ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.cekok.com.tr 

ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.1953 yılında narenciye üreticisi olarak ticari faaliyetine başlayan Çekok Grup, her geçen yıl narenciye bahçelerine yenilerini ekleyerek üretim kapasitesini arttırdı ve 1982 yılında ikinci kuşağın katılımıyla grup şirketlerini oluşturarak dünyadaki pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.

İzmit’te 30.000 metrekare alan üzerine kurulu ileri teknoloji ile donatılmış Çekok Entegre Tarım Tesislerinin  yıllık üretim miktarları 2004'te 65.000 ton ve 2005'te 70.000 ton olarak gerçekleşti.

Türk ekonomisinin geleceğinin tarımsal kalkınmadan geçtiğine inanan Çekok Grubu , bu anlayışa paralel olarak iç pazara verdiği önemin yanında ihracatta da aktif bir rol oynamakta. Üretimde verimliliği ilke edinen firma, gerekli kalite standartlarına uyan ülke bahçelerinde yetişen narenciye çeşitlerini komşu  ülkelere ve Batı Avrupa ülkelerine ihraç ederek ulusal ekonomiye ciddi oranlarda katma değer sağlamaktadır.

Bütün bunların yanısıra Çekok Grup, Muz ve çeşitli Egzotik Meyvelerin ithalatıyla müşterilerine dünya tatlarını sunuyor. Grup, müşterilerine daha kaliteli, raf ömrü uzun, daha lezzetli Muzlar sunabilmek ve rakiplerinin bir adım daha önüne geçmek  adına olgunlaştırma/sarartma hatalarını önleyen bilgisayarlı, tam otomatik teknolojiyle tesisini yeniledi.

Çekok grup, son yıllarda, giderek artan iç ve dış talebe zamanında cevap verebilmek amacıyla kendi lojistik grubunu kurma yoluna gitti ve kendi frigo TIR filosunu oluşturdu. Böylece Grup, ürün yelpazesinde bulunan tüm mamülleri bahçe tazeliğinde müşterilerine ulaştırabilmekte ve Lojistik destek departmanı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi İzmir ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Güvenlik GörevlisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İzmir Fabrikasında ‘’kendi güvenlik kadromuzda’’ görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlisi aranmaktadır.Silahlı, silahsız ‘’Özel Güvenlik’’ kartına sahip. Yeterli fiziki kondisyonu olan. Kontrol ve takip yeteneği güçlü, sorumluluk bilinci yüksek. Dış görünümüne önem veren, temsil yeteneği güçlü. Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ziraat Mühendisi Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Ziraat MühendisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Yaş meyve sebze sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin Antalya Fabrikasında Kalite Güvence Departmanında görevlendirilmek üzereZiraat Mühendisi  arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun. Yaş meyve sebze sektöründe deneyimi bulunan. Ürün Giriş Kalite Kontrol, Üretim Kalite Kontrol ve Çıkış Kalite kontrol süreçlerini yönetebilecek.Araştırma geliştirmeye açık, kendini güncelleyebilen. Sorumluluk sahibi, özverili bir çalışma prensibi bulunan Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Asistanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satış AsistanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin lisans düzeyindeki ilgili bölümlerinden mezun. Satış destek, satış operasyon veya raporlama departmanlarında deneyimi olan. SAP bilen, MS Office programlarını özellikle Excell’i ileri düzeyde kullanabilen.Planlama ve organizasyon yetenekleri gelişmiş. Raporlama ve analiz becerilerine sahip Sonuç odaklı, iş takip yeteneği olan ve iş disiplinine sahip. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Amiri İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Güvenlik AmiriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
5188 Sayılı Yasa gereği, Özel Güvenlik Kimlik Kartı bulunan (Silahlı-Silahsız)En az lise tercihen MYO mezunu Güvenlik konusunda 5188 sayılı Kanuna hakim, Kurumlarla olan resmi yazışmaları ve işlemleri yürütebilecek. Tercihen TSK veya Emniyet kurumlarından emekli/ayrılmış. Risk, Kriz, Kalite ve Performans yönetimi konularında deneyimli Kontrol ve takip yeteneği güçlü, disiplinli ve sorumluluk sahibi İş takibi ve koordinasyon yetenekleri güçlü. Şirketimizi temsil edebilecek, iletişimi ve vizyonu düzgün. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hal Katibi (Ön Muhasebe) Konya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Hal Katibi (Ön Muhasebe)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Konya sebze meyve halinde bulunan şubemizde görevlendirilmek üzere Hal Katibi(Ön Muhasebe Elemanı) aramaktayız.En az Lise, tercihen MYO mezunu. Tercihen hal katipliğinde en az 2 yıl deneyimli. Ön muhasebe bilgisi olan. Gece çalışmasında engeli olmayan İyi derecede Ms Office programlarını kullanabilen, tercihen SAP bilen. İletişim yönü kuvvetli, çözüm odaklı. Prezantabl, dürüst, disiplinli ve pratik Takım çalışmasına yatkın. B sınıfı sürücü ehliyeti olan. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hal Katibi (Ön Muhasebe) Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Hal Katibi (Ön Muhasebe)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya sebze meyve halinde bulunan şubemizde görevlendirilmek üzere Hal Katibi(Ön Muhasebe Elemanı) aramaktayız.En az Lise, tercihen MYO mezunu. Tercihen hal katipliğinde en az 2 yıl deneyimli. Ön muhasebe bilgisi olan. Gece çalışmasında engeli olmayan İyi derecede Ms Office programlarını kullanabilen, tercihen SAP bilen. İletişim yönü kuvvetli, çözüm odaklı. Prezantabl, dürüst, disiplinli ve pratik Takım çalışmasına yatkın. B sınıfı sürücü ehliyeti olan. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Kantar Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
İç Kantar ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere İç Kantar Elemanı aranmaktadır.Tercihen en az lise mezunu. Vardiyalı ve gece çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışmayı prensip edinen. Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi İşlem Destek Uzmanı Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Bilgi İşlem Destek UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin Fabrikasında görevlendirilmek üzere Bilgi İşlem Destek Uzmanı  aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Bilgi Teknolojileri sektöründe en az 3 yıl deneyimi bulunan.                    Modem, Access Point, Switch, Güvenlik Kamerası ve IP telefon konfigürasyonu ve desteği konusunda deneyim sahibi.TCP/IP, Network, LAN, WAN konularında bilgi sahibi, Microsoft Windows İşletim sistemleri, Active Directory, network ve kablolama, PC donanım alanlarında bilgi sahibi.Tercihen SAP bilgisi olan. Teknolojik gelişmeleri takip eden, kendini geliştirmeye açık. Vizyon ve mesleki bilgi becerisini şirketimizin gelişmesine aktaracak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknikeri İzmir ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Güvence TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İzmir fabrikasında görevlendirilmek üzere Kalite Güvence Teknikerleri  aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin Ziraat veya Gıda bölümlerinden mezun Taze meyve sebze sektöründe deneyimi bulunan Kalite kontrol sistemleri ve ürün son kontrol sürecini bilen. Vardiyalı çalışma düzenine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. MS Ofis uygulamalarına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Elemanı (Hal Satış Elemanı) Konya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satış Elemanı (Hal Satış Elemanı)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Konya sebze meyve halinde görevlendirilmek üzere Hal Satış Elemanı  aranmaktadır.En az 5 yıl yaş sebze meyve sektöründe satış tecrübesi bulunan Satış yeteneği ve ikna kabiliyeti bulunan. Hal çalışma saatlerine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İş disiplini ve takip yeteneği olan, dinamik, girişken. Temsil yönü kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, iletişimi düzgün Tercihen bilgisayar kullanımına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Temizlik GörevlisiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlük Ofisinin temizlik hizmetlerinde görevlendirilmek üzereTemizlik Görevlisi  alınacaktır.Daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış. İşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı. Sorumlu olduğu alanlarda düzeni ve temizliği sağlayabilecek Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek. Kişisel bakımına dikkat eden. Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (HAL SATIŞ SORUMLUSU) Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satış Sorumlusu (HAL SATIŞ SORUMLUSU)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Antalya sebze meyve halinde görevlendirilmek üzere Hal Satış Sorumlusu aranmaktadır.En az 5 yıl yaş sebze meyve sektöründe satış tecrübesi bulunan Satış yeteneği ve ikna kabiliyeti bulunan. Hal çalışma saatlerine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İş disiplini ve takip yeteneği olan, dinamik, girişken. İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, temsil yeteneği olan. Tercihen bilgisayar kullanımına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sevkiyat Elemanı Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Depo Sevkiyat ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Fabrikasında görevlendirilmek üzere Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.Sevkiyat konusunda en az 2 yıl deneyimli Dikkatli, disiplinli çalışan ve takım çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışabilecek. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tır Şoförü Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tır ŞoförüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin Lojistik Operasyon biriminde görevlendirilmek üzere Tır Şoförleri alınacaktır.Tır şoförlüğünde en az 3 yıl deneyimi olan. Tercihen frigorifik araç kullanımında deneyimli. D, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip. Dikkatli ve sorumluluk sahibi. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Şefi İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Muhasebe ŞefiÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere Muhasebe Şefi aranmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezunGenel muhasebe konusunda en az 5 yıl iş deneyimi bulunan. Sorumlu olduğu birimlere zamanında ve eksiksiz raporlama yapabilecek Bilanço gelir tablosu ve tüm beyannameleri eksiksiz hazırlayabilecek Mali mevzuat ve tek düzen hesap planına vakıf SAP, MS Office uygulamalarına hakim. Ekip yönetimi tecrübesi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli Temsil yeteneği olan ve etkin iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Yönetici AsistanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.Üniversitelerin en az ön lisans veya tercihen lisans programlarından mezun Yönetici Asistanlığı pozisyonunda deneyimli. Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün. Temsil kabiliyeti yüksek, dış görünümüne önem veren Zaman yönetimi konusunda duyarlı ve başarılı. Stres yönetimi konusunda kendisini geliştirmiş. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknikeri Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Güvence TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya fabrikasında görevlendirilmek üzere Kalite Güvence Teknikeri aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin Ziraat veya Gıda bölümlerinden mezun Taze meyve sebsze sektöründe deneyimi bulunan Kalite kontrol sistemleri ve ürün son kontrol sürecini bilen. Vardiyalı çalışma düzenine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. MS Ofis uygulamalarına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı