CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013


Şirketimiz CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., 28.05.2013 tarihinden itibaren "Sizin Enerjiniz" sloganıyla Akdeniz bölgesindeki  milyonlarca insanın hayatını enerjisiyle aydınlatan perakende elektrik satış şirketi olarak faaliyetine başlamıştır.

Şirketimizin ortakları enerji sektöründe üretim, dağıtım, toptan ve perakende elektrik satışında lider firmalar olan Cengiz Holding ve Kolin İnşaat A.Ş. olup, grubumuza ait Perakende Elektrik Satış Şirketleri; CK Akdeniz Elektrik, CK Boğaziçi Elektrik ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. dir.  

Şirketimiz; Antalya, Burdur, Isparta illerini kapsayan Akdeniz bölgesinde yaklaşık 1,6 milyon aboneye hizmet vermektedir. Bölgede görevli perakende satış şirketi olarak serbest tüketicilere ikili anlaşmalar yolu ile, serbest olmayan tüketicilere ise, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından verilen lisans doğrultusunda ulusal tarifeden perakende elektrik satışı yapmaktadır. Aynı zamanda bölge dışında bulunan serbest tüketicilere de elektrik satış hizmeti vermektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneCK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dijital Pazarlama Uzman Yardımcısı Antalya CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş
Dijital Pazarlama Uzman YardımcısıCK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Dijital pazarlama ve/veya internet üzerinden satış alanlarında en az 3 yıl deneyimli,Google Adwords ve Google Analytics konusunda bilgili (sertifika sahibi olmak tercih sebebidir),Projelerin dijital alandaki pazarlama kurgularını hazırlayıp yönetebilecek, Hedef ve stratejiler doğrultusunda ürün ve kampanyaların optimizasyonunu gerçekleştirebilecek,Web site trafiğinin performans analizlerini ve kontrollerini takip edebilecek ve optimizasyon çalışmalarını yürütebilecek,Dijital pazarlama uygulamaları hakkında tecrübeli, Google SEO, SEM, Sosyal Medyada Pazarlama konularına hakim, Facebook, Twitter ve Instagram reklamları yönetimi hakkında tecrübeli, Dijital pazarlama alanında çalışmaktan ve araştırma yapmaktan keyif alan, Araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Analiz ve planlama kabiliyeti olan, Raporlama yapmayı işinin bir parçası olarak görüp uygulayabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı