CEVA Lojistik 

Şirket Bilgileri

http://www.cevalogistics.com 

CEVA Türkiye 

Firma Adı:                     CEVA Lojistik
Kuruluş tarihi:               Dünyada 1946, Türkiye'de 2000
Genel Müdür:                Fuat Adoran
Sermaye yapısı:            %100 yabancı
2012 Cirosu:                  Ceva Global 7,2 milyar Euro

İstihdam:                       Türkiye'de 4.500 çalışan
                                      Dünyada 49.000 çalışan

Dünyanın dördüncü büyük kontrat lojistiği firması CEVA, geniş hizmet ağının ve uzun yıllara dayanan birikiminin verdiği güçle, 170 ülkede 1.200’den fazla ofisiyle CEVA farkını iş ortaklarının ayağına götürmektedir.
 
CEVA, ulusal ve çok uluslu firmalar için dünya genelinde müşterilerine özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarını kullanarak, otomotivden lastik sanayine, elektronikten petrokimyaya, endüstriyel mamullerden hızlı tüketim ürünlerine, teknolojiden basım yayına kadar farklı pazar ve sektördeki müşterilerine uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktadır.
 
CEVA, 49.000 çalışanı ve toplam 10 milyon metrekareye ulaşan depolama alanı ile müşterilerine hizmet vermekte; dünyanın her yerine deniz, hava ve karayolu ile ulaşmaktadır.
 
CEVA Lojistik, 2000 yılından bu yana Türkiye’de uluslararası nakliyeden antrepoya, çok kullanıcılı depolamadan hafif üretime kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Şeffaf ve kaliteli dağıtım ağını 2008 yılında satın aldığı Varan Kargo ile güçlendirerek, lojistik alanındaki deneyimlerini bireysel müşterilere de aktarmaya başlamıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, 2005 yılında "Operasyonel Mükemmellik" felsefesi ışığında ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile belgelenmiş olan hizmetlerini daha da ileriye taşıyarak, 2008’de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı belgesini almaya hak kazanmıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’nü lojistik sektöründe 11 üst üste kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. “İnsana yatırım yapan kurum” kimliğini benimsemiş olan CEVA, ABD’li danışmanlık devi Hewitt Associates'in "En İyi İşyerleri" araştırmasında, 2008, 2009, 2010 yıllarında üst üste üç kez Türkiye'nin "En İyi İşyeri" seçilmenin yanı sıra, 2008 yılında Orta - Doğu Avrupa'nın da  "En İyi İşyeri" seçilmiştir. 2011 yılında ise İnsan için Sürdürülebilir Mükemmellik ödülüne layık görülmüştür. 2009 yılında PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nden Performans Yönetimi Kategorisi’nde ve Eğitim & Gelişim Yönetimi Kategorisi’nde birincilik kazanmanın gururunu yaşamaktadır. 
 

 

 

 

 


CEVA Lojistik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PLANLAMA SORUMLUSU Kocaeli, İstanbul(Asya) CEVA
PLANLAMA SORUMLUSUCEVA
Anadolu Bölge, Gebze Depo Operasyonlarında Operasyon Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu (Tercihen mühendislik fakültelerinden mezun), En az 5 yıl arasında Lojistik sektöründe görev yapmış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Organizasyon ve İletişim becerisi yüksel, MS Ofis Programlarını ileri düzeyde hakim, Analitik becerileri yüksek ve çözüm odaklı düşünebilen, Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş,  Takım çalışmasına uygun, Vardiyalı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON SORUMLUSU Kocaeli, İstanbul(Asya) CEVA
OPERASYON SORUMLUSUCEVA
Anadolu Bölge, Gebze Depo Operasyonlarında Operasyon Sorumlusu  olarak görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu, En az 5  Lojistik sektöründe görev yapmış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi güçlü, Takım çalışmasına uygun, Vardiyalı çalışabilecek, Esnek Çalışma saatlerine uyabilecek  adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON ŞEFİ Kocaeli, İstanbul(Asya) CEVA
OPERASYON ŞEFİCEVA
Anadolu Bölge, Gebze Depo Operasyonlarında Operasyon Şefi olarak görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu (Tercihen mühendislik fakültelerinden mezun), En az 5 yıl arasında Lojistik sektöründe görev yapmış, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ekip yönetiminde tecrübeli, İletişimi güçlü, Vardiyalı çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK OPERASYON YÖNETİCİSİ Kocaeli, İstanbul(Asya) CEVA
LOJİSTİK OPERASYON YÖNETİCİSİCEVA
Anadolu Bölge, Gebze Depo Operasyonlarında Lojistik Operasyon Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu (Tercihen mühendislik fakültelerinden mezun), En az 8  Lojistik sektöründe görev yapmış, Yöneticilik tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi güçlü, Saha çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı Bilecik CEVA Logistics
Operasyon ElemanıCEVA Logistics
BİLECİK/BOZÜYÜK FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Elemanı olarak görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa CEVA Lojistik
Forklift OperatörüCEVA Lojistik
Bursa Depo Operasyonlarımız'da Forklift Operatörü olarak görev yapacak, Tercihen lise mezunu,  Forklift sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip,  Forklift kullanma deneyimi bulunan,  Esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI(DÖNEMSEL/PART-TIME) İzmir CEVA Logistics
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI(DÖNEMSEL/PART-TIME)CEVA Logistics
Ege Bölge, İzmir İnsan Kaynakları Departmanı'nda İnsan Kaynakları Elemanı pozisyonunda Dönemsel/Part-Time görev yapacak,Tercihen Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Sosyoloji, Psikoloji, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları Fonksiyonları, Özlük İşleri ve Yasal Süreçler, Raporlama konularına ilgili,Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Sunum ve temsil yeteneği olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  adaylar aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
YAZILIM UZMANICEVA Lojistik
Genel Müdürlük, Bilgi Teknolojileri Departmanımızda Yazılım Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlişkisel veri tabanları konusunda deneyimli, Yazılım konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede SQL, Java, .net bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Nesne tabanlı yaklaşımlara hakim adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO İŞÇİSİ Bursa CEVA Lojistik
DEPO İŞÇİSİCEVA Lojistik
Bursa Bölge Operasyonlarımız'daDepo İşçisi olarak görev yapacak, En az ilkokul mezunu,  Takım çalışmasına yatkın,  İletişim yeteneği kuvvetli,  Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen,  Takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON UZMANI İstanbul(Avr.) CEVA
OPERASYON UZMANICEVA
Avrupa Bölge Transfer Merkezinde Operasyon Uzmanı olarak görev alacak ,En az önlisans mezunu Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli Kargo-Stok Takip, Müşteri, Sevkiyat, İade Lojistiği konularında deneyimli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HUKUK STAJYERİ İstanbul(Asya) CEVA
HUKUK STAJYERİCEVA
Genel Müdürlük, Hukuk Departmanı'nda Stajyer olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun ve zorunlu stajının ilk aylarında olan,MS Office uygulamalarına hakim, Analitik, sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO İŞÇİSİ İzmir CEVA
DEPO İŞÇİSİCEVA
İZMİR / KEMALPAŞA Dağıtım Operasyonlarımızda DEPO İŞÇİSİ olarak görev yapacak,En az ilkokul mezunu, Koli taşıma, yükleme, indirme yapabilecek, Dikkatli ve sorumlu çalışmayı prensip edinmiş, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO İŞÇİSİ Denizli CEVA
DEPO İŞÇİSİCEVA
DENİZLİ Ev Teslimatı Operasyonlarımızda DEPO İŞÇİSİ olarak görev yapacak,En az ilkokul mezunu, Beyaz eşya taşıma, yükleme, indirme yapabilecek, Dikkatli ve sorumlu çalışmayı prensip edinmiş, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK OPERASYON UZMANI Denizli CEVA Logistics
LOJİSTİK OPERASYON UZMANICEVA Logistics
Denizli FTL Operasyonlarımızda Operasyon Uzmanı olarak görev alacak,Tercihen Önlisans mezunu, Nakliye, Sevkiyat, Araç tedarik konularında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HUKUK STAJYERİ İstanbul(Asya) CEVA
HUKUK STAJYERİCEVA
Genel Müdürlük, Hukuk Departmanı'nda Stajyer olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun ve zorunlu stajının ilk aylarında olan,MS Office uygulamalarına hakim, Analitik, sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Elemanı Trabzon CEVA
Operasyon ElemanıCEVA
Karadeniz Bölge Perakende Operasyonlarımız, Trabzon lokasyonumuzda Operasyon Elemanı olarak görev alacak;Lise / Meslek Yüksekokulu mezunu, Ms Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Tercihen Taşımacılık, Nakliye, Lojistik konularında deneyimli, Takipçi ve analitik düşünebilen, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SEÇ-K SİSTEMLERİ SORUMLUSU Kocaeli CEVA
SEÇ-K SİSTEMLERİ SORUMLUSUCEVA
Şirketimiz Gölcük operasyonlarında  SEÇ-K SİSTEMLERİ ( SAĞLIK - EMNİYET - ÇEVRE ve YÖNETİM ) SORUMLUSU  olarak görev alacak,Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun Entegre Yönetim Sistemi ( ISO 9001 , ISO 14001 , ISO14064 , ISO 10002 , ISO 27001 , OHSAS 18001 ) standartları hakkında bilgi sahibiISO 9001:2008 İç Denetçi sertifikası sahibi B sınıfı İSG uzmanlığı sertifikasına sahip  Tercihen 1. seviye Yangın Eğitici eğitimini almış Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip İSG ve Kalite Sistemleri konusunda en az 3 yıl tecrübeli MS office uygulamalarında ileri seviyede bilgi sahibi İletişim ve sunum becerileri güçlü İş disiplinine önem veren B sınıfı ehliyete sahip aktif olarak araç kullanabien
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı Bursa CEVA Logistics
Operasyon ElemanıCEVA Logistics
BURSA/YENİŞEHİR FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Elemanı olarak görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBCO UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
TIBCO UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANICEVA Lojistik
Genel Müdürlük, Bilgi Teknolojileri Departmanımızda TIBCO Uygulama Geliştirme Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS SQL ve versiyonlama (TFS, SVN, GIT) sistemleri hakkında bilgi sahibi, Web servisleri/REST API'leri ve  EDIFACT/IDOC/XML konusunda deneyimli, Agile/Scrum pratikleri ile uygulama geliştirmiş, TIBCO Designer 5.6-5.13 ve TIBCO ile web servis/MS SQL/XML, flat file/EDIFACT ile entegrasyon deneyimi olan,Proje/Analist ekibiyle birlikte çalışma tecrübesine sahip adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜRÜCÜ Sakarya CEVA Lojistik
SÜRÜCÜCEVA Lojistik
Tercihan lise mezunu, SRC yeterlilik belgelerine sahip, D veya E sürücü belgesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı