ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.cekok.com.tr 

ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.1953 yılında narenciye üreticisi olarak ticari faaliyetine başlayan Çekok Grup, her geçen yıl narenciye bahçelerine yenilerini ekleyerek üretim kapasitesini arttırdı ve 1982 yılında ikinci kuşağın katılımıyla grup şirketlerini oluşturarak dünyadaki pazarındaki yerini sağlamlaştırdı.

İzmit’te 30.000 metrekare alan üzerine kurulu ileri teknoloji ile donatılmış Çekok Entegre Tarım Tesislerinin  yıllık üretim miktarları 2004'te 65.000 ton ve 2005'te 70.000 ton olarak gerçekleşti.

Türk ekonomisinin geleceğinin tarımsal kalkınmadan geçtiğine inanan Çekok Grubu , bu anlayışa paralel olarak iç pazara verdiği önemin yanında ihracatta da aktif bir rol oynamakta. Üretimde verimliliği ilke edinen firma, gerekli kalite standartlarına uyan ülke bahçelerinde yetişen narenciye çeşitlerini komşu  ülkelere ve Batı Avrupa ülkelerine ihraç ederek ulusal ekonomiye ciddi oranlarda katma değer sağlamaktadır.

Bütün bunların yanısıra Çekok Grup, Muz ve çeşitli Egzotik Meyvelerin ithalatıyla müşterilerine dünya tatlarını sunuyor. Grup, müşterilerine daha kaliteli, raf ömrü uzun, daha lezzetli Muzlar sunabilmek ve rakiplerinin bir adım daha önüne geçmek  adına olgunlaştırma/sarartma hatalarını önleyen bilgisayarlı, tam otomatik teknolojiyle tesisini yeniledi.

Çekok grup, son yıllarda, giderek artan iç ve dış talebe zamanında cevap verebilmek amacıyla kendi lojistik grubunu kurma yoluna gitti ve kendi frigo TIR filosunu oluşturdu. Böylece Grup, ürün yelpazesinde bulunan tüm mamülleri bahçe tazeliğinde müşterilerine ulaştırabilmekte ve Lojistik destek departmanı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Operatörü Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Makine OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Gurubumuzun Antalya fabrikasında görevlendirilmek üzere Makine Operatörleri aranmaktadır.En az Teknik veya Endüstri Meslek Liselerinden mezun Teknik kabiliyeti olan, kalite bilincine sahip. Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Askerlik görevini tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Operatörü İzmir ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Makine OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Gurubumuzun İzmir fabrikasında görevlendirilmek üzere Makine Operatörleri aranmaktadır.En az Teknik veya Endüstri Meslek Liselerinden mezun Teknik kabiliyeti olan, kalite bilincine sahip. Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Askerlik görevini tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Operatörü Mersin ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Makine OperatörüÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Gurubumuzun Mersin fabrikasında görevlendirilmek üzere Makine Operatörleri aranmaktadır.En az Teknik veya Endüstri Meslek Liselerinden mezun Teknik kabiliyeti olan, kalite bilincine sahip. Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Askerlik görevini tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnşaat Teknikeri İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
İnşaat TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Üniversitelerin İnşaat bölümlerinden mezun. Alanında en az 5 yıl tecrübeli İnşaat yapı malzemeleri uygulamalarına hakim. Bakım, onarım ve tadilat konularında deneyimli. İş takibi yapabilecek, raporlama ve analiz yapabilecek Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen. Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknikeri Antalya, Mersin... ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Güvence TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Mersin, Antalya ve İzmir fabrikalarında görevlendirilmek üzere Kalite Güvence Teknikerleri aranmaktadır.Tercihen üniversitelerin Ziraat veya Gıda bölümlerinden mezun Narenciye ve yaş meyve sebze, ürünlerinde deneyim sahibi. Kalite kontrol sistemleri ve ürün son kontrol sürecini bilen. Vardiyalı çalışma düzenine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. MS Ofis uygulamalarına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
SekreterÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Sekreterya veya resepsiyon pozisyonlarında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün. Dış görünümüne önem veren, temsil yeteneği olan. Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş. Dinamik, dikkatli, özenli ve sistemli çalışma alışkanlığı bulunan. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Faks, fotokopi, yazıcı, tarayıcı, telefon santrali gibi ofis araçlarının kullanımına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Mekanik TeknisyeniÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İstanbul Tuzla Fabrikasında görevlendirilmek üzere Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.Meslek Liseleri / Meslek Yüksek Okulu, Elektrik, Elektronik, Endüstriyel Otomasyon Bölümlerinden mezunOtomasyon makine aksamlarının ve sistemlerinin, arıza tespiti, tamiri ve bakımlarını yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahipTercihen gıda veya tarım sektöründe Elektrik & Bakım bölümünde en az 2 yıl deneyimli.Takım çalışmasına uygun, verilecek görevleri eksiksiz yerine getirebilecek Askerliğini hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hal Katibi (Ön Muhasebe) Antalya ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Hal Katibi (Ön Muhasebe)ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Antalya Halinde bulunan hal satış şubemizde görevlendirilmek üzereHal Katibi(Ön Muhasebe Elemanı) aramaktayız. En az Lise, tercihen MYO mezunu. Tercihen hal katipliğinde en az 2 yıl deneyimli. Ön muhasebe bilgisi olan. Gece çalışmasında engeli olmayan İyi derecede Ms Office programlarını kullanabilen, tercihen SAP bilen. İletişim yönü kuvvetli, çözüm odaklı. Prezantabl, dürüst, disiplinli ve pratik Takım çalışmasına yatkın. B sınıfı sürücü ehliyeti olan. Askerliğini hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Satış Pazarlama UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Uzmanı alınacaktır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Taze meyve-sebze sektöründe satış deneyimi bulunan. Müşteri memnuniyetine önem veren, çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş.Şirket değerlerimizi temsil edebilecek, yenilikçi,  enerjisi ve motivasyonu yüksek,İletişim becerileri, müzakere yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek. Planlama ve organizasyon becerisine sahip Disiplinli ve hedeflerle çalışma düzenine uyum sağlayabilecek. Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen. Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Yönetim Uzmanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Filo Yönetim UzmanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Lojistik Operasyon merkezinde görevlendirilmek üzere Filo Yönetim Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Araç filo yönetimi konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen. Takip yeteneği yüksek, dikkatli ve araştırmacı. Sorumluluk sahibi, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, tercihen SAP kullanmış. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Genel Muhasebe ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel Muhasbe alanında en az 3 yıl deneyim sahibi. Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, analitik düşünebilen Sorumluluk sahibi, dikkatli ve özenli. MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP kullanabilen. Tempolu ve dinamik bir çalışma ortamında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknikeri İzmir ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Elektrik Bakım TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun İzmir Fabrikasında görevlendirilmek üzere Elektrik Tekniker/Teknisyeni aranmaktadır.Meslek Liseleri / Meslek Yüksek Okulu, Elektrik, Elektronik, Endüstriyel Otomasyon Bölümlerinden mezunOtomasyon makine aksamlarının ve sistemlerinin, arıza tespiti, tamiri ve bakımlarını yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahipTercihen gıda veya tarım sektöründe Elektrik & Bakım bölümünde en az 2 yıl deneyimli.Takım çalışmasına uygun, verilecek görevleri eksiksiz yerine getirebilecek Askerliğini hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknikeri İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Kalite Güvence TeknikeriÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Ziraat veya Gıda bölümlerinden mezun Narenciye ve yaş meyve sebze, ürünlerinde deneyim sahibi. Kalite kontrol sistemleri ve ürün son kontrol sürecini bilen. Vardiyalı çalışma düzenine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. MS Ofis uygulamalarına hakim. Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Paketleme Elemanı İstanbul(Asya) ÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Paketleme ElemanıÇEKOK GIDA SAN. ve TİC.A.Ş.
Grubumuzun taze meyve sebze sektöründe faaliyet gösteren fabrikasında görevlendirilmek üzere Paketleme Elemanları alınacaktır.Yaş meyve ve sebze sektöründe tecrübesi olan. Kişisel bakımına ve temizliğine önem veren. Üretim hattında veya paketleme hattında çalışmış. Düzenli, disiplinli, titiz ve dikkatli. Ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı