Çayırova Boru San.Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriÇayırova Boru San.Tic. A.Ş.  

 

1978 yılında YÜCEL GRUBU bünyesine katılan ÇAYIROVA BORU, Gebze Osmangazi mevkiinde 100.000 m 2 açık ve 50.000 m 2 kapalı alanda yıllık 300.000 ton üretim kapasitesi ile grubun 30 yılı aşkın çelik boru üretim tecrübesine sahiptir.

3/8”-123/4’’ 'e kadar geniş üretim yelpazesi içinde siyah ve galvanizli su boruları, kazan boruları, doğal gaz boruları, iskele boruları, petrol boruları ve boru profilleri en son teknoloji uygulanarak tecrübeli ve eğitimli kadrolarımız ile üretilmektedir.

Dünya standartlarında üretilen mamullerimizin büyük bölümü ihraç edilmektedir. Firmamız, Alman Galvaniz Boruları Normu uygunluk belgesi "DVGW" Amerikan Petrol Boruları uygunluk belgesi "API" ve Türk Standartları uygunluk belgesi "TSE" ne sahiptir. Kalite sistemimiz dünyanın en saygın ve güvenilir denetim kuruluşlarından biri olan "TÜV" tarafından ISO 9001 kalite güvence belgesi ile tescil edilmiştir. Müşteri ihtiyacı ve memnuniyetini prensip edinen firmamız kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışını ilke edinmiştir.

2000 'li yıllara bizleri taşıyan ilkelerimiz, markamızı kalitemizin güvencesi yapmıştır.

 
Çayırova Boru San.Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim - Kalite Mühendisi Kocaeli Çayırova Boru San.Tic. A.Ş.
Üretim - Kalite MühendisiÇayırova Boru San.Tic. A.Ş.
Fabrikamızda " Üretim -  Kalite Departmanında" görevlendirilmek üzere, insan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyeti odaklı üretim ve kalite anlayışını ilke edinmiş, sorumluluk sahibi, çalışma ve başarma azmi yüksek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.
Lisans Mezunu (tercihen Makina veya Metalurji bölümleri, ODTÜ, İTÜ, YTÜ, Kocaeli Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Ege Üniversitesi mezunu),
Tercihen Çelik Boru Sektöründe deneyimli,
İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
B sınıfı ehliyeti olan,
Askerlik görevini tamamlamış  
Yurt içi/dışı seyahat engeli bulunmayan,
0-3 yıl arası iş tecrübesi olan, 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme