Borusan Grubu 

Şirket Bilgileri

http://www.borusan.com.tr 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve İran’da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir, İran ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 

http://www.borusanmannesmann.comhttp://www.borcelik.comBorusan Makina Borusan Güç Sistemleri    
http://www.borusanotomotiv.com http://www.borusanlojistik.com http://www.borusantelekom.com


Borusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 81
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BMW GENIUS Ankara Borusan Otomotiv
BMW GENIUSBorusan Otomotiv
BMW Genius
 
Borusan Oto Ankara'da görev yapacak; GENLERİNDE BMW TUTKUSU OLAN GENIUS’LAR ARIYORUZ!
Sen de bir BMW tutkunuysan fırsatı kaçırma!
         
         Başvuracak Adayların;
Lisans eğitimini tamamlamış,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık,
Otomobillere ilgi duyan,
Müşteri ve hizmet odaklı,
Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yedek Parça Servis ve Satış Mühendisi İstanbul(Asya), ... Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Yedek Parça Servis ve Satış MühendisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Güç Sistemleri şirketimizin, Çayırova lokasyonunda çalışacak,
•Üniversitelerin Makine, Gemi İnşaat, Gemi Makineleri gibi Mühendislik bölümlerinden mezun
•İyi derecede İngilizce bilen
•MS Ofis uygulamalarına hakim
•Sürücü belgesine sahip
Yedek Parça Servis ve Satış Mühendisi arayışı içerisindeyiz.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Elemanı-Ankara Ankara Borusan Grubu
Satış Destek Elemanı-AnkaraBorusan Grubu
Borusan Oto Ankara Satış Departmanında görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler
Üniversite mezunu
MS Office uygulamalarına hakim
İletişim becerileri güçlü
Müşteri odaklı
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Süreç Geliştirme ve Raporlama Uzmanı Bursa BORÇELİK
Süreç Geliştirme ve Raporlama UzmanıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Süreç Geliştirme ve Raporlama Uzmanı" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, ikna kabiliyeti ve başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
 
Aranan Nitelikler:• Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezun
• Tercihen benzer bir alanda tecrübesi bulunan
• İyi derecede İngilizce bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• SAP programı bilgisi olan
• Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Planlama ve Raporlama UzmanıBorusan Oto
Genel Nitelikler
Üniversitelerin İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,
Bütçe ve finansal raporlama konusunda 2-3 yıl deneyimli,
Tercihen uluslararası bağımsız denetim şirketlerinde tecrübe sahibi,
MS Office (özellikle Excel) programlarını çok iyi kullanabilen (SAP tercih sebebidir),
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
IFRS bilgisine sahip,
Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknisyen İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
TeknisyenBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi Hadımköy Şubesi'nde görevlendirilmek üzere “Teknisyenler” aramaktayız.
 
İşin Amacı:
Şirket stratejilerine uygun olarak müşteriye ve servis ekibine yönelik tüm iş süreçlerine destek vermek.
Başvuracak Adayların:
Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları ve/veya Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,
B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Dikkatli, disiplinli,
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Bursa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen dilme operatörlüğü yapmış,
İş güvenliği konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Servis Müşteri TemsilcisiBorusan Grubu
Borusan Otomotiv, Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Servis Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.z.
Genel Nitelikler
Lisans veya önlisans mezunu,
MS Office uygulamalarına hakim,
İletişim becerileri gelişmiş,
Koordinasyon yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Takip Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Satış Takip UzmanıBorusan Oto
Genel Nitelikler
Üniversitelerin MYO bölümlerinden mezun,
Satış Takip alanında en az 2 yıl deneyimli,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve tercihen SAP bilen,
Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satış Müşteri TemsilcisiBorusan Grubu
Borusan Oto Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.
 
En az MYO mezunu
MS Office uygulamalarına hakim
Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen
İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Manisa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Manisa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen dilme operatörlüğü yapmış,
İş güvenliği konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Manisa'da ikamet eden veya edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü İstanbul(Avr.) Supsan
Üretim OperatörüSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Üretim Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
MYO veya EML (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Destek Elemanı Ankara Borusan Oto
Servis Destek ElemanıBorusan Oto
Borusan Oto Ankara Şubesi'nde Satış Sonrası Müşteri Kabul Departmanı'nda dönemsel 'Servis Destek Elemanı" olarak görev yapacak; analitik düşünme, planlama ve organize etme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler:
Üniversite mezunu
İngilizce bilen
Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
B sınıfı ehliyeti olan
Tercihen 30 yaşını aşmamış
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Uzman Yardımcısı İstanbul Borusan Grubu
İdari İşler Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Anadolu Yakası lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İdari İşler Uzman Yardımcısı ” aramaktayız.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen SAP kullanım bilgisine sahip,
Analitik düşünme yetkinliği güçlü, analiz ve raporlama konularında deneyimli,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Parça Satış Danışmanı Ankara Borusan Oto
Parça Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Ankara Şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda "Parça Satış Danışmanı"  olarak görev alacak, sabırlı ve detaylarla çalışmayı seven, analitik düşünme becerisi yüksek, müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, hızlı değişen bir ortamda yeni teknoloji ve sistemlerle çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler
Üniversite mezunu (Tercihen mühendislik,otomotiv veya işletme bölümlerinden mezun)
İyi derecede İngilizce bilen
Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
B sınıfı ehliyeti olan
Tercihen 30 yaşını aşmamış
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Üretim Planlama MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mannesmann şirketimizin Gemlik lokasyonu Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere “Üretim Planlama Mühendisi” aramaktayız.
• Türkiye’nin eğitim alanında başarılı üniversitelerinin 4 yıllık lisans ya da lisansüstü programlarının; Endüstri/İşletme Mühendisliği ya da ilgili diğer mühendislik bölümlerinden mezun
• En az 2 yıl Üretim Planlama alanında çalışmış,
• İyi derecede İngilizce bilen,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Koordinasyon ve ilişki yönetimi becerilerine sahip,
• Pratik, sonuç odaklı ve iletişim becerisi yüksek olan,
• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
.Net Developer İstanbul Borusan Grubu
.Net DeveloperBorusan Grubu
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği vb.),
Microsoft ASP.Net, C# platformlarında en az 3 yıl tecrübeli,
MVC, Javascript, Jquery, HTML vb. teknolojilere hakim,
MS SQL Server veritabanlarının en az birinde (PL-SQL/ T-SQL/ SQL) tecrübeli,
Analitik düşünme yeteneğine sahip, araştırmacı ve gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi ve sonuç odaklı,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IBM Maximo Yazılım Yetkili Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
IBM Maximo Yazılım Yetkili UzmanıBorusan Grubu

Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun
IBM-MAXIMO(TSRM) uygulamasına en az 4 yıl tecrübeli; özellikle 7.1 ve üstü versiyonlara hakim.
İleri derecede Java,J2EE,PL/SQL,XML,Web Service,bilgisi.
Object Oriented programlama mantığına ve teknolojisine hakim
Web servis tecrübesine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Test Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Yazılım Test UzmanıBorusan Grubu
Yazılım test süreçleri ve yöntemleri konusunda bilgili ve 1-2 yıl deneyim sahibi
Web teknolojileri konusunda bilgi sahibi
Test terminolojisine hakim
Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip Performans ve Load Testleri konusunda bilgi sahibi,
Test ve bug yönetimi araçlarını kullanabilen
Test otomasyon araçları hakkında bilgi sahibi olan(Tercihen Selenium, JUnit, TestNG ve vb. test frameworkleri)
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satış MühendisiBorusan Grubu
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin tercihen işletme ve/veya mühendislik bölümlerinden mezun,
B2B satış veya satış sonrası destek alanında en az 2 yıl deneyimi olan,
Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İleri düzeyde İngilizce ve Fransızca bilgisi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis İletişim Sorumlusu (Engelli) İstanbul Borusan Grubu
Servis İletişim Sorumlusu (Engelli)Borusan Grubu
Borusan Oto İstinye Şubesi,  Satış Sonrası Hizmetler Departmanında görevlendirilmek üzere 'Servis İletişim Sorumlusu ' olarak görev yapacak, ilişki kurma ve iletişim becerisi güçlü takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
 
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,
En az lise veya dengi bir okuldan mezun ,
MS Office uygulamalarına hakim,

 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Uzman Yardımcısı İstanbul Borusan Grubu
Satış Destek Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Başvuracak Adayların;
•Üniversitelerin tercihen işletme ve/veya mühendislik bölümlerinden mezun,
•B2B satış veya satış sonrası destek alanında en az 2 yıl deneyimi olan,
•Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
•İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan,
•Seyahat engeli olmayan,
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansman Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Finansman UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı Merkez Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere ‘Finansman Uzmanı’ aramaktayız.
İşin Amacı
Şirket hedefleri ve finansman politikalarına uygun olarak karar verilmiş olan finansman faaliyetlerinin gerçekleşmesi için gerekli operasyonları yürütmek.
Genel Nitelikler:
• Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat/Ekonomi, Bankacılık ve Finans , Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümlerinden mezun
• Microsoft Office Programlarını çok iyi kullanabilen (Tercihen SAP bilen)
• Min. 3 yıl Finansman alanında tecrübesi olan,
• Analitik yönü kuvvetli, analiz ve raporlama konularında deneyimli,
• Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar Şubesi Satış Departmanında 'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
 Genel Nitelikler• Üniversite mezunu
• İyi derecede İngilizce bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan
• Tercihen 30 yaşını aşmamış
• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Paketleme Operatörü Bursa BORÇELİK
Paketleme OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Paketleme Operatörü" olarak görev yapacak, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Lise mezunu,
Tercihen iş güvenliği konularında bilgili,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Borusan Grubu
GENEL BAŞVURUBorusan Grubu
 
Bu ilan Borusan Grubu "Genel Başvuru" ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır.
Başvurularınız Borusan Grubu'nda ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Borusan Grubu'na başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz alanı, bölümü ve pozisyonu belirten bir kapak yazısı yazmanızı rica ediyoruz.
Kariyer.net üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir. Grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, Borusan Grubu'na göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gümrükleme Uzmanı/Uzman Yrd.-Genel İlan Türkiye Borusan Lojistik
Gümrükleme Uzmanı/Uzman Yrd.-Genel İlanBorusan Lojistik
Borusan Lojistik Bor Gümrükleme ofislerinde oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Gümrükleme Uzmanları/Uzman Yardımcıları" aramaktayız.
Üniversite veya gümrük ve dış ticaret konusunda uzmanlık eğitimi veren meslek yüksekokullarından mezun,
Gümrük, dış ticaret veya ithalat/ihracat konularında en az 2 yıl tecrübeli,
Evrim Programını bilen,
MS Office programlarına hâkim,
Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İkinci El ve Kiralama Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İkinci El ve Kiralama Satış TemsilcisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri iş birimi İstanbul Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “İkinci El Ve Kiralama Satış Temsilcisi”  aramaktayız.
 
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Makine ve/veya Elektrik- Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
Benzer pozsiyonda minimum 2 yıl deneyime sahip
Çözüm odaklı ve güçlü problem çözme becerisine sahip
Süreç yönetimi konularında uzman
Ekip çalışmasına yatkın
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yardımcı Tesisler Operatörü Bursa BORÇELİK
Yardımcı Tesisler OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde 'Yardımcı Tesisler Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi(Sıhhi Tesisat veya Soğutma bölümü) veya MYO mezunu,
Tercihen Kazancılık Belgesi sahibi,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uygulama Destek Uzmanı İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Uygulama Destek UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri iş biriminde, Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Uygulama Destek Uzmanı ” aramaktayız.  
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,
AG ve OG sistemlerinde ve projelerinde deneyim sahibi olan,
Tercihen kojenerasyon, Trijenerasyon ve Enerji Santralları konusunda şantiye deneyimine sahip,
Şalt Sistemleri (Kesici, Şalter, Trafo v.b ) konusunda bilgi ve deneyime sahip,
PLC, otomasyon ve senkronizasyon konularında bilgi ve deneyim sahibi olan,
Projelerin saha uygulamalarına hakim,
Autocad / MS Ofis programlarını kullanabilen,
İyi derece İngilizce bilgisine sahip,
Yurt içi ve yurt dışı seyahate engel durumu olmayan,
B sınıfı ehliyet sahibi,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.  
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uygulama Mühendisi İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Uygulama MühendisiBorusan Grubu
  Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri iş biriminde, Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Uygulama Mühendisi ” aramaktayız.    
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,
AG ve OG sistemlerinde ve projelerinde deneyim sahibi olan,
Tercihen kojenerasyon, Trijenerasyon ve Enerji Santralları konusunda şantiye deneyimine sahip,
Şalt Sistemleri (Kesici, Şalter, Trafo v.b ) konusunda bilgi ve deneyime sahip,
PLC, otomasyon ve senkronizasyon konularında bilgi ve deneyim sahibi olan,
Projelerin saha uygulamalarına hakim,
Autocad / MS Ofis programlarını kullanabilen,
İyi derece İngilizce bilgisine sahip,
Yurt içi ve yurt dışı seyahate engel durumu olmayan,
B sınıfı ehliyet sahibi,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.    
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Borusan Grubu - Özel Başvuru Engelli İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Borusan Grubu - Özel Başvuru EngelliBorusan Grubu
Borusan Grubu Engelliler için özel başvuru ilanıdır, bu yolla yapılan başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır. 
Grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Atölye Servis Mühendisi-İzmir İzmir Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Atölye Servis Mühendisi-İzmirBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Genel Nitelikler
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun
İzmir'de ikamet eden/edebilecek
Orta derecede İngilizce bilen
MS Ofis uygulamalarına hakim
Sürücü belgesine sahip
Yurtdışı veya yurtiçi seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TAVAN VİNCİ OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
TAVAN VİNCİ OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Tavan Vinci Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
Tercihen EML mezunu,
Milli Eğitim Bakanlığı onaylı "Tavan Vinci Kullanıcı Belgesi"ne sahip,
Tercihen Çelik Sektöründe Tavan Vinci Operatörlüğü konusunda iş tecrübesine sahip,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Mesleki anlamda kendisini geliştirmeye istekli,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam İstanbul Borusan Grubu
Teknik RessamBorusan Grubu
 
Meslek Yüksek Okulu Makina / Konstrüksiyon bölümlerinden mezun ya da meslek lisesi mezunu,
CAD (2D / 3D) ve Ms Office programlarına hakim,
Problem çözme teknikleri konusunda bilgi sahibi,
Tercihen talaşlı imalat veya otomotiv sektöründe deneyim sahibi,
Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ELEKTRONİK ARIZA BAKIM TEKNİSYENİ Bursa BORÇELİK
ELEKTRONİK ARIZA BAKIM TEKNİSYENİBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Elektronik Arıza Bakım Teknisyeni" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
 
Aranan Nitelikler:
Meslek Yüksek Okullarının Elektronik veya Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun,
Otomatik kontrol sistemleri, PLC programlama, AC/DC sürücü uygulamaları ve endüstriyel enstrümanlar hakkında tercihen tecrübeli,
Elektronik devre şemaları ve elektronik kumanda planı okuyabilen,
Elektronik bakım/arıza konusunda deneyimli,
MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen,
Vardiyalı çalışabilecek,
Tercihen İngilizce bilen,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışolmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KARAYOLU OPERASYON MEMURU (ENGELLİ)- BURSA Bursa Borusan Lojistik
KARAYOLU OPERASYON MEMURU (ENGELLİ)- BURSABorusan Lojistik

Tercihen üniversite mezunu,
En az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen Uluslararası Karayolu Taşımacılığı operasyonlarında en az 1 yıl tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin,
Sorumluluk sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Bursa’da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
HAVAYOLU OPERASYON UZMANI İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
HAVAYOLU OPERASYON UZMANIBorusan Lojistik

Üniversite mezunu,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Uluslararası Havayolu Taşımacılığı ihracat operasyonlarında en az 3 yıl tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin,
Sorumluluk sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
İstanbul’da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Temsilcisi-BUKOLİ İstanbul Borusan Lojistik
Satış Destek Temsilcisi-BUKOLİBorusan Lojistik

Üniversite mezunu,
Minimum 2 yıllık saha satış tecrübesine ve portföy yönetimi tecrübesine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tedarikçi ilişkileri güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın,
Başarma azmi yüksek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP ABAP YAZILIM UZMANI Bursa BORÇELİK
SAP ABAP YAZILIM UZMANIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayi Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında "SAP ABAP Yazılım Uzmanı" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
 
·  Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
·  SAP ABAP yazılım geliştirme konusunda tecrübeli,
·  Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
·  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi Güvenliği Yetkili Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Bilgi Güvenliği Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda  Bilgi Güvenliği Departmanı’nda görevlendirilmek üzere “Bilgi Güvenliği Uzmanı” aramaktayız.   
Üniversitelerin  Elektrik & Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezunu,
Bilgi Güvenliği alanında en az 4 sene deneyime sahip,
Tercihen alanında sertifikaya sahip, (ISO 27001 LA, CEH, CCNA, CCSA, CCSE)
Proje yönetiminde deneyimi olan,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP ABAP UZMANI İstanbul(Asya) Borusan Grubu
SAP ABAP UZMANIBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'te görevlendirilmek üzere "SAP ABAP Uzmanı" aramaktayız. 
Pozisyonun Amacı:
Şirket stratejilerine uygun olarak SAP projelerinin ve değişikliklerinin ABAP programlama çalışmalarını gerçekleştirmek, kullanıcı beklentilerini anlayıp çözüm geliştirmektir. 
 
Başvuracak Adayların; 
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,
ABAP programlama konusunda deneyimli, 
Tercihen SAP MM, SD ve PP modüllerinden en az birisinde modül deneyimi olan, 
İş birimleri ile birlikte ihtiyaç analizi yapabilecek ve çözüm üretebilecek,  
Analitik düşünebilen ve problem çözme becerisi yüksek,
Ekip çalışmasına yatkın,
Güçlü iletişim yetkinliğine sahip,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ Frezeci/Taşlamacı/Tornacı Bursa BORÇELİK
TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ Frezeci/Taşlamacı/TornacıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Talaşlı İmalat Operatörü" olarak aşağıdaki alanlardan birinde görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen,
Taşlama operatörlüğü için; Silindirik Taşlama başta olmak üzere aynı zamanda satıh taşlama tezgah operatörlüğü konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
Freze operatörlüğü için; Universal Freze ve torna kullanımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
Torna operatörlüğü için; Ağır seri universal torna kullanımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
Teknik resim okuyabilen, ölçü ve kontrol aletlerini kullanabilen,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak 
gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TAVAN VİNCİ BAKIM OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
TAVAN VİNCİ BAKIM OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Tavan Vinci Bakım Operatörü" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Tavan Vinci bakımı konusunda tecrübeli,
Teknik resim okuyabilen, ölçü ve kontrol aletlerini kullanabilen,
Bakımda kullanılan el aletleri ve elektrikli cihazları kullanabilen,
Makine elemanlarını bilen, montaj ve demontajında tecrübesi olan,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MEKANİK BAKIMCI Bursa BORÇELİK
MEKANİK BAKIMCIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Mekanik Bakımcı" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Mekanik Bakım konusunda tecrübeli,
Teknik resim okuyabilen, ölçü ve kontrol aletlerini kullanabilen,
Tercihen hidrolik/pnömatik ve mekanik arıza giderme tecrübesi olan,
Makine elemanlarını bilen, montaj ve demontajında tecrübesi olan,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KAYNAK OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
KAYNAK OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Kaynak Operatörü" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen,
Elektrik Ark ve tercihen Gaz altı Kaynağı yapabilen,
Oksijenle kesim işleri yapabilen,
Kaynak kullanım sertifikasına sahip,
Teknik resim okuyabilen,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ARGON KAYNAK OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
ARGON KAYNAK OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Argon Kaynak Operatörü" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen,
TIG (ARGON) Kaynağı konusunda minimum 3 yıl tecrübeli,
Tercihen Elektrik Ark ve Gaz altı Kaynağı da yapabilen,
Kaynak kullanım sertifikasına sahip,
Teknik resim okuyabilen,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KONTEYNER OPERASYON UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
KONTEYNER OPERASYON UZMAN YARDIMCISIBorusan Lojistik

Üniversitelerin  Denizcilik İşletmesi, Lojistik veya ilgili bölümlerinden mezun,
İyi seviyede bilgisine sahip,
Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı operasyonlarında en az 2 yıl tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin,
Sorumluluk sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DIŞ TİCARET DOKÜMANTASYON UZMANI Bursa Borçelik
DIŞ TİCARET DOKÜMANTASYON UZMANIBorçelik
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Dış Ticaret Dokümantasyon Uzmanı" olarak görev yapacak, iletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi, başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler: 
Üniversitelerin ilgili 4 yıllık lisans programlarından mezun,
2 yıl süre ile benzer iş tecrübesine sahip,
İthalat ve İhracat akreditiflerini çok iyi okuyabilen,
Gümrük ve nakliye sürecine vakıf,
Gümrük, teşvik, kambiyo, ithalat ve ihracat mevzuatı konularında tecrübeli,
İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen bankaların Dış Ticaret birimlerinde görev yapmış olan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı İstanbul Borusan Grubu
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Ataşehir lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
• Lisans mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
• Kullanılmış oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Servis DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Avcılar  şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
         
Genel Nitelikler                           
·          Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri vb.) Bölümleri' nden mezun
·         İyi derecede İngilizce bilen
·         MS Office uygulamalarına hakim
·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
·         B sınıfı ehliyeti olan
·         Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknisyen - Bursa Bursa Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Teknisyen - BursaBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi için  Bursa Şube Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “Teknisyen” arayışımız mevcuttur.
 
Genel Nitelikler: 
Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları, Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,
Tercihen iş makinaları bakım ve tamiri konusunda tecrübeli,
Tercihen MS Office programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Bursa'da ikamet edecek,
B sınıfı sürücü belgesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ DESTEK ELEMANI (Adana-Mersin) Adana, Mersin BORUSAN OTO
SATIŞ DESTEK ELEMANI (Adana-Mersin)BORUSAN OTO
Borusan Oto Adana-Mersin Satış Departmanında görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler
•Üniversite mezunu
•MS Office uygulamalarına hakim
•İletişim becerileri güçlü
•Müşteri odaklı
•Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Mühendisi İstanbul, Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis MühendisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Genel Nitelikler
• Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Gemi Makineleri Mühendisliği bölümlerinden mezun
• İstanbul'da ikamet eden/edebilecek
• Çok iyi derecede İngilizce bilen
• MS Ofis uygulamalarına hakim
• Sürücü belgesine sahip
• Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlere engeli olmayan
• Esnek çalışma saatlerine uygun
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Müşteri Temsilcisi Gaziantep Borusan Grubu
Satış Müşteri TemsilcisiBorusan Grubu
Borusan Otomotiv, Gaziantep lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.
En az MYO mezunu,
MS Office uygulamalarına hakim,
Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen,
İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış ElemanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi Trakya Şube Müdürlüğü’ne bağlı, İstanbul Avrupa yakasında hizmet vereceği bir projede görevlendirilmek üzere “Banko Satış Elemanları” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Lise veya Ön lisans ilgili bölümlerinden mezun,
MS Office uygulamalarına hâkim,
Tercihen SAP ve CRM yazılımlarını kullanma tecrübesi olan,
Tercihen proje süresince şantiyede ikamet edebilecek,
Tercihen iş ve inşaat makinaları veya benzeri sektörlerde deneyim sahibi,
İkna ve satış yetkinlikleri yüksek.
Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış,
Sürücü belgesine sahip,
Dönemsel / Proje bazlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Makinası Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İş Makinası Bakım ElemanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi için Trakya Bölge Müdürlüğü kapsamında bir projede görevlendirilmek üzere “Makine Bakım Elemanları” arıyoruz.
 
 Genel Nitelikler: 
Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi mezunu,
İş makinaları bakım ve tamiri konusunda tecrübeli,
Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış,
Şantiyede ikamet edebilecek,
E sınıfı sürücü belgesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ Bursa BORÇELİK
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Elektrik-Elektronik Mühendisi" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, sorumluluk almaya istekli, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
 
 
Aranan Nitelikler:
 
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında 2 yıl ve üstü tecrübeye sahip,
Tercihen endüstriyel elektronik,güç elektroniği, sürücüler ve SCADA - PLC sistemleri konusunda tecrübeli,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mobil Uygulamalar Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Mobil Uygulamalar UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı Merkez Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “ Mobil Uygulamalar Uzmanı” aramaktayız.
İşin Amacı; Android ve IPhone, Windows mobile uygulama tasarımlarının ve geliştirmelerinin yapılması
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun ( Bilgisayar / Endüstri / Makina Mühendisliği ve/veya Fizik),
Min. 3 yıl mobil uygulama deneyiminin olması
Java (J2EE/ J2ME) ile OO bilgisine sahip 
IOS SDK (UIKit, Cocoa Touch, Core Data, Core Location, etc) konularında bilgi sahibi
SAP Uygulamaları hakkında bilgi sahibi
SAP SUP Mobile , SAP Agentry konularında bilgi ve deneyim sahibi
SAP Sybase Unwired Platform konusunda bilgi sahibi
Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Planlama Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Grubu
Satış Planlama Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Muhasebe bölümlerinden mezun,
Satış planlama veya satış sonrası destek alanında en az 1 yıl deneyimi olan,
Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Satış Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Oto İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.
Genel Nitelikler:
En az MYO mezunu
MS Office uygulamalarına hakim
Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen
İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Memuru İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Muhasebe MemuruBorusan Lojistik
• Tercihen Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesinden mezun,
• Mali İşler veya Muhasebe alanında en az 1-2 yıl deneyimli; tercihen Lojistik Depo Operasyon muhasebe işlemlerinde deneyimi olan,
• Tercihen SAP bilen,
• Microsoft Office programlarına hakim,
• Analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın,
• İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Direktör Asistanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Direktör AsistanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv Avcılar lokasyonunda BMW Satış-Pazarlama Direktör Asistanı arayışımız bulunmaktadır.
• Üniversite mezunu,
• Yönetici Asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli,
• İyi düzeyde İngilizce bilen,
• Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek
• Ekip çalışmasına yatkın,
• MS Office programlarına hakim ve çok iyi derecede Excel ve Powerpoint uygulamalarını kullanabilen,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Network Güvenlik Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Network Güvenlik UzmanıBorusan Grubu
• Tercihen üniversitelerin Bilgisayar,  Elektrik, Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun
• Minimum 5 yıl ağ ve güvenlik altyapılarında iş deneyimine sahip
• Aşağıdakileri konularda yetkin: 
 o Routing & Switching, Wireless, Voice, Security
 o LAN, WAN, MPLS, QoS, BGP, Load Balancing, Netflow, DNS & DHCP
 o VoIP, CUCM, CCX, Video Conferance, VCS
 o FW, WAF, IPS, Proxy, URL filtering, NAC, ACS
 o Cisco, Nexus, Check Point, f5, Netscaler, Riverbed, Allot
 o Solarwinds, Manage Engine, Prime Infrastructure
 o Tercihen CCNP/CCDP, CCSE sertifikaları
 o Tercihan Vmware, HyperV bilgisi
• Çok İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
• Teknoloji alanında araştırmacı, yaratıcı ve çözüm odaklı
• Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru - Mersin Mersin Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru - MersinBorusan Lojistik

Tercihen Üniversite veya MYO mezunu
Lojistik sektöründe en az 1 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP hakkında bilgi sahibi
Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü
Organizasyon becerisi yüksek
Aktif araç kullanabilen
Mersin veya Adana' da ikamet eden
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Müşteri Temsilcisi İstanbul Borusan Grubu
Servis Müşteri TemsilcisiBorusan Grubu
Borusan Otomotiv, İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Servis Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.z.
Genel Nitelikler
Lisans veya önlisans mezunu,
MS Office uygulamalarına hakim,
İletişim becerileri gelişmiş,
Koordinasyon yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Müşteri TemsilcisiBorusan Grubu
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin tercihen Mühendislik, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,
Satış veya satış sonrası destek alanında en az 2 yıl deneyimi olan,
Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araç Teslim Danışmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Araç Teslim DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Premium Araç Kiralama Dolmabahçe Şubesi Satış Departmanı'nda 'Araç Teslim Danışmanı' olarak görev yapacak; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler: 
• Lisans mezunu
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan
• Tercihen Otomotiv sektöründe deneyimli
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yönetici Asistanı Bursa Borusan Grubu
Yönetici AsistanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Yönetici Asistanı” aramaktayız.  
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen Endüstri Mühendisliği mezunu 
Yönetici/iş asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarını çok iyi kullanabilen,
İletişim becerili güçlü,
Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,
Ekip çalışmasına yatkın,
Bursa’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru-İstanbul İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru-İstanbulBorusan Lojistik

Tercihen Üniversite veya MYO mezunu
Lojistik sektöründe en az 1 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP hakkında bilgi sahibi
Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü
Organizasyon becerisi yüksek
Tercihen aktif araç kullanabilen
Tercihen Avrupa Yakasında Merter/Güngören ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı İzmir Borusan Grubu
Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İzmir lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Satış Danışmanı' aramaktayız.
İşin Amacı; Şirket stratejilerine uygun olarak onaylanmış satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, pazar payını ve müşteri memnuniyetini artırmak pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.
Başvuracak Adayların;
• Üniversitelerin Mühendislik (Makina, Jeoloji ve Maden), İktisat veya İşletme bölümlerinden mezun
• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
• Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi
• Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
• B sınıfı ehliyete sahip,
• Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli,
• Analitik yönü kuvvetli, süreç yönetimi konularında uzman,
• Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru Konya Borusan Grubu
Kara Nakliye MemuruBorusan Grubu
Borusan Lojistik  şirketimizde Konya lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Kara Nakliye Memuru” aramaktayız.
Tercihen Üniversite veya Önlisans mezunu,
Lojistik veya Taşımacılık sektöründe parsiyel dağıtım, mikro dağıtım, ev teslimi, bayi dağıtımları gibi konularda en az 2 yıl tecrübeli,
Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli,
İletişim becerileri güçlü ve müşteri ilişkilerinde deneyimli,
B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Konya’da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.  
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hammadde Planlama Temsilcisi Bursa BORÇELİK
Hammadde Planlama TemsilcisiBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Hammadde Planlama Temsilcisi" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, ikna kabiliyeti ve başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
 
Aranan Nitelikler:• Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezun
• Tercihen benzer bir alanda tecrübesi bulunan
• İyi derecede İngilizce bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• SAP programı bilgisi olan
• B sınıfı sürücü belgesine sahip
• Seyahat engeli bulunmayan
• Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Merkezi Satınalma Operasyon Sorumlusu İstanbul Borusan Grubu
Merkezi Satınalma Operasyon SorumlusuBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere başarma azmi yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık “Merkezi Satınalma Operasyon Sorumlusu” aramaktayız.
• SAP i etkin kullanabilen
• Office Programlarının tamamına hakim,  özellikle çok iyi seviyede Excel bilgisi olan
• Planlama ve zaman yönetimi konularında yetenekli
• Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Merkezi Satınalma Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Merkezi Satınalma UzmanıBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere başarma azmi yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık “Merkezi Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
• Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun
• SAP i etkin kullanabilen
• Office Programlarının tamamına hakim,  özellikle çok iyi seviyede Excel bilgisi olan
• Planlama ve zaman yönetimi konularında yetenekli
• Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip
• Seyehat engeli bulunmayan
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Elemanı İstanbul Borusan Grubu
Satış Destek ElemanıBorusan Grubu
Borusan Oto Ataşehir Satış Departmanında görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler
Üniversite mezunu
MS Office uygulamalarına hakim
İletişim becerileri güçlü
Müşteri odaklı
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT Süreç Geliştirme Yöneticisi-BUKOLİ İstanbul Borusan Grubu
IT Süreç Geliştirme Yöneticisi-BUKOLİBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere BUKOLİ Projemiz için iletişim ve ilişki yönetimi konularında başarılı, kendine güvenen “IT Süreç Geliştirme Yöneticisi” aramaktayız.
•Tercihen IIBA CBAP Uluslararası İş Analisti Eğitim’i almış olan
•Üniversitelerin tercihen Endüstri, Bilgisayar veya işletme Mühendisliği bölümlerinden mezun
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama Yöneticisi-BUKOLİ İstanbul Borusan Grubu
Pazarlama Yöneticisi-BUKOLİBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere BUKOLİ Projemiz için ,
•Özellikle start-up ve/veya e-ticaret şirketlerinde yeni marka oluşturulması konusunda tecrübeli
•Gelişen internet teknolojilerini yakından takip eden
•Raporlama ve analiz araçlarına hakim
•Planlama, takip ve organizasyon becerilerine sahip
•Kişiler arası iletişimi güçlü,analitik ve sonuç odaklı
•İkna kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı-Bursa Bursa Borusan Lojistik
İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı-BursaBorusan Lojistik
• Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun
• 2-3 yıl inşaat, tersane veya Liman tecrübesine sahip
• İyi düzeyde İngilizce bilen
• C veya B sınıfı İş Güvenliği sertifikasına sahip
• MS Office programlarına hakim (Tercihen SAP bilen)
• İş takibi konusunda başarılı
• İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• Gemlik veya Bursa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru-Gebze Kocaeli Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru-GebzeBorusan Lojistik

Tercihen Üniversite veya MYO mezunu
Lojistik sektöründe en az 3 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP hakkında bilgi sahibi
Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü
Organizasyon becerisi yüksek
Aktif araç kullanabilen
Tercihen Gebze'de ikamet eden veya edebilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Satınalma UzmanıBorusan Grubu
Borusan Grup şirketlerinden Borusan Manheim için 2.El Satış/Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Araç alım satım süreçlerine hakim
Oto ekspertiz tecrübesi olan
Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış
Seyahat engeli olmayan, yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek
Güçlü pazarlık ve iletişim becerileri olan
MS Office programlarını kullanabilen
İstanbul Anadolu-Avrupa yakasında ikamet eden
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net