Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 108
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Geliştirme Mühendisi İstanbul(Avr.) Supsan
Ürün Geliştirme MühendisiSupsan
Borusan Grubu Supsan şirketimizin Sefaköy lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Ürün Geliştirme Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, En çok 2 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, Ms Office programlarına hakim, AutoCad bilgisi olan, Yurtdışı / yurtiçi seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Yazılım Geliştirme UzmanıBorusan Holding
Borusan Grubu şirketlerinden, Borusan Danışmanlık şirketimizinAtaşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere Full Stack Developer aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği vb.)OOP, Design Patterns, SOLID prensipleri, Dependency Injection, Domain Driven Design, NLayer Architecture konularında bilgisi olanC#.Net, MVC ve MSSQL konularında en az 2 yıl tecrübeli,AngularJS konusunda tecrübeli, Entitiy Framework veya ona alternatif ORM konularında tecrübeli,WebApi konusunda bilgili, tercihen Rest & WCF bilgisi olanTFS ve/veya Git kullanmış, Yazdığı kodu test eden/testini yazan, Automated Testing (unit/integration tests) konularında temel bilgisi olan veya öğrenmek isteyenİyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, “Cross-functional”  takımlarla çalışmış, insan ilişkilerinde başarılı,Yeni teknolojiler öğrenmeye ve sürekli gelişime önem veren,Tercihen Microsoft yazılım geliştirme sertifikalarına (MCSD) sahip olanTercihen Cache, Optimizasyon ve performans konularında çalışmışTercihen Azure veya Amazon Cloud servisleri konusunda bilgili
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Başı Kabul Teknisyeni Ankara Borusan Oto
Araç Başı Kabul TeknisyeniBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde Esenboğa lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Araç Başı Kabul Teknisyeni” aramaktayız. Önlisans mezunu, (tercihen Otomotiv eğitimi almış) Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Müşteri odaklı ve iletişim becerileri güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Danışmanı Ankara Borusan Oto
Müşteri İlişkileri DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin, Esenboğa lokasyonunda görevlendirilmek üzere  “Müşteri İlişkileri Danışmanı” aramaktayız.·         Lisans mezunu,·         Otomotiv sektöründe benzer alanlarda en az 2 yıl deneyimli,·         Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, empati kurabilen,·         Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,·         Müşteri odaklı çalışabilecek,·         MS Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müşteri Temsilcisi Ankara Borusan Oto
Servis Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde Balgat lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Servis Müşteri Temsilcisi” aramaktayız. MS Office uygulamalarına hakim, Lisans veya önlisans mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, Koordinasyon yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Mali İşler UzmanıBorusan Grubu
Borusan Grubu'nda görevlendirilmek üzere “Mali İşler Uzmanı” aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat ve benzeri bölümlerinden mezun, Mali işler alanında en az 3-4 yıllık bir iş tecrübesi olan (denetim tecrübesi tercih nedenidir)Temel finansal kavramlara ve UFRS konularına hakim ERP programları hakkında bilgi sahibi (QAD bilgisi tercih nedenidir) MS office programlarını iyi derecede kullanabilen Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, yenilikleri yakından takibeden, sorumluluk sahibi ve insiyatif alan, takım çalışmasına yatkınİyi derece ingilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bursa BORÇELİK
Satış TemsilcisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Satış Temsilcisi"aramaktayız.Üniversitelerin tercihen Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Minimum 2 yıl iş tecrübesine sahip, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Genel bilgisayar uygulamalarına, MS Office uygulamalarına hakim,Analitik düşünerek problem çözme yeteneği olan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Bursa veya Gemlik'te ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP Yazılım Uzmanı Bursa BORÇELİK
SAP ABAP Yazılım UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında görevlendirmek üzere “'SAP ABAP Yazılım Uzmanı'”aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,ABAP yazılımı konusunda 2 yıl deneyime sahip, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek, Analitik yetenekleri güçlü, sistematik çalışan, İletişim becerileri güçlü, Başarma azmi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri-Kocaeli Kocaeli Borusan Lojistik
Vardiya Amiri-KocaeliBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Gölcük lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Vardiya Amiri" arayışımız bulunmaktadır.• Minimum lise mezunu, tercihen yüksekokul mezunu,• Depo operasyonları yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi,• Tercihen lojistik ya da otomotiv sektörlerinde görev almış,• Kabul, stoklama, sevk ve iade süreçlerine hakim,• Tercihen minimum 5 yıl ekip yönetme tecrübesi olan, iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,• Ms Office (özellikle Excel programına hakim), tercihen WMS tecrübesi olan,• Vardiyalı sisteme ayak uydurabilecek,• Müşteri ihtiyaçları ve çalışma düzenine göre esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Erkek aday için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Stajyeri İstanbul(Asya) Borusan Holding
Yazılım StajyeriBorusan Holding
Borusan Danışmanlık şirketimizin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Uzun Dönem Yazılım Stajyeri" arayışımız bulunmaktadır.·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinde lisans öğrenimi devam eden,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         Ms Office programlarına hakim,·         Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı,İletişim, planlı çalışma ve organizasyon becerileri gelişmiş adayların başvuruları beklenmektedir
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Satış UzmanıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimiz bünyesinde Salıpazarı / Fındıklı lokasyonunda çalışmak üzere “Satış Uzmanı”aramaktayız.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, B2B satış veya satış sonrası destek alanında en az 3 yıl deneyimi olan, Pazar araştırmaları ve analizleri yapabilecek ( Satış deneyimi ve yurtdışı satış ağında yer almış olmak tercih sebebidir. )Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı, aktif, dinamik ve sonuç odaklı, Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışmayı benimsemiş, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Araştırmacı, takipçi, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli olmayan, müşterilerle birebir görüşmeler yapmak, alınan projeleri takip etmek, oluşan sorunlara müdahil olmak amacıyla belirli sürelerle yurtdışında konaklayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Satış Destek Temsilcisi İstanbul(Asya) Borusan Holding
Bayi Satış Destek TemsilcisiBorusan Holding
Tercihen üniversite, minumum lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Otomotiv sektörüne ilgili.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel İç Operasyon Elemanı İstanbul(Asya) Borusan Holding
Dönemsel İç Operasyon ElemanıBorusan Holding
Borusan Manheim şirketimizin Gebze Merkez lokasyonunda değerlendirmek üzere "Dönemsel İç Operasyon Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyimli,MS Office programlarını kullanabilen, İletişim ve temsil yetkinlikleri gelişmiş, Yoğun mesai ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Finansman Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Finansman UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizinKağıthane ofisinde görevlendirmek üzere Finansman Uzmanıarayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezunBenzer alanda en az 3 yıl tecrübeli Tercihen SAP FI modül bilgisine sahip MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanan İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksekTakım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi Bursa BORÇELİK
Bakım MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Bursa tesislerimizde"Bakım Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Makina veya Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen mekanik bakım alanında 2 yıl  üzerinde iş tecrübesine sahip, Tercihen Hidrolik/Pnömatik sistemler konusunda bilgili, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Mannesmann Boru
Müşteri Hizmetleri Uzman YardımcısıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı” aramaktayız.Lisans mezunu, İyi seviyede İngilizce seviyesi olan Bursa ve/veya Gemlik lokasyonunda ikamet eden veya edebilecek, Yoğun çalışma temposunda görev alabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Teknoloji Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann Boru
Üretim Teknoloji MühendisiBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Üretim Teknolojisi Mühendisi” aramaktayız.Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim Mühendisliği pozisyonunda en az 2 yıl deneyimli, Yalın Üretim, TPM, ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18000 Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgi ve uygulama tecrübesine sahip,Teknolojik uygulamaları ve literatürü takip eden, Çok iyi düzeyde İngilizce konuşma-yazma bilgisine sahip, Auto-CAD, CATIA vb çizim programlarına hakim,                                                      Sorumluluk alabilen, sistematik çalışan, iletişim becerileri güçlü, Problem çözme ve başarma azmi yüksek,                                                                               Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi- Adana Adana BORÇELİK
Satış Temsilcisi- AdanaBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Adana tesislerimizde görevlendirmek üzere “Satış Temsilcisi”aramaktayız.Mühendislik (Tercihen Makina, Metalurji, Maden, Endüstri) fakültelerinden mezun,MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen, İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Adana’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali Kontrol Uzman Yardımcısı Bursa BORÇELİK
Mali Kontrol Uzman YardımcısıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “Mali Kontrol Uzman Yardımcısı”aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, İktisat gibi bölümlerinden mezun, Çok İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen bağımsız denetim şirketlerinin denetim veya vergi departmanlarında çalışmış,Uluslararası finansal raporlama standartları hakkında bilgisi olan, Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu gibi yasal mevzuata hakim, Tercihen SAP FI & CO, BPC modul bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve özellikle ileri düzeyde Excel bilgisine sahip,Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Sistem ve Çevre Yetkili Uzmanı Bursa BORÇELİK
Kalite Sistem ve Çevre Yetkili UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “Kalite Sistem ve Çevre Yetkili Uzmanı”aramaktayız. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden yüksek lisans veya lisans seviyesinde mezun (Tercihen Makine, Çevre, Metalurji veya Endüstri Mühendisliği),Kalite sistemleri ve çevre yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001, ISO 27001 standartlarına ve uygulamalarına hakim,Çevre ile ilgili faaliyetleri takip edecek, rutin saha ziyaretleri ve denetim yapabilecek,Tercihen Çevre Görevlisi Belgesine sahip, Kalite sistem ve çevre eğitimleri verebilecek, Çevre ile ilgili yasal mevzuata hakim, resmi kurum ve kuruluşlarla ilişkileri yürütebilecek,İç denetçi sertifikasına sahip, proses ve ürün denetimi tecrübesi olan, Süreç yönetimi konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim ve yönetim becerileri yüksek, takım çalışması ve ekip yönetiminde başarılı,Analitik düşünen, planlı ve müşteri odaklı çalışan, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Denetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Denetim Uzman YardımcısıBorusan Holding
Borusan Holding bünyesinde Perili Köşk lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Denetim Uzman Yardımcısı” aramaktayız.• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen ikinci dil olarak Rusça bilen,• Finansal ve operasyonel denetimler konusunda deneyimli,• Bağımsız denetim şirketlerinde ve/veya Şirketlerin iç denetim bölümlerinde deneyimli,• MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,• Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan (en az %50 mobil olma oranı),• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),• Tercihen Risk Kontrol Matrisi gibi çalışma araçlarını etkin bir şekilde kullanabilen,• Süreç Analizi ve süreç haritaları konusunda deneyimli,• Tercihen IT denetimi konusunda ilgili ve deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Mali İşler UzmanıBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık şirketimizin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Mali İşler Uzmanı ” aramaktayız.• Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,• SAP ve Ofice Programlarını etkin olarak kullanabilen • Türk Vergi Mevzuatina hakim olan,• İlgili alanda minimum 4 yıl tecrübeli,• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,• Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Liman Operasyon Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Lojistik
Liman Operasyon Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Liman Operasyon Uzman Yardımcısı" aramaktayız.  Genel Nitelikler:Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun( tercihen Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği , vb)En fazla 1 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Exceli iyi seviyede kullanabilen, MS Office programları kullanımına hakim, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, İletişim becerileri kuvvetli, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşyeri Hekimi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
İşyeri HekimiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere"İşyeri Hekimi"aramaktayız.Tıp Fakültesi mezunu ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip,İşyeri Hekimliği tecrübesine sahip, İSG mevzuatına ve yönetmeliklere hakim, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Servis Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Mekanik Servis DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Mekanik Servis Danışmanı” aramaktayız. ·         Üniversite mezunu,·         Tercihen otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,·         İyi derecede ingilizce bilen,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         B sınıfı ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Danışmanı Tekirdağ Borusan Oto
Müşteri İlişkileri DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin, Çorlu lokasyonunda görevlendirilmek üzere  “Müşteri İlişkileri Danışmanı” aramaktayız.·         Lisans mezunu,·         Otomotiv sektöründe benzer alanlarda en az 2 yıl deneyimli,·         Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, empati kurabilen,·         Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,·         Müşteri odaklı çalışabilecek,·         MS Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler ve Satınalma Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
İdari İşler ve Satınalma Yetkili UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İdari İşler ve Satınalma Yetkili Uzmanı” aramaktayız.Genel Nitelikler:Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, ISG mevzuatına hakim, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı ve analitik yönü kuvvetli, Sistematik ve planlı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Mühendisi İstanbul(Avr.) Supsan
Arge MühendisiSupsan
Borusan Grubu Supsan şirketimizin Sefaköy lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Arge Mühendisi” aramaktayız. Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Metalürji Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen Otomotiv yan sanayinde tecrübeli, Autocad ve Ansys bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, Problem çözme teknikleri konusunda bilgi sahibi Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
İnsan Kaynakları İş OrtağıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı ve Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İnsan Kaynakları İş Ortağı” aramaktayız.Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ile Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezunİnsan Kaynakları İş Ortağı olarak, İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarında minimum 5 yıl deneyimliİleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Sunum ve raporlama becerileri yüksek İletişim, iş birliği, etkin ilişiki yönetimi yetkinliğine sahip İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu ve tüm çalışma mevzuatlarına hâkim MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Takibi Sorumlusu - Engelli İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Pazarlama Takibi Sorumlusu - EngelliBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri olarak Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere engelli kadrosu için "Pazarlama Takip Sorumlusu” aramaktayız.En az Lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excel, Power Point) programlarını kullanabilen,İletişim becerileri güçlü, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dış Ticaret ve Operasyon Uzmanı Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Dış Ticaret ve Operasyon Uzmanı YardımcısıBorusan Grubu
Bortrade şirketimiz bünyesinde Salıpazarı/İstanbul lokasyonunda çalışmak üzere“Dış Ticaret ve Operasyon Uzmanı Yardımcısı” aramaktayız. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İthalat - ihracat – transit ticaret süreçlerine hakim, Dış ticaret bölümünde en az 3 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Dış ticaret mevzuatı, gümrük mevzuatı, raporlama teknikleri konusunda bilgi sahibi,Uluslararası ödeme şekillerine hakim, Seyahat engeli olmayan, Ms Office programlarını ve SAP kullanabilen, Araştırma, planlama, uygulama ve raporlama yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jaguar Land Rover Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Jaguar Land Rover Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesinde Satış Departmanında 'JLR Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe - Tasarım Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
ArGe - Tasarım MühendisiBorusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleriaramaktayız. Makine, Uçak, Havacılık Mühendisliği bölümlerinden lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamışOtomotiv, savunma veya havacılık sektörlerinde ürün geliştirme konusunda min. 2 yıl terübeliÇok iyi derecede İngilizce bilen SolidWorks, CATIA veya diğer CAD yazılımlarını kullanabilen Yapısal analiz, yorulma analizi, çarpışma simulasyonu konularında deneyimli, Ls-Dyna, ANSYS, Nastran, MSC Marc kullanabilenTercihen, kompozit malzemeler ile tasarım, SEA analizi ve üretim teknolojilerine hakimTest ve doğrulama tecrübesi olan, veri toplama ve veri işleme konusunda tecrübeli, Dewesoft, dSpace, Labview, nCode kullanabilen adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi İstanbul(Avr.) Supsan
Üretim MühendisiSupsan
Borusan Supsan bünyesinde Halkalı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Üretim Mühendisi”aramaktayız.Üniversitelerin Makina veya Malzeme Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl üretim tecrübesine sahip, Tercihen Otomotiv Yan Sanayiinde deneyimli, Tercihen İş Güvenliği uzmanı sertifikasına sahip, Kalite standartları (ISO 9001:2000, ISO/TS 16949, ISO 14001), süreç iyileştirme ve yalın üretim konularında bilgi sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa BORÇELİK
Üretim MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik fabrikasında değerlendirmek üzere Üretim Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Benzer bir alanda en çok 5 yıl iş tecrübesine sahip Makine elemanları ve bakımı konularında bilgi sahibi İyi düzeyde sözlü, yazılı İngilizce iletişim seviyesine sahip MS Office uygulamalarına hâkim Bursa veya Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Kurumsal İletişim StajyeriBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Maslak lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Uzun Dönem Kurumsal İletişim Stajyeri” arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin İletişim, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ya da Sosyoloji bölümünden mezun olup yüksek lisans öğrenimi devam eden,İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Sivil Toplum Kuruluşları ya da basılı yayın organlarında staj/ çalışma tecrübesi olan,Ms Office programlarına hakim, Kendisini geliştirmeye, araştırma yapma ve öğrenmeye meraklı, İletişim, planlı çalışma ve organizasyon becerileri gelişmiş.
Stajyer        İlan Detayı
Satış Temsilcisi - Manisa İzmir, Manisa BORÇELİK
Satış Temsilcisi - ManisaBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Manisa lokasyonunda görevlendirilmek üzere"Satış Temsilcisi"aramaktayız.Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, En çok 2 yıl tecrübeli, İzmir veya Manisa'da ikamet eden, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlanmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sigorta ve Operasyonel Risk Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Sigorta ve Operasyonel Risk UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda değerlendirmek üzere Sigorta ve Operasyonel Risk Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ya da Makine Mühendisliği olmak üzere Mühendislik fakültelerinden mezun,Yük sabitleme ve istifleme konusunda bilgi sahibi, İyi seviyede ingilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
İnsan Kaynakları İş OrtağıBorusan Oto
Borusan Otomotiv şirketimizinAvcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İnsan Kaynakları İş Ortağı” aramaktayız. Genel Nitelikler:          Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ile Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,         İnsan Kaynakları İş Ortağı rolünde ya da “Generalist” olarak 3-4 yıl deneyimli,         Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,         Sunum ve raporlama becerileri yüksek,               Etkin ve etkili iletişim kurabilen, ilişki yönetiminde başarılı,         Müşteriyi işin odağına koyan,          Seyahat engeli olmayan,         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Saha TeknisyeniBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimize bağlı grup şirketlerimizden SITECH Eurasia şirketimizde görevlendirilmek üzere yetiştirilecek “Saha Teknisyeni” aramaktayız. Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,İş makinaları ve/veya endüstriyel makinalar da elektrik/elektronik arızacılık üzerine elektrik/ elektronik devre şeması okumasini bilen,En az 2 (iki) yıl saha/şantiye deneyimine sahip, Tercihen hidrolik kontrol sistemleri konularında bilgili , Temsil edilen marka ve faaliyet alanı ile ilgili ürün ve hizmet hakkında fikir sahibi,Seyahat engeli olmayan,  Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Tercihen İstanbul’da ikamet eden, Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Planlama, organizasyon ve iletişim becerileri yüksek, problem çözücü ve enerjik,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Parça Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Parça Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde İstinye lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “ Parça Satış Danışmanı” aramaktayız. Genel Nitelikler: Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe tecrübeli ve parça bilgisi olan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, İlişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü, Müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören,Bireysel motivasyona sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen B sınıfı ehliyet sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Torna Teknisyeni - Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Torna Teknisyeni - AnkaraBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Ankaralokasyonunda görevlendirilmek üzere “Torna Teknisyeni” aramaktayız.Tercihen Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezunÜniversal torna ve gerekli alet (kumpas, kompratör vb.) ve ekipmanları kullanabilenTercihen benzer alanda en az 5 yıl iş tecrübesi olanAutocad çizimlerini okuyabilen, MS Office Programlarını kullanabilen,İş makinası sektöründe talaşlı imalat konusunda tecrübeliB sınıfı sürücü belgesine sahipDikkatli, disiplinliDinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekAnkara'da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Teknisyeni - Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Kaynak Teknisyeni - AnkaraBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Ankaralokasyonunda görevlendirilmek üzere “Kaynak Teknisyeni” aramaktayız.Tercihen Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezun ya da kaynak kullanım sertifikası bulunan,Gazaltı kaynak tecrübesi olan,Tercihen benzer alanda en az 5 yıl iş tecrübesi olanAutocad çizimlerini okuyabilen, MS Office Programlarını kullanabilen,İş makinası sektöründe tecrübesi bulunanB sınıfı sürücü belgesine sahipDikkatli, disiplinliDinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekAnkara'da ikamet eden/edebilecek??????
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Business Partner İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
IT Business PartnerBorusan Makina ve Güç Sistemleri
We are looking for an 'IT Business Partner' for Borusan Machine and Power Systems. Qualifications Strong negotiation and client management skills; ability to create collaboration and shared vision across parties with conflicting prioritiesProven leadership and management skillsAgile project management essentials Experience of analyzing and breaking down problems and information using structured frameworks and methodologiesAnalytical thinking abilities and client facing communication skillsBusiness focus ability Knowledge of end-to-end development process, good knowledge of waterfall and preferably also agile development methodologyProven technical aptitude in one or more application domainAbility to learn and implement emerging technologiesKnowledge of business processes and their linkage to technologyExpertise in various UX / UI design methodologies and tools for web and mobile applicationsStrong graphics and creative skills to create templates, GUIs, presentations etc.Ability to diffuse ideas in both technical and business teams as well as external customersSolid experience in designing and communicating customer-centric interfaces working closely with business teamsDetail oriented: able to document and follow detailed instructions within test scripts as well as defects tracking documents (i.e., steps to recreate the problem)Understanding of testing concepts and how testing fits in with the overall project life cycle4 years of analysis and technical, visual design experience in Mobility & Web or BI & Analytics solutions
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP MM/SD Module Owner İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
SAP MM/SD Module OwnerBorusan Makina ve Güç Sistemleri
We are looking for an 'SAP MM/SD Module Owner' for Borusan Machine and Power Systems.Hands-On experience in customizing one or more SAP modules. SAP MM module is the must. SAP SD Module Consultancy experience will be a plus. Experience in SAP PP Module be an added advantage Experience working in a medium to large SAP landscape comprising multiple systems.Should be able to independently design new solutions Experience in coordinating with development team Project / team management experience Experience of analyzing and breaking down problems and information using structured frameworks and methodologiesAnalytical thinking abilities and client facing communication skills Business focus ability Knowledge of end-to-end development process, good knowledge of waterfall and preferably also agile development methodologyProven technical aptitude in one or more application domain Ability to learn and implement emerging technologies Knowledge of business processes and their linkage to technology Expertise in various UX / UI design methodologies and tools for web and mobile applicationsStrong graphics and creative skills to create templates, GUIs, presentations etc.Ability to diffuse ideas in both technical and business teams as well as external customersSolid experience in designing and communicating customer-centric interfaces working closely with business teamsDetail oriented: able to document and follow detailed instructions within test scripts as well as defects tracking documents (i.e., steps to recreate the problem)Understanding of testing concepts and how testing fits in with the overall project life cycle5 years of analysis and technical, visual design and customization experience in SAP MM/SD modules
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP CRM Module Owner İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
SAP CRM Module OwnerBorusan Makina ve Güç Sistemleri
We are looking for an 'SAP CRM Module Owner' for Borusan Machine and Power Systems.Hands-On experience in customizing one or more SAP modules. SAP CRM Sales ans Service experience is the must, and SAP SD module is a plus.Experience working in a medium to large SAP landscape comprising multiple systems. SAP CRM Sales and Services Module Consultancy experience is a plus.Should be able to independently design new solutionsExperience in coordinating with development teamProject / team management experience Experience of analyzing and breaking down problems and information using structured frameworks and methodologiesAnalytical thinking abilities and client facing communication skillsBusiness focus ability Knowledge of end-to-end development process, good knowledge of waterfall and preferably also agile development methodologyProven technical aptitude in one or more application domainAbility to learn and implement emerging technologiesKnowledge of business processes and their linkage to technologyExpertise in various UX / UI design methodologies and tools for web and mobile applicationsStrong graphics and creative skills to create templates, GUIs, presentations etc.Ability to diffuse ideas in both technical and business teams as well as external customersSolid experience in designing and communicating customer-centric interfaces working closely with business teamsDetail oriented: able to document and follow detailed instructions within test scripts as well as defects tracking documents (i.e., steps to recreate the problem)Understanding of testing concepts and how testing fits in with the overall project life cycle4 years of analysis and technical, visual design and customization experience in SAP CRM Sales and Services modules
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Süreç Geliştirme UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Tuzla Tepeören lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Süreç Geliştirme Uzmanı” aramaktayızGenel Nitelikler: Mühendislik fakültelerinden mezun (tercihen Endüstri Mühendisliği), Lojistik firmalarında veya firmaların lojistik - tedarik zinciri bölümlerinde minimum 3 yıl Süreç Geliştirme deneyimi bulunan,İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi kullanabilen (özellikle MS Excel), Müşteri odaklı ve iletişimi kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere Servis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun Benzer alanda en az 3 yıl iş tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP bilen MS Office uygulamalarına hakim Sürücü belgesine sahip Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan Müşteri odağı yüksek, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, analitik bakış açısına sahipEkip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Jaguar Ürün Danışmanı Adana, Mersin Borusan Oto
Jaguar Ürün DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde Tarsus lokasyonumuzda  ' Jaguar Ürün Danışmanı ' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz. Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık, Otomobillere ilgi duyan, teknik bilgi ve donanıma sahip, Müşteri ve hizmet odaklı,  Sistematik ve sorumluluk sahibi, Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Executive AssistantBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru is searching for an Executive Assistant to be employed in Halkalı with the following qualifications:University degree in related fields, Min. 3 years work experience, Fluent English knowledge is a must, Proficiency in MS Office applications, Excellent communication and interpersonal skills, Excellent time management and prioritization skills Having positive aproche and being team player
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Operatörü İstanbul(Avr.) Supsan
Kalite OperatörüSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de'Kalite Operatörü'olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. EML (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu, Kalite süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek, Bayan / Bay adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gümrükleme Uzun Dönem Stajyeri İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Gümrükleme Uzun Dönem StajyeriBorusan Lojistik
Bor Gümrük şirketimizin İstanbul Kozyatağı ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Gümrükleme Stajyeri aramaktayız.Aktif olarak üniversite veya yüksek lisans öğrencisi olan, İyi derecede Excell ve Outlook kullanabilen, Haftanın 5 iş günü staja katılım gösterebilecek, Lojistik alanında ilgi veya deneyimi bulunan,
Stajyer        İlan Detayı
Satış Müşteri Temsilcisi Gaziantep Borusan Oto
Satış Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Oto Gaziantep lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır. En az önlisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Depo Elemanı - Kocaeli Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dönemsel Depo Elemanı - KocaeliBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi, Kocaeli lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Dönemsel Depo Elemanı” aramaktayız.Tercihen Teknik Lise mezunu, Tercihen temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip,İyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Verimliliği Yetkili Uzmanı/Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış Verimliliği Yetkili Uzmanı/YöneticisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere Satış Verimliliği Yetkili Uzmanı/Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezunAlanında minimum 4 yıl tecrübeli Analitik ve sosyal becerileri gelişmişİyi derecede İngilizce bilen Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
İş AnalistiBorusan Grubu
Borusan ArGe şirketimizin İstanbul/Ataşehir lokasyonunda değerlendirmek üzere İş Analisti arayışımız bulunmaktadır. Üniversitlerin Endüstri, Matematik, Bilgisayar veya İşletme mühendisliği bölümlerinden mezun,İş analisti olarak en az 4 yıl deneyim sahibi, İlişkisel veri yapıları, SQL Server, T-SQL konularında bilgi ve deneyim sahibi,Tercihen büyük ölçekli  ERP yazılımları üzerinde deneyim sahibi, Tercihen önyüz tasarımı, kullanılabilirlik kavramları hakkında bilgi sahibi, Yazılı/sözlü iletişim ve sunum becerileri kuvvetli, Planlı, organize ve belgeleyerek çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli,Ayrıntılara karşı yüksek dikkat sahibi, mesleki bilgi ve becerisini sürekli geliştirmeye motive,İyi derecede İngilizce (okuma/yazma/konuşma) bilen, İyi derecede MS Office programları, tercihen MS Project / Jira vb. proje yönetimi uygulamalarına hakim,Agile ve waterfall metodolojilerle gerçekleştirilen projelerde yeni yazılım geliştirme ihtiyaçlarının ve ürün kapsamının belirlenmesi.Uluslararası iş analizi teknikleri konusunda bilgiliUse cases User stories Traceability Matrix Business Rules Analysis Prototyping                                                 Brainstorming                                               Traceability Matrices
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiyatlandırma Yetkili Uzmanı/Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Fiyatlandırma Yetkili Uzmanı/YöneticisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere Fiyatlandırma Yetkili Uzmanı/Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezunFiyatlandırma konusunda minimum 3 yıl tecrübeliAnalitik ve sosyal becerileri gelişmişİyi derecede İngilizce bilen Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Paketleme ElemanıBorusan Mannesmann
PAKETLEME ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın üretim bölümünde Paketleme Elemanı olarakçalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Lise mezunu, Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Üretim ElemanıBorusan Mannesmann
ÜRETİM ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın,sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Lise mezunu, Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Temsilcisi Bursa BORÇELİK
Müşteri İlişkileri TemsilcisiBORÇELİK
Borusan Grubu Borçelik şirketimizin Bursa lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Müşteri İlişkileri Temsilcisi” aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip, Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi. Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Yazılım UzmanıBorusan Holding
4. Levent’de bulunan ofisimizde Ürün Yönetimi ekibi bünyesinde görev alacak, e-ticaret altyapısı ihtiyaçlarına göre yazılım geliştirecek 'Yazılım Uzmanı / Developer' arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun C# diline hakim Microsoft .NET uygulama geliştirme projelerinde yer almış SQL, Jquery, Javascript, HTML, CSS konularında bilgi ve tecrübe sahibi NopCommerce tecrübesi olan yada E-ticaret süreçleri hakkında bilgi sahibi Microsoft ürün ailesinden Power BI ürünü konusunda tecrübe sahibiERP ve SAP entegrasyonları konusunda deneyimi olan İyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkın Çözüm odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden En az 2-3 yıl yazılım geliştirme alanında tecrübeli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.) Supsan
Arge Proje YöneticisiSupsan
Borusan Grubu Supsan şirketimizin Sefaköylokasyonunda görevlendirilmek üzere “Arge Proje Yöneticisi” aramaktayız. Üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik bölümlerinden mezunİyi derecede İngilizce bilen Proje yönetim süreçlerine hâkim, modelleme bilgisi ve süreç yönetimi ile ilgili bilgi sahibiEn az 2 senelik ArGe ve proje yönetimi tecrübesine sahipProje yönetimi standart ve metodolojilerine hakim (Tercihen PMP sertifikası sahibi)MS Project ve MS Office programlarını kullanabilen,Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş Araştırma ve analiz yetkinlikleri gelişmiş, problem çözme ve benchmarking tekniği bilgisi olan,Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip, temsil yeteneği olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Operatörü Bursa BORÇELİK
Sevkiyat OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Sevkiyat Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Lojistik, İş Makineleri, Uluslararası Taşımacılık, Metal Teknolojisi, Metal İşleri vb bölümlerden mezun,Sevkiyat süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Operatörü Bursa BORÇELİK
Kalite OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Kalite Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik, Metalurji bölümleri) mezunu,Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili,Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK BAKIMCI Bursa BORÇELİK
MEKANİK BAKIMCIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde Mekanik Bakımcı olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Mekanik Bakım konusunda tecrübeli, Tercihen hidrolik/pnömatik ve mekanik arıza giderme tecrübesi olan, Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Satış Temsilcisi Bursa BORÇELİK
İhracat Satış TemsilcisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “İhracat Satış Temsilcisi"aramaktayız.Lisans veya Yüksek Lisans mezunu, İhracat satış alanında tercihen 1-2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hâkim, İyi derecede İngilizce bilgine sahip. Tercihen ikinci yabancı dil bilgisine hakim,Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto İstinye lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşı arıyoruz.• Lisans mezunu,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,• Kullanılmış Oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müşteri Temsilcisi Ankara Borusan Oto
Servis Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde Esenboğa lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Servis Müşteri Temsilcisi” aramaktayız. ·         Lisans veya önlisans mezunu,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         İletişim becerileri gelişmiş,·         Koordinasyon yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Portfolyo Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Dijital Portfolyo YöneticisiBorusan Otomotiv
Borusan Grubu olarak, Borusan Otomotiv şirketimizinAvcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Dijital Portfolyo Yöneticisi " aramaktayız. Genel Nitelikler:Üniversitelerin İktisadi/İdari Bilimler ya da Mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen, Lisans derecesi dışında bir disiplinde Yüksek Lisans derecesine sahip,Alanında en az 6-7 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Dijitalleşme, dijital pazarlama, tedarik zinciri, CRM, web, mobil ve data analitiği konularında orta ve büyük ölçekli projelerde baştan sona proje yönetimi tecrübesine sahip,Portföy yönetimi deneyimi olan, Tercihen PMI gibi proje yönetimi metodolojisi ve standartlarına hakim, Tercihen yazılım geliştirme evreleri, metodolojisi ve standartlarına hakim, Etkin iletişim ve sunum becerilerine sahip. Aranan Yetkinlikler ve ÖzelliklerMeraklı Yaratıcı Çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik İletişim becerileri güçlü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bina Bakım Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Bina Bakım UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesi"nde İdari İşler Departmanı’nda "Bina Bakım Uzmanı" olarak görev yapacak, otomotiv sektöründe çalışmaya istekli; takım çalışmasına yatkın; öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık takım arkadaşları arıyoruz.Genel Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu  Erkek adaylar için askerliğini yapmış  Benzeri tesis yönetimi, bakım-onarım projelerinde görev almış, en az 2 yıl deneyimli İş güvenliği konusunda yüksek bilince sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Telesatış ve Müşteri Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Telesatış ve Müşteri Destek UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthanelokasyonunda görevlendirilmek üzere “Telesatış ve Müşteri Destek Uzmanı” aramaktayız. Minimum üniversite mezunu veya MYO Lojistik bölümünden mezun, Karayolu satış alanında en az 2-3 yıl deneyime sahip, Tercihen SOFT uygulamasına hakim, MC Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Business Relationship Leader İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
IT Business Relationship LeaderBorusan Makina ve Güç Sistemleri
We are looking for an 'IT Business Relationship Leader' for Borusan Machine and Power Systems.Strong communication, presentation & leadership skillsPrioritization skills and experience Strong customer focus 6+ years of experience in managing relationships with internal business customers
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Data Warehouse Architect İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Data Warehouse ArchitectBorusan Makina ve Güç Sistemleri
We are looking for an 'Data Warehouse Architect' for Borusan Machine and Power Systems.Proven architecture modelling skills Good understanding of the data warehouse architecture standards and components4+ years of experience in architecture design, application development and project management
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BI & Analytics Solutions Leader İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
BI & Analytics Solutions LeaderBorusan Makina ve Güç Sistemleri
We are looking for an 'BI & Analytics Solutions Leader' for Borusan Machine and Power Systems.Strong understanding of BI & analytics solutions and data warehouse managementProven leadership and management skills 5+ years of experience in architecting & designing data warehouse and BI solutionsExperience of working with multiple third party vendors 7+ years of management experience
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobile & Web Solutions Leader İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Mobile & Web Solutions LeaderBorusan Makina ve Güç Sistemleri
We are looking for an 'Mobile & Web Solutions Leader' for Borusan Machine and Power Systems.QualificationsDeep technical expertise and a good understanding of the underlying business processes and systemsHigh commitment to meet business needs as well as Service and Operational Level requirementsProven leadership and management skills; experience of working with multiple third party vendors5+ years of experience in IT service development and service management; 10+ years of management experience3+ years of experience in web/mobile service development/management
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Muhasebe UzmanıBorusan Holding
Borusan ArGe şirketimizin Ataşehir lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Muhasebe  Uzmanı ” aramaktayız. • Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,• SAP ve Ofice Programlarını etkin olarak kullanabilen • Türk Vergi Mevzuatina hakim olan,• İlgili alanda minimum 4 yıl tecrübeli,• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,• Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Bütçe ve Raporlama UzmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Bütçe Raporlama Uzmanı” aramaktayız.Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi veya Finans Fakültelerinden mezun,Bütçe ve/veya Raporlama alanında  en az 2 yıl deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce bilen, (Borusan Grubu İngilizce sınavı minimum middle intermediate seviyesi)Tercihen Rusça bilgi olan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP FI & CO modül ve HFM bilgisi olan, Analitik yönü güçlü, süreç ve sonuç odaklı, iletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, ekip çalışmasına yatkın,Seyehat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Yedek Parça Satış UzmanıBorusan Holding
Şirketimiz bünyesinde kurulacak yeni bir girişimin Kağıthane lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere "Yedek Parça Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.İş makinası yedek parça sektöründe en az 2 yıl saha satış deneyim sahibi Dinamik bir takım içerisinde yüksek tempoda çalışmaya uygun olmak MS Office programlarını etkin kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı Sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Database Management Specialist İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Database Management SpecialistBorusan Holding
We are looking for a “Database Management Specialist” to join  Borusan Danışmanlık. Bachelor's degree in Engineering Excellent command of both verbal and spoken EnglishKnowledge of Sql Server 2008/2012/2014/2016 with production support experience in a multi-project environment.Knowledge of SQL query tuning. Sql performance and tuning skills including server configuration and tracing facilities.Knowledge of Sql Cluster systems especially Always-On Technology.                  Good working knowledge of job scheduling and monitoring tools.  Experience with windows server environment. Experience of working with multiple projects/tasks and the ability to prioritise.Experience of supporting multiple teams within a businessGood documenting skills ( Windows Office/Visio/Cvs etc.) Excellent communicator  Self motivated  Ability to learn quickly  Ability to problem solve on high pressure issues  Enjoys a challenging yet rewarding environment  Oracle knowledge is a plus. AWS , Microsoft Azure Cloud experience is a plus.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Müşteri İlişkileri DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin, İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere  “Müşteri İlişkileri Danışmanı” aramaktayız.Lisans mezunu, Otomotiv sektöründe benzer alanlarda en az 2 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, empati kurabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilecek, MS Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı Ankara Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Esenboğa lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.• Lisans mezunu,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,• Kullanılmış Oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Jaguar Ürün Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Jaguar Ürün DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda  ' Jaguar Ürün Danışmanı ' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz. Lisans eğitimini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık, Otomobillere ilgi duyan, teknik bilgi ve donanıma sahip, Müşteri ve hizmet odaklı,  Sistematik ve sorumluluk sahibi, Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Parça Depo Elemanı Muğla Borusan Oto
Parça Depo ElemanıBorusan Oto
Borusan Oto Bodrum lokasyonunda görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere sahip“Parça Depo Elemanı” arayışımız bulunmaktadır., Lise mezunu, Depo elemanı olarak benzer işte tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Sürücü belgesi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Gelişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Borusan Mannesmann Boru
Eğitim Gelişim Uzman YardımcısıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann'da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş “Eğitim Gelişim Uzman Yardımcısı”aramaktayız.Üniversitelerin Eğim Fakültesi bölümlerinden mezun, tercihen Makine/Metal bölümü mezunu,Tercihen TS16949 Kalite Yönetim sistemleri ve süreç yönetimi hakkında bilgi sahibi,Pedagojik Formasyon Eğitimini tamamlamış, Üretim proseslerinde minimum 2 yıl tecrübesi bulunan,Eğitim materyallerinin hazırlanması ve çalışanlara verilmesi konusunda tecrübeli,Mavi Yaka sınıf ve saha eğitimlerini verebilen, Çok yönlü çalışan gelişimi ile ilgili benchmark çalışmaları yaparak çalışanların yetiştirilmesine katkıda bulunacak,Eğitim dokümanı hazırlanması konusunda deneyim sahibi,Sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü güçlü,  Araştırmacı, dinamik ve gelişime açık, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim yönü güçlü, MS Office sistemlerini iyi derecede kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müşteri Temsilcisi Muğla Borusan Oto
Satış Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Oto Bodrum lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır. En az önlisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vinç Operatörü Bursa BORÇELİK
Vinç OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde"Vinç Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, MEB onaylı tavan vinci sertifikası bulunan, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzun Dönem Operasyon Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Uzun Dönem Operasyon StajyeriBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Maslak lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Uzun Dönem Stajyer” arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, ElektrikMühendisliği, Makine ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans öğrenimi devam eden,Minimum 3 gün düzenli çalışabilecek, İleri derecede İngilizce ve iyi seviyede Almanca bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim ve en az bir yazılım dilinde uzmanlaşmış, Verileri analiz edip anlamlandırabilecek analitik bakış açısına sahip, Kendisini geliştirmeye, aratırma yapma ve öğrenmeye meraklı, İletişim, planlı çalışma ve organizasyon becerileri gelişmiş, Enerji sektörüne ilgi duyan.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Vardiya Amiri-İnönü Eskişehir Borusan Lojistik
Vardiya Amiri-İnönüBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin İnönü (Eskişehir) lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Vardiya Amiri" arayışımız bulunmaktadır.• Minimum lise mezunu,• Depo operasyonları yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi,• Tercihen lojistik ya da otomotiv sektörlerinde görev almış,• Kabul, stoklama, sevk  ve iade süreçlerine hakim,• Ekip yönetme tecrübesi olan, iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,• Ms Office (özellikle Excel programına hakim), tercihen WMS tecrübesi olan,• Vardiyalı sisteme ayak uydurabilecek,• Erkek aday için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Operasyonları Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
BMW Satış Operasyonları Birim YöneticisiBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv şirketimizin Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere “BMW Satış Operasyonları Yetkili Uzmanı/Birim Yöneticisi ” aramaktayız. Genel Nitelikler:Üniversite mezunu (Tercihen İBBF, Mühendislik fakültelerinden mezun) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Bayi yönetimi, planlama, satış operasyonları gibi alanlarda minimum 4 yıl tecrübeli,Tercihen otomotiv sektöründe tecrübeli, Analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Servis Danışmanı-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Mekanik Servis Danışmanı-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Mekanik Servis Danışmanı” aramaktayız. Genel Nitelikler:Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,  İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Mali İşler Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Maslak  lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Mali İşler Yetkili Uzmanı ” aramaktayız.• Üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden mezun,• SAP ve Ofice Programlarını etkin olarak kullanabilen • Türk Vergi Mevzuatina hakim olan,• İlgili alanda minimum 6 yıl tecrübeli• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,• Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müşteri Temsilcisi Ankara Borusan Oto
Satış Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Oto Balgat lokasyonunda görevlendirilmek üzere“Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşı” aramaktayız. ·         En az Meslek Yüksek Okulu mezunu,·         Tercihen MS Office (Word, Excell) programlarını kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Reporting and Planning Specialist İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Financial Reporting and Planning SpecialistBorusan Makina ve Güç Sistemleri
We are looking for an 'Financial Reporting and Planning Specialist' for Borusan Machine and Power Systems.Bachelor's degree in Business Administration, Economics, Finance, or a related field; higher education is a plus,Min. 4 years audit and/or financial reporting experience in an international organization, leasing experience is a plus,Knowledge and exprerience with IFRS financial statement preparation and analysisStrong analytical skills with an attention to detail,Solid knowledge of MS Office applications, especially excel,SAP FI and CO modules experience is an asset,Strong communication skills  and proactive approach,Ability to work effectively across organizational areas and levels,Strong time management and organization skills,Strong verbal and written communication skills in English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Supsan
Elektrik Bakım ElemanıSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Elektrik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Bakım, onarım ve arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Elektrik şemalarını okuyabilen, otomasyon sistemleri (PLC), elektrik/ elektronik bakım ve onarım konularında tecrübeli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Motosiklet Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Borusan Oto
BMW Motosiklet Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto şirketimizin Ataşehir şubesinde 'BMW Motosiklet Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, motosikletlere ilgi duyan, yetki ve sorumluluk üstlenebilecek, ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü, müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.Üniversite mezunu İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışTercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olanA2 ehliyeti olan Müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müşteri Temsilcisi Ankara Borusan Oto
Satış Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Oto Balgat lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır. En az önlisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Araç Kabul Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Dönemsel Araç Kabul ElemanıBorusan Grubu
BORUSAN Grup şirketlerimizden Manheim için İstanbulMaslak lokayonunda görevlendirilmek üzere belirli süreli çalışacak'Araç Kabul Elemanı' arayışımız mevcuttur.Tercihen lise mezunu, Tercihen en az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, İletişim becerisi kuvvetli, sabırlı ve hızlı iş yapabilme özelliğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Dönemsel Şoför İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Dönemsel ŞoförBorusan Holding
Borusan Grup şirketlerimizden Manheim için Maslak lokayonunda görevlendirilmek üzere"Dönemsel Şoför" arayışımız bulunmaktadır.Tercihen lise mezunu, Tercihen en az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Operasyon Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Dönemsel Operasyon ElemanıBorusan Grubu
Borusan Manheim şirketimizin Maslak lokasyonunda değerlendirmek üzere Dönemsel Operasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.Tercihen lise mezunu, Tercihen en az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, İletişim becerisi kuvvetli, sabırlı ve hızlı iş yapabilme özelliğine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Bursa BORÇELİK
Yazılım UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında görevlendirmek üzere “Yazılım Uzmanı'”aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik/Elektronik Mühendisliği veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 3 yıl deneyimli, Asp.Net C# ile Visual Studio.Net platformunda program geliştirme tecrübesine sahip,MS SQL veritabanı tasarımı, sorgu,stored procedure konularında deneyimli, Nesne tabanlı programlama ve yazılım geliştirme hayat döngüsü konusuna hakim,Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi, Tercihen endüstriyel haberleşme protokolleri konusunda deneyim sahibi, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planning Engineer Kocaeli BESYS
Planning EngineerBESYS
We are looking for an 'Temporary Planning Engineer' forBorusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.Bachelor's degree in  Civil/Mechanical/Electrical/Industrial Engineer 3+ years of commercial or procurement experience in industrial projects MS Office, Primavera, SAP, ERP, MS Project knowledge Fluency in spoken and written English Good communication skills Position is located in Gebze and Algeria
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Oto
İdari İşler UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto Ataşehir şubemizde 'İdari İşler Uzmanı' olarak görevlendirmek üzere, sabırlı ve detaylarla çalışmayı seven, organizasyon yeteneği güçlü ve analitik düşünme becerisi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.·         Lisans mezunu,·         Minimum 2 yıl idari işler alanında deneyimli,·         Tercihen idari işler mevzuatları konusunda bilgi sahibi,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demiryolu Operasyon Memuru İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Demiryolu Operasyon MemuruBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kağıthane lokasyonunda değerlendirmek üzere 'Demiryolu Operasyon Memuru' arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin Lojistik ve diğer ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce ve Almanca bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık, Analitik düşünme ve hızlı karar verme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Takım çalışması ve yoğun iş temposuna yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hizmet Satınalma Uzmanı Bursa BORÇELİK
Hizmet Satınalma UzmanıBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda değerlendirmek üzere Hizmet Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Minimum 2 yıl satınalma deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İyi seviyede MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İkna gücü yüksek, iletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İş Ortağı / HR Business Partner Bursa BORÇELİK
İnsan Kaynakları İş Ortağı / HR Business PartnerBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Bursa / Gemlik tesislerimizde görevlendirmek üzere “İnsan Kaynakları İş Ortağı / HR Business Partner”aramaktayız.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri ile Psikoloji, Sosyoloji veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak, İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarında min. 7 yıl deneyimli, (işe alım ve kariyer yönetimi, eğitim, bütçe, ücretlendirme, performans yönetimi),Bursa veya Gemlik’te ikamet eden veya edebilecek, İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sunum ve raporlama becerileri yüksek, İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu ve tüm çalışma mevzuatlarına hâkim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma ve Planlama Destek Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satınalma ve Planlama Destek YöneticisiBorusan Grubu
Supsan şirketimizin Halkalı / SefaköylokasyonundaTicari Birimler Grup Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere “Satınalma ve Planlama Destek Yöneticisi”aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlgili alanda en az 7 yıl deneyimli, MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen, İngilizce bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi Bursa BORÇELİK
ArGe Modelleme Simülasyon MühendisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizde değerlendirmek üzere ArGe Modelleme Simülasyon Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Uçak Mühendisliği bölümlerinden mezun lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış,Benzer bir alanlarda en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Bursa’da ikamet eden veya edebilecek, Sistem modelleme ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Programlama ve sayısal analiz ve modelleme yazılımlarını kullanabilen, test doğrulama ve veri işleme konularında tecrübesi olan,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstanbul şubelerinde Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan,• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı