Yaşar Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.yasar.com.tr

Yaşar Holding A.Ş.


Pınar


Dyo


Viking


Altın Yunus


Desa

 

İLKLERİN DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!


Yaşar Topluluğu' nun temelleri  1954 yılında Türkiye'nin ilk özel boya fabrikası olan DYO' nun kurulmasıyla atılmıştır. Gelişen koşullar içerisinde yeni yatırım alanlarını değerlendirip yönetmek amacıyla 1968 yılında YAŞAR HOLDİNG kurulmuş ve faaliyet gösterdiği farklı sektörlerdeki şirketleri ile bugünkü kimliğini kazanmıştır.

 

Boya, gıda, tarımsal üretim, dış ticaret, kağıt, taahhüt ve turizm alanlarında faaliyet göstermekte olan Yaşar Topluluğu, ülkemizde faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde çok çeşitli ürün portföyü ve hizmetleri ile 61 yıldır Türkiye ekonomisine katkılarını sürdürmektedir.

 

Boya ve kimya sektöründe; inşaat, metal, mobilya, otomotiv, deniz, deri ve tekstil boyaları, matbaa mürekkepleri, sentetik reçine, polyester, metal ve plastik ambalaj üretimiyle; gıda sektöründe ise süt ve süt ürünleri, meyve suyu, deniz ürünleri, entegre et ve et ürünleri, su ve hindi işleme tesisleri ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

 

YAŞAR HOLDİNG'İN "İLK"LERİ

 

İlk boya yatırımı - 1954
İlk mikronize maden tesisi - 1965
İlk matbaa mürekkepleri üretimi - 1968
İlk özel sektör bira fabrikası (Türk Tuborg) - 1968
Türkiye'nin 1100 yataklı ilk tatil beldesi (Çeşme Altın Yunus) - 1974
İlk özel sektör süt fabrikası (Pınar Süt) - 1975
İlk özel sektör kompoze gübre fabrikası (Ege Gübre) - 1978
İlk özel sektör kağıt fabrikası (Viking) - 1982
İlk yem üretim tesisi (Çamlı Yem) - 1983
İlk PVC ambalajda kaynak suyu (Pınar Su) - 1984
İlk kültür balığı tesisi (Pınar Deniz) - 1985
İlk özel sektör entegre et tesisi (Pınar Et) - 1985
İlk entegre hindi tesisi - 1997
Dünya'da ve Türkiye'de ilk defa sürekli üretim teknolojisiyle kaymaklı yoğurt üretimi – 2000
Türkiye'nin ilk entegre Organik Gübre Üretim Tesisi kuruldu. Bio Farm markası doğdu -2001
Türkiye'nin ilk organik sütünü Pınar üretti.
İlk prebiyotik sütlü-meyveli içecek Pınar Denge Prebiyotik Süt

 

 

Topluluk şirketleri:

Boya Kimya Grubu:

  • Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. 
  • Dyo Sentetik Selülozik Boya Ve Vernik Fabrikaları A.Ş.
  • Bornova Matbaa Mürekkepleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
  • Kemipex Joint-Stock CO.
  • DYO – Balkan SRL
  • Mediterranean Trade for Paints Company (MTP CO.)

 

 

Gıda Grubu:

 

·        Pınar Süt Mamulleri A.Ş.

·        Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.

·        Pınar Su Sanayi ve Ticaret A.Ş.

·        Pınar Anadolu Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

·        Pınar Foods Gmbh

·        Birmaş Tüketim Malları ve Ticaret A.Ş. 

·        Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım, Turizm ve Tic. A.Ş.

·        Viking Kâğıt ve Selüloz A.Ş.

 

Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Grubu:

 

  • Çamlı Yem Besicilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

Ticaret ve Hizmet Grubu:

 

  • Yaşar Dış Ticaret A.Ş.
  • Yaşar Bilgi İşlem ve Ticaret A.Ş.
  • Yadex Internatio


Yaşar Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Denetçi Yardımcısı İzmir Yaşar Holding A.Ş.
Denetçi YardımcısıYaşar Holding A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan YAŞAR TOPLULUĞU şirketlerinde görevlendirmek üzere  Denetçi Yardımcısı aramaktayız:Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümü veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,Bağımsız denetim şirketleri ve/veya büyük toplulukların denetim/teftiş birimlerinde en az 2 yıl görev yapmış,Tercihen CIA ve SMMM belgesine sahip, İzmir’de görev yapacak, Analitik, problem çözme, takipcilik, sorgulama, iletişim ve raporlama becerilerine sahip,MS Office ve SAP uygulamalarında tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, B tipi aktif sürücü belgesine sahip, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Mühendisi İzmir Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.
Vardiya MühendisiPınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş. İzmir Fabrikasında görevlendirilmek üzere VARDİYA MÜHENDİSİ aramaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen gıda üretimi alanında 1 yıl deneyimi olan, 30 yaşını aşmamış, Analitik düşünce yapısına sahip, yeniliklere açık, çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, İletişim kabiliyeti yüksek,İzmir’de ikamet eden, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.
Ürün YöneticisiPınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş. Pazarlama Direktörlüğü’ nde  görevlendirilmek üzere Ürün Yöneticisi aramaktadır.·         Üniversitelerin mühendislik, işletme veya iktisat  mezunu, tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış,·         İyi seviyede İngilizce bilen,·         FMCG sektöründe min. 4 yıl ürün/marka yönetimi tecrübesi olan·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen·         İstanbul’da ikamet eden/ edebilecek,·         Seyahat engeli olmayan,·         Pozitif ve enerjisi yüksek, proaktif·         İletişim ve koordinasyon gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın,·         Analitik bakış açısına sahip, sonuç ve çözüm odaklı·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... ALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
Satış TemsilcisiALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş. Satış Pazarlama Müdürlüğü’ne bağlı olarak İstanbul’da home office çalışacakSatış Temsilcisi aranmaktayız.Üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun, Satış konularında en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilen, Fidelio programını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Temsil yeteneğine sahip, diksiyonu düzgün.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Kontrol Sorumlusu İzmir ÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Stok Kontrol SorumlusuÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklere imzasını atmış olan Yaşar Topluluğu, Çamlı Yem Besicilik San. ve Tic. A.Ş.’ de  stok kontrol iş süreçlerinde görevlendirilmek üzere Stok Kontrol Sorumlusu aramaktadır.Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Tercihen SAP MM modülünü aktif olarak kullanmış, MS Office programlarını bilen, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı aktif sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Şefi Konya YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Satış ŞefiYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Konya Bölgesi’nde görevlendirilmek üzere SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır. *Hızlı tüketim malları özellikle gıda ürünleri satışı konusunda en az 2 yıl yöneticilik tecrübesine sahip,*Konya’ da ikamet eden/edebilecek,*MS Office programlarına hakim,*Raporlama ,analiz etme becerisine sahip*Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,*Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,*Aktif sürücü ehliyetine sahip,*Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafiker İzmir YAŞAR HOLDİNG A.Ş
GrafikerYAŞAR HOLDİNG A.Ş
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan YAŞAR TOPLULUĞU olarak Holding merkezde Kurumsal İletişim Departmanı’nda görevlendirmek üzere Grafiker aramaktayız. Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun, Grafik Tasarımı alanında en az 5 sene tecrübesi olan, Mac üzerinde HTML 5, Flash, Photoshop, Dreamweaver,Indesign, Illustrator programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Sektörel ve mesleki gelişmeleri takip eden, Raporlama tecrübesi bulunan, analitik, Gelişime açık, kreatif bakış açısına sahip, Sorumluluk sahibi, iş takibi kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital ve İnteraktif İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Dijital ve İnteraktif İletişim UzmanıPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Gıda Grubu  Pazarlama Fonksiyonu içerisinde PINAR markası için görev yapacak Dijital ve İnteraktif İletişim Uzmanı aramaktadır.Üniversitelerin dört yıllık örgün öğretim  programlarından, tercihen İşletme, İletişim vb. bölümlerden mezun,Dijital ajans veya  reklam veren dijital departmanında  en az 3 yıl tecrübe sahibi,Yurtiçi seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, SEO çalışma prensiplerine hakim,dijital pazarlama ve Google Analytics, Trends gibi raporlama ve analiz araçlarına hakim,Google Adwords kullanımı hakkında bütçe yönetmiş, Dijital pazarlama konusunda dünya trendlerini takip eden, Askerlik görevini tamamlamış olmak, (Erkek adaylar için) Anadolu Yakasında ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE TEKNİKERİ İzmir ÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
KALİTE GÜVENCE TEKNİKERİÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklere imza atmış, sektöründe öncü olan şirketimiz, aşağıdaki niteliklere sahip yeni çalışma arkadaşları aramaktadır.Meslek Yüksek Okullarının Tarımsal Laboratuvar, Laborant ve Veteriner Sağlık, Gıda Teknolojisi, Kimya bölümlerinden mezun veya Meslek Liselerinin Kimya Teknolojisi, Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,Kalite Güvence alanında en az 1 yıl deneyimli,MS Office programlarını bilen, İzmir’de ikamet eden/edebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı aktif sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalıtım Kalite Kontrol Teknisyeni İzmir DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yalıtım Kalite Kontrol TeknisyeniDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. Çiğli Fabrikasında görevlendirmek üzere Yalıtım Kalite Kontrol Teknisyeni arıyoruz. Meslek Yüksek Okullarının Kimya, İnşaat, bölümlerinden mezun, MS Office programlarını kullanabilen (Excel, Word, tercihen SAP), Sürücü belgesi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen yapı kimyasalları kalite kontrol süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli,Araştırmacı, analitik, sonuç odaklı, yeniliklere açık, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Anlama, yorumlama ve anlatabilme yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis ve Yalıtım Sorumlusu Kocaeli, İstanbul(Asya) DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Teknik Servis ve Yalıtım SorumlusuDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., DİLOVASI /KOCAELİ bölgesinde görevlendirmek üzere TEKNİK SERVİS VE YALITIM SORUMLUSU arıyoruz. Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği, Yapı ve Yalıtım teknolojileri bölümlerinden mezun,Özellikle Isı yalıtım süreçlerinde en az 2  yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Kocaeli/Gebze, İstanbul (Anadolu yakası) ikamet eden/edebilecek Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalıtım İş Ünitesi Üretim Mühendisi İzmir DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yalıtım İş Ünitesi Üretim MühendisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlklerin öncüsü  olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. Çiğli  Fabrikasında görevlendirmek Yalıtım İş Ünitesi Üretim Mühendisi arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik veya  Fen bilimleri bölümünden mezun, Üretim süreçlerinde en az 2  yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihan SAP bilgisi olan, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Tüm kaynakların etkin kullanımını ve sürekli iyileştirilmesini sağlayacak bilgi ve yöneticilik becerisine sahip,Yalın üretim verimlilik ilkeleri doğrultusunda bilgi sahibi (Kaizen, 5S), Planlama, organizasyon, takım etkinliğini artırma yeteneği güçlü, Proaktif, iş disiplinli, takip yeteneği güçlü, hızlı uyum becerisi olan, Mühendislik yaklaşımı ile çözüm ve müşteri odaklılık yönü gelişmiş, İzmir’de  ikamet eden/edebilecek Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanal Yönetim Temsilcisi (Trabzon) Trabzon DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kanal Yönetim Temsilcisi (Trabzon)DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Trabzon bölgesinde görevlendirmek üzere Kanal Yönetim Temsilcisiarıyoruz. Üniversite Mezunu Saha satış süreçlerinde en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Trabzon ‘da ikamet eden/edebilecek Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanal Yönetim Temsilcisi ( Bursa) Bursa DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kanal Yönetim Temsilcisi ( Bursa)DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Bursa bölgesinde görevlendirmek üzere Kanal Yönetim Temsilcisi arıyoruz. Üniversite Mezunu Saha satış süreçlerinde en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Bursa’da ikamet eden/edebilecek Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE  TİC. A.Ş. Marmara Direktörlüğü bünyesinde, Avrupa (Ayazağa) Bölge veya Asya (Dudullu) Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere,Tercihen Üniversite mezunu, Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,İstanbul’da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,Satış Temsilcileri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ŞEFİ İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ ŞEFİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş. Marmara Direktörlüğü bünyesinde,Asya (Dudullu), Avrupa(Ayazağa) Bölge Müdürlükleri’nde, başvuruda bulunan adayların ikametine uygun olarak görevlendirilmek üzere SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır. Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden mezun, Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Raporlama ,analiz etme becerisine sahip ve bu tür programlarını iyi derecede kullanabilen,Aktif sürücü ehliyetine olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Satış Şefi İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Bayi Satış ŞefiYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.Marmara Direktörlüğü bünyesinde,Avrupa(Ayazağa), Trakya(Haramidere) Bölge Müdürlükleri’nde,başvuruda bulunan adayların ikametine uygun olarak görevlendirilmek üzere BAYİ SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır. Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden mezun, Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Raporlama ,analiz etme becerisine sahip ve bu tür programlarını iyi derecede kullanabilen,Aktif sürücü ehliyetine olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ YÖNETİM YAZILIMLARI SAP FİNANS UZMANI İzmir YAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
İŞ YÖNETİM YAZILIMLARI SAP FİNANS UZMANIYAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
"Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu Bilgi Sistemleri Merkezi Astron'da görevlendirmek üzere İŞ YÖNETİM YAZILIMLARI SAP FİNANS UZMANI aranmaktadır.”  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği,Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme,İktisat,Maliye bölümlerinden mezun,Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, ticaret muhasebesi konularında 2-3 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, İzmir’de ikâmet eden/edebilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, SAP Projelerinde Mali Uygulamalar(FI ve CO) Uzmanı olar en az 2 yıl deneyim sahibi tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORANT Aydın, Sakarya PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
LABORANTPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kalite GüvenceOrganizasyonu’nda AYDIN ve SAKARYA illerinde görevlendirmek üzere LABORANT aramaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun; tercihen Gıda, Laboratuvar Teknolojisi,İyi Laboratuvar Uygulamaları, İyi Üretim Uygulamaları ile Kalite ve Gıda Güvenliği konusunda bilgili,Tercihen SAP/R3 sistemini bilen, MS Office programlarına hakim, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Aydın/Bozdoğan ve Sakarya/Hendek’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sap Lojistik Uzmanı İzmir YAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
Sap Lojistik UzmanıYAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
"Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu Bilgi Sistemleri Merkezi Astron'da görevlendirmek üzere SAP Lojistik Uzmanı aranmaktadır.”   ·         Üniversitelerin bilgisayar ya da endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Tercihen SAP lojistik modüllerinde tecrübeli (SD-Satış Dağıtım, PP-Üretim Planlama, MM-Malzeme Yönetimi),·         Yazılım ya da uygulama danışmanlığı konularında 2 yıl iş tecrübesi.·         İyi derecede İngilizce bilgisi olan,·         Yoğun iş temposuna adapte olabilecek ve seyahat engeli olmayan,·         B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi Ankara DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yalıtım ve Direkt Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. İç Anadolu Bölgemizde görevlendirmek üzere Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi    arıyoruz. Üniversitelerin ( Mühendislik veya Mimarlık ) bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevlerde deneyimli,   MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Dışa dönük, prezantabl İnsan İlişkilerinde başarılı Ankara’da  ikamet eden ve/veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi Diyarbakır DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yalıtım ve Direkt Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. Diyarbakır Bölgemizde görevlendirmek üzere Yalıtım ve DirektSatış Temsilcisi    arıyoruz. Üniversitelerin ( Mühendislik veya Mimarlık ) bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevlerde deneyimli,   MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Dışa dönük, prezantabl İnsan İlişkilerinde başarılı Diyarbakır’da  ikamet eden ve/veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Erzurum DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Karadeniz bölgesinde görevlendirmek üzere Satış Temsilcisiarıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun, Satış süreçlerinde en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Erzurum’da ikamet eden/edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Konya YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Satış TemsilcisiYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Konya Bölgesi’nde görevlendirilmek üzere SATIŞ TEMSİLCİSİ aranmaktadır. *Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,*Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,*Konya’da ikamet eden,*Seyahat engeli olmayan,*Aktif sürücü ehliyetine sahip,*Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YEREL K/A SATIŞ ŞEFİ İstanbul(Avr.) YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
YEREL K/A SATIŞ ŞEFİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de İlklerin Öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Paz. Dağ.Tur. Ve  Tic. A.Ş. Ulusal Kilit Müşteriler Direktörlüğü , Avrupa(Ayazağa),  Bölge Müdürlüğü’nde Görevlendirilmek Üzere YEREL K/A SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır; Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden  mezun, Hızlı tüketim malları ve özellikle gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Raporlama, analiz etme becerisine sahip ve bu tür programlarını iyi derecede kullanabilen,Aktif sürücü ehliyetine olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Mühendisi Eskişehir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Vardiya MühendisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş. Eskişehir Fabrikasında görevlendirilmek üzere VARDİYA MÜHENDİSİaramaktadır.  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen,Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen,Tercihen gıda üretimi alanında 1 yıl deneyimi olan,Vardiyalı çalışabilecek,30 yaşını aşmamış,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ Samsun DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Karadeniz bölgesindegörevlendirmek üzere Satış Temsilcisi arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden  mezun, Satış süreçlerinde en az 2  yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Samsun’da ikamet eden/edebilecek Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ŞEFİ Antalya YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ ŞEFİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ’de Antalya Bölgesi’nde görevlendirilmek üzere SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır.·         Hızlı tüketim malları özellikle gıda ürünleri satışı konusunda en az 2 yıl yöneticilik tecrübesine sahip,·         Antalya’ da ikamet eden/edebilecek,·         MS Office programlarına hâkim,·         Raporlama, analiz etme becerisine sahip,·         Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,·         Aktif sürücü ehliyetine sahip,·         Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Elemanı İzmir, Şanlıurfa PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Makine Bakım ElemanıPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş., Makina Bakım Departmanına bağlı İzmir ve  Şanlıurfa  Fabrikasında görevlendirilmek üzere Makine Bakım Elemanı  aramaktadır. Lise ve  MYO  Makina bölümlerinden mezun, İzmir Fabrika için Kaynakçı sertifikası olan, Tercihen en az 2 yıl deneyim sahibi, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Memuru Eskişehir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Lojistik MemuruPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayii A.Ş.Eskişehir Fabrikası Lojistik Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere Lojistik Memuru aramaktadır. Tercihen Önlisans Lojistik Programı veya Lise Mezunu, Kara Nakliye ve Depo Operasyon süreçlerinde 1-2 yıl deneyimli, MS Programlarını iyi derecede kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Eskişehir 'de ikamet eden/edebilecek, 35 yaşını aşmamış, Aktif sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı