ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.cekok.com.tr 

ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.1953 yılında narenciye üreticisi olarak ticari faaliyetine başlayan Çekok Grup, her geçen yıl narenciye bahçelerine yenilerini ekleyerek üretim kapasitesini arttırdı ve 1982 yılında ikinci kuşağın katılımıyla grup şirketlerini oluşturarak dünyadaki pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.

İzmit’te 30.000 metrekare alan üzerine kurulu ileri teknoloji ile donatılmış Çekok Entegre Tarım Tesislerinin  yıllık üretim miktarları 2004'te 65.000 ton ve 2005'te 70.000 ton olarak gerçekleşti.

Türk ekonomisinin geleceğinin tarımsal kalkınmadan geçtiğine inanan Çekok Grubu , bu anlayışa paralel olarak iç pazara verdiği önemin yanında ihracatta da aktif bir rol oynamakta. Üretimde verimliliği ilke edinen firma, gerekli kalite standartlarına uyan ülke bahçelerinde yetişen narenciye çeşitlerini komşu  ülkelere ve Batı Avrupa ülkelerine ihraç ederek ulusal ekonomiye ciddi oranlarda katma değer sağlamaktadır.

Bütün bunların yanısıra Çekok Grup, Muz ve çeşitli Egzotik Meyvelerin ithalatıyla müşterilerine dünya tatlarını sunuyor. Grup, müşterilerine daha kaliteli, raf ömrü uzun, daha lezzetli Muzlar sunabilmek ve rakiplerinin bir adım daha önüne geçmek  adına olgunlaştırma/sarartma hatalarını önleyen bilgisayarlı, tam otomatik teknolojiyle tesisini yeniledi.

Çekok grup, son yıllarda, giderek artan iç ve dış talebe zamanında cevap verebilmek amacıyla kendi lojistik grubunu kurma yoluna gitti ve kendi frigo TIR filosunu oluşturdu. Böylece Grup, ürün yelpazesinde bulunan tüm mamülleri bahçe tazeliğinde müşterilerine ulaştırabilmekte ve Lojistik destek departmanı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Veri Giriş Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Veri Giriş ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Tuzla'da bulunan Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Veri Giriş Elemanı aranmaktadır. En az Ön Lisans veya Lisans mezunu Ön muhasebe bilgisi olan. İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, MS Office programlarına hakim, tercihen SAP kullanmış. Vardiyalı ve gece çalışma sistemine uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyetli olan ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Yöneticisi Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Lojistik YöneticisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Lojistik Operasyon biriminde görevlendirilmek üzere Lojistik Yöneticisi aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Lojistik planlama, performans takip ve depo yönetimi alanlarında en az 5 yıl deneyim sahibi. Tercihen hızlı tüketim veya gıda sektöründe deneyimi olan. Ekip yönetme operasyon geliştirme kabiliyetine sahip. Depo, ürün kabul ve çıkış lojistik operasyonlarını yönetebilecek. Planlama ve organizasyon becerileri güçlü. Takip yeteneği yüksek, sorumluluk sahibi, insiyatif alabilecek. Hızlı, dinamik bir ortamda çalışmaya istekli esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yöneticisi İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satınalma YöneticisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Satınalma Yöneticisi aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Sarf malzeme, yardımcı malzeme ve hizmet satınalma prosesleri konusunda deneyim sahibi Piyasa araştırması, fiyat analizi ve pazarlık teknikleri konusunda deneyimli. İkna kabiliyeti yüksek, müzakere ve pazarlık yapabilme yeteneği gelişmiş. Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş. Çözüm odaklı çalışan, problem çözme yeteneği gelişmiş. Bütçeleme, raporlama ve analiz yetenekleri güçlü. Tercihen SAP kullanmasını bilen. Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır ŞoförüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Lojistik Operasyon biriminde görevlendirilmek üzere Tır Şoförleri alınacaktır.  Tır şoförlüğünde minimum 5 yıl deneyimi olan. Tercihen Frigorifik araç kullanımında ve yaş sebze meyve taşımacılığında deneyimli. E Sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip. Dikkatli ve zaman yönetimi konusundan yetenekli. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Askerlik hizmeti ile ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Genel Muhasebe ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen, dikkatli ve özenli. MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP kullanabilen. Tempolu ve dinamik bir çalışma ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Kontrol MühendisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Kalite Kontrol Mühendisi aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümü mezunu Tercihen yaş meyve sebze  sektöründe deneyimli. Kalite Kontrol, Kalite Güvence departmanlarında deneyim sahibi. Giriş Kalite Kontrol, Üretim Kalite Kontrol ve Çıkış Kalite kontrol süreçlerini yönetebilecek. MS Ofis uygulamalarına hakim, tercihen SAP kullanmış İş takibi ve sorumluluk bilinci yüksek. Erkek adaylar için askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Planlama UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Planlama Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği mezunu. Tercihen gıda üretimi yapan firmalarda benzer görevlerde en az 2 yıl deneyimli. Üretimin zamanında ve doğru olarak hedeflere uygun tamamlanmasını sağlayacak iş disiplinine sahip. Gerekli planlama değişikliklerinde hızlı ve doğru bir şekilde karar alarak sorunsuz üretimi sağlayacak. Üretim ile ilgili problemlerin teşhisi ve köklü, kalıcı çözüm üretme becerisine sahip, Koordine etme becerilerine sahip, muhakeme yeteneği gelişmiş, Analitik becerileri güçlü, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın. Sorumluluk bilincine sahip, sonuç ve çözüm odaklı çalışan. Tercihen SAP kullanmış. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Uzmanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Bilgi İşlem UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Bilgi İşlem Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Bilgi Teknolojileri alanında minimum 3 yıl tecrübeli.                      Server, Storage, Switch, Firewall kurulum, konfigürasyonu ve desteği konusunda deneyim sahibi. TCP/IP, Network, LAN, WAN konularında bilgi sahibi, IDS / IPS cihazları kurulum ve yönetim süreçlerine hakim, İşletim sistemleri, network ve kablolama, PC donanım alanlarında bilgi sahibi. Tercihen SAP bilgisi olan. Teknolojik gelişmeleri takip eden, kendini geliştirmeye açık. Vizyon ve mesleki bilgi becerisini şirketimizin gelişmesine aktaracak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Kalite Kontrol Elemanı aranmaktadır.  En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Gıda  veya Ziraat bölümlerinden mezun Narenciye ve yaş meyve sebze, ürünlerinde deneyim sahibi. Kalite kontrol sistemleri ve ürün son kontrol sürecini bilen. Vardiyalı çalışma düzenine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Sorumluluk ve insiyatif alabilecek yetkinlikte olan. MS Ofis uygulamalarına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Vardiya Amiri İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Sevkiyat Vardiya AmiriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Tuzla Fabrikasında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Vardiya Amiri aranmaktadır.  En az Lise mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu. Sevkiyat operasyon süreçlerine hakim. Vardiyasında ekip yönetme, sorumluluk alma ve problem çözme becerisine sahip. Liderlik, planlama, sorun çözme ve raporlama yetkinlikleri gelişmiş. Vardiyalı ve gece çalışma sistemine uyum sağlayabilecek. Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek. Takipçi ve sonuç odaklı çalışan. MS Office uygulamalarını kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İzmir ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İzmir işletmesinde görevlendirilmek üzere Kalite Kontrol Elemanı aranmaktadır.  En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Gıda  veya Ziraat bölümlerinden mezun Narenciye ve yaş meyve sebze, ürünlerinde deneyim sahibi. Kalite kontrol sistemleri ve ürün son kontrol sürecini bilen. Vardiyalı çalışma düzenine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Sorumluluk ve insiyatif alabilecek yetkinlikte olan. MS Ofis uygulamalarına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknikeri Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Elektrik Elektronik TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Elektrik Elektronik Teknikeri aranmaktadır.  Meslek Liseleri / Meslek Yüksek Okulu, Elektrik, Elektronik, Endüstriyel Otomasyon Bölümlerinden mezun Elektrik-Elektronik ve Otomasyon aksamlarının ve sistemlerinin, arıza tespiti, tamiri ve bakımlarını yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahip Tercihen gıda veya tarım sektöründe Elektrik & Bakım bölümünde en az 2 yıl deneyimli. Takım çalışmasına uygun, verilecek görevleri eksiksiz yerine getirebilecek Askerliğini hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknikeri Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Makine TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Makine Teknikeri aranmaktadır.  En az meslek lisesi ya da ön lisans düzeyinde Makine bölümlerinden mezun, Tercihen gıda veya tarım sektöründe Makine bakım bölümünde en az 2 yıl deneyimli İşletme içi üretim ve diğer aksamların, sistemlerin  tamiri, montajı ve bakımlarını yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahip. İş güvenliği normlarına ve çalışma prensiplerine sahip Takım çalışmasına uygun, verilecek görevleri eksiksiz yerine getirebilecek Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hal Katibi (Ön Muhasebe) Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Hal Katibi (Ön Muhasebe)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Halinde bulunan şubesinde görevlendirilmek üzere Hal Katibi(Ön Muhasebe Elemanı) aramaktayız.  En az Lise, tercihen MYO mezunu. Alanında en az 2 yıl deneyimli. Ön muhasebe bilgisi olan. Gece çalışmasında engeli olmayan İyi derecede Ms Office programlarını kullanabilen, tercihen SAP bilen. İletişim yönü kuvvetli, çözüm odaklı. Prezantabl, dürüst, disiplinli ve pratik Takım çalışmasına yatkın. B sınıfı sürücü ehliyeti olan. Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hal Satış Sorumlusu Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Hal Satış SorumlusuÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Halinde faaliyet gösteren yaş sebze meyve hal satış şubemizde görevlendirilmek üzere Satış Sorumlusu aranmaktadır. Tercihen 5 yıl yaş sebze meyve sektöründe satış tecrübesi olan. Gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Temsil yeteneği güçlü, satış ve ikna kabiliyeti olan. Dinamik, disiplinli, takım çalışmasına yatkın, güvenilir. İnsan ilişkilerinde başarılı Tercihen bilgisayar programlarına hakim (MS Office, Tercihen SAP) Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Makam ŞoförüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Tuzla’da bulunan Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Makam Şoförü aranmaktadır.  En az Lise Mezunu, Benzer görevlerde en az 5 yıl deneyimli. En az B Sınıfı ehliyeti ve tercihen SRC, Psikoteknik belgesi bulunan İleri ve güvenli sürüş teknikleri konusunda bilgili ve deneyimli İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına iyi derecede hakim. Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, temsil yeteneğine sahip. Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli. Disiplinli, sorumluluk sahibi, sabırlı ve dikkatli. Referans verebilecek. Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İstanbul Anadolu yakasında, tercihen Çekmeköy’de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Müdürü Antalya, İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satınalma MüdürüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun Satınalma alanında yöneticilik konusunda en az 8 yıl deneyime sahip Hızlı tüketim ve gıda sektöründe tecrübeli olan, tercihen zirai satınalma deneyimi olan. İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Tedarikçi ilişkileri yönetiminde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş. Maliyet düşürme konusunda başarı sağlayabilen SAP kullanabilen  ve raporlamalardaki verileri doğru analiz edebilecek Liderlik becerileri güçlü, ekip yönetimi ve denetleme konularında yetenekli. Etkin zaman yönetimi olan ve sonuç odaklı çalışan Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Kocaeli, İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Güvenlik GörevlisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İstanbul Tuzla'da bulunan Genel Müdürlük bünyesinde Merkezi Güvenlik Biriminde oluşturulacak kendi Güvenlik kadromuzda görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlisi aranmaktadır. Silahlı, silahsız ‘’Özel Güvenlik’’ kartına sahip. Yeterli fiziki kondisyona sahip. Kontrol ve takip yeteneği güçlü, sorumluluk bilinci yüksek. Dış görünümüne önem veren, temsil yeteneği güçlü. Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı