BURAK TURİZM KİRMAN GROUP 

Şirket Bilgileri

http://www.kirmangroup.com/

BURAK TURİZM KİRMAN GROUP


BURAK TURİZM KİRMAN GROUP İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Şefi Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Güvenlik ŞefiBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Bay Güvenlik Şefi alınacaktır. Özel Güvenlik ve Otel Güvenlik Sektöründe en az 3 yıl Yönetici olarak görev yapmış, Özel Güvenlik Kimlik Kartı ve Sertifikalarına Sahip, Kolluk Kuvvetleri ve Resmi Kurumlarla ilgili Kanun ve Prosedürlere hakim. En az Lise veya Yüksek Okul Mezunu, Almanca ve/ veya İngilizce dillerinden en az bir tanesine mesleki yeterlilikte hakim, Dış görünümüne önem veren, İletişim becerileri gelişmiş, Adayların RESİMLİ VE REFERANSLI özgemişlerini tarafımıza iletmelerini rica ederiz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Elemanı Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Güvenlik ElemanıBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels Bünyesinde  görevlendirmek üzere; gerekli yeterlilik belgelerine sahip güvenlik personelleri alınacaktır. Adayların mail yada fax yoluyla bizimle iletişime geçmelerini, Ayrıca şahsen başvuruda bulunmak isteyen adaylarında otelimizin İnsan Kaynakları veya Güvenlik Departmanına yanlarında 1 adet fotoğraf ile birlikte şahsen başvuruda bulunmalarını rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞLETME MÜDÜRÜ Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
İŞLETME MÜDÜRÜBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip İşletme Müdürü alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,   En az 3 Yıl 5 Yıldızlı Otellerde İşletme Müdürü olarak görev yapmış,   İyi derecede Almanca ve İngilizce okuma, yazma ve konuşma becerisine sahip, (Alternatif olarak Rusça)   Acenta ve diğer kurum ve kuruluşlarla iyi ilişkiler içinde olan,   Otelcilik sektöründeki kanun, mevzuat, prosedür ve uygulamalara hakim,   Hizmet kalitesinden ödün vermeyen,   Yiyecek ve İçecek konularına hakim,   Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen,   Takım çalışmasına yatkın ve liderlik özelliklerine sahip,   Tercihen Grup Otel tecrübesine sahip,   Operasyon takibini iyi yapabilecek ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,   MS Ofis Programlarını İyi seviyede kullanabilen,   Kirman Hotels bünyesinde görevlendirmek üzere; OTEL İŞLETME MÜDÜRÜ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gider Kontrol Elemanı (Muhasebe) Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Gider Kontrol Elemanı (Muhasebe)BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels Merkez Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Gider Kontrol Elemanları Alınacaktır.  Otel Genel Muhasebesi konusunda deneyime sahip, Tek Düzen Hesap Planına Hakim, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli,(Bay adaylar için.) Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Grup Hotel tecrübesine sahip, Lise veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Genel Muhasebe Gİder Kontrol Elemanları alınacaktır.             
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Müdürü Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Misafir İlişkileri MüdürüBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Sidemarin Hotlel' de görevlendirmek üzere Misafir İlişkileri Müdürü alınacaktır.  İyi derecede Almanca ve İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen rusça' da bilen Prezentabl, Misafir İlişkileri güçlü, Görevinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, Görevinin gerektirdiği ekipmanları kullanma yetisine sahipMisafir İlişkileri Müdürü Alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Şefi Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Depo ŞefiBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesindeki Otellerimizde  görevlendirmek üzere Depo Şefi aramaktayız.  Meslek yüksek okulu veya lisans mezunu Depo yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Depo giriş-çıkışı, stok kontrolü, depo sayımı konularında tecrübeli, Stok progralarını iyi derecede kullanabilen, İletişim yeteneği kuvvetli, Ekip yönetme ve problem çözme becerisine sahip, Ürün giriş, çıkışını takip edecek, stok yönetimi yapabilecek, Depo raporlama sistemlerine hakim Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecekİstikrarlı bir çalışma prensibi benimsemiş adayların resimli cv' lerini tarafımıza mail yada fax yoluyla göndermelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Elemanı Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Satınalma ElemanıBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
En az lise mezunu, Tercihen Otelcilik sektöründe benzer poziyonda en 2 yıl tecrübeli, Otel malzemelerini tanıyan , Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, Manavgat yada Alanya' da ikamet eden veya Lojmanda kalabilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Müdürü Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Satınalma MüdürüBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Turizm sektöründe faaliyet gösteren Kirman 0teller grubumuza ait  yeni açılacak  Antalya / Manavgat / Side adresinde  bulunan  tesisimiz için “Satınalma Müdürü” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversite mezunu, En az 3 yılı yönetici pozisyonunda olmak üzere minimum 7 yıl deneyimi olan, 5 yıldızlı  tesisin satınalma faaliyetlerini planlayıp, yürütebilecek bilgi ve tecrübeye sahip, Tercihen daha önce zincir/uluslararası tedarikçi bir firmada görev almış, Piyasayı takip eden, yorumlayabilen, raporlama ve sunum yapabilen, İyi derecede MS Office, MC programını kullanabilen, Ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan, Referans verebilecek, Ekip çalışmasına inanan ve iletişimi güçlü Merkez Satınalma Departmanı ve Tesis Genel Müdürü ile koordineli çalışabilecek, Askerlik hizmetini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖNBÜRO MÜDÜRÜ Antalya BURAK TURİZM KİRMAN GROUP
ÖNBÜRO MÜDÜRÜBURAK TURİZM KİRMAN GROUP
Kirman Hotels bünyesinde görevlendirmek üzere Önbüro Müdürü alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Önbüro Müdürlüğü yapmış, İyi derecede Almanca, İngilizce (Okuma, Yazma, Konuşma) Dilbilgisine sahip, tercihen Rusçada bilen. Askerlikle ilişiği olmayan, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Misafir ilişkileri olumlu ve Misafir memnuniyeti odaklı çalışacak, Takım çalışmasına yatkın tercihen grup otel tecrübesine sahip, Görevinin gerektirdiği cihaz ve programlara hakim. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı