CEVA Lojistik 

Şirket Bilgileri

http://www.cevalogistics.com 

CEVA Türkiye 

Firma Adı:                     CEVA Lojistik
Kuruluş tarihi:               Dünyada 1946, Türkiye'de 2000
Genel Müdür:                Fuat Adoran
Sermaye yapısı:            %100 yabancı
2012 Cirosu:                  Ceva Global 7,2 milyar Euro

İstihdam:                       Türkiye'de 4.500 çalışan
                                      Dünyada 49.000 çalışan

Dünyanın dördüncü büyük kontrat lojistiği firması CEVA, geniş hizmet ağının ve uzun yıllara dayanan birikiminin verdiği güçle, 170 ülkede 1.200’den fazla ofisiyle CEVA farkını iş ortaklarının ayağına götürmektedir.
 
CEVA, ulusal ve çok uluslu firmalar için dünya genelinde müşterilerine özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarını kullanarak, otomotivden lastik sanayine, elektronikten petrokimyaya, endüstriyel mamullerden hızlı tüketim ürünlerine, teknolojiden basım yayına kadar farklı pazar ve sektördeki müşterilerine uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktadır.
 
CEVA, 49.000 çalışanı ve toplam 10 milyon metrekareye ulaşan depolama alanı ile müşterilerine hizmet vermekte; dünyanın her yerine deniz, hava ve karayolu ile ulaşmaktadır.
 
CEVA Lojistik, 2000 yılından bu yana Türkiye’de uluslararası nakliyeden antrepoya, çok kullanıcılı depolamadan hafif üretime kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Şeffaf ve kaliteli dağıtım ağını 2008 yılında satın aldığı Varan Kargo ile güçlendirerek, lojistik alanındaki deneyimlerini bireysel müşterilere de aktarmaya başlamıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, 2005 yılında "Operasyonel Mükemmellik" felsefesi ışığında ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile belgelenmiş olan hizmetlerini daha da ileriye taşıyarak, 2008’de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı belgesini almaya hak kazanmıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’nü lojistik sektöründe 11 üst üste kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. “İnsana yatırım yapan kurum” kimliğini benimsemiş olan CEVA, ABD’li danışmanlık devi Hewitt Associates'in "En İyi İşyerleri" araştırmasında, 2008, 2009, 2010 yıllarında üst üste üç kez Türkiye'nin "En İyi İşyeri" seçilmenin yanı sıra, 2008 yılında Orta - Doğu Avrupa'nın da  "En İyi İşyeri" seçilmiştir. 2011 yılında ise İnsan için Sürdürülebilir Mükemmellik ödülüne layık görülmüştür. 2009 yılında PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nden Performans Yönetimi Kategorisi’nde ve Eğitim & Gelişim Yönetimi Kategorisi’nde birincilik kazanmanın gururunu yaşamaktadır. 
 

 

 

 

 


CEVA Lojistik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
LOJİSTİK MÜHENDİSİ Bursa CEVA Lojistik
LOJİSTİK MÜHENDİSİCEVA Lojistik
Bursa Inbound Operasyonlarımız'da Lojistik Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Lojistik sektöründe en az 1 yıllık iş deneyimi olan, MS Ofis Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Bursa'da ikamet eden,adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ İzmir CEVA
İŞYERİ HEKİMİCEVA
Ege & Akdeniz Bölge Operasyonlarımızda ,  İşyeri Hekimi olarak görev alacak, Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca verilmiş İşyeri Hekimliği Sertifikasına sahip  Güçlü iletişim becerilerine sahip ve ekip çalışmasına yatkın  Sorumluluk sahibi takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON UZMANI Düzce CEVA
OPERASYON UZMANICEVA
Düzce FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Uzmanı olarak görev alacak, Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) CEVA
İNSAN KAYNAKLARI ELEMANICEVA
Anadolu Bölge / Gebze Operasyon Merkezimiz, İnsan Kaynakları Departmanı'nda İnsan Kaynakları Elemanı olarak görev yapacak, Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Sosyoloji, Psikoloji, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinde mezun, SGK Kanunu ve İş Hukuku konularında mevzuata uygulama düzeyinde hakim ve en az 2 yıl deneyimi olan, İşe alım süreçlerinde aktif olarak görev almış, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi olan, Sunum ve temsil yeteneği olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar aranmaktadır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇÖZÜM TASARIM SORUMLUSU İstanbul(Asya) CEVA
ÇÖZÜM TASARIM SORUMLUSUCEVA
Genel Müdürlük İş Geliştirme Departmanımız'da Çözüm Tasarım Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin tercihen Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Sektörde minimum 3 yıllık deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına ve tercihen AutoCAD programına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli bulunmayan, Planlı ve programlı çalışmayı kendisi için prensip edinmiş, Organizasyon kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT PROJECT EXECUTIVE İstanbul(Asya) CEVA
IT PROJECT EXECUTIVECEVA
We are looking for IT Project Executive to be located in our Head Office;  Demonstrable experience in managing IT projects, especially in software development area, 4+ years of experience in software development, business analysis, software design, and/or QA, Understanding of Software Development Life Cycle, project management, business analysis, testing and deployment, Experience of leading multi-disciplined teams and the ability to drive effective project teams, Good understanding of business requirements and IT capabilities, Ability to conform to shifting priorities, demands and timelines, Ability to anticipate issues, identify future choke points and working ahead of time to alleviate potential issues, Excellent command of English language.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
FİNANSAL ANALİST İstanbul(Asya) CEVA
FİNANSAL ANALİSTCEVA
Genel Müdürlük Finans Departmanımız’da Finansal Analist olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans alanında minimum 3 yıllık deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim ve ileri düzeyde Excel bilen, Tercihen Oracle JD Edwards kullanmış olan, Sistematik çalışan ve takipçi, Pozitif düşünen ve iyi insan ilişkileri kuran, İş ve evrak takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme becerisi kuvvetli adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Asya) CEVA
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİCEVA
Genel Müdürlük, İnsan Kaynakları Departmanı'nda Uzun Dönem Stajyer olarak görev yapacak,·İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,·MS Office uygulamalarına hakim,·İnsan Kaynakları departmanında kariyer hedefleyen, ·Analitik, sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş adaylar aranmaktadır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
GÜVENLİK ŞEFİ İstanbul(Asya) CEVA
GÜVENLİK ŞEFİCEVA
Genel Müdürlük Güvenlik Departmanımız'da Güvenlik Şefi olarak görevlendirilmek üzere,·         En az lise mezunu,·         İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (ek olarak Arapça bilgisi tercih sebebidir),·         Kurumsal bir firmada güvenlik alanında deneyim sahibi,·         MS Office programlarına hakim,·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,·         Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli bulunmayan,·         Planlı ve programlı çalışmayı kendisi için prensip edinmiş,·         Organizasyon kabiliyeti yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İletişim yeteneği kuvvetli adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK TAKİP ANALİSTİ Kırklareli CEVA
LOJİSTİK TAKİP ANALİSTİCEVA
Lüleburgaz Operasyon Merkezimiz’de Lojistik Takip Analisti olarak görev yapacak,• Lise mezunu,• Lojistik sektöründe 1-3 yıl deneyimli,• MS Office programlarına hakim,• Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli,• Analitik, dinamik ve takipçi adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK MÜHENDİSİ Kocaeli CEVA Lojistik
LOJİSTİK MÜHENDİSİCEVA Lojistik
Kocaeli Gölcük Operasyonlarımız'da Lojistik Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Lojistik sektöründe en az 1 yıllık iş deneyimi olan, MS Ofis Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Çok iyi seviyede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Kocaeli' de ikamet eden adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı