CEVA Lojistik 

Şirket Bilgileri

http://www.cevalogistics.com 

CEVA Türkiye 

Firma Adı:                     CEVA Lojistik
Kuruluş tarihi:               Dünyada 1946, Türkiye'de 2000
Genel Müdür:                Fuat Adoran
Sermaye yapısı:            %100 yabancı
2012 Cirosu:                  Ceva Global 7,2 milyar Euro

İstihdam:                       Türkiye'de 4.500 çalışan
                                      Dünyada 49.000 çalışan

Dünyanın dördüncü büyük kontrat lojistiği firması CEVA, geniş hizmet ağının ve uzun yıllara dayanan birikiminin verdiği güçle, 170 ülkede 1.200’den fazla ofisiyle CEVA farkını iş ortaklarının ayağına götürmektedir.
 
CEVA, ulusal ve çok uluslu firmalar için dünya genelinde müşterilerine özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarını kullanarak, otomotivden lastik sanayine, elektronikten petrokimyaya, endüstriyel mamullerden hızlı tüketim ürünlerine, teknolojiden basım yayına kadar farklı pazar ve sektördeki müşterilerine uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktadır.
 
CEVA, 49.000 çalışanı ve toplam 10 milyon metrekareye ulaşan depolama alanı ile müşterilerine hizmet vermekte; dünyanın her yerine deniz, hava ve karayolu ile ulaşmaktadır.
 
CEVA Lojistik, 2000 yılından bu yana Türkiye’de uluslararası nakliyeden antrepoya, çok kullanıcılı depolamadan hafif üretime kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Şeffaf ve kaliteli dağıtım ağını 2008 yılında satın aldığı Varan Kargo ile güçlendirerek, lojistik alanındaki deneyimlerini bireysel müşterilere de aktarmaya başlamıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, 2005 yılında "Operasyonel Mükemmellik" felsefesi ışığında ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile belgelenmiş olan hizmetlerini daha da ileriye taşıyarak, 2008’de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı belgesini almaya hak kazanmıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’nü lojistik sektöründe 11 üst üste kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. “İnsana yatırım yapan kurum” kimliğini benimsemiş olan CEVA, ABD’li danışmanlık devi Hewitt Associates'in "En İyi İşyerleri" araştırmasında, 2008, 2009, 2010 yıllarında üst üste üç kez Türkiye'nin "En İyi İşyeri" seçilmenin yanı sıra, 2008 yılında Orta - Doğu Avrupa'nın da  "En İyi İşyeri" seçilmiştir. 2011 yılında ise İnsan için Sürdürülebilir Mükemmellik ödülüne layık görülmüştür. 2009 yılında PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nden Performans Yönetimi Kategorisi’nde ve Eğitim & Gelişim Yönetimi Kategorisi’nde birincilik kazanmanın gururunu yaşamaktadır. 
 

 

 

 

 


CEVA Lojistik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DEPO İŞÇİSİ Bursa CEVA Lojistik
DEPO İŞÇİSİCEVA Lojistik
Bursa Bölge Operasyonlarımız'daDepo İşçisi olarak görev yapacak, En az ilkokul mezunu,  Takım çalışmasına yatkın,  İletişim yeteneği kuvvetli,  Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen,  Takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Logistics
MUHASEBE UZMANICEVA Logistics
Genel Müdürlük, Mali İşler Direktörlüğü, Muhasebe Departmanımızda Muhasebe Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya ilgili bölümlerinden mezun,En az 3 yıl Genel Muhasebe alanında tecrübeli ve alanına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim (İleri seviye Excel), Analitik, sonuç ve sürekli gelişim odaklı adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Logistics
SATINALMA UZMANICEVA Logistics
Genel Müdürlük, Mali İşler Direktörlüğü, Satınalma ve Yatırımlar Departmanımızda Satınalma Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Satınalma alanında tecrübeli, Tercihen Lojistik sektörü deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim (iyi seviyede Excel ve Word bilgisine sahip),B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,Analitik, sonuç ve sürekli gelişim odaklı, Planlama ve zaman yönetimi konusunda yetkin adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU İzmir CEVA
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSUCEVA
Ege Bölge Uluslararası Nakliye Operasyonlarımızda,İş Geliştirme Departmanı bünyesinde İş Geliştirme Sorumlusu olarak görev alacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası taşımacılık operasyonel ve proje süreçlerinde bilgi sahibi, Minimum 3 yıl uluslararası taşımacılık iş geliştirme/satış deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Müşteri ve satış odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna yeteneği kuvvetli olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YATIRIM İLİŞKİLERİ UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Logistics
YATIRIM İLİŞKİLERİ UZMANICEVA Logistics
Genel Müdürlük, Mali İşler Direktörlüğü, Satınalma ve Yatırımlar Departmanımızda Yatırım İlişkileri Uzmanı (Satınalma) olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen İnşaat Mühendisliği),En az 2 yıl Satınalma alanında tecrübeli, Tercihen Lojistik sektörü deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim (İyi seviyede Excel ve Word bilgisine sahip),B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,Analitik, sonuç ve sürekli gelişim odaklı, Planlama ve zaman yönetimi konusunda yetkin adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) CEVA
PLANLAMA MÜHENDİSİCEVA
Genel Müdürlük, Merkez Planlama Departmanımızda Planlama Mühendisi olarak görev yapacak,Tercihen üniversitelerin Matematik, İstatistik yada Mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen lojistik sektöründe planlama deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim (tercihen ileri düzeyde Excel bilgisi ve temel düzeyde Macro bilgisine sahip) adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
YAZILIM UZMANICEVA Lojistik
Genel Müdürlük, Bilgi Teknolojileri Departmanımızda Yazılım Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlişkisel veri tabanları konusunda deneyimli, Yazılım konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede SQL, Java, .net bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Nesne tabanlı yaklaşımlara hakim adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
PLANLAMA MÜHENDİSİCEVA Lojistik
Gebze Operasyon Merkezi, Merkez Planlama Departmanımızda,  Planlama Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik ve Fen Fakültesi bölümlerinden mezun, Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen, Organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, MS Ofis Programlarını ileri düzeyde hakim, Analitik becerileri yüksek ve çözüm odaklı düşünebilen, Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına uygun, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU (SAHA SATIŞ) İstanbul(Avr.) CEVA Logistics
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU (SAHA SATIŞ)CEVA Logistics
Genel Müdürlük/Uluslararası Nakliye Operasyonları, İş Geliştirme Departmanımızda İş Geliştirme Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası taşımacılık operasyonel ve proje süreçlerinde bilgi sahibi,Minimum 3 yıl uluslararası taşımacılık iş geliştirme/satış deneyimi olan,MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,Müşteri ve satış odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna yeteneği kuvvetli olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK OPERASYON UZMANI Ankara CEVA
LOJİSTİK OPERASYON UZMANICEVA
Ankara Lojistik Üssü lokasyonumuz Depo Operasyonları'mızda Lojistik Operasyon Uzmanı olarak görev alacak,Tercihen Lisans mezunu, Kargo-Stok Takip, Müşteri, Sevkiyat, İade Lojistiği konularında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Operasyon Uzmanı Bilecik CEVA Logistics
Lojistik Operasyon UzmanıCEVA Logistics
BİLECİK/BOZÜYÜK FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Uzmanı olarak görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı Eskişehir CEVA Logistics
Operasyon ElemanıCEVA Logistics
Eskişehir FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Elemanı olarak görev alacak,Tercihen lise mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SİGORTA SORUMLUSU İstanbul(Asya) CEVA
SİGORTA SORUMLUSUCEVA
Genel Müdürlük Sigorta Departmanımız'da Sigorta Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık-Sigortacılık bölümlerinden mezun,Sigorta alanında kariyer hedefleyen ve lojistik sektöründe ilerlemek için istekli,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli bulunmayan, Planlı ve programlı çalışmayı kendisi için prensip edinmiş,Organizasyon kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON UZMANI İstanbul(Asya) CEVA
OPERASYON UZMANICEVA
Genel Müdürlük/Kara Operasyonları Direktörlüğü'nde Operasyon Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Nakliye, tedarik, satın alma süreçlerinde deneyim sahibi,Tecihen İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Arşivleme ve evrak takibi konusunda titiz, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yönü gelişmiş, Sistemli, organize çalışabilecek, koordinasyon yeteneği yüksek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa CEVA Lojistik
Forklift OperatörüCEVA Lojistik
Bursa Dağıtım Operasyonlarımız'da Forklift Operatörü olarak görev yapacak, Tercihen lise mezunu,  Forklift sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip,  Forklift kullanma deneyimi bulunan,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON ELEMANI İzmir CEVA
OPERASYON ELEMANICEVA
Ege Bölge İzmir/Kemalpaşa Lokasyonu  Dağıtım Operasyonları Departmanımız'da Operasyon Elemanı olarak değerlendirilmek üzere, En az lise mezunu , MS Ofis programını aktif olarak kullanabilen, Ofis araç-gereçleri kullanımını bilen, Düzenli, bireysel ve ekip çalışmasına yatkın. Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK MÜHENDİSİ Sakarya CEVA
LOJİSTİK MÜHENDİSİCEVA
Anadolu Bölge Sakarya Pamukova Operasyonlarımız'da Lojistik Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Lojistik sektöründe en az 2 yıllık iş deneyimi olan, MS Ofis Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Çok iyi seviyede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli, maliyet ve proje yönetimi bakış açısına sahip, Etkin iletişim becerisine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, Sakarya'da ikamet eden adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İDARİ İŞLER UZMANI İstanbul(Asya) CEVA
İDARİ İŞLER UZMANICEVA
Genel Müdürlük İdari İşler Departmanımız’da İdari İşler Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İdari İşler fonksiyonlarında en az 1 yıl deneyimli,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip,Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİGORTA STAJYERİ İstanbul(Asya) CEVA
SİGORTA STAJYERİCEVA
Genel Müdürlük Sigorta Departmanımız'da Uzun Dönem Sigorta Stajyeri olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya meslek yüksek okullarının Bankacılık-Sigortacılık bölümlerinden mezun ya da üniversite öğrencisi,Sigorta alanında kariyer hedefleyen ve lojistik sektöründe ilerlemek için istekli,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Planlı ve programlı çalışmayı kendisi için prensip edinmiş,Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı