CEVA Lojistik 

Şirket Bilgileri

http://www.cevalogistics.com 

CEVA Türkiye 

Firma Adı:                     CEVA Lojistik
Kuruluş tarihi:               Dünyada 1946, Türkiye'de 2000
Genel Müdür:                Fuat Adoran
Sermaye yapısı:            %100 yabancı
2012 Cirosu:                  Ceva Global 7,2 milyar Euro

İstihdam:                       Türkiye'de 4.500 çalışan
                                      Dünyada 49.000 çalışan

Dünyanın dördüncü büyük kontrat lojistiği firması CEVA, geniş hizmet ağının ve uzun yıllara dayanan birikiminin verdiği güçle, 170 ülkede 1.200’den fazla ofisiyle CEVA farkını iş ortaklarının ayağına götürmektedir.
 
CEVA, ulusal ve çok uluslu firmalar için dünya genelinde müşterilerine özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Tedarik zincirinin tüm aşamalarını kullanarak, otomotivden lastik sanayine, elektronikten petrokimyaya, endüstriyel mamullerden hızlı tüketim ürünlerine, teknolojiden basım yayına kadar farklı pazar ve sektördeki müşterilerine uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktadır.
 
CEVA, 49.000 çalışanı ve toplam 10 milyon metrekareye ulaşan depolama alanı ile müşterilerine hizmet vermekte; dünyanın her yerine deniz, hava ve karayolu ile ulaşmaktadır.
 
CEVA Lojistik, 2000 yılından bu yana Türkiye’de uluslararası nakliyeden antrepoya, çok kullanıcılı depolamadan hafif üretime kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. Şeffaf ve kaliteli dağıtım ağını 2008 yılında satın aldığı Varan Kargo ile güçlendirerek, lojistik alanındaki deneyimlerini bireysel müşterilere de aktarmaya başlamıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, 2005 yılında "Operasyonel Mükemmellik" felsefesi ışığında ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartları ile belgelenmiş olan hizmetlerini daha da ileriye taşıyarak, 2008’de ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Standardı belgesini almaya hak kazanmıştır.
 
CEVA Lojistik Türkiye, Kariyer.net tarafından 2003 yılından bu yana verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’nü lojistik sektöründe 11 üst üste kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştır. “İnsana yatırım yapan kurum” kimliğini benimsemiş olan CEVA, ABD’li danışmanlık devi Hewitt Associates'in "En İyi İşyerleri" araştırmasında, 2008, 2009, 2010 yıllarında üst üste üç kez Türkiye'nin "En İyi İşyeri" seçilmenin yanı sıra, 2008 yılında Orta - Doğu Avrupa'nın da  "En İyi İşyeri" seçilmiştir. 2011 yılında ise İnsan için Sürdürülebilir Mükemmellik ödülüne layık görülmüştür. 2009 yılında PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nden Performans Yönetimi Kategorisi’nde ve Eğitim & Gelişim Yönetimi Kategorisi’nde birincilik kazanmanın gururunu yaşamaktadır. 
 

 

 

 

 


CEVA Lojistik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
HUKUK STAJYERİ İstanbul(Asya) CEVA
HUKUK STAJYERİCEVA
Genel Müdürlük, Hukuk Departmanı'nda Stajyer olarak görev yapacak,·         Üniversitelerin Hukuk fakültesinden mezun ve zorunlu stajının ilk aylarında olan,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Dava ve İcra süreçlerinde aktif rol alacak,·         Tebligat ve ara karar takibini yerine getirebilecek,·         Analitik, sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Asya) CEVA
STAJYERCEVA
Genel Müdürlüğümüz'de Uzun Dönem Stajyer olarak görev yapacak, Üniversitelerde lisans (İktisadi İdari Bilimler, Hukuk veya Ulaştırma ve Lojistik fakülteleri) veya yüksek lisans öğrencisi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, İletişim yönü kuvvetli, Haftanın 5 günü devam edebilecek adaylar aranmaktadır.     
Stajyer        İlan Detayı
Engelli/santral operatörü Bursa CEVA
Engelli/santral operatörüCEVA
Bursa Bölge Dağıtım Operasyonlarımız'da Santral Operatörü olarak görev yapacak,Engel derecesi %40 ve üzeri olan ,Türkiye İş Kurumuna kayıtlı,İnsan ilişkileri güçlü , güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen,Ekip çalışmasına yatkınMS Office programlarını iyi derecede kullanabilen 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Elemanı Bursa CEVA Logistics
Operasyon ElemanıCEVA Logistics
BURSA/KARACABEY FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Elemanı olarak görev alacak, Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS VE DESTEK UZMANI İstanbul(Asya) CEVA
SERVİS VE DESTEK UZMANICEVA
Genel Müdürlük Bilgi Teknolojileri Departmanımız'da Servis ve Destek Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen 3 yıl alanında deneyimli, PC, Printers, Access point, Switch, Firewall, Ups, Server, San, Handheld Computers cihaz gruplarında teklif ve satınalma süreçlerinin yönetiminde tecrübe sahibi,  İyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip. Bilgi Teknolojileri yönetimindeki cihazların bakım ve teknik servis süreçlerinin yönetimi konularında deneyimli, Envanter yönetimi ve süreçlerine hakim, Data & Telekominikasyon hatlarının hizmet alım süreçlerinin yönetiminde tecrübeli, Word, Excel ve PowerPoint uygulumalarını ileri düzeyde kullanabilen, raporlama ve analiz yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına inanan, çözüm odaklı ve proaktif düşünce yapısına sahip, Project Management konusunda tecrübeli, Teknik dökümanları okuyup anlayabilecek ve yurtdışıyla yazışmada bulunabilecek düzeyde ingilizce bilgisine sahip adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OPERASYON SORUMLUSU İzmir CEVA
OPERASYON SORUMLUSUCEVA
Ege Bölge Kara Operasyonları Departmanı bünyesinde Operasyon Sorumlusu olarak görev alacak, Tercihen meslek yüksek okulu mezunu  Lojistik sektöründe en az 3 yıl , ekip yönetiminde en az 1 yıl deneyime sahip Araç istifleme ve sevkiyat planlama konularında tecrübeli, Yoğun tempoda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen , vardiyalı sistemde çalışabilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU İzmir CEVA
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSUCEVA
Ege Bölge Operasyonlarımızda, İş Geliştirme Departmanı bünyesinde İş Geliştirme Sorumlusu olarak görev alacak, Lisans mezunu, Lojistik sektöründe aktif satışta en az 2 yıl deneyimli, Satış, hedef ve müşteri odaklı, Kişisel motivasyonu yüksek, öğrenmeye ve gelişime açık, Üst düzeyde temsil ve iletişim becerisine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hizmetli Bursa CEVA
HizmetliCEVA
Bursa Inbound Operasyonlarımız'da Genel Hizmetli olarak görev yapacak,  Tercihen ilgili konuda iş tecrübesine sahip, İletişimi kuvvetli, Gelen misafirleri ve ofis personelini karşılayacak, Ofis temizliği yapacak, Çay ve yemekhanede yemek dağıtımı yapacak, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Asya) CEVA
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİCEVA
Genel Müdürlük, İnsan Kaynakları Departmanı'nda Uzun Dönem Stajyer olarak görev yapacak, Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İktisat, Ekonometri veya ilgili bölümlerinde mezun, İngilizce bilgisine sahip, İnsan Kaynakları departmanında kariyer hedefleyen, Analitik, sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş,  MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSU Ankara CEVA Lojistik
İŞ GELİŞTİRME SORUMLUSUCEVA Lojistik
Orta Anadolu Bölge Operasyonlarımızda, İş Geliştirme Departmanı bünyesinde İş Geliştirme Sorumlusu olarak görev alacak, Lisans mezunu, Uluslararası Nakliye (Hava,Deniz,Kara) , Lojistik sektöründe aktif satışta en az 2 yıl deneyimli, Satış, hedef ve müşteri odaklı, Kişisel motivasyonu yüksek, öğrenmeye ve gelişime açık, Üst düzeyde temsil ve iletişim becerisine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı Bilecik CEVA Logistics
Operasyon ElemanıCEVA Logistics
BİLECİK/BOZÜYÜK FTL Operasyonlarımız'da Operasyon Elemanı olarak görev alacak, Tercihen üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Takipçi ve analitik düşünebilen, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KURYE Bursa CEVA Lojistik
KURYECEVA Lojistik
Bursa Bölgemiz, Bursa ili, Dağıtım Operasyonları'nda Kurye olarak görev alacak,  Tercihen lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa CEVA Lojistik
Forklift OperatörüCEVA Lojistik
Bursa Dağıtım Operasyonlarımız'da Forklift Operatörü olarak görev yapacak,  Tercihen lise mezunu,   Forklift sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip,   Forklift kullanma deneyimi bulunan,   Esnek çalışma saatlerine uyumlu,   Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR UNIX ENGINEER İstanbul(Asya) CEVA
SENIOR UNIX ENGINEERCEVA
We are looking for Senior Unix Engineer to be located in Turkey Head Office;·         Bachelor's degree in Computer Science or related field preferred or 5 years relevant work experience is required,·         Minimum of 2 years’ demonstrated experience supporting UNIX OS versions, including RedHat and Solaris,·         Minimum of 5 years’ demonstrated experience Implementing and supporting core infrastructure services.(UNIX Server, UNIX Failover Clustering, AD, DNS, DHCP) and well versed in; server hardware, provisioning techniques, FC based shared storage, Clustering, performance monitoring and analysis, etc,·         VMWare / HyperV,·         UNIX Server OS versions, including RedHat, Solaris, HP-UX and some legacy UNIX products,·         Active Directory,·         DNS, DHCP, TCP/IP,·         Oracle Database,·         Veritas / Symantec Failover Clustering,·         Virtualization (VMware and Hyper-V),·         High Availability and Disaster Recovery,·         Excellent oral communication and customer relations skills. Ability to communicate and interact at all levels of the organisations hierarchy. Ability to understand and communicate technical concepts to a business audience,·         Excellent troubleshooting skills. Logical thinker, good analytical skills,·         Possess problem solving, conflict resolution, decision making, and planning skills,  ·         Able to own an issue and see it through to resolution,·         Able to work off own initiative. Ability to multitask and excellent time management skills,·         Ability to manage vendors and suppliers,·         Produce Technical documentation. Design Processes and templates. Develop Standard Operating Procedures,·         Excellent Written/ Spoken English language.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR SECURITY ENGINEER İstanbul(Asya) CEVA
SENIOR SECURITY ENGINEERCEVA
We are looking for Senior Security Engineer to be located in Turkey Head Office;·         Bachelor's degree in Computer Science or related field preferred or 2 years relevant work experience is required,·         Minimum of 5 years’ demonstrated experience supporting Palo Alto, Cisco, Unix Proxy and Web proxy,·         Experience and expertise with ethical hacking, firewall and intrusion detection/prevention technologies, secure coding practices and threat modelling, ·         Knowledge and experience on Global and Local load balancers,·         Experience with Scansafe, Unix Proxy, Cisco and Palo Alto, ·         Strong process and procedure ownership experience for system audits, ·         Exposure to advanced layer 2 technologies like VPC, STP, MSTP is required, must have hands on experience in troubleshooting big networks involving routing and switching,·         Cisco Security and WAN Device,·         Active Directory,·         DNS, DHCP, TCP/IP,·         Networking,·         Load Balancers,·         Excellent oral communication and customer relations skills. Ability to communicate and interact at all levels of the organisations hierarchy. Ability to understand and communicate technical concepts to a business audience,·         Excellent troubleshooting skills. Logical thinker, good analytical skills,·         Possess problem solving, conflict resolution, decision making, and planning skills,  ·         Able to own an issue and see it through to resolution,·         Able to work off own initiative. Ability to multitask and excellent time management skills,·         Ability to manage vendors and suppliers,·         Produce Technical documentation. Design Processes and templates. Develop Standard Operating Procedures,·         Excellent Written/ Spoken English language.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR ORACLE ENGINEER İstanbul(Asya) CEVA
SENIOR ORACLE ENGINEERCEVA
We are looking for Senior Oracle Engineer to be located in Turkey Head Office;·         Bachelor's degree in Computer Science or related field preferred or 5 years relevant work experience is required,·         Minimum of 4 years’ demonstrated experience supporting Oracle Database versions up until 12c with OEM skills,·         Minimum of 5 years’ demonstrated experience Implementing and supporting core infrastructure services.(UNIX Server, Veritas Clustering, DNS, Networking) and well versed in; Microsoft SQL and other open source database deployments, provisioning techniques, FC based shared storage, Clustering, performance monitoring and analysis, etc,·         Oracle database and related technologies like OEM, Dataguard, partitioning, RAC etc,·         RedHat and/or OEL Operating systems,·         Veritas / Symantec Failover Clustering,·         Virtualization (VMware, Hyper-V, OEL),·         High Availability and Disaster Recovery,·         Excellent oral communication and customer relations skills. Ability to communicate and interact at all levels of the organisations hierarchy. Ability to understand and communicate technical concepts to a business audience,·         Excellent troubleshooting skills. Logical thinker, good analytical skills,·         Possess problem solving, conflict resolution, decision making, and planning skills,  ·         Able to own an issue and see it through to resolution,·         Able to work off own initiative. Ability to multitask and excellent time management skills,·         Ability to manage vendors and suppliers,·         Produce Technical documentation. Design Processes and templates. Develop Standard Operating Procedures,·         Excellent Written/ Spoken English language.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR NETWORK ENGINEER İstanbul(Asya) CEVA
SENIOR NETWORK ENGINEERCEVA
We are looking for Senior Network Engineer to be located in Turkey Head Office;·         Bachelor's degree in Computer Science or related field preferred or 8 years relevant work experience is required,·         Cisco and HP certified current senior certification path,·         This highly technical role requires exceptional technical ability and vision together with outstanding leadership and technical people skills.  It requires the ability to provide exceptional levels of service in a fast moving, constantly changing and flexible environment,·         Extensive experience implementing and supporting IP protocols.  Detailed understanding of the ISO communications stack,·         Significant experience in problem & performance diagnosis and resolution, support of cross system technical interfaces,·         Ability to manage stress well under difficult situations and when dealing with production issues and project deadlines,·         Excellent organizational and time management skills with a focus on delivery, responsiveness, ownership and accountability are also critical,·         Experience in the areas of vendor management, resource management, project management, and service level agreements,·         Specific expertise in the design and build out of large data networks in an on-going, critical delivery business,·         Understanding of design considerations for high volume transaction systems,·         Experienced in performance tuning, capacity management, consolidation, COS, load balancing technology, monitoring,·         Strong project management skills and experience,·         Manage network operations for data communications, including scheduled maintenance, upgrades, obsolescence and capacity requirements.  Ensure that network infrastructure is properly documented and meets architecture designs and standards,·         Strong interpersonal, communication, and client-facing skills. Ability to understand and communicate technical concepts to a business audience,·         Excellent oral communication and customer relations skills. Ability to communicate and interact at all levels of the organisations hierarchy. Ability to understand and communicate technical concepts to a business audience,·         Excellent troubleshooting skills. Logical thinker, good analytical skills,·         Possess problem solving, conflict resolution, decision making, and planning skills,  ·         Able to own an issue and see it through to resolution,·         Able to work off own initiative. Ability to multitask and excellent time management skills,·         Ability to manage vendors and suppliers,·         Produce Technical documentation. Design Processes and templates. Develop Standard Operating Procedures,·         Excellent Written/ Spoken English language.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR MICROSOFT ENGINEER İstanbul(Asya) CEVA
SENIOR MICROSOFT ENGINEERCEVA
We are looking for Senior Microsoft Engineer to be located in Turkey Head Office;·         Bachelor's degree in Computer Science or related field preferred or 5 years relevant work experience is required,·         Minimum of 5 years’ demonstrated experience supporting Windows OS versions 2003 and up,·         Minimum of 5 years’ demonstrated experience Implementing and supporting Microsoft core infrastructure services.(Windows Server, Windows Failover Clustering, AD, DNS, DHCP, Group Policy, PowerShell Scripting) and well versed in; server hardware, provisioning techniques, FC based shared storage, Clustering, performance monitoring and analysis, etc.·         Virtualization -VMWare / Hyper-V,·         System Center Operations Manager and System Center Configuration Manager experience preferred,·         Microsoft Windows Server all versions,·         Active Directory,·         DNS, DHCP, TCP/IP,·         Microsoft SQL Server,·         Microsoft Failover Clustering,·         PowerShell scripting,·         Virtualization (VMware and Hyper-V),·         High Availability and Disaster Recovery,·         Knowledge of backup tools especially backup exec and net appliances,·         Excellent oral communication and customer relations skills. Ability to communicate and interact at all levels of the organisations hierarchy. Ability to understand and communicate technical concepts to a business audience,·         Excellent troubleshooting skills. Logical thinker, good analytical skills,·         Possess problem solving, conflict resolution, decision making, and planning skills,  ·         Able to own an issue and see it through to resolution,·         Able to work off own initiative. Ability to multitask and excellent time management skills,·         Ability to manage vendors and suppliers,·         Produce Technical documentation. Design Processes and templates. Develop Standard Operating Procedures,·         Excellent Written / Spoken English language.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR ISERIES SUPPORT ENGINEER İstanbul(Asya) CEVA
SENIOR ISERIES SUPPORT ENGINEERCEVA
We are looking for Senior iSeries Support Engineer to be located in Turkey Head Office;·         Bachelor's degree in Computer Science or similar OR some relevant hands on experience with administering systems,·         Either degree or related work experience, ·         Working knowledge of BRMS,·         Working knowledge of all native commands,·         Good understanding of work management,·         Good understanding of break/fix,·         Ability to work under minimal supervision,·         Excellent oral communication and customer relations skills. Ability to communicate and interact at all levels of the organisations hierarchy. Ability to understand and communicate technical concepts to a business audience,·         Able to own an issue and see it through to resolution,·         Able to work off own initiative. Ability to multitask and excellent time management skills,·         Produce Technical documentation. Design Processes and templates. Develop Standard Operating Procedures,·         Excellent Written/ Spoken English language.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SENIOR BACKUP STORAGE ENGINEER İstanbul(Asya) CEVA
SENIOR BACKUP STORAGE ENGINEERCEVA
We are looking for Senior Backup Storage Engineer to be located in Turkey Head Office;·         Bachelor's degree in Computer Science or related field preferred or 5 years relevant work experience is required,·         Minimum of 2 years’ demonstrated experience supporting Netbackup and specific storage vendor experience,·         Minimum of 5 years’ demonstrated experience implementing and supporting core backup and storage services. Well versed hardware, and storage provisioning techniques, backup and SAN performance monitoring and analysis, etc.·         Multi-Vendor experience preferred for Storage,·         Veritas Netbackup including appliances,·         Variety of Storage vendor experience,·         High Availability and Disaster Recovery,·         Excellent oral communication and customer relations skills. Ability to communicate and interact at all levels of the organisations hierarchy. Ability to understand and communicate technical concepts to a business audience,·         Excellent troubleshooting skills. Logical thinker, good analytical skills,·         Possess problem solving, conflict resolution, decision making, and planning skills,  ·         Able to own an issue and see it through to resolution,·         Able to work off own initiative. Ability to multitask and excellent time management skills,·         Ability to manage vendors and suppliers,·         Produce Technical documentation. Design Processes and templates. Develop Standard Operating Procedures,·         Excellent Written/ Spoken English language.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DENİZYOLU SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) CEVA
DENİZYOLU SATIŞ SORUMLUSUCEVA
Genel Müdürlük/Uluslararası Nakliye Operasyonları, İş Geliştirme Departmanımız'da Satış Sorumlusu olarak görev yapacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası taşımacılık operasyonel ve proje süreçlerinde bilgi sahibi, Minimum 3 yıl uluslararası taşımacılık iş geliştirme/satış deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Müşteri ve satış odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna yeteneği kuvvetli olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENÇ LOJİSTİKÇİ Adana, İzmir, ... CEVA
GENÇ LOJİSTİKÇİCEVA
Dünya devi firmada kariyer imkanı!CEVA Lojistik bünyesinde 6 ay sürecek staj programına katılacak; İktisadi ve İdari Bilimler, Ulaştırma ve Lojistik ya da Mühendislik fakültelerinden yeni mezun ya da yüksek lisans öğrencisi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakimgenç yetenekler arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
NAKLİYE SATINALMA ŞEFİ Kocaeli, İstanbul(Asya) CEVA
NAKLİYE SATINALMA ŞEFİCEVA
Anadolu Bölge Operasyonlarımız'da Nakliye Satınalma Şefi olarak görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik nakliye satınalma süreçlerinde en az 5 yıllık iş deneyimi olan, MS Ofis Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, İletişim ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen, Müşteri hizmet ve hedef fiyat beklentilerine uygun araç tedariği gerçekleştirebilecek, Kocaeli ve İstanbul Anadolu Yakas'nda ikamet eden adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa CEVA Lojistik
Forklift OperatörüCEVA Lojistik
Bursa Depo Operasyonlarımız'ın Yenişehir Tesislerinde Forklift Operatörü olarak görev yapacak,  Tercihen lise mezunu,   Forklift sertifikası veya G sınıfı belgeye sahip,   Forklift kullanma deneyimi bulunan,   Esnek çalışma saatlerine uyumlu,   Takım çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) CEVA Lojistik
LOJİSTİK MÜHENDİSİCEVA Lojistik
Operasyonlarımız'da Lojistik Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere;  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, En az 3 yıl sektör tecrübeli, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, MS Ofis Programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, Analiz ve geliştirme çalışmalarında katkıda bulunabilecek, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve gelişmeye açık, Takım çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı, güçlü iletişim ve temsil becerisi olan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Problem çözme yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekadaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI Ankara CEVA Lojistik
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANICEVA Lojistik
Şirketimiz Ankara lokasyonunda İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak görev alacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Lojistik sektöründe 1 yıl deneyimli, (B) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, Tercihen Entegre Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001 - ISO 14001 - OHSAS 18001) standartları süreç yönetimi konularında bilgi/deneyim sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, İletişimi ve sunum becerileri güçlü, Planlama, organizasyon ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş,aday aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KARAYOLU SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) CEVA
KARAYOLU SATIŞ SORUMLUSUCEVA
Genel Müdürlük/Uluslararası Nakliye Operasyonları, İş Geliştirme Departmanımız'da Satış Sorumlusu olarak görev yapacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası taşımacılık operasyonel ve proje süreçlerinde bilgi sahibi, Minimum 3 yıl uluslararası taşımacılık iş geliştirme/satış deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Müşteri ve satış odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna yeteneği kuvvetli olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HAVAYOLU SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) CEVA
HAVAYOLU SATIŞ SORUMLUSUCEVA
Genel Müdürlük/Uluslararası Nakliye Operasyonları, İş Geliştirme Departmanımız'da Satış Sorumlusu olarak görev yapacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası taşımacılık operasyonel ve proje süreçlerinde bilgi sahibi, Minimum 3 yıl uluslararası taşımacılık iş geliştirme/satış deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Müşteri ve satış odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna yeteneği kuvvetli olan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı