Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


“En değerli kaynak İnsan” anlayışı ile kişiye özel yaklaşım geliştiren Civitas; rotasyonlu çalışarak her sektörün nabzını tutabilen uzman ekibi ile her yıl artan sayıda profesyonele kariyer yolculuğunda yol gösterici oldu.
 
Dinamik, güvenilir ve sürekli gelişen kurum kimliği ile çalışanlarının becerilerini arttırmayı, adaylarını doğru yönlendirme vermeyi, müşterilerine ise katma değer kazandırmayı hedefledi.
 
2011 yılına dek hem ekibini hem de aday veritabanını büyüten Civitas 30 kurumsal şirketi referansları arasına kattı.
 
2011 yılında ise Employer Branding kavramının dünyada tekrar canlanmasıyla işveren markası danışmanlığı konusunda hizmet veren Civitas EBA markasını oluşturarak “Yeteneği elde tutma konusunu” da uzmanlık alanına dahil etti.
 
2012 yılında dünyada yönetim trendi olarak yükselen RPO(Recruitment Outsourcing Process) sistemi ile müşterilerimizin tüm seçme yerleştirme süreçlerini Civitas’ ın ayrı bir departman olarak kurgulanan ve halen çalışmaya devam eden ekibi yürütmektedir.
 
Civitas RPO, müşterilerine her sene artan oranda istihdam sağlarken diğer müşterilerine yapılan çalışmalar ile oluşan istihdamını da arttırarak istikrarlı büyümesini sürdürdü.
 
2015 yılı itibariyle doğru insan kaynağını kurumsal firmalarla buluşturmaya devam eden Civitas bugüne kadar yaklaşık 8.000 profesyonelin kariyer yolculuğunda rehber olmuştur. 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.civitas-hr.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kurumsal Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
Kurumsal Satış DanışmanıCivitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
Civitas, müşterilerine “en doğru insanı bulmak ve elde tutmak”, adaylarına ise “kariyer yolculuklarında doğru ve güvenilir rehber” olmak amacıyla 2008 yılında kuruldu. Civitas’ın hizmet verdiği 3 ana hizmet kolu: Seçme ve Yerleştirme, RPO (Recruitment Process Outsourcing) ve İşveren Markası Yönetim Danışmanlığıdır. Kısa zamanda çok hızlı yol alan bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firması olarak Civitas, bankacılık, perakende, bilişim başta olmak üzere Fortune 500’ün içinde yer alan 200’ü aşkın kurumsal firmayı referansları arasına katmayı başarmıştır. Tecrübeli danışman ekibiyle Civitas, İK departmanı ile birlikte çalışarak sinerji yaratır, kendini sürekli geliştiren, etik  değerlere bağlı ve güvenilir bir “yol arkadaşı” olarak konumlanır.Büyüyen ve büyümeye devam edecek organizasyonumuzda; “Kurumsal Satış Danışmanı” kadrolarımızda birlikte çalışacağımız yeni yol arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,Tercihen insan kaynakları sektöründe olmak üzere iş geliştirme ve kurumsal satış alanında en az 3 yıl deneyimli,İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,MS Office uygulamalarına hakim,Planlama ve koordinasyon becerisi yüksek,Seyahat engeli bulunmayan,Aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Recruiter İstanbul(Asya) Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
IT RecruiterCivitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
Civitas, müşterilerine “en doğru insanı bulmak ve elde tutmak”, adaylarına ise “kariyer yolculuklarında doğru ve güvenilir rehber” olmak amacıyla 2008 yılında kuruldu. Civitas’ın hizmet verdiği 3 ana hizmet kolu: Seçme ve Yerleştirme, RPO (Recruitment Process Outsourcing) ve İşveren Markası Yönetim Danışmanlığıdır. Kısa zamanda çok hızlı yol alan bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firması olarak Civitas, bankacılık, perakende, bilişim başta olmak üzere Fortune 500’ün içinde yer alan 200’ü aşkın kurumsal firmayı referansları arasına katmayı başarmıştır. Tecrübeli danışman ekibiyle Civitas, İK departmanı ile birlikte çalışarak sinerji yaratır, kendini sürekli geliştiren, etik  değerlere bağlı ve güvenilir bir “yol arkadaşı” olarak konumlanır.Civitas bünyesinde, kurumsal müşterilerinin IT işe alım süreçleri kapsamında seçme ve yerleştirme faaliyetlerini gerçekleştirecek IT Recruiter/IT İşe Alım Danışmanı arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olmak. IT alanında en az 4 sene işe alım süreçleri konusunda deneyim sahibi olmak. (Danışmanlık veya teknoloji firmaları tercih sebebidir)IT teknolojileri konusunda bilgi sahibi olmak. İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olmak. Araştırma, planlama ve organize etme becerisi yüksek, iletişimi güçlü, öz disiplinli, çözüm odaklı olmak.Tercihen bir işe alım yazılım programını deneyimlemiş olmak. Yetkinlik bazlı mülakat tekniklerine hakim. Analitik raporlama konularına hakim olmak. Müşteri odaklı çalışabilmek. Takım çalışmasına yatkın olmak, tercihen ekip yönetim deneyimine sahip olmak.Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Danışmanı İstanbul(Asya) Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
İşe Alım DanışmanıCivitas İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Tic. Ltd.
Civitas, müşterilerine “en doğru insanı bulmak ve elde tutmak”, adaylarına ise “kariyer yolculuklarında doğru ve güvenilir rehber” olmak amacıyla 2008 yılında kuruldu. Civitas’ın hizmet verdiği 3 ana hizmet kolu: Seçme ve Yerleştirme, RPO (Recruitment Process Outsourcing) ve İşveren Markası Yönetim Danışmanlığıdır. Kısa zamanda çok hızlı yol alan bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firması olarak Civitas, bankacılık, perakende, bilişim başta olmak üzere Fortune 500’ün içinde yer alan 200’ü aşkın kurumsal firmayı referansları arasına katmayı başarmıştır. Tecrübeli danışman ekibiyle Civitas, İK departmanı ile birlikte çalışarak sinerji yaratır, kendini sürekli geliştiren, etik  değerlere bağlı ve güvenilir bir “yol arkadaşı” olarak konumlanır.Büyüyen ve büyümeye devam edecek organizasyonumuzda; “İşe Alım Danışmanı” kadrolarımızda birlikte çalışacağımız yeni yol arkadaşları arıyoruz. ·Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,·Tercihen danışmanlık sektöründe olmak üzere işe alım alanında en az 3 yıl deneyimli,·İnsan Kaynakları alanında yola çıktığı kariyerine devam etmek konusunda kararlı,·İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,·MS Office uygulamalarına hakim,·Yetkinlik bazlı mülakat tekniklerine hakim,·Ad-hoc raporlarını hazırlama konusunda bilgi sahibi,·Araştırma, planlama ve organize etme becerisi yüksek, iletişimi güçlü, öz disiplinli, çözüm odaklı,·Müşteri memnuniyet odaklı çalışabilen,·Takım çalışmasına yatkın,·Erkek adaylarımız için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı