CB Gayrimenkul Franchising Pazarlama ve Danışmanl 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1906


Coldwell Banker; gayrimenkul sektöründeki liderliğini 109 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firmasıdır.Yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ,konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır.  Coldwell Banker olarak 50 ülkede, 3.200’ü aşkın ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir.
Coldwell Banker Endex Gayrimenkul; Yaşamkent bölgesindedir, kurumsal ve teknolojik altyapısı, eğitim sistemi, modern ve şık çalışma ortamı ile günden güne hedeflerine yenilerini eklemektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gayrımenkul, Emlak İşleri


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 19.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 19.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 10.00 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)CB Gayrimenkul Franchising Pazarlama ve Danışmanl İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gayrimenkul Danışmanı Ankara CB Gayrimenkul Franchising Pazarlama ve Dan. Hiz.
Gayrimenkul DanışmanıCB Gayrimenkul Franchising Pazarlama ve Dan. Hiz.
GENEL NİTELİKLERDünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılından bugüne kadar sektörün öncüsü olan, profesyonellik ve güvenirlik standartlarını belirleyen kurum olmuştur.Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. ANKARA-YAŞAMKENT Coldwell Banker Endex Gayrimenkul OfisiNe kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz.Gayrimenkul danışmanları, Coldwell Banker sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışılmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir.Sınırsız bir potansiyele sahip gayrimenkul sektöründe, Coldwell Banker gibi bir Dünya markası çatısı altında; takım ruhuna inanan profesyonel bir ekibin parçası olacak ve aynı zamanda bağımsız ve özgür bir çalışma ortamında çalışmak isteyen, yaş sınırlaması olmadan, tamamen profesyoneller tarafından sürekli olarak verilecek eğitimlerle kendilerini geliştirebilecek “Gayrimenkul Danışmanları” arıyoruz. Coldwell Banker’ın teklifi asla maaşlı iş arayan kişilere alternatif bir teklif değildir. Kendi işini kurmak isteyen kişiler için benzersiz bir fırsattır. Ekibimize katılacak Gayrimenkul Danışmanları, Coldwell Banker’ın hazırladığı altyapı ve ofis içi mentorluk eşliğinde elde edecekleri kazançtan ofise pay verirler.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı