Canon Eurasia Ofis ve Görüntüleme Sistemleri A.Ş. 

Şirket Bilgilerihttp://www.canon-europe.com 

Canon Eurasia Görüntüleme ve Ofis Sistemleri A.Ş.

Yenilikçi ürünler ve akıllı dijital çözümlerle insanların hayatlarına ve işlerine zenginlik katan dünya görüntüleme devi Canon, gün geçtikçe genişleyen ürün ve çözüm portföyü aracılığıyla amatör fotoğrafçılardan profesyonel baskı şirketlerine kadar her bir müşterisinin görüntülemeyle ilişkili her türlü tutkusunun hayata geçirilmesini sağlamaktadır.
 
Canon, EMEA (Avrupa, Orda Doğu ve Africa) bölgesinde 19.000 çalışanı istihdam etmekte ve 120 ülkede operasyonlarını gerçekleştirmektedir.
 
2008 yılında Türkiye’de kurulan Canon Eurasia, Türkiye ve İsrail pazarlarının tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini hem direkt olarak hem de bayi kanalı ve distribütörler aracılığıyla yürütmektedir. Canon'un sunduğu çözüm hizmetleri, fotoğraf makinelerinden tarayıcılara, televizyon yayını lenslerinden projektörlere, çok işlevli yazıcılardan üretim yazıcılarına kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır.
 
Canon Eurasia olarak biz, hep birlikte saygılı, aynı zamanda iddialı bir iş ortamında çalışıyor, müşterilerimize en iyisini sunmak için işbirliği içinde ilerliyor ve “Ortak fayda için birlikte yaşamak ve çalışmak” anlamına gelen kurumsal felsefemiz Kyosei ile her zaman gurur duyuyoruz.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: BilişimCanon Eurasia Ofis ve Görüntüleme Sistemleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Digital Marketing Specialist İstanbul(Asya) Canon Eurasia Görüntüleme ve Ofis Sistemleri A.Ş
Digital Marketing SpecialistCanon Eurasia Görüntüleme ve Ofis Sistemleri A.Ş
•University degree, preferably Business, Marketing or Digital Marketing Departments•3-4 years of experience in Digital Marketing•Fluent English language writing and speaking skills•Online marketing, SEO, SEM and analytics knowledge•Knowledge and experience of Tridion or other Content management Systems (CMS) and keen understanding of the underlying concepts of content management and website development•Proven project management experience in global web sites or localization projects and organisational skills•Ability to plan and organise workload•Ability to work closely with internal stakeholders•Good communication skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı