ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.cekok.com.tr 

ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.1953 yılında narenciye üreticisi olarak ticari faaliyetine başlayan Çekok Grup, her geçen yıl narenciye bahçelerine yenilerini ekleyerek üretim kapasitesini arttırdı ve 1982 yılında ikinci kuşağın katılımıyla grup şirketlerini oluşturarak dünyadaki pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.

İzmit’te 30.000 metrekare alan üzerine kurulu ileri teknoloji ile donatılmış Çekok Entegre Tarım Tesislerinin  yıllık üretim miktarları 2004'te 65.000 ton ve 2005'te 70.000 ton olarak gerçekleşti.

Türk ekonomisinin geleceğinin tarımsal kalkınmadan geçtiğine inanan Çekok Grubu , bu anlayışa paralel olarak iç pazara verdiği önemin yanında ihracatta da aktif bir rol oynamakta. Üretimde verimliliği ilke edinen firma, gerekli kalite standartlarına uyan ülke bahçelerinde yetişen narenciye çeşitlerini komşu  ülkelere ve Batı Avrupa ülkelerine ihraç ederek ulusal ekonomiye ciddi oranlarda katma değer sağlamaktadır.

Bütün bunların yanısıra Çekok Grup, Muz ve çeşitli Egzotik Meyvelerin ithalatıyla müşterilerine dünya tatlarını sunuyor. Grup, müşterilerine daha kaliteli, raf ömrü uzun, daha lezzetli Muzlar sunabilmek ve rakiplerinin bir adım daha önüne geçmek  adına olgunlaştırma/sarartma hatalarını önleyen bilgisayarlı, tam otomatik teknolojiyle tesisini yeniledi.

Çekok grup, son yıllarda, giderek artan iç ve dış talebe zamanında cevap verebilmek amacıyla kendi lojistik grubunu kurma yoluna gitti ve kendi frigo TIR filosunu oluşturdu. Böylece Grup, ürün yelpazesinde bulunan tüm mamülleri bahçe tazeliğinde müşterilerine ulaştırabilmekte ve Lojistik destek departmanı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Müdürü Antalya, İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satınalma MüdürüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun Satınalma alanında yöneticilik konusunda en az 8 yıl deneyime sahip Hızlı tüketim ve gıda sektöründe tecrübeli olan, tercihen zirai satınalma deneyimi olan. İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Tedarikçi ilişkileri yönetiminde başarılı, müzakere yeteneği gelişmiş. Maliyet düşürme konusunda başarı sağlayabilen SAP kullanabilen  ve raporlamalardaki verileri doğru analiz edebilecek Liderlik becerileri güçlü, ekip yönetimi ve denetleme konularında yetenekli. Etkin zaman yönetimi olan ve sonuç odaklı çalışan Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Kocaeli, İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Güvenlik GörevlisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İstanbul Tuzla'da bulunan Genel Müdürlük bünyesinde Merkezi Güvenlik Biriminde oluşturulacak kendi Güvenlik kadromuzda görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlisi aranmaktadır. Silahlı, silahsız ‘’Özel Güvenlik’’ kartına sahip. Yeterli fiziki kondisyona sahip. Kontrol ve takip yeteneği güçlü, sorumluluk bilinci yüksek. Dış görünümüne önem veren, temsil yeteneği güçlü. Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fabrika Müdürü Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Fabrika MüdürüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya’da faaliyet gösteren yaş sebze - meyve paketleme işletmesinde istihdam edilmek üzere;  Üniversitelerin Endüstri, İşletme veya  Gıda mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen en az 10 yıl yaş sebze - meyve / Gıda sektöründe deneyimli ve yöneticilik yapmış, Lider yönetici vasıfları olan, ekip yönetimi, koordinasyon ve çalışanları motive etmede yetkinlik sahibi, Yenilikçi, yaratıcı, çözüm odaklı, analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip İletişim yeteneği güçlü, insan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Tercihen SAP Programına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Muhasebe Personeli İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Lojistik Muhasebe PersoneliÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli. İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Yasal mevzuat hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen, (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aşçı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
AşçıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya fabrikasının yemekhane bölümünde görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.  Toplu yemek sektöründe en az 3 yıl deneyimli. Belirlenen menüler doğrultusunda yemekleri yapabilecek. Hijyen kurallarına dikkat eden ve temizliğe önem veren, İşinde titiz, disiplinli ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Kişisel temizliğine önem gösteren Tertipli ve düzenli çalışma prensibi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
İnsan Kaynakları ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İstanbul Tuzla' da bulunan Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Departmanın Puantaj biriminde görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Elemanı aranmaktadır.  İnsan Kaynaklarının bordrolama ve puantaj bölümlerinde en az 2 yıl deneyimi olan Puantaj alma, işçi hesapları tutma ve takip etme konusunda tecrübeli. Tercihen Sap programını bilen ve MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda bilgili ve duyarlı, İletişim becerileri yüksek, insan ilişkilerinde başarılı. Yeniliklere ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen. Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Filo Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Lojistik Filo Yöneticisi/YönetmeniÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İstanbul Tuzla’da bulunan Genel Müdürlük bünyesinde bulunan Merkez Lojistik Biriminde görevlendirilmek üzere Lojistik Filo Yöneticisi pozisyonu için takım arkadaşları aramaktayız.  Tercihen Lojistik bölümlerinden mezun. Lojistik filo operasyonları yönetiminde en az 3 yıl deneyimli. Ekip çalışmasına yatkın, kendisine bağlı çalışanları sevk ve idare edebilecek liderlik vasıflarına sahip, Takip yeteneği yüksek, inisiyatif ve karar alma yetkinliğine sahip Yoğun ve dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Tercihen SAP programını bilen, MS Office uygulamalarına hakim. İletişim yeteneği güçlü, insan ilişkileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Sayım Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Stok Sayım ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya fabrikasında görevlendirilmek üzere Stok Sayım Elemanı aranmaktadır. En az lise mezunu. Analitik düşünme yeteneğine sahip. Sistematik bir şekilde sayım ve kontrol yapabilecek. Planlama ve problem çözme yeteneği gelişmiş. Takipçi ve sonuç odaklı İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kantar Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kantar ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya fabrikasında görevlendirilmek üzere Kantar Elemanı aranmaktadır. Tercihen en az lise mezunu. Bilgisayar kullanabilen. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışmayı prensip edinen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Güvenlik GörevlisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya fabrikasında görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlisi pozisyonu için takım arkadaşları alınacaktır. En az lise mezunu Silahlı, Silahsız özel güvenlik kartına sahip. Yeterli fiziki kondisyona sahip. Kontrol ve takip yeteneği güçlü, sorumluluk bilinci yüksek. Dış görünümüne önem veren, temsil yeteneği güçlü. Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üretim ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya fabrikasında Üretim Hattında görevlendirilmek üzere Narenciye İşleme Sorumlusu aranmaktadır.  Üretim hattında çalışabilecek fiziki yeterliliğe sahip. Narenciye sektöründe deneyimi olan Dikkatli, titiz ve düzenli çalışabilen. Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Forklift OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya fabrikasında görevlendirilmek üzere Forklift Operatörü aranmaktadır.  Tercihen lise mezunu, G sınıfı forklift sürücü belgesi olan. Forklift Operatörü olarak en az 2 yıl deneyime sahip. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli, hızlı ve pratik çalışabilen. Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Sevkiyat ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.  En az Lise veya Ön Lisans Mezunu Sevkiyat konusunda en az 1 yıl tecrübeli Depo, stok ve sevkiyat konularında deneyimli Tercihen SAP Programını kullanabilen, MS Office programlarına hakim Dikkatli, disiplinli çalışan ve takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi, problem çözme yeteneği gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kutu Kurma Operatörü Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kutu Kurma OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Paketleme Bölümünde görevlendirilmek üzere Kutu Kurma Operatörü aranmaktadır.  Teknik, Endüstri Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerden mezun. Tercihen Gıda Paketleme Makinalarında çalışmış. Teknik ve mekanik konularda ilgisi ve becerisi olan. Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek. Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Dinamik ve enerjisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fileleme Makine Operatörü Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Fileleme Makine OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Paketleme Bölümünde görevlendirilmek üzere Fileleme Makine Operatörü aranmaktadır.  Teknik, Endüstri Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerden mezun. Tercihen Gıda Paketleme Makinalarında çalışmış. Teknik ve mekanik konularda ilgisi ve becerisi olan. Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek. Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Dinamik ve enerjisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Vardiya Sorumlusu Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üretim Vardiya SorumlusuÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Üretim Vardiya Sorumlusu aranmaktadır.  En az Lise mezunu Tercihen yaş sebze meyve sektöründe deneyimi olan. Üretim bantları ve hatlarında iş deneyimi olan. MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP Programını kullanmış. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Sorumluluk sahibi ve insiyatif alabilen. Ekip çalışmasına yatkın, disiplinli çalışabilen. Erkek adayları için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yöneticisi/Yönetmeni Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Kontrol Yöneticisi/YönetmeniÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya’da bulunan fabrikasında görevlendirilmek üzere Kalite Kontrol Yöneticisi aranmaktadır.  Üniversitelerin Gıda veya Ziraat ile ilgili bölümlerinden mezun. Kalite yönetim sistemleri ve yaş sebze meyve sektöründe en az 2 yıl deneyimli. İyi tarım uygulamaları, Globalgap, İSO 9001, İSO 22000 belge ve takip sürecini yönetebilecek. Tercihen SAP kullanmasını bilen. MS Office uygulamalarına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve titiz çalışabilen. Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Depo SorumlusuÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Depo Sorumlusu aranmaktadır.  En az Lise veya Ön Lisans mezunu Depo yönetimi ve stok yönetimi konularında en az 3 yıl tecrübeli Yönetim, planlama, ve organizasyon yeteneği gelişmiş Tercihen SAP Programını kullanmasını bilen. MS Office programlarına hakim, Dikkatli, disiplinli ve özenli çalışma konusunda hassas. Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü Sorumluluk bilinci yüksek. Askerlik hizmetiyle ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Puantör Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
PuantörÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında İnsan Kaynakları Departmanında görevlendirilmek üzere Puantör aranmaktadır.  İnsan Kaynaklarının bordrolama ve puantaj bölümlerinde en az 2 yıllık deneyimi olan, Temel İş Mevzuatı ve SGK Mevzuatına hakim, İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda bilgili ve duyarlı olması Tercihen SAP Programı kullanmış. MS Office uygulamalarına hakim Yazılı ve sözlü iletişim becerisi iyi düzeyde Raporlama tecrübesi olan, Dinamik bir yapıda ve çözüm odaklı çalışabilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Sarf Sorumlusu Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
SAP Sarf SorumlusuÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
ÇEKOK Grubu’nun Antalya fabrikasında görevlendirilmek üzere SAP Sarf Sorumlusu aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölülerinden mezun SAP projelerinde aktif görev almış, Analitik düşünebilen ve problem çözme becerisine sahip Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Lojistik Yöneticisi/YönetmeniÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Tuzla'da bulunan Merkezi Lojistik Operasyon Biriminde görevlendirilmek üzere; Lojistik yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Depo, Lojistik operasyonları ve ekip yönetimi deneyimi olan. Yoğun ve dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek. Vardiyalı olarak gece/gündüz çalışabilecek. İletişim yeteneği gelişmiş, sorumluluk sahibi, analitik düşünce yapısına sahip Ofis programlarını etkin kullanabilen Tercihen SAP Programı kullanabilen. B sınıfı ve üstü ehliyeti olan Askerlik görevini tamamlamış Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Sorumlusu İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Bilgi İşlem SorumlusuÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi C#, ASP.Net ve MS SQL Server teknolojileri ile uygulama geliştirmiş ve web sitesi projelerinde görev almış. Nesne yönelimli, çok katmanlı dağınık yazılım mimarisi ve tasarım desenleri hakkında bilgi ve deneyimli İyi derecede MS SQL bilgisine sahip MS SQL veri tabanı tasarımı ve sorgulama konusunda bilgisi olan Active Directory Domain yapısını yönetebilecek. İyi seviyede HTML ve CSS bilgisi olan. Tercihen SAP bilgisi olan. Orta derecede teknik İngilizce okuma ve yazma bilgisi İşinde gereken yeni teknolojileri ve teknikleri araştırmaya, öğrenmeye ve kullanmaya istekli, Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İstanbul Tuzla'daki Genel Müdürlüğünde Üst Düzey Yönetici Asistanı olarak görevlendirilmek üzere;•    Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,•    İyi derecede İngilizce bilen ve aktif kullanabilen•    En az 5 yıl Üst Düzey Yönetici Asistanlığı deneyimi olan•    MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•    Çözüm odaklı, araştırmacı, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş•    Stres toleransı yüksek, zamanı etkin kullanabilen•    Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün•    Organizasyon, planlama ve iş takibi becerilerine sahip•    Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünümüne önem veren•    Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek •    İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.Üst Düzey Yönetici Asistanı çalışma arkadaşı aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satınalma UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Genel Müdürlük bünyesinde bulunan Merkezi Satınalma Biriminde görevlendirilmek üzere Satınalma Uzmanı  aramaktayız; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma sözleşmeleri hazırlanması ve yönetimi konularında deneyimli, Malzeme ve hizmet satınalma süreçleri konusunda tecrübeli, Veri analiz yeteneği gelşmiş, analitik raporlama konularına yatkın, Tedarik Zinciri Yönetim Sistemi bilgisine sahip, ERP tecrübesi olan, (Tercihen SAP)  Etkin iletişim becerisine sahip , müzakere becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünebilme ve problem çözme becerilerine sahip, Sorumluluk alabilecek, sonuç ve süreç odaklı çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Elemanı Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Sevkiyat ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
En az lise mezunu, Sevkiyat süreçleri konusunda deneyimli MS Ofis programlarına hakim, tercihen SAP deneyimi olan, İş takibi ve koordinasyon becerilerine sahip. Ekip çalışmasına yatkın, gece vardiyasında çalışabilecek. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli ve sistemli çalışan. Mersin’de ikamat eden.(Tercihen Tece-Çeşmeli mevkiinde) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı