Borusan Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1944


http://www.borusan.com.tr 
 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

 

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

 

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan'da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

 

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

 

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir  ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

 

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

 

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

 

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

 

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 


Faaliyet gösterdiği sektörler: Diğer


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBorusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 103
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proses Mühendisi - BESys Kocaeli BESYS
Proses Mühendisi - BESysBESYS
Şirketimizin GOSB Ofisinde görevlendirilmek üzere 'Proses Mühendisi' arayışı içindeyiz. Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel tesisler, Enerji santralleri ve Petrol&Gaz endüstrisine ait projelerinin proses tasarımı alanında 2-3 yıl tecrübeli, Hidrolik hesaplama; ekipman ve enstrüman proses spesifikasyonlarını hazırlama; boru, kontrol vanası, eminyet vanası boyutlandırma konularında yeterli tecrübeye sahip, Daha önce P&ID ile çalışmış ve P&ID okumasını bilen, Proses kontrol ve otomasyon konusunda bilgisi olan, Daha önce Proses modelleme ve simulasyon programı kullanmış olan (Hysys, Pro/II, Chemcad, vb.), Uluslararası ve yerel standartlar ve kodlar hakkında genel bilgi sahibi, Windows ve MS Office programlarına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanılmış Oto Satış Takip Uzmanı Tekirdağ Borusan Oto
Kullanılmış Oto Satış Takip UzmanıBorusan Oto
Borusan Oto Çorlu’da görevlendirmek üzere Kullanılmış Oto Satış Takip Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin MYO bölümlerinden mezun, Satış Takip alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve tercihen SAP bilen, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı ve Elektrik Kaynakçısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Gazaltı ve Elektrik KaynakçısıBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Gazaltı ve Elektrik Kaynakçısı" arayışı içindeyiz. Tercihen yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun Endüstriyel projelerde, doğalgaz santrali, rafineri projelerinde görev almış, Gazaltı ve Elektrik Metodlarında ASME, EN veya AWS Sertifikalı En az 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) BESYS
Operasyon UzmanıBESYS
Borusan Makina şirketimizin yepyeni ve inovatif start-up modelini müşterilere anlatacak ve pazarın dönüşümünde bize katkı sağlayacak “Operasyon Uzmanı” aramaktayız. Üniversite mezunu MS Office programlarına hakim Çağın gerektirdiği web ve mobil uygulama teknolojilerini kullanabiliyor olmak İş araçlarının gerektirdiği düzeyde İngilizce bilgisi Müşteriler ve mavi yaka çalışanlarla doğru ve etkili şekilde iletişim kurabilme yeteneğine sahip Şirket içi ve dışı kaynaklar arasında koordinasyon sağlama becerisine hakim Zaman baskısı altında çalışabilecek Sayısal ve analitik yeteneklere, planlama becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satış MühendisiBorusan Grubu
Başvuracak Adayların;•Üniversitelerin tercihen İnşaat, Metalurji ve Malzeme ya da Makina Mühendisliği'nden mezun•Benzer sektörde en az 1 yıl deneyimi olan•Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen•Seyahat engeli olmayan•Aktif araç kullanabilen•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yöneticisi Kocaeli BESYS
Kalite Kontrol YöneticisiBESYS
     Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizde görev almak üzere Kalite Kontrol Yöneticisi arayışı içindeyiz.  Çelik ve borulama imalat ve montaj işlerinde ve ekipman montaj işlerinde kalite konusunda çalışmış, Endüstriyel projelerde, enerji santrali veya rafineri projelerinde görev almış, Teknik resim ve (izometri) okuyabilen ASME Section IX, ASME B31.1, ASME B31.3, AWS D1.1 ve EN standartları hakkında bilgi sahibi ve tecrübeli Kalite Yönetim Sistemlerine (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001) hakim Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Bursa BORÇELİK
Üretim Planlama UzmanıBORÇELİK
Borçelik bünyesinde, Gemlik lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere  “Üretim Planlama Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun MS Office programlarını kullanabilen Kuvvetli iletişim becerilerine sahip                                                                         Tercihen daha önce Üretim Planlama yapmış 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Operatörü Bursa BORÇELİK
Kalite OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Kalite Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik, Metalurji bölümleri) mezunu, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yardımcı Teknisyen Ankara Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Yardımcı TeknisyenBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Ankara lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Teknisyeni” aramaktayız. Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları bölümlerinden mezun Tercihen benzer alanda en az 1 yıl iştecrübesi olan B sınıfı sürücü belgesine sahip Dikkatli, disiplinli Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir Ankara'da ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM BÜRO ELEMANI Bursa BORÇELİK
ÜRETİM BÜRO ELEMANIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde 'Üretim Büro Elemanı' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli bir takım arkadaşı arıyoruz. Tercihen lise mezunu, Mesleki anlamda kendisini geliştirmeye istekli, öğrenmeye açık, İyi derecede bilgisayar (MS Office Programları) kullanabilen, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Paketleme ElemanıBorusan Mannesmann
PAKETLEME ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın üretim bölümünde paketleme elemanı olarak çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Üretim ElemanıBorusan Mannesmann
ÜRETİM ELEMANI Borusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı-Avcılar İstanbul(Avr.), ... Borusan Oto
Servis Danışmanı-AvcılarBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.           Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri vb.) , Otomotiv Öğretmenliği Bölümleri' nden mezun,  İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Abkant ve Giyotin Makas Operatörü İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Abkant ve Giyotin Makas OperatörüBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimiz için "Abkant ve Giyotin Makas Operatörü" arayışı içindeyiz. Liselerin veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Abkant ve Giyotin Operatörlüğü konusunda deneyimli, Teknik resimle çalışabilen, Problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına önem veren, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek, Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Operatörü İstanbul(Avr.) SUPSAN MOTOR SUPAPLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kalite OperatörüSUPSAN MOTOR SUPAPLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş'de 'Kalite Operatörü' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  EML (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor bölümleri) mezunu, Kalite süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen İş güvenliği ve kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet edecek, Bayan / Bay adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Borusan Grubu
Forklift OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa Nilüfer lokasyonunda "Forklift Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz.  Lise Mezunu, Forklift ehliyetine sahip ve forklift kullanımı konusunda deneyimli,  İş güvenliği konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pano Teknisyeni (BESys) Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Pano Teknisyeni (BESys)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze tesisinde çalışacak Elektrik Pano Montaj Teknisyeni arayışı içindeyiz. Yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun Elektrik projelerini okuyabilen ve genel elektrik bilgisine sahip En az 1 yıl pano montajı konusunda tecrübesi olan İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze çevresinde ikamet eden Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pano Teknisyeni (BESys) Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Pano Teknisyeni (BESys)Borusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin Gebze tesisinde çalışacak Elektrik Pano Montaj Teknisyeni arayışı içindeyiz. Yüksek okulların veya meslek lisesinin ilgili bölümlerinden mezun Elektrik projelerini okuyabilen ve genel elektrik bilgisine sahip En az 1 yıl pano montajı konusunda tecrübesi olan İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze çevresinde ikamet eden Askerlik yükümlülüğünü tamamlamış/muaf olmaları beklenmektedir 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi - BESys Kocaeli, İstanbul(Asya) BESYS
Elektrik Mühendisi - BESysBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB Ofisinde görevlendirilmek üzere;• Üniversiterin Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,• Endüstriyel Tesis Projelerinin elektrik tasarımı alanında 2-3 yıl tecrübeli,• Temel elektrik mühendislik dizayn bilgisine sahip,• Orta seviyede İngilizce bilen,• AutoCad, Windows ve MS Office programlarına hakim,• Tercihen ETAP kullanabilen,• Uluslararası ve lokal standartlar ve kodlar hakkında bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik İmalat Tasarımcısı - BESys Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Çelik İmalat Tasarımcısı - BESysBorusan Grubu
Borusan Endüstriyel Sistemler, mühendislik ve dizayn yetenekleri ile müşterilerine endüstriyel tesisler, enerji üretim tesisleri, denizcilik,petrol ve doğalgaz endüstrilerinde anahtar teslimi hizmet vermektedir.Şirketimiz bünyesinde değerlendirmek üzere 'Çelik İmalat Tasarımcısı' arayışı içindeyiz. Tercihen inventor programını kullanabilen Makine/Gemi İnşaat Mühendisi veya yüksek okul mezunu, EN, AWSD 1.1 deneyimli, Min5 yıl çelik imalat/dizayn tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Dizayn Mühendisi -Yazılım - BESys İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Proje Dizayn Mühendisi -Yazılım - BESysBorusan Grubu
     Borusan Endüstriyel Sistemler bünyesinde değerlendirmek üzere Proje Dizayn Mühendisi arayışı içindeyiz.     • Elektrik/Elektrik-Elektronik, Yazılım veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun     • PLC programlama ve PLC bazlı otomasyon konularda deneyimli     • 4 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip     • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... BESYS
Tele-Satış Uzman YardımcısıBESYS
Borusan Makina şirketimizin yepyeni ve inovatif start-up modelini müşterilere anlatacak ve pazarın dönüşümünde bize katkı sağlayacak “Tele-Satış Uzman Yardımcısı” aramaktayız. Üniversite mezunu İletsim ve ikna becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Satış alanında kariyer hedefi olan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Min 3 yil telesatis alanında deneyimli, Tercihen SAP ve Salesforce CRM tecrübesine sahip, Analitik düşünebilen ve müşteri ihtiyaç analizi yapabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Genius Ankara Borusan Oto
BMW GeniusBorusan Oto
BMW Genius Borusan Oto'nun Esenboğa lokasyonunda görev yapacak; GENLERİNDE BMW TUTKUSU OLAN GENIUS’LAR ARIYORUZ!Sen de bir BMW tutkunuysan fırsatı kaçırma!                  Başvuracak Adayların; Lisans eğitimini tamamlamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık, Otomobillere ilgi duyan, Müşteri ve hizmet odaklı, Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Genius Adana Borusan Oto
BMW GeniusBorusan Oto
BMW Genius Borusan Oto'nun Adana lokasyonunda görev yapacak; GENLERİNDE BMW TUTKUSU OLAN GENIUS’LAR ARIYORUZ!Sen de bir BMW tutkunuysan fırsatı kaçırma!                  Başvuracak Adayların; Lisans eğitimini tamamlamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık, Otomobillere ilgi duyan, Müşteri ve hizmet odaklı, Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Genius İstanbul(Avr.) Borusan Oto
BMW GeniusBorusan Oto
BMW Genius Borusan Oto'nun İstinye lokasyonunda görev yapacak; GENLERİNDE BMW TUTKUSU OLAN GENIUS’LAR ARIYORUZ!Sen de bir BMW tutkunuysan fırsatı kaçırma!                  Başvuracak Adayların; Lisans eğitimini tamamlamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Araştırmayı seven, yenilikleri takip eden, gelişime açık, Otomobillere ilgi duyan, Müşteri ve hizmet odaklı, Güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip olmaları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Technical Procurement Engineer - BESys Kocaeli, İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Technical Procurement Engineer - BESysBorusan Grubu
We are looking for an 'Technical Procurement Engineer' for our new company Borusan Industrial Systems which offers turnkey solutions to its customers in industrial facilities, power plants, marine and petroleum industries with its engineering and design skills.• Bachelor’s Degree in Engineering• 5+ years of commercial or procurement experience in energy and industrial projects• Fluency in spoken and written English• Good communication skills• Excellent computer skills a must. To include as a minimum MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Office and internet based applications
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Karayolu Operasyon Uzman Yardımcısı Adana, Mersin Borusan Lojistik
Karayolu Operasyon Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Uluslararası karayolu taşımacılığı ve tedariği operasyonlarında en az 2 yıl tecrübeli, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin, Sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Mersin veya Adana'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis MühendisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimizin İstanbul lokasyonlarında değerlendirmek üzere Servis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Gemi Makina veya Makina Mühendislik bölümlerinden mezun Benzer alanda en az 2 yıl iş tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP bilen MS Office uygulamalarına hakim Sürücü belgesine sahip Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan Müşteri odağı yüksek, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, analitik bakış açısına sahip Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Asya) BESYS
İnsan Kaynakları SorumlusuBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler A.Ş bünyesinde Gebze lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “İnsan Kaynakları Sorumlusu” aramaktayız.  Üniversitelerin 4 yıllık Lisans programlarının Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında Uzman Müteahhit ve Taahhüt şirketlerinde en az 10 yıllık deneyime sahip, İş yasası ve ilgili yasal mevzuata hakim, Mavi yaka ve sendika ile çalışma deneyimine sahip, İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarına katılmış, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek, sonuç odaklı ve hızlı aksiyon alan, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Konteyner Operasyon Uzmanı_Mersin Mersin Borusan Lojistik
Konteyner Operasyon Uzmanı_MersinBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Mersin lokasyonunda değerlendirmek üzere Konteyner Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Uluslararası Konteyner Taşımacılığı operasyonlarında 3 yıl tecrübeli İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda yetkin Sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın Mersin veya Adana’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Memuru_Dönemsel İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Memuru_DönemselBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonunda değerlendirmek üzere Dönemsel Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Memuru arayışımız bulunmaktadır. En az ilgili MYO bölümlerinden mezun En çok 1 yıllık deneyime sahip İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip Temel finansal kavramlara hakim Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçlü Takım çalışmasına yatkın Tercihen SAP bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonlarında değerlendirmek üzere Yurtdışı Tahsilat ve Mutabakat Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yurtdışı tahsilat ve mutabakat konusunda en az 3 yıl deneyimli Temel finansal kavramlara hakim MS Office Excel bilgisi olan ve tercihen SAP kullanabilen Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı - Salıpazarı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Muhasebe Uzmanı - SalıpazarıBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina Salıpazarı lokasyonumuzda Muhasebe Uzmanı olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun En az 2 yıl deneyimli. Genel muhasebe alanında tecrübe edinmiş, SAP Muhasebe bilgisi (tercihen) Office programlarını iyi derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Forklift OperatörüBorusan Mannesmann
FORKLİFT OPERATÖRÜBorusan Mannesmann Halkalı Fabrikamızda çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Lise Mezunu Vardiyalı sistemde çalışabilecek Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden Tercihen Forklift belgesi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Uzmanı Denizli Borusan Lojistik
Saha Satış UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Denizli ofisinde görevlendirilmek üzere “Saha Satış Uzmanı” aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, İngilizce bilgisi olan, Saha satış alanında deneyimli, Uluslararası Taşımacılık alanında 2 yıl deneyime sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, İletişim becerileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIMCI Bursa BORÇELİK
MEKANİK BAKIMCIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Mekanik Bakımcı" olarak görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen veya tercihen Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Mekanik Bakım konusunda tecrübeli, Tercihen hidrolik/pnömatik ve mekanik arıza giderme tecrübesi olan, Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Oto
Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto Avcılar / Ataşehir / Dolmabahçe / İstinye Şubeleri Satış Departmanında 'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. Genel Nitelikler• Üniversite mezunu• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Operatörü Bursa BORÇELİK
Kalite OperatörüBORÇELİK
Kerim Çelik Tic. A.Ş. Nilüfer tesisimizde "Kalite Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik, Metalurji bölümleri) mezunu, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Kalite MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mannesmann'da görevlendirilmek üzere; Başarma azmi ve pozitif enerjisi yüksek yüksek, iletişim becerileri ve sorumluluk duygusu güçlü, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık, sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş “Kalite Mühendisi”aramaktayız.Genel Nitelikler: • Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Tercihen çelik üretim veya çelik boru üretim sektöründe en az 2 yıl deneyimli,• ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 alanlarında bilgi sahibi olan• Tercihen NDT Sertifikalarına sahip yada NDT bilgisi olan• Çok İyi derecede İngilizce bilen,• Ms Office bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilen• Bursa’da ikamet eden veya edebilecek olan,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.• Seyahat engeli olmayan, (B Sınıfı Sürücü Ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan)• Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve ilişki yönetimi yetilerine sahip, pratik, sonuç odaklı ve sağlıklı iletişim becerileri olan adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Planlama Elemanı - Engelli İstanbul(Avr.) BORUSAN MANNESMANN BORU
Satış Planlama Elemanı - EngelliBORUSAN MANNESMANN BORU
Borusan Mannesmann şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görev alacak takım arkadaşı arıyoruz. En az lise mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerileri gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü Bursa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşı arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu, Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen dilme operatörlüğü yapmış, İş güvenliği konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecekolmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü Manisa BESYS
Üretim OperatörüBESYS
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Manisa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu, Üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Tercihen dilme operatörlüğü yapmış, İş güvenliği konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Manisa'da ikamet eden veya edecekolmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Uygulama Mühendisi Kocaeli BESYS
Saha Uygulama MühendisiBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB ofisinde görevlendirilmek üzere 'Saha Uygulama Mühendisi' arayışı içindeyiz. Üniversitelerin Makina mühendisliği bölümünden mezun olmak En az 3 yıl şantiye deneyimli Thermodinomik,Isıtma,soğutma, akışkanlar mekaniği konularına hakim Sahadaki mekanik tesisatların PID’ye göre takibini yapacak, uygulamaya hakim Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip aktif araç kullanabilen Yoğun iş temposuna ve şantiye ortamına uyabilecek İletişim becerileri güçlü Analitik düşünebilen, vizyon sahipi, sorumluluk sahbi ve disiplinli Zamanı iyi yönetebilen, ekip çalışmasına uygun Askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Elektrik Teknisyeni - BESys Kocaeli BESYS
Saha Elektrik Teknisyeni - BESysBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB ofisinde görevlendirilmek üzere Saha Elektrik Teknisyeni arayışı içindeyiz.*2 yıllık MYO Elektrik / Elektronik mezunu olmak*En az 3 yıl şantiye deneyimli*Seyahat engeli olmayan*Yoğun iş temposuna ve şantiye ortamına uyabilecek*İletişim becerileri güçlü*Askerlik görevini tamamlamış*Orta gerilim, alçak gerilim ve elektrik kumanda bilgisi olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Axapta Analisti İstanbul(Avr.), ... Borusan Mannesmann
Axapta AnalistiBorusan Mannesmann
Borusan Grubu olarak, Borusan Mannesmann Boru A.Ş. şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Axapta Analisti” aramaktayız. Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik ve İşletme bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 3 yıllık deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim olan, İleri derecede ERP-Axapta bilgisine sahip, Çok İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Çok yönlü çalışmaya yatkın, Analitik düşünen ve müşteri odaklı olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Motosiklet Servis Danışmanı Türkiye Borusan Oto
Motosiklet Servis DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Satış Sonrası Hizmetler Bölümünde 'MOTOSİKLET Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme, planlama ve organize etme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşı arıyoruz.Genel Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Makina, Elektrik, Elektronik ve Endüstri) Orta-İyi derecede ingilizce bilen Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim B ve tercihen A2 sınıfı motosiklet ehliyeti olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen 30 yaşını aşmamış Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan Motosikletlere ilgi duyan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Marine & Petroleum Ürün Mühendisi İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Marine & Petroleum Ürün MühendisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Genel Nitelikler•Tercihen üniversitelerin Makine ve Petrol Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun•İyi derecede İngilizce bilen•MS Ofis uygulamalarına hakim•Petrol ve Marin sektöründe benzer deneyime sahip•Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli bulunmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Mühendisi - Çanakkale - İzmir Çanakkale, İzmir Borusan Grubu
İşletme Mühendisi - Çanakkale - İzmirBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Çanakkale veya İzmir lokasyonlarında değerlendirmek üzere İşletme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 2 yıl enerji sektörü veya benzer alanda tecrübeli MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünme yetkinliği güçlü, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın Çanakkale veya İzmir'de yaşayan veya yaşabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem Stajyer - Dolmabahçe İstanbul(Avr.) BORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Uzun Dönem Stajyer - DolmabahçeBORUSAN OTOMOTİV GRUBU
Borusan Otomotiv Premium Kiralama şirketimizin Dolmabahçe  lokasyonu için  Filo Yönetimi ve Operasyon departmanında değerlendirilmek üzere Uzun Dönem Stajyer arayışımız bulunmaktadır.    Üniversitelerin ilgili bölümlerinde lisans öğrenimi devam eden Yaz döneminde 5 gün okul döneminde minimum 4 gün düzenli çalışabilecek, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, İletişim, planlı çalışma ve organizasyon becerileri gelişmiş, Otomotiv sektörüne ilgi duyan, kiralama alanında kendini geliştirmek isteyen,
Stajyer        İlan Detayı
İşletme Mühendisi - Bandırma Balıkesir Borusan Grubu
İşletme Mühendisi - BandırmaBorusan Grubu
Borusan EnBW Enerji şirketimizin Bandırma lokasyonlarında değerlendirmek üzere İşletme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun En az 2 yıl enerji sektörü veya benzer alanda tecrübeli MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Analitik düşünme yetkinliği güçlü, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Dizayn Mühendisi - Elektrik - BESys İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Proje Dizayn Mühendisi - Elektrik - BESysBorusan Grubu
     Borusan Endüstriyel Sistemler bünyesinde değerlendirmek üzere Proje Dizayn Mühendisi arayışı içindeyiz.  Üniversiterin Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Endüstriyel Tesis Projelerinin elektrik tasarımı alanında 2-3 yıl tecrübeli, Temel elektrik mühendislik dizayn bilgisine sahip,   Orta seviyede İngilizce bilen, AutoCad, Windows ve MS Office programlarına hakim, Tercihen ETAP kullanabilen, Uluslararası ve lokal standartlar ve kodlarhakkında bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça ve Servis Satış Temsilcisi Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Yedek Parça ve Servis Satış TemsilcisiBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimizin Çayırova lokasyonunda değerlendirmek üzere Yedek Parça ve Servis Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.   Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun Tercihen benzer sektörde 2 yıl deneyime sahip MS Ofis uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli olmayan İstanbul veya Gebze’de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Audit Specialist İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Internal Audit SpecialistBorusan Holding
Borusan Holding is looking for “Internal Audit Specialist” with the following qualifications to join Internal Audit Department based in Perili Köşk.• University degree in Business Administration or related disciplines• Advance level of English both written and verbal. Russian knowledge is preferred as a second language• Experience in financial and operational audits• 1-3 years of related work experience in auditing• Excellent knowledge of MS Office applications• Mobility in Turkey and abroad (Min. %50 mobility)• No military obligation for male candidates• Ability to work with risk and control matrix and similar audit tools is a plus• Strong process flow and process map analysis skills• Experience and/or familiarity with IT auditing is preferred.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Dış Ticaret UzmanıBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makine ve Güç Sistemleri şirketimizin Kabataş / Salıpazarı lokasyonunda değerlendirmek üzere Dış Ticaret Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Lisans mezunu Kendi alanında en az 3 yıl deneyimli İyi seviyede İngilizce bilgisi olan Ms Office programlarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Audit Senior Specialist İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
Internal Audit Senior SpecialistBorusan Holding
Borusan Holding is looking for “Internal Audit Senior Specialist” with the following qualifications to join Internal Audit Department based in Perili Köşk.• University degree in Business Administration or related disciplines• Advance level of English both written and verbal. Russian knowledge is preferred as a second language• Experience in financial and operational audits• 4-6 years of related work experience in auditing• Excellent knowledge of MS Office applications• Mobility in Turkey and abroad (Min. %50 mobility)• No military obligation for male candidates• Ability to work with risk and control matrix and similar audit tools is a plus• Strong process flow and process map analysis skills• Experience and/or familiarity with IT auditing is preferred.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Bursa Borusan Lojistik
Müşteri TemsilcisiBorusan Lojistik
Borusan Lojistik bünyesinde Gemlik lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Müşteri Temsilcisi” aramaktayız.Genel Nitelikler• Üniversitelerin İşletme , iktisat , Deniz ve Liman İşletme , Endüstri Mühendisliği , Lojistik gibi lisans bölümlerinden mezun,• İletişim becerisi yüksek,• İyi seviyede İngilizce bilen,• İş disiplini yüksek ve sabırlı,• Problem çözme yeteneği güçlü,• MS Office programlarını çok iyi kullanabilen,• İkna kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Mühendisi Kocaeli BESYS
Planlama MühendisiBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB ofisinde görevlendirilmek üzere Planlama Mühendisi arayışı içindeyiz. Üniversitelerin inşaat / Makina / Endüstri mühendisliği bölümünden mezun En az 3 yıl şantiye deneyimli Proje planlama teknikleri konusunda deneyimli İletişim becerileri, koordinasyon yeteneği güçlü Sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Borusan Oto
BMW Satış DanışmanıBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesi Satış Departmanında 'BMW Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; ilişkiler kurma ve iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz. • Üniversite mezunu• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan• Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Torna Operatörü Bursa BORUSAN MANNESMANN BORU
Torna OperatörüBORUSAN MANNESMANN BORU
Borusan Mannesmann Gemlik tesislerimizde "Torna Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu, Üretim süreçlerinde CNC Torna ve Universal Torna-Freze konusunda deneyim sahibi, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Mekanik Tasarım MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik bünyesinde Gemlik lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Mekanik Tasarım Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: • Üniversitelerin Makina, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Mekanik tasarım konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi, 3 boyutlu düşünebilme yeteneğine sahip,• Orta derecede İngilizce bilen,• Microsoft Office programlarını kullanabilen,• AutoCAD (Mechanical Desktop) ve Inventor programlarını çok iyi derecede kullanabilen,• Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen, okuyabilen ve uygulayabilen,• Proje arşivleme ve Dokümantasyon konusunda bilgi sahibi,• Bursa veya Gemlik'te ikamet eden/edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi Bursa Borusan Grubu
Satınalma MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik şirketimizin Bursa Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Satınalma Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: Mühendislik Fakültesi mezunu, Satınalma fonksiyonlarında min. 4 yıl deneyimli, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobil Uygulama Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
Mobil Uygulama DanışmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş. bünyesinde Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Mobil Uygulama Danışmanı ” aramaktayız. Genel Nitelikler: Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun (Bilgisayar / Endüstri / Makina Mühendisliği ve/veya Fizik) Min. 3 yıl mobil uygulama deneyimi olan Java (J2EE/J2ME) ile OO bilgisine sahip IOS SDK (UIKit, Cocoa Touch, Core Data, Core Location vb) konularında bilgi sahibi SAP Uygulamaları hakkında bilgi sahibi SAP SUP Mobile, SAP Agentry konularında bilgi ve deneyim sahibi SAP Sybase Unwired Platform konusunda bilgi sahibi Çok İyi derecede İngilizce bilen 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP BI Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
SAP BI DanışmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş. bünyesinde Salıpazarı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “SAP BI Danışmanı ” aramaktayız.Genel Nitelikler:* Üniversitelerin mühendislik ve işletme fakültelerinden mezun* SAP BI modül danışmanlığında en az 5 yıl deneyimli* İyi derecede İngilizce bilgisine sahip* Tercihen BO bilgisine sahip* Tecihen ABAP programlama geliştirme konusunda deneyim sahibi* Analitik düşünme, problem çözme becerisine sahip* Çözüm odaklı* Güçlü iletişim becerisine sahip* Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Mühendisi Kocaeli, Tekirdağ Borusan Grubu
Şantiye MühendisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik şirketimizin Çerkezköy ve Gölcük lokasyonlarında görevlendirilmek üzere “Şantiye Mühendisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: Mühendislik bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, En az 3 yıl şantiyede Mühendis ya da Yönetici olarak deneyim, İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şantiye Yöneticisi Kocaeli, Tekirdağ Borusan Grubu
Şantiye YöneticisiBorusan Grubu
Borusan Mühendislik şirketimizin Çerkezköy ve Gölcük lokasyonlarında görevlendirilmek üzere “Şantiye Yöneticisi” aramaktayız. Genel Nitelikler: Mühendislik bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, En az 3 yıl şantiyede Mühendis ya da Yönetici olarak deneyim, İletişime açık, hızlı aksiyon alabilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı Adana Borusan Oto
Muhasebe Uzman YardımcısıBorusan Oto
Borusan Oto Tarsus şubemizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Benzer alanlarda deneyime sahip MS Office programlarına hakim Tercihen SAP bilgisine sahip Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Lojistik
Yazılım Geliştirme Yetkili UzmanıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Yazılım Geliştirme Yetkili Uzmanı' aramaktayız. •Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar programcılığı bölümlerinden mezun,•.Net Platformunda C# ile uygulama geliştirme konusunda tecrübeli•Operasyonel Yazılım projelerinde geliştirmede en az 4 yıl deneyimli•OOP, SOA mimarileri ile Windows Forms ve ASP.NET ile en az iki yıl projeler geliştirmiş•Nesne Tabanlı Programlama, katmanlı mimari, uygulama analiz ve tasarım konularında tecrübeli•Tercihen WPF, MVC, MVVM, Entity Framework, WCF, WF konularında tecrübeli•Tercihen ORM, Design Patterns tecrübesi olan•Team Foundation Server konusunda bilgi sahibi•RDBMS tasarım ve performans konseptlerini bilen, T-SQL dilini kullanabilen•Veritabanı tasarımı ve programlaması konusunda deneyimli (SQL server ve/veya Oracle)•İyi derecede İngilizce bilen•Literatürü ve yeni trendleri takip edip kendini sürekli geliştiren•Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı•Takım çalışmasına yatkın, esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış•Seyahat Engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Mannesmann
Mekanik Bakım ElemanıBorusan Mannesmann
MEKANİK BAKIM ELEMANI   Genel nitelikler:Borusan Mannesmann İstanbul Fabrikamızın Mekanik Bakım departmanında çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Yüksek Okul veya Endüstri Meslek Liselerinin Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye, Mekatronik veya Motor bölümlerinden mezun Üretim sektöründe mekanik bakım-onarım alanında deneyimli Mekanik arıza bulma ve giderme tecrübesine sahip, Hidrolik, pnomatik, mekanik sistemler hakkında bilgi sahibi; elektrik-elektronik sistemler hakkında temel bilgisi olan Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen İstanbul'da ikamet eden Temel pnömatik bilgisi olan, pnömatik  tesisatı malzemelerini tanıyan ve pnömatik tesisatlarda ve yardımcı ekipmanlarda arıza bakım arama ve giderme tecrübesi olan, Elektirik ark kaynağı yapabilen Kumpas, mikrometre gibi ölçü aletlerini kullanabilen adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hammadde Planlama Uzmanı Bursa BORÇELİK
Hammadde Planlama UzmanıBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Hammadde Planlama Uzmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir alanda minimum 1 yıl tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP programı bilgisi olan, Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Danışmanı İstanbul(Avr.) BESYS
Müşteri İlişkileri DanışmanıBESYS
Borusan Oto şirketimizin, İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere  “Müşteri İlişkileri Danışmanı” aramaktayız. Lisans mezunu, Otomotiv sektöründe benzer alanlarda en az 2 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, empati kurabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Müşteri odaklı çalışabilecek, MS Office programlarına hakim olması beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vezne Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Vezne ElemanıBorusan Oto
Önlisans ve lisans prgramlarının ilgili bölümlerinden mezun Daha önce benzer bir pozisyonda 2-3 yıl görev almış Genel Muhasebe bilgisi olan MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP bilgisi olan,   Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek ve müşteri odaklı / çözüm odaklı yaklaşımı benimsemiş Şirket ve markasını en iyi şekilde temsil edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Çayırova Kocaeli Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis Teknisyeni - ÇayırovaBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Teknisyeni” aramaktayız. Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları bölümlerinden mezun Tercihen benzer alanda en az 3 yıl iştecrübesi olan B sınıfı sürücü belgesine sahip Dikkatli, disiplinli Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Grubu
Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Borusan Makina şirketimizin yeni kurulan iş biriminde İş Makinası alanında faaliyet gösteren müşterilerine yönelik sunduğu iş makinası kiralama hizmet paketini müşterilere aktarabilecek ve aktif saha satış yaparak bize katkı sağlayacak “Satış Temsilcisi” aramaktayız  Üniversite mezunu, Minimum 2 sene iş deneyimli, Girişimci ruha sahip, pratik ve sonuç odaklı İkna yeteneği gelişmiş ve sağlıklı iletişim becerileri olan, İnşaat ekipmanları ve iş makinası satış /kiralama tecrübesi olan Müşteri odaklı, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, koordinasyon ve kooperasyon yetilerine sahip Istanbul’da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgeli, Office programlarını kullanabilen,       İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mini Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Oto
Mini Satış DanışmanıBorusan Oto
  Borusan Oto İSTİNYE Şubesi Satış Departmanında 'MINI-Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan, yetki ve sorumluluk üstlenebilecek, iletişim becerileri güçlü, müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.   • Üniversite mezunu • MS Office uygulamalarına hakim • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış • B sınıfı ehliyeti olan • Tercihen 30 yaşını aşmamış • Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl sıcak satış deneyimi olan  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı Bursa BORÇELİK
Teknik Eğitim Gelişim UzmanıBORÇELİK
Borusan Grubu olarak, Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Teknik Eğitim Gelişim Uzmanı” aramaktayız. Teknik eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden (makine, metal, mekatronik) mezun Tercihen benzer bir pozisyonda en az iki yıl deneyime sahip Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve sunum yeteneğine sahip Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BMGS - İK Saha Sorumlusu İstanbul(Asya) BESYS
BMGS - İK Saha SorumlusuBESYS
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda çalışacak İK Saha Sorumlusu arayışı içindeyiz. Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İşletme vb. bölümlerinden mezun Büyük alt yapı, otoyol, baraj, havalimanı veya benzeri büyük ölçekli inşaat projelerinde Personel özlük işleri & idari işler alanında görev almış, İstanbul’da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Saha çalışanlarının yönetimi konusunda deneyimli, Personel seçme sürecinde temel bilgi ve deneyim sahibi, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Mühendisi/ Makine Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Holding
ARGE Mühendisi/ Makine MühendisiBorusan Holding
Borusan Ar-Ge  2015 yılı başı itibariyle kurulmuş olup, Ar-Ge stratejilerini oluşturarak Ar-Ge çalışmalarını bu şirket üzerinden hayata geçirmiştir. Bu doğrultuda, geleceğe ait teknolojileri yaratmak, Ar-Ge faaliyetlerini planlamayı, yürütmeyi ve faaliyetlerin sonucunda elde edilen çıktıları, bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda büyüyen organizasyonumuzda bizlerle çalışmak isteyen Ar-Ge Mühendisleri aramaktayız.  Makine Mühendisliği bölümünde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış Tercihen otomotiv, savunma ve havacılık  sektörlerinde ürün geliştirme prensipleri konusunda min. 2 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, CATIA veya diğer CAD yazılımlarını kullanabilen Sistem modelleme ve çoklu cisim dinamiği konusunda tecrübeli, Matlab/Simulink, ADAMS kullanabilen, Yapısal Analiz konusunda tecrübeli, ANSYS, ABAQUS, NASTRAN kullanabilen Test ve doğrulama tecrübesi olan, veri toplama ve işleme konusunda tecrübeli, Dewesoft, dSpace, Labview kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kondisyon Takip Mühendisi İzmir Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
Kondisyon Takip MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
 Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş. bünyesinde İzmir lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Kondisyon Takip Mühendisi” aramaktayız.  Üniversitelerin Mühendislik (Makina, Elektrik-Elektronik) bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip Analitik yönü kuvvetli, inisiyatif kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Memuru Denizli Borusan Lojistik
Operasyon MemuruBorusan Lojistik
Borusan Lojistik Denizli lokasyonunda görevlendirilmek üzere ; Denizli'de ikamet eden Lojistik tecrübesi bulunan Proaktif Analitik düşünme yeteneğine sahip Depo yönetebilecek, tedarikçi portfoyü olan , bölgeye hakim Zaman ve stres yönetimi iyi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Dizayn Mühendisi - BESys Kocaeli BESYS
Mekanik Dizayn Mühendisi - BESysBESYS
Borusan Endüstriyel Sistemler şirketimizin GOSB Ofisinde görevlendirilmek üzere; • Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,• Endüstriyel Tesis Projelerinin mekanik tasarımı alanında 2-3 yıl tecrübeli,• Isı transferi, termodinamik, akışkanlar mekaniği konularında sağlam altyapıya sahip,• Tercihen kojenerasyon / trijenerasyon enerji tesis tasarımı konusunda bilgi sahibi,• Orta seviyede İngilizce bilen,• AutoCad, Windows ve MS Office programlarına hakim,• Tercihen 3D tasarım programları kullanabilen,• Uluslararası ve lokal standartlar ve kodlar hakkında bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem Stajyer İzmir Borusan Lojistik
Uzun Dönem StajyerBorusan Lojistik
Haftada minimum 3 gün düzenli çalışabilecek, Tercihen ileri seviye İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hâkim,  Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, İletişim, planlı çalışma ve organizasyon becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen, Raporlama süreçlerine destek verebilecek"Uzun Dönem Stajyer" arayışımız mevcuttur. 
Stajyer        İlan Detayı
Servis Mühendisi-Kahramanmaraş Kahramanmaraş Borusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
Servis Mühendisi-KahramanmaraşBorusan Makina ve Güç Sistemleri A.Ş.
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi Kahramanmaraş lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Mühendisi” aramaktayız.Başvuracak Adayların:• Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun• Benzer alanda en az 3 yıl iş tecrübesi olan• İyi derecede İngilizce bilen• Tercihen SAP bilen• MS Office uygulamalarına hakim• Sürücü belgesine sahip• Yurtiçi veya yurtdışı seyahat etme engeli olmayan• Müşteri odağı yüksek, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, analitik bakış açısına sahip• Ekip çalışmasına yatkın, işbirliği geliştiren• Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje ve Metod Mühendisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Proje ve Metod MühendisiBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş. için 'Proje ve Metod Mühendisi' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Metalürji Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv yan sanayinde tecrübeli, Autocad bilgisi bulunan, CAD (2D / 3D) ve Ms Office programlarına hakim, Problem çözme teknikleri konusunda bilgi sahibi, Kalite standartları konusunda (ISO 9001:2000, ISO 16949, ISO/TS 14001) bilgi sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Sorumlusu İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Ürün SorumlusuBorusan Grubu
Borusan Supsan şirketimizin Halkalı lokasyonu için "Ürün Sorumlusu" pozisyonunda arayışımız bulumaktadır.Genel Nitelikler: Üniversite mezunu İyi düzeyde İngilizce bilen MS office programlarını kullanabilen Sürücü belgesine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, seyahat engeli olmayan Olumlu bakış açısına sahip, planlama ve organizasyon, farklı bakış açısına sahip, çalışma azmi yüksek olan, ilişkiler kurma, ekip çalışmasına yatkın olma
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tele Satış ve Müşteri Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Tele Satış ve Müşteri Destek Uzman YardımcısıBorusan Lojistik
Borusan Lojistik şirketimizin Güneşli lokasyonunda değerlendirmek üzere Tele Satış ve Müşteri Destek Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Lojistik sektöründe 2 yıl deneyimli Tercihen lojistik sektöründe tele satış ve/veya müşteri destek süreçlerinde deneyimli Üniversite mezunu İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın İstanbul’da ikamet eden   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Motosiklet Servis Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Borusan Oto
Motosiklet Servis Müşteri TemsilcisiBorusan Oto
Borusan Otomotiv, İstinye lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek ‘Motosiklet Servis Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.  Lisans veya önlisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerileri gelişmiş, Koordinasyon yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kayseri Operasyon Sorumlusu Kayseri Borusan Lojistik
Kayseri Operasyon SorumlusuBorusan Lojistik
Borusan Lojistik Kayseri lokasyonunda görevlendirilmek üzere ; Proaktif Analitik düşünme yeteneğine sahip Depo ekibi yönetebilecek, tedarikçi portfoyü olan , bölgeye hakim Zaman ve stres yönetimi iyi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Borusan Mannesmann
Mekanik Bakım ElemanıBorusan Mannesmann
MEKANİK BAKIM ELEMANI   Genel nitelikler:Borusan Mannesmann Gemlik Fabrikamızın Mekanik Bakım departmanında çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Yüksek Okul veya Endüstri Meslek Liselerinin Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye, Mekatronik veya Motor bölümlerinden mezun Üretim sektöründe mekanik bakım-onarım alanında en az 3 yıl deneyimli Mekanik arıza bulma ve giderme tecrübesine sahip, Hidrolik, pnomatik, mekanik sistemler hakkında iyi derecede; elektrik-elektronik sistemler hakkında temel bilgisi olan Tercihen elektrik ark kaynağı ve gazaltı kaynağı yapabilen Tercihen teknik resim okuyabilen, Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Gemlik veya Bursa’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Müşteriler Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Borusan Lojistik
Özel Müşteriler StajyeriBorusan Lojistik
Haftada minimum 3 gün düzenli çalışabilecek, Tercihen ileri seviye İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hâkim,  Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, İletişim, planlı çalışma ve organizasyon becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen, Raporlama süreçlerine destek verebilecek"Özel Müşteriler Stajyeri" arayışımız mevcuttur. 
Stajyer        İlan Detayı
İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı - Gemlik Bursa Borusan Lojistik
İş Güvenliği ve Çevre Uzmanı - GemlikBorusan Lojistik
En az 3 yıl deneyimli C veya B sınıfı İş Güvenliği sertifikası olan Tercihen Çevre Mühendisi olmak üzere üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun                                                                                                          Tercihen inşaat, tersane veya Liman tecrübesine sahip, saha deneyimi olan      İngilizce bilgisi iyi seviye olan                                                             İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Gemlik veya Bursa'da ikamet eden   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Analiz Teknisyeni İstanbul(Avr.) SUPSAN MOTOR SUPAPLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Ürün Geliştirme Analiz TeknisyeniSUPSAN MOTOR SUPAPLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Borusan Supsan bünyesinde Halkalı lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Ürün Geliştirme Analiz Teknisyeni” aramaktayız.Genel Nitelikler: MYO  Makina veya Metalürji bölümlerinden mezun. Kalite kontrol ve ölçüm sistemleri konusunda 2 yıl deneyimli Ölçüm teknikleri ve teknik resim bilgisi olan Tercihen Otomotiv yan sanayinde tecrübeli, Ms Office programlarına hakim, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme / ÜR-GE Mühendisi İstanbul(Avr.) SUPSAN MOTOR SUPAPLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Ürün Geliştirme / ÜR-GE MühendisiSUPSAN MOTOR SUPAPLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Borusan Supsan şirketimizin bünyesinde Halkalı lokasyonunda görevlendirmek üzere "Proje ve Metod Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler: Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Metalürji Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv yan sanayinde tecrübeli, Autocad bilgisi bulunan, Ms Office programlarına hakim, Problem çözme teknikleri konusunda bilgi sahibi, Kalite standartları konusunda (ISO 9001:2000, ISO 16949, ISO/TS 14001) bilgi sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BMW Satış Danışmanı Gaziantep Borusan Grubu
BMW Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Gaziantep Şubesinde  'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.• Lisans mezunu• MS Office uygulamalarına hakim• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan• Tercihen satış deneyimi olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2.El & Kiralama Satış Mühendisi Kocaeli Borusan Grubu
2.El & Kiralama Satış MühendisiBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimiz bünyesinde Güç Sistemleri iş biriminde Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere 2. El & Kiralama Satış Mühendisi aramaktayız.Başvuracak Adayların;•Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun•Benzer sektörde satış deneyimi olan•Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen•İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip•Seyehat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Danışmanı Adana Borusan Grubu
Kurumsal Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Adana Şubesinde 'Kurumsal Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.• Lisans mezunu,• MS Office uygulamalarına hakim,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,• Tercihen filo satış deneyimi olan,Kurumsal Satış Danışmanı müşteri ziyaretleri yapmak, ihtiyaç analizini yapmak, potansiyel müşteri portföyü yaratmak ve geliştirmek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Kahramanmaraş Kahramanmaraş Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Servis Teknisyeni - KahramanmaraşBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketimizin Kahramanmaraş lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Servis Teknisyeni” aramaktayız. Tercihen benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip Temel teknik ve motor kavramlarına hakim MS Office programlarına hakim Analitik yetenekleri ve iletişim becerisi güçü Takım çalışmasına yatkın Temel İngilizce bilgisine sahip Erkek adaylar içn askerlik görevini tamamlamış Seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı ehliyet sahibi   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Operatörü Bursa BORÇELİK
Paketleme OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Paketleme Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine) mezunu, Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı-İstinye İstanbul(Avr.), ... Borusan Oto
Servis Danışmanı-İstinyeBorusan Oto
Borusan Oto İstinye Şubesinde Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.  Genel Nitelikler:  Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri, Otomotiv), Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden lisans derecesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satınalma UzmanıBorusan Grubu
Borusan Enerji bünyesinde Maslak lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Satınalma Uzmanı” aramaktayız.• Tercihen Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezun• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip• En az 2 yıl satınalma tecrübesine sahip• İleri derecede MS Office bilgisine sahip, tercihen SAP/MM PS kullanabilen• Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölgesel Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Bölgesel Satış TemsilcisiBorusan Grubu
Halkalı'da faaliyet gösteren Supsan Motor Supaplar San. ve Tic. A.Ş. için'Bölgesel Satış Temsilcisi' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Üniversite mezunu İletişim becerisi kuvvetli Olumlu düşünce yapısına sahip Başarma azmine sahip MS Office programlarına hakim Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden  B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzun Dönem Stajyer - Ofis Destek İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sİstemleri
Uzun Dönem Stajyer - Ofis DestekBorusan Makina ve Güç Sİstemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Kozyatağı lokasyonunda çalışmak üzere Dönemsel (6 ay) - Ofis Destek Elemanı arayışı içindeyiz. Üniversitelerin lisans programlarında öğrenime devam eden, Office programlarına hakim Yeniliklere açık Düzenli ve sistematik çalışma güdüsüne sahip Haftada 2-3 gün tam gün ofiste çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ Frezeci/Taşlamacı/Tornacı Bursa BORUSAN MANNESMANN BORU
TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ Frezeci/Taşlamacı/TornacıBORUSAN MANNESMANN BORU
Borusan Mannesmann Gemlik tesislerimizde "Talaşlı İmalat Operatörü" olarak aşağıdaki alanlardan birinde görev yapacak,kaliteye önem veren, disiplinli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.  Endüstri Meslek Liselerinin Metal, Makine, Tesviye bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi ile ilgili bölüme denklik sağlayabilen, Taşlama operatörlüğü için; Silindirik Taşlama başta olmak üzere aynı zamanda satıh taşlama tezgah operatörlüğü konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Freze operatörlüğü için; Universal Freze ve torna kullanımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Torna operatörlüğü için; Ağır seri universal torna kullanımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Teknik resim okuyabilen, ölçü ve kontrol aletlerini kullanabilen, Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kara Nakliye Memuru-İstanbul İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Kara Nakliye Memuru-İstanbulBorusan Lojistik
Tercihen Üniversite veya MYO mezunu Lojistik sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim, tercihen SAP hakkında bilgi sahibi Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü Organizasyon becerisi yüksek Tercihen aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı