Boyner Grup 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1953


Boyner Grup, bünyesinde bulunan Altınyıldız, A&Y Marka Mağazacılık, Beymen, Boyner Büyük Mağazacılık/YKM, Morhipo, temsil ettiği yüzlerce marka, 10.000’in üzerinde çalışanı ve 500’ün üzerinde mağazasıyla Türkiye’nin en büyük gıda-dışı ve elektronik-dışı perakende grubudur. Lüks moda marka mağazalarından, çok katlı perakendeciliğe ve e-ticarete farklı perakende formatlarında A+, D segment yelpazesi aralığında, Türkiye pazarında “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışıyla hizmet vermektedir.
 
Boyner Grup’un önemli kilometre taşları:
1953’te Avrupa’nın ve Dünya’nın en büyük tekstil fabrikalarından  ALTINYILDIZ kuruldu.
İlk mağazamız, Nişantaşı BEYMEN  1971’de açıldı.
Türkiye’nin ilk çok katlı mağazalarından ÇARŞI 1981’de açıldı, ismi 2004’te Boyner Büyük Mağazacılık olarak değişti.
Benetton - Türkiye’ye ilk giren yabancı hazır giyim markası, 1985’te açıldı.
Müşterisini en önemli varlığı olarak gören Boyner Grup “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kavramını 1987’de hayata geçirip, Türkiye’de tüketicilerin yaşamında yeni bir dönemi daha başlattı.
Avrupa’nın en büyük tekstil fabrikalarından biri ve “Altınyıldız” markalı kumaş üreticisi olan Altınyıldız perakende markaları yarattı: NETWORK 1997, FABRİKA 2000, QUE 2007
1998 yılında perakende dışı bir alanda, son 10 yılın en önemli yeniliklerinden biri olan ve 2002 yılında 1.5 Milyon müşteri, 400’den fazla üye iş yeri ve 5000’den fazla nokta ile HSBC’e satılan Advantage Card’ı yarattı ve Türkiye’de taksitli kredi kartı pazarının öncüsü oldu.
2003 yılında müşterilerine sunduğu 7 gün 24 saat asistanlık hizmetleri ile Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atan Back-up kuruldu.
2003 yılında yaratıcı ve yenilikçi marka t-box yaratıldı.
Türkiye’nin ilk online fashion department store’u olmak iddiasını taşıyan, tek bir çatı altında hem sezon ürünlerini, hem de günlük kampanyaları toplayan
e-ticaret sitesi  morhipo.com 2011 yılında kuruldu.
2012 yılında Çok Katlı Mağazacılık’ta YKM ile büyük evlilik gerçekleşti.
Türkiye’nin en büyük giyim perakende mağazası Zorlu Beymen 2013’te açıldı. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: PerakendeBoyner Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 76
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı / Adana Park Divarese Mağazamız Adana AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Adana Park Divarese MağazamızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
         AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!                 Adana Park'da açılacak olan Divarese mağazamız  için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Adana Park Network Mağazamız Adana AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Adana Park Network MağazamızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
         AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!                 Adana Park'da açılacak olan Network mağazamız  için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Buyer (Üretim Markaları / Private Labels) İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Buyer (Üretim Markaları / Private Labels)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Üniversitelerin Ekonomi / İşletme / Tekstil Mühendisliği ve benzeri bölümlerinden mezun, Kadın, Erkek ve Çocuk gruplarında tasarım aşamasından, mağazaya yerleşim aşamasına kadar geçen süreçlere hakim, Moda eğilimlerini, trendleri, yurtiçi ve yurtdışı sektörel gelişmeleri takip eden, Ürün fiyatlandırma, bütçe yapılandırma, alokasyon, raporlama ve analiz konularında tecrübeli; analitik düşünce yapısına sahip, Yeni bir marka oluşturulma sürecinde yaratıcı fikirleri ve deneyimi ekip ile paylaşabilecek, Mevcut markaların gelişiminin ve performansını arttırıcı faaliyetlerde bulunabilecek,Buyer olarak aramıza katılacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Satınalma Yöneticisi (Sourcer) İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Üretim Satınalma Yöneticisi (Sourcer)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis / Üretim Departmanı içerisinde Üretim - Satınalma Yöneticisi olarak görev yapacak : Benzer bir pozisyonda en az 4 yıl deneyimli, Erkek, Kadın ve Çocuk (Tekstil) ürün gruplarında üretim süreçlerine baştan sona hakim, Üretici firma deneyimi ve portföyü olan, Kumaş ve konfeksiyon tekniklerinde son gelişmeleri ve modayı takip eden, İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
iSKENDERUN / Satış Danışmanları Hatay Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
iSKENDERUN / Satış DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin iSKENDERUN  Mağazası için;  En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanları - İSTANBUL (Avrupa Yakası) İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Satış Danışmanları - İSTANBUL (Avrupa Yakası)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İstanbul ilinde Avrupa Yakası mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği çalışma arkadaşları arıyor. En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanları - İSTANBUL (Anadolu Yakası) İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Satış Danışmanları - İSTANBUL (Anadolu Yakası)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İstanbul ilinde Anadolu Yakası mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği çalışma arkadaşları arıyor. En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. ?
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞAŞKINBAKKAL BOYNER / DEPO ELEMANI İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ŞAŞKINBAKKAL BOYNER / DEPO ELEMANIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ŞAŞKINBAKKAL Boyner mağazası için aşağıdaki kriterlere uygun Depo Mal Kabul Elemanı aranmaktadır.  Tercihen lise mezunu, Stok takibi, depo işleyiş ve uygulamaları konularında en az 1 yıllık deneyim sahibi, MS Office programlarını kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki sene tecilli, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Etiketleme Sorumlusu İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Etiketleme SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Lise veya yüksek okul mezunu, Windows işletim sistemli bilgisayar kullanımında pratik ve el çabukluğu olan, Tercihen SAP bilen, İlgili pozisyonda gerekli olan dikkat ve titizlik konularında kendine güvenen, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer Elazığ Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
KasiyerBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Elazığ Mağazamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitekliklere uygun "KASİYER" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz. En az lise mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe asgari 1 yıl kasa tecrübesi olan, MS Office ve tercihen IBM kasa programını etkin olarak kullanabilen, Kasa noktasında müşteri memnuniyetine önem veren, Mağaza çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Muhasebe SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
  Stok muhasebesinde deneyimli, Satınalma, konsinye ve ithalat faturalarının muhasebeleştirilmesinde deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, SAP bilen, Takip ve raporloma becerileri gelişmiş, Yeniliklere açık, Pozitif, enerjisi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OPTIMUM FRESH COMPANY / SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
OPTIMUM FRESH COMPANY / SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin Optimum Fresh Company mağazasında görev alacak;  Tercihen çeşitli ürün gruplarında mağazacılık ve satış deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu ''Satış Danışmanları'' aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maltepe Park BOYNER / Satış Danışmanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Maltepe Park BOYNER / Satış DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Maltepe Park AVM'de yer alan BOYNER Mağazası için;  En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kampanya ve Marka Ortaklıkları Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Kampanya ve Marka Ortaklıkları YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Merkez Ofis bünyesinde "Kampanya ve Marka Ortaklıkları Yöneticisi" olarak görev yapacak : Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kampanya ve Sadakat Programları yönetimi konusunda en az 4 yıl deneyimli, Ekip çalışmalarında uyumlu, iletişim becerileri yüksek, Analitik düşünebilen, Yazılı ve sözlü, iyi derecede yabancı dil (tercihen İngilizce) bilgisine sahip, (Erkek adaylar için) Askerlik hizmetini tamamlamış, ekip arkadası arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / İzmir Divarese Mağazalarımız İzmir AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / İzmir Divarese MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
 AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!   İzmir Divarese mağazalarımız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜMRANİYE MEYDAN BOYNER / SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ÜMRANİYE MEYDAN BOYNER / SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ÜMRANİYE MEYDAN ' da yer alan BOYNER Mağazası'nda görev alacak, aşağıda yer alan niteliklere uygun "Satış Danışmanları" aranmaktadır.  Tercihen çeşitli ürün gruplarında mağazacılık ve satış deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜMRANİYE MEYDAN BOYNER/ YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ÜMRANİYE MEYDAN BOYNER/ YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ÜMRANİYE MEYDAN BOYNER mağazamız için “YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.  Lise veya üniversite mezunu, En az 2 yıl sektör deneyimli, saha hakimiyeti yüksek, Sektör markalarını ve koleksiyonlarını takip eden, Alternatif ürün sunacak, çapraz satış yapacak, Takım oyuncusu, gerektiğinde takım lideri, Müşteri portföyüne sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, prezentabl, tarz sahibi, Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjili, Müşteri istek ve beklentilerini anlayan, çözüm üreten, Satış odaklı, Satış Danışmanlarının en az 1,5 katı ve üstü satış yapabilecek,  Kadın, Erkek, Çocuk, Ayakkabı, Genç Aktif Spor kategorilerinin en az birinde uzmanlaşmış, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İÇERENKÖY BOYNER/ YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İÇERENKÖY BOYNER/ YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İÇERENKÖYBOYNER mağazamız için “YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.  Lise veya üniversite mezunu, En az 2 yıl sektör deneyimli, saha hakimiyeti yüksek, Sektör markalarını ve koleksiyonlarını takip eden, Alternatif ürün sunacak, çapraz satış yapacak, Takım oyuncusu, gerektiğinde takım lideri, Müşteri portföyüne sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, prezentabl, tarz sahibi, Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjili, Müşteri istek ve beklentilerini anlayan, çözüm üreten, Satış odaklı, Satış Danışmanlarının en az 1,5 katı ve üstü satış yapabilecek,  Kadın, Erkek, Çocuk, Ayakkabı, Genç Aktif Spor kategorilerinin en az birinde uzmanlaşmış, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İÇERENKÖY BOYNER/ KASİYER İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İÇERENKÖY BOYNER/ KASİYERBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
 İÇERENKÖY BOYNER Mağazası için ;  En az lise/tercihen üniversite mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe asgari 1 yıl kasa tecrübesi olan, MS Office ve tercihen IBM kasa programını etkin olarak kullanabilen, Kasa noktasında müşteri memnuniyetine önem veren, Mağaza çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)“Kasiyerler” arıyoruz.İÇERENKÖY BOYNER Mağazası ekibinde yer almak isteyen ve yukarıda belirtilen niteliklere sahip olduğunu düşünen adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ICERENKOY CARREFOUR / SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ICERENKOY CARREFOUR / SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İçerenköy Carrefour AVM'de yer alan BOYNER Mağazası'nda görev alacak, aşağıda yer alan niteliklere uygun "Satış Danışmanları" aranmaktadır.  Tercihen çeşitli ürün gruplarında mağazacılık ve satış deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYNER AKASYA / Özel Alışveriş Danışmanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
BOYNER AKASYA / Özel Alışveriş DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
 Acıbadem Akasya AVM’de bulunan "Boyner Akasya" mağazasının yüksek nitelikli satış ekibine yeni takım arkadaşları arıyoruz.4000 metrekare satış alanı, dijital reklam alanları ve farklı mimari/görsel sunumu ile Boyner Akasya Mağazası; kadın, erkek, çocuk, jean, aktif spor, ayakkabı, kozmetik, ev ve  aksesuar kategorileriyle müşterilerine çok kategorili mağaza konseptinde yeni bir anlayış sunuyor.Farklı bir mağaza organizasyonunda ÖZEL ALIŞVERİŞ DANIŞMANI olarak yer almak isteyen ve aşağıdaki kriterlere uygun deneyimli satışçıların başvurularını bekliyoruz.   En az lise/tercihen üniversite mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektöründe asgari 6 yıl tecrübeli, Moda ve değişen trendlerle yakından ilgilenen, sektördeki gelişmeleri takip ederek sürekli kendini yenileyen, Müşteri talep ve ihtiyaçlarını öngörebilen ve hızlı çözüm üretebilen, Değişik seçenekler sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılan, İletişim tekniklerini çok iyi bilen ve kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen yabancı dil bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Consultant (PO) İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
SAP Consultant (PO)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., Merkez Ofis, Bilgi Teknolojileri Departmanı bünyesinde "SAP Consultant - PO" olarak görevlendirilecek :- Tercihen Endüstri Mühendisliği formasyonu olan, - Entegrasyon özelinde min. 7-8 yıl deneyime sahip, - Birden fazla SAP Projesinde (entegrasyon odaklı görevlerde) rol almış, - Mutlaka PI/PO projelerinde görev almış, - Tercihen perakende sektöründe tecrübeli, - İş ve görev odaklı, - Resmin bütününü gözeterek çözüm geliştirebilen, bir ekip arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Consultant (Finance) İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
SAP Consultant (Finance)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., Merkez Ofis, Bilgi Teknolojileri Departmanı bünyesinde "SAP Consultant - Finance" olarak görevlendirilecek :- Tercihen Endüstri Mühendisliği formasyonu olan, - Min 7-8 yıl deneyime sahip, - Birden fazla SAP Projesinde görev almış, - Tercihen perakende sektöründe tecrübeli, - İş ve görev odaklı, - Resmin bütününü gözeterek çözüm geliştirebilen, bir ekip arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Consultant (Logistics) İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
SAP Consultant (Logistics)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., Merkez Ofis, Bilgi Teknolojileri Departmanı bünyesinde "SAP Consultant - Logistics" olarak görevlendirilecek :- Tercihen Endüstri Mühendisliği formasyonu olan, - Min 7-8 yıl deneyime sahip, - Birden fazla SAP Projesinde görev almış, - Tercihen perakende sektöründe tecrübeli, - İş ve görev odaklı, - Resmin bütününü gözeterek çözüm geliştirebilen, bir ekip arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Analyst (IT) İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Senior Analyst (IT)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., Merkez Ofis, Bilgi Teknolojileri Departmanı bünyesinde"Senior Analyst" olarak görevlendirilecek :- Tercihen Endüstri Mühendisliği formasyonu olan, - Min 4-5 yıl İş Analisti deneyimine sahip, - En az 4-5 ERP projesinde Analist görevinde bulunmuş, - Tercihen perakende sektöründe tecrübeli, - İletişim becerileri ve raporlama teknikleri kuvvetli, - Resmin bütününü gözeterek çözüm geliştirebilen, bir ekip arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Perakende Sistem Yöneticisi (IT) İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Perakende Sistem Yöneticisi (IT)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., Merkez Ofis, Bilgi Teknolojileri Departmanı bünyesinde "Perakende Sistem Yöneticisi" olarak görevlendirilecek :- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Min 7-8 yıl Perakende Sistem Yöneticisi olarak çalışmış,- Güncel POS sistemleri, E-Ticaret projeleri ve CRM yazılımlarında tecrübeli, - Tercihen Call Center uygulamalarının kurulumlarında görev almış, bir ekip arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
ERP YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., Merkez Ofis, Bilgi Teknolojileri Departmanı bünyesinde "ERP Yöneticisi" olarak görevlendirilecek :- Tercihen Endüstri Mühendisliği formasyonu olan, - Min 8-10 yıl SAP tecrübesine, son 5-6 yıl Proje Yöneticiliği deneyimine sahip, - En az 4-5 SAP ERP projesinde baştan sona Proje Yöneticiliği görevinde bulunmuş, - Tercihen SAP (Perakende) konusunda ve perakende sektöründe tecrübeli, - Perakende POS sistemleri ile çalışmış, - E-Ticaret altyapılarına hakim, tercihen Omnichannel özelinde çalışmalar yapmış, - SAP ve Non-SAP uygulamalar arası, özellikle Biztalk - PO gibi Middleware'leri de kullanarak başarılı entegrasyonlar yapmış- İş ve görev odaklı, - Resmin bütününü gözeterek çözüm geliştirebilen, bir ekip arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası ve Veri Ambarı Uzmanı İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İş Zekası ve Veri Ambarı UzmanıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY Marka Mağazacılık Genel Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; İş Zekası ve Veri Ambarı Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Mühendislik, İşletme , İstatistik ve Yönetim Bilişim Sistemleri veya ilgili  bölümlerinden mezun, Oracle veri tabanı uygulamalarında bilgi sahibi, SAP-PI, Data stage, ODI, Informatica, Talend benzeri bir ETL aracı deneyimi olan, İyi seviyede SQL, PL/SQL bilen, Microstrategy, Business Objects, Oracle BI benzeri iş zekası araçlarından bir tanesi ile modelleme, tasarım, ileri raporlama, dashboard geliştirme konularında deneyimli, Veri ambarı ve iş zekası çözümlerinde deneyimli, Analitik düşünme, problem çözme, karar alma ve planlama becerisine sahip, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Brandium-Lojistik Asistanı İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Brandium-Lojistik AsistanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. bünyesinde, BRANDİUM mağazasında görevlendirmek üzere ''LOJİSTİK ASİSTANI'' arıyoruz...  En az lise mezunu, Tercihen lojistik meslek yüksek okulu mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektörlerine ilgi duyan, tercihen asgari 2 yıl tecrübeli, Depo düzeni, stok, ürün etiketleme ve alarmlama konularında bilgi sahibi, Titiz, hızlı ve düzenli çalışarak Satış ekibine destek verebilecek, Temel MS Office uygulamalarını (Word, Excel, vb.) kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Brandium / Satış Danışmanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Brandium / Satış DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin Brandium Mağazası için;  En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Nautilus-Lojistik Asistanı İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Nautilus-Lojistik AsistanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. bünyesinde, NAUTİLUS mağazasında görevlendirmek üzere ''LOJİSTİK ASİSTANI'' arıyoruz...  En az lise mezunu, Tercihen lojistik meslek yüksek okulu mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektörlerine ilgi duyan, tercihen asgari 2 yıl tecrübeli, Depo düzeni, stok, ürün etiketleme ve alarmlama konularında bilgi sahibi, Titiz, hızlı ve düzenli çalışarak Satış ekibine destek verebilecek, Temel MS Office uygulamalarını (Word, Excel, vb.) kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NAUTILUS / Satış Danışmanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
NAUTILUS / Satış DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin Nautilus Mağazası için;  En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı" olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(ANKARA) Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(ANKARA)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, Ankara mağazalarında "Lojistik Operasyon Elemanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek ve servis imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kozmetik Satış Danışmanı-ADANA Adana Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Kozmetik Satış Danışmanı-ADANABoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Adana 'da  yer alan BOYNER Mağazamız için,  En az lise mezunu, Kozmetik sektöründe satış deneyimi olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,'Kozmetik Reyonunda Satış Danışmanı' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kozmetik Satış Danışmanı-ANTALYA Antalya Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Kozmetik Satış Danışmanı-ANTALYABoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Antalya 'da  yer alan BOYNER Mağazamız için,  En az lise mezunu, Kozmetik sektöründe satış deneyimi olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,'Kozmetik Reyonunda Satış Danışmanı' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kozmetik Satış Danışmanı-MERSİN Mersin Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Kozmetik Satış Danışmanı-MERSİNBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Mersin'de  yer alan BOYNER Mağazamız için,  En az lise mezunu, Kozmetik sektöründe satış deneyimi olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,'Kozmetik Reyonunda Satış Danışmanı' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kozmetik Satış Danışmanı-İZMİR İzmir Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Kozmetik Satış Danışmanı-İZMİRBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İzmir' de  yer alan BOYNER Mağazamız için,  En az lise mezunu, Kozmetik sektöründe satış deneyimi olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,'Kozmetik Reyonunda Satış Danışmanı' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kozmetik Satış Danışmanı-ANKARA Ankara Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Kozmetik Satış Danışmanı-ANKARABoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Ankara 'da  yer alan BOYNER Mağazalarımız için,  En az lise mezunu, Kozmetik sektöründe satış deneyimi olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,'Kozmetik Reyonunda Satış Danışmanı' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kozmetik Satış Danışmanı-Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Kozmetik Satış Danışmanı-Anadolu YakasıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Anadolu Yakasında  yer alan BOYNER Mağazamız için,  En az lise mezunu, Kozmetik sektöründe satış deneyimi olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,'Kozmetik Reyonunda Satış Danışmanı' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kozmetik Satış Danışmanı-Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Kozmetik Satış Danışmanı-Avrupa YakasıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Avrupa Yakasında  yer alan BOYNER Mağazamız için,  En az lise mezunu, Kozmetik sektöründe satış deneyimi olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen,'Kozmetik Reyonunda Satış Danışmanı' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Gaziantep Sanko Park Network Gaziantep AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Gaziantep Sanko Park NetworkAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!   Gaziantep Sanko Park AVM'de bulunan NetWork mağazamız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Asistanı İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Lojistik AsistanıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. bünyesinde, MARMARA FORUM BOYNER mağazasında görevlendirmek üzere ''LOJİSTİK ASİSTANI'' arıyoruz...  En az lise mezunu, Tercihen lojistik meslek yüksek okulu mezunu, Perakende ve/veya hazır giyim sektörlerine ilgi duyan, tercihen asgari 2 yıl tecrübeli, Depo düzeni, stok, ürün etiketleme ve alarmlama konularında bilgi sahibi, Titiz, hızlı ve düzenli çalışarak Satış ekibine destek verebilecek, Temel MS Office uygulamalarını (Word, Excel, vb.) kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(MERSİN) Mersin Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Lojistik Operasyon Elemanı - İŞKUR Proje(MERSİN)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, MERSİN  mağazalarında "Lojistik Operasyon Elemanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek ve servis imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (MERSİN) Mersin Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Mağaza Satış Danışmanları - İŞKUR Proje (MERSİN)Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., İŞKUR ile yürüttüğü "İşbaşı Eğitim Projesi" kapsamında, MERSİN mağazalarında "Satış Danışmanı" olarak görevlendireceği ve mesleki eğitim vereceği çalışma arkadaşları arıyor. Üniversitede okuyor ve kendi paranı mı kazanmak istiyorsun? Üniversiteyi bitirmeden önce bir meslek sahibi mi olmak istiyorsun? Yoksa yeniden iş hayatına dönüp, kariyer sahibi mi olmak istiyorsun?Boyner’de çalışmanın yaşı yok! Üniversite öğrencileri, ev hanımları ve çalışma hayatına ara vermiş olan herkes…Bu program tam size göre! Boyner’de Kariyer Var! Bu programda perakende profesyonelleri yetiştiriyoruz ve sizi meslek sahibi yapıyoruz! İlk günden itibaren sınıf eğitimi ve mağazada işbaşı eğitimleri… Her gün mağazacılığa ve Boyner’e özel içeriklerle e-learning eğitimleri... Boyner Büyük Mağazacılık ve İşkur işbirliği ile yürütülen bu projede kursiyerlerimiz 6 gün, haftada 45 saat çalışacak olup, ücretleri ve sağlık sigortaları İşkur tarafından, yemek, servis ve satış primleri imkanları Boyner tarafından karşılanacak. Altı aylık kursiyerlik süresi sonunda katılımcılara İşkur ve Boyner tarafından sertifika verilecek ve eğitim süresi sonunda başarılı olan herkese iş imkanı sağlayacağız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU ANKARA (ENGELLİ) Ankara Beymen Mağazacılık A.Ş.
GENEL BAŞVURU ANKARA (ENGELLİ)Beymen Mağazacılık A.Ş.
Lise mezunu, İletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uygun sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - ELAZIĞ Elazığ Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Satış Danışmanı - ELAZIĞBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Elazığ Mağazamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitekliklere uygun 'Satış Danışmanı' olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz. En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FİYATLAMA VE KARLILIK STRATEJİLERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık A.Ş.
FİYATLAMA VE KARLILIK STRATEJİLERİ YÖNETİCİSİBeymen Mağazacılık A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun İş geliştirme, danışmanlık gibi alanlarda min. 5 yıl deneyimli Analitik düşünme ve problem çözme yetkinlikleri gelişmiş Sonuç odaklı Çok yönlü düşünebilen İletişim becerileri yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İstanbul Mağazalarımız-Satış Danışmanı(İŞKUR) İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Mağazalarımız-Satış Danışmanı(İŞKUR)AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ay Marka Mağazacılık olarak İstanbul'da bulunan mağzalarımız için İşkur Destekli İşbaşı Eğitim programı kapsamında 'Uzman Satış Danışmanı' olarak yetiştirebileceğimiz ve mesleki eğitim vereceğimiz yeni yıldızlarımızı arıyoruz.Yeni mezun oldum ve kariyerime iyi bir başlangıç yapmak istiyorum diyorsan İŞKUR İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI tam sana göre... Son 6 ay farklı bir iş yerinde çalışmadıysan, Mağazacılığa,satışa ilgi duyuyorsan ve ilgili bölümlerden mezunsan, MAĞAZICILIK tam bana göre, BU İŞİ YAPABİLİRİM diyorsan, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşmak istiyorsan ve MÜŞTERİ en kıymetlin olabilecekse, Öğrenmeyi seviyorsan ve gelişimini destekleyecek bir çok eğitime VARIM diyorsan başvurunu bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Viaport Outlet İstanbul(Asya) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Viaport OutletAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
   AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!      Viaport Outlet AVM'de bulunan Network Outlet mağazamız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz!  Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-İstanbul Mağazalarımız İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kasa Sorumlusu-İstanbul MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda bulunan Network, Fabrika ve Divarese Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine ve ön muhasebe bilgisine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yükseka, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen ticaret meslek lisesi mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasa Sorumlusu-Ankara Mağazalarımız Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kasa Sorumlusu-Ankara MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Ankara'da bulunan Network, Fabrika ve Divarese Mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine ve ön muhasebe bilgisine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen ticaret meslek lisesi mezunu
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kategori Satış Yöneticisi Gaziantep Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Kategori Satış YöneticisiBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Gaziantep'te   bulunan  Boyner  mağazamız için  '' Kategori Satış Yöneticisi'' aranmaktadır.  Satış hedeflerine ulaşılması için; ürünü ve stoğu etkin olarak yönetecek deneyim ve bilgi birikimine sahip, Kategorisine  bağlı personelinin yönetimini üstlenecek ;deneyim ve bilgi birikimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten,aktif ,dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office ve mağazacılık programlarını kullanabilen, Tercihen üniversite mezunu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA KOORDİNASYON MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Beymen Mağazacılık A.Ş.
MAĞAZA KOORDİNASYON MÜDÜRÜBeymen Mağazacılık A.Ş.
Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sektörde en az 3 yıl benzer deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Mağaza prosedürleri hakkında bilgi sahibi, Planlama, organizasyon ve yönetim becerisi gelişmiş, Kişisel imajına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı / İzmit Mağazalarımız Kocaeli AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Mağaza Müdür Yardımcısı / İzmit MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
     İzmit'de bulunan Network Fabrika mağazalarımız için aşağıdaki özelliklere sahip Mağaza Müdür Yardımcısı arıyoruz. Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modaya ilgi duyan, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezun Yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmak, Satış hedefini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyeti ilkesi ile servis vermek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü / İstanbul Mağazalarımız İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Mağaza Müdürü / İstanbul MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul'da bulunan mağazalarımız için Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Aranan nitelikler: Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / Malatya Network Mağazası Malatya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Malatya Network MağazasıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
     AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!      Malatya Network mağazamız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Kavacık Outlet Mağazası İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Kavacık Outlet MağazasıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
  AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!  İstanbul Kavacık Outlet mağazası için yeni yıldızlarımızı arıyoruz!  Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / İstanbul Divarese Mağazalarımız İstanbul(Avr.), ... AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / İstanbul Divarese MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!İstanbul'da bulunan Divarese mağazalarımız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz!  Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şaşkınbakkal BOYNER / Satış Danışmanları İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Şaşkınbakkal BOYNER / Satış DanışmanlarıBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
Şaşkınbakkal BOYNER Mağazası'nda görev alacak, aşağıda yer alan niteliklere uygun "Satış Danışmanları" aranmaktadır.  Tercihen çeşitli ürün gruplarında mağazacılık ve satış deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞAŞKINBAKKAL BOYNER / KASİYERLER İstanbul(Asya) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş
ŞAŞKINBAKKAL BOYNER / KASİYERLERBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş
Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Şaşkınbakkal mağazamız için,  En az lise mezunu, Başvurduğu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, MS Office ve tercihen IBM kasa programlarını etkin kullanabilen, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli "Kasiyerler" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı / Şaşkınbakkal Network Mağazası İstanbul(Asya) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Şaşkınbakkal Network MağazasıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!İstanbul Şaşkınbakkal Network  mağazamız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Konya Novada Outlet Mağazası Konya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Konya Novada Outlet MağazasıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
         AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!                  Konya Novada Avm’de açılacak olan Outlet  mağazamız  için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Ankara Network Mağazalarımız Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Ankara Network MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
      AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!        Ankara Network Fabrika mağazalarımız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Ankara Divarese Mağazalarımız Ankara AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Ankara Divarese MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
 AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!  Ankara Divarese mağazalarımız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / İzmir Mağazalarımız İzmir AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / İzmir MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
    AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!    İzmir'de bulunan Network&Fabrika&Que&Divarese mağazalarımız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Van Mağazası Van AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Van MağazasıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
     AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!       Van Avm’de bulunan Network Fabrika mağazamız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Beylikdüzü Outlet Mağazası İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Beylikdüzü Outlet MağazasıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!İstanbul Beylikdüzü Outlet mağazamız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz!  Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Tuzla Marina Mağazası İstanbul(Asya) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Tuzla Marina MağazasıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!Tuzla Marina Viaport AVM’de bulunan Network&Fabrika&Divarese Outlet mağazamız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz!  Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Avrupa Yakası Mağazalarımız İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Avrupa Yakası MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
   AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!       İstanbul Avrupa yakasında  bulunan  Network,Fabrika ve Que mağazalarımız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz!  Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı / Anadolu Yakası Mağazalarımız İstanbul(Asya) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Satış Danışmanı / Anadolu Yakası MağazalarımızAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
  AY MARKA YILDIZLARINI ARIYOR!   İstanbul Anadolu yakasında  bulunan  Network,Fabrika ve Que mağazalarımız için yeni yıldızlarımızı arıyoruz! Perakendede en az 1 yıl mağaza havası soluduysan, SATIŞ ve MAĞAZACILIK BENİM İŞİM diyorsan, Bizim olduğu gibi senin de en kıymetlin müşteri ise, İşini tutkuyla yaparak başarıya ulaşıyorsan ve hayalin YILDIZLAR KULÜBÜNE girmekse, Moda senin yaşam tarzınsa ve benim de bir stilim var diyorsan, Cesursan ve satış danışmanlığıyla kalmayıp, alışveriş danışmanlığı yapmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kavacık-Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul(Asya) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Kavacık-Mağaza Müdür YardımcısıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
İstanbul Kavacık Outlet Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modaya ilgi duyan, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezun yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmak, Satış hedefini gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyeti ilkesi ile servis vermek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malatya Network-Mağaza Müdür Yardımcısı Malatya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Malatya Network-Mağaza Müdür YardımcısıAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Malatya’da bulunan Network Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip Mağaza Müdür Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdür Yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modaya ilgi duyan, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezun,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malatya Network-Mağaza Müdürü Malatya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Malatya Network-Mağaza MüdürüAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Malatya’da bulunan Network Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.  Perakende mağazacılık sektöründe benzer pozisyonda en az 4 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen üniversite mezunu,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malatya Network-Kasa Sorumlusu Malatya AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Malatya Network-Kasa SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Malatya’da bulunan Network Mağazamız için aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.  Perakende mağazacılık sektöründe kasa deneyimine ve ön muhasebe bilgisine sahip, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen ticaret meslek lisesi mezunu,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Tedarik Sorumlusu İstanbul(Avr.) AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
Dönemsel Tedarik SorumlusuAY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş
  Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, Hazır giyim, tekstil ürün grubunda tedarik deneyimine sahip, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP bilgisine sahip, Tercihen İngilizce bilen, İyi seviyede SAP bilen, İletişim becerileri gelişmiş, değişime ayak uydurabilen, Yoğun çalışma temposunu yönetebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İSTİNYE PARK BOYNER/ YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul(Avr.) Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İSTİNYE PARK BOYNER/ YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARIBoyner Büyük Mağazacılık A.Ş.
İSTİNYE PARK BOYNER mağazamız için “YILDIZ SATIŞ DANIŞMANLARI” arıyoruz.  Lise veya üniversite mezunu, En az 2 yıl sektör deneyimli, saha hakimiyeti yüksek, Sektör markalarını ve koleksiyonlarını takip eden, Alternatif ürün sunacak, çapraz satış yapacak, Takım oyuncusu, gerektiğinde takım lideri, Müşteri portföyüne sahip, Kişisel bakımına özen gösteren, prezentabl, tarz sahibi, Pozitif, güleryüzlü, yüksek enerjili, Müşteri istek ve beklentilerini anlayan, çözüm üreten, Satış odaklı, Satış Danışmanlarının en az 1,5 katı ve üstü satış yapabilecek,  Kadın, Erkek, Çocuk, Ayakkabı, Genç Aktif Spor kategorilerinin en az birinde uzmanlaşmış, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Ektin iletişim becerileri ve satış yetkinlikleri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı