Takip Et
Paylaş


BURAK GRUP CANTA A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


1979 yılında imalata başlayarak sektörde yerini alan firmamız; 2014 yılından itibaren yeniden yapılanma sürecine girerek Burak Grup Çanta A.Ş. adını almıştır.
Toptan ve Perakende Çanta Satış ve Tedarik alanında hizmet veren Burak Grup Çanta A.Ş. tescilli ürünleriyle sektörünün seçkin firmalarından biri olmayı hedef haline getirmiştir.
Kalite bilinciyle müşterilerin, tedarikçilerin ve çalışanlarının yaşam kalitesini arttırmayı vizyonu edinmiştir.
Bu vizyon doğrultusunda Burak Grup Çanta A.Ş. müşterilerin beklentileri doğrultusunda kaliteli ürünü uygun fiyatlar ile kendi markaları altında sunmayı amaçlamaktadır.
2014 yılından sonra istikrarlı bir büyüme gösteren Burak Grup Çanta A.Ş. adım adım sektör liderliğine ilerlemektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ofis / Büro Malzemeleri,Kırtasiye,Deri

Firma web sitesi: www.burakgrupcanta.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 19.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: ...


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


BURAK GRUP CANTA A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ön Muhasebe Sorumlusu Ankara BURAK GRUP ÇANTA A.Ş.
Ön Muhasebe SorumlusuBURAK GRUP ÇANTA A.Ş.
ivedik organize sanayi bölgesinde bulunan ,Saraciye, çanta ve kırtasiye sektöründe faaliyet göstermekte Olan şirketimize görevlendirmek üzere;* üniversite mezunu , veya ön lisans myo (ilgili bölümlerden mezun )* tercihen kurumsal firmalarda benzer pozisyonlarda görev almış ,ön muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli ,* nebim v3 ERP programını iyi derecede kullanabilen,* ms office programlarını iyi derecede kullanabilen ,* ekip çalışmasına yatkın, iş takibi ve sonuçlandırılmasında aktif,* planlı ve sorumluluk alabilmekten kaçınmayan,* 25-35 yaş aralığında,* tercihen sigara kullanmayan,* erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Temsilcisi Ankara BURAK GRUP ÇANTA A.Ş.
Satış Pazarlama TemsilcisiBURAK GRUP ÇANTA A.Ş.
Saraciye ve Kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren ve sektörünün öncülerinden olan şirketimizbünyesinde değerlendirilmek üzere; - En az lise mezunu,- Hızlı tüketim ürünlerinin Rut sistemi ile satışı konusunda en az 3 yıl deneyimli,- Müşteri memnuniyeti anlayışına sahip,- Yüksek ikna kabiliyeti olan, sonuç odaklı, analitik düşünebilen, - Ekip ile uyumlu çalışabilen,- Problem çözme yeteneğine sahip,- Ehliyeti olan, aktif sürüş deneyimine sahip ve seyahat edebilecek,- MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,- Ankara'da ikamet eden " Satış Temsilcisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı