Café Turizm Ltd Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 
Café Tur Hakkında

Turizm Ve Teknolojide Uzman!

Fransız kökenli bir firma olarak, 2000 yılında İstanbul’da faaliyet göstermeye başladık. Turizm alanındaki uzmanlığımızı ve teknolojik inovasyonlarımızı birleştirerek sunduğumuz rakipsiz avantajlarla, Türkiye’nin en çok tercih edilen yurt dışı tur operatörü olmak için çalışıyoruz. Teknolojik inovasyonlarımızın verdiği güçle, turizm sektörüne yön vermeyi hedefliyoruz. Heyecan verici teknolojik yeniliklerin turizm sektörünün yapısını değiştirdiğini biliyoruz. Bu nedenle, 2009 yılından itibaren tüm yatırımlarımızı büyük önem verdiğimiz teknoloji alanında yaptık. Bugün, Türkiye’nin en fazla yurt dışı tur alternatifi sunan markası olmayı başarmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere, yurt dışında özgürce ve uygun fiyatla tatil yapmanız için sınırsız seçenek sağlıyoruz.

Misyon

Misyonumuz, turizm alanındaki uzmanlığımızı ve teknolojik inovasyonlarımızı birleştirerek sunduğumuz rakipsiz avantajlarla, Türkiye’nin en çok tercih edilen yurt dışı tur operatörü olmak.

Vizyon

Vizyonumuz, teknolojik inovasyonlarımızın verdiği güçle, turizm sektörüne yön vermek.
 

Café Tur Kültür

Birlikte Tutkuyla Çalışmak!

En değerli kaynağımız olan farklı yeteneklerdeki çalışanlarımızı, Café Tur kültürü birbirine bağlıyor. Yaratıcı zekayla üretmeyi ve teknolojik inovasyonlar geliştirmeyi seviyoruz. Yenilikçi fikirlerimizi hayata geçirecek kadar cesuruz. Başarılı olmak için hiyerarşinin gereksiz olduğunu düşünüyoruz. Esnek iş ortamında kurduğumuz keyifli arkadaşlıkların tadını çıkartıyoruz. Ekibimize katılacak iş arkadaşlarımızı, kendimiz seçiyoruz. Birlikte tutkuyla çalışmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.
 

Café Tur Değerler

Müşteri Odaklı Olmak
Odağımızda, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vererek onlar için fayda sağlamak var.

İnovatif Olmak
Müşterilerimiz için fayda sağlamak amacıyla, turizmdeki uzmanlığımızla teknolojik inovasyonlarımızı birleştiriyoruz.

Esnek Olmak
Başarılı inovasyonlar geliştirmek için, hiyerarşi yerine esnekliği tercih ediyoruz.

Üretken Olmak
Esnek iş ortamı sunduğumuz çalışanlarımız, yaratıcı zekalarıyla üretiyor.

Girişimci Olmak
Yenilikçi fikirlerimizi hayata geçirmek amacıyla, cesurca hareket ediyoruz.
 

Café Tur Hizmetler

Farklı kültürler ve tarihsel izler keşfetmeyi, çarpıcı doğal güzellikler ve mimari yapılar görmeyi, yeni lezzetler ve insanlar tanımayı kim istemez? Dünyayı, Café Tur'un sunduğu eşsiz hizmetlerle keyifle gezebilirsiniz.

Kişisel tercihlere göre tasarlanabilecek yurt dışı turları
Standart paket yurt dışı turları
Uçak ve bilet organizasyonları
Transfer ve rehberlik hizmetleri
MICE ve Incoming hizmetleri
Vize işlemleri
 

Neden Café Tur?

Yurt Dışı Turlarda Uzman Marka!
Türkiye’de sadece Café Tur, turizm alanındaki uzmanlığı ile teknolojik inovasyonlarını birleştirerek yurt dışı tatilleri kolayca tasarlama imkanı veriyor. Sunduğu sınırsız seçeneklerle, dünyanın her yerine özgürce ve uygun fiyatla gitmeyi sağlıyor.
 

Café Tur Akıllı Paket Tur Sistemi

Dünyada Ve Türkiye’de Bir İlk!
Teknolojik gelişmeler, hem toplumların yaşam koşullarını hem de bireylerin karar verme alışkanlıklarını değiştiriyor. Tüketiciler, artık tur operatörlerinin sunduğu standart paketler ile kısıtlanmayı istemiyorlar. Café Tur ekibi olarak, 5 yıllık bir çalışmanın sonucunda bu beklentiye cevap veren bir sistem geliştirdik. Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan yeni nesil “Akıllı Paket Tur Sistemi” sayesinde, belirli bir tarih ve destinasyon için hazırlanan grup turlarıyla sınırlı değilsiniz. Seyahatiniz ile ilgili detaylar hakkında kişisel tercihlerinizi rahatça yapabilir ve yurt dışı tatilinizi kolayca kendiniz tasarlayabilirsiniz. Her gün hareketli turlarla, istediğiniz yurt dışı destinasyonuna istediğiniz tarihte özgürce gidebilirsiniz.
 
Café Tur Akıllı Paket Tur Sistemi Avantajları

Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan yeni nesil “Akıllı Paket Tur Sistemi” ile sunduğumuz rakipsiz faydaların mutluluğunu yaşıyoruz. Sizi de bu avantajlardan yararlanmaya davet ediyoruz.
  
180 ülkeye 365 gün boyunca kesin hareketli sınırsız tur seçeneği
 340 farklı tatil destinasyonuna 2 geceden 15 geceye kadar tur alternatifleri
Yurt dışında tatil yapmak isteyenler için uygun ve gerçek fiyatlar
7/24 %100 online hızlı ve eş zamanlı rezervasyon
120.000’den fazla seçkin otelde konaklama
256 saygın hava yolu şirketi ile yolculuk
Tüm destinasyonlarda transfer ve rehberlik
Majör destinasyonlarda Türkçe rehberlik
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 19.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Café Turizm Ltd Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SEO Uzmanı İstanbul(Avr.) Cafe Turizm Ltd Şti.
SEO UzmanıCafe Turizm Ltd Şti.
» SEO konusunda en az 1 yıl deneyimli,» Google Analytics, Google Webmaster Tools, Search Metrics  ve Yandex Metrica gibi temel raporlama araçlarını ileri seviyede kullanabilen,» Google Arama Motoru Optimizasyonu ile ilgili temel kavramları yönetebilen,» Kelime odaklı SEO çalışması yapabilecek, yaptığı çalışmaları referans gösterebilen,» Sözlü ve yazılı raporlama yapabilen,» Ekip çalışmasına yatkın,» Farklı SEO ölçümleme araçlarını kullanabilen,» Ziyaretçilerin kaliteli ve fazla olması adına gerekli çalışmaları gerçekleştirecek,» İyi derecede İngilizce bilen,» Analiz, yorumlama ve raporlama kabiliyeti bulunan,» Yaratıcı, iletişimi güçlü ve çözüm odaklı,» İyi derecede MS Office Programlarını bilen,» Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,» Ekip çalışmasına yatkın,» Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Turizm Satış Müdürü İstanbul(Avr.) Cafe Turizm Ltd Şti.
Turizm Satış MüdürüCafe Turizm Ltd Şti.
Üniversitelerin Turizm bölümlerinden mezun, Turizm sektöründe en az 5 yıl deneyimli olmak üzere son 2 yılında turizm satış müdürülüğü yapmış,Ekip motivasyonu konusunda deneyimli, Ekibinin eksiklikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirme yapabilen, Performans ölçümleme ve değerlendirmesi yapabilen, İyi gözlem yapabilen, proaktif ve dinamik, Çözüm odaklı ve doğru insiyatif alabilen, Paket tur satışı konusunda deneyimli, Destinasyonlar hakkında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hâkim, Düzenli ve titiz bir şekilde raporlama yapabilen, Güler yüzlü, sabırlı ve iletişim yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, İyi seviyede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı