Çağdaş Holding 

Şirket Bilgileri

http://www.cagdasgroup.com 

Çağdaş Holding


 

1987 yılında, Istanbul'da Yüksel Çaðlar yönetiminde kurulan Çaðdaş Şirketler Grubu, insana ve doðaya duyarlı tutumuyla, hem çalıştıðı bölgelerde hem de Türk sanayinde, büyük saygınlık ve güven kazanmıştır.

Istanbul'da birçok projeye imza atan Çaðdaş Inşaat, 1994 yılında Çaðdaş Turizm'i kurmuştur. 1997 yılında Bodrum'da Çaðdaş Beton Santralini kuran Çaðdaş Grup, aðırlıklı yatırımlarını Bodrum üzerine yöneltmiştir. Hayata geçirdiði her projede, çağdaş yaşam standartlarına ve kaliteye önem veren Çağdaş Şirketler Grubu, bu tutumunu tüm projelerinde tutarlılıkla sürdürüp Bodrum'da güvenin ve kalitenin simgesi haline gelmiştir.

Bugün yatırımlarını Bodrum'da yapan Çağdaş Şirketler Grubu turizm, konut yapımı, peyzaj, yayıncılık, gıda ve enerji üretimine kadar uzanan geniş bir alanda sürdürdüğü faaliyetlerine 01 Ocak 2006 tarihinden itibaren Çağdaş Holding olarak devam etmektedir.

         

VIZYONUMUZ;

Çağdaş Holding’te yer alan tüm şirketlerimizde, dünya standartlarına uygun, çağdaş yaşam ve doğaya duyarlı hizmetler sunmaktır.

MISYONUMUZ;

Tüm Çağdaş Şirket Gruplarında;  en son teknolojik gelişmeleri süratle hizmetlerine yansıtan, yenilikçi, çağdaş ve farklı olabilen, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren bir firma olmaktır.

 · Yıllardır edindiğimiz sektörel birikimlerimizi, insana ve       

  doğaya yakışır bir şekilde, çağdaş çizgilerle hayata geçirmek,

· Yer aldığımız tüm sektörlerde, yeninin ve daha iyinin

  peşinde koşarak, bunları projelerimize yansıtmak,

· Güvene ve kaliteye adadığımız şirket ünvanımızı,

  gerçekleştirilen her projede hak ettiği yerde muhafaza etmek,

 

Çağdaş Holding Grup Şirketleri

Çağdaş İnşaat

Çağdaş Enerji

Çağdaş Peyzaj

Çağdaş Bodrum Turizm

Çağdaş Aşiyan Yayıncılık

Çağdaş Harita Mühendislik

Çağdaş PropertiesÇağdaş Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekatronik Mühendisi Muğla Çağdaş Holding
Mekatronik MühendisiÇağdaş Holding
Çağdaş Holding bünyesinde yeni kurulan Arge departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mekatronik Mühendisliği bölümünden mezun, Mesleğinde min. 3 yıl tecrübeye sahip, Mesleki bilgisayar programlarını (AutoCAD-SolidWorks) iyi düzeyde kullanabilen, Girişimci ve yaratıcı kişisel özelleğine güvenen, Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,Takım Arkadaşı Aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar Muğla Çağdaş Holding
MimarÇağdaş Holding
Bodrum’un tüm prestijli yapılarında kalite ve güvenceyi taahhüt eden Çağdaş Holding bünyesinde; faaliyette olan lüks otel ve konut projemizde görev almak üzere;-Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun,-Lüks otel ve konut projelerinde tecrübeli,-Mesleğinde min. 5 yıl tecrübeye sahip,-Autocad, Ms Office, 3DSMax, Photoshop  programlarını iyi derecede kullanabilen,-Takım çalışmasına ayak uydurabilecek,-Esnek çalışma saatlerine uyumlu,-Bodrum’da ikamet eden veya edebilecek olan,-Mimari uygulama projeleri çiziminde deneyimli,-Şantiye saha tecrübesi olan,-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Takım Arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Takip Uzmanı Muğla Çağdaş Holding
Tahsilat Takip UzmanıÇağdaş Holding
Çağdaş Holding bünyesinde faaliyet gösteren Beton Santralinde  görev almak üzere;- Üniversitelerin muhasebe,işletme vb. bölümlerinden mezun,- B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,- İkna kabiliyeti yüksek,- Kişisel görünümüne özen gösteren,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,- Bodrumda ikamet eden veya edebilecek olan,Takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hazır Beton Satış Sorumlusu Muğla Çağdaş Holding
Hazır Beton Satış SorumlusuÇağdaş Holding
Çağdaş Holding bünyesinde faaliyete bulunan, beton santrali'mizde görevlendirilmek üzere,- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,- Hazır beton satışı konusunda en az 5 yıl deneyimli,- Tercihen inşaat mühendisi \ tekniker,- İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve çözüm odaklı,- MS Office ve paket programlarını iyi derecede kullanabilen,- Prezentable,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,- Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek olan, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapı Market Satış Müdürü Muğla Çağdaş Holding
Yapı Market Satış MüdürüÇağdaş Holding
Çağdaş Holding bünyesinde Bodrum Yalıkavak Gündoğan mevkiinde faaliyet gösteren Yapı Marketimizde görev almak üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış konusunda en az 5 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, zaman yönetimi ve planlama yeteneği güçlü, Satış odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, Satış ekibini yönetip yönlendirebilecek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Yeniliklere ve gelişmeye açık, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Bodrum ve/veya civarında ikamet eden ve/veya edebilecek olan,Takım arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik/Mekanik Bakım Elemanı Muğla Çağdaş Holding
Elektrik/Mekanik Bakım ElemanıÇağdaş Holding
Çağdaş Holding bünyesinde bulunan Gayrimenkul Yönetim Şirketimizde görevlendirilmek üzere; - Tercihen teknik lise mezunu,- En az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip,- Daha önce otel tecrübesi olan ,- Elektrik-elektromekanik, klima-havalandırma, ısıtma-soğutma, havuz, sıhhi tesisat konularında tecrübeli,- Esnek çalışma saatlerine uyumlu,- Bodrum'da ikamet eden veya edebilecek olan,- Askerlikle ilişiği bulunmayan, Elektrik ve Mekanik Teknisyeni/Teknikeri arayışımız bulunmaktadır, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı