ÇAĞDAŞ YAŞATAN A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.yasatan.com.tr

ÇAĞDAŞ YAŞATAN A.Ş.

01.01.1988 yılında Yapı Kredi Sigorta Gurubundan o gün ki ismiyle Halk Sigorta ve Halk Yaşam Sigorta şirketlerinden, Türkiye genelinde tüm branşlarda çalışmak üzere acente olarak işe başladı. Başlangıçta Akdeniz bölgesinde ilerleyen yıllarda tüm ülke genelinde 55 şube açarak ülkemizin gelmiş geçmiş en büyük sigorta acentesi olma ünvanını 11 yıl aralıksız sürdürdü. Şimdiki gelişen sektörde 25 yılı aşkın süredir Yapı Kredi Sigorta gurubundan almış olduğu güçle hiç aralıksız Bireysel Emeklilik başta olmak üzere Sağlık, Elementer, Hayat dahil tüm branşlarında çalışmaktayız. 25 yıllık sigortacılık hayatımızda ilk 10 acente sıralaması içerisinde hep olduk, olmaya da devam ediyoruz. Sigortacılığın bir meslek olduğuna ilk inananlardanız. Bugün şirketimizin çıkarttığı eğitim kitapları üniversitelerde yardımcı kitap olarak okutulmaktadır. Yüz bini aşan müşteri sayımız Uzman Bireysel Güvence Danışmanı ve Teknik Personellerimiz ile sektörde ki büyümemizi sürdürmek en önemli hedefimizdir. 1997 yılında girmiş olduğumuz matbaa, bilgisayar kağıdı, promosyon sektörlerinde bölgenin en büyük ofset ve bilgisayar kağıdı üretim tesisini kurmuş, Çağdaş Yaşatan A.Ş.’yi bölgenin birinci tanınan markası yapmıştır. 2011 yılında başlamış olduğumuz Organize Sanayi bölgesinde ki 15000 m2 alana kurulmakta olan  EKA Ambalaj fabrikasında şirketimiz hissedarları arasında olup bu sektörde  2012 yılında faaliyete geçmeyi planlamaktayız.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Çalıştığımız sektörlerde gerek Pazar payı gerekse hizmet ve ürün kalitesi olarak bölgemiz ve ülkemiz halkına en iyisini en uygun fiyata sunmak.

 

 

VİZYONUMUZ

 

En küçük üründen en büyük ürüne, en küçük poliçeden en büyük poliçeye, her zaman söz verdiğimiz gibi zamanında kaliteli, dünya standartlarında hizmet ve ürün üretmek en önemlisi kendi markamızı yaratmaktır

 
ÇAĞDAŞ YAŞATAN A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bölge Satış Sorumlusu Afyon, Antalya ÇAĞDAŞ YAŞATAN A.Ş.
Bölge Satış SorumlusuÇAĞDAŞ YAŞATAN A.Ş.
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere Bölge Satış Sorumlusu çalışma arkadaşları arıyoruz.Turizmde Matbaacılık, Reklamcılık, Pasta-Lokum Kutuları ve Tarım Kutularının satışında tecrübeli,Bilgisayar Form Baskı, Promosyon, Bireysel Emeklilik, Hayat, Sağlık ve Elementer Sigorta satışlarında deneyimli,Antalya, Burdur, Isparta, Afyon, Muğla, Konya, Eskişehir, Aksaray il ve ilçelerinde rut düzeninde çalışacak ve seyehat engeli bulunmayan,Antalya' da ikamet eden ve/veya ilgili bölgelerde ikamet eden Diksiyonu ve fiziği düzgün, çevresi olan, Sürücü belgeli ve aktif araç kullanabilen, Hedef kota sistemini benimseyen,sözleşmeli çalışacak, 25-40 yaş aralığında Bay - Bayan, Maaş+Harcırah+Prim+SGK+Multinet
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İthalat İhracat Sorumlusu Antalya ÇAĞDAŞ YAŞATAN A.Ş.
İthalat İhracat SorumlusuÇAĞDAŞ YAŞATAN A.Ş.
Bölgemizin en büyük Ülkemizin sayılı tesislerinden olan şirketimize;Seyahat engeli olmayan, İngilizce, Çince, Rusça, Arapça, Almanca dillerinden en az 2 sini bilen, Uluslararası ticaret kurallarını uygulayabilecek, Satış konusunda iddialı, Tercihen sektör deneyimli, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, 25-40 yaş aralığında Bay-Bayan İthalat İhracat Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı