CEVA Lojistik 

Şirket Bilgileri

http://www.cevalogistics.com 

CEVA Türkiye 

Firma Adı:                     CEVA Lojistik
Kuruluş tarihi:               Dünyada 1946, Türkiye'de 2000
Genel Müdür:                Fuat Adoran
Sermaye yapısı:            %100 yabancı
2012 Cirosu:                  Ceva Global 7,2 milyar Euro

İstihdam:                       Türkiye'de 4.500 çalışan
                                      Dünyada 49.000 çalışan

Dünyanın dördüncü büyük kontrat lojistiği firması CEVA, geniş hizmet ağının ve uzun yıllara dayanan birikiminin verdiği güçle, 170 ülkede 1.200’den fazla ofisiyle CEVA farkını iş ortaklarının ayağına götürmektedir.
 
CEVA, ulusal ve çok uluslu firmalar için dünya genelinde müşterilerine özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarını kullanarak, otomotivden lastik sanayine, elektronikten petrokimyaya, endüstriyel mamullerden hızlı tüketim ürünlerine, teknolojiden basım yayına kadar farklı pazar ve sektördeki müşterilerine uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktadır.
 
CEVA, 49.000 çalışanı ve toplam 10 milyon metrekareye ulaşan depolama alanı ile müşterilerine hizmet vermekte; dünyanın her yerine deniz, hava ve karayolu ile ulaşmaktadır.
 
CEVA Lojistik, 2000 yılından bu yana Türkiye’de uluslararası nakliyeden antrepoya, çok kullanıcılı depolamadan hafif üretime kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Şeffaf ve kaliteli dağıtım ağını 2008 yılında satın aldığı Varan Kargo ile güçlendirerek, lojistik alanındaki deneyimlerini bireysel müşterilere de aktarmaya başlamıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, 2005 yılında "Operasyonel Mükemmellik" felsefesi ışığında ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile belgelenmiş olan hizmetlerini daha da ileriye taşıyarak, 2008’de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı belgesini almaya hak kazanmıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’nü lojistik sektöründe 11 üst üste kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. “İnsana yatırım yapan kurum” kimliğini benimsemiş olan CEVA, ABD’li danışmanlık devi Hewitt Associates'in "En İyi İşyerleri" araştırmasında, 2008, 2009, 2010 yıllarında üst üste üç kez Türkiye'nin "En İyi İşyeri" seçilmenin yanı sıra, 2008 yılında Orta - Doğu Avrupa'nın da  "En İyi İşyeri" seçilmiştir. 2011 yılında ise İnsan için Sürdürülebilir Mükemmellik ödülüne layık görülmüştür. 2009 yılında PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nden Performans Yönetimi Kategorisi’nde ve Eğitim & Gelişim Yönetimi Kategorisi’nde birincilik kazanmanın gururunu yaşamaktadır. 
 

 

 

 

 


CEVA Lojistik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Forklift Operatörü Bursa CEVA Lojistik
Forklift OperatörüCEVA Lojistik
Bursa Dağıtım Operasyonlarımız'da Forklift Operatörü olarak görev yapacak, Tercihen lise mezunu,  Forklift sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip,  Forklift kullanma deneyimi bulunan,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON ELEMANI İzmir CEVA
OPERASYON ELEMANICEVA
Ege Bölge İzmir/Kemalpaşa Lokasyonu  Dağıtım Operasyonları Departmanımız'da Operasyon Elemanı olarak değerlendirilmek üzere, En az lise mezunu , MS Ofis programını aktif olarak kullanabilen, Ofis araç-gereçleri kullanımını bilen, Düzenli, bireysel ve ekip çalışmasına yatkın. Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON ELEMANI Manisa CEVA
OPERASYON ELEMANICEVA
Ege&Akdeniz Bölge Manisa lokasyonunda FTL OperasyonlarındaOperasyon Elemanı olarak görev alacak ,Ön Lisans mezunu , Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli Tercihen lojistik sektöründe deneyimli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON UZMANI İzmir CEVA
OPERASYON UZMANICEVA
Ege Bölge Kara Operasyonları Departmanı bünyesinde Operasyon Uzmanı olarak görev alacak,Tercihen meslek yüksek okulu mezunu  Lojistik sektöründe en az 3 yıl ,  Araç istifleme ve sevkiyat planlama konularında tecrübeli, Yoğun tempoda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen , vardiyalı sistemde çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON UZMANI Denizli CEVA
OPERASYON UZMANICEVA
Ege Bölge Denizli lokasyonunda Kontrat Lojistiği Operasyonlarımızda, Depo Projesi bünyesinde OPERASYON UZMANI olarak görev alacak,En az lise mezunu , Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş,İletişimi kuvvetli Tercihen lojistik sektöründe deneyimli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON SORUMLUSU İzmir CEVA
OPERASYON SORUMLUSUCEVA
Ege Bölge Kara Operasyonları Departmanı bünyesinde Operasyon Sorumlusu olarak görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, Lojistik sektöründe nakliye yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli,MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,İletişim becerileri kuvvetli, Ekip yönetme ve problem çözme becerisine sahip,Süreç raporlaması konusunda bilgi sahibi,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK MÜHENDİSİ Sakarya CEVA
LOJİSTİK MÜHENDİSİCEVA
Anadolu Bölge Sakarya Pamukova Operasyonlarımız'da Lojistik Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Lojistik sektöründe en az 2 yıllık iş deneyimi olan, MS Ofis Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Çok iyi seviyede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli, maliyet ve proje yönetimi bakış açısına sahip, Etkin iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, Sakarya'da ikamet eden adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BT ALTYAPI SİSTEMLERİ SORUMLUSU İstanbul(Asya) CEVA
BT ALTYAPI SİSTEMLERİ SORUMLUSUCEVA
Genel Müdürlük, Bilgi Teknolojileri İş Birimimiz’de BT Altyapı Sistemleri Sorumlusu olarak görev yapacak;·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ·         En az 2 yıl benzer pozisyonda deneyimli, ·         Veri Merkezi ve Felaketten Kurtarma Merkezleri yönetimi konusunda bilgi sahibi,·         LAN / WAN yönetimi (Routing, Switching, NAT, VLAN, vb. ) konusunda tecrübeli,·         Yedekleme ve replikasyon (Backup Exec, Veeam) konularında tecrubeli,·         Microsoft Windows işletim sistemlerine (AD, DNS, DHCP, GPO, IIS, Radius, RDS, File Sunucusu, vb.) hakim,·         Veri tabanı yönetim sistemlerinden MS SQL Server yönetimi konusunda tecrübeli,·         Exchange Server yönetimi (SMTP, POP3, IMAP, MAPI, TLS) konusunda tecrübeli,·         GlobalScape FTP uygulamasına hakim,·         Solarwinds, PRTG vb. monitoring sistemlerinin yönetimi ve kullanımı konusunda bilgi sahibi,·         VMWare sanallaştırma konusunda tecrübeli,·         Fiziksel sunucu (HP) ve storage yönetimi (EMC, 3PAR, EVA) konusunda tecrübeli,·         Juniper firewall (SSG 550, SSG 5,) ve SSL Client VPN yönetimi konusunda tecrübeli,·         Symantec ve SCEP antivirüs yönetiminde bilgi sahibi,·         Kişisel verinin korunması ve log yönetimi konusunda bilgi sahibi,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·         MS Office programlarına hakim,·         Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,·         Yurt içi ve yurt dışı seyahat edebilecek,·         Çözüm odaklı, düzenli ve disiplinli çalışan,·         Takım çalışmasına yatkın, raporlama becerileri gelişmiş ve iletişimi kuvvetli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
YAZILIM UZMANICEVA Lojistik
Genel Müdürlük Bilgi Teknolojileri Departmanımız’da Yazılım Uzmanıolarak görev alacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlişkisel veri tabanları konusunda deneyimli, Yazılım konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede SQL, Java, .net bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Nesne tabanlı yaklaşımlara hakim adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LEGAL COUNSEL İstanbul(Asya) CEVA
LEGAL COUNSELCEVA
We are looking for Legal Counsel to be located in Turkey Head Office;·         Bachelor degree in Law,·         Minimum 3 years of experience in law departments or consultancy law firms,·         Knowledge and practice in Contract Law, Commercial Law, Corporate Law and Obligations Law,·         Excellent command of written and spoken English, ·         Good knowledge of MS Office applications,·         A team player with excellent communication and presentation skills, ·         Strong analytical and problem solving skills with organizational skills, ·         Strong time management skills with ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment, ·         No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU İzmir CEVA
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSUCEVA
Ege Bölge Uluslararası Nakliye Operasyonlarımızda,İş Geliştirme Departmanı bünyesinde İş Geliştirme Sorumlusu olarak görev alacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası taşımacılık operasyonel ve proje süreçlerinde bilgi sahibi, Minimum 3 yıl uluslararası taşımacılık iş geliştirme/satış deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Müşteri ve satış odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna yeteneği kuvvetli olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Uzmanı Bursa CEVA Logistics
Operasyon UzmanıCEVA Logistics
BURSA NAKLİYE Operasyonlarımız'da Operasyon Uzmanı olarak görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) CEVA
PLANLAMA MÜHENDİSİCEVA
Genel Müdürlük, Merkez Planlama Departmanımızda Planlama Mühendisi olarak görev yapacak,Tercihen üniversitelerin Matematik, İstatistik yada Mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen lojistik sektöründe planlama deneyimine sahip,  İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim (tercihen ileri düzeyde Excel bilgisi ve temel düzeyde Macro bilgisine sahip) adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Operasyon Uzmanı Bilecik CEVA Logistics
Lojistik Operasyon UzmanıCEVA Logistics
BİLECİK/BOZÜYÜK FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Uzmanı olarak görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK MÜHENDİSİ Kocaeli CEVA
LOJİSTİK MÜHENDİSİCEVA
Anadolu Bölge Gölcük Operasyonlarımız'da Lojistik Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Lojistik sektöründe en az 2 yıllık iş deneyimi olan, MS Ofis Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Çok iyi seviyede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli, maliyet ve proje yönetimi bakış açısına sahip, Etkin iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, Kocaeli' de ikamet eden adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK PLANLAMA ANALİSTİ Kocaeli CEVA
LOJİSTİK PLANLAMA ANALİSTİCEVA
Anadolu Bölge Gölcük lokasyonumuzda Lojistik Planlama Analisti olarak görev alacak, Tercihen Lisans mezunu, Tercihen Nakliye, Lojistik konularında deneyimli MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına uygun  adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı