Yaşar Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.yasar.com.tr

Yaşar Holding A.Ş.


Pınar


Dyo


Viking


Altın Yunus


Desa

 

İLKLERİN DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!


Yaşar Topluluğu' nun temelleri  1954 yılında Türkiye'nin ilk özel boya fabrikası olan DYO' nun kurulmasıyla atılmıştır. Gelişen koşullar içerisinde yeni yatırım alanlarını değerlendirip yönetmek amacıyla 1968 yılında YAŞAR HOLDİNG kurulmuş ve faaliyet gösterdiği farklı sektörlerdeki şirketleri ile bugünkü kimliğini kazanmıştır.

 

Boya, gıda, tarımsal üretim, dış ticaret, kağıt, taahhüt ve turizm alanlarında faaliyet göstermekte olan Yaşar Topluluğu, ülkemizde faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde çok çeşitli ürün portföyü ve hizmetleri ile 61 yıldır Türkiye ekonomisine katkılarını sürdürmektedir.

 

Boya ve kimya sektöründe; inşaat, metal, mobilya, otomotiv, deniz, deri ve tekstil boyaları, matbaa mürekkepleri, sentetik reçine, polyester, metal ve plastik ambalaj üretimiyle; gıda sektöründe ise süt ve süt ürünleri, meyve suyu, deniz ürünleri, entegre et ve et ürünleri, su ve hindi işleme tesisleri ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

 

YAŞAR HOLDİNG'İN "İLK"LERİ

 

İlk boya yatırımı - 1954
İlk mikronize maden tesisi - 1965
İlk matbaa mürekkepleri üretimi - 1968
İlk özel sektör bira fabrikası (Türk Tuborg) - 1968
Türkiye'nin 1100 yataklı ilk tatil beldesi (Çeşme Altın Yunus) - 1974
İlk özel sektör süt fabrikası (Pınar Süt) - 1975
İlk özel sektör kompoze gübre fabrikası (Ege Gübre) - 1978
İlk özel sektör kağıt fabrikası (Viking) - 1982
İlk yem üretim tesisi (Çamlı Yem) - 1983
İlk PVC ambalajda kaynak suyu (Pınar Su) - 1984
İlk kültür balığı tesisi (Pınar Deniz) - 1985
İlk özel sektör entegre et tesisi (Pınar Et) - 1985
İlk entegre hindi tesisi - 1997
Dünya'da ve Türkiye'de ilk defa sürekli üretim teknolojisiyle kaymaklı yoğurt üretimi – 2000
Türkiye'nin ilk entegre Organik Gübre Üretim Tesisi kuruldu. Bio Farm markası doğdu -2001
Türkiye'nin ilk organik sütünü Pınar üretti.
İlk prebiyotik sütlü-meyveli içecek Pınar Denge Prebiyotik Süt

 

 

Topluluk şirketleri:

Boya Kimya Grubu:

  • Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. 
  • Dyo Sentetik Selülozik Boya Ve Vernik Fabrikaları A.Ş.
  • Bornova Matbaa Mürekkepleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
  • Kemipex Joint-Stock CO.
  • DYO – Balkan SRL
  • Mediterranean Trade for Paints Company (MTP CO.)

 

 

Gıda Grubu:

 

·        Pınar Süt Mamulleri A.Ş.

·        Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.

·        Pınar Su Sanayi ve Ticaret A.Ş.

·        Pınar Anadolu Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

·        Pınar Foods Gmbh

·        Birmaş Tüketim Malları ve Ticaret A.Ş. 

·        Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım, Turizm ve Tic. A.Ş.

·        Viking Kâğıt ve Selüloz A.Ş.

 

Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Grubu:

 

  • Çamlı Yem Besicilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

Ticaret ve Hizmet Grubu:

 

  • Yaşar Dış Ticaret A.Ş.
  • Yaşar Bilgi İşlem ve Ticaret A.Ş.
  • Yadex Internatio


Yaşar Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Bakım Teknisyeni İzmir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Elektrik Bakım TeknisyeniPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş. Makine Bakım Müdürlüğü’ne bağlı Elektrik Bakım Departmanı’nda görevlendirmek üzere Elektrik Bakım Teknisyeni  aramaktadır. Lise ve  MYO  Elektrik  bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl deneyim sahibi, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demo ve Tanıtım Şefi Ankara YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Demo ve Tanıtım ŞefiYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Ankara Bölgesi’nde görevlendirilmek üzereDEMO VE TANITIM ŞEFİ aranmaktadır.En az Ön Lisans Mezunu olmak üzere tercihen üniversitelerin gastronomi, aşçılık veya gıda mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili alanda deneyimli, Sektörel Portföyü olan, Proaktif, İletişimi kuvvetli, dinamik ve sonuç odaklı,İkna ve temsil kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,MS Office uygulamalarına hâkim, Aktif sürüş tecrübesi olan, seyahat engeli olmayan,Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için),Ankara bölgesinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Yaşar Holding A.Ş.
GENEL BAŞVURUYaşar Holding A.Ş.
İlklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu şirketlerine başvuru yapmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alan ile ilgili yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğinizAlan/Bölüm/Şehir belirten bir kapak yazısıyla birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz.  Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru yeterlidir. Ayrıca  e-posta veya faks yoluyla başvuru yapılmasına gerek yoktur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Memuru İstanbul(Asya) DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Satış Destek MemuruDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Marmara Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere SATIŞ DESTEK MEMURU aranmaktadır. Meslek Yüksekokulu veya Lisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasının önemini kavramış, Analitik düşünebilen, proaktif, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi Adana DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Adana bölgesinde görevlendirmek üzere Bölge Satış Temsilcisi arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 30 yaşını aşmamış, Satış süreçlerinde en az 2  yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Adana’da ikamet eden/edebilecek Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Koordinasyon Memuru İzmir DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Satış Koordinasyon MemuruDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Çiğli Fabrikası’nda görevlendirmek üzere SATIŞ KOORDİNASYON MEMURU aranmaktadır.Lise, MYO veya Üniversite mezunu, Tercihen SAP bilen, İletişimi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Şefi Bingöl, Bitlis... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Satış ŞefiYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Muş, Bingöl, Bitlis Bölgesi’nde görevlendirilmek üzere SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır. *Hızlı tüketim malları özellikle gıda ürünleri satışı konusunda en az 2 yıl yöneticilik tecrübesine sahip,*Muş’ta ikamet eden/edebilecek,*MS Office programlarına hakim,*Raporlama ,analiz etme becerisine sahip*Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,*Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,*Aktif sürücü ehliyetine sahip,*Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı-Mimar İzmir Yaşar Holding A.Ş.
Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı-MimarYaşar Holding A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan YAŞAR TOPLULUĞU olarak Holding merkezde Gayrimenkul Departmanı’nda görevlendirmek üzere Gayrimenkul Geliştirme Uzmanı - Mimar aramaktayız. Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Gayrimenkul geliştirme, proje ve uygulama konularında en az 5 yıl tecrübeli,İmar ve tapu mevzuatlarına hakim, Autocad, word, excel, powerpoint vb. ofis programlarını çok iyi kullanabilen,Aktif ,araştırmacı kimliğe sahip, takip ve koordinasyon yeteneği yüksek, Yaratıcı, çoklu iş yapabilme becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, Kurumsal kimliği temsil edecek, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Asya) PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
SekreterPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., İstanbul’dagörevlendirmek üzere Sekreter aramaktadır.     Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun      Orta derecede İngilizce bilen      Resepsiyon, Sekreterlik, Yönetici Asistanlığında en az 5 yıl deneyimli      MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen      Planlama ve raporlama yönü kuvvetli      Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek      Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip     Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl      İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Asistan Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Asistan Ürün YöneticisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., Meyve Suyu ve Sos kategorisinde görevlendirmek üzere Asistan Ürün Yöneticisi aramaktadır.Üniversitelerin mühendislik, işletme veya iktisat bölümlerinden mezun, tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış,İyi seviyede İngilizce bilen, FMCG sektöründe min. 2 yıl ürün yönetimi tecrübesi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İstanbul’da ikamet eden/ edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Pozitif ve enerjisi yüksek, proaktif İletişim ve koordinasyon gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın, Analitik bakış açısına sahip, sonuç ve çözüm odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağ ve Güvenlik Uzmanı İzmir YAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
Ağ ve Güvenlik UzmanıYAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Ağ yönetimi ve güvenliği alanında en az 3 yıl deneyimi olan, Linux işletim sistemleri ve Linux tabanlı yazılımlarını(web server, veritabanı, proxy, DNS, vb) kurup yöntebilecekMicrosoft Windows Server işletim sistemi ve sunucu yazılımları (Active Directory, Exchange Server, DNS, vb.) kurulum, yönetim ve yapılandırılması konularında tecrübeliFirewall, IPS / IDS, antivirus, içerik filtreleme gibi güvenlik teknolojilerinde tecrübe sahibiLan /Wan network altyapı kurulum ve yönetimi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MASÖZ (ÇEŞME/İZMİR) İzmir ALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
MASÖZ (ÇEŞME/İZMİR)ALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş.Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Masöz aranmaktadırMEB onaylı 608 saatlik masaj eğitimi kurs sertifikası sahibi olan, En az 4 masaj tekniğini bilen ve uygulayan, Masaj tekniklerinde en az 3 yıl deneyimi olan, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen Almanca ve/veya İngilizce bilen, Hijyen kurallarına ve kişisel bakımına önem veren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ŞEFİ İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ ŞEFİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş. Marmara Direktörlüğü bünyesinde,Asya (Dudullu), Avrupa(Ayazağa) Bölge Müdürlükleri’nde, başvuruda bulunan adayların ikametine uygun olarak görevlendirilmek üzere SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır. Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden mezun, Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Raporlama ,analiz etme becerisine sahip ve bu tür programlarını iyi derecede kullanabilen,Aktif sürücü ehliyetine olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bayi Satış Şefi İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Bayi Satış ŞefiYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.Marmara Direktörlüğü bünyesinde,Avrupa(Ayazağa), Trakya(Haramidere) Bölge Müdürlükleri’nde,başvuruda bulunan adayların ikametine uygun olarak görevlendirilmek üzere BAYİ SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır. Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden mezun, Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Raporlama ,analiz etme becerisine sahip ve bu tür programlarını iyi derecede kullanabilen,Aktif sürücü ehliyetine olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE  TİC. A.Ş. Marmara Direktörlüğü bünyesinde, Avrupa (Ayazağa) Bölge veya Asya (Dudullu) Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere,Tercihen Üniversite mezunu, Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,İstanbul’da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Aktif sürücü ehliyetine sahip, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,Satış Temsilcileri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant Brand Manager İstanbul(Avr.), ... PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Assistant Brand ManagerPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Bachelor's degree preferably Business, Economics and Engineering from reputable universities,2- 4 years of experience in Brand Management preferably overseas work experience in FMCG sector,Strategic, analytical thinking, Strong planning, leadership and teamwork, The ability to successfully carry out multiple tasks simultaneously, Excellent communication of written & spoken English, Excellent proficiency in MS Office tools, Completed military service for male candidates, No restriction to travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme İşcisi İzmir ÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Paketleme İşcisiÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklere imzasını atmış olan Yaşar Topluluğu, Çamlı Yem Besicilik San. ve Tic. A.Ş.’ de Çeşme-Ildırı lokasyonunda kurulu olan Deniz Ürünleri İşletmesi’ nde görevlendirilmek üzere Paketleme İşçisi aramaktadır.En az İlköğretim mezunu olmak, Deniz Ürünleri işleme ve paketleme alanlarında çalışmaya istekli, Tercihen Üçkuyular-Urla istikametinde ikamet eden, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ YÖNETİMİ SİSTEMLERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
İŞ YÖNETİMİ SİSTEMLERİ SORUMLUSUYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğunun Pınar markasında, merkezi İzmir’de olan Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ninİstanbul bölge ofisinde görevlendirmek üzereİŞ YÖNETİMİ SİSTEMLERİ SORUMLUSUaramaktadır. İş Açıklaması:Şirketin süreç yönetimi anlamında her türlü raporlama, analiz, operasyon ve proje ihtiyaçlarının karşılanması,Üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik, Matematik, Yönetim Bilişim Sistemleri ve İşletme Bilgi Yönetimi bölümlerinden mezun,Tercihen raporlama ve analiz, iş süreçlerinde proje yönetimi, operasyonel işlemler, kalite sistemleri konusunda 1 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, SAP, CRM, BW, Portal programları konusunda yetiştirilmek üzere/bilgili, Organizasyon, planlama ve analiz yönü kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,Sorumluluk alma bilinci yüksek, gelişime açık, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Meydancı İzmir ALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
MeydancıALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş.Kat Hizmetleri departmanında görevlendirilmek üzere sezonlukMeydancı (Vale-Maid) aranmaktadır.5 yıldızlı otellerde ilgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan, Misafir memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Yeniliklere açık, yaratıcı, Hijyen ve kimyasallar konusunda eğitimli, Çeşme, Alaçatı, Narlıdere, Üçkuyular, Balçova bölgelerinde ikamet eden veya otelimizin personel lojmanlarında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi İzmir ALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
Kat ŞefiALTINYUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLERİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş.Kat Hizmetleri departmanında görevlendirilmek üzere Kat Şefi aranmaktadır.5 yıldızlı otellerde Kat Şefi pozisyonunda en az 3 yıl deneyimi olan, Turizm Meslek Lisesi veya MYO mezunu Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Misafir memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Yeniliklere açık, yaratıcı, Hijyen ve kimyasallar konusunda eğitimli, MS Ofis ve Fidelio programlarını bilen. Iso 9001-2008 süreçlerine hakim, Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen, Çeşme, Alaçatı, Narlıdere, Üçkuyular, Balçova bölgelerinde ikamet eden veya otelimizin personel lojmanlarında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetim Sistemleri Uzmanı Sakarya PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Yönetim Sistemleri UzmanıPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kalite Güvence Organizasyonu’nda SAKARYA ilinde görevlendirmek üzere YÖNETİM SİSTEMLERİ UZMANI aramaktadır.Üniversitelerin Fen Bilimleri ya da Mühendislik Fakülteleri bölümlerinden mezun, tercihen Gıda sektöründe tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına ve QDMS Doküman Yönetimi programına hakim, etkin düzeyde bilgisayar kullanabilen,ISO 9001, ISO 22000 ve BRC/IOP Kalite Yönetim Sistemleri hakkında bilgi sahibi,SAP QM ve MM modüllerini kullanabilen, Kalite Yönetim Sistemleri İç Denetçi sertifikasına sahip, Sakarya’da ikamet eden/edebilecek, B Sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ev Dışı Tüketim Satış Sorumlusu Adana VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş.
Ev Dışı Tüketim Satış SorumlusuVİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş.
Türkiye’ de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. şirketininAdana bölgesinde görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Ev Dışı Tüketim Satış Sorumlusu aranmaktadır; 4 yıllık üniversite mezunu Ev dışı tüketim malları satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen temizlik sektöründe çalışmış, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan Aktif B sınıfı ehliyeti olan 30 yaşını aşmamış, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Ürün YöneticisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., İstanbul’dagörevlendirmek üzere Ürün Yöneticisi aramaktadır.Üniversitelerin mühendislik, işletme veya iktisat bölümlerinden mezun, tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış,İyi seviyede İngilizce bilen, FMCG sektöründe min. 4 yıl ürün yönetimi tecrübesi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İstanbul’da ikamet eden/ edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Analitik bakış açısına sahip, Operasyonel işleri de yürütebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORANT Aydın, Sakarya PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
LABORANTPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kalite GüvenceOrganizasyonu’nda AYDIN ve SAKARYA illerinde görevlendirmek üzere LABORANT aramaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun; tercihen Gıda, Laboratuvar Teknolojisi,İyi Laboratuvar Uygulamaları, İyi Üretim Uygulamaları ile Kalite ve Gıda Güvenliği konusunda bilgili,Tercihen SAP/R3 sistemini bilen, MS Office programlarına hakim, B Sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Aydın/Bozdoğan ve Sakarya/Hendek’de ikamet eden/edebilecek, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Asistan Ürün YöneticisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., Peynir Kategorisi’nde görevlendirmek üzere Asistan Ürün Yöneticisi aramaktadır.Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun, tercihen Pazarlama alanında yüksek lisans yapmış,İyi seviyede İngilizce bilen, FMCG sektöründe min. 1 yıl ürün yönetimi tecrübesi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İstanbul’da ikamet eden/ edebilecek, Seyahat engeli olmayan, Pozitif ve enerjisi yüksek, proaktif, İletişim ve koordinasyon gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın, Analitik bakış açısına sahip, sonuç ve çözüm odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Memuru Bursa YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Tahsilat MemuruYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş. Bursa Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere TAHSİLAT MEMURU aranmaktadır.  *Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden mezun,*Bursa merkezde ikamet eden,*Valor hesabı, cari hesap çalışma biçimi ve çek kullanımını bilen,*Yeni sistemlere uyum sağlayabilecek,*MS Office programlarına hakim,*35 yaşını aşmamış,*Aktif araç kullanabilen, sürücü ehliyetine sahip,*Seyahat engeli olmayan,*Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Şefi İstanbul(Avr.) PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Satış ŞefiPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, PINAR SU SAN. ve TİC. A.Ş.’nin İSTANBUL ili AVRUPA bölge satış organizasyonunda Polikarbon ve PET ambalajlı Pınar Su ve Pınar Denge Maden Suyu ürünlerimizin satış ve dağıtımında görevlendirmek üzere SATIŞ ŞEFİ aramaktadır.· Üniversitelerin örgün eğitim veren lisans bölümlerinden mezun,· Hızlı tüketim malları satışı konusunda en az 1-2 yıl deneyimli,· Tercihen iyi düzeyde yabancı dil bilen,· MS Office programlarını kullanabilen,· İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,· 30 yaşını aşmamış,· Seyahat ve esnek çalışma saatlerini kabul edebilecek,· B tipi sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,· Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yalıtım ve Direkt Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. Marmara Bölgemizde görevlendirmek üzere Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi arıyoruz. Üniversitelerin ( Mühendislik veya Mimarlık ) bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevlerde deneyimli,   MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Pozisyonun gerekliliklerini yerine getirebilecek niteliklerde ve yetkinlikte,İnsan İlişkilerinde başarılı, İstanbul Avrupa Yakasın ’da  ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi Bursa DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yalıtım ve Direkt Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. GÜNEY MARMARA Bölgemizde  görevlendirmek üzere Yalıtım ve Direkt Satış Temsilcisi  arıyoruz. Üniversitelerin ( Mühendislik veya Mimarlık ) bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevlerde deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Pozisyonun gerekliliklerini yerine getirebilecek niteliklerde ve yetkinlikte,İnsan İlişkilerinde başarılı Bursa ’da  ikamet eden ve/veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Mühendisi Eskişehir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Bakım MühendisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayii A.Ş.Eskişehir Fabrikası Makina Bakım Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzereBakım Mühendisi aramaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Makina Bakım konusunda 1-3 yıl deneyimi olan, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Bolu, İstanbul(Avr.)... DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Satış TemsilcisiDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlkerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Dyo Boya Fabrikaları A.Ş., Doğu Marmara bölgesinde görevlendirmek üzere Satış Temsilcisi arıyoruz. Üniversitelerin İşletme , İletişim veya Sosyal Bilimler Fakültesinden mezun, Bayı ve bölge yonetım süreçlerinde en az 2  yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsan İlişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, İstanbul-Kocaeli-Sakarya veya Bolu’da ikamet eden/edebilecek Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Sorumlusu İzmir ÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Satınalma SorumlusuÇAMLI YEM BESİCİLİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklere imzasını atmış olan Yaşar Topluluğu, Çamlı Yem Besicilik San. ve Tic. A.Ş.’ de  hammadde satınalma ve ithalat konularında görevlendirilmek üzere Satınalma Sorumlusu aramaktadır.Üniversitelerin Mühendislik veya İktisat fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, Seyahat engeli olmayan, Tercihen SAP MM modülünü aktif olarak kullanmış, MS Office programlarını bilen, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı aktif sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PLANLAMA UZMANI İzmir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
PLANLAMA UZMANIPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., İzmir Fabrikası’nda görevlendirmek üzere Planlama Uzmanı aramaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölüm’ünden mezun İyi seviyede İngilizce bilen, Tedarik Zinciri Planlaması ve uygulamalarında min. 3 yıl tecrübeli Analitik bakış açısına sahip, İleri derecede MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP/ERP kullanım bilgisi olan, Raporlamalar için veri analiz yeteneklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Proje ve sistem geliştirme konusunda istekli, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İzmir’de ikamet eden/ edebilecek, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı