Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 70
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İşletme Teknisyeni-Tekirdağ Tekirdağ Borusan Grubu
İşletme Teknisyeni-TekirdağBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Çorlu/Tekirdağ lokasyonundaki Rüzgar Santralinde görevlendirilmek üzere “İşletme Teknisyeni” aramaktayız.Başvuracak Adayların: MYO Elektrik, ve ilgili bölümlerinden mezun, Bezer görevlerde en az 5 yıl tecrübeli (Rüzgar ya da Hidroelektrik Santral tecrübesi tercih sebebidir) Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV) Seyahat engeli bulunmayan, Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim ve Gelişim Uzmanı Bursa Borusan Mannesmann
Teknik Eğitim ve Gelişim UzmanıBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı” aramaktayız. Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden (Makina, Metal, Mekatronik) mezun Tercihen benzer bir pozisyonda en az üç yıl deneyime sahip Eğitim ihtiyaç analizi, eğitim-gelişim programı tasarlama ve uygulama, eğitim etkinliğinin ölçülmesi ile ilgili konulara hâkim Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, iletişim ve sunum yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... BESYS
Satış DanışmanıBESYS
Borusan Oto İstinye Şubesinde Satış Departmanında 'Jaguar & Land Rover Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.• Üniversite mezunu• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis MühendisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi GOSB lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Mühendisi” aramaktayız.Genel Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun Benzer alanda en az 3 yıl iş tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP bilen MS Office uygulamalarına hakim Sürücü belgesine sahip Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan Müşteri odağı yüksek, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, analitik bakış açısına sahip Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı - BESys Kocaeli BESYS
Satış Destek Uzmanı - BESysBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB ofisinde görevlendirilmek üzere 'Satış Destek Uzmanı' arayışı içindeyiz. Üniversitelerin mühendislik birimlerinden mezun (makina, elektrik, mekatronik veya inşaat)  Diksiyonu düzgün Kendini ifade edebilen, karşı tarafın beklentisini anlayabilen Telefonda yaşanabilecek krizleri yönetebilen (sakin) Teknik konuları anlamaya yetkin Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış Ofis programlarını kullanıyor olması Tercihen CRM'i kullanmış olması
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem Muhasebe Stajyeri İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Uzun Dönem Muhasebe StajyeriBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji bünyesinde Maslak lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere ”Uzun Dönem Muhasebe Stajyeri” aramaktayız. Genel Nitelikler:  Üniversitelerin İİBF bölümlerinde eğitimi devam eden, Haftada 5 gün düzenli çalışabilecek, Ms Office programlarına hakim, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, Planlı çalışma ve iş takibi becerileri gelişmiş, Mali işler alanında kendini geliştirmek isteyen.
Stajyer        İlan Detayı
Mali Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Mali Kontrol UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik bünyesinde Kozyatağı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere ‘Mali Kontrol Uzmanı’ aramaktayız. Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en a az 3 yıl şirket tecrübesine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen Tercihen denetim tecrübesine sahip, SAP programını kullanan, Analiz kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mühendislik Destek Elemanı - Engelli Kocaeli BESYS
Mühendislik Destek Elemanı - EngelliBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze lokasyonunda görev alacak 'Mühendislik Destek Elemanı' arayışı içindeyiz. Tercihen ön lisans mezunu MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Tercihen SAP bilen Başlangıç seviyesinde İnglizce bilen Analitik düşünme, problem çözme ve sayısal raporlama becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Abkant ve Giyotin Makas Operatörü İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Abkant ve Giyotin Makas OperatörüBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Abkant ve Giyotin Makas Operatörü" arayışı içindeyiz. Liselerin veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Abkant ve Giyotin Operatörlüğü konusunda deneyimli, Teknik resimle çalışabilen, Problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek, Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Planlama Elemanı - Engelli İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Satış Planlama Elemanı - EngelliBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. En az lise mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Operatörü Bursa BORÇELİK
Kalite OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Kalite Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik, Metalurji bölümleri) mezunu, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mevzuat ve Süreç Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Mevzuat ve Süreç Yönetimi UzmanıBorusan Lojistik
Bor Gümrük şirketimizin Kozyatağı ofisinde görevlendirmek üzere Mevzuat ve Süreç Yönetimi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu Gümrük, dış ticaret alanında en az 3 yıl deneyim sahibi Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Dizayn Mühendisi -Yazılım - BESys İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Proje Dizayn Mühendisi -Yazılım - BESysBorusan Grubu
     Borusan Endüstriyel Sistemler bünyesinde değerlendirmek üzere Proje Dizayn Mühendisi arayışı içindeyiz.     • Elektrik/Elektrik-Elektronik, Yazılım veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun     • PLC programlama ve PLC bazlı otomasyon konularda deneyimli     • 4 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip     • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Dış Ticaret UzmanıBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimizin Kabataş / Salıpazarı lokasyonunda değerlendirmek üzere Dış Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Lisans mezunu Kendi alanında en az 3 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilgisi olan Ms Office programlarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Supervisor Kocaeli BESYS
Marketing SupervisorBESYS
We are looking for a 'Marketing Supervisor’ for our company Borusan Industrial Systems. University degree in Engineering, At least 5 years of strategic marketing, business devolopment experience Fluency in English, both written and spoken, Proficiency in MS Office applications, No restriction to travel, Advanced presentation, communication and interpersonal skills,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşları İstanbul(Avr.) BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Engelli Kadrosu için Takım ArkadaşlarıBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Otomotiv Grubu olarak İstanbul Avrupa Yakası'ndaki çeşitli lokasyonlarda görevlendirilmek üzere “Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşları” aramaktayız.  En az Lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excell) programlarını kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pano Teknisyeni (BESys) Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Pano Teknisyeni (BESys)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze tesisinde çalışacak Elektrik Pano Montaj Teknisyeni arayışı içindeyiz. Yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun Elektrik projelerini okuyabilen ve genel elektrik bilgisine sahip En az 1 yıl pano montajı konusunda tecrübesi olan İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze çevresinde ikamet eden Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Kahramanmaraş Kahramanmaraş Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis Teknisyeni - KahramanmaraşBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Kahramanmaraş lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Teknisyeni” aramaktayız. Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip Temel teknik ve motor kavramlarına hakim MS Office programlarına hakim Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçü Takım çalışmasına yatkın Temel İngilizce bilgisine sahip Erkek adaylar içn askerlik görevini tamamlamış Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Depo Personeli Kocaeli BESYS
Üretim Depo PersoneliBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB ofisinde görevlendirilmek üzere 'Üretim Depo Personeli' arayışı içindeyiz. Tercihen meslek lisesi elektrik bölümü mezunu, Depo süreçleri ve pano elektrik malzemeleri konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, Tercihen aktif olarak forklift operatörlüğü konusunda minimum 1 yıl tecrübeli, Ürün teslim alma ve ürün toplama operasyonlarında görev alacak, Depo operasyon ve sevkiyat işlemlerinin gerçekleştirilmesinde faaliyet gösterebilecek, Analitik düşünebilen, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Disiplinli ve sistematik çalışan, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen bilgisayar kullanabilen, B sınıfı ve forklift ehliyet sahibi olan, İstanbul Anadolu yakasında (Gebze, Tuzla, Pendik) ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Kalite MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mannesmann'da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş “Kalite Mühendisi”aramaktayız.Genel Nitelikler: • Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Tercihen çelik üretim veya çelik boru üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli,• ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi olan• Tercihen NDT Sertifikalarına sahip yada NDT bilgisi olan• Çok İyi derecede İngilizce bilen,• Ms Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen• Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.• Seyahat engeli olmayan, (B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan)• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve ilişki yönetimi yetilerine sahip, pratik, sonuç odaklı ve sağlıklı iletişim becerileri olan adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Servis Danışmanı-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.  Genel Nitelikler:  Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri, Otomotiv), Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden lisans derecesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Akademi Eğitim ve Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.) BORUSAN HOLDİNG A.Ş.
Akademi Eğitim ve Gelişim UzmanıBORUSAN HOLDİNG A.Ş.
Borusan Holding şirketimizin Rumelihisarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Borusan Akademi Eğitim ve Gelişim Uzmanı ” aramaktayız. Üniversitelerinin lisans ya da lisansüstü programlarının tercihen İşletme, İktisat, Psikoloji, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnsan kaynakları proje yönetimi, süreç geliştirme ve/veya eğitim gelişim alanında en az 3 yıl deneyimli, Tedarikçi yönetimi deneyimi olan, Analiz yeteneği güçlü ve iletişim odaklı olan, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkez Muhasebe Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Merkez Muhasebe Birim YöneticisiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere Merkez Muhasebe Birim Yöneticisi aramaktayız Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Minimum 6 yıl tercihen denetim sektörü tecrübesi olan, İleri derecede İngilizce bilen, Tercihen SMMM belgesine veya SPK lisansına sahip, Denetim, muhasebe, mevzuat, mali analiz ve kontrol konularında tecrübeli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Raporlama ve analiz yeteneği olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça ve Servis Satış Temsilcisi Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Yedek Parça ve Servis Satış TemsilcisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimizin Çayırova lokasyonunda değerlendirmek üzere Yedek Parça ve Servis Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun Tercihen benzer sektörde 2 yıl deneyime sahip MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan İstanbul veya Gebze’de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Mekanik Tasarım MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik bünyesinde Gemlik lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Mekanik Tasarım Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: • Üniversitelerin Makina, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Mekanik tasarım konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi, 3 boyutlu düşünebilme yeteneğine sahip,• Orta derecede İngilizce bilen,• Microsoft Office programlarını kullanabilen,• AutoCAD (Mechanical Desktop) ve Inventor programlarını çok iyi derecede kullanabilen,• Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen, okuyabilen ve uygulayabilen,• Proje arşivleme ve Dokümantasyon konusunda bilgi sahibi,• Bursa veya Gemlik'te ikamet eden/edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Satınalma MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik şirketimizin Bursa Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Satınalma Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: Mühendislik Fakültesi mezunu, Satınalma fonksiyonlarında min. 4 yıl deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şantiye Mühendisi Kocaeli, Tekirdağ Borusan Grubu
Şantiye MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik şirketimizin Çerkezköy ve Gölcük lokasyonlarında görevlendirilmek üzere “Şantiye Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: Mühendislik bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, En az 3 yıl şantiyede Mühendis ya da Yönetici olarak deneyim, İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Paketleme ElemanıBorusan Mannesmann
PAKETLEME ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın üretim bölümünde Paketleme Elemanı olarak çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Üretim ElemanıBorusan Mannesmann
ÜRETİM ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fason Kontrol Elemanı Kocaeli Kerim Çelik
Fason Kontrol ElemanıKerim Çelik
Kerim Çelik Mamulleri İmalat ve Tic. A.Ş. Gebze'de "Fason Kontrol Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Metal İşleri bölümü) mezunu, Kontrol, düzenleme, ambar süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze civarında ikamet etmek gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Mühendisi - Çanakkale - İzmir Çanakkale, İzmir Borusan Grubu
İşletme Mühendisi - Çanakkale - İzmirBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Çanakkale veya İzmir lokasyonlarında değerlendirmek üzere İşletme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 2 yıl enerji sektörü veya benzer alanda tecrübeli MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünme yetkinliği güçlü, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın Çanakkale veya İzmir'de yaşayan veya yaşabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi - Bandırma Balıkesir Borusan Grubu
İşletme Mühendisi - BandırmaBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Bandırma lokasyonlarında değerlendirmek üzere İşletme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 2 yıl enerji sektörü veya benzer alanda tecrübeli MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünme yetkinliği güçlü, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
İSG Birim YöneticisiBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Otomotiv şirketimizde değerlendirmek üzere İSG Birim Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. En az 5 yıl deneyimli B veya A sınıfı İş Güvenliği sertifikası olan Tercihen Çevre Mühendisi olmak üzere üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun                                                                                                          İngilizce bilgisi iyi seviye olan İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Seyahat engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Finansman UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı ofisinde görevlendirmek üzere Finansman Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun Benzer alanda en az 3 yıl tecrübeli Tercihen SAP FI modül bilgisine sahip MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanan İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vinç Operatörü Bursa BORÇELİK
Vinç OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Vinç Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Lise mezunu, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Satınalma UzmanıBorusan Holding
Borusan Grubu şirketlerinden Borusan Danışmanlık şirketimiz için Ataşehir lokasyonunda "Satınalma Uzmanı" aramaktayız.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 1-3 yıl deneyimli, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Organizasyon ve iletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, dikkatli ve detaylara önem veren, İş takibi ve sonuçlandırması konusunda yetkin Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı Bursa BORÇELİK
Teknik Eğitim Gelişim UzmanıBORÇELİK
Borusan Grubu olarak, Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı” aramaktayız. Teknik eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden (makine, metal, mekatronik) mezun Tercihen benzer bir pozisyonda en az iki yıl deneyime sahip Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve sunum yeteneğine sahip Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Geliştirme Yetkili Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Süreç Geliştirme Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda Tedarik Zinciri Çözüm Geliştirme Departmanı bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Süreç Geliştirme Yetkili Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen yüksek lisansını tamamlamış Tedarik zinciri ve lojistik süreçleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, Simülasyon konusunda ilgili ve tercihen deneyim sahibi, Tedarik zinciri ve nakliye optimizasyonu konuları ile ilgili, Analitik düşünme yeteneği yüksek, araştırma ve öğrenmeye açık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele Satış ve Müşteri Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Tele Satış ve Müşteri Destek Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonunda değerlendirmek üzere Tele Satış ve Müşteri Destek Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Lojistik sektöründe 2 yıl deneyimli Tercihen lojistik sektöründe tele satış ve/veya müşteri destek süreçlerinde deneyimli Üniversite mezunu İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın İstanbul’da ikamet eden   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Borusan Makina şirketimizin yeni kurulan iş biriminde İş Makinası alanında faaliyet gösteren müşterilerine yönelik sunduğu iş makinası kiralama hizmet paketini müşterilere aktarabilecek ve aktif saha satış yaparak bize katkı sağlayacak “Satış Temsilcisi” aramaktayız  Üniversite mezunu, Minimum 2 sene iş deneyimli, Girişimci ruha sahip, pratik ve sonuç odaklı İkna yeteneği gelişmiş ve sağlıklı iletişim becerileri olan, İnşaat ekipmanları ve iş makinası satış /kiralama tecrübesi olan Müşteri odaklı, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve kooperasyon yetilerine sahip Istanbul’da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgeli, Office programlarını kullanabilen,       İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BMGS - İK Saha Sorumlusu İstanbul(Asya) BESYS
BMGS - İK Saha SorumlusuBESYS
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda çalışacak İK Saha Sorumlusu arayışı içindeyiz. Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İşletme vb. bölümlerinden mezun Büyük alt yapı, otoyol, baraj, havalimanı veya benzeri büyük ölçekli inşaat projelerinde Personel özlük işleri & idari işler alanında görev almış, İstanbul’da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Saha çalışanlarının yönetimi konusunda deneyimli, Personel seçme sürecinde temel bilgi ve deneyim sahibi, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mini Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Mini Satış DanışmanıBorusan Oto
  Borusan Oto ATAŞEHİR Şubesi Satış Departmanında 'MINI-Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan, yetki ve sorumluluk üstlenebilecek, iletişim becerileri güçlü, müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.   • Üniversite mezunu • MS Office uygulamalarına hakim • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış • B sınıfı ehliyeti olan • Tercihen 30 yaşını aşmamış • Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Yazılım Geliştirme Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanı' aramaktayız. •Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar programcılığı bölümlerinden mezun,•.Net Platformunda C# ile uygulama geliştirme konusunda tecrübeli•Operasyonel Yazılım projelerinde geliştirmede en az 4 yıl deneyimli•OOP, SOA mimarileri ile Windows Forms ve ASP.NET ile en az iki yıl projeler geliştirmiş•Nesne Tabanlı Programlama, katmanlı mimari, uygulama analiz ve tasarım konularında tecrübeli•Tercihen WPF, MVC, MVVM, Entity Framework, WCF, WF konularında tecrübeli•Tercihen ORM, Design Patterns tecrübesi olan•Team Foundation Server konusunda bilgi sahibi•RDBMS tasarım ve performans konseptlerini bilen, T-SQL dilini kullanabilen•Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (SQL server ve/veya Oracle)•İyi derecede İngilizce bilen•Literatürü ve yeni trendleri takip edip kendini sürekli geliştiren•Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı•Takım çalışmasına yatkın, esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış•Seyahat Engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Çayırova Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis Teknisyeni - ÇayırovaBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Teknisyeni” aramaktayız. Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları bölümlerinden mezun Tercihen benzer alanda en az 1 yıl iştecrübesi olan B sınıfı sürücü belgesine sahip Dikkatli, disiplinli Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Mühendisi - BESys Kocaeli BESYS
Mekanik Dizayn Mühendisi - BESysBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB Ofisinde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,• Endüstriyel Tesis Projelerinin mekanik tasarımı alanında 2-3 yıl tecrübeli,• Isı transferi, termodinamik, akışkanlar mekaniği konularında sağlam altyapıya sahip,• Tercihen kojenerasyon / trijenerasyon enerji tesis tasarımı konusunda bilgi sahibi,• Orta seviyede İngilizce bilen,• AutoCad, Windows ve MS Office programlarına hakim,• Tercihen 3D tasarım programları kullanabilen,• Uluslararası ve lokal standartlar ve kodlar hakkında bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hammadde Planlama Uzmanı Bursa BORÇELİK
Hammadde Planlama UzmanıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Hammadde Planlama Uzmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir alanda minimum 1 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP programı bilgisi olan, Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çelik İmalat Tasarımcısı - BESys Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Çelik İmalat Tasarımcısı - BESysBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler, mühendislik ve dizayn yetenekleri ile müşterilerine endüstriyel tesisler, enerji üretim tesisleri, denizcilik,petrol ve doğalgaz endüstrilerinde anahtar teslimi hizmet vermektedir.Şirketimiz bünyesinde değerlendirmek üzere 'Çelik İmalat Tasarımcısı' arayışı içindeyiz. Tercihen inventor programını kullanabilen Makine/Gemi İnşaat Mühendisi veya yüksek okul mezunu, EN, AWSD 1.1 deneyimli, Min5 yıl çelik imalat/dizayn tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
BMW Satış DanışmanıBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Oto Avcılar Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje ve Metod Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Proje ve Metod MühendisiBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş. için 'Proje ve Metod Mühendisi' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Metalürji Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv yan sanayinde tecrübeli, Autocad bilgisi bulunan, CAD (2D / 3D) ve Ms Office programlarına hakim, Problem çözme teknikleri konusunda bilgi sahibi, Kalite standartları konusunda (ISO 9001:2000, ISO 16949, ISO/TS 14001) bilgi sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Elemanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Mali İşler ElemanıBorusan Grubu
Tazlar Tarım için  Mali İşler Elemanı rolünde arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye veya muhasebe bölümlerinden mezun Muhasebe alanında  1-2 yıl deneyim sahibi, Tercihen S.A.P. programını kullanabilen (zorunlu değil) Ms Office programlarına orta düzeyde hakim Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim becerisi gelişmiş, Çözüm odaklı, proaktif olan ve analitik düşünen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis TeknisyeniBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
 İş Makinaları ve Güç Sistemleri'nde dünya lideri Caterpillar'ın Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan şirketimizin Gebze - Çayırova'da “Servis Teknisyeni” olarak görevlendirilmek üzere, sorumluluk almaya istekli, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, iş geliştirme kapasitesi yüksek, sosyal ilişkileri güçlü profesyonellerle çalışmayı arzu ediyoruz.  Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Endüstri Meslek Lisesi ya da Teknik Liselerin gemi makina, makina ya da motor bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış, Seyahat engeli olmamak, Tercihan İngilizce bilgisine sahip olmak MS Office uygulamalarına hakim, Sürücü belgesine sahip, Tercihen ticari gemilerde en az 1 yıl deneyim, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İleri Planlama Analisti / Yazılımcı Bursa BORÇELİK
İleri Planlama Analisti / YazılımcıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayi Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde, Bilgi Teknolojileri departmanında 'İleri Planlama Analist/Yazılımcı' olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Bilgisayar veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun C# konusunda tecrübeli Linq (Language Integrated Query) ve WPF (Windows Presentation Foundation)  bilgisi bulunan Entity Framework ile veri tabanı tasarımı ve yönetimi konusunda bilgi sahibi Genetik algoritma, tabu search vb. metasezgisel algoritmalar konusunda bilgi sahibi (tercihen) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
JLR Satış Danışmanı Adana Borusan Oto
JLR Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Tarsus Şubesinde Satış Departmanında 'Jaguar & Land Rover Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.• Üniversite mezunu• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cafe Servis Personeli Tekirdağ Borusan Oto
Cafe Servis PersoneliBorusan Oto
Borusan Oto'nun yeni açılacak Çorlu Şubesi'nde İdari İşler Departmanı'na bağlı 'Cafe Servis Personeli'olarak görev alacak, müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip takım arkadaşı arıyoruz.  Benzer bir pozisyonda min. 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen ön lisans ya da lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, B sınıfı ehliyet sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Operatörü Bursa BORÇELİK
Paketleme OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde 3 ay belirli süreli olarak "Paketleme Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine) mezunu, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ar-Ge Mühendisi İstanbul(Asya) Borusan ARGE
Ar-Ge MühendisiBorusan ARGE
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Borusan grubun Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız. Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış Tercihen yazılım, danışmanlık, üretim veya lojistik sektörlerinde min. 1 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, JAVA, C#, Python gibi programlama dillerini kullanabilen Optimizasyon algoritmaları ve çözücüleri konusunda bilgi sahibi Rota, çizelgeleme, network, stok, talep, tüketim, üretim modelleme, tahmin ve optimizasyonu konusunda çalışmaya istekli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Temsilcisi Bursa BORÇELİK
İhracat Satış TemsilcisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “İhracat Satış Temsilcisi" aramaktayız. Tercihen Lisans veya Yüksek Lisans mezunu, İhracat satış alanında tercihen 1-2 yıl deneyimli ( Tercihen metal sektöründe deneyimli), MS Office uygulamalarına hâkim, İyi derecede İngilizce, tercihen ikinci yabancı dil bilgisine hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
AvukatBorusan Mannesmann Boru
 Borusan Mannesmann Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Avukat” aramaktayız.  Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, Tercihen sanayi sektöründe olmak üzere min. 4 yıl Avukatlık deneyimi bulunan, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku alanlarında deneyim sahibi, Uluslararası mal satış, satınalma, acentelik sözleşmeleri, konsorsiyum sözleşmelerine hakim MS Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sorumluluk ve başarma duygusu yüksek, zaman yönetiminde başarılı, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Güçlü iletişim becerilerine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölgesel Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Bölgesel Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş. için'Bölgesel Satış Temsilcisi' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu İletişim becerisi kuvvetli Olumlu düşünce yapısına sahip Başarma azmine sahip MS Office programlarına hakim Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden  B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı - Gemlik Bursa Borusan Lojistik
İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı - GemlikBorusan Lojistik
En az 3 yıl deneyimli C veya B sınıfı İş Güvenliği sertifikası olan Tercihen Çevre Mühendisi olmak üzere üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun                                                                                                          Tercihen inşaat, tersane veya Liman tecrübesine sahip, saha deneyimi olan      İngilizce bilgisi iyi seviye olan                                                             İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Gemlik veya Bursa'da ikamet eden   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CAT EPC Proposal Engineer Kocaeli BESYS
CAT EPC Proposal EngineerBESYS
We are looking for a 'CAT EPC Proposal Engineer' for our company Borusan Industrial Systems. • Review of invitation to bid documentation, understand and analyse invitation to bid requirements• Involve in the proposal development strategy• Participate in technical sales where necessary• Prepare detailed documentation (both technical and commercial) to support proposal industrial and power plant projects• Liasion with internal departments to ensure that invitation to bid requirements are met• Prepare pricing estimate
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalın 6 Sigma Departmanı Asistanı İstanbul(Avr.) BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Yalın 6 Sigma Departmanı AsistanıBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Yalın 6 Sigma Departman Asistanı” aramaktayız.Genel Nitelikler: Ön lisans / Lisans mezunu, MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim, İlişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü, İş Takip Becerisi, Aynı Anda Birden fazla işi yapabilme becerisi,     Dokümantasyon Becerisi, Bilgi Akışı Sağlama Becerisi, Bireysel motivasyona sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Asistanı - İcra Kurulu Üyesi Kocaeli BESYS
İş Asistanı - İcra Kurulu ÜyesiBESYS
Borusan Makina ve Güç Sistemleri bünyesinde Yeni Nesil Yetenek programı kapsamında Gebze lokasyonunda çalışmak üzere “Borusan Güç Sistemleri Direktörü İş Asistani” aramaktayız.• Üniversitelerin 4 yıllık Lisans programlarının Mühendislik Bölümlerinden mezun; tercihen MBA Programını tamamlamış,• En az 2-3 yıllık tecrübeye sahip,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• Karmaşık problemleri analitik şekilde hızla çözen,• Seyahat engeli olmayan,• Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime ve yeniliklere açık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Operatörü İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Mekanik Bakım OperatörüBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Mekanik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Makine bakım, onarım ile mekanik, hidrolik, pnomatik arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen ve ekip çalışmasına yatkın,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) SUPSAN MOTOR SUPAPLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Elektrik Bakım ElemanıSUPSAN MOTOR SUPAPLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Elektrik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Bakım, onarım ve arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Elektrik şemalarını okuyabilen, otomasyon sistemleri (PLC), elektrik/ elektronik bakım ve onarım konularında tecrübeli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operatör Eğitmeni İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Operatör EğitmeniBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri bünyesinde sürdürülen yeni iş modelimizde görev alarak, yeni iş makinası operatör eğitim sürecinde aktif rol alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Operatör Eğitmeni" aramaktayız.- En az 5 yıl saha deneyimi ( aktif makine kullanmış olması şiddetle tercih edilir özellikle HEX ,BHL)- Diksiyonu düzgün , kendini rahat ifade edebilen , eğitim verebilme kabiliyetine sahip- G Sınıfı ehliyeti olan ( tercih edilir)- En az  ilköğretim mezunu 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Salesforce Developer İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Salesforce DeveloperBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina Güç Sistemleri şirketimiz için 'Salesforce Yazılım Geliştirme Uzmanı' arayışı içindeyiz. İlgili alanlarda yüksek öğrenime sahip Yazılım sistemleri, web sayfaları, veritabanı ve mobil uygulamaların geliştirilmesi ve entegrasyonunda deneyimli 401 Developer sertifikasına sahip, tercihen Satış ya da Servis Cloud sertifikasına sahip Salesforce projelerinde yer almış SAP uygulamalarına hakim Gerekli bilgileri anında bulmak için güçlü bir araştırma yeteneği ve isteğine sahip İyi derecede İngilizce bilen Simülasyon, optimizasyon, programlama yetkinliğine sahip tercihen en az 5 yıl modelleme sürecinde çalışmış, bu süre zarfında simülasyon, optimizasyon sistemlerini kurmuş ve yönetmiş Veri yönetimi, toplanması ve analizi konularında tecrübeli Teknolojiyi takip eden, güncel yöntemleri mevcut operasyonlarına entegre edebilecek. Analitik Sisem dizayn/tasarlama, modelleme ve kurma yetkinliği yüksek Proje yönetimi konusunda deneyimli Koordinasyon becerileri yüksek Hedef ve çözüm odaklı Yeni teknolojileri ve uygulamaları takip eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El ve Kiralama Müdürü İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
2. El ve Kiralama MüdürüBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş. bünyesinde Gebze lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “2. El ve Kiralama Müdürü” aramaktayız.  Lisans programlarının Makina Müh, Gemi Makinları Müh veya Elektrik / Elektrik-Elektronik Müh bölümlerinden mezun, Satış alanında en az 5 yıllık deneyime sahip İleri derecede İngilizce bilen, Seyehat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Borusan ARGE
ARGE MühendisiBorusan ARGE
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız.  Makine Mühendisliği bölümünde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış Tercihen otomotiv, savunma ve havacılık  sektörlerinde ürün geliştirme prensipleri konusunda min. 2 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, CATIA veya diğer CAD yazılımlarını kullanabilen Sistem modelleme ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Matlab/Simulink, ADAMS kullanabilen, Yapısal Analiz konusunda tecrübeli, ANSYS, ABAQUS, NASTRAN kullanabilen Test ve doğrulama tecrübesi olan, veri toplama ve işleme konusunda tecrübeli, Dewesoft, dSpace, Labview kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı