CEVA Lojistik 

Şirket Bilgileri

http://www.cevalogistics.com 

CEVA Türkiye 

Firma Adı:                     CEVA Lojistik
Kuruluş tarihi:               Dünyada 1946, Türkiye'de 2000
Genel Müdür:                Fuat Adoran
Sermaye yapısı:            %100 yabancı
2012 Cirosu:                  Ceva Global 7,2 milyar Euro

İstihdam:                       Türkiye'de 4.500 çalışan
                                      Dünyada 49.000 çalışan

Dünyanın dördüncü büyük kontrat lojistiği firması CEVA, geniş hizmet ağının ve uzun yıllara dayanan birikiminin verdiği güçle, 170 ülkede 1.200’den fazla ofisiyle CEVA farkını iş ortaklarının ayağına götürmektedir.
 
CEVA, ulusal ve çok uluslu firmalar için dünya genelinde müşterilerine özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarını kullanarak, otomotivden lastik sanayine, elektronikten petrokimyaya, endüstriyel mamullerden hızlı tüketim ürünlerine, teknolojiden basım yayına kadar farklı pazar ve sektördeki müşterilerine uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktadır.
 
CEVA, 49.000 çalışanı ve toplam 10 milyon metrekareye ulaşan depolama alanı ile müşterilerine hizmet vermekte; dünyanın her yerine deniz, hava ve karayolu ile ulaşmaktadır.
 
CEVA Lojistik, 2000 yılından bu yana Türkiye’de uluslararası nakliyeden antrepoya, çok kullanıcılı depolamadan hafif üretime kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Şeffaf ve kaliteli dağıtım ağını 2008 yılında satın aldığı Varan Kargo ile güçlendirerek, lojistik alanındaki deneyimlerini bireysel müşterilere de aktarmaya başlamıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, 2005 yılında "Operasyonel Mükemmellik" felsefesi ışığında ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile belgelenmiş olan hizmetlerini daha da ileriye taşıyarak, 2008’de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı belgesini almaya hak kazanmıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’nü lojistik sektöründe 11 üst üste kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. “İnsana yatırım yapan kurum” kimliğini benimsemiş olan CEVA, ABD’li danışmanlık devi Hewitt Associates'in "En İyi İşyerleri" araştırmasında, 2008, 2009, 2010 yıllarında üst üste üç kez Türkiye'nin "En İyi İşyeri" seçilmenin yanı sıra, 2008 yılında Orta - Doğu Avrupa'nın da  "En İyi İşyeri" seçilmiştir. 2011 yılında ise İnsan için Sürdürülebilir Mükemmellik ödülüne layık görülmüştür. 2009 yılında PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nden Performans Yönetimi Kategorisi’nde ve Eğitim & Gelişim Yönetimi Kategorisi’nde birincilik kazanmanın gururunu yaşamaktadır. 
 

 

 

 

 


CEVA Lojistik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
OPERASYON ELEMANI Antalya CEVA
OPERASYON ELEMANICEVA
Ege-Akdeniz Bölge Kara Operasyonları Antalya Transfer Merkezi'nde Operasyon Uzmanı olarak görev alacak , Ön lisans mezunu tercihen lisans mezunu ,Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş,İletişimi kuvvetli Tercihen lojistik sektöründe deneyimli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON UZMANI Antalya CEVA
OPERASYON UZMANICEVA
Ege-Akdeniz Bölge Kara Operasyonları Antalya Transfer Merkezi'ndeOperasyon Uzmanı olarak görev alacak ,En az lise mezunu , Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş,İletişimi kuvvetli Tercihen lojistik sektöründe deneyimli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
INTERCOMPANY STAFF İstanbul(Asya) CEVA Logistics
INTERCOMPANY STAFFCEVA Logistics
We are looking for Intercompany Staff to be located in Turkey Head Office;University degree from a reputable university, Minimum 1 years of experience in the field of Finance, Advanced knowledge of English, Extensive knowledge of MS Office Programs (preferably excellent knowledge of Excel),Prefably experience with Oracle JD Edwards, Strong teamwork skills, Ability to multi-task, deal with conflicting priorities and deliver high quality work on schedule.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Uzmanı Bursa CEVA Logistics
Operasyon UzmanıCEVA Logistics
BURSA NAKLİYE Operasyonlarımız'da Operasyon Uzmanı olarak görev alacak,Nakliye / lojistik spot araç tedarik konusunda tecrübeli .  Tercihen araç tedarik alt yapısı olması. MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK OPERASYON YÖNETİCİSİ Adana CEVA
LOJİSTİK OPERASYON YÖNETİCİSİCEVA
Çukurova ve Güneydoğu Anadolu Bölge Kara Operasyonları Departmanı bünyesinde,Lojistik Operasyon Yöneticisi olarak görev alacak,Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Lojistik sektöründe nakliye yönetimi konusunda yönetici olarak en az 5 yıl tecrübeli,MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip yönetme ve problem çözme becerisine sahip, Süreç raporlaması konusunda bilgi sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek. İyi derecede ingilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE DESTEK UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
PROJE DESTEK UZMANICEVA Lojistik
Gebze'de görev almak üzere, Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü, Proje Departmanımıza bağlı Proje Destek Uzmanı arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin Bilgisayar Programcılık ve ilgili  bölümlerden mezun,AXATA,EXEN ve WMS, Lojistik sistemleri alanında bilgi sahibi, Depo süreçleri ve entegrasyonlar konusunda en az 2 yıl deneyimli,Analitik düşünme, problem çözme, karar alma ve planlama becerisine yüksel,Seyahat engeli olmayan Araştırmacı ve takım çalışmasına yatkın, farklı teknolojileri öğrenme konusunda istekli sahip adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FORKLİFT OPERATÖRÜ İzmir CEVA
FORKLİFT OPERATÖRÜCEVA
İzmir / Çiğli Depo Operasyonlarımız' da Forklift Operatörü olarak görev alacak,İlköğretim/ Lise mezunu, Forklift operatörlük sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENÇ LOJİSTİKÇİ Bursa, İzmir, ... CEVA
GENÇ LOJİSTİKÇİCEVA
Dünya devi bir firmada kariyer imkanı!CEVA Lojistik bünyesinde 6 ay sürecek staj programına katılacak;İktisadi ve İdari Bilimler, Ulaştırma ve Lojistik, Fen-Edebiyat ya da Mühendislik fakültelerinden yeni mezun ya da yüksek lisans öğrencisi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim genç yetenekler arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Logistics
MUHASEBE UZMANICEVA Logistics
Genel Müdürlük, Mali İşler Direktörlüğü, Muhasebe Departmanımızda Muhasebe Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Genel Muhasebe alanında tecrübeli ve alanına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim (İleri seviye Excel), Analitik, sonuç ve sürekli gelişim odaklı adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON SORUMLUSU Denizli CEVA
OPERASYON SORUMLUSUCEVA
Ege Bölge Kara Operasyonları Departmanı bünyesinde Operasyon Sorumlusu olarak görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, Lojistik sektöründe nakliye yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli,MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, İletişim becerileri kuvvetli, Ekip yönetme ve problem çözme becerisine sahip, Süreç raporlaması konusunda bilgi sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) CEVA
PLANLAMA MÜHENDİSİCEVA
Genel Müdürlük, Merkez Planlama Departmanımızda Planlama Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Mühendislik ve Fen Fakültelerinden mezun,  İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim (tercihen ileri düzeyde Excel bilgisi),  Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, organizasyon ve iletişim kabiliyeti yüksek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ELEMANI Kocaeli CEVA Lojistik
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ELEMANICEVA Lojistik
Şirketimiz Gebze lokasyonunda Bilgi Teknolojileri Elemanı olarak görev alacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen ingilizce bilen, Kendini geliştirmek isteyen, B sınıfı ehliyet sahibi,  Seyahat engeli bulunmayan, Yazılı ve sözlü iletişimi becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,aday aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI Kocaeli CEVA Lojistik
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANICEVA Lojistik
Şirketimiz Gebze lokasyonunda İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak görev alacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi seviyede ingilizce bilen, Tercihen Lojistik sektöründe 1 yıl deneyimli, (B) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip ya da (C) sınıfı sertifikası olup (B) sınavına hak kazananTercihen Entegre Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 - ISO 14001 - OHSAS 18001) standartları süreç yönetimi konularında bilgi/deneyim sahibi,MS Office uygulamalarına hakim, İletişimi ve sunum becerileri güçlü, Planlama, organizasyon ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş,aday aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
YAZILIM UZMANICEVA Lojistik
Genel Müdürlük, Bilgi Teknolojileri Departmanımızda Yazılım Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlişkisel veri tabanları konusunda deneyimli, Yazılım konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede SQL, Java, .net bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Nesne tabanlı yaklaşımlara hakim adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI (YATIRIM İLİŞKİLERİ) İstanbul(Asya) CEVA Logistics
SATINALMA UZMANI (YATIRIM İLİŞKİLERİ)CEVA Logistics
Genel Müdürlük, Mali İşler Direktörlüğü, Satınalma ve Yatırımlar Departmanımızda Satınalma Uzmanı (Yatırım İlişkileri) olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen İnşaat Mühendisliği) En az 2 yıl Satınalma alanında tecrübeli, Tercihen Lojistik sektörü deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim (İyi seviyede Excel ve Word bilgisine sahip),B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Analitik, sonuç ve sürekli gelişim odaklı, Planlama ve zaman yönetimi konusunda yetkin adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Logistics
SATINALMA UZMANICEVA Logistics
Genel Müdürlük, Mali İşler Direktörlüğü, Satınalma ve Yatırımlar Departmanımızda Satınalma Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Satınalma alanında tecrübeli, Tercihen Lojistik sektörü deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim (iyi seviyede Excel ve Word bilgisine sahip), B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Analitik, sonuç ve sürekli gelişim odaklı, Planlama ve zaman yönetimi konusunda yetkin adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO İŞÇİSİ Bursa CEVA Lojistik
DEPO İŞÇİSİCEVA Lojistik
Bursa Bölge Operasyonlarımız'daDepo İşçisi olarak görev yapacak, En az ilkokul mezunu,  Takım çalışmasına yatkın,  İletişim yeteneği kuvvetli,  Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen,  Takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FORKLİFT OPERATÖRÜ Kocaeli CEVA
FORKLİFT OPERATÖRÜCEVA
Anadolu Bölge / Gölcük Operasyonlarımız' da Forklift Operatörü olarak görev alacak,İlköğretim/ Lise mezunu, Forklift operatörlük sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON SORUMLUSU Kocaeli CEVA
OPERASYON SORUMLUSUCEVA
Gebze  Lokasyonumuz'da Operasyon Sorumlusu olarak görev alacak,Tercihen Lisans veya Ön Lisans mezunu, Ön Muhasebe bilgisi olan, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, Lojistik sektöründe nakliye yönetimi konusunda tecrübeli, İletişimi becerileri kuvvetli, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAÇ TAKİP ANALİSTİ Kocaeli, İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
ARAÇ TAKİP ANALİSTİCEVA Lojistik
Gebze’de kurulu bulunan tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikle sahip Araç Takip Analisti aranmaktadır;Lisans  ya da ön lisans mezunu, Ofis programlarına hakim, Filo ve nakliye yönetimi alanında en az 1 yıllık tecrübeye sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Gebze, Darıca ve çevresinde ikamet eden, Sorun çözmeye yönelik, iletişim becerileri yüksek, B sınıfı ehliyeti olan,  Askerlik görevini yerine getirmiş, Lojistik alanında kariyer hedefi olan, takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON ELEMANI Ordu CEVA
OPERASYON ELEMANICEVA
Karadeniz&Doğu Anadolu Bölge Ordu Lokasyonu Dağıtım Operasyonları Departmanımızda Operasyon Elemanı olarak görev alacak;Lise / Meslek Yüksekokulu mezunu, Ms Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Tercihen Taşımacılık, Nakliye, Lojistik konularında deneyimli, Takipçi ve analitik düşünebilen, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON ŞEFİ İstanbul(Asya) CEVA Logistics
OPERASYON ŞEFİCEVA Logistics
Anadolu Bölge, Gebze Depo Operasyonlarında Operasyon Şefi olarak görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu (Tercihen mühendislik fakültelerinden mezun), SAP bilgisine sahip, 3 ile 5 yıl arasında İlaç sektöründe veya Lojistik sektöründe görev yapmış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ekip yönetiminde tecrübeli, İletişimi güçlü, Zamanının büyük bir bölümünü sahada geçirebilecek, saha çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SİGORTA SORUMLUSU İstanbul(Asya) CEVA
SİGORTA SORUMLUSUCEVA
Genel Müdürlük Sigorta Departmanımız'da Sigorta Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık-Sigortacılık bölümlerinden mezun,Sigorta alanında kariyer hedefleyen ve lojistik sektöründe ilerlemek için istekli,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli bulunmayan, Planlı ve programlı çalışmayı kendisi için prensip edinmiş, Organizasyon kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK UZMANI Konya CEVA Lojistik
LOJİSTİK UZMANICEVA Lojistik
Konya Operasyonlarımızda, Operasyon Uzmanı olarak görev alacak ,En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Depo, Nakliye, Parsiyel Organizasyon konularında bilgili,Planlama / İletişim becerileri gelişmiş, Tercihen Lojistik sektöründe deneyimli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı