikte en az iki yıllık tecil edilebilir olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depolar Bilgi Sistemleri Uzmanı Kocaeli Borusan Lojistik
Depolar Bilgi Sistemleri UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik Dağıtım Depolama Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Şekerpınar lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Depo Bilgi Sistemleri Uzmanı' aramaktayız.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun
Minimum 3 yıl alanında tecrübeli
Depo süreçleri hakkında bilgi sahibi
MS Office programlarına hakim
İyi derecede İngilizce bilgisi olan
Analitik düşünme, problem çözme becerisine sahip
Çözüm odaklı
Güçlü iletişim becerisine sahip
Ekip çalışmasına inanan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Asya), ... Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Pazarlama YöneticisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina şirketimizin yepyeni ve inovatif start-up modelini müşterilere anlatacak ve pazarın dönüşümünde bize katkı sağlayacak “Pazarlama Yöneticisi” aramaktayız.
Şirketin pazarlama operasyonlarının ve müşteri ilişkilerinin dijital ve geleneksel kanallar ile yönetilmesi
Oluşturacağı pazarlama ekibi ile birlikte potansiyel müşteri listelerinin oluşturulması, hedef pazar yönlendirmeleri
Mevcut müşterilerin potansiyel ihtiyaçlarının tespit edilmesi
Mobil aplikasyonların müşteriler tarafında varlığının ve yaygınlığının arttırılması
Müşterilerde bilinirliğimizin arttırılması, kampanya, sosyal etkinlik planlanması
Devam eden tüm kampanyalara ait günlük operasyonel işlerin takibi ve raporlanması
Lansman ve tüketici programlarının piyasada uyum içinde uygulanmasını sağlayacak kanal ve medya planlarının sahada uygulanmasını sağlamak ve kontrol etmek.
Operasyon ekibi ile sürekli iletişim içinde pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve uygulanması
Pazarlama çalışmalarının iş ortakları ile işbirliği içinde yürütülmesini sağlamak ve verimli bilgi akışını sağlamak.
Pazarlama faaliyetlerinde kullanılacak görsellerin siparişi, teslimat ve uygulanmasının takibi.
Sektördeki pazarlama faaliyetleri yapılabilecek organizasyon ve fuar’ların takip edilmesi ve gerekli planın yapılması.
Pazarlama bütçesinin yapılması, raporlanması ve takibi 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı - Trakya Edirne, İstanbul(Avr.)... Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Satış Danışmanı - TrakyaBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizinTrakya lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Satış Danışmanı” aramaktayız.
• Üniversitelerin Mühendislik (Makina, Jeoloji ve Maden), İktisat veya İşletme bölümlerinden mezun
• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
• Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi
• Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
• B sınıfı ehliyete sahip
• Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli
• Analitik yönü kuvvetli, süreç yönetimi konularında uzman
• Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansman Uzmanı Bursa BORÇELİK
Finansman UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik ofisinde görevlendirmek üzere Finansman Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
 
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
En az 3 yıl tecrübeli
Tercihen bankacılık alanında kurumsal şube ve dış ticaret süreçleri tecrübesine sahip
Tercihen SAP FI/CO modülleri ve BW, Business Objects uygulamaları bilgisine sahip
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek
Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi
Bursa veya Gemlik’te ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İç Operasyon Elemanı Ankara Borusan Grubu
İç Operasyon ElemanıBorusan Grubu

En az lise mezunu,
MS Office programlarına hakim,
İletişim becerisi kuvvetli,
Koordine etme yeteneği gelişmiş,
Ankara’da ikamet eden,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Spiral Boru Kalite Birim Yöneticisi Bursa Borusan Mannesmann
Spiral Boru Kalite Birim YöneticisiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann şirketimizin Gemlik Spiral Boru Üretim Tesisimizde görevlendirmek üzere Spiral Boru Kalite Birim Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.
Teknik üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun
Tercihen Kaynak Mühendisliği diplomasına sahip
Konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip
Kaynaklı imalat konusunda bilgi sahibi
Tahribatsız Muayene konularında bilgi ve deneyim sahibi; tercihen UT, RT, MT ve VT konularında en az seviye II sertifikasına sahip
Çok iyi derecede İngilizce seviyesi olan
Çözüm odaklı ve müşteriye yönelik
Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi güçlü
Sorumluluk ve inisiyatif alabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Destek Elemanı - Engelli Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Proje Destek Elemanı - EngelliBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Endüstriyel Sistemler, mühendislik ve dizayn yetenekleri ile müşterilerine endüstriyel tesisler, enerji üretim tesisleri, denizcilik,petrol ve doğalgaz endüstrilerinde anahtar teslimi hizmet vermektedir.Şirketimiz bünyesinde değerlendirmek üzere 'Proje Destek Elemanı' arayışı içindeyiz.
 
Benzer alanda en az 1 yıl iş tecrübesi olan
En az lise mezunu tercihen MYO ve Lisans mezunu
MS Office programlarına hakim,
İletişim becerisi kuvvetli, 
Planlama ve Organizasyon becerileri gelişmiş
Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Denizyolu & Havayolu Operasyon Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Lojistik
Denizyolu & Havayolu Operasyon Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Uluslararası Taşımacılık iş biriminde Bursa lokasyonunda görevlendirilmek üzere  “Denizyolu Havayolu Operasyon Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Üniversite mezunu,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Konteyner operasyonlarında en az 2 yıl tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin,
Sorumluluk sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Bursa’da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Paketleme ElemanıBorusan Mannesmann
PAKETLEME ELEMANI
Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın üretim bölümünde paketleme elemanı olarak çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun
Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek
Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış
Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tedarik Zinciri Çözüm Geliştirme Müdürü İstanbul Borusan Grubu
Tedarik Zinciri Çözüm Geliştirme MüdürüBorusan Grubu
Borusan Lojistik bünyesinde değerlendirilmek üzere, Tedarik Zinciri Çözüm Geliştirme Müdürü aramaktayız.
• Üniversitelerin İşletme, İktisat, lojistik, Uluslararası Taşımacılık, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
• Min.6 yıl lojistik sektöründe müşteri ilişkileri, depo süreçleri ve süreç geliştirme tecrübesine sahip,
• MS Office programlarına hakim
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Forklift Operatörü İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Forklift OperatörüBorusan Mannesmann
FORKLİFT OPERATÖRÜ
Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızda çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Lise Mezunu
Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek
Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış
Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Tercihen Forklift belgesi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı - Salıpazarı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Muhasebe Uzmanı - SalıpazarıBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina Salıpazarı lokasyonumuzda Muhasebe Uzmanı olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun
En az 2 yıl deneyimli.
Genel muhasebe alanında tecrübe edinmiş,
SAP Muhasebe bilgisi (tercihen)
Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı - Hadımköy İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Muhasebe Uzmanı - HadımköyBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
 
Borusan Makina Hadımköy lokasyonumuzda Muhasebe Uzmanı olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun
En az 2 yıl deneyimli.
Genel muhasebe alanında tecrübe edinmiş,
SAP Muhasebe bilgisi (tercihen)
Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Borusan Grubu
GENEL BAŞVURUBorusan Grubu
 
Bu ilan Borusan Grubu "Genel Başvuru" ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır.
Başvurularınız Borusan Grubu'nda ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Borusan Grubu'na başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz alanı, bölümü ve pozisyonu belirten bir kapak yazısı yazmanızı rica ediyoruz.
Kariyer.net üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir. Grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, Borusan Grubu'na göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme