Borusan Grubu 

Şirket Bilgileri

http://www.borusan.com.tr 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve İran’da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir, İran ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 

http://www.borusanmannesmann.comhttp://www.borcelik.comBorusan Makina Borusan Güç Sistemleri    
http://www.borusanotomotiv.com http://www.borusanlojistik.com http://www.borusantelekom.com


Borusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 76
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Operatörü Bursa BORÇELİK
Üretim OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Üretim Hat Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT ALTYAPI SERVİS VE SÜREÇ UZMANI Bursa BORÇELİK
IT ALTYAPI SERVİS VE SÜREÇ UZMANIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayi Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde 'Altyapı Ve Teknik Destek Uzmanı' olarak görev yapacak, sistematik çalışmaya yatkın, analitik düşünme becerileri gelişmiş, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, insan ilişkileri kuvvetli, gelişime açık takım arkadaşları arıyoruz.
 
 
Aranan Nitelikler:
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ya da muadili bölümlerinden mezun,
Bilgi Sistemleri Hizmet Yönetimi (ITSM), ITIL/COBIT ve Bilgi Güvenliği Standartları (ISO 27001) konularında bilgili ve tercihen tecrübeli,
Bilişim sektöründe altyapı yönetimi konusunda deneyim ve bilgi sahibi,
Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TAVAN VİNCİ OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
TAVAN VİNCİ OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Tavan Vinci Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
Tercihen EML mezunu,
Milli Eğitim Bakanlığı onaylı "Tavan Vinci Kullanıcı Belgesi"ne sahip,
Tercihen Çelik Sektöründe Tavan Vinci Operatörlüğü konusunda iş tecrübesine sahip,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Mesleki anlamda kendisini geliştirmeye istekli,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT INFRASTRUCTURE SERVICE & PROCESS SPECIALIST Bursa Borçelik
IT INFRASTRUCTURE SERVICE & PROCESS SPECIALISTBorçelik
Turkey's first private and second largest flat steel producer, Borçelik, was founded in 1990 in Gemlik/Bursa and commenced production in 1994. Borusan Holding and ArcelorMittal, co-manage the company.
At the basis of Borçelik's strong position in the market lies her dynamic workforce, innovation oriented approach, continuous investment to develop and grow, and customer-focused service and quality conception.
We are looking for an “IT Infrastructure Service and Process Specialist” to join our team.
Qualifications:
Bachelor's Degree in Computer Engineering or equivalent from a reputable University
Strong knowledge and preferrably experience in IT Service Management, ITIL/COBIT and ISO 27001 topics
Min. 2 years' experience in infrastructure management
Knowledge and experience to perceive opportunities for enhancing performance through the application of technology
Very good command of both verbal and spoken English
Excellent interpersonal and communication skills
Military service must have been completed for male candidates
Candidates should/willing to be Bursa or Gemlik resident.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP BW BI Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
SAP BW BI UzmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı Merkez Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “ SAP–BI Modül Danışmanı” aramaktayız.
 
İşin Amacı;
 
SAP/BI uyarlama ve geliştirmelerden sorumlu olarak, şirketin raporlama ihtiyaçlarının karşılanması  pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme fakültelerinden mezun (tercihen Endüstri/ İşletme/ Bilgisayar Mühendisliği, Enformatik, İşletme Enformatiği vb. gibi)
SAP BI   modül danışmanlığında en az 3 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen BO bilgisine sahip,
Tercihen ABAP programlama geliştirme konusunda deneyim sahibi,
Analitik düşünme, problem çözme becerisine sahip,
Çözüm odaklı,
Güçlü iletişim becerisine sahip,
Ekip çalışmasına inanan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Elektrik Bakım Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
EML veya MYO Elektrik Bölümü mezunu,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Mesleki anlamda kendisini geliştirmeye istekli, öğrenmeye açık,
Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilen,
Endüstriyel bakım onarım konusunda kendisini yetiştirmek isteyen,
Aldığı işi sahiplenecek potansiyele sahip,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Süreç Geliştirme Uzmanı İstanbul Borusan Lojistik
Süreç Geliştirme UzmanıBorusan Lojistik

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Lojistik sektöründe min. 3 yıl tecrübeli,
Analiz ve raporlama konularında deneyimli,
MS Office programlarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,
İletişim becerileri kuvvetli,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Müşteri Temsilcisi (Dönemsel) Gaziantep Borusan Grubu
Satış Müşteri Temsilcisi (Dönemsel)Borusan Grubu
Borusan Otomotiv, Gaziantep lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Dönemsel Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.
En az MYO mezunu,
MS Office uygulamalarına hakim,
Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen,
İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli,
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ Bursa BORÇELİK
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Elektrik-Elektronik Mühendisi" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, sorumluluk almaya istekli, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
 
 
Aranan Nitelikler:
 
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,
Alanında 2 yıl ve üstü tecrübeye sahip,
Tercihen endüstriyel elektronik,güç elektroniği ve PLC sistemleri konusunda tecrübeli,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Entegre Yönetim Sistemleri Destek Elemanı İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Entegre Yönetim Sistemleri Destek ElemanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Machine and Power Systems is looking for “QA/HSEC Support Personnel" with the following qualifications
General Qualifications:
• Bachelor’s degree in Mechanical, Electrical or Metallurgical and Materials Engineering
• 3 years’ experience in similar role
• ISO 9001 Experience
• Fluency in spoken and written English
• Knowledge of certification requirements, rules and regulations
• Excellent computer skills a must. To include as a minimum MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Office and internet based applications.
•  Experience in industrial and energy projects is preferred
•  ISO 14001 and OHSAS 18001 Experience will be an asset
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP Abap Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
SAP Abap DanışmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı Merkez Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “ SAP–ABAP Danışmanı” aramaktayız.
 
İşin Amacı;
 
SAP/ABAP uyarlama ve geliştirmelerden sorumlu olarak, şirketin raporlama ihtiyaçlarının karşılanması.
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme fakültelerinden mezun (tercihen Endüstri/ İşletme/ Bilgisayar Mühendisliği, Enformatik, İşletme Enformatiği vb. gibi)
Abap programlama dilinde en az 3 yıl deneyimli,
SAP ECC yanısıra, SAP CRM  Modüllerinde geliştirme yapmış,
ALE, EDI, ALV,   Batch Input, IDoc, Smart form,  SAP script,,    Workflow, BAPI   , Diyalog Programlama, Interfaces, User exit, SAP script, BADI,   Web Service konularına hakim,
Tercihen PI konusunda bilgi sahibi,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Analitik düşünme, problem çözme becerisine sahip,
Çözüm odaklı,
Güçlü iletişim becerisine sahip,
Ekip çalışmasına inanan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP ABAP YAZILIM UZMANI Bursa BORÇELİK
SAP ABAP YAZILIM UZMANIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayi Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında "SAP ABAP Yazılım Uzmanı" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
 
·  Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
·  SAP ABAP yazılım geliştirme konusunda tecrübeli,
·  Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
·  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik İşler Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Teknik İşler UzmanıBorusan Grubu

Üniversitelerin inşaat teknikerliği bölümünden mezun
En az 5 yıl şantiyelerde çalışmış
Hakediş ve metraj yapabilen/kontrol edebilen
İnşaat, elektrik ve mekanik projeleri okuyabilen
Teknik şartname hazırlayabilen
Çok iyi derecede Auto CAD ve MS OFFİCE programlarını kullanabilen
Askerlikle ilişkisi bulunmayan
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ Frezeci/Taşlamacı/Tornacı Bursa BORÇELİK
TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ Frezeci/Taşlamacı/TornacıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Talaşlı İmalat Operatörü" olarak aşağıdaki alanlardan birinde görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen,
Taşlama operatörlüğü için; Silindirik Taşlama başta olmak üzere aynı zamanda satıh taşlama tezgah operatörlüğü konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
Freze operatörlüğü için; Universal Freze ve torna kullanımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
Torna operatörlüğü için; Ağır seri universal torna kullanımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
Teknik resim okuyabilen, ölçü ve kontrol aletlerini kullanabilen,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak 
gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TAVAN VİNCİ BAKIM OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
TAVAN VİNCİ BAKIM OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Tavan Vinci Bakım Operatörü" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Tavan Vinci bakımı konusunda tecrübeli,
Teknik resim okuyabilen, ölçü ve kontrol aletlerini kullanabilen,
Bakımda kullanılan el aletleri ve elektrikli cihazları kullanabilen,
Makine elemanlarını bilen, montaj ve demontajında tecrübesi olan,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MEKANİK BAKIMCI Bursa BORÇELİK
MEKANİK BAKIMCIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Mekanik Bakımcı" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Mekanik Bakım konusunda tecrübeli,
Teknik resim okuyabilen, ölçü ve kontrol aletlerini kullanabilen,
Tercihen hidrolik/pnömatik ve mekanik arıza giderme tecrübesi olan,
Makine elemanlarını bilen, montaj ve demontajında tecrübesi olan,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KAYNAK OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
KAYNAK OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Kaynak Operatörü" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen,
Elektrik Ark ve tercihen Gaz altı Kaynağı yapabilen,
Oksijenle kesim işleri yapabilen,
Kaynak kullanım sertifikasına sahip,
Teknik resim okuyabilen,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ARGON KAYNAK OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
ARGON KAYNAK OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Argon Kaynak Operatörü" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen,
TIG (ARGON) Kaynağı konusunda minimum 3 yıl tecrübeli,
Tercihen Elektrik Ark ve Gaz altı Kaynağı da yapabilen,
Kaynak kullanım sertifikasına sahip,
Teknik resim okuyabilen,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal Satış Danışmanı Ankara Borusan Grubu
Kurumsal Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Ankara Esenboğa Şubesinde 'Kurumsal Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.
• Lisans mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
• Tercihen filo satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kredi Danışmanı Kayseri Borusan Grubu
Kredi DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv İthalat ve Pazarlama A.Ş’ nin Kayseri satış noktasında görevlendirilmek üzere Tüketici Finansmanı birimine bağlı olarak çalışacak  'Kredi Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Lisans mezunu,
Tercihen bankacılık,  bireysel portföy hizmetleri veya krediler konusunda deneyimli,
Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
Satış ve müşteri odaklı
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yedek Parça Servis ve Satış Temsilcisi İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Yedek Parça Servis ve Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri/Güç Sistemleri İş Birimimiz için Çayırova lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Yedek Parçe Servis ve Satış Temsilcisi ” aramaktayız.
Pozisyonun Amacı: Clydeunion ürünlerinin Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan şirketimizin marin ve petrol segmentinde bulunan müşterilerilerinin yedek parça ve servis ihtiyacını belirlemek, uygun çözümü tespit ederek satış yapmak.
Başvuracak Adayların:
• Üniversitelerin Makina veya Gemi İnşaatı ve Gemi Makinalarıı Mühendisliklerinden mezun,
• Benzer bir pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli,
• Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
• MS Office programlarına hakim,
• Analitik yönü güçlü, süreç ve sonuç odaklı, iletişim becerileri ve kişisel motivasyonu yüksek,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Elemanı İstanbul Borusan Grubu
Muhasebe ElemanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Elemanı' aramaktayız.
Pozisyonun Amacı: Şirket ihtiyaçlarına uygun olarak muhasebe kayıtlarının tek düzen hesap planı çerçevesinde; sisteme girişlerinin gerçekleştirilmesi ve genel muhasebe konusunda destek verilmesi.
Başvuracak Adayların;
• MYO ve/veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
• Benzer bir görevde en az iki yıllık deneyim sahibi,
• MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
• İletişimi, planlama ve koordinasyon yetkinliği güçlü, takipçi,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DIŞ TİCARET DOKÜMANTASYON UZMANI Bursa Borçelik
DIŞ TİCARET DOKÜMANTASYON UZMANIBorçelik
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Dış Ticaret Dokümantasyon Uzmanı" olarak görev yapacak, iletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi, başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler: 
Üniversitelerin ilgili 4 yıllık lisans programlarından mezun,
2 yıl süre ile benzer iş tecrübesine sahip,
İthalat ve İhracat akreditiflerini çok iyi okuyabilen,
Gümrük ve nakliye sürecine vakıf,
Gümrük, teşvik, kambiyo, ithalat ve ihracat mevzuatı konularında tecrübeli,
İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen bankaların Dış Ticaret birimlerinde görev yapmış olan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Müdür Asistanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Genel Müdür AsistanıBorusan Grubu
Borusan Oto Genel Müdür Asistanı arayışımız bulunmaktadır.
Üniversite mezunu,
Yönetici Asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek
Ekip çalışmasına yatkın,
MS Office programlarına hakim ve çok iyi derecede Excel ve Powerpoint uygulamalarını kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dispozisyon Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Dispozisyon UzmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere” Dispozisyon Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
 
Tercihen Önlisans mezunu,
Operasyon süreçlerinde tecrübeli,
İletişimi güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın,
Neden-sonuç ilişkisi kurabilen,
MS Office programlarına hakim,
Sorumluluk bilinci yüksek ve analitik düşünebilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı İstanbul Borusan Grubu
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Ataşehir ve İstinye  Şubelerinde  'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
• Lisans mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
• Kullanılmış oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansman Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Finansman UzmanıBorusan Lojistik

Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun,
Minimum 3 yıl şirketlerin finansman veya hazine bölümlerinde deneyimli,
Banka/finansman ürünleri ile ilgili teknik bilgi ve deneyime sahip,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve SAP bilgisi olan,
Tercihen İngilizce bilen,
İletişim becerileri kuvvetli,
Analitik yönü kuvvetli, analiz ve raporlama konularında deneyimli,
Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kredi Danışmanı İstanbul Borusan Grubu
Kredi DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv İthalat ve Pazarlama A.Ş’ nin İstinye satış noktasında görevlendirilmek üzere Tüketici Finansmanı birimine bağlı olarak çalışacak 'Kredi Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.
 
Aranan Nitelikler:
Lisans mezunu,
Tercihen bankacılık,  bireysel portföy hizmetleri veya krediler konusunda deneyimli,
Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
Satış ve müşteri odaklı
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Servis DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Avcılar  şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
         
Genel Nitelikler                           
·          Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri vb.) Bölümleri' nden mezun
·         İyi derecede İngilizce bilen
·         MS Office uygulamalarına hakim
·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
·         B sınıfı ehliyeti olan
·         Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Sorumlusu Denizli, Malatya Borusan Lojistik
Kara Nakliye SorumlusuBorusan Lojistik

Tercihen Üniversite veya Lise mezunu
Lojistik veya Taşımacılık sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, 
Ekip yönetme deneyimine sahip
Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli
Çözüm odaklı ve güçlü problem çözme becerisine sahip
İletişim becerileri güçlü ve müşteri ilişkilerinde deneyimli
B sınıfı sürücü belgesine sahip
İl ve ilçelerde rut planlaması yapabilecek coğrafi bilgiye sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Geliştirme Müdürü İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
İş Geliştirme MüdürüBorusan Grubu
Türkiye ve Hazar bölgesindeki iş büyümesini devam ettirmek amacıyla 'İş Geliştirme Müdürü' olarak görevlendirilmek üzere sorumluluk almaya istekli, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, iş geliştirme kapasitesi yüksek, sosyal ilişkileri güçlü profesyonellerle çalışmayı arzu ediyoruz.
İşin Amacı: Sorumlu olunan bölgede etkili stratejik pazarlama planları geliştirmek ve uygulamak amacıyla bölge satış ekipleri ile işbirliği halinde çalışmalar yürütmek. Son kullanıcı ve taraflar arasında yakın iş ilişkileri geliştirmek, bugün ve gelecekte ihtiyaç duyulan pompalama ekipmanlarının kurulması ve sürdürülebilir büyüme için CUP konumlandırma çalışmalarının gerçekleştirilmesini sağlamak.
Genel Nitelikler
• Pompa sanayi ve bölgede pompalama ekipmanlarının kullanımı konusunda bilgi sahibi,
• Tercihen, iş geliştirme ve/veya satış altyapısına sahip,
• Her düzeyde iyi çalışma ilişkileri kurmak ve korumak için güçlü iletişim becerilerine sahip, ,
• Kuvvetli müzakere yeteneğinin yanı sıra, boru hatları yönetimi ve danışmanlık seviyesinde satış deneyimine sahip,
• İç motivasyonu güçlü, ekip ortamında çalışabilecek istekliliğe sahip,
• Seyahat engeli olmayan ve efektif çalışma düzeyine sahip,
• İstanbul’da ikamet eden,
• Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Teknisyeni-İZMİR İzmir Borusan EnBW Enerji
Bakım Teknisyeni-İZMİRBorusan EnBW Enerji
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, İzmir/Kemalpaşa Fuat Rüzgar Enerji Santrali bünyesinde değerlendirilmek üzere, “Bakım Teknisyeni” aramaktayız.
• Meslek Yüksek Okullarının Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,
• Rüzgar santrallerinin bakımında  en az 3 yıl tecrübeli,
• Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,
• Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
• Tercihen yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz (EKAT),
• Seyahat engeli bulunmayan,
• MS Office ve SCADA programlarına hakim,
• B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
• İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma  temposuna ayak uydurabilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Teknisyeni-BURSA Bursa Borusan EnBW Enerji
Bakım Teknisyeni-BURSABorusan EnBW Enerji
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, Bursa/Karacabey Harmanlık Rüzgar Enerji Santrali bünyesinde değerlendirilmek üzere, “Bakım Teknisyeni” aramaktayız.
• Meslek Yüksek Okullarının Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,
• Rüzgar santrallerinin bakımında  en az 3 yıl tecrübeli,
• Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,
• Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
• Tercihen yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz (EKAT),
• Seyahat engeli bulunmayan,
• MS Office ve SCADA programlarına hakim,
• B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
• İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma  temposuna ayak uydurabilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Teknisyeni-ÇANAKKALE Çanakkale Borusan EnBW Enerji
Bakım Teknisyeni-ÇANAKKALEBorusan EnBW Enerji
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, Çanakkale/Lapseki Koru Rüzgar Enerji Santrali bünyesinde değerlendirilmek üzere, “Bakım Teknisyeni” aramaktayız.
• Meslek Yüksek Okullarının Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,
• Rüzgar santrallerinin bakımında  en az 3 yıl tecrübeli,
• Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,
• Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
• Tercihen yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz (EKAT),
• Seyahat engeli bulunmayan,
• MS Office ve SCADA programlarına hakim,
• B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
• İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma  temposuna ayak uydurabilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Teknisyeni-MERSİN Mersin Borusan EnBW Enerji
Bakım Teknisyeni-MERSİNBorusan EnBW Enerji
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, Mersin/Mut Güney Rüzgarı Rüzgar Enerji Santrali bünyesinde değerlendirilmek üzere, “Bakım Teknisyeni” aramaktayız.
• Meslek Yüksek Okullarının Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,
• Rüzgar santrallerinin bakımında  en az 3 yıl tecrübeli,
• Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,
• Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
• Tercihen yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz (EKAT),
• Seyahat engeli bulunmayan,
• MS Office ve SCADA programlarına hakim,
• B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
• İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma  temposuna ayak uydurabilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Teknisyeni-İZMİR İzmir Borusan EnBW Enerji
İşletme Teknisyeni-İZMİRBorusan EnBW Enerji
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, İzmir/Kemalpaşa Fuat Rüzgar Enerji Santrali bünyesinde değerlendirilmek üzere, “işletme Teknisyeni” aramaktayız.
• Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Elektronik  bölümlerinden mezun,
• En az 2 yıl Elektrik Üretim Santral-Kontrol Operatörlüğü (tercihen rüzgar, hidroelektrik, doğalgaz) tecrübeli,
• Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV)
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,
• Tercihen İngilizce bilen,
• B sınıfı sürücü belgesine sahip,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Teknisyeni-BURSA Bursa Borusan EnBW Enerji
İşletme Teknisyeni-BURSABorusan EnBW Enerji
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, Bursa/Karacabey Harmanlık Rüzgar Enerji Santrali bünyesinde değerlendirilmek üzere, “işletme Teknisyeni” aramaktayız.
• Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Elektronik  bölümlerinden mezun,
• En az 2 yıl Elektrik Üretim Santral-Kontrol Operatörlüğü (tercihen rüzgar, hidroelektrik, doğalgaz) tecrübeli,
• Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV)
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,
• Tercihen İngilizce bilen,
• B sınıfı sürücü belgesine sahip,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Teknisyeni-ÇANAKKALE Çanakkale Borusan EnBW Enerji
İşletme Teknisyeni-ÇANAKKALEBorusan EnBW Enerji
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, Çanakkale/Lapseki Koru Rüzgar Enerji Santrali bünyesinde değerlendirilmek üzere, "İşletme Teknisyeni” aramaktayız.
• Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Elektronik  bölümlerinden mezun,
• En az 2 yıl Elektrik Üretim Santral-Kontrol Operatörlüğü (tercihen rüzgar, hidroelektrik, doğalgaz) tecrübeli,
• Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV)
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,
• Tercihen İngilizce bilen,
• B sınıfı sürücü belgesine sahip,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşletme Teknisyeni-MERSİN Mersin Borusan EnBW Enerji
İşletme Teknisyeni-MERSİNBorusan EnBW Enerji
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, Mersin/Mut Güney Rüzgar Enerji Santrali bünyesinde değerlendirilmek üzere, "İşletme Teknisyeni” aramaktayız.
• Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik, Elektronik  bölümlerinden mezun,
• En az 2 yıl Elektrik Üretim Santral-Kontrol Operatörlüğü (tercihen rüzgar, hidroelektrik, doğalgaz) tecrübeli,
• Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV)
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli,
• Tercihen İngilizce bilen,
• B sınıfı sürücü belgesine sahip,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dispozisyon Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Dispozisyon UzmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere” Dispozisyon Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
 
Tercihen Önlisans mezunu,
Operasyon süreçlerinde tecrübeli,
İletişimi güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın,
Neden-sonuç ilişkisi kurabilen,
MS Office programlarına hakim,
Sorumluluk bilinci yüksek ve analitik düşünebilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ofis Asistanı-TEKIRDAĞ / ÇORLU Tekirdağ Borusan Grubu
Ofis Asistanı-TEKIRDAĞ / ÇORLUBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin, Tekirdağ/Çorlu Balaban Rüzgar Enerji Santrali bünyesinde değerlendirilmek üzere, "Ofis Asistanıi” aramaktayız.• Meslek Yüksek Okulları’nın Büro Hizmetleri ve Yöneticiliği Asistanlığı, Muhasebe ve benzeri bölümlerinden mezun olmuş olmak; 
• En az 2 yıl benzeri bir pozisyonda tecrübe sahibi olmak;
• Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak;
• Etkin iletişim becerilerine sahip olmak,
• Planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü olmak,
• Yazışma tekniklerine hakim olmak,
• SAP MM-FI modüllerini iyi derecede kullanabilen,
• MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olmak,
• Bütçeleme, satın alma ve bütçe takibi süreçlerine hakim olmak,
• Erkek adayların askerlik görevini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı Balıkesir, Denizli... Borusan Grubu
Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Balıkesir, Muğla ve Denizli lokasyonlarında görevlendirilmek üzere 'Satış Danışmanları' aramaktayız.
İşin Amacı; Şirket stratejilerine uygun olarak onaylanmış satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, pazar payını ve müşteri memnuniyetini artırmak pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.
Başvuracak Adayların;
• Üniversitelerin Mühendislik (Makina, Jeoloji ve Maden), İktisat veya İşletme bölümlerinden mezun
• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
• Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi
• Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
• B sınıfı ehliyete sahip,
• Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli,
• Analitik yönü kuvvetli, süreç yönetimi konularında uzman,
• Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru-İzmir İzmir Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru-İzmirBorusan Lojistik

Tercihen Üniversite veya MYO mezunu,
Lojistik sektöründe en az 1 yıl deneyimli,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP hakkında bilgi sahibi,
Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü,
Organizasyon becerisi yüksek,
Aktif araç kullanabilen,
Tercihen İzmir ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaynak Teknoloji Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Kaynak Teknoloji MühendisiBorusan Grubu
Genel Nitelikler: Borusan Grubu olarak; başarma azmi yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş ve kariyerine Borusan ailesinde başlamak isteyen takım arkadaşları arıyoruz! Borusan Mannesmann Boru’da görevlendirilmek üzere “Kaynak Teknoloji Mühendisi” aramaktayız.
Başvuracak Adayların;
• Makina Mühendisliği mezunu
• En az 3-4 yıl Üretim firmalarında üretim proseslerinde çalışmış, tercihen kaynak, konstrüksiyon veya boru üretimi tecrübesine sahip
• Tercihen Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip
• Tercihen Tozaltı ve Gazaltı Kaynak Prosesleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi
• Ekip yönetimi tecrübesi olan, kendisine bağlı ekibi yönlendirebilecek, takım çalışmasına yatkın 
• Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan
• Koordinasyon ve ilişki yönetimi becerilerine sahip, 
• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Satınalma Yöneticisi İstanbul Borusan Grubu
Teknik Satınalma YöneticisiBorusan Grubu
 Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi için Salıpazarı Merkez lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Teknik Satınalma Yöneticisi”aramaktayız.
 
Üniversitelerin Elektrik Mühendislikleri bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Benzer görevde minimum üç yıllık deneyime sahip,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
B sınıfı ehliyete sahip,
Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli,
Analitik yönü kuvvetli,  süreç yönetimi konularında uzman,
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
VEZNE ELEMANI-Adana-Mersin Adana, Mersin Borusan Oto
VEZNE ELEMANI-Adana-MersinBorusan Oto
Borusan Oto Adana Şubesi'nde "Vezne Elemanı" olarak görev yapacak;  dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya,  sorumluluk almaya istekli, analitik düşünen, ekip çalışmasına yatkın ve değişime açık takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler:
•Üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,
•Banka, muhasebe ve operasyon bölümlerinde 2-3 yıl tecrübeli,
•MS Office uygulamalarına hakim,
•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MALİ KONTROL UZMANI İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
MALİ KONTROL UZMANIBorusan Lojistik

Üniversitelerin mühendislik, işletme, ekonomi vb. bölümlerinden mezun,
Bütçe ve finansal raporlama konusunda 2-3 yıl deneyimli,
Tercihen uluslararası bağımsız denetim şirketlerinde tecrübe sahibi,
MS Office (özellikle Excel) programlarını çok iyi kullanabilen (SAP tercih sebebidir),
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
IFRS bilgisine sahip,
Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KARAYOLU OPERASYON UZMANI - MERSİN Mersin Borusan Lojistik
KARAYOLU OPERASYON UZMANI - MERSİNBorusan Lojistik

Üniversite mezunu,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Uluslararası karayolu taşımacılığı ve tedariği operasyonlarında en az 3 yıl tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin,
Sorumluluk sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Mersin’de ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KONTEYNER OPERASYON UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
KONTEYNER OPERASYON UZMAN YARDIMCISIBorusan Lojistik

Üniversitelerin  Denizcilik İşletmesi, Lojistik veya ilgili bölümlerinden mezun,
İyi seviyede bilgisine sahip,
Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı operasyonlarında en az 2 yıl tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin,
Sorumluluk sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KARAYOLU OPERASYON MEMURU (ENGELLİ)- BURSA Bursa Borusan Lojistik
KARAYOLU OPERASYON MEMURU (ENGELLİ)- BURSABorusan Lojistik

Tercihen üniversite mezunu,
En az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen Uluslararası Karayolu Taşımacılığı operasyonlarında en az 1 yıl tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin,
Sorumluluk sahibi,
Takım çalışmasına yatkın,
Bursa’da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam İstanbul Borusan Grubu
Teknik RessamBorusan Grubu
 
Meslek Yüksek Okulu Makina / Konstrüksiyon bölümlerinden mezun ya da meslek lisesi mezunu,
CAD (2D / 3D) ve Ms Office programlarına hakim,
Problem çözme teknikleri konusunda bilgi sahibi,
Tercihen talaşlı imalat veya otomotiv sektöründe deneyim sahibi,
Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi Bursa Borusan Mühendislik
Satış MühendisiBorusan Mühendislik
Borusan Mühendislik Şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Satış Mühendisi” aramaktayız.
Pozisyonun Amacı:
Şirket hedefleri doğrultusunda Yurt İçi ve Yurt Dışı firmalara ürün, tasarım, bakım ve fabrika taşıma hizmeti satışı yapmak.
Başvuracak Adayların:
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, İmalat Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Makine İmalatı, Bakım, Montaj satış süreçleri konusunda en az 3 yıllık deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, (Borusan Grubu İngilizce sınavı minimum middle intermediate seviyesi)
Düşünce ve eylemde fark yaratan, sistematik yaklaşım ve analitik düşünce yapısına sahip, öncü,
İlkeli, katılımcı, destekleyici, paylaşımcı, yaratıcı ve insiyatif kullanabilen yetkinlikte,
MS Office, Autocad programlarını kullanabilir,
Sürücü Belgesine sahip,
Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MALİ İŞLER UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) SUPSAN
MALİ İŞLER UZMAN YARDIMCISISUPSAN
Borusan Grup Şirketleri arasında yer alan Supsan firmasında 'Mali İşler Uzman Yardımcısı' olarak görev yapacak; insan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi ve Maliye bölümlerinden mezun,
Muhasebe, raporlama ve vergi alanlarında 2-3 yıl deneyimi olan,
İyi derecede ingilizce bilen,
MS Office uygulamalarına ileri düzeyde hakim,
Tercihen SMMM belgesine sahip,
UFRS konusunda bilgi sahibi,
Analitik düşünme ve planlama yetkinliğine sahip,
Sorumluluk ve inisiyatif alabilen,
İletişim yönü güçlü ve ekip çalışmasına yatkın,
Tercihen İstanbul'da Avrupa yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bilgi Güvenliği Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Bilgi Güvenliği UzmanıBorusan Grubu
Şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda  Bilgi Güvenliği Departmanı’nda görevlendirilmek üzere “Bilgi Güvenliği Uzmanı” aramaktayız.   
Üniversitelerin  Elektrik & Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezunu,
Bilgi Güvenliği alanında en az 4 sene deneyime sahip,
Tercihen alanında sertifikaya sahip, (ISO 27001 LA, CEH, CCNA, CCSA, CCSE)
Proje yönetiminde deneyimi olan,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satış Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Salıpazarı Merkez Ofis, Alt Yapı Proje Segmenti’nde görevlendirilmek üzere “Satış Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Genel Nitelikler;
      
Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi İdari Bilimler bölümlerinden mezun,
Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce ve Fransızca bilgisine (Bulats İngilizce sınavında minimum upper intermediate seviyesi) sahip olan,
B2B satış veya satış sonrası destek konusunda en az 2 yıl iş deneyimi olan,
Tercihen ihale işleri / inşaat / çelik sektörlerinde çalışmış,
İletişim becerisi kuvvetli kendini iyi ifade edebilen,
Olumlu iş ilişkileri oluşturmada kuvvetli,
Tercihen Arapça bilen,
Seyahat engeli olmayan, özellikle Kuzey Afrika ülkelerine seyahat edebilecek,
35 yaşını aşmamış,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Sipariş Yönetimi Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Mannesmann
İhracat Sipariş Yönetimi Uzman YardımcısıBorusan Mannesmann

Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Satış planlama ve yönetimi konusunda en az 1 yıl iş deneyimi olan,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Değişime açık, ekip çalışmasına yatkın, stresle baş edebilme ve zaman yönetimi becerisi yüksek,
Olumlu iş ilişkileri oluşturmada kuvvetli,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip (Bulats İngilizce sınavında Upper Intermediate seviyesinde olmak),
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Bursa’da ikamet edebilecek,   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Elemanı Bursa BORUSAN MANNESMANN
Üretim ElemanıBORUSAN MANNESMANN
ÜRETİM ELEMANI
Borusan Mannesmann Boru Gemlik Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,  takım arkadaşları arıyoruz.
 
Teknik Lise , Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi, vb. bölümlerinden mezun
Vardiyalı çalışabilecek
 Askerlik hizmetini tamamlamış
Tercihen Gemlik'te veya Bursa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşyeri Hekimi Bursa Borusan Mannesmann
İşyeri HekimiBorusan Mannesmann

Tıp Fakültesi mezunu ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip
İSG mevzuatına ve yönetmeliklere hakim
İşyeri Hekimliği tecrübesine sahip            
Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi
İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Tercihen Gemlik veya Bursa’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP ABAP UZMANI/ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Borusan Grubu
SAP ABAP UZMANI/ UZMAN YARDIMCISIBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'te görevlendirilmek üzere "SAP ABAP Uzmanı/ Uzman Yardımcısı" aramaktayız. 
Pozisyonun Amacı:
Şirket stratejilerine uygun olarak SAP projelerinin ve değişikliklerinin ABAP programlama çalışmalarını gerçekleştirmek, kullanıcı beklentilerini anlayıp çözüm geliştirmektir. 
 
Başvuracak Adayların; 
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen ABAP programlama konusunda deneyimli/kendini bu alanda geliştirmek isteyen 
Tercihen SAP MM, SD ve PP modüllerinden en az birisinde modül deneyimi olan, 
İş birimleri ile birlikte ihtiyaç analizi yapabilecek ve çözüm üretebilecek,  
Analitik düşünebilen ve problem çözme becerisi yüksek,
Ekip çalışmasına yatkın,
Güçlü iletişim yetkinliğine sahip,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Muhasebe UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Muhasebe Uzmanı” aramaktayız.
Pozisyonun Amacı:
Şirketin ticari faaliyetlerinin faturalanması, raporlanması, risk takibi, kanuni kayıtlara esas olan belgelerin düzenlenmesi ve muhasebesinin yapılması ve ödemelerinin takip edilmesi sürecinde görev almaktır.
Başvuracak Adayların;
• Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,
• Ticari muhasebe ve raporlama konusunda tecrübe sahibi,
• Tercihen SAP-FI modüllerinde deneyimi bulunan,
• Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu gibi yasal mevzuat bilgisi olan,
• MS Office programlarını kullanabilen,
• Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kilit Müşteriler Müdürü İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Kilit Müşteriler MüdürüBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi için  Çayırova lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Kilit Müşteriler Müdürü” aramaktayız. 
 
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin, Makine, Elektrik, Gemi Makinaları Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Benzer bir görevde minimum 5 yıl tecrübeli,
Takım çalışmasına uygun, inisiyatif alabilen, iletişim yeteneği güçlü ve hedef odaklı,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Tercihen SAP bilgisine sahip,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
Yoğun iş temposunda çalışabilecek, analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık,
Sürücü belgesine sahip,
Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlere engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP MM Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
SAP MM DanışmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı Merkez Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “ SAP–MM Danışmanı” aramaktayız.
 
İşin Amacı;
 
SAP/MM uyarlama ve geliştirmelerden sorumlu olarak, şirketin raporlama ihtiyaçlarının karşılanması.
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme fakültelerinden mezun (tercihen Endüstri/ İşletme/ Bilgisayar Mühendisliği, Enformatik, İşletme Enformatiği vb. gibi)
SAP Malzeme Yönetimi (MM) modülünde en az 3 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
En az 2 SAP projesinde aktif olarak görev almış,
Tercihen ABAP ve SAP Depo Yönetimi (WM) konusunda bilgi sahibi,
Analitik düşünme, problem çözme becerisine sahip,
Çözüm odaklı,
Güçlü iletişim becerisine sahip,
Ekip çalışmasına inanan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Teknisyeni İstanbul Borusan Grubu
Saha TeknisyeniBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimize bağlı Grup şirketlerimizden SITECH Eurasia şirketimizde görevlendirilmek üzere yetiştirilecek “Saha Teknisyeni” aramaktayız.
 
Pozisyonun Amacı:
Trimble Makina Kazı Tesviye Kontrol  Sistemlerinin kurulum işlemlerinde saha ekibinin bir üyesi olarak, müşteriye çözüm odaklı servis sunmak pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.
Başvuracak Adayların;
•Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,
•İş makinaları ve/veya endüstriyel makinalar da elektrik/elektronik arızacılık üzerine elektrik/ elektronik devre şeması okumasini bilen,
• En az 2 (iki) yıl saha/şantiye deneyimine sahip,
•Tercihen hidrolik kontrol sistemleri konularında bilgili ,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri İlişkileri Yetkili Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Müşteri İlişkileri Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv İthalat ve Pazarlama A.Ş’ nin Avcılar noktasında görevlendirilmek üzere Müşteri İlişkileri birimine bağlı olarak çalışacak 'Müşteri İlişkileri Yetkili Uzmanı 'olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.
Aranılan Nitelikler;
 
Lisans mezunu,
Tercihen Müşteri İlişkileri konusunda 4-5 yıl deneyim sahibi,
Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
Müşteri  ve başarı odaklı
MS Office uygulamalarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Mekanik TeknisyeniBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar ve İstinye Şubesi"nde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’nda 'Mekanik' Teknisyeni olarak görev yapacak, otomotiv sektöründe çalışmaya istekli; takım çalışmasına yatkın; öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler
* Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (otomotiv, motor, makine, elektrik/elektronik vb.)
* Erkek adaylar için askerliğini yapmış
* Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıllık iş deneyimine sahip
* Tercihen B sınıfı ehliyeti olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kaporta Teknisyeni İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Kaporta TeknisyeniBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar ve İstinye Şubesi"nde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’nda 'Kaporta' Teknisyeni olarak görev yapacak, otomotiv sektöründe çalışmaya istekli; takım çalışmasına yatkın; öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler
* Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (otomotiv, motor, makine, elektrik/elektronik vb.)
* Erkek adaylar için askerliğini yapmış
* Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıllık iş deneyimine sahip
* Tercihen B sınıfı ehliyeti olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bina Bakım Teknisyeni Adana Borusan Oto
Bina Bakım TeknisyeniBorusan Oto
Borusan Oto Adana Şubesi"nde İdari İşler Departmanı’nda 'Bina Bakım' Teknisyeni olarak görev yapacak, otomotiv sektöründe çalışmaya istekli; takım çalışmasına yatkın; öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler
 Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu
 Erkek adaylar için askerliğini yapmış
 Benzeri tesis yönetimi, bakım-onarım projelerinde görev almış, en az 2 yıl deneyimli
 İş güvenliği konusunda yüksek bilince sahip
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gümrükleme Uzmanı/Uzman Yrd.-Genel İlan Türkiye Borusan Lojistik
Gümrükleme Uzmanı/Uzman Yrd.-Genel İlanBorusan Lojistik
Borusan Lojistik Bor Gümrükleme ofislerinde oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Gümrükleme Uzmanları/Uzman Yardımcıları" aramaktayız.
Üniversite veya gümrük ve dış ticaret konusunda uzmanlık eğitimi veren meslek yüksekokullarından mezun,
Gümrük, dış ticaret veya ithalat/ihracat konularında en az 2 yıl tecrübeli,
Evrim Programını bilen,
MS Office programlarına hâkim,
Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Mühendisi Afyon Borusan Grubu
İnşaat MühendisiBorusan Grubu
Tazlar Tarım için Afyon lokasyonunda İnşaat Mühendisi aramaktayız.
 
Türkiye’nin eğitim alanında başarılı üniversitelerinin 4 yıllık lisans ya da lisansüstü programlarının İnşaat bölümlerinden mezun,
En az 5 senelik inşaat şantiye tecrübesi olan,
MS Office ve Autocad  programlarını ileri seviyede kullanabilen,
İngilizce bilgisine sahip,
İnsan iliskilerinde kuvvetli,
Seyahat engeli bulunmayan,
B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Aktif araç kullanabilen, 
Afyon'da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı İstanbul Borusan Lojistik
İş Güvenliği ve Çevre UzmanıBorusan Lojistik

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
A-B veya C sınıfı İş Güvenliği sertifikasına sahip,
İş Sağlığı ve Güvenliği alanında tecrübeli,
İş takibi konusunda başarılı,
İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında planlı ziyaretler şeklinde mobil olarak çalışabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe ve İdari İşler Elemanı Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Muhasebe ve İdari İşler ElemanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Ankara Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “Muhasebe ve İdari İşler Elemanı” aramaktayız.
 
İşin Amacı;
 
Şirket ihtiyaçlarına uygun olarak Bölge ve Şube Ofislerinin muhasebe kayıtlarının tek düzen hesap planı çerçevesinde SAP sistemine girişlerinin gerçekleştirilmesi ve İdari işler konusunda destek verilmesi.
Başvuracak Adayların;
MYO ve/veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer bir görevde en az iki yıllık deneyim sahibi,
Orta seviyede İngilizce bilen,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
SAP programı konusunda iyi düzeyde bilgi sahibi,
İletişimi, planlama ve koordinasyon yetkinliği güçlü, takipçi,
Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olmaları beklenmektedir.  
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Yönetim Sistem Mühendisi İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Kalite Yönetim Sistem MühendisiBorusan Lojistik

Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden (Endüstri-Makine-Elektrik-Elektronik Mühendisliği) mezun
 
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi  konularında en az 2 yıl tecrübeli
 
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ve 14064 Sera Gazı Emisyonlarının Hesaplanması konusunda bilgi sahibi, tercihen tecrübeli
 
İleri derecede bilgisayar bilgisine sahip
 
İyi derecede İngilizce bilen
 
İstanbul’da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Borusan Lojistik Özel Başvuru-Engelli İstanbul Borusan Lojistik
Borusan Lojistik Özel Başvuru-EngelliBorusan Lojistik
Borusan Lojistik'in Engelliler için özel başvuru ilanıdır, bu yolla yapılan başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır.
İlana internet ortamında yapacağınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta ve faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir. Grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Yetkili Uzman İstanbul Borusan Grubu
Satınalma Yetkili UzmanBorusan Grubu
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
En az 5 yıl Satınalma ve Kontrat Yönetimi tecrübesi olan,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Analiz etme ve alternatif fikirler üretme anlamında yüksek motivasyonu olan,
Analitik düşünme yetkinliği güçlü  ve raporlama konularında deneyimli,
Gelişmiş müzakere becerilerine sahip,
Sürekli tasarruf ve tüm gruba yönelik fark yaratma ilkesi ile hareket eden,
Tercihen SAP ve BI deneyimlerine sahip,
İleri düzeyde MS Office kullanabilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dönemsel Tahsilat Uzmanı (1 yıl) İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Dönemsel Tahsilat Uzmanı (1 yıl)Borusan Grubu

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun,
Tahsilat tarafında 2-3 yıl tecrübeli,
Muhasebe ve yasal mevzuata hakim,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve tercihen SAP bilen,
Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
İstanbul'da ikamet eden (Tercihen Anadolu Yakası)
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Yetkili Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Satınalma Yetkili UzmanıBorusan Lojistik

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer iş tanımında min. 3 yıl deneyim sahibi (Tercihen Lojistik sektörü deneyimi olan),
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office (özellikle Excel) programlarını çok iyi kullanabilen,
SAP kullanabilen, tercihen satınalma modülüne hakim,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net