ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.cekok.com.tr 

ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.1953 yılında narenciye üreticisi olarak ticari faaliyetine başlayan Çekok Grup, her geçen yıl narenciye bahçelerine yenilerini ekleyerek üretim kapasitesini arttırdı ve 1982 yılında ikinci kuşağın katılımıyla grup şirketlerini oluşturarak dünyadaki pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.

İzmit’te 30.000 metrekare alan üzerine kurulu ileri teknoloji ile donatılmış Çekok Entegre Tarım Tesislerinin  yıllık üretim miktarları 2004'te 65.000 ton ve 2005'te 70.000 ton olarak gerçekleşti.

Türk ekonomisinin geleceğinin tarımsal kalkınmadan geçtiğine inanan Çekok Grubu , bu anlayışa paralel olarak iç pazara verdiği önemin yanında ihracatta da aktif bir rol oynamakta. Üretimde verimliliği ilke edinen firma, gerekli kalite standartlarına uyan ülke bahçelerinde yetişen narenciye çeşitlerini komşu  ülkelere ve Batı Avrupa ülkelerine ihraç ederek ulusal ekonomiye ciddi oranlarda katma değer sağlamaktadır.

Bütün bunların yanısıra Çekok Grup, Muz ve çeşitli Egzotik Meyvelerin ithalatıyla müşterilerine dünya tatlarını sunuyor. Grup, müşterilerine daha kaliteli, raf ömrü uzun, daha lezzetli Muzlar sunabilmek ve rakiplerinin bir adım daha önüne geçmek  adına olgunlaştırma/sarartma hatalarını önleyen bilgisayarlı, tam otomatik teknolojiyle tesisini yeniledi.

Çekok grup, son yıllarda, giderek artan iç ve dış talebe zamanında cevap verebilmek amacıyla kendi lojistik grubunu kurma yoluna gitti ve kendi frigo TIR filosunu oluşturdu. Böylece Grup, ürün yelpazesinde bulunan tüm mamülleri bahçe tazeliğinde müşterilerine ulaştırabilmekte ve Lojistik destek departmanı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Güvenlik GörevlisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında ‘’kendi güvenlik kadromuzda’’ görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.Silahlı, silahsız ‘’Özel Güvenlik’’ kartına sahip. Yeterli fiziki kondisyonu olan. Kontrol ve takip yeteneği güçlü, sorumluluk bilinci yüksek. Dış görünümüne önem veren, temsil yeteneği güçlü. Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Elemanı Afyon ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Sevkiyat ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Afyon Deposunda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.Ürün yükleme ve boşlatma işlemlerini yapabilecek. Dikkatli, disiplinli çalışan, takım çalışmasına yatkın. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kamyon Şoförü Afyon ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kamyon ŞoförüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Afyon deposunda görevlendirilmek üzere Kamyon Şoförü aranmaktadır.Yük taşıma veya kamyon şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimli. E sınıfı sürücü belgesi, SRC ve Psikoteknik belgeleri bulunan Trafik kuralları konusunda duyarlı ve sorumluluk sahibi. Afyonkarahisar'da ikamet eden. Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sayım Ve Mal Kabul Elemanı Afyon ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Depo Sayım Ve Mal Kabul ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Afyon’da bulunan taze meyve sebze deposunda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı aranmaktadır. En az lise mezunu tercihen Ticaret Lisesi mezunu. Mal kabul ve stok kontrol konusunda deneyimli Tercihen SAP Programını bilen Ms Office uygulamalarına hakim. Dikkatli, disiplinli ve özenli çalışma konusunda hassas. Sorumluluk bilinci yüksek, sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü. Askerlik hizmetiyle ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknikeri İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Güvence TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İstanbul fabrikasında görevlendirilmek üzere Kalite Güvence Teknikerleri aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin Ziraat veya Gıda bölümlerinden mezun Narenciye ve yaş meyve sebze, ürünlerinde deneyim sahibi. Kalite kontrol sistemleri ve ürün son kontrol sürecini bilen. Vardiyalı çalışma düzenine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. MS Ofis uygulamalarına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü İzmir ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Forklift OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İzmir Torbalı fabrikasında görevlendirilmek üzere Forklift Operatörü aranmaktadır. Tercihen en az lise mezunu, G sınıfı forklift sürücü belgesi olan. Tercihen sebze meyve veya gıda sektöründe deneyimi bulunan. Forklift Operatörü olarak en az 2 yıl deneyime sahip. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli, hızlı ve pratik çalışabilen. Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Muhasebe ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya/Serik’te bulunan işletmesinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Ön muhasebe işlemlerini yapabilecek. İrsaliye ve faturaları düzenleyebilen Kasa, banka hareketleri ve ödemeleri takip edebilecek. MS Office programlarını kullanabilen. İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek. Sistemli ve düzenli çalışma prensiplerine sahip. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Sevkiyat ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Tuzla Fabrikasında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Elemanları aranmaktadır. Sevkiyat konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen el terminali ve SAP Programını kullanabilen, Dikkatli, disiplinli çalışan ve takım çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mal Kabul Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Mal Kabul ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Tuzla Fabrikasında görevlendirilmek üzere Mal Kabul Elemanı alınacaktır. En az Lise mezunu Tercihen yaş sebze meyve sektöründe deneyimli Ofis programlarına hakim, tercihen SAP bilen Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yardımcısı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Muhasebe YardımcısıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun genel müdürlüğü bünyesinde muhasebe destek biriminde görevlendirilmek üzere Muhasebe Yardımcıları aranmaktadır.En az Lise veya MYO mezunu Temel muhasebe bilgisi olan. İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, MS Office programlarına hakim, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Forklift OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya fabrikasında görevlendirilmek üzere Forklift Operatörü aranmaktadır. Tercihen en az lise mezunu, G sınıfı forklift sürücü belgesi olan. Tercihen sebze meyve veya gıda sektöründe deneyimi bulunan. Forklift Operatörü olarak en az 2 yıl deneyime sahip. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli, hızlı ve pratik çalışabilen. Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı Manisa ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Muhasebe ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Manisa/Turgutlu’da bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Ön muhasebe işlemlerini yapabilecek. İrsaliye ve faturaları düzenleyebilen Kasa, banka hareketleri ve ödemeleri takip edebilecek. MS Office programlarını kullanabilen. İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek. Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Sistemli ve düzenli çalışma prensiplerine sahip. Sürücü belgesi bulunan ve aktif araç kullanabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sulama Teknikeri Sakarya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Sulama TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Sakarya Karasu’da bulunan Meyve Üretim Çiftliği işletmesinde görevlendirilmek üzereSulama Teknikeri aramaktayız.MYO Ziraat veya Gıda teknikerliği bölümlerinden mezun, Çiftlik ortamında çalışma konusunda deneyimli veya uyum sağlayabilecek. Arazi koşullarında çalışmanın gereklerini yerine getirebilecek. Dönemsel yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sakarya Karasu’da ikamet eden/edebilecek  (Lojman imkanı mevcuttur)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Teknikeri Sakarya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Saha TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Sakarya Karasu’da bulunan Meyve Üretim Çiftliği işletmesinde görevlendirilmek üzere Saha Teknikeri aramaktayız.MYO Ziraat veya Gıda teknikerliği bölümlerinden mezun, Çiftlik ortamında çalışma konusunda deneyimli veya uyum sağlayabilecek. Arazi koşullarında çalışmanın gereklerini yerine getirebilecek. Dönemsel yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sakarya Karasu’da ikamet eden/edebilecek  (Lojman imkanı mevcuttur)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Künyeci İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
KünyeciÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere Künyeci aranmaktadır. En az Lise veya MYO mezunu Tercihen Hal Kayıt Sistemi Künye süreçlerinde 1 yıl iş deneyimine sahip, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, MS Office programlarına hakim, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
AşçıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin fabrikasının yemekhane bölümünde görevlendirilmek üzereAşçı aranmaktadır. Toplu yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli. Belirlenen menüler doğrultusunda yemekleri yapabilecek. Hijyen kurallarına dikkat eden ve temizliğe önem veren, İşinde titiz, disiplinli ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.Kişisel temizliğine önem gösteren Tertipli ve düzenli çalışma prensibi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Uzmanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Sigorta UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Sigorta Uzmanı alınacaktır. Üniversitelerin lisans düzeyinde ilgili bölümlerinden mezun İyi düzeyde teknik ve kurumsal sigortacılık bilgisine sahip Kurumsal sigorta alanında en az 3 yıl tecrübeli Tercihen TARSİM  konusunda bilgi ve deneyimi bulunan. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen. Problem çözme, planlama ve takip yeteneği gelişmiş Detaylara önem veren, sistemli, dikkatli ve araştırmacı İş ve sonuç odaklı çalışma prensibi bulunan İletişim, koordinasyon ve ilişki yönetiminde başarılı Tercihen İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Forklift OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin fabrikasında görevlendirilmek üzere Forklift Operatörü aranmaktadır. Tercihen en az lise mezunu, G sınıfı forklift sürücü belgesi olan. Tercihen sebze meyve veya gıda sektöründe deneyimi bulunan. Forklift Operatörü olarak en az 2 yıl deneyime sahip. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli, hızlı ve pratik çalışabilen. Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İklimlendirme Soğutma Teknikeri Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
İklimlendirme Soğutma TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin fabrikasında muz sarartma iş biriminde görevlendirilmek üzere İklimlendirme ve Soğutma Teknikeri aranmaktadır. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokullarının İklimlendirme ve Soğutma bölümünden mezun.Araştırmacı, disiplinli ve analitik düşünebilen. Gelişime açık ve istekli, sonuç odaklı. Tercihen soğuk hava deposu veya muz sarartma deneyimi bulunan. Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen. Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Operasyon Sorumlusu Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Lojistik Operasyon SorumlusuÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Lojistik Operasyon biriminde görevlendirilmek üzere Lojistik Operasyon Sorumlusu aranmaktadır. Lojistik filo operasyonlarında en az 3 yıl deneyimli. Takip yeteneği yüksek, araştırmacı ve iletişim yeteneği güçlü. Araç planlama, takibi ve operasyon geliştirme konularında deneyimli Yoğun ve dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Tercihen SAP programını bilen, MS Office uygulamalarına hakim. Takip yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi, insiyatif alabilecek. Hızlı ve dinamik bir ortamda çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Kantar Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
İç Kantar ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere İç Kantar Elemanı aranmaktadır.Tercihen en az lise mezunu. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışmayı prensip edinen. Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mal Kabul Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Mal Kabul ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Mal Kabul Elemanı alınacaktır. En az Lise mezunu Tercihen yaş sebze meyve sektöründe deneyimli Ofis programlarına hakim, tercihen SAP bilen Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı