Yaşar Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.yasar.com.tr

Yaşar Holding A.Ş.


Pınar


Dyo


Viking


Altın Yunus


Desa

 

İLKLERİN DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!


Yaşar Topluluğu' nun temelleri  1954 yılında Türkiye'nin ilk özel boya fabrikası olan DYO' nun kurulmasıyla atılmıştır. Gelişen koşullar içerisinde yeni yatırım alanlarını değerlendirip yönetmek amacıyla 1968 yılında YAŞAR HOLDİNG kurulmuş ve faaliyet gösterdiği farklı sektörlerdeki şirketleri ile bugünkü kimliğini kazanmıştır.

 

Boya, gıda, tarımsal üretim, dış ticaret, kağıt, taahhüt ve turizm alanlarında faaliyet göstermekte olan Yaşar Topluluğu, ülkemizde faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde çok çeşitli ürün portföyü ve hizmetleri ile 61 yıldır Türkiye ekonomisine katkılarını sürdürmektedir.

 

Boya ve kimya sektöründe; inşaat, metal, mobilya, otomotiv, deniz, deri ve tekstil boyaları, matbaa mürekkepleri, sentetik reçine, polyester, metal ve plastik ambalaj üretimiyle; gıda sektöründe ise süt ve süt ürünleri, meyve suyu, deniz ürünleri, entegre et ve et ürünleri, su ve hindi işleme tesisleri ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

 

YAŞAR HOLDİNG'İN "İLK"LERİ

 

İlk boya yatırımı - 1954
İlk mikronize maden tesisi - 1965
İlk matbaa mürekkepleri üretimi - 1968
İlk özel sektör bira fabrikası (Türk Tuborg) - 1968
Türkiye'nin 1100 yataklı ilk tatil beldesi (Çeşme Altın Yunus) - 1974
İlk özel sektör süt fabrikası (Pınar Süt) - 1975
İlk özel sektör kompoze gübre fabrikası (Ege Gübre) - 1978
İlk özel sektör kağıt fabrikası (Viking) - 1982
İlk yem üretim tesisi (Çamlı Yem) - 1983
İlk PVC ambalajda kaynak suyu (Pınar Su) - 1984
İlk kültür balığı tesisi (Pınar Deniz) - 1985
İlk özel sektör entegre et tesisi (Pınar Et) - 1985
İlk entegre hindi tesisi - 1997
Dünya'da ve Türkiye'de ilk defa sürekli üretim teknolojisiyle kaymaklı yoğurt üretimi – 2000
Türkiye'nin ilk entegre Organik Gübre Üretim Tesisi kuruldu. Bio Farm markası doğdu -2001
Türkiye'nin ilk organik sütünü Pınar üretti.
İlk prebiyotik sütlü-meyveli içecek Pınar Denge Prebiyotik Süt

 

 

Topluluk şirketleri:

Boya Kimya Grubu:

  • Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. 
  • Dyo Sentetik Selülozik Boya Ve Vernik Fabrikaları A.Ş.
  • Bornova Matbaa Mürekkepleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
  • Kemipex Joint-Stock CO.
  • DYO – Balkan SRL
  • Mediterranean Trade for Paints Company (MTP CO.)

 

 

Gıda Grubu:

 

·        Pınar Süt Mamulleri A.Ş.

·        Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.

·        Pınar Su Sanayi ve Ticaret A.Ş.

·        Pınar Anadolu Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

·        Pınar Foods Gmbh

·        Birmaş Tüketim Malları ve Ticaret A.Ş. 

·        Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım, Turizm ve Tic. A.Ş.

·        Viking Kâğıt ve Selüloz A.Ş.

 

Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Grubu:

 

  • Çamlı Yem Besicilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

Ticaret ve Hizmet Grubu:

 

  • Yaşar Dış Ticaret A.Ş.
  • Yaşar Bilgi İşlem ve Ticaret A.Ş.
  • Yadex Internatio


Yaşar Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
OTO TAMİR BOYALARI VE POLYESTER SEKTÖR UZMANI İzmir DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
OTO TAMİR BOYALARI VE POLYESTER SEKTÖR UZMANIDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Çiğli Fabrikası’nda görevlendirmek üzere  Oto Tamir Boyaları ve Polyester Sektör Uzmanı  aranmaktadır.Üniversitelerin İşletme yada Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomobil tamir boyaları ve satış sonrası pazarlarında, temel pazarlama fonksiyonları, strateji dizaynı ve uygulamaları, pazar ve pazarlama arastırmaları,ticari politikalar ve uygulamaları konularında en az 3-4 yıllık tecrübe sahibi,İyi seviyede İngilizce bilen, İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasının önemini kavramış, Endüstri/pazar trendlerini çok iyi takip edebilme yeteneğine sahip, Rakiplerin uygulamalarını araştırma izleme konularında ve fiyat çalışmalarında deneyimli,Bütçe ve tahmin yönetimi konularında tecrübe sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen, Dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİ İŞLER VE FİNANS SORUMLUSU İzmir DESA ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
MALİ İŞLER VE FİNANS SORUMLUSUDESA ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
İzmir’de bulunan Desa Enerji Elektrik Üretim A.Ş.’nin Mali İşler ve Finans Departmanında görevlendirilmek üzereMali İşler ve Finans Sorumlusu aranmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,Muhasebe ve Finans alanlarında en az 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip, Analitik düşünme,sorgulama,iletişim ve raporlama becerilerine sahip, MS Office Uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP FI Programını bilen, İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Yaşar Holding A.Ş.
GENEL BAŞVURUYaşar Holding A.Ş.
İlklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu şirketlerine başvuru yapmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alan ile ilgili yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğinizAlan/Bölüm/Şehir belirten bir kapak yazısıyla birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz.  Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru yeterlidir. Ayrıca  e-posta veya faks yoluyla başvuru yapılmasına gerek yoktur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK SERVİS SORUMLUSU ( OTO TAMİR BOYALARI) Ankara DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
TEKNİK SERVİS SORUMLUSU ( OTO TAMİR BOYALARI)DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Sanayi Boyaları Teknik Servis Müdürlüğü’ne bağlı Ankara Ofisi’nde görevlendirmek üzere TEKNİK SERVİS SORUMLUSU (OTO TAMİR BOYALARI) aranmaktadır.En az lise / MYO  mezunu, tercihen üniversitelerin Kimya Mühendisliği/Kimya bölümünden mezun,En az 5-8 yıl tecrübesi olan, Tercihen oto tamir boyaları konusunda deneyimli,MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Ankara, Antalya... PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Satış TemsilcisiPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
İLKLERİN ÖNCÜSÜ PINAR SU SENİ ÇAĞIRIYOR.Üniversiteden yeni mezun oldun. Ben büyüyünce ne olacağım sorusunun cevabı artık kafanda daha net. satışın tam senin işin olduğunu, her gün masa başında oturduğun bir ofis ortamı yerine hayata karışarak gün boyunca bir çok insanla iletişim kuracağın bir pozisyonda daha başarılı ve mutlu olacaını düşünüyorsun. Veya liseden mezun oldun, erkenden iş hayatına atıldın ve hali hazırda 2 senelik bir tecrüben var. Kendini iyi ifade ediyorsun, farklı insanlarla çok iyi iletişim kurabiliyorsun. Enerjin yüksek, takım çalışmasına yatkınsın, rakamlarla aran iyi, hedef odaklısın, en önemlisi rekabetten ve zorluklardan yılmıyorsun.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, DYO BOYA FABRİKALARI A.Ş. Dilovası/KOCAELİ fabrikasında görevlendirilmek üzere İNSAN KAYNAKLARI UZMANI aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri/İşletme Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları, Psikiloji-Psikolojik Danışmanlık bölümlerinden veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,İnsan kaynakları alanında(tercihen üretim firmalarında) en az 3 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,SAP HR modulü bilgisine sahip,Analitik düşünme becerisi gelişmiş,Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı,Planlama & organizasyon, takip ve raporlama, problem çözme, zaman yönetimi, sonuç odaklılık ve karar verme yetenekleri gelişmiş,İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli’de ikamet eden/edebilecekTercihen iyi derecede İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİ İŞLER SORUMLUSU İzmir Yaşar Holding A.Ş.
MALİ İŞLER SORUMLUSUYaşar Holding A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan YAŞAR TOPLULUĞU olarak Holding merkezde Muhasebe  Departmanı’nda görevlendirmek üzere Mali İşler Sorumlusu aramaktayız.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,Mali işler, muhasebe veya denetim alanlarında en az 1-3 yıl mesleki tecrübeye sahip,Analitik, problem çözme, takipçilik, sorgulama, iletişim ve raporlama becerilerine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanan ve tercihen SAP programını bilen,İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetim Sistemleri Uzmanı Sakarya PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Yönetim Sistemleri UzmanıPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kalite Güvence Organizasyonu’nda SAKARYA ilinde görevlendirmek üzere YÖNETİM SİSTEMLERİ UZMANI aramaktadır.Üniversitelerin Fen Bilimleri ya da Mühendislik Fakülteleri bölümlerinden mezun, tercihen Gıda sektöründe tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına ve QDMS Doküman Yönetimi programına hakim, etkin düzeyde bilgisayar kullanabilen,ISO 9001, ISO 22000 ve BRC/IOP Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgi sahibi,SAP QM ve MM modüllerini kullanabilen, Kalite Yönetim Sistemleri İç Denetçi sertifikasına sahip, Sakarya’da ikamet eden/edebilecek, B Sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞATIŞ ŞEFİ Bursa PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
ŞATIŞ ŞEFİPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, PINAR SU SAN. ve TİC. A.Ş.’ nin BURSA ili satış organizasyonunda Polikarbon ve PET ambalajlı Pınar Su ve Pınar Denge Maden Suyu ürünlerimizin satış ve dağıtımında görevlendirmek üzere,  SATIŞ ŞEFİ aramaktadır.Üniversite mezunu, Hızlı tüketim malları satışı konusunda en az 1-2 yıl deneyimli, Tercihen iyi düzeyde yabancı dil bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Bursa’da ikamet eden/edebilecek, 30 yaşını aşmamış, Seyahat ve esnek çalışma saatlerini kabul edebilecek, B tipi sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DEMO VE TANITIM ŞEFİ İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
DEMO VE TANITIM ŞEFİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. Marmara Direktörlüğü bünyesinde Asya (Dudullu), Avrupa (Ayazağa) Bölge Müdürlükleri’nde görevlendirilmek üzere DEMO VE TANITIM ŞEFİ aranmaktadır.En az Ön Lisans Mezunu olmak üzere tercihen üniversitelerin gastronomi, aşçılık veya gıda mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili alanda deneyimli,Sektörel Portföyü olan,Proaktif,İletişimi kuvvetli, dinamik ve sonuç odaklı,İkna ve temsil kabiliyeti yüksek,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,MS Office uygulamalarına hâkim,Aktif sürüş tecrübesi olan, seyahat engeli olmayan,Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SÜT ALIM BÖLGE SORUMLUSU Kütahya PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
SÜT ALIM BÖLGE SORUMLUSUPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş., Süt Alım Müdürlüğü’ne bağlı Kütahya  Bölgesinde görevlendirmek üzere Süt Alım Bölge Sorumlusu aramaktadır. Üniversitelerin Ziraat Fakültesi Zootekni ve Süt Teknolosi bölümlerinden veya Veterinerlik Fakültelerinden mezun,Tercihen 1 yıl deneyim sahibi,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,30 yaşını aşmamış,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE BAKIM OPERATÖRÜ İzmir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
MAKİNE BAKIM OPERATÖRÜPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş. İzmir Fabrikası’nda,  Makine Bakım Departmanına bağlı görevlendirilmek üzere Makine Bakım Operatörü aramaktadır. Lise ve  MYO  Makine, Mekatronik,Metal İşleri, İklimlendirme ve Soğutma bölümlerinden mezun,Kaynakçı sertifikası olan,Tercihen en az 2 yıl deneyim sahibi,30 yaşını aşmamış,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama şirketi İstanbul ilinde Avrupa (Ayazağa) ve Asya (Dudullu) lokasyonlarında görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, Hızlı tüketim (FMCG) sektörüne ilgi duyan ve satış alanında kariyer yapmak isteyen,Sahada aktif çalışacak, İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek, B sınıfı ve aktif sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış, Satış Temsilcileri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ PAZARLAMA SORUMLUSU İstanbul(Asya) YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
TİCARİ PAZARLAMA SORUMLUSUYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE  TİC. A.Ş. İstanbul Asya Bölge  Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu,Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Erkek adaylar  için  askerlik hizmetini  tamamlamış,Tercihen aktif sürücü ehliyetine sahip,Seyahat engeli olmayan, Ticari Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KULLANICI DESTEK SORUMLUSU İzmir YAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
KULLANICI DESTEK SORUMLUSUYAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
İzmir’de ikamet eden/edebilecek Üniversitelerin bilgisayar veya ilgili bölümlerinden mezun, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft İşletim sistemleri ve kurulum bilgisine sahip, sorun gidermede deneyimli,Network altyapısı ve kablolama bilgisine hakim, Ofis donanımları ve yazılımları konularında deneyimli, Araştırma yeteneğine sahip, yeni teknolojilere açık olan ve takip eden,Ekip çalışmasına yatkın,araştırmacı, insan ilişkileri ve iletişimi güçlü.Kurum kültürüne, etik ve gizlilik kurallarına uygun çalışma sergilemek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış, Benzer görevde en az 2 yıl deneyim sahibi olmuş, Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU - ENGELLİ PERSONEL İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
GENEL BAŞVURU - ENGELLİ PERSONELYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE  TİC. A.Ş. Marmara Direktörlüğü bünyesinde, Asya(Dudullu), Avrupa(Ayazağa) ve Trakya (Beylikdüzü) Bölge Müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere: • En az lise mezunu,• İş-kur’a kayıtlı  ve yasa gereği engelli personel kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,• MS Office programlarını kullanabilen,• İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Engelli Personel aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ ŞEFİ İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ ŞEFİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş. Marmara Direktörlüğü bünyesinde,Asya (Dudullu), Avrupa(Ayazağa) Bölge Müdürlükleri’nde, başvuruda bulunan adayların ikametine uygun olarak görevlendirilmek üzere SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır.Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden mezun,Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Raporlama ,analiz etme becerisine sahip ve bu tür programlarını iyi derecede kullanabilen,Aktif sürücü ehliyetine olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORANT Şanlıurfa PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
LABORANTPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş. Şanlıurfa  Fabrikasında görevlendirilmek üzere LABORANT aramaktadır.Lise ve  MYO  Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,Tercihen 1 yıl deneyim sahibi, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı