Boyner Grup 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1953


Boyner Grup, bünyesinde bulunan Altınyıldız, A&Y Marka Mağazacılık, Beymen, Boyner Büyük Mağazacılık/YKM, Morhipo, temsil ettiği yüzlerce marka, 10.000’in üzerinde çalışanı ve 500’ün üzerinde mağazasıyla Türkiye’nin en büyük gıda-dışı ve elektronik-dışı perakende grubudur. Lüks moda marka mağazalarından, çok katlı perakendeciliğe ve e-ticarete farklı perakende formatlarında A+, D segment yelpazesi aralığında, Türkiye pazarında “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla hizmet vermektedir.
 
Boyner Grup’un önemli kilometre taşları:
1953’te Avrupa’nın ve Dünya’nın en büyük tekstil fabrikalarından  ALTINYILDIZ kuruldu.
İlk mağazamız, Nişantaşı BEYMEN  1971’de açıldı.
Türkiye’nin ilk çok katlı mağazalarından ÇARŞI 1981’de açıldı, ismi 2004’te Boyner Büyük Mağazacılık olarak değişti.
Benetton - Türkiye’ye ilk giren yabancı hazır giyim markası, 1985’te açıldı.
Müşterisini en önemli varlığı olarak gören Boyner Grup “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kavramını 1987’de hayata geçirip, Türkiye’de tüketicilerin yaşamında yeni bir dönemi daha başlattı.
Avrupa’nın en büyük tekstil fabrikalarından biri ve “Altınyıldız” markalı kumaş üreticisi olan Altınyıldız perakende markaları yarattı: NETWORK 1997, FABRİKA 2000, QUE 2007
1998 yılında perakende dışı bir alanda, son 10 yılın en önemli yeniliklerinden biri olan ve 2002 yılında 1.5 Milyon müşteri, 400’den fazla üye iş yeri ve 5000’den fazla nokta ile HSBC’e satılan Advantage Card’ı yarattı ve Türkiye’de taksitli kredi kartı pazarının öncüsü oldu.
2003 yılında müşterilerine sunduğu 7 gün 24 saat asistanlık hizmetleri ile Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atan Back-up kuruldu.
2003 yılında yaratıcı ve yenilikçi marka t-box yaratıldı.
Türkiye’nin ilk online fashion department store’u olmak iddiasını taşıyan, tek bir çatı altında hem sezon ürünlerini, hem de günlük kampanyaları toplayan
e-ticaret sitesi  morhipo.com 2011 yılında kuruldu.
2012 yılında Çok Katlı Mağazacılık’ta YKM ile büyük evlilik gerçekleşti.
Türkiye’nin en büyük giyim perakende mağazası Zorlu Beymen 2013’te açıldı. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: PerakendeBoyner Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 76
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ankara Divarese Mağazalarımız-Satış Danışmanı Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara Divarese Mağazalarımız-Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara'da bulunan Divarese Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-Ankara Mağazalarımız Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kasa Sorumlusu-Ankara MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara'da bulunan Network, Fabrika ve Divarese Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine ve ön muhasebe bilgisine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen ticaret meslek lisesi mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Destek Yetkilisi İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık A.Ş.
Yazılım Destek YetkilisiBeymen Mağazacılık A.Ş.
* Perakende sektöründe en az 3 yıl deneyimli* Omnichannel IT Operasyon süreçlerinde görev alacak, tercihen daha önce Kampanya yazılımları kullanmış* Etkili iletişim, planlama ve problem çözme becerilerine sahip* Analitik düşünebilen* Müşteri odaklı 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(ANKARA) Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(ANKARA)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Ankara mağazalarında "Lojistik Operasyon Elemanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek ve servis imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (ANKARA) Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (ANKARA)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Ankara mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek, servis ve satış primleri imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MAĞAZA MUHASEBE ELEMANI - VIAPORT BEYMEN İstanbul(Asya) Beymen Mağazacılık A.Ş.
MAĞAZA MUHASEBE ELEMANI - VIAPORT BEYMENBeymen Mağazacılık A.Ş.
Viaport Beymen mağazamızda görev almak üzere, Üniversite mezunu, Konusunda en az 2 yıl deneyimli (tercihen perakende sektöründe), Mağaza muhasebesi deneyimi olan, Mağazacılık çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı, Zamanını etkin planlayabilen, Takım çalışmasına yatkın,Mağaza Muhesebe Elemanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cepa Boyner Satış Danışmanı / Kasiyer Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Cepa Boyner Satış Danışmanı / KasiyerBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Cepa AVM'de yeralan Boyner Mağazası'nda görev alacak; En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ANKARA BEYMEN SATIŞ DANIŞMANI Ankara Beymen Mağazacılık A.Ş.
ANKARA BEYMEN SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Ailesi’ne yeni isimler kazandırmak için modaya gönül vermiş, ince eleyip sık dokuyan herkesi bizimle çalışmak için aramıza bekliyoruz.        Ankara Beymen Mağazalarımız için; En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli İngilizce bilen Kişisel imajına özen gösteren İletişim becerileri yüksek Müşteri odaklı Ekip çalışmasına yatkın  “SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Retail Merchandiser İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık AŞ
Retail MerchandiserBeymen Mağazacılık AŞ
* Üniversite mezunu* Perakende sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli* Moda ve marka bilincine sahip* Çok iyi derecede İngilizce bilen* Ms Office programlarını etkin kullanabilen* Tercihen SAP bilen* Analitik ,sistematik* Sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA KOORDİNASYON MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık A.Ş.
MAĞAZA KOORDİNASYON MÜDÜRÜBeymen Mağazacılık A.Ş.
Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sektörde en az 3 yıl benzer deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Planlama, organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş, Kişisel imajına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYMEN DEPARTMAN/BÖLÜM YÖNETİCİSİ Ankara, İstanbul(Avr.)... Beymen Mağazacılık A.Ş.
BEYMEN DEPARTMAN/BÖLÜM YÖNETİCİSİBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Ailesi’ne yeni isimler kazandırmak için modaya gönül vermiş, ince eleyip sık dokuyan herkesi bizimle çalışmak için aramıza bekliyoruz.  Beymen Mağazalarımız için; Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Sektörde en az 7 yıl tecrübeli (tercihen lüks mağazacılıkta) Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Yönetim becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, Kişisel imajına özen gösteren Müşteri odaklı“DEPARTMAN/BÖLÜM YÖNETİCİLERİ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYMEN SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Beymen Mağazacılık A.Ş.
BEYMEN SATIŞ DANIŞMANIBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Ailesi’ne yeni isimler kazandırmak için modaya gönül vermiş, ince eleyip sık dokuyan herkesi bizimle çalışmak için aramıza bekliyoruz.        Beymen Mağazalarımız için; En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe deneyimli İngilizce bilen Kişisel imajına özen gösteren İletişim becerileri yüksek Müşteri odaklı Ekip çalışmasına yatkın  “SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BEYMEN CLUB SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Beymen Mağazacılık A.Ş.
BEYMEN CLUB SATIŞ YÖNETİCİSİBeymen Mağazacılık A.Ş.
Beymen Club ailesi’ne yeni isimler kazandırmak için modaya gönül vermiş, ince eleyip sık dokuyan herkesi bizimle çalışmak için aramıza bekliyoruz. Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Sektörde en az 5 yıl tecrübeli (tercihen lüks mağazacılıkta), Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Satış yetkinliklerine güvenen, Yönetim becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, Kişisel imajına özen gösteren, Müşteri odaklı,"Satış Yöneticileri" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞANLIURFA / Kozmetik Satış Danışmanları Şanlıurfa Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ŞANLIURFA / Kozmetik Satış DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş 'nin ŞANLIURFA BOYNER  MAĞAZASI için; En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Kozmetik cilt bakım alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, "Kozmetik Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer (Tekstil Mühendisi) İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Stajyer (Tekstil Mühendisi)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
?Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis Özel Markalar grubunda yaz döneminde başlayıp, yıl boyunca devam edebilecek stajyer (Üretim / Sourcing) arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden 3. veya 4. sınıf öğrencisi olan, Haftada en az 3 gün staja devam edebilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, araştırma yapmaktan keyif alan, Modayla ilgili, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, hızlı ve çözüm odaklı,
Stajyer        İlan Detayı
İş Zekası ve Veri Ambarı Uzmanı İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İş Zekası ve Veri Ambarı UzmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY Marka Mağazacılık Genel Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; İş Zekası ve Veri Ambarı Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Mühendislik, İşletme , İstatistik ve Yönetim Bilişim Sistemleri veya ilgili  bölümlerinden mezun, Oracle veri tabanı uygulamalarında bilgi sahibi, SAP-PI, Data stage, ODI, Informatica, Talend benzeri bir ETL aracı deneyimi olan, İyi seviyede SQL, PL/SQL bilen, Microstrategy, Business Objects, Oracle BI benzeri iş zekası araçlarından bir tanesi ile modelleme, tasarım, ileri raporlama, dashboard geliştirme konularında deneyimli, Veri ambarı ve iş zekası çözümlerinde deneyimli, Analitik düşünme, problem çözme, karar alma ve planlama becerisine sahip, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (ERZURUM) Erzurum Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (ERZURUM)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Erzurum mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek, servis ve satış primleri imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (TEKİRDAĞ) Tekirdağ Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (TEKİRDAĞ)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Boyner Tekira mağazasında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek, servis ve satış primleri imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(TEKİRDAĞ) Tekirdağ Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(TEKİRDAĞ)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Tekira AVM mağazasında "Lojistik Operasyon Elemanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek ve servis imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Senior Buyer / Limon Company İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Senior Buyer / Limon CompanyBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Üniversitelerin Ekonomi / İşletme / Tekstil Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun, Erkek ve Çocuk gruplarında tasarım aşamasından, mağazaya yerleşim aşamasına kadar geçen süreçlere hakim, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Ürün fiyatlandırma, bütçe yapılandırma, alokasyon, raporlama ve analiz konularında tecrübeli; analitik düşünce yapısına sahip, Yaratıcı fikirlerini ve deneyimini ekibi ile paylaşabilecek, Limon Company markasının gelişimini yönetecek ve performansını arttırıcı faaliyetlerde bulunabilecek,Senior Buyer olarak aramıza katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
ANADOLU YAKASI TERZİ İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ANADOLU YAKASI TERZİBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. bünyesinde bulunan Anadolu Yakasındaki Boyner mağazaları için aşağıdaki niteliklere uygun ''Terzi'' aranmaktadır.  Perakende mağazacılık sektöründe ürün tadilatı deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmanlarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür / Technical Manager (Textiles/Retail) İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Teknik Müdür / Technical Manager (Textiles/Retail)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis bünyesinde; Özel Markalar için üretilen ürün gruplarının (Kadın, Erkek, Çocuk ve Ayakkabı) üretim öncesi ve sonrası kontrollerini gerçekleştirecek, ürün gruplarının şirket kalite standartlarında üretilmesi ve müşterilerimize sunulması süreçlerini yönetecek :  Üniversitelerin (tercihen) Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim, tekstil, moda-perakende deneyimli; yurtiçi ve yurtdışı sektör ve trend takip eden,  Triko, örme ve dokuma ürün gruplarında (Kadın, Erkek ve Çocuk için) bilgi sahibi,  Kalite Kontrol deneyimi veya Kalite Kontrol Ekibi yönetim tecrübesi olan,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Planlama, organizasyon ve yönetim becerilerine sahip,Teknik Müdür olarak görev yapmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (KONYA) Konya Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (KONYA)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Konya mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek, servis ve satış primleri imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(KONYA) Konya Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(KONYA)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Konya mağazalarında "Lojistik Operasyon Elemanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek ve servis imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(AFYON Afyon Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(AFYONBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Afyon mağazalarında "Lojistik Operasyon Elemanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek ve servis imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (AFYON) Afyon Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (AFYON)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Afyon ilindeki  mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek, servis ve satış primleri imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Maltepe Park BOYNER / Satış Danışmanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Maltepe Park BOYNER / Satış DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Maltepe Park AVM'de yer alan BOYNER Mağazası için;  En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı -Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı -Avrupa YakasıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan  Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(MERSİN) Mersin Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(MERSİN)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Mersin mağazalarında "Lojistik Operasyon Elemanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek ve servis imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(ADANA) Adana Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(ADANA)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Adana mağazalarında "Lojistik Operasyon Elemanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek ve servis imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(BURSA) Bursa Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(BURSA)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Bursa mağazalarında "Lojistik Operasyon Elemanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek ve servis imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(İSTANBUL)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, İstanbul ilinde Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası'ndaki mağazalarında "Lojistik Operasyon Elemanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek ve servis imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (MERSİN) Mersin Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (MERSİN)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Mersin mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek, servis ve satış primleri imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (ADANA) Adana Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (ADANA)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Adana mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek, servis ve satış primleri imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (BURSA) Bursa Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (BURSA)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Bursa mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek, servis ve satış primleri imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (İSTANBUL)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, İstanbul ilinde Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası'ndaki mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek, servis ve satış primleri imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Ankamall Boyner Satış Danışmanı / Kasiyer Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Ankamall Boyner Satış Danışmanı / KasiyerBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Ankamall AVM'de yeralan Boyner Mağazası'nda görev alacak; En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KONYA NOVADA OUTLET - Kasa Sorumlusu Konya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
KONYA NOVADA OUTLET - Kasa SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Konya Novada AVM de açılacak olan Outlet  Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine ve ön muhasebe bilgisine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen ticaret meslek lisesi mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONYA NOVADA OUTLET -Satış Danışmanı Konya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
KONYA NOVADA OUTLET -Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Konya Novada AVM de açılacak olan outlet  Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONYA NOVADA OUTLET- Mağaza Müdürü Konya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
KONYA NOVADA OUTLET- Mağaza MüdürüAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Konya Novada AVM de açılacak olan Outlet mağazamız için Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Aranan nitelikler: Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Afyon Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Satış DanışmanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
AFYON PARK Alışveriş Merkezinde yer alan BOYNER Mağazamız için,  En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış deneyimli, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı Afyon Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Satış DanışmanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
AFYON PARK Alışveriş Merkezinde yer alan BOYNER Mağazamız için,  En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe satış deneyimli, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Deneyimi Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Müşteri Deneyimi YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
  4 yıllık üniversite mezunu İş takibi yüksek, çözüm odaklı ve hızlı aksiyon alabilen İşinin merkezinde müşteri olan Gözlemci ve müşteri ihtiyaçlarını müşteriden önce anlayabilen ve çözüm getirebilen Müşteri deneyimi, Müşteri İlişkileri alanında en az 3 yıllık tecrübe sahibi Müşteri mutluluğu ilkesini benimsemiş Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek Problem çözme becerisi gelişmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER ÜMRANİYE/ Müşteri İlişkileri Asistanı İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER ÜMRANİYE/ Müşteri İlişkileri AsistanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin  Ümraniye Meydan Mağazası için Müşteri İlişkileri Asistanı(Operasyon Asistanı) aranmaktadır. En az Lise,tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Müşteri ilişkileri sürecinde en az 1 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER ÜMRANİYE / KASIYERLER İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER ÜMRANİYE / KASIYERLERBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
 Ümraniye Meydan Boyner Mağazası için ;  En az lise/tercihen üniversite mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe asgari 1 yıl kasa tecrübesi olan, MS Office ve tercihen IBM kasa programını etkin olarak kullanabilen, Kasa noktasında müşteri memnuniyetine önem veren, Mağaza çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)“Kasiyerler” arıyoruz.Ümraniye Meydan Boyner Mağazası ekibinde yer almak isteyen ve yukarıda belirtilen niteliklere sahip olduğunu düşünen adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AKASYA BOYNER/ Müşteri İlişkileri Asistanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
AKASYA BOYNER/ Müşteri İlişkileri AsistanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin Acıbadem Akasya Mağazası için Müşteri İlişkileri Asistanları aranmaktadır. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Müşteri ilişkileri sürecinde en az 1 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER AKASYA / Kasiyerler İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER AKASYA / KasiyerlerBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık Acıbadem Akasya Mağazası için ; En az lise/tercihen üniversite mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe asgari 1 yıl kasa tecrübesi olan, MS Office ve tercihen IBM kasa programını etkin olarak kullanabilen, Kasa noktasında müşteri memnuniyetine önem veren, Mağaza çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)“Kasiyerler” arıyoruz.Akasya AVM / Boyner Mağazası ekibinde yer almak isteyen ve yukarıda belirtilen niteliklere sahip olduğunu düşünen adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Trabzon Forum Nw&Fb - Uzman Satış Danışmanı Trabzon AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Trabzon Forum Nw&Fb - Uzman Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Trabzon Forum AVM'de bulunan NetWork&Fabrika mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe en az 3 yıl satış deneyimine sahip, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Yetkilisi Elazığ Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Görsel Sunum YetkilisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Elazığ Boyner mağazasında görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun Görsel Sunum Yetkilisi aramaktayız. Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık, dekorasyon, yerleşim teknikleri, vitrin dizayn ve tasarımı konularında en az 1 yıl deneyimli ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen, Modayı yakından takip eden, Ürün yerleşimi ve teşhiri, vitrin tasarımı vb. konularına ilgili duyan, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Prezentabl, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtiçi Satış Operasyonları Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Yurtiçi Satış Operasyonları Birim YöneticisiAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
A&Y Marka Mağazacılık Kurumsal&Yurtdışı&Bayii Operasyonları Departmanı'nda  görevlendirilmek üzere, ‘Yurtiçi Satış Operasyonları Birim Yöneticisi’ arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yurtiçi bayi  ve satış operasyonları alanında deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Analitik yönü kuvvettli, Proaktif, gelişim ve değişime açık, Ms Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - ELAZIĞ Elazığ Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Satış Danışmanı - ELAZIĞBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Elazığ Mağazamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitekliklere uygun 'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz. En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kayseri Forum Network&Fabrika - Müdür Yardımcısı Kayseri AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kayseri Forum Network&Fabrika - Müdür YardımcısıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kayseri Forum Network&Fabrika mağazamız için Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.. Aranan nitelikler: Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Yöneticisi (Merchandise Planner) İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Planlama Yöneticisi (Merchandise Planner)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme ve İstatistik bölümlerinden mezun, Planlama ve talep tahmini konusunda en az 3 yıl deneyimi olan (perakende sektörü deneyimi önceliklidir) İleri seviyede MS Excel bilgisine sahip, Raporlama ve analiz konusunda tecrübeli Süreç iyileştirme bakış açısına sahip Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-İstanbul Mağazalarımız İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kasa Sorumlusu-İstanbul MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda bulunan Network, Fabrika ve Divarese Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine ve ön muhasebe bilgisine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yükseka, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen ticaret meslek lisesi mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İstanbul Anadolu Yakası-Satış Danışmanı İstanbul(Asya) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası-Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Network&Fabrika Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ankara Network Fabrika Mağazaları-Satış Danışmanı Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara Network Fabrika Mağazaları-Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara'da bulunan Network&Fabrika Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Tuzla Marina İstanbul(Asya) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı - Tuzla MarinaAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Tuzla Marina Viaport AVM de bulunan Network&Fabrika&Divarese Outlet mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İZMİT OUTLET CENTER - Mağaza Müdürü Kocaeli AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İZMİT OUTLET CENTER - Mağaza MüdürüAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kocaeli İzmit'de bulunan Network&Fabrika&Divarese  outlet Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.  Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İstinye Park Divarese - Uzman Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstinye Park Divarese - Uzman Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstinye Park AVM' bulunan Divarese Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık(ayakkabıcılık) sektöründe en az 3 yıl satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Zorlu Center Network-Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Zorlu Center Network-Müdür YardımcısıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Zorlu Center AVM'de bulunan  Network Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.  Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modaya ilgi duyan, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezun
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cevahir AVM Network Fabrika - Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Cevahir AVM Network Fabrika - Müdür YardımcısıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Cevahir AVM'de bulunan  Network&Fabrika Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.  Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modaya ilgi duyan, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezun
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Zorlu Center Network Mağazamız - Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Zorlu Center Network Mağazamız - Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Zorlu Center AVM'de bulunan Network Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Cevahir AVM Network Fabrika-Satış Danışmanı İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Cevahir AVM Network Fabrika-Satış DanışmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Cevahir AVM'de bulunan Network&Fabrika Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Merchandising Erkek Aksesuar Birim Yöneticisi İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Merchandising Erkek Aksesuar Birim YöneticisiAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Erkek Aksesuar Merchandising ve Ürün Geliştirme konusunda min.5 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneğine sahip, Ürün geliştirme konusunda deneyimli, Analitik bakış açısına sahip, MS Office programlarına hakim, SAP programını aktif kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boyner İstanbul Forum / Kasiyer İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner İstanbul Forum / KasiyerBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin İstanbul Forum Mağazası için aşağıda belirtilen niteliklere uygun Kasiyerler aranmaktadır.  En az lise mezunu, Başvurduğu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, MS Office ve tercihen IBM kasa programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İstanbul Mağazalarımız - Mağaza Müdürü İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Mağazalarımız - Mağaza MüdürüAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul'da bulunan mağazalarımız için Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Aranan nitelikler: Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
NAUTILUS BOYNER / YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
NAUTILUS BOYNER / YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
NAUTILUS BOYNER mağazamız için “YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.  Lise veya üniversite mezunu, En az 2 yıl sektör deneyimli, saha hakimiyeti yüksek, Sektör markalarını ve koleksiyonlarını takip eden, Alternatif ürün sunacak, çapraz satış yapacak, Takım oyuncusu, gerektiğinde takım lideri, Müşteri portföyüne sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, prezentabl, tarz sahibi, Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjili, Müşteri istek ve beklentilerini anlayan, çözüm üreten, Satış odaklı, Satış Danışmanlarının en az 1,5 katı ve üstü satış yapabilecek,  Kadın, Erkek, Çocuk, Ayakkabı, Genç Aktif Spor kategorilerinin en az birinde uzmanlaşmış, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ICERENKOY CARREFOUR / SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ICERENKOY CARREFOUR / SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İçerenköy Carrefour AVM'de yer alan BOYNER Mağazası'nda görev alacak, aşağıda yer alan niteliklere uygun "Satış Danışmanları" aranmaktadır.  Tercihen çeşitli ürün gruplarında mağazacılık ve satış deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER AKASYA / Özel Alışveriş Danışmanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER AKASYA / Özel Alışveriş DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
 Acıbadem Akasya AVM’de bulunan "Boyner Akasya" mağazasının yüksek nitelikli satış ekibine yeni takım arkadaşları arıyoruz.4000 metrekare satış alanı, dijital reklam alanları ve farklı mimari/görsel sunumu ile Boyner Akasya Mağazası; kadın, erkek, çocuk, jean, aktif spor, ayakkabı, kozmetik, ev ve  aksesuar kategorileriyle müşterilerine çok kategorili mağaza konseptinde yeni bir anlayış sunuyor.Farklı bir mağaza organizasyonunda ÖZEL ALIŞVERİŞ DANIŞMANI olarak yer almak isteyen ve aşağıdaki kriterlere uygun deneyimli satışçıların başvurularını bekliyoruz.   En az lise/tercihen üniversite mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe asgari 6 yıl tecrübeli, Moda ve değişen trendlerle yakından ilgilenen, sektördeki gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yenileyen, Müşteri talep ve ihtiyaçlarını öngörebilen ve hızlı çözüm üretebilen, Değişik seçenekler sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılan, İletişim tekniklerini çok iyi bilen ve kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen yabancı dil bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-İzmir Mağazaları İzmir AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı-İzmir MağazalarıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İzmir'de bulunan mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, En az lise mezunu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RETOUCHER İstanbul(Avr.), ... Boyner Grup
RETOUCHERBoyner Grup
Üniversitelerin Fotograf, Fotograf ve Video, Grafik, Görsel İletişim ve Tasarım bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl ve üzerinde deneyime sahip Moda ve Reklam dünyasındaki gelişme ve değişimleri yakından takip eden, Abode Photoshop, Lightroom yazılımlarına hakim ve etkin kullanabilen, Tercihen 3D (Cinema 4D, Autodesk 3D Max) yazılımları konusunda deneyimli, Arşivleme ve dosya düzenleme konusunda disiplinli çalışabilen, Analitik ve pratik düşünebilen, yeniliklere açık, titiz, dikkatli ve etkili çalışabilen, Ekip ve esnek çalışma saatleri konusunda uyumlu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
WEPUBLIC MAĞAZA SATIŞ EKİBİ İstanbul(Avr.), ... Boyner Grup
WEPUBLIC MAĞAZA SATIŞ EKİBİBoyner Grup
Biz WEPUBLIC’İZ. Mağazacılığa başka bir gözle bakan,Alıştıklarınızdan çok farklı bir yeriz. Dünyanın en iyi markalarının yanında; özgürlük,Samimiyet, yaratıcılık ve rahatlık gibi üzerindeFiyat etiketi olmayan kavramlara da ev sahipliği yaparız.Kapımızdan içeri giren herkesin mutlu olmasını, ilham almasını amaçlarız. Tüm bunlar seni heyecanlanırıyorsa; yenilikçi, kendini ifade edebileceğin, keyifli bir ortamda çalışma,Dünyanın en mutlu yeri WEPUBLIC’İN bayrağını birlikte taşımak istiyorsan seni aramıza bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
WEPUBLIC-PRIVATE LABEL URUN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Boyner Grup
WEPUBLIC-PRIVATE LABEL URUN YÖNETİCİSİBoyner Grup
  Üniversitelerin Mühendislik, Ekonomi bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe  benzer bir pozisyonda en az 7 yıl deneyimli, Planlama, süreç analizi ve raporlama konusuna hakim, Ticari & analitik bakış açısı olan, Koordinasyon becerileri kuvvetli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
WEPUBLIC-RETAIL MERCHANDISER İstanbul(Avr.), ... Boyner Grup
WEPUBLIC-RETAIL MERCHANDISERBoyner Grup
  Üniversite mezunu Perakende sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli Moda ve marka bilincine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Tercihen SAP bilen Analitik, sistematik Sonuç odaklı 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
WEPUBLIC-BUYER İstanbul(Avr.), ... Boyner Grup
WEPUBLIC-BUYERBoyner Grup
  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Çok iyi derecede İngilizce bilen, tercihen ikinci dil olarak İtalyanca veya Fransızca bilen,  Moda ile yakından ilgili,  Tekstil satınalma tecrübesine sahip,  Sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın,  Dinamik,  Yurtdışı seyahat engeli olmayan,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Boyner Grup
Finans YöneticisiBoyner Grup
·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin İşletme ya da İktisat bölümlerinden mezun,·         Kurumsal firmaların finans departmanlarında MİN. 5 yıl iş deneyimine sahip,·         SAP FI modülünü iyi derecede kullanabilen, ödeme programları ve kredi kartı işlemleri hakkında bilgili,·         Temel muhasebe kayıt bilgisine sahip,  ·         MS Office uygulamalarına hakim (Word,Excel vb.)·         Güçlü iletişim becerisine ve analitik düşünce yeteneğine sahip,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı