Çobantur Turizm Tic. ve Nakliyat Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriÇobantur Turizm Tic. ve Nakliyat Ltd. Şti. 
1978 yılında Münih’te kurulan Boltas GmbH’dan sonra Türkiye’de bir aile şirketi olarak kurulan Çobantur; uluslararası karayolu taşımacılığı konusunda 25 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

Çobantur-Boltas 300 parça nakil vasıta filosu, yurtiçi ve yurtdışı toplam 19.700m2 depo alanı, Avrupa, Ortadoğu ve Türkiye’de yaygın hizmet ağı, 300 kişilik kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Bu gün Çobantur-Boltas; 25 yılı aşkın engin tecrübesi ile uluslararası taşımacılık konusundaki tecrübesini her yıl yenileyerek, altyapısını her yıl daha da güçlendirerek, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti uluslararası standartlarda sunarak lojistik pazarının lider firmalarından biri olmuştur.

Çobantur- Boltas dinamik ve tecrübeli insan gücü, teknolojik imkanları, uluslararası ofis ağı ve müşteri merkezli yaklaşımı ile pazarda standartları belirleyen firmaların başında gelmektedir. Çobantur- Boltas’ın amacı bundan sonra da müşterilerini beklentilerinin ötesine taşıyarak yeni trendleri belirlemektir.

Çobantur-Boltas Türkiye ve Ortadoğu pazarında birçok yabancı forwarder ve nakliye firmasıyla ortak projeler gerçekleştirmiştir. 

Geride bıraktığı 25 yıllık birikim ve sürekli gelişen şirketler topluluğuyla çalışmalarını çağın gereklerine uygun olarak planlı bir şekilde sürdürmektedir.

Çobantur-Boltas müşterilerine hızlı, esnek, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlarıyla hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Sanayinin farklı dallarında farklı uzmanlıklar isteyen yükleri en uygun koşullarda taşıyarak müşterilerine yatırımlarında rehberlik etmiş ve pazarda lider bir kurum olduğunu göstermiştir.

Hizmet verdiği alanlardan bazıları:

- Sanayi ürünleri
- Elektronik ürünler
- Tıp cihazları
- Otomobil endüstrisi
- Dokumacılık ve Tekstil
- Şeker fabrikaları
- Petrol endüstrisi
- Kimyasal madde
- Gıda Endüstrisi
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Taşımacılık,Lojistik,TurizmÇobantur Turizm Tic. ve Nakliyat Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Intermodal Satış ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Çobantur Turizm Tic. ve Nakliyat Ltd. Şti.
Intermodal Satış ve Pazarlama UzmanıÇobantur Turizm Tic. ve Nakliyat Ltd. Şti.
40 Yıllık tecrübesi ile Uluslararası Lojistik sektöründe lider firmalar arasında bulunan COBANTUR I BOLTAS, bir grup şirketi olarak faaliyet göstermektedir. 5 Yurtdışı, 5 Yurtiçi olmak üzere toplam 10 ofisi ile yaygın bir hizmet ağı sunmaktadır.COBANTUR I BOLTAS, 509 parça özmal nakil vasıta filosu ve 18.600 m2 depo alanı ve 500 civarı çok uluslu çalışanı ile  Avrupa, Türkiye ve Ortadoğu'da müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun lojistik hizmetlerini sürdürmektedir.COBANTUR I BOLTAS; özmal araçları, depoları ve güçlü acenta ağı ile Yurtiçi ve Yurtdışı'nda Kara&Hava&Deniz&Proje alanlarında lojistik ihtiyaçlara yönelik, esnek çözümler sunmaktadır.COBANTUR I BOLTAS’ın İstanbul Merkez lokasyonunda Intermodal satışında görev alacak;
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı