BURAK TURİZM KİRMAN GROUP 

Şirket Bilgileri

http://www.kirmangroup.com/

BURAK TURİZM KİRMAN GROUP


BURAK TURİZM KİRMAN GROUP İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Resepsiyonist Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
ResepsiyonistBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Side Kumköyde bulunan Kirman Sidemarinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip resepsiyonistler alınacaktır. En az Lise Mezunu Almanca&İngilizce veya Rusça&İngilizce dillerinden en az ikisini iyi bilen En az 1 bil tecrübeli Gelişime açık, Prezentabl Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, Manavgat konaklayan yada Lojmanda Konaklayacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojman Sorumlusu Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Lojman SorumlusuBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesinde bulunan  Sidemarin Beach&Spa  için aşağıdaki niteliklere sahip LOJMAN SORUMLUSU alınacaktır.En 2 yıl Otel  Lojman Sorumlusu olarak çalışmış,Tercihen asker kökenli (Emekli)Lojmanda konaklayacak,Personel ile iyi ilişkiler ve iletişim içinde olabilecek,Lojmandaki durumlardan Otel Yönetimini anında haberdar edecek iyi bir köprü görevi üstlenebilecek,Belirlenen Lojman Kuralları çerçevesinde lojmanın tertip ve düzenini sağlayacak, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GECE MÜDÜRÜ Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
GECE MÜDÜRÜBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesindeki Side Kumköy' de açılacak Sidermarin isimli otelimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip GECE MÜDÜRÜ aramaktayız.En az 2 yıl 5 yıldızlı otellerde Gece Müdürlüğü veya benzeri pozisyonda görev yapmış, (Operasyon Müdürü, Servis Müdürü, Önbüro Müdürü vb. görevlerde bulunmuş adaylarda değerlendirilecektir.)Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Yurtdışı Tecrübesi olan, Yada Yurtdışında buşlunmuş,Almanca ve İngilizce dillerine (Okuma-Yazma-Konuşma) hakim,İşletme Müdürü' nün tesisi terk etmesini müteakip, İş akışını ve operasyonu yönlendirebilecek,Misafir memnuniyeti konusunda hassas,Misafir ve Personel ilişikileri ve iletişimi konusunda kendisini geliştirimiş,Uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı hedefleyen,Adayların resimli CV lerini tarafımıza ulaştırmalarını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖNBÜRO MÜDÜRÜ Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
ÖNBÜRO MÜDÜRÜBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesinde Side' de Sidemarin Beach Spa isimli otelimizde görevlendirmek üzere Önbüro Müdürü alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Önbüro Müdürlüğü yapmış, İyi derecede Almanca, İngilizce (Okuma, Yazma, Konuşma) Dilbilgisine sahip, tercihen Rusçada bilen. Askerlikle ilişiği olmayan, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Misafir ilişkileri olumlu ve Misafir memnuniyeti odaklı çalışacak, Takım çalışmasına yatkın tercihen grup otel tecrübesine sahip, Görevinin gerektirdiği cihaz ve programlara hakim. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesisatçı Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
TesisatçıBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Sidemarin isimli otelimizde görevlendirmek üzere gerekli yeterlilik belgelerine sahip (Diploma, Kalfalık veya Ustalık Belgesi) en az 1 yıl otellerde Tesisatçı olarak görev yapmış adayların Sidemarin İnsan Kaynaklarına veya Teknik Servis Müdürlüğüne şahsen başvuruda bulunmalarını rica ederiz. Şahsen başvuru şansı olmayan adayların Resimli CV lerini tarafımıza iletmeleri gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrikçi Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
ElektrikçiBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Sidemarin isimli otelimizde görevlendirmek üzere gerekli yeterlilik belgelerine sahip (Diploma, Kalfalık veya Ustalık Belgesi) en az 1 yıl otellerde elektrikçi olarak görev yapmış adayların Sidemarin İnsan Kaynaklarına veya Teknik Servis Müdürlüğüne şahsen başvuruda bulunmalarını rica ederiz. Şahsen başvuru şansı olmayan adayların Resimli CV lerini tarafımıza iletmeleri gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞLETME MÜDÜRÜ Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
İŞLETME MÜDÜRÜBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip İşletme Müdürü alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,   En az 3 Yıl 5 Yıldızlı Otellerde İşletme Müdürü olarak görev yapmış,   İyi derecede Almanca ve İngilizce okuma, yazma ve konuşma becerisine sahip, (Alternatif olarak Rusça)   Acenta ve diğer kurum ve kuruluşlarla iyi ilişkiler içinde olan,   Otelcilik sektöründeki kanun, mevzuat, prosedür ve uygulamalara hakim,   Hizmet kalitesinden ödün vermeyen,   Yiyecek ve İçecek konularına hakim,   Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen,   Takım çalışmasına yatkın ve liderlik özelliklerine sahip,   Tercihen Grup Otel tecrübesine sahip,   Operasyon takibini iyi yapabilecek ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,   MS Ofis Programlarını İyi seviyede kullanabilen,   Kirman Hotels bünyesinde görevlendirmek üzere; OTEL İŞLETME MÜDÜRÜ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Odalar Bölüm Müdürü Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Odalar Bölüm MüdürüBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels de görevlendirmek üzere İşletme Müdürünü Asiste edecek Odalar Bölüm Müdürü alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,   İyi derecede Almanca  okuma, yazma ve konuşma becerisine sahip,    Acenta ve diğer kurum ve kuruluşlarla iyi iletişim içinde olan, Hizmet kalitesinden ödün vermeyen,   Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen,   Takım çalışmasına yatkın ve liderlik özelliklerine sahip,   Tercihen Grup Otel tecrübesine sahip ve Yiyecek İçecek konusunda deneyimli,   Operasyon takibini iyi yapabilecek ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,   MS Ofis Programlarını İyi seviyede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Şefi Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Güvenlik ŞefiBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Bay Güvenlik Şefi alınacaktır. Özel Güvenlik ve Otel Güvenlik Sektöründe en az 3 yıl Yönetici olarak görev yapmış, Özel Güvenlik Kimlik Kartı ve Sertifikalarına Sahip, Kolluk Kuvvetleri ve Resmi Kurumlarla ilgili Kanun ve Prosedürlere hakim. En az Lise veya Yüksek Okul Mezunu, Almanca ve/ veya İngilizce dillerinden en az bir tanesine mesleki yeterlilikte hakim, Dış görünümüne önem veren, İletişim becerileri gelişmiş, Adayların RESİMLİ VE REFERANSLI özgemişlerini tarafımıza iletmelerini rica ederiz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Güvenlik ElemanıBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels Bünyesinde  görevlendirmek üzere; gerekli yeterlilik belgelerine sahip güvenlik personelleri alınacaktır. Adayların mail yada fax yoluyla bizimle iletişime geçmelerini, Ayrıca şahsen başvuruda bulunmak isteyen adaylarında otelimizin İnsan Kaynakları veya Güvenlik Departmanına yanlarında 1 adet fotoğraf ile birlikte şahsen başvuruda bulunmalarını rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı