Takip Et
Paylaş


BURAK GRUP ÇANTA A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


     BURAK GRUP ÇANTA A.Ş
1979 Yılında Mehmet Çiftçi tarafından imalata başlayarak sektörde yerini alan firmamız 2015 yılından itibaren kapsamlı bir yeniden yapılanma sürecine girerek BURAK GRUP ÇANTA A.Ş. adını almıştır.
Sektörün yükselen değeri BURAK GRUP ÇANTA A.Ş. kendi ürünleri ve değerli çözüm ortağı tedarikçilerinin ürün grupları ile saygıdeğer müşterilerimize hizmetlerini toptan olarak sunmaktadır.
       Tescilli ürünleriyle sektörünün en seçkin firmalarından biri olmayı misyonu haline getirmiş,kalite bilinciyle müşterilerin ,tedarikçilerin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmayı vizyonu belirlemiştir.
Bunun için amacımız ;müşterilerin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürünü uygun fiyatlar ile kendi markamızla sunmaktır.
BURAK GRUP ÇANTA A.Ş. bu hedeflere eğitimli, yetenekli ve yetkin insanlarla ulaşacağının bilinciyle hareket etmektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Deri

Firma web sitesi: burakgrupcanta.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 19.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 19.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneBURAK GRUP ÇANTA A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Planlama ve Stok Kontrol Uzmanı Ankara BURAK GRUP ÇANTA A.Ş.
Üretim Planlama ve Stok Kontrol UzmanıBURAK GRUP ÇANTA A.Ş.
Saraciye sektöründe hizmet veren firmamızda ;·         En az lise mezunu tercihen ilgili bölümden mezun,·         NEBİM V3 programını ileri seviyede kullanabilen,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         İş takibi ve raporlama becerilerine sahip,·         Çok yönlü, problem çözebilen, sonuç odaklı,·         Yüksek motivasyonlu, zaman yönetimini başarıyla uygulayabilen,·         İfade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün,          Tercihen erkek adayların askerliği ile ilişiği olmaması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Personeli Ankara BURAK GRUP ÇANTA A.Ş.
Muhasebe PersoneliBURAK GRUP ÇANTA A.Ş.
İvedik organize sanayi bölgesinde bulunan şirketimizin muhasebe bölümünde çalışmak üzere;Lise,Myo,Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun Nebim V3,  Ms office  programını ileri seviyede kullanılabilen En az 3 yıl deneyimli 25-40 Yaş aralığında Disiplinli,sorumluluk almaktan kaçınmayan,düzenli,detaylara önem veren,görevlerini eksiksiz yerine getirebilecekErkek adaylar için askerlik problemi olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı