Bursa Dijital Reklam ve Tanıtım Hizmetleri 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


2010 yılında hayat bulan Bursa Dijital "Neden reklam bir çatı altından çıkmasın?" fikriyle kuruldu. Kısa sürede yaptığı işler ve edindiği referanslar da doğru yolda ilerlediğimizin kanıtı.
Başlıca Hizmetlerimiz;
Grafik Tasarım,
Fotoğraf Çekimi,
Dijital Baskı,
Matbaa Hizmetleri,
Web Tasarımı,
Display Ürünler,
Güvenlik Levhaları,
Fuar Stand Baskıları

Ya biz sizi bulacağız ya da biri bizi size tavsiye edecek...
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Reklam ve Tanıtım

Firma web sitesi: www.bursadijital.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 15.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: SSK + Yemek + Yol


Bursa Dijital Reklam ve Tanıtım Hizmetleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Grafik Tasarımcı Bursa BURSA DİJİTAL REKLAM TANITIM TASAR SAN TİC LTD ŞTİ
Grafik TasarımcıBURSA DİJİTAL REKLAM TANITIM TASAR SAN TİC LTD ŞTİ
BUTTİM İş Merkezinde kadrosunu her geçen gün daha da genişleten firmamıza Grafik Tasarımcı arkadaşlar aramaktayız.İş Tanımı:Reklam sektöründe birçok alanda faaliyet gösteren firmamızda "Bir firmanın logo tasarımından, broşür, kataloğuna, araç kaplamasından, tabelasına kadar tasarımlarını yapabilecek ve bunları imalata gönderecek" alanında uzman, işini seven, dinamik arkadaşları ekibimize katmak istiyoruz. Genel Nitelikler:• Grafik Tasarım konusunda tecrübeli ve işini seven,• Okulların tasarım bölümlerinden mezun veya kendini iyi derecede geliştirmiş,• Photoshop ve Illustrator programlarına çok iyi derecede hakim, • Tasarımı kuvvetli, görsel yönü güçlü, yeni trendleri takip eden,• Örnek katalog, broşür vb. portfolyo sunabilecek olan,• Hızlı düşünebilen ve sorumluluk sahibi,• Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş,• 35 Yaşını aşmamış,Bay/Bayan "Grafiker" aramaktayız. ***Not: Çalışmak istediğimiz arkadaşlarla uzun yıllar çalışmak istediğimizden ve yetiştirecek vaktimiz olmadığından, askerliğini yapmamış, deneyim sahibi olmayanlar LÜTFEN BAŞVURUDA BULUNMASINLAR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam Satış Temsilcisi Bursa BURSA DİJİTAL REKLAM TANITIM TASAR SAN TİC LTD ŞTİ
Reklam Satış TemsilcisiBURSA DİJİTAL REKLAM TANITIM TASAR SAN TİC LTD ŞTİ
Matbaa, Dijital Baskı, Fotoğrafçılık, Promosyon, Açıkhava Reklamcılığı gibi bir çok alanlarda faaliyet gösteren şirketimize satış departmanımız için aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Genel Nitelikler:B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Reklamcılık Sektöründe tecrübeli, En az 2 yıl satış alanında deneyimli, Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışmayı benimsemiş İnsan ilişkilerinde ve iş takibinde başarılı İkna kabiliyeti ve enerjisi yüksek Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İş Tanımı:Potansiyel müşterileri tespit etmek ve ilgili firmalarla iletişime geçmek. Müşteri ihtiyaçlarını anlamak ve teklif sunmak Grafik departmanına aldığı işleri aktarmak Şirket kaynaklarını doğru kullanarak satış hedeflerine ulaşmak Satış sonrası tahsilat sürecini takip etmek. Üst yönetime raporlama yapmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı