Borusan Grubu 

Şirket Bilgileri

http://www.borusan.com.tr 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve İran’da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir, İran ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 

http://www.borusanmannesmann.comhttp://www.borcelik.comBorusan Makina Borusan Güç Sistemleri    
http://www.borusanotomotiv.com http://www.borusanlojistik.com http://www.borusantelekom.com


Borusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 121
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İkinci El ve Kiralama Filo Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
İkinci El ve Kiralama Filo Yöneticisi/YönetmeniBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İkinci El ve Kiralama Filo Yöneticisi” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun
İş Makinaları sektöründe tercihen deneyim sahibi
Planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş
Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
Analitik bakış açısına sahip
Çözüm ve Müşteri odaklı
MS Office programlarını etkin kullanabilen
İyi derecede İngilizce bilen
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
B sınıfı ehliyete sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış    
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BMW GENIUS Adana, Ankara, İstanbul Borusan Otomotiv
BMW GENIUSBorusan Otomotiv
BMW Genius
 
Borusan Oto'nun Türkiye geneli çeşitli lokasyonlarında görev yapacak; GENLERİNDE BMW TUTKUSU OLAN GENIUS’LAR ARIYORUZ!
Sen de bir BMW tutkunuysan fırsatı kaçırma!
         
         Başvuracak Adayların;
Lisans eğitimini tamamlamış,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık,
Otomobillere ilgi duyan,
Müşteri ve hizmet odaklı,
Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru - Manisa Manisa Borusan Grubu
Kara Nakliye Memuru - ManisaBorusan Grubu
Borusan Lojistik Dağıtım Depolama Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Manisa lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Kara Nakliye Memuru' aramaktayız.
En az lise / MYO mezunu
Lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim
İnsan ilişkileri başarılı, iletişime açık
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Manisa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi Bursa BORÇELİK
Satış TemsilcisiBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Satış Temsilcisi" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik düşünmeye yatkın, iletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, gelişime açık, prezentabl bir takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun
Tercihen 1 yıla kadar iş tecrübesine sahip
Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip
Genel bilgisayar uygulamalarına, web tabanlı uygulamalara ve MS Office uygulamalarına hakim
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek
Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edebilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Kurumsal Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Ataşehir Şubesinde 'Kurumsal Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.
• Lisans mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
• Tercihen filo satış deneyimi olan,
Kurumsal Satış Danışmanı müşteri ziyaretleri yapmak, ihtiyaç analizini yapmak, potansiyel müşteri portföyü yaratmak ve geliştirmek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araç Teslim Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Araç Teslim DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Premium Araç Kiralama Dolmabahçe Şubesi Satış Departmanı'nda 'Araç Teslim Danışmanı' olarak görev yapacak; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler: 
• Lisans mezunu
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan
• Tercihen Otomotiv sektöründe deneyimli
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnovasyon ve İş Geliştirme Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
İnovasyon ve İş Geliştirme UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İnovasyon ve İş Geliştirme Uzmanı ” aramaktayız. 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip,
Temel finansal kavramlara hakim,
Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü,
Yenilikleri yakından takip eden ve girişimci düşünce şekli gelişmiş,
İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarına hakim olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı-Adana Adana Borusan Oto
Muhasebe Uzmanı-AdanaBorusan Oto
Borusan Oto Adana şubemizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı ve Muhasebe Yetkili Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Genel Nitelikler
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun
Benzer alanlarda deneyime sahip
MS Office programlarına hakim
Tercihen SAP bilgisine sahip
Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen
İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı-Avcılar İstanbul Borusan Grubu
Servis Danışmanı-AvcılarBorusan Grubu
Borusan Oto Avcılar şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.         
Genel Nitelikler: 
Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri vb.) , Otomotiv Öğretmenliği Bölümleri' nden mezun,
 İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
CRM İş Analisti İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
CRM İş AnalistiBorusan Grubu
Borusan Otomotiv Avcılar lokasyonumuzda 'Yönetim Bilgi ve Kalite Sisitemleri Departmanı'nda 'CRM İş Analisti' olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler:
 
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Ofis programlarına hakim,
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Proje Yönetim eğitimi ve/veya sertifikası almış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İç Denetim Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
İç Denetim Yetkili UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv şirketimizin, İç Denetim Bölümü Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İç Denetim Yetkili Uzmanı” olarak görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.
 
Pozisyonun Amacı:
 Denetim çalışmalarının uluslar arası iç denetim standartlarına uygun şekilde yapılarak, operasyonel ve yönetsel süreçlerin verimliliğini & etkinliğini,  mali uygulamaların doğruluğunu, faaliyetlerin devlet düzenlemeleri ile uyumluluğunu, iç kontrolleri, risk yönetiminin ve kurumsal yönetimin etkinliğinin değerlendirilmesini sağlamak, yönetim tarafından yönlendirildiği alanlarda fiili kontrolleri gerçekleştirmek. 
Başvuracak Adayların;
 
Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Ekonometri bölümlerinden mezun, 
Finansal ve operasyonel denetim konusunda tecrübeli; denetim, yönetim veya danışmanlık alanında en az 3 - 4 yıllık deneyim sahibi,
Analitik düşünce yapısına sahip,
İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim yeteneklerine sahiplerine,
İleri seviyede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Crm Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Crm Geliştirme UzmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv şirketimiz bünyesinde Avcılar lokasyonunda “CRM Geliştirme Uzmanı” pozisyonunda görev almak üzere takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler:
Tercihen Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun,
.Net Framework 4.0, ASP.NET, C#, JQuery,WCF,MVC, Html5 , Windows Service ve Javascript ,MS Sqlserver ve T-SQL konularında deneyimli,
En az 3 yıl Microsoft Dynamics CRM 4.0 , 2011, 2013 veya 2015  ürünleri üzerinde geliştirme yapmış,
Analitik düşünme kabiliyetine ve sistem bakış açısına sahip,
Bilgi paylaşımını önemseyen,
İyi seviyede İngilizce bilen, 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı-Ankara Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış Danışmanı-AnkaraBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Caterpillar iş makinalarının Türkiye temsilcisi olan şirketimizin Ankara Bölge Müdürlüğü’nde "Müşteri Destek-Yedek Parça Satış" departmanında "Satış Danışmanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere, sorumluluk almaya istekli, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, iş geliştirme kapasitesi yüksek, sosyal ilişkileri güçlü profesyonellerle çalışmayı arzu ediyoruz.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makina Mühendisliği)
Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip
İyi derecede İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim, SAP ve/veya benzeri yazılımları kullanma tecrübesi olan
Sürücü belgesine sahip
Yurtiçi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı-Esenboğa Ankara Borusan Grubu
Servis Danışmanı-EsenboğaBorusan Grubu
Borusan Oto Esenboğa şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.         
Genel Nitelikler: 
Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri vb.) , Otomotiv Öğretmenliği Bölümleri' nden mezun,
 İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cafe Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Cafe ElemanıBorusan Grubu
Borusan Oto Dolmabahçe Şubesi'nde İdari İşler Departmanı'na bağlı 'Cafe Elemanı' olarak görev alacak, müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler:
Benzer bir pozisyonda min. 2 yıl tecrübesi olan,
Tercihen ön lisans ya da lise mezunu,
Takım çalışmasına yatkın,
İletişim becerileri gelişmiş,
B sınıfı ehliyet sahibi
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kontrat Yönetimi Yetkili Uzman İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Kontrat Yönetimi Yetkili UzmanBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv Avcılar lokasyonumuzda 'Kontrat Yönetimi Yetkili Uzmanı" olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. Aranan Nitelikler: 
Üniversitelerin tercihen Hukuk Fakültesi bölümünden mezun olmak,
En az 2-3 yıl Kontrat alanında tecrübe sahibi olmak,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,
Bilgisayar ve MS Office uygulamalarına hakim olmak,
Tercihen SAP deneyimine sahip,
Müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, girişken, gelişmiş planlama ve organize etme kabiliyetlerine sahip ve takım çalışmasına uygun olmak,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Analitik düşünme yetkinliği güçlü ve raporlama konularında deneyimli,
Gelişmiş müzakere becerilerine sahip,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Pazarlama İletişimi Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Pazarlama İletişimi Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv şirketimiz bünyesinde Avcılar lokasyonunda çalışmak üzere “Pazarlama İletişimi Yetkili Uzmanı” aramaktayız. 
Genel Nitelikler:
İyi seviyede akıcı ingilizce bilen,
Üniversite veya yüksek lisans mezunu,
Otomotive özel bir merakı olan,
İşletme, reklamcılık vb. bölümlerden mezun,
Ajanslar ile çalışma tecrübesi olan,
Koordinasyon yeteneği güçlü,
Tercihen en az 2 yıl iş tecrübesi olan,
Görsel dünyası zengin olan,
Yaratıcı,
Pratik zekası olan ve hızlı karar alabilen,
Stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı İstanbul Borusan Grubu
Servis DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto İstinye Şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.  Genel Nitelikler:
 
Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri, Otomotiv), Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden lisans derecesine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BMW Satış Saha Yetkili Uzmanı / Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
BMW Satış Saha Yetkili Uzmanı / Birim YöneticisiBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv Avcılar lokasyonumuzda "BMW Satış Saha Yetkili Uzmanı / Birim Yöneticisi" olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. Aranan Nitelikler:
Üniversite mezunu (tercihen mühendislik fakültelerinden mezun),
Otomotiv sektöründe tecrübeli,
Satış alanında minimum 4 yıl tecrübeli,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Bayi organizasyonu, kanal yönetimi konusunda bilgi sahibi,
Seyahat engeli olmayan,
Analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bukoli Operasyon Uzmanı İstanbul Borusan Lojistik
Bukoli Operasyon UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Bukoli projesi kapsamında görevlendirilmek üzere  "Bukoli Operasyon Uzmanı" aramaktayız
Kargo veya lojistik parsiyel taşıma alanında min 2-3 yıl deneyimli
Tercihen mühendislik bölümü mezunu
İyi derecede İngilizce bilen
Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MALİ KONTROL UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
MALİ KONTROL UZMAN YARDIMCISIBorusan Lojistik

Üniversitelerin İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun,
Bütçe ve finansal raporlama konusunda 1-2 yıl deneyimli,
Tercihen uluslararası bağımsız denetim şirketlerinde tecrübe sahibi,
MS Office (özellikle Excel) programlarını çok iyi kullanabilen (SAP tercih sebebidir),
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
IFRS bilgisine sahip,
Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ağır Vasıta Şoförü İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Ağır Vasıta ŞoförüBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Uluslararası Taşımacılık departmanında görevlendirilmek üzere;
En az 3 yıl uluslararası yol ve tır şoförlüğü deneyimi olan,
Uluslararası ehliyete (E veya D Sınıfı) / SRC3, 4 veya 5 belgesine sahip, 
Psikoteknik muayene raporu olan, 
İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Kurumsal ve güvenilir bir ortamın belirlediği kurallara ve özelliklere uyabilecek sürücüler aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Parça İthalat Uzmanı/Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Parça İthalat Uzmanı/Yetkili UzmanıBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv bünyesinde Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Parça İthalat Uzmanı/Yetkili Uzmanı” aramaktayız
. Aranan Nitelikler:
•Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
•İthalat - ihracat – transit ticaret süreçlerine hakim,
•Dış ticaret bölümünde en az 3 yıl deneyimli –  (Yetkili Uzman için en az 5 yıl deneyimli),
•İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
•Dış ticaret mevzuatı, gümrük mevzuatı, raporlama teknikleri konusunda bilgi sahibi,
•Uluslararası ödeme şekillerine hakim,
•Seyahat engeli olmayan,
•MS Office programlarını ve SAP kullanabilen,
•Analitik düşünme yeteneğine sahip,
•Araştırma, planlama, uygulama ve raporlama yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Engelli Santral Elemanı Ankara Borusan Grubu
Engelli Santral ElemanıBorusan Grubu
Borusan Oto Esenboğa Şubesinde  görevlendirilmek üzere 'Santral Elemanı' olarak görev yapacak, ilişki kurma ve iletişim becerisi güçlü takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,
En az ön lisans ya da lisans mezunu ,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen benzer bir rolde en az 1 yıl tecrübeli,
B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENİ Bursa Borçelik
ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENİBorçelik
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Elektronik Bakım Teknisyeni" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Aranan Nitelikler:
Meslek Yüksek Okullarının Elektronik bölümlerinden mezun,
Otomatik kontrol sistemleri, PLC'ler ve endüstriyel elektronik konularında bilgi sahibi,
MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen,
Tercihen İngilizce bilen,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışolmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Üst Düzey Yönetici AsistanıBorusan Otomotiv
Borusan Oto Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere 'Üst Düzey Yönetici Asistanı" arıyoruz.
Genel Nitelikler:
• Lisans Mezunu
• Benzer pozisyonda en az 4-5 yıl deneyimli
• MS Office uygulamalarına hakim
• İyi derecede İngilizce bilen
• İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık,  gelişmiş planlama ve organize etme kabiliyetlerine sahip ve takım çalışmasına uygun
• Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Parça Satış Danışmanı-Adana Adana, Mersin Borusan Oto
Parça Satış Danışmanı-AdanaBorusan Oto
Borusan Oto 'Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda "Parça Satış Danışmanı"  olarak görev alacak, sabırlı ve detaylarla çalışmayı seven, analitik düşünme becerisi yüksek, müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, hızlı değişen bir ortamda yeni teknoloji ve sistemlerle çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Üniversite mezunu (Tercihen mühendislik,otomotiv öğretmenliği bölümlerinden mezun)
İyi derecede İngilizce bilen
Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim, 
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-2 yıl deneyimi olan.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BMW Sales Management Specialist İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
BMW Sales Management SpecialistBorusan Otomotiv
Job Description:
The sales management specialist helps drive sales growth by identifying areas for expansion and improvement. He/she uses methods such as analyzing key metrics; coordinating with product, sales and field teams to develop and implement solutions. He/she also creates reports based on their analysis of sales data and presents that data to others in their organization, including management. The sales management specialist will also be called upon to communicate with dealers in person, through email, and over the phone to create and build relationships.
The sales management specialist generally works in a high-intensity environment in which he/she is responsible for several concurrent tasks, which makes the ability to multitask and solve problems quickly important. Attention to detail and meet deadlines are also needed. The specialist initiates specific business development projects that represent the interest of sales management.
Core Competencies:
Bachelor’s Degree in Engineering, Business Administration, Economics from reputable universities Master’s degree (MBA) is a plus
New graduates or experienced up to 2 years
Professional experience outside of university, e.g. by professional training or internships in an automotive / business development related environment is a plus
Excellent knowledge of data analysis and planning
Excellent knowledge of spoken and written English
Expertise in MS Office applications
A person who is a team player, grasp new topics quickly, thinks analytically
Must demonstrate effective results delivery
Qualifications:
Self-starter with and enthusiastic and flexible attitude to a changing work environment
Excellent written and interpersonal communication skills
Preferably knowledge of Turkish automotive market
Strong intellect and the ability to absorb large amounts of information and extract relevant conclusions
Ability to communicate results and provide clear and concise recommendations
Resourceful and self-motivated with a strong commercial acumen
Prepared to work simultaneously on various tasks and to appreciate challenges
Detail-oriented Highly motivated and committed to excellence with a positive attitude
Must demonstrate strong ethics, leadership, interpersonal skills, ability to effectively manage stress, and engage in continuous learning 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Destek Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Servis Destek ElemanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesi'nde Satış Sonrası Hizmetler Servis Departmanı'nda 'Servis Destek Elemanı" olarak görev yapacak; analitik düşünme, planlama ve organize etme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşı arıyoruz.
 
Genel Nitelikler:
Ön lisans ya da lisans mezunu,
İngilizce bilen,
Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı Balgat Ankara Borusan Grubu
Servis Danışmanı BalgatBorusan Grubu
Borusan Oto Balgat Şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.         
Genel Nitelikler: 
Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik Elektronik,Mekatronik ve Malzeme, Otomotiv vb.) , Otomotiv Öğretmenliği Bölümleri' nden mezun,
Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Parça Satış Danışmanı-Ankara Ankara Borusan Oto
Parça Satış Danışmanı-AnkaraBorusan Oto
Borusan Oto Birlik Şubesi'nde 'Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda "Parça Satış Danışmanı"  olarak görev alacak, sabırlı ve detaylarla çalışmayı seven, analitik düşünme becerisi yüksek, müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, hızlı değişen bir ortamda yeni teknoloji ve sistemlerle çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Üniversite mezunu (Tercihen mühendislik,otomotiv öğretmenliği bölümlerinden mezun)
İyi derecede İngilizce bilen
Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim, 
B sınıfı ehliyeti olan,
Tercihen otomotiv sektöründe 1-2 yıl deneyimi olan.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Filo ve Kurumsal Satışlar Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Filo ve Kurumsal Satışlar UzmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv İstinye lokasyonumuzda Filo ve Kurumsal Satışlar Departmanı'nda Filo ve Kurumsal Satışlar Uzmanı olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. 
Aranan Nitelikler:
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun
Office programlarını kullanabilen
Otomotiv satış tecrübesi olan
Esnek çalışma saatlerine uygun
Ofis dışında müşteri ziyaretlerini yapacak
Tercihen İngilizce bilgisi olan
Seyahat engeli olmayan
İletişim kabiliyeti yüksek
Sorumluluğu doğrultusunda insiyatif alabilen 
Etkin zaman yönetimi ve bilincine sahip olmak
Motivasyonu yüksek
Hedef ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş
İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın
Analitik düşünebilen
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
B Sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen
Tercihen filo satış deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uzun Dönem Stajyer İstanbul(Avr.) Borusan Otomotiv
Uzun Dönem StajyerBorusan Otomotiv
Borusan Otomotiv Avcılar Merkez lokasyonumuzun İnsan Kaynakları, Eğitim, Muhasebe, Parça Satış gibi çeşitli departmanlarında değerlendirilmek üzere Uzun Dönem Stajyer arayışımız bulunmaktadır. 
Genel Nitelikler:
 
•             Üniversitelerin ilgili bölümlerinde lisans öğrenimi devam eden ,
•             Yaz döneminde 5 gün okul döneminde minimum 3 gün düzenli çalışabilecek,
•             Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
•             Ms Office programlarına hakim,
•             Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı,
•             İletişim, planlı çalışma ve organizasyon becerileri gelişmiş
 
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BMW Satış Danışmanı Adana Borusan Grubu
BMW Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Adana Şubesinde  'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
• Lisans mezunu
• MS Office uygulamalarına hakim
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan
• Tercihen satış deneyimi olan
Satış Danışmanı, potansiyel ve mevcut müşterilerine profesyonelce hizmet vermek; yüksek müşteri memnuniyetini sağlayarak otomobil satışını gerçekleştirmekten sorumludur
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Land Rover Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Land Rover Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Avcılar lokasyonunda  'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
• Lisans mezunu
• MS Office uygulamalarına hakim
• Tercihen İngilizce bilen
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan
• Tercihen satış deneyimi olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Operasyon YöneticisiBorusan Grubu
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya İktisat Bölümlerinden mezun
Pazarlama ve operasyon yönetimi alanında min. 4 yıl deneyimli
İleri derecede İngilizce bilen
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Elemanı Bursa BORUSAN MANNESMANN
Kalite ElemanıBORUSAN MANNESMANN
KALİTE ELEMANI
Borusan Mannesmann Boru Gemlik Fabrikamızda çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,  takım arkadaşları arıyoruz.
 
E.M.L. Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makina, Metalurji bölümlerinden veya M.Y.O. Makina veya Metalurji bölümü mezunu  
Vardiyalı çalışabilecek
Askerlik hizmetini tamamlamış
Tercihen Gemlik'te veya Bursa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Elemanı Bursa BORUSAN MANNESMANN
Üretim ElemanıBORUSAN MANNESMANN
ÜRETİM ELEMANI
Borusan Mannesmann Boru Gemlik Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,  takım arkadaşları arıyoruz.
 
E.M.L. Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makina bölümlerinden veya M.Y.O. Makina bölümü mezunu 
Vardiyalı çalışabilecek
Askerlik hizmetini tamamlamış
Tercihen Gemlik'te veya Bursa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Asistanı (Engelli) İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
İnsan Kaynakları Asistanı (Engelli)Borusan Grubu
Borusan Makine Salıpazarı lokasyonunda,  'İnsan Kaynakları Asistanı' olarak görev yapacak, İnsan Kaynakları Departmanımızın operasyonel süreçlerinin sorumluluğunu üstlenecek, IK İş Ortaklarına destek olacak ve IK Çözüm Merkezi ile koordinasyonu sağlayacak çalışma arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun
Tercihen İnsan Kaynakları alanında en az 1 yıl deneyimli
Tercihen SAP HR modülü bilgisine sahip
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Sorumluluk sahibi
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hukuk Müşaviri İstanbul Borusan Grubu
Hukuk MüşaviriBorusan Grubu
Borusan Oto Avcılar lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere 'Hukuk Müşaviri'  arayışımız bulunmaktadır.
Aranan Nitelikler :•Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun,
• Alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan (özellikle Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku,İş Hukuku alanlarında)
• MS Office uygulamalarına hakim,
• İleri düzeyde İngilizce yetkinliğine sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Sistem Uzmanı Bursa Borusan Grubu
Kalite Sistem UzmanıBorusan Grubu
Kerim Çelik şirketimizin Bursa lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Kalite Sistem Uzmanı"aramaktayız
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer iş tanımında en az 2 yıl deneyim sahibi,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarını çok iyi kullanabilen,
QDMS Doküman Yönetim Yazılım programını tercihen kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ofis Destek Elemanı Adana Borusan Grubu
Ofis Destek ElemanıBorusan Grubu
Borusan Kerim Çelik şirketimizin Adana lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Ofis Destek Elemanı” aramaktayız.
En az lise mezunu tercihen MYO ve Lisans mezunu
Benzer alanda en az 1 yıl iş tecrübesi olan
MS Office programlarına hakim,
İletişim becerisi kuvvetli, 
Planlama ve Organizasyon becerileri gelişmiş
Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün & Method Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Ürün & Method MühendisiBorusan Grubu
• Üniversitelerin Makina veya Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Tercihen otomotiv sektöründe yeni ürün devreye alma  konusunda tecrübeli,
• CAD (2D / 3D) programlarına hakim,
• Problem çözme teknikleri konusunda bilgi sahibi,
• Kalite standartları konusunda bilgi sahibi  ( ISO 9001:2000, ISO 16949, ISO/TS 14001)
• Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Askerlik görevini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
• Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Test Uzman Yardımcısı İstanbul Borusan Grubu
Yazılım Test Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Borusan Danışmanlık bünyesinde, yetiştirilmek üzere ‘’Yazılım Test Uzman Yardımcısı’’ arayışımız bulunmaktadır.
Yazılım test süreçleri ve yöntemleri konusunda kendisini geliştirmek isteyen
Üniversitelerin Ön Lisans veya üzeri tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı veya ilgili bölümlerden mezun,
Web teknolojileri konusunda bilgi sahibi
Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip,
Test otomasyon araçları hakkında bilgi sahibi olan (Tercihen Selenium, JUnit, TestNG ve vb. test frameworkleri)
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kredi Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Kredi DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto İstinye lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere ‘Kredi Danışmanı’ arayışımız bulunmaktadır.
Aranan Nitelikler :
• Lisans mezunu,
• Tercihen bankacılık, bireysel portföy hizmetleri veya krediler konusunda deneyimli,
• Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
• MS Office uygulamalarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ERP Uygulamaları Yetkili Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
ERP Uygulamaları Yetkili UzmanıBorusan Grubu
• Ön lisans ya da lisans mezunu (tercihen Endüstri, İşletme, Bilgisayar Mühendisliği vb.),
• SAP SD modülünde görev yapmış ve konusunda en az 3 yıl deneyimli,
• Tercihen  ABAP bilgisi olan,
• Tercihen Varyant konfigürasyonu tecrübesi olan,
• Tercihen SAP MM bilgisi olan,
• SAP'nin genel kabul görmüş proje uygulama metodolojisine hakim,
• Analitik düşünme yeteneğine sahip ,
• İletişim yetenekleri güçlü,
• Ekip çalışmasına yatkın,
• İç müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek,
• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,
• Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru - Çorlu Tekirdağ Borusan Grubu
Kara Nakliye Memuru - ÇorluBorusan Grubu
Borusan Lojistik Dağıtım Depolama Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Tekirdağ-Çorlu lokasyonunda görevlendirilmek üzere 'Kara Nakliye Memuru' aramaktayız.
En az lise / MYO mezunu
Lojistik şirketlerinde araç tedarik departmanlarında çalışmış
Müşteri tarafında sevkiyat biriminde çalışmış
MS Office programlarına hakim
İnsan ilişkileri başarılı, iletişime açık
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek
B Sınıfı ehliyeti olan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Çorlu'da ikamet eden 
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Müşteri TemsilcisiBorusan Grubu
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,
Satış veya satış sonrası destek alanında en az 3 yıl deneyimi olan,
Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Bütçe ve Raporlama UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri/İş Makinaları İş Birimimiz için Merkez lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Bütçe Raporlama Yetkili Uzmanı” aramaktayız.
Pozisyonun Amacı:
Şirket hedefleri ve stratejileri doğrultusunda bütçe ve raporlama süreçlerine en efektif şekilde destek vererek bu çalışmaların yürütülmesi ve geliştirilmesi için gerekli faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktır.
Genel Nitelikler
• Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi veya Finans Fakültelerinden mezun,
• Bütçe ve Raporlama alanında min. 3 yıl deneyimi olan.
• Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
• MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen (tercihen SAP - CO modülü ve HFM bilgisi olan)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KARAYOLU OPERASYON MEMURU (ENGELLİ)- BURSA Bursa Borusan Lojistik
KARAYOLU OPERASYON MEMURU (ENGELLİ)- BURSABorusan Lojistik

Tercihen MYO veya üniversite mezunu,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen Uluslararası Karayolu Taşımacılığı operasyonlarında en az 1 yıl tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin,
Sorumluluk sahibi,
Bursa’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Kerim Çelik şirketimizin İçerenköy / Ataşehir ofisinde görevlendirmek üzere Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. 
Genel Nitelikler
Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun,
MS Office (özellikle Excel) programlarını iyi seviyede kullanabilen,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli bulunmayan
Aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Uzman Yardımcısı - Bursa Bursa Borusan Grubu
Üretim Planlama Uzman Yardımcısı - BursaBorusan Grubu
Kerim Çelik Mamulleri İmalat ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, Bursa lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Üretim Planlama Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun
MS Office programlarını kullanabilen
Kuvvetli iletişim becerilerine sahip
Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek
Stres yönetimi yapabilen                                                                         
Tercihen daha önce Üretim Planlama yapmış                                                        
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dönemsel-Kurumsal İletişim Asistanı İstanbul Borusan Grubu
Dönemsel-Kurumsal İletişim AsistanıBorusan Grubu
Borusan ENBW Enerji şirketimizin Maslak lokasyonunda 1 yıl görevlendirilmek üzere  “Kurumsal İletişim Asistanı” aramaktayız.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer iş tanımında minimum 1 yıl deneyim sahibi ,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office programlarını çok iyi kullanabilmeleri gerekmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Bursa BORÇELİK
Üretim OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Üretim Hat Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kredi Danışmanı Kayseri Borusan Grubu
Kredi DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Otomotiv İthalat ve Pazarlama A.Ş’ nin Kayseri satış noktasında görevlendirilmek üzere Tüketici Finansmanı birimine bağlı olarak çalışacak  'Kredi Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Lisans mezunu,
Tercihen bankacılık,  bireysel portföy hizmetleri veya krediler konusunda deneyimli,
Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,
Satış ve müşteri odaklı
MS Office uygulamalarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yetkili Yazılım Geliştirme Uzmanı(.Net Developer) İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Yetkili Yazılım Geliştirme Uzmanı(.Net Developer)Borusan Grubu
•Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar programcılığı bölümlerinden mezun,
•.Net Platformunda C# ile uygulama geliştirme konusunda tecrübeli
•Operasyonel Yazılım projelerinde geliştirmede en az 4 yıl deneyimli
•OOP, SOA mimarileri ile Windows Forms ve ASP.NET ile en az iki yıl projeler geliştirmiş
•Nesne Tabanlı Programlama, katmanlı mimari, uygulama analiz ve tasarım konularında tecrübeli
•Tercihen WPF, MVC, MVVM, Entity Framework, WCF, WF konularında tecrübeli
•Tercihen ORM, Design Patterns tecrübesi olan
•Team Foundation Server konusunda bilgi sahibi
•RDBMS tasarım ve performans konseptlerini bilen, T-SQL dilini kullanabilen
•Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (SQL server ve/veya Oracle)
•İyi derecede İngilizce bilen •Literatürü ve yeni trendleri takip edip kendini sürekli geliştiren
•Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı
•Takım çalışmasına yatkın, esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli
•Sağlık yönünden iş yapmasına ve seyahat etmesine engel bir durumu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Operasyon ve Müşteri Hizmetleri Yöneticisi İstanbul(Asya) BORUSAN LOJİSTİK
Operasyon ve Müşteri Hizmetleri YöneticisiBORUSAN LOJİSTİK
• Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun
• İyi derecede İngilizce bilen
• Müşteri odaklı yaklaşıp analitik düşünebilen
• Mikro dağıtım ev teslimatı operasyonlarında bulunmuş ve yönetmiş
• Ekip yönetme operasyon geliştirme kabiliyetine sahip
• Esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek
• Yurtiçi operasyonlarında filo yönetim tecrübesi olan
• Müşteri hizmetlerine liderlik edip yönetebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
İş Geliştirme UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda görevlendirilmek üzere,
•         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
•         Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip,
•         Temel finansal kavramlara hakim,
•         Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü,
•         Yenilikleri yakından takip eden ve girişimci düşünce şekli gelişmiş,
•         İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
•         MS Office programlarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Karayolu Operasyon Uzman Yardımcısı - Bursa Bursa Borusan Lojistik
Karayolu Operasyon Uzman Yardımcısı - BursaBorusan Lojistik

MYO veya üniversite mezunu,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı operasyonlarında en az 1 yıl tecrübeli,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin,
Sorumluluk sahibi,
Bursa’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Liman Satış Uzmanı/Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Grubu
Liman Satış Uzmanı/Uzman YardımcısıBorusan Grubu
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
• Sektörel satış ve pazarlama konusunda min. 2 yıl tecrübeli ,
• MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen ,
• Çok iyi seviyede İngilizce bilen ,
• Fiyatlandırma konusunda tecrübeli,
• İletişim becerisi yüksek,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Mühendisi İstanbul(Asya) Borusan Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ürün MühendisiBorusan Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Güç Sistemleri'nde dünya lideri Caterpillar'ın Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan şirketimizin Çayırova lokasyonunda  “Ürün Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere, sorumluluk almaya istekli, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, iş geliştirme kapasitesi yüksek, sosyal ilişkileri güçlü takım arkadaşı arıyoruz.
Genel Nitelikler:
• Üniversitelerin Elektrik / Elektronik / Makina Mühendisliği  bölümlerinden mezun
• Benzer sektörde en az 1-3 yıl deneyimli
• MS Office uygulamalarına hakim
• Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Mühendisi İstanbul, Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis MühendisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Genel Nitelikler
• Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Gemi Makineleri Mühendisliği bölümlerinden mezun
• İstanbul'da ikamet eden/edebilecek
• Çok iyi derecede İngilizce bilen
• MS Ofis uygulamalarına hakim
• Sürücü belgesine sahip
• Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlere engeli olmayan
• Esnek çalışma saatlerine uygun
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Manisa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Manisa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen dilme operatörlüğü yapmış,
İş güvenliği konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Manisa'da ikamet eden veya edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satış MühendisiBorusan Grubu
Başvuracak Adayların;
•Üniversitelerin tercihen İnşaat, Metalurji ve Malzeme ya da Makina Mühendisliği'nden mezun
•Benzer sektörde en az 1 yıl deneyimi olan
•Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen
•Seyahat engeli olmayan
•Aktif araç kullanabilen
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bütçe ve Raporlama Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul Borusan Grubu
Bütçe ve Raporlama Yöneticisi/YönetmeniBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri/İş Makinaları İş Birimimiz için Merkez lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Bütçe Raporlama Yöneticisi” aramaktayız.
Pozisyonun Amacı:
Şirket hedefleri ve stratejileri doğrultusunda bütçe ve raporlama süreçlerine en efektif şekilde destek vererek bu çalışmaların yürütülmesi ve geliştirilmesi için gerekli faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktır.
Genel Nitelikler
• Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi veya Finans Fakültelerinden mezun,
• Bütçe ve Raporlama alanında min. 6 yıl deneyimi olan.
• Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
• MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen (tercihen SAP - CO modülü ve HFM bilgisi olan)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi-Antalya Antalya Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Satış Mühendisi-AntalyaBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri bünyesinde Antalya lokasyonumuzda çalışmak üzere,
• Üniversitelerin Makina ve Elektrik/Elekrtonik Mühendisliği bölümlerinden mezun
• Tercihen Satış Mühendisi olarak min. 3 yıl deneyimli,
• Çok iyi derecede İngilizce bilen
• MS Ofis uygulamalarına hakim,
Satış Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Teknisyeni - Antalya Antalya Borusan Grubu
Servis Teknisyeni - AntalyaBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Antalya lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Teknisyeni” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okulu Makine, Motor  ve/veya  İş Makinaları bölümlerinden mezun
Benzer pozisyonda tercihen 2 yıl deneyimli
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Dikkatli, disiplinli ve müşteri odaklı
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Antalya’da ikamet eden/edebilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Uzmanı – Asfalt Ürünleri (Paving) İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Ürün Uzmanı – Asfalt Ürünleri (Paving)Borusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Ürün Uzmanı – Asfalt Ürünleri (Paving)” aramaktayız.
Üniversitelerin İşletme veya Mühendislik fakültelerinden mezun
Asfalt ekipmanları ile ilgili olarak satış, pazarlama, ürün yönetimi veya proje yönetimi alanında tercihen en az 5 yıl deneyimi olan
Analitik düşünen, sonuç odaklı, yenilikçi, pazar dinamiklerini takip eden
Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
MS Office (Word, Excel, PPT) programlarını etkin kullanabilen
İleri seviyede İngilizce bilen
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
B sınıfı ehliyete sahip
Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Satış UzmanıBorusan Grubu
• Üniversite mezunu
• Minimum 3 yıl lojistik sektöründe satış  deneyimi olan
• Hedef ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş
• İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın
• Analitik düşünebilen
• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
• B Sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen
• Seyahat engeli olmayan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış ve Pazarlama Veri Analiz Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış ve Pazarlama Veri Analiz UzmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Genel Nitelikler:• Tercihen üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun
• Benzer alanda en az 2 yıl deneyime sahip
• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
• Analitik yönü kuvvetli, inisiyatif kullanabilen
• Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
• Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
• B sınıfı ehliyete sahip
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Dizayn Mühendisi İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Mekanik Dizayn MühendisiBorusan Grubu

Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünden mezun,
Isı transferi, termodinamik, akışkanlar mekaniği, konularında alt yapıya sahip,
Jeneratör, Kojenerasyon / Trijenerasyon Enerji Santralları ve mekanik tesisat konusunda en az 3 yıl deneyimine sahip,
Autocad / Autodesk Invertor, MS Office programlarını kullanabilen,
İyi derece İngilizce bilgisine sahip,
Yurt içi ve yurt dışı seyahate engel durumu olmayan
B sınıfı ehliyet sahibi,
Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Muhasebe UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Muhasebe Uzmanı” aramaktayız.
Pozisyonun Amacı:
Şirketin ticari faaliyetlerinin faturalanması, raporlanması, risk takibi, kanuni kayıtlara esas olan belgelerin düzenlenmesi ve muhasebesinin yapılması ve ödemelerinin takip edilmesi sürecinde görev almaktır.
Başvuracak Adayların;
• Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,
• Ticari muhasebe ve raporlama konusunda tecrübe sahibi,
• Tercihen SAP-FI modüllerinde deneyimi bulunan,
• Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu gibi yasal mevzuat bilgisi olan,
• MS Office programlarını kullanabilen,
• Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Eğitim Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Teknik Eğitim Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Çayırova AKEM Eğitim Müdürlüğü’nde  görevlendirilmek üzere “Teknik Eğitim Uzmanı” aranmaktadır.
Genel Nitelikler
•Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun,
•Tercih olarak iş makinalarında 1 veya 2 yıllık deneyime sahip,
•Kişilerle olan iletişimi iyi,
•Yurt içi ve yurt dışı seyahatler için engeli olmayan,
•MS Office ve tercih olarak Access programlarını yeterli seviyede kullanabilen,
•Yeterli derecede okuma, yazma ve konuşma İngilizce bilgisine sahip,
•Sürücü ehliyetine sahip,
•Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proposal Engineer İstanbul(Asya), ... Borusan Grubu
Proposal EngineerBorusan Grubu
We are looking for a 'Proposal Engineer' for our new company Borusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.
• Bachelor's Degree in Mechanical, Electrical, Petroleum or Chemical Engineering
• 3+ years experience in energy and industrial projects
• Excellent computer skills a must.To include as a minimum MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Office and internet based applications
• Fluency in spoken and written English
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Uzmanı İstanbul Borusan Holding
Stratejik Planlama ve İş Geliştirme UzmanıBorusan Holding
Borusan Holding bünyesinde değerlendirilmek üzere “Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Uzmanı” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
• Danışmanlık şirketleri, yatırım bankaları, holdinglerin strateji /iş geliştirme departmanları ya da FMCG şirketlerinin pazarlama birimlerinde 2 yıllık tecrübeye sahip
• Çok iyi derecede İngilizce bilen
• Başarılı üniversitelerin 4 yıllık lisans ya da lisansüstü programlarının; İşletme, İktisat ve Mühendislik Bölümlerinden mezun
• Karmaşık problemleri analitik şekilde hızla çözen
• Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime ve yeniliklere açık
• Seyahat engeli olmayan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Health, Safety & Environment Manager İstanbul, Kocaeli Borusan Grubu
Health, Safety & Environment ManagerBorusan Grubu
•Relevant university degree (preferably engineering),• Expert level know-how on HSE Management systems and risk assesment methodologies,
• Have A or minimum B class Occupational Health and Safety Certificate from Ministry of Labour and preferably Environmental Certificate,
• Have experience and knowledge about implementing and operating OHSAS 18001, ISO 14001 management systems,
• Minimum 10 years of O.Health and Safety field experience at related positions,
• Minimum 3 year of supervisory experience
• Fluent English speaking
• Proficient in Microsoft office applications
• Good physical condition
• Ability to travel
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Fason Kontrol Elemanı Bursa KERİM ÇELİK
Fason Kontrol ElemanıKERİM ÇELİK
Kerim Çelik Mamulleri İmalat ve Tic. A.Ş. Bursa'da "Fason Kontrol Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Metal İşleri bölümü) mezunu,
Kontrol, düzenleme, ambar süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Planlama ve Raporlama UzmanıBorusan Oto
Genel Nitelikler
Üniversitelerin İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,
Bütçe ve finansal raporlama konusunda 2-3 yıl deneyimli,
Tercihen uluslararası bağımsız denetim şirketlerinde tecrübe sahibi,
MS Office (özellikle Excel) programlarını çok iyi kullanabilen (SAP tercih sebebidir),
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
IFRS bilgisine sahip,
Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü İstanbul(Avr.) Supsan
Üretim OperatörüSupsan
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Üretim Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
MYO veya EML (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İdari İşler Uzman Yardımcısı İstanbul Borusan Grubu
İdari İşler Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Anadolu Yakası lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İdari İşler Uzman Yardımcısı ” aramaktayız.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen SAP kullanım bilgisine sahip,
Analitik düşünme yetkinliği güçlü, analiz ve raporlama konularında deneyimli,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanı İstanbul, Kocaeli Borusan Lojistik
Yazılım Geliştirme Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
•Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar programcılığı bölümlerinden mezun,
•.Net Platformunda C# ile uygulama geliştirme konusunda tecrübeli
•Operasyonel Yazılım projelerinde geliştirmede en az 4 yıl deneyimli
•OOP, SOA mimarileri ile Windows Forms ve ASP.NET ile en az iki yıl projeler geliştirmiş
•Nesne Tabanlı Programlama, katmanlı mimari, uygulama analiz ve tasarım konularında tecrübeli
•Tercihen WPF, MVC, MVVM, Entity Framework, WCF, WF konularında tecrübeli
•Tercihen ORM, Design Patterns tecrübesi olan
•Team Foundation Server konusunda bilgi sahibi
•RDBMS tasarım ve performans konseptlerini bilen, T-SQL dilini kullanabilen
•Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (SQL server ve/veya Oracle)
•İyi derecede İngilizce bilen
•Literatürü ve yeni trendleri takip edip kendini sürekli geliştiren
•Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı
•Takım çalışmasına yatkın, esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
•Seyahat Engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölgesel Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Bölgesel Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş. için'Bölgesel Satış Temsilcisi' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
Üniversite mezunu
İletişim becerisi kuvvetli
Olumlu düşünce yapısına sahip
Başarma azmine sahip
MS Office programlarına hakim
Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden 
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri İlişkileri Temsilcisi-Kerim Çelik Bursa Borusan Grubu
Müşteri İlişkileri Temsilcisi-Kerim ÇelikBorusan Grubu
• Üniversite mezunu,
• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
• MS Office programlarına hakim,
• Sorumluluk sahibi ve analitik yönü kuvvetli,
• Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Havayolu Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Havayolu Operasyon Uzman YardımcısıBorusan Lojistik

Üniversite mezunu
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
Uluslararası Havayolu Taşımacılığı ithalat operasyonlarında tecrübeli
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Sorumluluk sahibi
Takım çalışmasına yatkın
İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kalite Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Kalite MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mannesmann'da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş “Kalite Mühendisi”aramaktayız.
Genel Nitelikler: 
• Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Tercihen çelik üretim veya çelik boru üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
• ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi olan
• Tercihen NDT Sertifikalarına sahip yada NDT bilgisi olan
• Çok İyi derecede İngilizce bilen,
• Ms Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen
• Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
• Seyahat engeli olmayan, (B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan)
• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve ilişki yönetimi yetilerine sahip, pratik, sonuç odaklı ve sağlıklı iletişim becerileri olan adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Marin Ürün Mühendisi Kocaeli Borusan Grubu
Marin Ürün MühendisiBorusan Grubu
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimizin Çayırova lokasyonunda görevlendirmek üzere Marin Ürün Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Gemi Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun
Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip
En az 3 yıl tecrübeli
MS Office programlarına hakim
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin
Sorumluluk sahibi
Takım çalışmasına yatkın
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Bursa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen dilme operatörlüğü yapmış,
İş güvenliği konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Satış Yetkili Uzmanı Adana, Mersin Borusan Grubu
Saha Satış Yetkili UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Mersin lokasyonunda görevlendirilmek üzere iletişim ve ilişki yönetimi konularında başarılı, kendine güvenen ve analitik yönü güçlü “Saha Satış Yetkili Uzmanı” aramaktayız.•Üniversite mezunu
•Mersin veya Adana bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan
•Lojistik sektöründe deneyimli
•İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen 
•Sunum becerisi güçlü
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzmanı Bursa Borusan Grubu
Satınalma UzmanıBorusan Grubu
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda çalışmak üzere, “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.
Genel Nitelikler;
• Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
• SAP, Excel ve iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
• İletişimi güçlü, enerjik
• Dış ticaret süreçlerinde tecrübe sahibi olması beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Fason Kontrol Elemanı İstanbul KERİM ÇELİK
Fason Kontrol ElemanıKERİM ÇELİK
Kerim Çelik Mamulleri İmalat ve Tic. A.Ş. İstanbul'da  "Fason Kontrol Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Metal İşleri bölümü) mezunu,
Kontrol, düzenleme, ambar süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kantar Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann Boru
Kantar ElemanıBorusan Mannesmann Boru
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Saha Satış Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Saha Satış UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizde görevlendirilmek üzere “Saha Satış Uzmanı” aramaktayız.
 
Üniversitelerin Mühendislik, İktisat veya İşletme fakültelerinden mezun,
MS Office programlarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Saha satış alanında deneyimli,
Uluslararası Taşımacılık alanında 2 yıl deneyime sahip,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
İletişim becerileri kuvvetli,
İkna kabiliyeti yüksek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gümrükleme Lideri İstanbul Borusan Grubu
Gümrükleme LideriBorusan Grubu
Borgümrük şirketimizin Yeşilköy  lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Gümrükleme Lideri” aramaktayız.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun,
Gümrük sektöründe tecrübeli,
Gümrük Müşavir Yardımcısı belgesine sahip,
Gümrük mevzuatına hakim,
Gümrük Evrim Yazılım programlarını kullanabilen,
Ekip yönetme konusunda tecrübeli,
Yönetim ve iletişim becerileri güçlü,
Dinamik bir ortamda çalışmaya yatkın,
MS Office Programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul Borusan Grubu
İnsan Kaynakları İş OrtağıBorusan Grubu
Borusan Holding bünyesinde Rumelihisarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “İnsan Kaynakları İş Ortağı” aramaktayız.
• Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri ile Psikoloji ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun
• İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak, İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarında min. 7 yıl deneyimli, (işe alım ve kariyer yönetimi, eğitim, bütçe, ücretlendirme, performans yönetimi)
• İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip
• Sunum ve raporlama becerileri yüksek
• İş Kanunu, Sosyal Güvenlik Kanunu ve tüm çalışma mevzuatlarına hâkim
• MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Konteyner Operasyon Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Konteyner Operasyon UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Konteyner Operasyon Uzmanı" aramaktayız.
Üniversite mezunu,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
Pricing ve İhracat Operasyon alanında tecrubeli
İletişim becerileri kuvvetli,
Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Teknikeri Bursa Borusan Mannesmann
Elektrik Bakım TeknikeriBorusan Mannesmann
ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ 
Borusan Mannesmann Boru Gemlik Fabrikamızın Elektrik Bakım bölümünde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,  takım arkadaşı arıyoruz.• Yüksek Okul veya Endüstri Meslek Liselerinin ( Elektrik-Elektronik ) bölümlerinden mezun• Sanayi işletmelerinde en az 4-5 yıl elektrik-elektronik bakım tecrübesi olan
• PLC sistemleri ve arıza tespiti hakkında bilgi sahibi
• Elektrik motorları bakım onarım ve sürücü sistemleri konusunda  deneyimli
• Arıza takibi yapabilecek, devre şeması okuyabilen
• Otomatik kumanda bilgisine sahip
• Vardiyalı çalışabilecek
• Askerlik hizmetini tamamlamış
• Gemlik’te veya Bursa’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Konteyner Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul Borusan Grubu
Konteyner Operasyon Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Konteyner Operasyon Uzman Yardımcısı" aramaktayız.
Üniversite mezunu,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
İhracat Operasyon alanında tecrubeli
İletişim becerileri kuvvetli,
Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı - Bursa Bursa Borusan Grubu
Dış Ticaret Operasyon Uzmanı - BursaBorusan Grubu
Borusan Lojistik bünyesinde görevlendirilmek üzere "Dış Ticaret Operasyon Uzmanı" aramaktayız.
Üniversitelerin tercihen uluslararası ticaret, ekonomi, dış ticaret ve/veya işletme bölümlerinden mezun
Dış ticaret alanında az 3 yıl deneyimi olan,
Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Tercihen kimya sektöründe tecrübeli
Tercihen EPDK ve İşgüm belgelerinin takibini yapmış olan
İngilizce bilgisi olan
Müşteri odaklı
İletişim becerileri güçlü
B Sınıfı ehliyeti olan
Ekip çalışmasına yatkın
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gümrükleme Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Gümrükleme UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik bünyesinde değerlendirilmek üzere "Gümrükleme Uzmanı" aramaktayız.
Üniversite veya gümrük ve dış ticaret konusunda uzmanlık eğitimi veren meslek yüksekokullarından mezun,
Gümrük, dış ticaret veya ithalat/ihracat konularında en az 4 yıl tecrübeli,
Evrim Programını bilen,
Kimya, petrokimya, makine, sanayi, otomotiv sektörlerinde deneyimli
MS Office programlarına hakim
Ekip çalışmasına uygun
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Mühendisi Bursa Borusan Mannesmann Boru
Elektrik Bakım MühendisiBorusan Mannesmann Boru
Genel Nitelikler 
 
Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun
Endüstriyel otomasyon projelerinde (proje, devreye alma) veya endüstriyel tesislerin bakım departmanlarında minimum 3 yıl deneyimli
Tercihen çelik boru üretim sektörü deneyimi olan
PLC (S7 300/400), AC/DC/Servo Sürücüler (Siemens), HMI (WinCC Flexible) donanım/programlama konularında bilgi ve deneyim sahibi
Tercihen Simotion Motion Control donanım/programlama konularında bilgi ve deneyim sahibi
Profibus, Profinet gibi haberleşme protokollerinde bilgi ve deneyim sahibi,
E-plan elektrik pano çizim programını kullanabilen,
MS Office programlarına hakim
İyi derecede İngilizce bilen
Analitik düşünen, inisiyatif kullanabilen, proaktif yaklaşabilen, takım çalışmasına yatkın,
Gemlik veya Bursa’da ikamet eden veya edebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Satış Destek UzmanıBorusan Grubu
Borusan Lojistik şirketimizde görevlendirilmek üzere “Satış Destek Uzmanı” aramaktayız
Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun,
MS Office programlarına hakim,
İngilizce bilen,
Uluslararası taşımacılık sektöründe deneyimli,
Call Center deneyimi olan 
Ekip çalışmasına yatkın,
İletişim becerileri kuvvetli,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dokümantasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Borusan Danışmanlık
Dokümantasyon Uzman YardımcısıBorusan Danışmanlık

En az MYO mezunu
Tercihen benzer bir alanda 1-2 yıl tecrübesi bulunan
MS Office uygulamalarına hakim
Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, başarma azmi yüksek  
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satınalma Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş. için'Satınalma Uzman Yardımcısı' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
•Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun 
• Benzer pozisyonda en az 1-3 yıl deneyimli
• İthalat mevzuatlarına hakim
• Tedarikçi sözleşmelerini yönetebilecek
• İyi derecede İngilizce
• Yurtdışı seyahat sıkça yapabilecek 
• Teknik resim okuma becerisine sahip
• İleri derecede Excel bilen
• Yeni ürün / yeni tedarikçi geliştirme konularında deneyimli
• Geniş tedarikçi ve malzeme portföyünü yönetebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Forklift Operatörü Bursa Borusan Grubu
Forklift OperatörüBorusan Grubu

Forklift kullanma belgesine sahip
1-3 yıl arasında liman tecrübesi bulunan
Tercihen Terminal Traktörü ehliyeti bulunan
Gemlik’te ikamet eden
Vardiyalı çalışabilecek
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
Askerliğini tamamlamış olması beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
2. El Araç Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
2. El Araç Satınalma UzmanıBorusan Grubu
Borusan Manheim şirketimizin Avrupa yakasında bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere 2. El Araç Satınalma Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
 
Tercihen MYO mezunu veya üniversite mezunu
Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl görev yapmış
Araç alım satım süreçlerinde deneyimli
Oto ekspertiz tecrübesi olan
Güçlü pazarlık ve iletişim becerileri olan
MS Office programlarına hakim
Seyahat engeli olmayan, yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Özlük İşleri Veri Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Özlük İşleri Veri Yönetimi UzmanıBorusan Grubu
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
• Benzer alanda en az 3 yıl deneyimli
• MS Office uygulamalarına hakim
• İyi düzeyde SAP kullanabilen
• İş kanununa hakim
• Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, başarma azmi yüksek
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Araç Takip Sorumlusu - ETA İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Araç Takip Sorumlusu - ETABorusan Lojistik

Lise veya MYO mezunu
Tercihen araç takip süreçlerinde çalışmış ve rotalama yapmış
İletişim becerileri kuvvetli
MS Office programlarına hakim
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
Seyahat engeli olmayan, yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek
İstanbul’da ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
RUN Satış Danışmanı - Kayseri Kayseri Borusan Grubu
RUN Satış Danışmanı - KayseriBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Kayseri lokasyonunda görevlendirilmek üzere “RUN Satış Danışmanı” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun
Benzer alanda en az 3 yıl iş tecrübesi olan
İyi derecede İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim
Sürücü belgesine sahip
Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan
Müşteri odağı yüksek
Planlama ve Organizasyon becerileri gelişmiş
Analitik bakış açısına sahip
Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Süreç Analiz Yetkili Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Süreç Analiz Yetkili UzmanıBorusan Grubu
• Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya İktisat Bölümlerinden mezun
• İleri derecede İngilizce bilen
• Simülasyon, optimizasyon, programlama yetkinliğine sahip tercihen en az 4 yıl modelleme sürecinde çalışmış, optimizasyon sistemlerini kurmuş ve yönetmiş.
• Veri yönetimi, toplanması ve analizi konularında tecrübeli
• Teknoloji takibi yapabilecek ve güncel yöntemleri mevcut operasyonlarına entegre edebilecek.
• MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Borusan Grubu
GENEL BAŞVURUBorusan Grubu
 
Bu ilan Borusan Grubu "Genel Başvuru" ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır.
Başvurularınız Borusan Grubu'nda ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Borusan Grubu'na başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz alanı, bölümü ve pozisyonu belirten bir kapak yazısı yazmanızı rica ediyoruz.
Kariyer.net üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir. Grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, Borusan Grubu'na göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Elektrik Bakım Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
EML veya MYO Elektrik Bölümü mezunu,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Mesleki anlamda kendisini geliştirmeye istekli, öğrenmeye açık,
Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilen,
Endüstriyel bakım onarım konusunda kendisini yetiştirmek isteyen,
Aldığı işi sahiplenecek potansiyele sahip,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bukoli Nokta Sorumlusu İstanbul Borusan Lojistik
Bukoli Nokta SorumlusuBorusan Lojistik

Üniversite mezunu,
Minimum 2 yıllık saha satış tecrübesine ve portföy yönetimi tecrübesine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tedarikçi ilişkileri güçlü,
Ekip çalışmasına yatkın,
Başarma azmi yüksek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MEKANİK BAKIMCI Bursa BORÇELİK
MEKANİK BAKIMCIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Mekanik Bakımcı" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Mekanik Bakım konusunda tecrübeli,
Teknik resim okuyabilen, ölçü ve kontrol aletlerini kullanabilen,
Tercihen hidrolik/pnömatik ve mekanik arıza giderme tecrübesi olan,
Makine elemanlarını bilen, montaj ve demontajında tecrübesi olan,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dış Ticaret Dokümantasyon Uzmanı Bursa Borçelik
Dış Ticaret Dokümantasyon UzmanıBorçelik
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Dış Ticaret Dokümantasyon Uzmanı" olarak görev yapacak, iletişimi kuvvetli, sorumluluk sahibi, başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler: 
Üniversitelerin ilgili 4 yıllık lisans programlarından mezun,
2 yıl süre ile benzer iş tecrübesine sahip,
İthalat ve İhracat akreditiflerini çok iyi okuyabilen,
Gümrük ve nakliye sürecine vakıf,
Gümrük, teşvik, kambiyo, ithalat ve ihracat mevzuatı konularında tecrübeli,
İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Tercihen bankaların Dış Ticaret birimlerinde görev yapmış olan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı İstanbul Borusan Oto
Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar / Ataşehir / İstinye / Dolmabahçe / Adana Şubeleri Satış Departmanında 'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
 Genel Nitelikler• Üniversite mezunu
• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan
• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kullanılmış Oto Satış Danışmanı Adana Borusan Grubu
Kullanılmış Oto Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Adana lokasyonunda  'Kullanılmış Oto Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
• Lisans mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,
• Kullanılmış oto satış deneyimi olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru - Ankara Ankara Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru - AnkaraBorusan Lojistik

En az lise mezunu
Benzer alanda en az 2 yıl deneyimli
MS Office programlarına hakim
El terminali ile okutma yapılan bir operasyonda görev almış
Tercihen depo/parsiyel operasyon süreçleri içinde yer almış
Ankara’da ikamet eden veya edebilecek
Haftasonu ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yetkili Servis Merkezi Geliştirme Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Yetkili Servis Merkezi Geliştirme UzmanıBorusan Grubu
Borusan CAT şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Yetkili Servis Merkezi Geliştirme Uzmanı” aramaktayız.
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun,
Bayi yönetimi konusunda, tercihen otomotiv sektöründe 2-3 yıl deneyimi olan,
Analitik düşünen, sonuç odaklı, yenilikçi, teknolojiyi yakından takip eden,
Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
MS Office (Word, Excel, PPT) programlarını etkin kullanabilen,
İyi derecede İngilizce bilen,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
B sınıfı ehliyete sahip,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MALİ KONTROL UZMANI İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
MALİ KONTROL UZMANIBorusan Lojistik

Üniversitelerin İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun,
Bütçe ve finansal raporlama konusunda 3-4 yıl deneyimli,
Tercihen uluslararası bağımsız denetim şirketlerinde tecrübe sahibi,
MS Office (özellikle Excel) programlarını çok iyi kullanabilen (SAP tercih sebebidir),
Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,
IFRS bilgisine sahip,
Analitik düşünebilen ve başarma azmi yüksek,
İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı,
İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Mühendisi - Antalya Antalya Borusan Grubu
Servis Mühendisi - AntalyaBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Antalya lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Mühendisi” aramaktayız.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Makina veya Gemi Makinaları Mühendisliği bölümlerinden mezun
Benzer alanda en az 2 yıl iş tecrübesi olan
Antalya’da ikamet eden/edebilecek
İyi derecede İngilizce bilen
MS Office uygulamalarına hakim
Sürücü belgesine sahip
Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan
Tercihen SAP bilgisine sahip
Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli
Analitik yönü kuvvetli
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Müşteri Temsilcisi-İstinye İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Servis Müşteri Temsilcisi-İstinyeBorusan Grubu
Borusan Otomotiv, İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek  'Servis Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.
Genel Yetenekler
Lisans veya önlisans mezunu,
MS Office uygulamalarına hakim,
İletişim becerileri gelişmiş,
Koordinasyon yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme