CEVA Lojistik 

Şirket Bilgileri

http://www.cevalogistics.com 

CEVA Türkiye 

Firma Adı:                     CEVA Lojistik
Kuruluş tarihi:               Dünyada 1946, Türkiye'de 2000
Genel Müdür:                Fuat Adoran
Sermaye yapısı:            %100 yabancı
2012 Cirosu:                  Ceva Global 7,2 milyar Euro

İstihdam:                       Türkiye'de 4.500 çalışan
                                      Dünyada 49.000 çalışan

Dünyanın dördüncü büyük kontrat lojistiği firması CEVA, geniş hizmet ağının ve uzun yıllara dayanan birikiminin verdiği güçle, 170 ülkede 1.200’den fazla ofisiyle CEVA farkını iş ortaklarının ayağına götürmektedir.
 
CEVA, ulusal ve çok uluslu firmalar için dünya genelinde müşterilerine özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarını kullanarak, otomotivden lastik sanayine, elektronikten petrokimyaya, endüstriyel mamullerden hızlı tüketim ürünlerine, teknolojiden basım yayına kadar farklı pazar ve sektördeki müşterilerine uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktadır.
 
CEVA, 49.000 çalışanı ve toplam 10 milyon metrekareye ulaşan depolama alanı ile müşterilerine hizmet vermekte; dünyanın her yerine deniz, hava ve karayolu ile ulaşmaktadır.
 
CEVA Lojistik, 2000 yılından bu yana Türkiye’de uluslararası nakliyeden antrepoya, çok kullanıcılı depolamadan hafif üretime kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Şeffaf ve kaliteli dağıtım ağını 2008 yılında satın aldığı Varan Kargo ile güçlendirerek, lojistik alanındaki deneyimlerini bireysel müşterilere de aktarmaya başlamıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, 2005 yılında "Operasyonel Mükemmellik" felsefesi ışığında ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile belgelenmiş olan hizmetlerini daha da ileriye taşıyarak, 2008’de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı belgesini almaya hak kazanmıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’nü lojistik sektöründe 11 üst üste kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. “İnsana yatırım yapan kurum” kimliğini benimsemiş olan CEVA, ABD’li danışmanlık devi Hewitt Associates'in "En İyi İşyerleri" araştırmasında, 2008, 2009, 2010 yıllarında üst üste üç kez Türkiye'nin "En İyi İşyeri" seçilmenin yanı sıra, 2008 yılında Orta - Doğu Avrupa'nın da  "En İyi İşyeri" seçilmiştir. 2011 yılında ise İnsan için Sürdürülebilir Mükemmellik ödülüne layık görülmüştür. 2009 yılında PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nden Performans Yönetimi Kategorisi’nde ve Eğitim & Gelişim Yönetimi Kategorisi’nde birincilik kazanmanın gururunu yaşamaktadır. 
 

 

 

 

 


CEVA Lojistik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
OPERASYON ELEMANI İzmir CEVA
OPERASYON ELEMANICEVA
Ege&Akdeniz Bölge Depo Operasyonlarında Operasyon Elemanı olarak görev alacak ,Ön lisans mezunu tercihen lisans mezunu , Ms Office programlarına hakim, Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli Tercihen lojistik sektöründe deneyimli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Elemanı Bilecik CEVA Logistics
Operasyon ElemanıCEVA Logistics
BİLECİK/BOZÜYÜK FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Elemanı olarak görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
INTERCOMPANY STAFF İstanbul(Asya) CEVA Logistics
INTERCOMPANY STAFFCEVA Logistics
We are looking for Intercompany Staff to be located in Turkey Head Office;University degree from a reputable university, Minimum 1 years of experience in the field of Finance, Advanced knowledge of English, Extensive knowledge of MS Office Programs (preferably excellent knowledge of Excel),Prefably experience with Oracle JD Edwards, Strong teamwork skills, Ability to multi-task, deal with conflicting priorities and deliver high quality work on schedule.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENÇ LOJİSTİKÇİ Kocaeli, İstanbul(Asya) CEVA
GENÇ LOJİSTİKÇİCEVA
Dünya devi bir firmada kariyer imkanı!CEVA Lojistik bünyesinde 6 ay sürecek staj programına katılacak;İktisadi ve İdari Bilimler, Ulaştırma ve Lojistik, Fen-Edebiyat ya da Mühendislik fakültelerinden yeni mezun ya da yüksek lisans öğrencisi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim genç yetenekler arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURYE İzmir CEVA
KURYECEVA
Ege Bölge İzmir Kemalpaşa lokasyonumuz, Kara Operasyonları Parsiyel Dağıtım -Transfer Operasyonlarında Kurye olarak görev alacak,Tercihen lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü  adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI (YATIRIM İLİŞKİLERİ) İstanbul(Asya) CEVA Logistics
SATINALMA UZMANI (YATIRIM İLİŞKİLERİ)CEVA Logistics
Genel Müdürlük, Mali İşler Direktörlüğü, Satınalma ve Yatırımlar Departmanımızda Satınalma Uzmanı (Yatırım İlişkileri) olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen İnşaat Mühendisliği)En az 2 yıl Satınalma alanında tecrübeli, Tercihen Lojistik sektörü deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim (İyi seviyede Excel ve Word bilgisine sahip),B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,Analitik, sonuç ve sürekli gelişim odaklı, Planlama ve zaman yönetimi konusunda yetkin adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) CEVA
PLANLAMA MÜHENDİSİCEVA
Genel Müdürlük, Merkez Planlama Departmanımızda Planlama Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Mühendislik ve Fen Fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen,  MS Office programlarına hakim (tercihen ileri düzeyde Excel bilgisi), Analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, organizasyon ve iletişim kabiliyeti yüksek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO İŞÇİSİ Bursa CEVA Lojistik
DEPO İŞÇİSİCEVA Lojistik
Bursa Bölge Operasyonlarımız'daDepo İşçisi olarak görev yapacak, En az ilkokul mezunu,  Takım çalışmasına yatkın,  İletişim yeteneği kuvvetli,  Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen,  Takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Logistics
MUHASEBE UZMANICEVA Logistics
Genel Müdürlük, Mali İşler Direktörlüğü, Muhasebe Departmanımızda Muhasebe Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya ilgili bölümlerinden mezun,En az 3 yıl Genel Muhasebe alanında tecrübeli ve alanına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim (İleri seviye Excel), Analitik, sonuç ve sürekli gelişim odaklı adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Logistics
SATINALMA UZMANICEVA Logistics
Genel Müdürlük, Mali İşler Direktörlüğü, Satınalma ve Yatırımlar Departmanımızda Satınalma Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl Satınalma alanında tecrübeli, Tercihen Lojistik sektörü deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim (iyi seviyede Excel ve Word bilgisine sahip),B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,Analitik, sonuç ve sürekli gelişim odaklı, Planlama ve zaman yönetimi konusunda yetkin adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU İzmir CEVA
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSUCEVA
Ege Bölge Uluslararası Nakliye Operasyonlarımızda,İş Geliştirme Departmanı bünyesinde İş Geliştirme Sorumlusu olarak görev alacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası taşımacılık operasyonel ve proje süreçlerinde bilgi sahibi, Minimum 3 yıl uluslararası taşımacılık iş geliştirme/satış deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Müşteri ve satış odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna yeteneği kuvvetli olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM UZMANI İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
YAZILIM UZMANICEVA Lojistik
Genel Müdürlük, Bilgi Teknolojileri Departmanımızda Yazılım Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlişkisel veri tabanları konusunda deneyimli, Yazılım konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede SQL, Java, .net bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Nesne tabanlı yaklaşımlara hakim adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PLANLAMA MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
PLANLAMA MÜHENDİSİCEVA Lojistik
Gebze Operasyon Merkezi, Merkez Planlama Departmanımızda,  Planlama Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik ve Fen Fakültesi bölümlerinden mezun, Lojistik sektöründe kariyer hedefleyen, Organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, MS Ofis Programlarını ileri düzeyde hakim, Analitik becerileri yüksek ve çözüm odaklı düşünebilen, Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına uygun, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları aranmaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU (SAHA SATIŞ) İstanbul(Asya) CEVA Logistics
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU (SAHA SATIŞ)CEVA Logistics
Genel Müdürlük/Uluslararası Nakliye Operasyonları, İş Geliştirme Departmanımızda İş Geliştirme Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası taşımacılık operasyonel ve proje süreçlerinde bilgi sahibi,Minimum 3 yıl uluslararası taşımacılık iş geliştirme/satış deneyimi olan,MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,Müşteri ve satış odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna yeteneği kuvvetli olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK OPERASYON UZMANI Ankara CEVA
LOJİSTİK OPERASYON UZMANICEVA
Ankara Lojistik Üssü lokasyonumuz Depo Operasyonları'mızda Lojistik Operasyon Uzmanı olarak görev alacak,Tercihen Lisans mezunu, Kargo-Stok Takip, Müşteri, Sevkiyat, İade Lojistiği konularında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Operasyon Uzmanı Bilecik CEVA Logistics
Lojistik Operasyon UzmanıCEVA Logistics
BİLECİK/BOZÜYÜK FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Uzmanı olarak görev alacak,Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı Eskişehir CEVA Logistics
Operasyon ElemanıCEVA Logistics
Eskişehir FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Elemanı olarak görev alacak,Tercihen lise mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SİGORTA SORUMLUSU İstanbul(Asya) CEVA
SİGORTA SORUMLUSUCEVA
Genel Müdürlük Sigorta Departmanımız'da Sigorta Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık-Sigortacılık bölümlerinden mezun,Sigorta alanında kariyer hedefleyen ve lojistik sektöründe ilerlemek için istekli,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli bulunmayan, Planlı ve programlı çalışmayı kendisi için prensip edinmiş,Organizasyon kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği kuvvetli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI Adana CEVA Lojistik
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANICEVA Lojistik
Şirketimiz Adana operasyonlarında  SEÇ-K SİSTEMLERİ ( SAĞLIK - EMNİYET - ÇEVRE ve YÖNETİM ) UZMANI  olarak görev alacak, Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun Entegre Yönetim Sistemi ( ISO 9001 , ISO 14001 , ISO14064 , ISO 10002 , ISO 27001 , OHSAS 18001 ) standartları hakkında bilgi sahibiISO 9001:2008 İç Denetçi sertifikası sahibi B sınıfı İSG uzmanlığı sertifikasına sahip Temel seviyede İngilizce bilgisine sahip İSG ve Kalite Sistemleri konusunda en az 1 yıl tecrübeli MS office uygulamalarında ileri seviyede bilgi sahibi İletişim ve sunum becerileri güçlü İş disiplinine önem veren B sınıfı ehliyete sahip aktif olarak araç kullanabien
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı