Borusan Grubu 

Şirket Bilgileri

http://www.borusan.com.tr 

 

Borusan Grubu

Türkiye’nin önde gelen sanayi ve hizmet kuruluşu Borusan, çelik (boru ve yassı çelik), distribütörlük (otomotiv ve iş makineleri , güç sistemleri), lojistik ve enerji ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki 21 şirket ile hizmet veren Grup, 4.600 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Grubun çelik boru üreticisi Borusan Mannesmann Boru, kendi alanında Avrupa’nın en büyük kuruluşları arasında yer almaktadır.

Borusan, dünyanın en büyük çelik üreticisi ArcelorMittal’in ortağı olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üreticisi Borçelik ile güçlü bir konuma sahiptir.

Distribütörlük iş kolunda otomotiv, iş makineleri ile güç sistemleri alanlarında hizmet verilmekte ve dünyanın önde gelen markalarının temsilcilikleri yürütülmektedir. Borusan Otomotiv, 1984’ten beri BMW’nin, 1998’den beri Land Rover’ın, 2001’den beri MINI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Otomotiv alanında supap üretimi gerçekleştiren Supsan, Eaton lisansı ile üretim yapmaktadır. Borusan Makina Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve İran’da yetkili Caterpillar distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

Borusan, 2008 yılı başında distribütörlük faaliyet alanında sektöründe önemli bir uluslararası işbirliğine imza atmıştır. Sektörde dünyanın lider kuruluşu ABD kökenli Manheim, bir Borusan şirketi olan ve Türkiye’de ikinci el otomobil pazarının önde gelen kuruluşlarından olan Otomax’a yüzde 50 ortak olmuştur.

Grubun hızla gelişmekte olan iki iş kolu lojistik ve enerjidir. Borusan Lojistik, entegre lojistik, liman yönetimi ve üçüncü parti lojistik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte; ayrıca bölgesel güç olma stratejisine paralel olarak Cezayir, İran ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Borusan International markasıyla hizmet vermektedir. Borusan, Brightwell Holdings BV iştiraklerinden Maya Enerji’nin %70 hissesini satın alarak enerji sektörüne girmiştir. Maya Enerji, hidroelektrik ve rüzgar enerjisi yatırımlarının yanı sıra ileride kömür santralleri yatırımları da planlamaktadır.

Borusan, kuruluşundan bugüne sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermektedir. 1992’den bu yana faaliyet gösteren Asım Kocabıyık Kültür Eğitim Vakfı, Türkiye’nin vasıflı işgücü eksiğinin giderilmesine bir katkı oluşturmak üzere uzun yıllardan bu yana meslek liseleri, öğretmen evleri, üniversite birimleri ve kütüphaneler inşa etmekte, öğrencilere burs vermektedir.

Borusan, klasik müziğin ülkemizde yaygınlaşması, Türkiye’nin Avrupa kamuoyu nezdinde doğru tanıtımı ve müziğin kültürler arasında bir köprü olarak rolünün desteklenmesi amacıyla Borusan Kültür Sanat (BKS) çatısı altında kültür sanat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Grup bu kapsamda 2006 yılı başında 10 yıllığına Uluslararası İstanbul Müzik Festivali’nin sponsorluğunu üstlenmiştir. 2006 yılında ayrıca “Konuk Şef” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında, her yıl düzenlenen “Özel Konser”de Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nı bir işadamı yönetmektedir. İşadamının şef olmak için yaptığı bağış ile, genç ve yetenekli sanatçının yurtdışında müzik eğitimi alması sağlanmaktadır. Borusan 2008 yılında da İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesine kurumsal ortak olarak sponsor olmuştur.

BKS, 1997 yılından bu yana İstiklal Caddesi’nde hizmet veren ve Beyoğlu mimarisi özelliklerini taşıyan merkezinin hemen karşısında, yeni bir binanın restorasyon çalışmalarını sürdürmektedir. Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, çalışmalarını bu yeni merkezde sürdürecek ve provalarını burada gerçekleştirecektir. Ayrıca genç müzisyenler kendilerini geliştirmek için BKS’nin yeni binasında sunduğu olanakları değerlendirebileceklerdir.

BKS çatısı altında 2008’in ilk aylarında hayata geçecek bir başka proje ise ArtCenter/İstanbul’dur. Proje, halka açık sanatçı atölyeleri aracılığıyla İstanbul’da çağdaş görsel sanat birikimi ve üretimine katkıda bulunmayı ve sanatsal yaratım sürecini izleyiciyle buluşturmayı amaçlamaktadır.

Klasik müzik alanındaki çalışmaların yanı sıra Borusan’ın destek verdiği bir diğer kültür projesi de Ertuğ&Kocabıyık Yayınları’dır. Türkiye’nin kültür mirasını yaşatmayı ve uluslararası platformlara taşımayı hedefleyen yayınevi bugüne kadar en üst kalitede 17 eser yayınlamış ve bu eserlerde kullanılan görsel ve yazılı malzeme ile dünyanın pek çok önde gelen metropolünde sergiler düzenlemiştir.

 

http://www.borusanmannesmann.comhttp://www.borcelik.comBorusan Makina Borusan Güç Sistemleri    
http://www.borusanotomotiv.com http://www.borusanlojistik.com http://www.borusantelekom.com


Borusan Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 68
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Operatörü Bursa BORÇELİK
Üretim OperatörüBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Üretim Hat Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen iş güvenliği, TPM/Kaizen konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT ALTYAPI SERVİS VE SÜREÇ UZMANI Bursa BORÇELİK
IT ALTYAPI SERVİS VE SÜREÇ UZMANIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayi Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde 'Altyapı Ve Teknik Destek Uzmanı' olarak görev yapacak, sistematik çalışmaya yatkın, analitik düşünme becerileri gelişmiş, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, insan ilişkileri kuvvetli, gelişime açık takım arkadaşları arıyoruz.
 
 
Aranan Nitelikler:
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ya da muadili bölümlerinden mezun,
Bilgi Sistemleri Hizmet Yönetimi (ITSM), ITIL/COBIT ve Bilgi Güvenliği Standartları (ISO 27001) konularında bilgili ve tercihen tecrübeli,
Bilişim sektöründe altyapı yönetimi konusunda deneyim ve bilgi sahibi,
Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ TEMSİLCİSİ Bursa BORÇELİK
SATIŞ TEMSİLCİSİBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Satış Temsilcisi" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik düşünmeye yatkın, iletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, gelişime açık, prezentabl bir takım arkadaşı arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
Başvuracak adayların,
Üniversitelerin Endüstri, Makine veya Metalurji Malzeme Mühendisliği Bölümlerinden veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun,
Tercihen 1 yıla kadar iş tecrübesine sahip,
Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Genel bilgisayar uygulamalarına, web tabanlı uygulamalara ve MS Office uygulamalarına hakim,
B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TAVAN VİNCİ OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
TAVAN VİNCİ OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Tavan Vinci Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
Tercihen EML mezunu,
Milli Eğitim Bakanlığı onaylı "Tavan Vinci Kullanıcı Belgesi"ne sahip,
Tercihen Çelik Sektöründe Tavan Vinci Operatörlüğü konusunda iş tecrübesine sahip,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Mesleki anlamda kendisini geliştirmeye istekli,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT INFRASTRUCTURE SERVICE & PROCESS SPECIALIST Bursa Borçelik
IT INFRASTRUCTURE SERVICE & PROCESS SPECIALISTBorçelik
Turkey's first private and second largest flat steel producer, Borçelik, was founded in 1990 in Gemlik/Bursa and commenced production in 1994. Borusan Holding and ArcelorMittal, co-manage the company.
At the basis of Borçelik's strong position in the market lies her dynamic workforce, innovation oriented approach, continuous investment to develop and grow, and customer-focused service and quality conception.
We are looking for an “IT Infrastructure Service and Process Specialist” to join our team.
Qualifications:
Bachelor's Degree in Computer Engineering or equivalent from a reputable University
Strong knowledge and preferrably experience in IT Service Management, ITIL/COBIT and ISO 27001 topics
Min. 2 years' experience in infrastructure management
Knowledge and experience to perceive opportunities for enhancing performance through the application of technology
Very good command of both verbal and spoken English
Excellent interpersonal and communication skills
Military service must have been completed for male candidates
Candidates should/willing to be Bursa or Gemlik resident.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SALES REPRESENTATIVE Bursa BORÇELİK
SALES REPRESENTATIVEBORÇELİK
Turkey's first private and second largest flat steel producer, Borçelik, was founded in 1990 and commenced production in 1994. Borusan Holding and ArcelorMittal, co-manage the company.
Borçelik's range of products consists of commercial, drawing, deep-drawing and extra-deep drawing steel, as well as bake-hardening, structural grades, rephosphorized, HSLA and dual phase.
Borçelik materials are produced in the context of a dynamic organization with the most advanced technology available, while the company's superior engineering and know-how capacities are utilized to provide the best possible logistical service to her customers.
At the basis of Borçelik's strong position in the market lies her dynamic workforce, innovation oriented approach, continuous investment to develop and grow, and customer-focused service and quality conception.
We are looking for “Sales Representative”.
Qualifications:
Bachelor's Degree in Industrial, Mechanical, Metallurgical and Material Engineering or Economics and Administrative Sciences from a reputable University
Max. 1 year experience in a similar position is an asset
Excellent command of both verbal and spoken English
Knowledge of MS Office Programs
B class driver license (active driver)
Flexible and no restrictions for travel 
Team work ability, analytical thinking and have strong communication skills
Military service must be completed for male candidates
This position will be resident in Bursa, working place will be in Gemlik. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP YAZILIM UZMANI Bursa, İstanbul(Asya) BORÇELİK
SAP YAZILIM UZMANIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayi Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde, Bilgi Sistemleri departmanında "SAP Yazılım Uzmanı" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler:
 
·  Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
·  SAP ABAP yazılım geliştirme konusunda tecrübeli,
·  Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
·  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ELEKTRONİK ARIZA BAKIM TEKNİSYENİ Bursa BORÇELİK
ELEKTRONİK ARIZA BAKIM TEKNİSYENİBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Elektronik Arıza Bakım Teknisyeni" olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, başarma azmi yüksek bir takım arkadaşı arıyoruz.
 
Aranan Nitelikler:
Meslek Yüksek Okullarının Elektronik veya Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun,
Otomatik kontrol sistemleri, PLC programlama, AC/DC sürücü uygulamaları ve endüstriyel enstrümanlar hakkında tercihen tecrübeli,
Elektronik devre şemaları ve elektronik kumanda planı okuyabilen,
Elektronik bakım/arıza konusunda deneyimli,
MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen,
Vardiyalı çalışabilecek,
Tercihen İngilizce bilen,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışolmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TİCARİ MUHASEBE UZMANI Bursa BORÇELİK
TİCARİ MUHASEBE UZMANIBORÇELİK
Borçelik şirketimizin Gemlik lokasyonunda Muhasebe Departmanı’nda “Ticarİ Muhasebe Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere, problem çözme, analitik düşünme yeteneğine sahip, dikkatli ve sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli bir ekip arkadaşı aramaktayız.
Aranan Nitelikler:
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,
Ticari muhasebe ve raporlama konusunda tecrübe sahibi,
Tercihen SAP-FI/MM modüllerinde deneyimi bulunan,
Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu gibi yasal mevzuat bilgisi olan,
MS Office programlarını kullanabilen,
Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MÜŞTERİ TEKNİK HİZMETLER TEMSİLCİSİ Bursa BORÇELİK
MÜŞTERİ TEKNİK HİZMETLER TEMSİLCİSİBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayi Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde 'Müşteri Teknik Hizmetler Temsilcisi' olarak görev yapacak, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, dışa dönük, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören, temsil gücü, ikna kabiliyeti, etkileyiciliği ve başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz. 
 
Aranan Nitelikler:
• Üniversitelerin Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,
• Çelik, genel metalurji prosesleri ve imalat sanayii hakkında bilgi sahibi,
• Tercihen ilgili konularda 3 yıla kadar iş tecrübesine sahip,
• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• B sınıfı sürücü belgesine sahip,
• Seyahat engeli bulunmayan,
• Sürekli Bursa veya Gemlik'te ikamet edecek,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BMW i Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
BMW i Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Ataşehir Şubesinde  'BMW i Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
• Lisans mezunu
• MS Office uygulamalarına hakim
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan
• Tercihen satış deneyimi olan
BMW i Satış Danışmanı, potansiyel ve mevcut müşterilerine profesyonelce hizmet vermek; yüksek müşteri memnuniyetini sağlayarak otomobil satışını gerçekleştirmekten sorumludur.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜ Bursa BORÇELİK
ELEKTRİK BAKIM OPERATÖRÜBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde "Elektrik Bakım Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
EML veya MYO Elektrik Bölümü mezunu,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Mesleki anlamda kendisini geliştirmeye istekli, öğrenmeye açık,
Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilen,
Endüstriyel bakım onarım konusunda kendisini yetiştirmek isteyen,
Aldığı işi sahiplenecek potansiyele sahip,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRETİM BÜRO ELEMANI Bursa BORÇELİK
ÜRETİM BÜRO ELEMANIBORÇELİK
Borçelik Çelik Sanayii Tic. A.Ş. Gemlik tesislerimizde 'Üretim Büro Elemanı' olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli bir takım arkadaşı arıyoruz.
Tercihen lise mezunu,
Mesleki anlamda kendisini geliştirmeye istekli, öğrenmeye açık,
İyi derecede bilgisayar (MS Office Programları) kullanabilen,
Sürekli Bursa’da veya Gemlik’te ikamet edecek
olmak gerekmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı İstanbul Borusan Grubu
Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Şubelerinde  'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
• Lisans mezunu
• MS Office uygulamalarına hakim
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan
• Tercihen satış deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Kurumsal Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Avcılar Şubesinde görevlendirilmek üzere   'Kurumsal Satış Danışmanı' arıyoruz.
• Lisans mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan ,
• Tercihen otomotiv sektöründe  deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Müşteri Temsilcisi (Dönemsel) İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Satış Müşteri Temsilcisi (Dönemsel)Borusan Grubu
Borusan Otomotiv, Avcılar lokasyonunda görevlendirilmek üzere; stratejik, analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; etkin planlama, organizasyon, koordinasyon ve raporlama yeteneğine sahip; temsil gücü yüksek; sonuç odaklı, takipçi ve sorumluluk sahibi; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çoklu görevleri yürütebilecek 'Satış Müşteri Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.
• En az MYO mezunu,
• MS Office uygulamalarına hakim,
• Sorumluluk sahibi, başarı ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen ve sistematik çalışmayı bilen,
• İletişim ve koordinasyon yönü kuvvetli,
 
 
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı Adana Borusan Grubu
Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Adana Şubesinde  'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
• Lisans mezunu
• MS Office uygulamalarına hakim
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan
• Tercihen satış deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Garanti Uzmanı Adana Borusan Grubu
Garanti UzmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Adana Şubesinde 'Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda 'Garanti Danışmanı' olarak görev alacak, sabırlı ve detaylarla çalışmayı seven, analitik düşünme becerisi yüksek, müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, hızlı değişen bir ortamda yeni teknoloji ve sistemlerle çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
Aranan Nitelikler
Üniversite mezunu (Tercihen mühendislik, otomotiv veya işletme bölümlerinden mezun)
İyi derecede İngilizce bilen
Windows işletim sistemine ve MS Office uygulamalarına hakim
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
B sınıfı ehliyeti olan
Tercihen 30 yaşını aşmamış
Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Muhasebe UzmanıBorusan Grubu
Borusan Oto İstinye Şubesinde görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Uzmanı ' arıyoruz.
 
MYO ve/veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Mali İşler alanında benzer bir görevde en az iki yıllık deneyim sahibi,
Muhasebe süreçlerine hakim,MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
Raporlama yapabilecek,
SAP programı konusunda iyi düzeyde bilgi sahibi,
İletişimi, planlama ve koordinasyon yetkinliği güçlü, takipçi,
Çözüm odaklı çalışan,
Askerlik hizmetinin tamamlanmış,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Elemanı Ankara Borusan Grubu
Satış Destek ElemanıBorusan Grubu
Borusan Oto Balgat Şubesinde  görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler
•Lisans mezunu,
•MS Office uygulamalarına hakim,
•İletişim becerileri güçlü,
•Müşteri odaklı,
•Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Danışmanı Ankara Borusan Grubu
Satış DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Çankaya Şubesinde  'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak, otomobillere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; iletişim becerileri güçlü; müşteri sadakati ve memnuniyetine önem veren takım arkadaşları arıyoruz.
• Lisans mezunu
• MS Office uygulamalarına hakim
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan
• Tercihen satış deneyimi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Danışmanı Ankara Borusan Grubu
Servis DanışmanıBorusan Grubu
Borusan Oto Balgat Şubesinde  Satış Sonrası Hizmetler Departmanı Müşteri Kabul Bölümünde 'Servis Danışmanı' olarak görev yapacak; analitik düşünme ve problem çözme konularında yetkin; müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip; sorumluluk almaktan kaçınmayan; sonuç odaklı ve değişime ayak uydurabilen; dinamik ve hızlı değişen bir ortamda çalışmaya istekli takım arkadaşları arıyoruz.
         
Genel Nitelikler                           
·          Üniversitelerin Mühendislik  (Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri vb.) Bölümleri' nden mezun
·         İyi derecede İngilizce bilen
·         MS Office uygulamalarına hakim
·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
·         B sınıfı ehliyeti olan
·         Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıl deneyimi olan
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Destek Elemanı Ankara Borusan Grubu
Satış Destek ElemanıBorusan Grubu
Borusan Oto Esenboğa Şubesinde  görev yapacak, motosikletlere ilgi duyan; yetki ve sorumluluk üstlenebilecek; müşteri sadakati ve memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için müşteri odaklı çalışmayı en önemli başarı kriteri olarak gören; bireysel motivasyona sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Nitelikler
•Lisans mezunu,
•MS Office uygulamalarına hakim,
•İletişim becerileri güçlü,
•Müşteri odaklı,
•Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Forklift Operatörü Bursa Borusan Grubu
Forklift OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa lokasyonunda "Forklift Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Forklift ehliyetine sahip ve forklift kullanımı konusunda deneyimli, 
Tercihen tavan vinci ehliyetine sahip, 
İş güvenliği konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Operatörü Bursa Borusan Grubu
Üretim OperatörüBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik'in Bursa lokasyonunda "Üretim Operatörü" olarak görev yapacak, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, dikkatli, başarma azmi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Endüstri Meslek Lisesi veya MYO (Torna Tesviye, Metal İşleri, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik bölümleri) mezunu,
Üretim süreçlerinde deneyim sahibi,
Tercihen dilme operatörlüğü yapmış,
İş güvenliği konularında bilgili,
Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilen,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli Bursa’da ikamet eden veya edecek
olmak gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansman Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Borusan Grubu
Finansman Uzman YardımcısıBorusan Grubu
Borusan Grubu şirketlerinden Kerim Çelik’in İstanbul lokasyonunda görevlendirilmek üzere  “Finansman Uzman Yardımcısı” aramaktayız. 
 
 Başvuracak Adayların;
4 yıllık üniversitelerin İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,
Mali İşler alanında tercihen 1-2 yıl deneyimi olan,
Sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, koordinasyon ve ilişki yönetimi yetilerine sahip, pratik, sonuç odaklı ve güçlü iletişim becerileri olan,
İleri düzeyde Word, Excel ve iyi düzeyde MS Office bilgisine sahip,
Tercihen SAP bilgisine sahip,
Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
UPS ve Bayi Yöneticisi İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
UPS ve Bayi YöneticisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi için  Çayırova lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Satış Mühendisi” aramaktayız.
 
Pozisyonun Amacı:
 
Kesintisiz güç kaynakları konusunda satış ekibi, bayiler ve taahhüt ekiplerine projelendirme, iş geliştirme, ürün desteği vererek, genel bayi satışları ve kesintisiz güç kaynağı işimizin yönetilmesi.
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Kesintisiz güç kaynakları, güç elektroniği ve enerji sistemleri anahtar teslimi projelerinde en az 3 yıl deneyimli,
Bayilik sisteminde deneyimli, bayi ağını yönetebilecek,
Takım çalışmasına uygun, inisiyatif alabilen, iletişim yeteneği güçlü ve hedef odaklı,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
Yoğun iş temposunda çalışabilecek, analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık,
Sürücü belgesine sahip,
Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlere engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Bakım Elemanı Bursa Borusan Mannesmann
Mekanik Bakım ElemanıBorusan Mannesmann
MEKANİK BAKIM ELEMANI 
  
Genel nitelikler:
Borusan Mannesmann Boru Gemlik Fabrikamızın Mekanik Bakım departmanında çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Yüksek Okul veya Endüstri Meslek Liselerinin Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye, Mekatronik veya Motor bölümlerinden mezun
Üretim sektöründe mekanik bakım-onarım alanında en az 3 yıl deneyimli
Mekanik arıza bulma ve giderme tecrübesine sahip,
Hidrolik, pnomatik, mekanik sistemler hakkında iyi derecede; elektrik-elektronik sistemler hakkında temel bilgisi olan
Tercihen elektrik ark kaynağı ve gazaltı kaynağı yapabilen
Tercihen teknik resim okuyabilen,
Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek
Askerlik hizmetini tamamlamış
Tercihen Gemlik veya Bursa’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İşyeri Hekimi Bursa Borusan Mannesmann
İşyeri HekimiBorusan Mannesmann

Tıp Fakültesi mezunu ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip
İSG mevzuatına ve yönetmeliklere hakim
İşyeri Hekimliği tecrübesine sahip            
Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi
İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Tercihen Gemlik veya Bursa’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İhracat Sipariş Yönetimi Uzman Yardımcısı Bursa Borusan Mannesmann
İhracat Sipariş Yönetimi Uzman YardımcısıBorusan Mannesmann

Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Satış planlama ve yönetimi konusunda en az 1 yıl iş deneyimi olan,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Değişime açık, ekip çalışmasına yatkın, stresle baş edebilme ve zaman yönetimi becerisi yüksek,
Olumlu iş ilişkileri oluşturmada kuvvetli,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip (Bulats İngilizce sınavında Upper Intermediate seviyesinde olmak),
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Bursa’da ikamet edebilecek,   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Elemanı Bursa Borusan Mannesmann
Elektrik Bakım ElemanıBorusan Mannesmann
ELEKTRİK BAKIM ELEMANI 
Borusan Mannesmann Boru Gemlik Fabrikamızın Elektrik Bakım bölümünde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,  takım arkadaşları arıyoruz.
Yüksek Okul veya Endüstri Meslek Liselerinin ( Elektrik-Elektronik ) bölümlerinden mezun
Sanayi işletmelerinde en az 4-5 yıl elektrik-elektronik bakım tecrübesi olan
PLC sistemleri ve arıza tespiti hakkında bilgi sahibi
Elektrik motorları bakım onarım ve sürücü sistemleri konusunda  deneyimli
Arıza takibi yapabilecek, devre şeması okuyabilen
Otomatik kumanda bilgisine sahip
Vardiyalı çalışabilecek
Askerlik hizmetini tamamlamış
Gemlik’te veya Bursa’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) BORUSAN MANNESMANN
Üretim ElemanıBORUSAN MANNESMANN
ÜRETİM ELEMANI
Borusan Mannesmann Boru Halkalı Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine, Motor ve Elektrik bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun
Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek
Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış
Küçükçekmece-Avcılar-Beylikdüzü- Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Elemanı İstanbul(Avr.) BORUSAN MANNESMANN
Elektrik Bakım ElemanıBORUSAN MANNESMANN
ELEKTRİK BAKIM ELEMANI
Borusan Mannesmann Boru Halkalı Fabrikamızın Elektrik Bakım departmanında çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz.
 
Yüksek Okul veya Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik-Elektronik, Kontrol ve Otomasyon, Mekatronik ve benzeri bölümlerinden mezun
Elektrik şeması okuyabilen
Tercihen PLC ve motor sürücü teknolojileri konusunda deneyimli 
Vardiyalı ve gerektiğinde mesaili çalışabilecek
Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış
Küçükçekmece – Avcılar – Beylikdüzü – Halkalı civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Elemanı Bursa BORUSAN MANNESMANN
Üretim ElemanıBORUSAN MANNESMANN
ÜRETİM ELEMANI
Borusan Mannesmann Boru Gemlik Fabrikamızın çeşitli bölümlerinde çalışacak, başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek,  takım arkadaşları arıyoruz.
 
Teknik Lise , Endüstri Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Metal İşleri, Makine bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Kaynak Teknolojisi, vb. bölümlerinden mezun
Vardiyalı çalışabilecek
 Askerlik hizmetini tamamlamış
Tercihen Gemlik'te veya Bursa'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depo Operasyon Uzmanı Tekirdağ Borusan Lojistik
Depo Operasyon UzmanıBorusan Lojistik

Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun (tercihen Endüstri Mühendisliği)
Lojistik sektöründe özellikle depo yönetimi ve planlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli
Çorlu veya Lüleburgaz’da ikamet eden veya edebilecek
Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen
Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli
İletişim becerileri kuvvetli
Analitik düşünme yetkinliği güçlü, analiz ve raporlama konularında deneyimli
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Sorumlusu Ankara Borusan Grubu
Kara Nakliye SorumlusuBorusan Grubu

Tercihen Üniversite veya lise mezunu
Lojistik veya Taşımacılık sektöründe en az 5 yıl tecrübeli 
Ekip yönetme deneyimine sahip
Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli
Çözüm odaklı ve güçlü problem çözme becerisine sahip
İletişim becerileri güçlü ve müşteri ilişkilerinde deneyimli
Ankara’da ikamet eden veya edebilecek
B sınıfı sürücü belgesine sahip
Ankara il ve ilçelerinde rut planlaması yapabilecek coğrafi bilgiye sahip
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Süreç Geliştirme Uzmanı-Ankara Ankara Borusan Grubu
Süreç Geliştirme Uzmanı-AnkaraBorusan Grubu

Üniversitelerin Mühendislik ve İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden mezun
Lojistik sektöründe özellikle depo yönetimi ve planlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli
Ankara Polatlı’da ikamet eden veya edebilecek
Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli
Analitik düşünme yetkinliği güçlü, analiz ve raporlama konularında deneyimli
İletişim becerileri kuvvetli
Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Analiz ve Raporlama Uzmanı-Ankara Ankara Borusan Grubu
Analiz ve Raporlama Uzmanı-AnkaraBorusan Grubu

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
Tercihen Lojistik sektöründe depo yönetimi konusunda tecrübeli
Ankara Polatlı’da ikamet eden veya edebilecek
Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen
Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli
Analitik düşünme yetkinliği güçlü, analiz ve raporlama konularında deneyimli
İletişim becerileri ve müşteri ilişkileri kuvvetli
Microsoft Office programlarına hakim
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Elektrik Bakım TeknisyeniBorusan Grubu

Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Elektrik şemalarını okuyabilen, otomasyon sistemleri (PLC), elektrik/ elektronik bakım ve onarım konularında en az 2 yıl tecrübeli,
Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen ve ekip çalışmasına yatkın,
Askerlik görevini tamamlamış,
30 yaşını aşmamış,
Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi İstanbul Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış TemsilcisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İstanbul Bölge Müdürlüğü olan Çayırova ve Trakya Şube Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “Satış Temsilcileri” aramaktayız.
İşin Amacı;
Şirket stratejilerine uygun olarak onaylanmış satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, pazar payını ve müşteri memnuniyetini artırmak pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Mühendislik (Makina, Jeoloji ve Maden), İktisat veya İşletme bölümlerinden mezun
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
B sınıfı ehliyete sahip,
Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli,
Analitik yönü kuvvetli, süreç yönetimi konularında uzman,
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Motor Teknisyeni İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Motor TeknisyeniBorusan Grubu

Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,
Motor ve özellikle Turbo konularında tecrübeli,
Araç üreticilerinin yetkili servislerinde çalışmış,
Seyahat engeli bulunmayan ve sürücü belgesi sahibi,
Vardiyalı sisteme uyum gösterebilen ve ekip çalışmasına yatkın,
Askerlik görevini tamamlamış,
30 yaşını aşmamış,
Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnovasyon ve İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
İnovasyon ve İş Geliştirme UzmanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Salıpazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere “İnovasyon ve İş Geliştirme Uzmanı” aramaktayız.
Başvuracak Adayların;
4 yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden mezun,
İş analizi ve finansal analiz süreçlerine hakim,
Tercihen, iş planı yapma ve iş geliştirme tecrübesine sahip,
Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
B sınıfı ehliyete sahip,
Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli,
Analitik yönü kuvvetli,  süreç yönetimi konularında uzman,
Teknolojiye ve yeni gelişmelere yatkın, yaratıcı ve yenilikçi,
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SMCS ELEMANI İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
SMCS ELEMANIBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi Trakya Şube Müdürlüğü’ne bağlı, İstanbul Avrupa yakasında hizmet vereceği bir projede görevlendirilmek üzere “Servis Destek Elemanı” aramaktayız.

Pozisyonun Amacı:
İş emrine ilişkin servis faaliyetlerinin ve müşteriye yapılan teslimatlara ilişkin bilgilerin tutulması, ilgili faturalama işlemlerinin yapılması ve takibi, pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.    İş Tanımı:
Servis Mühendisi tarafından açılan iş emri dosyasına, işe ait tüm çalışma faaliyetlerinin girişini yapmak, işemri kapanışı için servis bedelini hesaplamak,
İş emrine yedek parça girişlerini kontrol etmek ve fatura kesilme aşamasında yeniden fiyatlandırma yapılması için Yedek Parça ile koordineli olarak çalışmak,
Onarımı tamamlanan ünitelerin sevk irsaliyelerini düzenlemek,
İş emri dosyalarını arşivlemek ve takip etmek,
Aylık servis faaliyet raporlarını hazırlayarak Servis Müdürü’ne iletmek,
Yerel tedarikçiler tarafından kesilen faturaları Muhasebe Departmanı’na ulaştırmak,
Garanti kapsamındaki çalışmaların faturalarını Cat’e iletilmek üzere Teknik İletişim Servis Mühendisi’ne sunmak,
Aylık servis faaliyet raporlarını hazırlayarak Servis Müdürü’ne iletmek,
Yerel tedarikçiler tarafından kesilen faturaları Muhasebe Departmanı’na ulaştırmak,
Aylık ürün indirimi yapılan faturaların listesini Servis Müdürü’ne iletmek,  
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Borusan Grubu
Depo ElemanıBorusan Grubu
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi Trakya Şube Müdürlüğü’ne bağlı, İstanbul Avrupa yakasında hizmet vereceği bir projede görevlendirilmek üzere “Depo Elemanı” aramaktayız.

Pozisyonun Amacı:
Depo faaliyetlerinin sürdürülmesinin sağlanması, yedek parçaların müşteriye sevki ya da servis hizmetine yönlendirilmesi.
     İş Tanımı:
Yedek parça banko, servis ve şube transferi aracılığıyla gelen yedek parça talepleri doğrultusunda ilgili parçaları sevke hazırlamak ve gerektiğinde nakliye vasıtasını ayarlamak (lojistik, kargo)
Müşteriler ve şubeye hatalı sevk edilen (fazladan ya da eksik gönderilen ürünler) ürünleri tespit etmek
Depoya girişi yapılan stokları ilgili raflara yerleştirmek 
Depoyu düzenli ve temiz tutmak
Reman parçaların sevk işlemlerini yaparak Cat’e/İstanbul Bölge’ye göndermek
Ana ürün ve yedek parçaların irsaliyelerini tanzim etmek
Müşteri ve Servis Departmanı’ndan dönen parçaları kontrol etmek ve kabul işlemlerini gerçekleştirmek
Yıllık ve aylık depo sayımlarını gerçekleştirilmesine yardımcı olmak
Yeni raf gözü belirlenmiş ve bitmiş parçaları listelerle karşılaştırmak
Sistemdeki hata dolayısıyla sıkışan evrakları denetlemek (satışı yapılan ürünler ve depoda yer alan ürünleri karşılaştırmak)
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi Diyarbakır, Van Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış TemsilcisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Diyarbakır Şube Müdürlüğü'ne bağlı Van ilinde görevlendirilmek üzere “Satış Temsilcisi” aramaktayız.
İşin Amacı;
Şirket stratejilerine uygun olarak onaylanmış satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, pazar payını ve müşteri memnuniyetini artırmak pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Mühendislik (Makina, Jeoloji ve Maden), İktisat veya İşletme bölümlerinden mezun
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
B sınıfı ehliyete sahip,
Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli,
Analitik yönü kuvvetli, süreç yönetimi konularında uzman,
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Temsilcisi Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış TemsilcisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Ankara Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “Satış Temsilcisi” aramaktayız.
İşin Amacı;
Şirket stratejilerine uygun olarak onaylanmış satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, pazar payını ve müşteri memnuniyetini artırmak pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Mühendislik (Makina, Jeoloji ve Maden), İktisat veya İşletme bölümlerinden mezun
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi
Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,
B sınıfı ehliyete sahip,
Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli,
Analitik yönü kuvvetli, süreç yönetimi konularında uzman,
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dizayn ve Proje Mühendisi İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Dizayn ve Proje MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Güç Sistemleri'nde dünya lideri Caterpillar''ın Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan şirketimizin Tuzla lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Dizayn ve Proje Mühendisi” aramaktayız.
İşin Amacı;
Borusan Holding grup şirketlerinden Borusan Makina ve Güç Sistemleri, Türkiye Caterpillar ve Caterpillar’ın ticari markası olan Olympian marka ünitelerinin projelendirme, satış ve satış sonrası faaliyetleri 1994 yılından bu yana sürdürmektedir. Ayrıca şirketimiz, Orta Asya faaliyetleri dahil olmak üzere enerji ile ilgili projelerde dizayn, montaj, satış ve operasyon desteği vermektedir. Bu kapsamda şirketimizin Mühendislik ve Uygulama ekibinde görevlendirilmek üzere “Dizayn ve Proje  Mühendisi” aramaktayız.
Başvuracak Adayların;
 
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,        
PLC, HMI ve SCADA yazılımları konularında bilgi ve deneyim sahibi,
Bireysel olarak benzer projelerde aktif görev almış (Tercihen PLC )
Endüstriyel otomasyon konularında bilgi sahibi,
Bus haberleşme konularında (Can bus, Modbus, Profibus, Ethernet v.b) deneyim sahibi,
Şalt sistemler konularında (Şalter - Kesici - Trafo vb. ) bilgi ve deneyim sahibi,
Dizel ve Kojenerasyon makinaları konusunda bilgi sahibi,
İyi derece İngilizce bilgisine sahip,
Yurt içi ve yurt dışı seyahate engel durumu olmayan,
Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Mühendisi İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Proje MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi için  Çayırova, İstanbul lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Elektrik ve Makine Mühendisleri” aramaktayız.
 
Pozisyonun Amacı;
 
Kojenerasyon, Trijenerasyon ve EPC Taahhüt Pojelerinde Teklif Hazırlama, Proje Satış ve Proje Yönetiminde aktif görev alabilecek dinamik mühendisler arıyoruz.
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Elektrik ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Benzer bir görevde minimum 5 yıl tecrübeli,
Takım çalışmasına uygun, inisiyatif alabilen, iletişim yeteneği güçlü ve hedef odaklı,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Tercihen SAP bilgisine sahip,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
Yoğun iş temposunda çalışabilecek, analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık,
Sürücü belgesine sahip,
Yurtdışı veya yurtiçi seyahatlere engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Proje Destek Uzmanı İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Proje Destek UzmanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi için Çayırova lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Proje Destek ve Koordinasyon Uzmanı” aramaktayız. 
 
Pozisyonun Amacı;
 
Borusan Holding'in grup şirketlerinden Borusan Makina ve Güç Sistemleri, Türkiye’de Caterpillar ve Caterpillar’ın ticari markası olan Olympian marka ünitelerin projelendirme, satış ve satış sonrası faaliyetleri 1994 yılından bu yana sürdürmektedir. Ayrıca, Orta Asya faaliyetleri dahil olmak üzere, enerji ile ilgili projelerde dizayn, montaj, satış ve operasyon desteği vermektedir. Bu kapsamda Çayırova ofisimizde görevlendirilmek üzere, Taahhüt Projelerinin, projelerin yönetimlerine destek olunması, projeler ile ilgili kayıtların tutulması ve gerekli sistemler üzerinden raporların oluşturulması, tüm Taahhüt Grubunun seyahatlerinin koordinasyonunu sağlamak, teknik dokümantasyonlarının hazırlanması pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.
 
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin, 2 yıllık Ön Lisans, Bilgisayar, Elektrik, Mekani, İstatistik veya Ofis Yönetimi bölümlerinden mezun,
Benzer bir görevde minimum 2 yıl tecrübeli,
Takım çalışmasına uygun, inisiyatif alabilen, iletişim yeteneği güçlü ve hedef odaklı,
İyi derecede İngilizce bilen,
Tercihen SAP bilgisine sahip,
MS Ofis uygulamalarına hakim,
Yoğun iş temposunda çalışabilecek, analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknisyen İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
TeknisyenBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin İş Makinaları İş Birimi Trakya Şube Müdürlüğü’ne bağlı, İstanbul Avrupa yakasında hizmet vereceği bir projede görevlendirilmek üzere “Teknisyenler” aramaktayız.
 
İşin Amacı:
Şirket stratejilerine uygun olarak müşteriye ve servis ekibine yönelik tüm iş süreçlerine destek vermek.
Başvuracak Adayların:
 
Tercihen Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Motor, İş Makinaları ve/veya Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun,
Şantiye ortamında ve şartlarında daha önce çalışmış ve/veya çalışmaya istekli
E sınıfı sürücü belgesine sahip,
Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet edecek, veya Şantiye yerleşkesinde kalabilecek.
Dikkatli, disiplinli,
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknisyen Adana, Antalya, ... Borusan Makina ve Güç Sistemleri
TeknisyenBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Güç Sistemleri İş Birimi için Adana, Antalya, İstanbul ve İzmir lokasyonlarımızda da görevlendirilmek üzere “Teknisyenler” aramaktayız.
 
İşin Amacı:
 
Kojenerasyon, Jeneratör,UPS,  endüstriyel motorların onarım ve bakımından sorumlu olmak.
Başvuracak Adayların:
Meslek Liseleri ve/veya Meslek Yüksek Okulları’nın Elektrik, Elektronik, Makina, Motor veya Gemi bölümlerinden mezun,
Elektrik üretim santrallerinde görev almış,
Doğalgaz ile çalışan motorlarda tecrübeli,
MS Office programlarına hakim,
Yayınları takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
B sınıfı süreü belgesine sahip,
Tercihen SAP bilgisine sahip,
Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli,
Analitik yönü kuvvetli,  süreç yönetimi konularında uzman,
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uygulama Mühendisi İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Uygulama MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Güç Sistemleri'nde dünya lideri Caterpillar''ın Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan şirketimizin Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Uygulama Mühendisi” aramaktayız. 
İşin Amacı;
 
Borusan Holding'in grup şirketlerinden Borusan Makina ve Güç Sistemleri, Türkiye’de Caterpillar ve Caterpillar’ın ticari markası olan Olympian marka ünitelerin projelendirme, satış ve satış sonrası faaliyetleri 1994 yılından bu yana sürdürmektedir. Ayrıca, Orta Asya faaliyetleri dahil olmak üzere, enerji ile ilgili projelerde dizayn, montaj, satış ve operasyon desteği vermektedir. Bu kapsamda Çayırova ofisimizde görevlendirilmek üzere, projelerin mühendislik ve uygulama faaliyetlerini yürütmek pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünden mezun,
Isı transferi, termodinamik, akışkanlar mekaniği, konularında alt yapıya sahip,
Kojenerasyon / Trijenerasyon Enerji Santralları ve mekanik tesisat konusunda en az 2 yıl şantiye deneyimine sahip,
Projelerin saha uygulamalarına hakim,
Autocad / Autodesk Invertor, MS Ofis programlarını kullanabilen,
İyi derece İngilizce bilgisine sahip,
Yurt içi ve yurt dışı seyahate engel durumu olmayan,
B sınıfı ehliyet sahibi,
Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Ressam İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Teknik RessamBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Güç Sistemleri'nde dünya lideri Caterpillar''ın Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan şirketimizin Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Teknik Ressam” aramaktayız.
 
İşin Amacı;
 
Borusan Holding'in grup şirketlerinden Borusan Makina ve Güç Sistemleri, Türkiye’de Caterpillar ve Caterpillar’ın ticari markası olan Olympian marka ünitelerin projelendirme, satış ve satış sonrası faaliyetleri 1994 yılından bu yana sürdürmektedir. Ayrıca, Orta Asya faaliyetleri dahil olmak üzere, enerji ile ilgili projelerde dizayn, montaj, satış ve operasyon desteği vermektedir. Bu kapsamda Çayırova ofisimizde görevlendirilmek üzere, projelerin, teknik resim ve dokümantasyonlarının hazırlanması pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.
 
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun
İyi derecede Autocad bilen,
Autodesk Invertor /ACAD Plant 3D  programlarında tecrübeli / 2D / 3D çizim ve tasarım  yapma tecrübesine sahip,
Oil&Gas, enerji santrali, tesisat projeleri, elektrik & mekanik anahtar teslimi işlerin, teknik resim ve dokümantasyon  uygulamalarında en az 3 yıl deneyim sahibi,
Microsoft Ofis(Word, Excel) uygulamalarına hâkim,
Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknisyen İzmir Borusan Makina ve Güç Sistemleri
TeknisyenBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Makina İş Birimi için  İzmir / Akalan lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere “Teknisyen” aramaktayız.
 
Pozisyonun Amacı:  
Stok sahamızdaki makinaların, talep edilen şartlara göre hazırlanması ve sevk edilmesi için yapılan operasyonlarda görev yapacaktır.
 
Başvuracak Adayların;
Meslek Liselerinin iş makinaları veya makina bölümlerinden mezun,
B sınıfı sürücü belgesine sahip,
İş makinası ehliyeti olan,
Tercihen İzmir Kemalpaşa veya Ankara asfaltına yakın ikamet eden,
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmaları beklenmektedir
Dönemsel / Proje bazlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uygulama Mühendisi İstanbul(Asya) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Uygulama MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Güç Sistemleri'nde dünya lideri Caterpillar''ın Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan şirketimizin Tuzla lokasyonunda görevlendirilmek üzere “Uygulama Mühendisi” aramaktayız.
İşin Amacı;
Borusan Holding grup şirketlerinden Borusan Makina ve Güç Sistemleri, Türkiye Caterpillar ve Caterpillar’ın ticari markası olan Olympian marka ünitelerinin projelendirme, satış ve satış sonrası faaliyetleri 1994 yılından bu yana sürdürmektedir. Ayrıca şirketimiz, Orta Asya faaliyetleri dahil olmak üzere enerji ile ilgili projelerde dizayn, montaj, satış ve operasyon desteği vermektedir. Bu kapsamda şirketimizin Mühendislik ve Uygulama ekibinde görevlendirilmek üzere “Uygulama Mühendisi” aramaktayız.
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,        
AG ve OG Projelerinde deneyim sahibi,
Şalt sistemleri konusunda bilgi ve deneyimli (Kesici-Trafo-Şalter v.b)
PLC ve HMI konularında bilgi ve deneyim sahibi,                                             
Senkronizasyon sistemleri konusunda bilgi ve deneyimli,                        
Dizel ve Kojenerasyon makinaları konusunda bilgi sahibi,
İyi derece İngilizce bilgisine sahip,
Yurt içi ve yurt dışı seyahate engel durumu olmayan,
Yoğun iş temposunda çalışabilecek,
Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Satış MühendisiBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Caterpillar İş Makinaları ve Jeneratörlerinin Türkiye temsilcisi olan şirketimizin, Güç Sistemleri İş Birimi için Ankara Bölge Müdürlüğü’nde "Satış Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere, sorumluluk almaya istekli, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, iş geliştirme kapasitesi yüksek, sosyal ilişkileri güçlü profesyonellerle çalışmayı arzu ediyoruz.
İşin Amacı:
 
Şirket stratejilerine uygun olarak onaylanmış satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, pazar payını ve müşteri  memnuniyetini artırmak pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır.  
Başvuracak Adayların:
Üniversitelerin Mühendislik (Makina, Maden, Elektrik / Elektronik) bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Dikkatli, inisiyatif kullanabilen, disiplinli,
Analitik yönü kuvvetli,  süreç yönetimi konularında uzman,
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Internal Audit Specialist İstanbul Borusan Grubu
Internal Audit SpecialistBorusan Grubu

University degree in Business Administration or related disciplines
Advance level of English both written and verbal. Russian knowledge is preferred as a second language
Experience in financial and operational audits
Minimum 2 years of related work experience in auditing
Excellent knowledge of MS Office applications
Mobility in Turkey and abroad (Min. %50 mobility)
No military obligation for male candidates
Ability to work with risk and control matrix and similar audit tools is a plus
Strong process flow and process map analysis skills
Experience and/or familiarity with IT auditing is preferred.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Denetim Uzmanı İstanbul Borusan Grubu
Denetim UzmanıBorusan Grubu

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen ikinci dil olarak Rusça bilen,
Finansal ve operasyonel denetimler konusunda deneyimli,
Bağımsız denetim şirketlerinde ve/veya Şirketlerin iç denetim bölümlerinde en az 2 yıl deneyimli,
MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,
Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmayan (en az %50 mobil olma oranı),
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Tercihen Risk Kontrol Matrisi gibi çalışma araçlarını etkin bir şekilde kullanabilen,
Süreç Analizi ve süreç haritaları konusunda deneyimli,
Tercihen IT denetimi konusunda ilgili ve deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Borusan Grubu
GENEL BAŞVURUBorusan Grubu
 
Bu ilan Borusan Grubu "Genel Başvuru" ilanıdır. Bu yolla yapılan başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır.
Başvurularınız Borusan Grubu'nda ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Borusan Grubu'na başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz alanı, bölümü ve pozisyonu belirten bir kapak yazısı yazmanızı rica ediyoruz.
Kariyer.net üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir. Grubumuzun ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir, Borusan Grubu'na göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ TEMSİLCİSİ (YEDEK PARÇA & SERVİS) Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
SATIŞ TEMSİLCİSİ (YEDEK PARÇA & SERVİS)Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Caterpillar iş makinalarının Türkiye temsilcisi olan şirketimizin Ankara Bölge Müdürlüğü’nde "Yedek Parça ve Servis Satış Temsilcisi" olarak görevlendirilmek üzere, sorumluluk almaya istekli, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, iş geliştirme kapasitesi yüksek, sosyal ilişkileri güçlü profesyonellerle çalışmayı arzu ediyoruz.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Analitik düşünebilme yetkinliğine ve detaylı çalışma disiplinine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hâkim, SAP ve/veya benzeri yazılımları kullanma tecrübesi olan,
Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış,
Sürücü belgesine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
Tercihen iş ve inşaat makinaları veya benzeri sektörlerde deneyim sahibi,
İkna ve satış yetkinlikleri yüksek,
Ankara'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ UZMANI (KARAYOLU VE DEMİRYOLU) İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
SATIŞ UZMANI (KARAYOLU VE DEMİRYOLU)Borusan Lojistik

Üniversite mezunu,
Uluslararası Taşımacılık karayolu ve demiryolu konusu satış alanında en az 3 yıl deneyimli,
MS Office uygulamalarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
B sınıfı ehliyet belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ UZMANI ( DENİZYOLU VE HAVAYOLU) İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
SATIŞ UZMANI ( DENİZYOLU VE HAVAYOLU)Borusan Lojistik

Üniversite mezunu,
Uluslararası Taşımacılık denizyolu ve havayolu konusu satış alanında en az 3 yıl deneyimli,
MS Office uygulamalarına hakim,
İyi derecede İngilizce bilen,
Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
B sınıfı ehliyet belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kara Nakliye Memuru Kocaeli Borusan Lojistik
Kara Nakliye MemuruBorusan Lojistik

Tercihen Üniversite veya MYO mezunu,
Lojistik sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
MS Office programlarına hakim, tercihen SAP hakkında bilgi sahibi,
Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü,
Organizasyon becerisi yüksek,
Aktif araç kullanabilen,
Tercihen Gebze ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe ve İdari İşler Elemanı Ankara Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Muhasebe ve İdari İşler ElemanıBorusan Makina ve Güç Sistemleri
Borusan Makina ve Güç Sistemleri şirketimizin Ankara Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “Muhasebe ve İdari İşler Elemanı” aramaktayız.
 
İşin Amacı;
 
Şirket ihtiyaçlarına uygun olarak Bölge ve Şube Ofislerinin muhasebe kayıtlarının tek düzen hesap planı çerçevesinde SAP sistemine girişlerinin gerçekleştirilmesi ve İdari işler konusunda destek verilmesi.
Başvuracak Adayların;
MYO ve/veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer bir görevde en az iki yıllık deneyim sahibi,
Orta seviyede İngilizce bilen,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
SAP programı konusunda iyi düzeyde bilgi sahibi,
İletişimi, planlama ve koordinasyon yetkinliği güçlü, takipçi,
Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olmaları beklenmektedir.  
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bayi Satış Temsilcisi İstanbul Borusan Grubu
Bayi Satış TemsilcisiBorusan Grubu
 
Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu,
Otomotiv sektöründe en az 2 sene iş deneyimine sahip,
Aktif satış tecrübesi olan
Müşteri odaklı, sistematik ve analitik çalışmaya yatkın, rekabetçi bir ortama uyum sağlayabilecek, 
Koordinasyon ve kooperasyon yetilerine sahip, pratik, sonuç odaklı ve sağlıklı iletişim becerileri olan,
Seyahat engeli olmayan,
Sürücü belgesine sahip,
Office programlarını kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Gümrükleme Uzmanı/Uzman Yrd.-Genel İlan Türkiye Borusan Lojistik
Gümrükleme Uzmanı/Uzman Yrd.-Genel İlanBorusan Lojistik
Borusan Lojistik Bor Gümrükleme ofislerinde oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Gümrükleme Uzmanları/Uzman Yardımcıları" aramaktayız.
Üniversite veya gümrük ve dış ticaret konusunda uzmanlık eğitimi veren meslek yüksekokullarından mezun,
Gümrük, dış ticaret veya ithalat/ihracat konularında en az 2 yıl tecrübeli,
Evrim Programını bilen,
MS Office programlarına hâkim,
Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Servis Mühendisi (Hadımköy) İstanbul(Avr.) Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Servis Mühendisi (Hadımköy)Borusan Makina ve Güç Sistemleri
Caterpillar iş makinalarının Türkiye temsilcisi olan Şirketimizin, Trakya Bölge Müdürlüğü'nde 'Servis Mühendisi' olarak görevlendirilmek üzere, sorumluluk almaya istekli, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, iş geliştirme kapasitesi yüksek, sosyal ilişkileri güçlü profesyonellerle çalışmayı arzu ediyoruz.
 
İşin Amacı;
 
Servis hizmetlerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi pozisyonun nihai amacını oluşturmaktadır. 
 
Başvuracak Adayların;
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Benzer alanda en az 2 yıl iş tecrübesi olan,
MS Office uygulamalarına hakim,
Sürücü belgesine sahip,
Seyahat etme engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü tamamlamış veya muaf olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Borusan Lojistik
Müşteri TemsilcisiBorusan Lojistik

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Tercihen Depolama ve Satış konularında deneyimli,
İleri düzeyde İngilizce bilen,
MS Office Programlarına hakim ve iyi derece Excel uygulamalarını kullanabilen,
Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,
İletişim becerileri ve müşteri ilişkileri kuvvetli,
Ekip çalışmasına yatkın,
Analitik düşünme yeteneği yüksek,
İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden/ edebilecek olan,
Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net