CEVA Lojistik 

Şirket Bilgileri

http://www.cevalogistics.com 

CEVA Türkiye 

Firma Adı:                     CEVA Lojistik
Kuruluş tarihi:               Dünyada 1946, Türkiye'de 2000
Genel Müdür:                Fuat Adoran
Sermaye yapısı:            %100 yabancı
2012 Cirosu:                  Ceva Global 7,2 milyar Euro

İstihdam:                       Türkiye'de 4.500 çalışan
                                      Dünyada 49.000 çalışan

Dünyanın dördüncü büyük kontrat lojistiği firması CEVA, geniş hizmet ağının ve uzun yıllara dayanan birikiminin verdiği güçle, 170 ülkede 1.200’den fazla ofisiyle CEVA farkını iş ortaklarının ayağına götürmektedir.
 
CEVA, ulusal ve çok uluslu firmalar için dünya genelinde müşterilerine özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarını kullanarak, otomotivden lastik sanayine, elektronikten petrokimyaya, endüstriyel mamullerden hızlı tüketim ürünlerine, teknolojiden basım yayına kadar farklı pazar ve sektördeki müşterilerine uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktadır.
 
CEVA, 49.000 çalışanı ve toplam 10 milyon metrekareye ulaşan depolama alanı ile müşterilerine hizmet vermekte; dünyanın her yerine deniz, hava ve karayolu ile ulaşmaktadır.
 
CEVA Lojistik, 2000 yılından bu yana Türkiye’de uluslararası nakliyeden antrepoya, çok kullanıcılı depolamadan hafif üretime kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Şeffaf ve kaliteli dağıtım ağını 2008 yılında satın aldığı Varan Kargo ile güçlendirerek, lojistik alanındaki deneyimlerini bireysel müşterilere de aktarmaya başlamıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, 2005 yılında "Operasyonel Mükemmellik" felsefesi ışığında ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile belgelenmiş olan hizmetlerini daha da ileriye taşıyarak, 2008’de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı belgesini almaya hak kazanmıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’nü lojistik sektöründe 11 üst üste kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. “İnsana yatırım yapan kurum” kimliğini benimsemiş olan CEVA, ABD’li danışmanlık devi Hewitt Associates'in "En İyi İşyerleri" araştırmasında, 2008, 2009, 2010 yıllarında üst üste üç kez Türkiye'nin "En İyi İşyeri" seçilmenin yanı sıra, 2008 yılında Orta - Doğu Avrupa'nın da  "En İyi İşyeri" seçilmiştir. 2011 yılında ise İnsan için Sürdürülebilir Mükemmellik ödülüne layık görülmüştür. 2009 yılında PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nden Performans Yönetimi Kategorisi’nde ve Eğitim & Gelişim Yönetimi Kategorisi’nde birincilik kazanmanın gururunu yaşamaktadır. 
 

 

 

 

 


CEVA Lojistik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Lojistik Mühendisi İstanbul(Asya) CEVA
Lojistik MühendisiCEVA
Genel Müdürlük Kara Operasyonları Direktörlüğü’nde Operasyonel Gelişim Departmanımız’da Lojistik Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen lojistik sektöründe deneyim sahibi, Analitik düşünebilen, İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office  programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Yurtiçi seyahat engeli olmayan adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇÖZÜM TASARIM MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) CEVA
ÇÖZÜM TASARIM MÜHENDİSİCEVA
Genel Müdürlük Nakliye Satınalma Departmanımız’da Çözüm Tasarım Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin mühendislik fakültesi bölümlerinden mezun, Tercihen lojistik sektöründe deneyim sahibi,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim (ileri düzeyde Excel bilgisine sahip) adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Elemanı Eskişehir CEVA Logistics
Operasyon ElemanıCEVA Logistics
Eskişehir FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Elemanı olarak görev alacak, Tercihen lise mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK OPERASYON UZMANI Ankara CEVA
LOJİSTİK OPERASYON UZMANICEVA
Ankara Lojistik Üssü lokasyonumuz Depo Operasyonları'mızda Lojistik Operasyon Uzmanı olarak görev alacak, Tercihen Lisans mezunu, Kargo-Stok Takip, Müşteri, Sevkiyat, İade Lojistiği konularında deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın,adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI (PART-TIME) Ankara CEVA
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI (PART-TIME)CEVA
Orta Anadolu Bölge, İnsan Kaynakları Departmanı'nda İnsan Kaynakları Elemanı olarak Part-Time görev yapacak, Tercihen Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Sosyoloji, Psikoloji, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinde mezun, İşe Alma&Yerleştirme, Eğitim&Gelişim,Kariyer, İletişim,Özlük İşleri ve Yasal Süreçler, Raporlama konularına ilgili, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Sunum ve temsil yeteneği olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  adaylar aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
İŞ GELİŞTİRME UZMANICEVA Lojistik
Genel Müdürlük, İş Geliştirme İş Birimimiz’de İş Geliştirme Uzmanı olarak görev yapacak; Üniversitelerin ilgili (tercihen Endüstri Mühendisliği vb) bölümlerinden mezun,  En az 1 yıl sektör deneyimli,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HAVAYOLU FİYATLANDIRMA UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
HAVAYOLU FİYATLANDIRMA UZMANICEVA Lojistik
Genel Müdürlük, Uluslararası Taşımacılık İş Birimimiz, Havayolu Operasyonlarımız'da Fiyatlandırma Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,   Havayolu taşıması ve operasyonel süreçlerde en az 2 yıl deneyimli,   İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,   MS Office programlarına hakim,   İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,   Sürekli gelişim odaklı adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK ELEMANI Bilecik, Eskişehir CEVA
SİSTEM DESTEK ELEMANICEVA
Eskişehir İnönü Operasyonlarımız'da Sistem Destek Elemanı olarak görev yapacak,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Yazışma dilinde  İnglizce kullanabilen, Microsoft Ofis programlarına hakim, İş takibi kuvvetli, analitik düşünebilen, Eskişehir ve Bozüyük / civarında ikamet eden Dinamik / hızlı öğrenen adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI İstanbul(Asya) CEVA
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANICEVA
Genel Müdürlük, İnsan Kaynakları Departmanı'nda İnsan Kaynakları Elemanı olarak görev yapacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler fakültelerinden) mezun, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, İşe alım süreçlerinde aktif olarak görev almış, MS Office uygulamalarına hakim, Dinamik bir organizasyonda İnsan Kaynakları departmanında kariyer hedefleyen,  Analitik, sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO İŞÇİSİ Bursa CEVA Lojistik
DEPO İŞÇİSİCEVA Lojistik
Bursa Bölge Operasyonlarımız'da Depo İşçisi olarak görev yapacak,  En az ilkokul mezunu,   Takım çalışmasına yatkın,   İletişim yeteneği kuvvetli,   Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen,   Takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş adaylar aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa CEVA Lojistik
Forklift OperatörüCEVA Lojistik
Bursa Dağıtım Operasyonlarımız'da Forklift Operatörü olarak görev yapacak,  Tercihen lise mezunu,   Forklift sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip,   Forklift kullanma deneyimi bulunan,   Esnek çalışma saatlerine uyumlu,   Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK ELEMANI Kayseri CEVA Lojistik
LOJİSTİK ELEMANICEVA Lojistik
Şirketimizin Dağıtım Operasyonları , Kayseri Transfer Merkezi'nde görev alacak,  Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Taşımacılık, Nakliye, Lojistik konularında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim     adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı Bursa CEVA Logistics
Operasyon ElemanıCEVA Logistics
BURSA/KARACABEY FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Elemanı olarak görev alacak, Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İDARİ İŞLER UZMANI İstanbul(Asya) CEVA
İDARİ İŞLER UZMANICEVA
Genel Müdürlük İdari İşler Departmanımız’da İdari İşler Uzmanı olarak görev yapacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İdari İşler fonksiyonlarında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Asya) CEVA
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİCEVA
Genel Müdürlük, İnsan Kaynakları Departmanı'nda Uzun Dönem Stajyer olarak görev yapacak, Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İktisat, Ekonometri veya ilgili bölümlerinde mezun, İngilizce bilgisine sahip, İnsan Kaynakları departmanında kariyer hedefleyen, Analitik, sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş,  MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
YAZILIM UZMANICEVA Lojistik
Genel Müdürlük Bilgi Teknolojileri Departmanımız’da Yazılım Uzmanı olarak görev alacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlişkisel veri tabanları konusunda deneyimli, Yazılım konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede SQL, Java, .net bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Nesne tabanlı yaklaşımlara hakim adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı