Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 69
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tele Satış ve Müşteri Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Tele Satış ve Müşteri Destek Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonunda değerlendirmek üzere Tele Satış ve Müşteri Destek Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Lojistik sektöründe 2 yıl deneyimli Tercihen lojistik sektöründe tele satış ve/veya müşteri destek süreçlerinde deneyimli Üniversite mezunu İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın İstanbul’da ikamet eden   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Survey & Design Engineer İstanbul(Avr.) Borusan Holding
Senior Survey & Design EngineerBorusan Holding
We are looking for a “Senior Survey & Design Engineer” to join  Borusan-EnBW Energy Company.  Bachelors degree or comparable higher education in Civil Engineering and/or Surveying Engineering and/or Transportation Engineering Minimum seven years of experience in a similar position  Excellent command of both verbal and spoken English Flexible and no restrictions for travel B class driver license Analytical thinking and have strong communication skills Military service must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mini Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Mini Satış DanışmanıBorusan Oto
  Borusan Oto ATAŞEHİR Şubesi Satış Departmanında 'MINI-Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan, yetki ve sorumluluk üstlenebilecek, iletişim becerileri güçlü, müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.   • Üniversite mezunu • MS Office uygulamalarına hakim • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış • B sınıfı ehliyeti olan • Tercihen 30 yaşını aşmamış • Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Operatörü İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Mekanik Bakım OperatörüBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Mekanik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Makine bakım, onarım ile mekanik, hidrolik, pnomatik arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen ve ekip çalışmasına yatkın,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Bakım Planlama SorumlusuBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Grubu olarak Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Merkez lokasyonunda aşağıdaki niteliklere sahip " Bakım Planlama Sorumlusu" aramaktayız.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen benzer pozisyonda çalışmış  MS Office programlarına hakim, bilgisayar kullanabilen İletişim ve Koordinasyon becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Memuru İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Muhasebe MemuruBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizde değerlendirmek üzere  Muhasebe Memuru arayışımız bulunmaktadır.  Lisans bölümlerinden mezun En çok 1 yıllık deneyime sahip Tek düzen hesap bilgisi olan Temel muhasebe bilgisine sahip Cari hesap takibi kuvvetli. Tercihen SAP bilen Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Paketleme Operatörü Bursa BORÇELİK
Paketleme OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde 3 ay belirli süreli olarak "Paketleme Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine) mezunu, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araç Filo Takip Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Araç Filo Takip UzmanıBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makine bünyesinde Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere ‘Araç Filo Takip Uzmanı’ aramaktayız. Lisans mezunu, tercihen üniversitelerin otomotiv ile ilgili bölümlerinden mezu Otomotiv sektörü veya filo operasyon ve filo yönetimi konusunda deneyimli MS Office uygulamalarını, özellikle MS Excel’i ileri düzeyde kullanabilen Tercihen, SAP kullanma tecrübesi olan Raporlama becerisi yüksek Sunum teknikleri ve sunum becerisi konusunda yetkin Araştırma, planlama ve takip yönü gelişmiş Detay odaklı, problem çözme, analitik düşünme becerilerine sahip B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
İç Satış TemsilcisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İç Satş Temsilcisi ” aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim yeteneği güçlü ve hedef odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Ofis uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Supsan
Elektrik Bakım ElemanıSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Elektrik Bakım Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.•       Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,•       Bakım, onarım ve arıza tespiti konularında en az 2 yıl deneyimli,•       Elektrik şemalarını okuyabilen, otomasyon sistemleri (PLC), elektrik/ elektronik bakım ve onarım konularında tecrübeli,•       Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen,•       Askerlik görevini tamamlamış,•       Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölgesel Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Bölgesel Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş. için'Bölgesel Satış Temsilcisi' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu İletişim becerisi kuvvetli Olumlu düşünce yapısına sahip Başarma azmine sahip MS Office programlarına hakim Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden  B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Uygulama Mühendisi Kocaeli BESYS
Saha Uygulama MühendisiBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB ofisinde görevlendirilmek üzere 'Saha Uygulama Mühendisi' arayışı içindeyiz. Üniversitelerin Makina mühendisliği bölümünden mezun olmak En az 3 yıl şantiye deneyimli Thermodinomik,Isıtma,soğutma, akışkanlar mekaniği konularına hakim Sahadaki mekanik tesisatların PID’ye göre takibini yapacak, uygulamaya hakim Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanabilen Yoğun iş temposuna ve şantiye ortamına uyabilecek İletişim becerileri güçlü Analitik düşünebilen, vizyon sahipi, sorumluluk sahbi ve disiplinli Zamanı iyi yönetebilen, ekip çalışmasına uygun Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Temsilcisi Bursa BORÇELİK
İhracat Satış TemsilcisiBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “İhracat Satış Temsilcisi" aramaktayız. Tercihen Lisans veya Yüksek Lisans mezunu, İhracat satış alanında tercihen 1-2 yıl deneyimli ( Tercihen metal sektöründe deneyimli), MS Office uygulamalarına hâkim, İyi derecede İngilizce, tercihen ikinci yabancı dil bilgisine hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Motor Tamir ve Test Operatörü İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Motor Tamir ve Test OperatörüBorusan Grubu
Borusan Supsan bünyesinde Halkalı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Motor Tamir ve Test Operatörü” aramaktayız. Genel Nitelikler: Binek ve hafif ticari, benzinli ve dizel motor tamiri, bakımı,  konusunda min 5 yıl  deneyimli, Komple motor  ve ekipmalarını söküp tamiri yapıp toplayabilecek, Hasar tespit ve hasar nedenini bulma tecrübesine sahip, Tercihen Motor Meslek Lisesi veya EML mezunu, Avrupa kıtasında ikamet eden, Askerliğini yapmış adayların başvuruları beklenmektedir.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrükleme Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Gümrükleme Uzmanı/Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Bor Gümrük İstanbul Kozyatağı ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Gümrükleme Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin Dış Ticaret, Gümrük İşletme, Lojistik vb. bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen makine, yedek parça, petro kimya ve otomotiv sektörlerinde deneyimli, Evrim gümrük programına hakim. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2. El ve Kiralama Müdürü İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
2. El ve Kiralama MüdürüBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş. bünyesinde Gebze lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “2. El ve Kiralama Müdürü” aramaktayız.  Lisans programlarının Makina Müh, Gemi Makinları Müh veya Elektrik / Elektrik-Elektronik Müh bölümlerinden mezun, Satış alanında en az 5 yıllık deneyime sahip İleri derecede İngilizce bilen, Seyehat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Procurement Engineer - BESys Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Technical Procurement Engineer - BESysBorusan Grubu
We are looking for an 'Technical Procurement Engineer' for our new company Borusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.• Bachelor’s Degree in Engineering• 5+ years of commercial or procurement experience in energy and industrial projects• Fluency in spoken and written English• Good communication skills• Excellent computer skills a must. To include as a minimum MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Office and internet based applications
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İzmir Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Satış MühendisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimiz için İzmir lokasyonunda "Satış Mühendisi" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik bölümlerinden mezun İzmir yada Antalya' da ikamet eden MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesine sahip Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan Tercihen benzer sektörde 3 yıl deneyime sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann
Üretim Planlama MühendisiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann şirketimizin Gemlik lokasyonunda Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere “Üretim Planlama Mühendisi” aramaktayız. • Üniversitelerin Endüstri veya İşletme Mühendisliği ya da ilgili diğer mühendislik bölümlerinden mezun• En az 2 yıl Üretim Planlama alanında çalışmış• İyi derecede İngilizce bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Koordinasyon ve ilişki yönetimi becerilerine sahip• Pratik, sonuç odaklı ve iletişim becerisi yüksek olan• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kara Nakliye Memuru-İstanbul İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru-İstanbulBorusan Lojistik
Tercihen Üniversite veya MYO mezunu Lojistik sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim, tercihen SAP hakkında bilgi sahibi Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü Organizasyon becerisi yüksek Tercihen aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşları İstanbul(Avr.) BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Engelli Kadrosu için Takım ArkadaşlarıBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Otomotiv Grubu olarak İstanbul Avrupa Yakası'ndaki çeşitli lokasyonlarda görevlendirilmek üzere “Engelli Kadrosu için Takım Arkadaşları” aramaktayız.  En az Lise mezunu, Tercihen MS Office (Word, Excell) programlarını kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi_Dönemsel İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis Mühendisi_DönemselBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin 3. Havalimanı şantiyesinde dönemsel görevlendirilmek üzere “Servis Mühendisi” aramaktayız.Genel Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun En az 2 yıl iş makinaları alanında tecrübesi olan Tercihen şantiye tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Borusan Mannesmann
Mekanik Bakım ElemanıBorusan Mannesmann
MEKANİK BAKIM ELEMANI   Genel nitelikler:Borusan Mannesmann Gemlik Fabrikamızın Mekanik Bakım departmanında çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek Mekanik Bakımcı arıyoruz.  Yüksek Okul veya Endüstri Meslek Liselerinin Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye, Mekatronik veya Motor bölümlerinden mezun Üretim sektöründe mekanik bakım-onarım alanında en az 3 yıl deneyimli Mekanik arıza bulma ve giderme tecrübesine sahip, Hidrolik, pnomatik, mekanik sistemler hakkında iyi derecede; elektrik-elektronik sistemler hakkında temel bilgisi olan Tercihen elektrik ark kaynağı ve gazaltı kaynağı yapabilen Tercihen teknik resim okuyabilen, Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Gemlik veya Bursa’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garanti Uzmanı Tekirdağ Borusan Oto
Garanti UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto Çorlu Şubesinde SSH Departmanında 'Garanti Uzmanı' olarak görev yapacak, yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu (Tercihen Otomotiv Öğretmenliği), İyi derecede ingilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, Min. 6 ay Garanti süreç ve prosedürlerinde deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIMCI Bursa BESYS
MEKANİK BAKIMCIBESYS
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Mekanik Bakımcı" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mekanik Bakım konusunda tecrübeli, Tercihen hidrolik/pnömatik ve mekanik arıza giderme tecrübesi olan, Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gazaltı ve Elektrik Kaynakçısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Gazaltı ve Elektrik KaynakçısıBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Gazaltı ve Elektrik Kaynakçısı" arayışı içindeyiz. Tercihen yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış, Gazaltı ve Elektrik Metodlarında ASME, EN veya AWS Sertifikalı En az 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi - BESys Kocaeli BESYS
Proses Mühendisi - BESysBESYS
Şirketimizin GOSB Ofisinde görevlendirilmek üzere 'Proses Mühendisi' arayışı içindeyiz. Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel tesisler, Enerji santralleri ve Petrol&Gaz endüstrisine ait projelerinin proses tasarımı alanında 2-3 yıl tecrübeli, Hidrolik hesaplama; ekipman ve enstrüman proses spesifikasyonlarını hazırlama; boru, kontrol vanası, eminyet vanası boyutlandırma konularında yeterli tecrübeye sahip, Daha önce P&ID ile çalışmış ve P&ID okumasını bilen, Proses kontrol ve otomasyon konusunda bilgisi olan, Daha önce Proses modelleme ve simulasyon programı kullanmış olan (Hysys, Pro/II, Chemcad, vb.), Uluslararası ve yerel standartlar ve kodlar hakkında genel bilgi sahibi, Windows ve MS Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi -Trabzon Trabzon Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis Mühendisi -TrabzonBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimizin Traabzon lokasyonunda değerlendirmek üzere Servis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.·         Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,·         Benzer alanda 2 yıl deneyimli,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Tercihen SAP bilen,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Sürücü belgesine sahip,·         Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan,·         Müşteri odağı yüksek, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, analitik bakış açısına sahip,·         Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren,·         Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Operatörü İstanbul(Avr.) BESYS
Kalite OperatörüBESYS
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Kalite Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  EML (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu, Kalite süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek, Bayan / Bay adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP BI Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
SAP BI DanışmanıBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş. bünyesinde Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “SAP BI Danışmanı ” aramaktayız.Genel Nitelikler:* Üniversitelerin mühendislik ve işletme fakültelerinden mezun* SAP BI modül danışmanlığında en az 5 yıl deneyimli* İyi derecede İngilizce bilgisine sahip* Tercihen BO bilgisine sahip* Tecihen ABAP programlama geliştirme konusunda deneyim sahibi* Analitik düşünme, problem çözme becerisine sahip* Çözüm odaklı* Güçlü iletişim becerisine sahip* Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Destek Elemanı Kocaeli BESYS
Proje Destek ElemanıBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB ofisinde görevlendirilmek üzere Proje Destek Elemanı arayışı içindeyiz. Tercihen ön lisans mezunu MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen SAP bilen Başlangıç seviyesinde İnglizce bilen Analitik düşünme, problem çözme ve sayısal raporlama becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
İSG UzmanıBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin  Halkalı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İSG Uzmanı” aramaktayız.  Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun En az C sınıfı İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası sahibi Üretim yapan tesislerde çalışmış ve tercihen metal sektörü tecrübesi olan (en az 2 yıl deneyimli) OHSAS 18001 ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri konusunda en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Organizasyondaki tüm birimler ile etkin iletişim kurabilecek düzeyde iletişim becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın Sahada çalışmaya istekli İngilizce bilgisi iyi seviye olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
JLR Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Oto
JLR Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesinde Satış Departmanında 'Jaguar & Land Rover Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.• Üniversite mezunu• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Memuru_Dönemsel İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Memuru_DönemselBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonunda değerlendirmek üzere Dönemsel Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Memuru arayışımız bulunmaktadır. En az ilgili MYO bölümlerinden mezun En çok 1 yıllık deneyime sahip İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Temel finansal kavramlara hakim Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü Takım çalışmasına yatkın Tercihen SAP bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi - Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis Mühendisi - AnkaraBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimizin Ankara lokasyonunda değerlendirmek üzere Servis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.·         Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,·         Benzer alanda 2 yıl deneyimli,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Tercihen SAP bilen,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Sürücü belgesine sahip,·         Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan,·         Müşteri odağı yüksek, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, analitik bakış açısına sahip,·         Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren,·         Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı - Salıpazarı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Muhasebe Uzmanı - SalıpazarıBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina Salıpazarı lokasyonumuzda Muhasebe Uzmanı olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun En az 2 yıl deneyimli. Genel muhasebe alanında tecrübe edinmiş, SAP Muhasebe bilgisi (tercihen) Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Internal Audit Specialist İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Internal Audit SpecialistBorusan Holding
Borusan Holding is looking for “Internal Audit Specialist” with the following qualifications to join Internal Audit Department based in Perili Köşk.• University degree in Business Administration or related disciplines• Advance level of English both written and verbal. Russian knowledge is preferred as a second language• Experience in financial and operational audits• 1-3 years of related work experience in auditing• Excellent knowledge of MS Office applications• Mobility in Turkey and abroad (Min. %50 mobility)• No military obligation for male candidates• Ability to work with risk and control matrix and similar audit tools is a plus• Strong process flow and process map analysis skills• Experience and/or familiarity with IT auditing is preferred.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Audit Senior Specialist İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Internal Audit Senior SpecialistBorusan Holding
Borusan Holding is looking for “Internal Audit Senior Specialist” with the following qualifications to join Internal Audit Department based in Perili Köşk.• University degree in Business Administration or related disciplines• Advance level of English both written and verbal. Russian knowledge is preferred as a second language• Experience in financial and operational audits• 4-6 years of related work experience in auditing• Excellent knowledge of MS Office applications• Mobility in Turkey and abroad (Min. %50 mobility)• No military obligation for male candidates• Ability to work with risk and control matrix and similar audit tools is a plus• Strong process flow and process map analysis skills• Experience and/or familiarity with IT auditing is preferred.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Teknisyeni-Tekirdağ Tekirdağ Borusan Grubu
İşletme Teknisyeni-TekirdağBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Çorlu/Tekirdağ lokasyonundaki Rüzgar Santralinde görevlendirilmek üzere “İşletme Teknisyeni” aramaktayız.Başvuracak Adayların: MYO Elektrik, ve ilgili bölümlerinden mezun, Bezer görevlerde en az 5 yıl tecrübeli (Rüzgar ya da Hidroelektrik Santral tecrübesi tercih sebebidir) Yüksek gerilim tesisinde çalışma yetki belgesine haiz, (EKAT-154kV) Seyahat engeli bulunmayan, Vardiyalı sistemde çalışmaya istekli, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim ve Gelişim Uzmanı Bursa Borusan Mannesmann
Teknik Eğitim ve Gelişim UzmanıBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı” aramaktayız. Teknik Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden (Makina, Metal, Mekatronik) mezun Tercihen benzer bir pozisyonda en az üç yıl deneyime sahip Eğitim ihtiyaç analizi, eğitim-gelişim programı tasarlama ve uygulama, eğitim etkinliğinin ölçülmesi ile ilgili konulara hâkim Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, iletişim ve sunum yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis MühendisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi GOSB lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Mühendisi” aramaktayız.Genel Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun Benzer alanda en az 3 yıl iş tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP bilen MS Office uygulamalarına hakim Sürücü belgesine sahip Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan Müşteri odağı yüksek, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, analitik bakış açısına sahip Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı - BESys Kocaeli BESYS
Satış Destek Uzmanı - BESysBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB ofisinde görevlendirilmek üzere 'Satış Destek Uzmanı' arayışı içindeyiz. Üniversitelerin mühendislik birimlerinden mezun (makina, elektrik, mekatronik veya inşaat)  Diksiyonu düzgün Kendini ifade edebilen, karşı tarafın beklentisini anlayabilen Telefonda yaşanabilecek krizleri yönetebilen (sakin) Teknik konuları anlamaya yetkin Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış Ofis programlarını kullanıyor olması Tercihen CRM'i kullanmış olması
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Mali Kontrol UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik bünyesinde Kozyatağı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere ‘Mali Kontrol Uzmanı’ aramaktayız. Üniversite mezunu, Benzer bir pozisyonda en a az 3 yıl şirket tecrübesine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen Tercihen denetim tecrübesine sahip, SAP programını kullanan, Analiz kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mühendislik Destek Elemanı - Engelli Kocaeli BESYS
Mühendislik Destek Elemanı - EngelliBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze lokasyonunda görev alacak 'Mühendislik Destek Elemanı' arayışı içindeyiz. Tercihen ön lisans mezunu MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen Tercihen SAP bilen Başlangıç seviyesinde İnglizce bilen Analitik düşünme, problem çözme ve sayısal raporlama becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Abkant ve Giyotin Makas Operatörü İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Abkant ve Giyotin Makas OperatörüBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Abkant ve Giyotin Makas Operatörü" arayışı içindeyiz. Liselerin veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Abkant ve Giyotin Operatörlüğü konusunda deneyimli, Teknik resimle çalışabilen, Problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek, Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Planlama Elemanı - Engelli İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Satış Planlama Elemanı - EngelliBorusan Mannesmann Boru
Borusan Mannesmann şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. En az lise mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Operatörü Bursa BORÇELİK
Kalite OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Kalite Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik, Metalurji bölümleri) mezunu, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mevzuat ve Süreç Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Mevzuat ve Süreç Yönetimi UzmanıBorusan Lojistik
Bor Gümrük şirketimizin Kozyatağı ofisinde görevlendirmek üzere Mevzuat ve Süreç Yönetimi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu Gümrük, dış ticaret alanında en az 3 yıl deneyim sahibi Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Dizayn Mühendisi -Yazılım - BESys İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Proje Dizayn Mühendisi -Yazılım - BESysBorusan Grubu
     Borusan Endüstriyel Sistemler bünyesinde değerlendirmek üzere Proje Dizayn Mühendisi arayışı içindeyiz.     • Elektrik/Elektrik-Elektronik, Yazılım veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun     • PLC programlama ve PLC bazlı otomasyon konularda deneyimli     • 4 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip     • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Supervisor Kocaeli BESYS
Marketing SupervisorBESYS
We are looking for a 'Marketing Supervisor’ for our company Borusan Industrial Systems. University degree in Engineering, At least 5 years of strategic marketing, business devolopment experience Fluency in English, both written and spoken, Proficiency in MS Office applications, No restriction to travel, Advanced presentation, communication and interpersonal skills,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pano Teknisyeni (BESys) Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Pano Teknisyeni (BESys)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze tesisinde çalışacak Elektrik Pano Montaj Teknisyeni arayışı içindeyiz. Yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun Elektrik projelerini okuyabilen ve genel elektrik bilgisine sahip En az 1 yıl pano montajı konusunda tecrübesi olan İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze çevresinde ikamet eden Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Kahramanmaraş Kahramanmaraş Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis Teknisyeni - KahramanmaraşBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Kahramanmaraş lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Teknisyeni” aramaktayız. Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip Temel teknik ve motor kavramlarına hakim MS Office programlarına hakim Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçü Takım çalışmasına yatkın Temel İngilizce bilgisine sahip Erkek adaylar içn askerlik görevini tamamlamış Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Depo Personeli Kocaeli BESYS
Üretim Depo PersoneliBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB ofisinde görevlendirilmek üzere 'Üretim Depo Personeli' arayışı içindeyiz. Tercihen meslek lisesi elektrik bölümü mezunu, Depo süreçleri ve pano elektrik malzemeleri konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, Tercihen aktif olarak forklift operatörlüğü konusunda minimum 1 yıl tecrübeli, Ürün teslim alma ve ürün toplama operasyonlarında görev alacak, Depo operasyon ve sevkiyat işlemlerinin gerçekleştirilmesinde faaliyet gösterebilecek, Analitik düşünebilen, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Disiplinli ve sistematik çalışan, Saha operasyonlarında aktif olarak görev alabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen bilgisayar kullanabilen, B sınıfı ve forklift ehliyet sahibi olan, İstanbul Anadolu yakasında (Gebze, Tuzla, Pendik) ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Kalite MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mannesmann'da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş “Kalite Mühendisi”aramaktayız.Genel Nitelikler: • Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Tercihen çelik üretim veya çelik boru üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli,• ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi olan• Tercihen NDT Sertifikalarına sahip yada NDT bilgisi olan• Çok İyi derecede İngilizce bilen,• Ms Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen• Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.• Seyahat engeli olmayan, (B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan)• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve ilişki yönetimi yetilerine sahip, pratik, sonuç odaklı ve sağlıklı iletişim becerileri olan adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Akademi Eğitim ve Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.) BORUSAN HOLDİNG A.Ş.
Akademi Eğitim ve Gelişim UzmanıBORUSAN HOLDİNG A.Ş.
Borusan Holding şirketimizin Rumelihisarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Borusan Akademi Eğitim ve Gelişim Uzmanı ” aramaktayız. Üniversitelerinin lisans ya da lisansüstü programlarının tercihen İşletme, İktisat, Psikoloji, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnsan kaynakları proje yönetimi, süreç geliştirme ve/veya eğitim gelişim alanında en az 3 yıl deneyimli, Tedarikçi yönetimi deneyimi olan, Analiz yeteneği güçlü ve iletişim odaklı olan, MS Ofis uygulamalarına hakim, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Merkez Muhasebe Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Merkez Muhasebe Birim YöneticisiBorusan Mannesmann
Borusan Mannesmann Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere Merkez Muhasebe Birim Yöneticisi aramaktayız Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Minimum 6 yıl tercihen denetim sektörü tecrübesi olan, İleri derecede İngilizce bilen, Tercihen SMMM belgesine veya SPK lisansına sahip, Denetim, muhasebe, mevzuat, mali analiz ve kontrol konularında tecrübeli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Raporlama ve analiz yeteneği olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça ve Servis Satış Temsilcisi Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Yedek Parça ve Servis Satış TemsilcisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimizin Çayırova lokasyonunda değerlendirmek üzere Yedek Parça ve Servis Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun Tercihen benzer sektörde 2 yıl deneyime sahip MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan İstanbul veya Gebze’de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Mekanik Tasarım MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik bünyesinde Gemlik lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Mekanik Tasarım Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: • Üniversitelerin Makina, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Mekanik tasarım konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi, 3 boyutlu düşünebilme yeteneğine sahip,• Orta derecede İngilizce bilen,• Microsoft Office programlarını kullanabilen,• AutoCAD (Mechanical Desktop) ve Inventor programlarını çok iyi derecede kullanabilen,• Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen, okuyabilen ve uygulayabilen,• Proje arşivleme ve Dokümantasyon konusunda bilgi sahibi,• Bursa veya Gemlik'te ikamet eden/edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Satınalma MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik şirketimizin Bursa Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Satınalma Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: Mühendislik Fakültesi mezunu, Satınalma fonksiyonlarında min. 4 yıl deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şantiye Mühendisi Kocaeli, Tekirdağ Borusan Grubu
Şantiye MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik şirketimizin Çerkezköy ve Gölcük lokasyonlarında görevlendirilmek üzere “Şantiye Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: Mühendislik bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, En az 3 yıl şantiyede Mühendis ya da Yönetici olarak deneyim, İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Paketleme ElemanıBorusan Mannesmann
PAKETLEME ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın üretim bölümünde Paketleme Elemanı olarak çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Üretim ElemanıBorusan Mannesmann
ÜRETİM ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fason Kontrol Elemanı Kocaeli Kerim Çelik
Fason Kontrol ElemanıKerim Çelik
Kerim Çelik Mamulleri İmalat ve Tic. A.Ş. Gebze'de "Fason Kontrol Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Metal İşleri bölümü) mezunu, Kontrol, düzenleme, ambar süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze civarında ikamet etmek gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Mühendisi - Çanakkale - İzmir Çanakkale, İzmir Borusan Grubu
İşletme Mühendisi - Çanakkale - İzmirBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Çanakkale veya İzmir lokasyonlarında değerlendirmek üzere İşletme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 2 yıl enerji sektörü veya benzer alanda tecrübeli MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünme yetkinliği güçlü, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın Çanakkale veya İzmir'de yaşayan veya yaşabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi - Bandırma Balıkesir Borusan Grubu
İşletme Mühendisi - BandırmaBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Bandırma lokasyonlarında değerlendirmek üzere İşletme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 2 yıl enerji sektörü veya benzer alanda tecrübeli MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünme yetkinliği güçlü, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İSG Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
İSG Birim YöneticisiBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Otomotiv şirketimizde değerlendirmek üzere İSG Birim Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. En az 5 yıl deneyimli B veya A sınıfı İş Güvenliği sertifikası olan Tercihen Çevre Mühendisi olmak üzere üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun                                                                                                          İngilizce bilgisi iyi seviye olan İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Seyahat engeli olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı Bursa BORÇELİK
Teknik Eğitim Gelişim UzmanıBORÇELİK
Borusan Grubu olarak, Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı” aramaktayız. Teknik eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden (makine, metal, mekatronik) mezun Tercihen benzer bir pozisyonda en az iki yıl deneyime sahip Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve sunum yeteneğine sahip Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Yazılım Geliştirme Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanı' aramaktayız. •Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar programcılığı bölümlerinden mezun,•.Net Platformunda C# ile uygulama geliştirme konusunda tecrübeli•Operasyonel Yazılım projelerinde geliştirmede en az 4 yıl deneyimli•OOP, SOA mimarileri ile Windows Forms ve ASP.NET ile en az iki yıl projeler geliştirmiş•Nesne Tabanlı Programlama, katmanlı mimari, uygulama analiz ve tasarım konularında tecrübeli•Tercihen WPF, MVC, MVVM, Entity Framework, WCF, WF konularında tecrübeli•Tercihen ORM, Design Patterns tecrübesi olan•Team Foundation Server konusunda bilgi sahibi•RDBMS tasarım ve performans konseptlerini bilen, T-SQL dilini kullanabilen•Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (SQL server ve/veya Oracle)•İyi derecede İngilizce bilen•Literatürü ve yeni trendleri takip edip kendini sürekli geliştiren•Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı•Takım çalışmasına yatkın, esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış•Seyahat Engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı