Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


“En değerli kaynak İnsan” anlayışı ile kişiye özel yaklaşım geliştiren Civitas; rotasyonlu çalışarak her sektörün nabzını tutabilen uzman ekibi ile her yıl artan sayıda profesyonele kariyer yolculuğunda yol gösterici oldu.
 
Dinamik, güvenilir ve sürekli gelişen kurum kimliği ile çalışanlarının becerilerini arttırmayı, adaylarını doğru yönlendirme vermeyi, müşterilerine ise katma değer kazandırmayı hedefledi.
 
2011 yılına dek hem ekibini hem de aday veritabanını büyüten Civitas 30 kurumsal şirketi referansları arasına kattı.
 
2011 yılında ise Employer Branding kavramının dünyada tekrar canlanmasıyla işveren markası danışmanlığı konusunda hizmet veren Civitas EBA markasını oluşturarak “Yeteneği elde tutma konusunu” da uzmanlık alanına dahil etti.
 
2012 yılında dünyada yönetim trendi olarak yükselen RPO(Recruitment Outsourcing Process) sistemi ile müşterilerimizin tüm seçme yerleştirme süreçlerini Civitas’ ın ayrı bir departman olarak kurgulanan ve halen çalışmaya devam eden ekibi yürütmektedir.
 
Civitas RPO, müşterilerine her sene artan oranda istihdam sağlarken diğer müşterilerine yapılan çalışmalar ile oluşan istihdamını da arttırarak istikrarlı büyümesini sürdürdü.
 
2015 yılı itibariyle doğru insan kaynağını kurumsal firmalarla buluşturmaya devam eden Civitas bugüne kadar yaklaşık 8.000 profesyonelin kariyer yolculuğunda rehber olmuştur. 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.civitas-hr.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kobi ve Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi Adana, Antalya... Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
Kobi ve Ticari Bankacılık Portföy YöneticisiCivitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan müşterimiz için ‘İŞLETME, KOBİ ve TİCARİ BANKACILIK PORTFÖY YÖNETİCİSİ’ pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, İlgili alanda en az 4 yıl deneyimli, Müşteri odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, problem çözme yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
silahlı güvenlik görevlisi İstanbul(Asya) Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
silahlı güvenlik görevlisiCivitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz içinSilahlı Güvenlik Görevlisi arayışımız söz konusudur.İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden/edebilecek5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi,Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, En az Lise mezunu, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışTakım çalışmasına yatkın, gelişime açık.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı