CEVA Lojistik 

Şirket Bilgileri

http://www.cevalogistics.com 

CEVA Türkiye 

Firma Adı:                     CEVA Lojistik
Kuruluş tarihi:               Dünyada 1946, Türkiye'de 2000
Genel Müdür:                Fuat Adoran
Sermaye yapısı:            %100 yabancı
2012 Cirosu:                  Ceva Global 7,2 milyar Euro

İstihdam:                       Türkiye'de 4.500 çalışan
                                      Dünyada 49.000 çalışan

Dünyanın dördüncü büyük kontrat lojistiği firması CEVA, geniş hizmet ağının ve uzun yıllara dayanan birikiminin verdiği güçle, 170 ülkede 1.200’den fazla ofisiyle CEVA farkını iş ortaklarının ayağına götürmektedir.
 
CEVA, ulusal ve çok uluslu firmalar için dünya genelinde müşterilerine özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarını kullanarak, otomotivden lastik sanayine, elektronikten petrokimyaya, endüstriyel mamullerden hızlı tüketim ürünlerine, teknolojiden basım yayına kadar farklı pazar ve sektördeki müşterilerine uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktadır.
 
CEVA, 49.000 çalışanı ve toplam 10 milyon metrekareye ulaşan depolama alanı ile müşterilerine hizmet vermekte; dünyanın her yerine deniz, hava ve karayolu ile ulaşmaktadır.
 
CEVA Lojistik, 2000 yılından bu yana Türkiye’de uluslararası nakliyeden antrepoya, çok kullanıcılı depolamadan hafif üretime kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Şeffaf ve kaliteli dağıtım ağını 2008 yılında satın aldığı Varan Kargo ile güçlendirerek, lojistik alanındaki deneyimlerini bireysel müşterilere de aktarmaya başlamıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, 2005 yılında "Operasyonel Mükemmellik" felsefesi ışığında ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile belgelenmiş olan hizmetlerini daha da ileriye taşıyarak, 2008’de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı belgesini almaya hak kazanmıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’nü lojistik sektöründe 11 üst üste kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. “İnsana yatırım yapan kurum” kimliğini benimsemiş olan CEVA, ABD’li danışmanlık devi Hewitt Associates'in "En İyi İşyerleri" araştırmasında, 2008, 2009, 2010 yıllarında üst üste üç kez Türkiye'nin "En İyi İşyeri" seçilmenin yanı sıra, 2008 yılında Orta - Doğu Avrupa'nın da  "En İyi İşyeri" seçilmiştir. 2011 yılında ise İnsan için Sürdürülebilir Mükemmellik ödülüne layık görülmüştür. 2009 yılında PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nden Performans Yönetimi Kategorisi’nde ve Eğitim & Gelişim Yönetimi Kategorisi’nde birincilik kazanmanın gururunu yaşamaktadır. 
 

 

 

 

 


CEVA Lojistik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YAZILIM UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
YAZILIM UZMANICEVA Lojistik
Genel Müdürlük, Bilgi Teknolojileri Departmanımızda Yazılım Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlişkisel veri tabanları konusunda deneyimli, Yazılım konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede SQL, Java, .net bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Nesne tabanlı yaklaşımlara hakim adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI(DÖNEMSEL/PART-TIME) İzmir CEVA Logistics
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI(DÖNEMSEL/PART-TIME)CEVA Logistics
Ege Bölge, İzmir İnsan Kaynakları Departmanı'nda İnsan Kaynakları Elemanı pozisyonunda Dönemsel/Part-Time görev yapacak,Tercihen Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Sosyoloji, Psikoloji, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinde mezun,İnsan Kaynakları Fonksiyonları, Özlük İşleri ve Yasal Süreçler, Raporlama konularına ilgili,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Sunum ve temsil yeteneği olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  adaylar aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
OPERASYON ELEMANI Manisa CEVA Logistics
OPERASYON ELEMANICEVA Logistics
Manisa / Alaşehir'de bulunan  FTL Operasyonları'mızdaOperasyon Elemanı olarak görev alacak ,Tercihen lise mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, İletişimi güçlü, Manisa / Alaşehir'de ikamet eden, Tercihen lojistik sektöründe deneyimli  adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
NAKLİYE UZMANI Denizli CEVA Logistics
NAKLİYE UZMANICEVA Logistics
Denizli Nakliyeciler Sitesi'ndeki ofisimizde Nakliye Uzmanı olarak görev alacak,Müşteri hizmet ve hedef fiyat beklentilerine uygun araç tedariği gerçekleştirebilecek,Tercihen en az 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim,Nakliye ve piyasa bilgisi yüksek, Portföy sahibi adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FORKLİFT OPERATÖRÜ İzmir CEVA
FORKLİFT OPERATÖRÜCEVA
İzmir / Çiğli Depo Operasyonları'mızda Forklift Operatörü olarak görev alacak,İlköğretim/ Lise mezunu, Forklift operatörlük sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip,Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı Çankırı CEVA
Operasyon ElemanıCEVA
Operasyon Elemanı olarak görev alacak;Lise / Meslek Yüksekokulu mezunu, Ms Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Tercihen Taşımacılık, Nakliye, Lojistik konularında deneyimli, Takipçi ve analitik düşünebilen, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Eskişehir CEVA Lojistik
Forklift OperatörüCEVA Lojistik
Eskişehir Depo Operasyonlarımız'da Forklift Operatörü olarak görev yapacak, Tercihen lise mezunu,  Forklift sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip,  Forklift kullanma deneyimi bulunan,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KURYE Çanakkale CEVA Lojistik
KURYECEVA Lojistik
Bursa Bölgemiz, Çanakkale ili, Dağıtım Operasyonları'nda Kurye olarak görev alacak, Tercihen lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AVUKAT İstanbul(Asya) CEVA
AVUKATCEVA
Genel Müdürlük, Hukuk Departmanımızın gelişmesine bağlı olarak, · Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, · İngilizce bilgisine sahip,· Hukuk departmanlarında veya hukuk danışmanlığı firmalarında 1-3 yıl tecrübeli ya da avukatlık ruhsatını yeni almış,· MS Office programlarına hakim, · Bireysel motivasyonu, iş planlama yeteneği yüksek ve öğrenmeye açık,· Analitik düşünme yetkinliği gelişmiş, çözüm odaklı,Avukat olarak görevlendirilmek üzere adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Uzmanı Eskişehir CEVA Logistics
Operasyon UzmanıCEVA Logistics
Eskişehir  Depo Operasyonlarımız'da Operasyon Uzanımı ve Vardiya Amiri olarak görev alacak,En az lise mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON ELEMANI Manisa CEVA
OPERASYON ELEMANICEVA
Ege&Akdeniz Bölge Manisa lokasyonunda FTL OperasyonlarındaOperasyon Elemanı olarak görev alacak ,Ön Lisans mezunu , Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli Tercihen lojistik sektöründe deneyimli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Logistics
MUHASEBE UZMANICEVA Logistics
Genel Müdürlük, Mali İşler Direktörlüğü, Muhasebe Departmanımızda Muhasebe Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Genel Muhasebe alanında tecrübeli ve alanına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim (İleri seviye Excel), Analitik, sonuç ve sürekli gelişim odaklı adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK OPERASYON UZMANI Ankara CEVA Lojistik
LOJİSTİK OPERASYON UZMANICEVA Lojistik
Orta Anadolu Bölge Perakende Operasyonlarımız, Ankara lokasyonumuzda Operasyon Uzmanı olarak görev alacak, Tercihen en az önlisans mezunu, Nakliye, Lojistik , Müşteri İlişkileri konularında deneyimli MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına uygun  adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) CEVA
PLANLAMA MÜHENDİSİCEVA
Genel Müdürlük, Merkez Planlama Departmanımızda Planlama Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Mühendislik ve Fen Fakültelerinden mezun,  İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim (tercihen ileri düzeyde Excel bilgisi),  Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, organizasyon ve iletişim kabiliyeti yüksek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO İŞÇİSİ Bursa CEVA Lojistik
DEPO İŞÇİSİCEVA Lojistik
Bursa Bölge Operasyonlarımız'daDepo İşçisi olarak görev yapacak, En az ilkokul mezunu,  Takım çalışmasına yatkın,  İletişim yeteneği kuvvetli,  Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen,  Takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Müdürü Bursa CEVA
Bölge MüdürüCEVA
Bursa Bölge Kara Operasyonları Departmanı bünyesinde,Bursa Bölge Müdürü olarak görev alacak,Tercihen üniversitelerin  Sayısal Bölümlerinden mezunLojistik sektöründe operasyon yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeliMS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip yönetme ve problem çözme becerisine sahip, Süreç raporlaması konusunda bilgi sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı Bilecik CEVA Logistics
Operasyon ElemanıCEVA Logistics
BİLECİK/BOZÜYÜK FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Elemanı olarak görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SEÇ-K SİSTEMLERİ SORUMLUSU Kocaeli CEVA
SEÇ-K SİSTEMLERİ SORUMLUSUCEVA
Şirketimiz Gölcük operasyonlarında  SEÇ-K SİSTEMLERİ ( SAĞLIK - EMNİYET - ÇEVRE ve YÖNETİM ) SORUMLUSU  olarak görev alacak,Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun Entegre Yönetim Sistemi ( ISO 9001 , ISO 14001 , ISO14064 , ISO 10002 , ISO 27001 , OHSAS 18001 ) standartları hakkında bilgi sahibiISO 9001:2008 İç Denetçi sertifikası sahibi B sınıfı İSG uzmanlığı sertifikasına sahip  Tercihen 1. seviye Yangın Eğitici eğitimini almış Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip İSG ve Kalite Sistemleri konusunda en az 3 yıl tecrübeli MS office uygulamalarında ileri seviyede bilgi sahibi İletişim ve sunum becerileri güçlü İş disiplinine önem veren B sınıfı ehliyete sahip aktif olarak araç kullanabien
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı Sakarya CEVA
Operasyon ElemanıCEVA
Operasyon Elemanı olarak görev alacak;Lise / Meslek Yüksekokulu mezunu, Ms Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Tercihen Taşımacılık, Nakliye, Lojistik konularında deneyimli, Takipçi ve analitik düşünebilen, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURYE Çanakkale CEVA Lojistik
KURYECEVA Lojistik
Bursa Bölgemiz, Balıkesir ili, Balıkesir ve Edremit Dağıtım Operasyonu Şubelerinde'nda Kurye olarak görev alacak, Tercihen lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa CEVA Lojistik
Forklift OperatörüCEVA Lojistik
Bursa Dağıtım Operasyonlarımız'da Forklift Operatörü olarak görev yapacak, Tercihen lise mezunu,  Forklift sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip,  Forklift kullanma deneyimi bulunan,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
NAKLİYE UZMANI Tekirdağ CEVA Lojistik
NAKLİYE UZMANICEVA Lojistik
Çorlu’da kurulu bulunan tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikle sahip Nakliye Uzmanı aranmaktadır;Lise ya da ön lisans mezunu, Ofis programlarına hakim, Araç tedarik alanında en az 2 yıllık tecrübeye sahip,  Çorlu ve çevresinde ikamet eden, Sorun çözmeye yönelik, iletişim becerileri yüksek,  B sınıfı ehliyeti olan,  Askerlik görevini yerine getirmiş, Lojistik alanında kariyer hedefi olan, takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı Kocaeli CEVA
Planlama UzmanıCEVA
Lisans  ya da ön lisans mezunu, Ofis programlarına hakim, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Gebze, Darıca, Çayırova ve çevresinde ikamet eden, Sorun çözmeye yönelik, iletişim becerileri yüksek,  B sınıfı ehliyeti olan,  Askerlik görevini yerine getirmiş, Lojistik alanında kariyer hedefi olan, takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Uzmanı Kocaeli CEVA
Operasyon UzmanıCEVA
Operasyon Uzmanı olarak görev alacak ,En az önlisans mezunu Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli Nakliye / lojistik spot araç tedarik konusunda tecrübeli .  Kargo-Stok Takip, Müşteri, Sevkiyat, İade Lojistiği konularında deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Elemanı Kocaeli CEVA
Operasyon ElemanıCEVA
Operasyon Elemanı olarak görev alacak;Lise / Meslek Yüksekokulu mezunu, Ms Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Tercihen Taşımacılık, Nakliye, Lojistik konularında deneyimli, Takipçi ve analitik düşünebilen, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON UZMANI Antalya CEVA
OPERASYON UZMANICEVA
Ege-Akdeniz Bölge Kara Operasyonları Antalya Transfer Merkezi'ndeOperasyon Uzmanı olarak görev alacak ,En az lise mezunu , Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli Tercihen lojistik sektöründe deneyimli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI NAKLİYE OPERASYON SORUMLUSU İzmir CEVA
ULUSLARARASI NAKLİYE OPERASYON SORUMLUSUCEVA
İzmir Havalimanı Ofisimizde görev yapacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Nakliye operasyonları ( hava-kara-deniz) konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip,Tercihen IATA DGR sertifikasına sahip, İletişim yönü kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı