Çelebi Holding 

Şirket Bilgileri

www.celebi.com.tr

ÇELEBİ HOLDİNG
 

   

Çelebi Grubu

KURULUŞUNDAN BERİ TAŞIDIĞI ÖNCÜ KİMLİĞİ İLE İLERİYE DÖNÜK, UZUN VADELİ VİZYONU, ÇELEBİ HOLDİNG'İ SADECE ULUSAL PAZARINDA DEĞİL, ULUSLARARASI ARENADA DA SAYGIN VE GÜVENİLİR BİR İŞ ORTAĞI POZİSYONUNA TAŞIMIŞTIR.

Çelebi Hava Servisi'nin 1958 yılında faaliyete geçmesi ile temelleri atılan Çelebi Grubu, hızlı ve güçlü bir biçimde büyüyen şirketlerinin kurumsal bir çatı altında toplanması amacıyla,1995 yılında holdingleşmiş ve Çelebi Holding kurulmuştur.

Çelebi Holding'in temel amacı ve yükümlülüğü, şemsiyesi altında faaliyet gösteren tüm şirketlerinin mali ve idari fonksiyonlarını koordine etmek, yatırımlarını yönlendirmek, uygulama ve maliyet alanlarında standartlar oluşturmak, kurumsal strateji ve politikalar belirleyerek bunları Grup şirketlerine yaymak ve yerleştirmektir.

Çelebi Holding sürekli değişim ve gelişim gösteren iş dünyasının bir parçası olarak çalışmalarında yenilikçi bir yaklaşım benimsemiştir. Kuruluşundan beri taşıdığı öncü kimliği, ileriye dönük, uzun vadeli vizyonu, sağlam mali yapısı, çeşitlendirilmiş iş modelleri Çelebi Holding'i sadece ulusal pazarında değil, uluslararası arenada da saygın ve güvenilir bir iş ortağı pozisyonuna taşımıştır.

Her biri sektörünün güçlü isimleri arasında yer alan Çelebi Holding şirketleri, Havacılık, Denizcilik, Güvenlik, Turizm&Taşımacılık ve Gıda sektörlerinde, birçok farklı alanda hizmet vermektedir.

Çelebi Holding Sektörel Yapı

HAVACILIK

 • Yer Hizmetleri
  • Çelebi Hava Servisi A.Ş. (Türkiye) www.celebihandling.com.tr
  • Çelebi Ground Handling Hungary Ltd. (Macaristan) www.celebi.hu
  • Çelebi NAS Airport Services India Pvt. Ltd. (Mumbai-Hindistan)
  • Brüksel South Charleroi Airport (Belçika)
  • Çelebi Ground Handling Services (Delhi-Hindistan)
 • Kargo & Antrepo
  • Çelebi Kargo&Antrepo (Türkiye) www.celebihandling.com.tr
  • Çelebi Delhi Cargo Management India Pvt. Ltd. (Delhi-Hindistan)
  • Çelebi Cargo GmbH (Frankfurt-Almanya)

DENİZCİLİK

GÜVENLİK

 • Çelebi Güvenlik Sistemleri ve Danışmanlık A.Ş.

TURİZM VE TAŞIMACILIK

GIDA

 

 

 

Çelebi Group

Çelebi Holding is a respected and trusted business partner not just in its national market but in the international arena as well.

The foundations of the Çelebi Group were laid in 1958 when Çelebi Ground Handling became operational. New companies were added to the group over the years and in 1995 Çelebi Holding was set up to bring them all under a single corporate roof.

Çelebi Holding's primary objectives and responsibilities consist of coordinating all of the financial and administrative functions of the companies operating under its umbrella, directing investments, developing and implementing standardÇelebi Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Financial Control Assistant Manager İstanbul(Asya) Çelebi Havacılık Holding
Financial Control Assistant ManagerÇelebi Havacılık Holding
BA degree in business administration, economics or finance from a reputable university. Minimum 6 years of relevant experience in a corporate and international environment Proven understanding and application of financial controlling and reporting systems Audit experience is a plus Very good knowledge in Turkish GAAP and IFRS/tax Good written and verbal communication skills in English Hyperion and SAP experience is an asset  Strong analytical and communication skills, ability to find actionable, pragmatic solutions for day-to-day problems Teamwork oriented with good communication and interpersonal skills Analytical thinking ability with strong planning and organizational skills Self motivated and result oriented No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Quality and Process Excellence Specialist İstanbul(Asya) Çelebi Havacılık Holding
Quality and Process Excellence SpecialistÇelebi Havacılık Holding
We’re looking for  ‘’ Quality and Process Excellence Specialist  ‘’  within Çelebi Havacılık Holding A.Ş.General Qualifications: University degree preferably in Industrial Engineering Having experience at least 3 years preferably in standardization, implementation and maintenance of all policy and procedure related  to quality documentation, governance and systems. Team player Fluent spoken and written English, 2nd language is preferable Good MS Office Skills Have an experience in carrying out and development of Quality Management Systems ,  ISO 9001, ISO 14001 and OHSAS 18001 Experience with Project Management Experience in Ground Handling, Cargo Handling & Warehousing, Sales, Customer service, Service Centre environment is welcome Understanding of Çelebi product portfolio Military Service accomplished
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Ücretlendirme & Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Çelebi Hava Servisi A.Ş.
İnsan Kaynakları Ücretlendirme & Raporlama UzmanıÇelebi Hava Servisi A.Ş.
          Tercihen üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İstatistik, İşletme, İktisat, bölümlerinden mezun          Personel bütçesi, ücretlendirme&yan haklar veya bordro konularından en az birinde min.2 yıllık deneyime sahibi         Ücretlendirme ve iş değerlendirme sistemleri konusunda bilgi sahibi         Tercihen SAP HR modülünü aktif olarak kullanabilen           Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı          Analitik,  sayısal analiz ve raporlama becerilerine sahip          İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek          İyi derecede İngilizce bilen          MS Office uygulamalarına ileri düzeyde hakim (özellikle excel ve powerpoint)          Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli İnsan Kaynakları Memuru İstanbul(Avr.), ... Çelebi Havacılık Holding
Engelli İnsan Kaynakları MemuruÇelebi Havacılık Holding
Şirketlerimizden Çelebi Havacılık Holding için; İnsan Kaynakları departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "İnsan Kaynakları Memuru" aramaktayız. Enaz Lise Mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen İnsan Kaynaklarında tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Zaman yönetimini etkin uygulayabilen, Kişilerarası iletişim becerileri gelişmiş, Olumlu insan ilişkileri kurabilen ve sürdürebilen, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Kendini geliştirmeye istekli, Çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mali İşler Stajyeri İstanbul(Asya) Çelebi Hava Servisi A.Ş.
Mali İşler StajyeriÇelebi Hava Servisi A.Ş.
Çelebi Hava Servisi Mali İşler Departmanımızda staj yapmak üzere stajyer arayışımız vardır. Üniversitelerin İşletme/İktisat/Finans ve ilgili bölümlerinde okuyan, İletişimi kuvvetli, Kendini geliştirmeye istekli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Haftanın 2-5 günü tam zamanlı olarak devam edebilecek, Zorunlu stajı olan (Gönüllü staj durumunda okul tarafından sigorta yapılması gerekmektedir.) Servis ve öğle yemeği şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Çalışma yeri Ümraniye'dedir.  
Stajyer        İlan Detayı