Çelebi Holding 

Şirket Bilgileri

www.celebi.com.tr

ÇELEBİ HOLDİNG
 

   

Çelebi Grubu

KURULUŞUNDAN BERİ TAŞIDIĞI ÖNCÜ KİMLİĞİ İLE İLERİYE DÖNÜK, UZUN VADELİ VİZYONU, ÇELEBİ HOLDİNG'İ SADECE ULUSAL PAZARINDA DEĞİL, ULUSLARARASI ARENADA DA SAYGIN VE GÜVENİLİR BİR İŞ ORTAĞI POZİSYONUNA TAŞIMIŞTIR.

Çelebi Hava Servisi'nin 1958 yılında faaliyete geçmesi ile temelleri atılan Çelebi Grubu, hızlı ve güçlü bir biçimde büyüyen şirketlerinin kurumsal bir çatı altında toplanması amacıyla,1995 yılında holdingleşmiş ve Çelebi Holding kurulmuştur.

Çelebi Holding'in temel amacı ve yükümlülüğü, şemsiyesi altında faaliyet gösteren tüm şirketlerinin mali ve idari fonksiyonlarını koordine etmek, yatırımlarını yönlendirmek, uygulama ve maliyet alanlarında standartlar oluşturmak, kurumsal strateji ve politikalar belirleyerek bunları Grup şirketlerine yaymak ve yerleştirmektir.

Çelebi Holding sürekli değişim ve gelişim gösteren iş dünyasının bir parçası olarak çalışmalarında yenilikçi bir yaklaşım benimsemiştir. Kuruluşundan beri taşıdığı öncü kimliği, ileriye dönük, uzun vadeli vizyonu, sağlam mali yapısı, çeşitlendirilmiş iş modelleri Çelebi Holding'i sadece ulusal pazarında değil, uluslararası arenada da saygın ve güvenilir bir iş ortağı pozisyonuna taşımıştır.

Her biri sektörünün güçlü isimleri arasında yer alan Çelebi Holding şirketleri, Havacılık, Denizcilik, Güvenlik, Turizm&Taşımacılık ve Gıda sektörlerinde, birçok farklı alanda hizmet vermektedir.

Çelebi Holding Sektörel Yapı

HAVACILIK

 • Yer Hizmetleri
  • Çelebi Hava Servisi A.Ş. (Türkiye) www.celebihandling.com.tr
  • Çelebi Ground Handling Hungary Ltd. (Macaristan) www.celebi.hu
  • Çelebi NAS Airport Services India Pvt. Ltd. (Mumbai-Hindistan)
  • Brüksel South Charleroi Airport (Belçika)
  • Çelebi Ground Handling Services (Delhi-Hindistan)
 • Kargo & Antrepo
  • Çelebi Kargo&Antrepo (Türkiye) www.celebihandling.com.tr
  • Çelebi Delhi Cargo Management India Pvt. Ltd. (Delhi-Hindistan)
  • Çelebi Cargo GmbH (Frankfurt-Almanya)

DENİZCİLİK

GÜVENLİK

 • Çelebi Güvenlik Sistemleri ve Danışmanlık A.Ş.

TURİZM VE TAŞIMACILIK

GIDA

 

 

 

Çelebi Group

Çelebi Holding is a respected and trusted business partner not just in its national market but in the international arena as well.

The foundations of the Çelebi Group were laid in 1958 when Çelebi Ground Handling became operational. New companies were added to the group over the years and in 1995 Çelebi Holding was set up to bring them all under a single corporate roof.

Çelebi Holding's primary objectives and responsibilities consist of coordinating all of the financial and administrative functions of the companies operating under its umbrella, directing investments, developing and implementing standardÇelebi Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Müdür (Antalya) Antalya Çelebi Hava Servisi AŞ.
Teknik Müdür (Antalya)Çelebi Hava Servisi AŞ.
Şirketimizin Antalya İstasyonunda görevlendirilmek üzere; aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Müdür" aramaktayız.   Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, İlgili alanda en az 7 yıl deneyimi olan, tercihen Otomotiv / iş makinaları sektörlerinde çalışmış, Hizmet sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl yöneticilik deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP veya benzeri yazılım modüllerini kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt içi seyahat engeli olmayan, Antalya’da ikamet eden veya edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Control Assistant Manager İstanbul(Asya) Çelebi Havacılık Holding
Financial Control Assistant ManagerÇelebi Havacılık Holding
BA degree in business administration, economics or finance from a reputable university. Minimum 6 years of relevant experience in a corporate and international environment Proven understanding and application of financial controlling and reporting systems Audit experience is a plus Very good knowledge in Turkish GAAP and IFRS/tax Good written and verbal communication skills in English Hyperion and SAP experience is an asset  Strong analytical and communication skills, ability to find actionable, pragmatic solutions for day-to-day problems Teamwork oriented with good communication and interpersonal skills Analytical thinking ability with strong planning and organizational skills Self motivated and result oriented No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyer Memur İstanbul(Asya) Çelebi Havacılık Holding
İnsan Kaynakları Stajyer MemurÇelebi Havacılık Holding
Şirketlerimizden Çelebi Havacılık Holding için; İnsan Kaynakları departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "Stajyer Memur" aramaktayız. Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden yeni mezun olmuş ya da öğrenci, Tam zamanlı olarak haftanın 5 günü staja devam edebilecek,6 ay dönemsel, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Kendini geliştirmeye istekli, Çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Çelebi Havacılık Holding
İnsan Kaynakları StajyeriÇelebi Havacılık Holding
İnsan Kaynakları StajyeriÇelebi Havacılık Holding İnsan Kaynakları Departmanında Görevlendirilmek Üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinde Lisans yada yüksek lisans eğitimini sürdüren, İletişimi kuvvetli,kendini İnsan Kaynakları alanında geliştirmeye istekli, Sigortasını okulunun karşıladığı, İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Haftanın en az 3 günü tam zamanlı ve 6 aya kadar uzun dönemli staja devam edebilecek,İnsan Kaynakları stajyer arayışımız bulunmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı