Yaşar Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.yasar.com.tr

Yaşar Holding A.Ş.


Pınar


Dyo


Viking


Altın Yunus


Desa

 

İLKLERİN DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!


Yaşar Topluluğu' nun temelleri  1954 yılında Türkiye'nin ilk özel boya fabrikası olan DYO' nun kurulmasıyla atılmıştır. Gelişen koşullar içerisinde yeni yatırım alanlarını değerlendirip yönetmek amacıyla 1968 yılında YAŞAR HOLDİNG kurulmuş ve faaliyet gösterdiği farklı sektörlerdeki şirketleri ile bugünkü kimliğini kazanmıştır.

 

Boya, gıda, tarımsal üretim, dış ticaret, kağıt, taahhüt ve turizm alanlarında faaliyet göstermekte olan Yaşar Topluluğu, ülkemizde faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde çok çeşitli ürün portföyü ve hizmetleri ile 61 yıldır Türkiye ekonomisine katkılarını sürdürmektedir.

 

Boya ve kimya sektöründe; inşaat, metal, mobilya, otomotiv, deniz, deri ve tekstil boyaları, matbaa mürekkepleri, sentetik reçine, polyester, metal ve plastik ambalaj üretimiyle; gıda sektöründe ise süt ve süt ürünleri, meyve suyu, deniz ürünleri, entegre et ve et ürünleri, su ve hindi işleme tesisleri ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir.

 

YAŞAR HOLDİNG'İN "İLK"LERİ

 

İlk boya yatırımı - 1954
İlk mikronize maden tesisi - 1965
İlk matbaa mürekkepleri üretimi - 1968
İlk özel sektör bira fabrikası (Türk Tuborg) - 1968
Türkiye'nin 1100 yataklı ilk tatil beldesi (Çeşme Altın Yunus) - 1974
İlk özel sektör süt fabrikası (Pınar Süt) - 1975
İlk özel sektör kompoze gübre fabrikası (Ege Gübre) - 1978
İlk özel sektör kağıt fabrikası (Viking) - 1982
İlk yem üretim tesisi (Çamlı Yem) - 1983
İlk PVC ambalajda kaynak suyu (Pınar Su) - 1984
İlk kültür balığı tesisi (Pınar Deniz) - 1985
İlk özel sektör entegre et tesisi (Pınar Et) - 1985
İlk entegre hindi tesisi - 1997
Dünya'da ve Türkiye'de ilk defa sürekli üretim teknolojisiyle kaymaklı yoğurt üretimi – 2000
Türkiye'nin ilk entegre Organik Gübre Üretim Tesisi kuruldu. Bio Farm markası doğdu -2001
Türkiye'nin ilk organik sütünü Pınar üretti.
İlk prebiyotik sütlü-meyveli içecek Pınar Denge Prebiyotik Süt

 

 

Topluluk şirketleri:

Boya Kimya Grubu:

  • Dyo Boya Fabrikaları A.Ş. 
  • Dyo Sentetik Selülozik Boya Ve Vernik Fabrikaları A.Ş.
  • Bornova Matbaa Mürekkepleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
  • Kemipex Joint-Stock CO.
  • DYO – Balkan SRL
  • Mediterranean Trade for Paints Company (MTP CO.)

 

 

Gıda Grubu:

 

·        Pınar Süt Mamulleri A.Ş.

·        Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.

·        Pınar Su Sanayi ve Ticaret A.Ş.

·        Pınar Anadolu Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.

·        Pınar Foods Gmbh

·        Birmaş Tüketim Malları ve Ticaret A.Ş. 

·        Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım, Turizm ve Tic. A.Ş.

·        Viking Kâğıt ve Selüloz A.Ş.

 

Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Grubu:

 

  • Çamlı Yem Besicilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

Ticaret ve Hizmet Grubu:

 

  • Yaşar Dış Ticaret A.Ş.
  • Yaşar Bilgi İşlem ve Ticaret A.Ş.
  • Yadex Internatio


Yaşar Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama şirketi İstanbul ilinde Avrupa (Ayazağa) ve Asya (Dudullu) lokasyonlarında görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, Hızlı tüketim (FMCG) sektörüne ilgi duyan ve satış alanında kariyer yapmak isteyen,Sahada aktif çalışacak, İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek, B sınıfı ve aktif sürücü ehliyetine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış, Satış Temsilcileri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK SERVİS SORUMLUSU ( OTO TAMİR BOYALARI) Ankara DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
TEKNİK SERVİS SORUMLUSU ( OTO TAMİR BOYALARI)DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Sanayi Boyaları Teknik Servis Müdürlüğü’ne bağlı Ankara Ofisi’nde görevlendirmek üzere TEKNİK SERVİS SORUMLUSU (OTO TAMİR BOYALARI) aranmaktadır.En az lise / MYO  mezunu, tercihen üniversitelerin Kimya Mühendisliği/Kimya bölümünden mezun,En az 5-8 yıl tecrübesi olan,Tercihen oto tamir boyaları konusunda deneyimli,MS Office programlarına hakim,Tercihen İngilizce bilen,Ankara’da ikamet eden/edebilecek,Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Yaşar Holding A.Ş.
GENEL BAŞVURUYaşar Holding A.Ş.
İlklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu şirketlerine başvuru yapmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alan ile ilgili yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğinizAlan/Bölüm/Şehir belirten bir kapak yazısıyla birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz.  Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru yeterlidir. Ayrıca  e-posta veya faks yoluyla başvuru yapılmasına gerek yoktur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARGE LABORATUVAR TEKNİSYENİ İzmir DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ARGE LABORATUVAR TEKNİSYENİDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketinde görevlendirmek üzere ARGE LABORATUVAR TEKNİSYENİ aramaktadır:  Lise veya meslek yüksek okullarının  Kimya, Kimya Teknolojisi, Rafineri Petrokimya bölümlerinden mezun,Min. 5 yıl Boya Arge Laboratuarlarında deneyimi olan, Antikorozif boyalar  üretimi ve uygulamalarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Öğrenmeye açık ve ekip çalışmasının önemini kavramış, Aktif olarak araç kullanabilen , yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,İzmir’de  ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARİ PAZARLAMA SORUMLUSU İstanbul(Asya) YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
TİCARİ PAZARLAMA SORUMLUSUYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE  TİC. A.Ş. İstanbul Asya Bölge  Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu,Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Erkek adaylar  için  askerlik hizmetini  tamamlamış,Tercihen aktif sürücü ehliyetine sahip,Seyahat engeli olmayan, Ticari Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIDYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, DYO BOYA FABRİKALARI A.Ş. Dilovası/KOCAELİ fabrikasında görevlendirilmek üzere İNSAN KAYNAKLARI UZMANI aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri/İşletme Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları, Psikiloji-Psikolojik Danışmanlık bölümlerinden veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,İnsan kaynakları alanında(tercihen üretim firmalarında) en az 3 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,SAP HR modulü bilgisine sahip,Analitik düşünme becerisi gelişmiş,Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı,Planlama & organizasyon, takip ve raporlama, problem çözme, zaman yönetimi, sonuç odaklılık ve karar verme yetenekleri gelişmiş,İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli’de ikamet eden/edebilecekTercihen iyi derecede İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KULLANICI DESTEK SORUMLUSU İzmir YAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
KULLANICI DESTEK SORUMLUSUYAŞAR BİLGİ İŞLEM VE TİCARET A.Ş.
İzmir’de ikamet eden/edebilecek Üniversitelerin bilgisayar veya ilgili bölümlerinden mezun, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft İşletim sistemleri ve kurulum bilgisine sahip, sorun gidermede deneyimli,Network altyapısı ve kablolama bilgisine hakim, Ofis donanımları ve yazılımları konularında deneyimli, Araştırma yeteneğine sahip, yeni teknolojilere açık olan ve takip eden,Ekip çalışmasına yatkın,araştırmacı, insan ilişkileri ve iletişimi güçlü.Kurum kültürüne, etik ve gizlilik kurallarına uygun çalışma sergilemek,Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış, Benzer görevde en az 2 yıl deneyim sahibi olmuş, Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU - ENGELLİ PERSONEL İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
GENEL BAŞVURU - ENGELLİ PERSONELYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE  TİC. A.Ş. Marmara Direktörlüğü bünyesinde, Asya(Dudullu), Avrupa(Ayazağa) ve Trakya (Beylikdüzü) Bölge Müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere: • En az lise mezunu,• İş-kur’a kayıtlı  ve yasa gereği engelli personel kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,• MS Office programlarını kullanabilen,• İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Engelli Personel aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ ŞEFİ İstanbul(Avr.), ... YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ ŞEFİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş. Marmara Direktörlüğü bünyesinde,Asya (Dudullu), Avrupa(Ayazağa) Bölge Müdürlükleri’nde, başvuruda bulunan adayların ikametine uygun olarak görevlendirilmek üzere SATIŞ ŞEFİ aranmaktadır.Dört yıllık örgün öğretim veren üniversitelerden mezun,Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,Raporlama ,analiz etme becerisine sahip ve bu tür programlarını iyi derecede kullanabilen,Aktif sürücü ehliyetine olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORANT Şanlıurfa PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
LABORANTPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş. Şanlıurfa  Fabrikasında görevlendirilmek üzere LABORANT aramaktadır.Lise ve  MYO  Gıda Teknolojisi bölümlerinden mezun,Tercihen 1 yıl deneyim sahibi, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Memuru Eskişehir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Lojistik MemuruPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayii A.Ş.Eskişehir Fabrikası Lojistik Müdürlüğü'nde görevlendirmek üzere Lojistik Memuru aramaktadır. Tercihen Önlisans Lojistik Programı veya Lise Mezunu, Kara Nakliye ve Depo Operasyon süreçlerinde 1-2 yıl deneyimli, MS Programlarını iyi derecede kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Eskişehir 'de ikamet eden/edebilecek, 35 yaşını aşmamış, Aktif sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Mühendisi Eskişehir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Vardiya MühendisiPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş. Eskişehir Fabrikasında görevlendirilmek üzere VARDİYA MÜHENDİSİaramaktadır.  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen,Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen,Tercihen gıda üretimi alanında 1 yıl deneyimi olan,Vardiyalı çalışabilecek,30 yaşını aşmamış,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Planlama ve Analiz Sorumlusu İzmir PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Bütçe Planlama ve Analiz SorumlusuPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, PINAR SU SAN. ve TİC. A.Ş.’de görevlendirmek üzere,BÜTÇE PLANLAMA VE ANALİZ  SORUMLUSU aramaktadır.Üniversitelerin İstatistik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,Bütçe Planlama ve Analiz süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP programını bilen,İzmir’de ikamet eden , 30 yaşını aşmamış, Aktif sürücü belgesi olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Operatörü İzmir PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Santral OperatörüPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, PINAR SU SAN. ve TİC. A.Ş.’de görevlendirmek üzere, SANTRAL OPERATÖRÜ  aramaktadır.Minimum MYO mezunu, Benzer görevde en az 2 yıl deneyimli MS Ofis programlarına hakim İletişim becerileri kuvvetli İzmir’de ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Memuru İzmir PINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
İdari İşler MemuruPINAR SÜT MAMÜLLERİ SANAYİİ A.Ş.
Türkiye’de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayi A.Ş. İzmir Fabrikası’nda, İdari İşler Departmanına bağlı görevlendirilmek üzere İdari İşler Memuru aramaktadır.En az  MYO  veya  üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen  2 yıllık deneyim sahibi, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Mc Office uygulamalarına hakim,  35 yaşını aşmamış, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Ankara, Antalya... PINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Satış TemsilcisiPINAR SU SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
İLKLERİN ÖNCÜSÜ PINAR SU SENİ ÇAĞIRIYOR.Üniversiteden yeni mezun oldun. Ben büyüyünce ne olacağım sorusunun cevabı artık kafanda daha net. satışın tam senin işin olduğunu, her gün masa başında oturduğun bir ofis ortamı yerine hayata karışarak gün boyunca bir çok insanla iletişim kuracağın bir pozisyonda daha başarılı ve mutlu olacaını düşünüyorsun. Veya liseden mezun oldun, erkenden iş hayatına atıldın ve hali hazırda 2 senelik bir tecrüben var. Kendini iyi ifade ediyorsun, farklı insanlarla çok iyi iletişim kurabiliyorsun. Enerjin yüksek, takım çalışmasına yatkınsın, rakamlarla aran iyi, hedef odaklısın, en önemlisi rekabetten ve zorluklardan yılmıyorsun.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Operasyon Sorumlusu İzmir Yaşar Dış Ticaret A.Ş
İhracat Operasyon SorumlusuYaşar Dış Ticaret A.Ş
Türkiye'de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, Yaşar Dış Ticaret A.Ş.'de görevlendirmek üzere İhracat Operasyon Sorumlusu aramaktadır. Lisans mezunu, tercihen üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun,İhracat operasyonel işlemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim,  İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, İzmir’de ikamet eden, Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ Ankara YAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİYAŞAR BİRLEŞİK PAZ. DAĞ.TUR. VE TİC. A.Ş.
Türkiye'de ilklerin öncüsü Yaşar Topluluğu, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Ankara Bölgesi’nde görevlendirilmek üzere SATIŞ TEMSİLCİSİ aranmaktadır. *Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,*Hızlı Tüketim Malları ve özellikle Gıda sektöründe benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,*Ankara’da ikamet eden,*Seyahat engeli olmayan,*Aktif sürücü ehliyetine sahip,*Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SEKRETERİ (ANKARA) Ankara VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş.
SATIŞ SEKRETERİ (ANKARA)VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş.
Türkiye’ de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. şirketinin  Ankara bölgesinde görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Satış Sekreteri aranmaktadır; Üniversite veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl yönetici asistanı veya satış sekreteri olarak çalışmış , Zaman yönetimi, organizasyon ve planlama yeteneğine sahip , Raporlama ve arşivleme konularına hakim , MS Office programlarına iyi derecede hakim, Tercihen SAP programını bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip, Tercihen 25-35 yaşları arasında
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU Adana VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş.
SATIŞ SORUMLUSUVİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş.
Türkiye’ de ilklerin öncüsü olan Yaşar Topluluğu, VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. şirketinin  Adana bölgesinde görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen özelliklerde Satış Sorumlusu aranmaktadır;4yıllık üniversite mezunu Hızlı tüketim malları satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen temizlik sektöründe çalışmış, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan Aktif Bsınıfı ehliyeti olan 30 yaşını aşmamış, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı