Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


“En değerli kaynak İnsan” anlayışı ile kişiye özel yaklaşım geliştiren Civitas; rotasyonlu çalışarak her sektörün nabzını tutabilen uzman ekibi ile her yıl artan sayıda profesyonele kariyer yolculuğunda yol gösterici oldu.
 
Dinamik, güvenilir ve sürekli gelişen kurum kimliği ile çalışanlarının becerilerini arttırmayı, adaylarını doğru yönlendirme vermeyi, müşterilerine ise katma değer kazandırmayı hedefledi.
 
2011 yılına dek hem ekibini hem de aday veritabanını büyüten Civitas 30 kurumsal şirketi referansları arasına kattı.
 
2011 yılında ise Employer Branding kavramının dünyada tekrar canlanmasıyla işveren markası danışmanlığı konusunda hizmet veren Civitas EBA markasını oluşturarak “Yeteneği elde tutma konusunu” da uzmanlık alanına dahil etti.
 
2012 yılında dünyada yönetim trendi olarak yükselen RPO(Recruitment Outsourcing Process) sistemi ile müşterilerimizin tüm seçme yerleştirme süreçlerini Civitas’ ın ayrı bir departman olarak kurgulanan ve halen çalışmaya devam eden ekibi yürütmektedir.
 
Civitas RPO, müşterilerine her sene artan oranda istihdam sağlarken diğer müşterilerine yapılan çalışmalar ile oluşan istihdamını da arttırarak istikrarlı büyümesini sürdürdü.
 
2015 yılı itibariyle doğru insan kaynağını kurumsal firmalarla buluşturmaya devam eden Civitas bugüne kadar yaklaşık 8.000 profesyonelin kariyer yolculuğunda rehber olmuştur. 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.civitas-hr.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MÜŞTERİ DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.) Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
MÜŞTERİ DESTEK UZMANICivitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hosting hizmeti veren müşterimiz için ‘ Müşteri Destek Uzmanı’ arayışımız bulunmaktadır.Tercihen üniversite mezunu, Yüksek enerjili, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Stres yönetiminde başarı gösterebilen, Internet-web hosting servisleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Hazır script içerikleri konusunda tecrübe sahibi olan (Wordpress, Joomla, OpenCart)Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, gerektiğinde gece çalışabilen, Tercihen orta seviyede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağ Mimarı Ankara Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
Ağ MimarıCivitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin en büyük servis sağlayıcılarından olan müşterimiz için Network Mimarı ve Planlama Kıdemli Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.TV Platformlarının (IPTV, OTT, DTH) veri merkezi ağ şebekesinin mimari ihtiyaçlarının belirlenmesi, tasarımı ve teknolojik yol haritasının belirlenmesi. Bu alandaki yeni teknolojilerin takibi ve şebekeye kazandırılması. Yürüyen projelerin network ile ilgili kısımlarının yönetimi ve koordinasyonundan sorumlu olacak, Dijital Medya Mimari ve Planlama ekibinde çalışacak kıdemli uzman seviyesinde mühendis profiline ihtiyaç duyulmaktadır. Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği lisans derecesi sahibi (Yüksek Lisans derecesi ayırt edici olacaktır)Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı, ilişki yönetimi ve iş birliği becerilerine sahip,İyi derecede İngilizce dil seviyesine sahip , İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı