Eroğlu Holding 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1983


EROĞLU HOLDİNG
www.erogluholding.com

"Başarı büyümeyi getirir ve büyüme değişim demektir".

Eroğlu Holding’in temelleri 1983’te 5 Eroğlu kardeşler  tarafından İstanbul Kumkapı’da atılmıştır. Bu gün üretimden inşaata kadar birçok alanda faaliyet gösteren holding dünyanın dört bir yanında hızla büyümesini sürdürmektedir.

2006 yılında Eroğlu Group 5 farklı şirketten oluşan yapısı ile holdingleşti. Eroğlu Holding; Türkiye’de üretim, iç-dış pazarlama ve inşaat olmak üzere 5 şirketten oluşmaktadır.

Eroğlu Holding olarak hedefimiz, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını, bir dünya markası haline gelen ürünlerimize yenilerini ekleyerek; daha da önemlisi yeni alanlara yatırım yaparak, gelişmeyi hedefliyoruz.

 

COLIN’S
www.colins.com.tr

LOFT
www.loft.com.tr

MEXX
www.mexx.com

EROĞLU GAYİMENKUL
www.eroglu.com

EROĞLU GİYİM
www.eroglugiyim.com

DNM TEXTILE
www.dnmtextile.com

ERS ÖRME
www.ersorme.com

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil,Yapı,Perakende

Firma web sitesi: www.erogluholding.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30

Açıklama: Grup şirketlerinde çalışma saatleri farklı olabilir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 6000+

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 6000+


Eroğlu Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 47
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL AVRUPA)) İstanbul(Avr.) LOFT
SATIŞ DANIŞMANI (İSTANBUL AVRUPA))LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin İstanbul Avrupa Yakası'ndaki mağazaları için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay ve Bayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ( ÖZDİLEK AVM ) İstanbul(Avr.) LOFT
SATIŞ DANIŞMANI ( ÖZDİLEK AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin İstanbul Özdilek AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KASİYER (ÇORUM) Çorum COLIN'S
KASİYER (ÇORUM)COLIN'S
Sende, 'Colins'de Mağazacılık Kariyeri Yapmak Bize Uyar' diyorsan, ve aşağıdaki özelliklere sahipsen; Çorum Cadde'de bulunan mağazamız için, Kasiyer pozisyonuna başvuruda bulunabilirsin !...  Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirebilecek, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli En az lise mezunu, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ( MARMARA FORUM AVM ) İstanbul(Avr.) LOFT
SATIŞ DANIŞMANI ( MARMARA FORUM AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin İstanbul Marmara Forum AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYON GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) EROĞLU HOLDİNG
RESEPSİYON GÖREVLİSİEROĞLU HOLDİNG
-En az lise mezunu,-Holding yapısı bünyesinde minimum 2 yıl iş tecrübesi olan (misafir karşılama, yönlendirme, telefon aktarımı, kargo işlemleri  ve gönderileri, kat asistanları ile iş paylaşımı),-Güleryüzlü,-İletişim becerileri gelişmiş,-Prezantabl, -İstanbul / Avrupa yakasında ikamet eden (Görev yeri Yenibosna’dır). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (VIAPORT AVM ) İstanbul(Asya) LOFT
SATIŞ DANIŞMANI (VIAPORT AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin Viaport AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Avr.) EROĞLU HOLDİNG
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİEROĞLU HOLDİNG
Eroğlu Holding İnsan Kaynakları Departmanına aşağıdaki niteliklere sahip İnsan Kaynakları Yaz Stajyeri(Zorunlu) aranmaktadır.·         Lise, Önlisans, Üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitim gören,·          İnsan  Kaynakları alanında kariyer hedefi olan,·         Excel ve PowerPoint uygulamalarına hakim,·         Hızlı ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek·         Analitik, yaratıcı, sonuç odaklı·         İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti yüksek, takım oyuncusu·         Tercihen her gün çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz. 
Stajyer        İlan Detayı
FİNANS STAJYERİ İstanbul(Avr.) EROĞLU HOLDİNG
FİNANS STAJYERİEROĞLU HOLDİNG
Eroğlu Holding  Finans Departmanına aşağıdaki niteliklere sahip Finans Yaz Stajyeri (Zorunlu) aranmaktadır·         Lise, Önlisans, Üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitim gören,·         Finans alanında kariyer hedefi olan,·         Excel ve PowerPoint uygulamalarına hakim,·         Hızlı ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek·         Analitik, yaratıcı, sonuç odaklı·         İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti yüksek, takım oyuncusu·         Tercihen her gün çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz. 
Stajyer        İlan Detayı
PLANLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) MEXX
PLANLAMA MÜDÜRÜMEXX
Üniversitelerin Mühendislik, İktisadi Bilimler, İstatistik v.b. bölümlerinden mezun, Perakende Planlama alanında en az 2 yıl yöneticilik tecrübesi bulunan, Bütçe ve ürün planlama süreçlerinde etkin, Analitik düşünme becerisine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Liderlik yönü güçlü, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, Takipçi ve çözüm odaklı, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... MEXX
MAĞAZA MÜDÜRÜMEXX
Üniversite mezunu İyi derecede İngilizce bilen En az 2 yılI yöneticilik olmak üzere, mağazacılık sektöründe minumum 5 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim İletişimi güçlü, liderlik ve koçluk yetkinliğine sahip Müşteri Memnuniyeti Hizmet ilkesine önem veren Güleryüzlü, prezentabl, etkileme ve ikna becerisi yüksek Satış sonrası servis, Tüketici Kanunu Uygulamaları konularında bilgi ve tecrübeye sahip Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Raporlama konusunda tecrübeli Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen Moda ve trendleri yakından takip eden Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (TOKAT) Tokat COLIN'S
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (TOKAT)COLIN'S
 Eroğlu Grubu tarafından 1983 yılında İstanbul'da kurulan COLİN'S global arena'da önemli başarılara imza atıyor. 1986 yılında İstanbul'da açılan ilk mağazasından sonra hızla büyüyen marka bugün Türkiye, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 37 ülkede 600'ü aşkın mağazaya ulaşarak, bir dünya markası olma yolunda büyük gelişim gösteriyor. Modaya kazandırdığı ve dünyanın tercih ettiği ürünleri ile büyük beğeni toplayan COLİN'S  Tokat'da bulunan mağazaları için Mağaza Yönetici Yardımcısı arıyor.   Tercihen Üniversite mezunu,  Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden,  Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli,  Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan,  İletişim becerisi güçlü,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,adaylar aranmaktadır.     
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞOFÖR İstanbul(Avr.) COLIN'S
ŞOFÖRCOLIN'S
Ülkemizi Tekstil sektöründe Ulusal ve Uluslararası düzeyde başarı ile temsil eden grubumuzun, kendi markaları yanı sıra dünyaca ünlü markalara üretim yapmakta olan ÖRME KONFEKSİYON Şirketimizde (Avcılar) çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip ŞOFÖR aranmaktadır.   En az lise mezunu, Şoförlük görevinde 5 yıl deneyimli, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, E sınıf ehliyeti olan, İletişim becerileri yüksek, dikkatli, titiz ve kurallara bağlı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul Avrupa Yakası Avcılar ve Küçükçekmece civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) COLIN'S
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİCOLIN'S
Ülkemizi Tekstil sektöründe Ulusal ve Uluslararası düzeyde başarı ile temsil ederek dünyaca ünlü markalara üretim yapmakta olan Örme Konfeksiyon Şirketimizin (AVCILAR) Pazarlama Departmanına aşağıdaki niteliklere sahip MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aranmaktadır.  Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Örme konfeksiyon konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Takip yönü güçlü, detaylara hakim, sorumluluk alabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) COLIN'S
PAZARLAMA MÜDÜRÜCOLIN'S
Ülkemizi Tekstil sektöründe Ulusal ve Uluslararası düzeyde başarı ile temsil ederek dünyaca ünlü markalara üretim yapmakta olan Örme Konfeksiyon Şirketimizin (AVCILAR) Pazarlama Departmanına aşağıdaki niteliklere sahip PAZARLAMA MÜDÜRÜ aranmaktadır.  Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen, Örme Konfeksiyon üretim proseslerinde deneyimli, Pazarlama alanında en az 10 yıl, yönetici olarak çalışmış, Aylık 600-700 bin üretim kapasitesini yürütmüş, Avrupa'nın önde gelen markaları ile çalışmış, Avrupa müşterileri ve yurtdışı ihracat ofisleri direk bağlantı kurarak firmaya yeni müşteriler katabilecek,  İletişim becerileri ve temsil gücü yüksek, müzakere ve ikna kabiliyeti gelişmiş,ekip yönetiminde başarılı Geniş Müşteri portföyü olan, MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanan, Yurtiçi ve yurtdışı Seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SHAREPOINT GELİŞTİRME MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... COLIN'S
SHAREPOINT GELİŞTİRME MÜHENDİSİCOLIN'S
Eroğlu Grubu tarafından 1983 yılında İstanbul'da kurulan COLIN’S, global arenada önemli başarılara imza atıyor. 1986 yılında İstanbul'da açılan ilk mağazasından sonra hızla büyüyen marka; bugün Türkiye, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 37 ülkede 600’ü aşkın mağazaya ulaştı. Bir dünya markası olma yolunda büyük gelişim gösteren COLIN’S, modaya kazandırdığı ve dünyanın tercih ettiği ürünleri ile büyük beğeni topluyor.  Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Endüstri vb. ilgili bölümlerinden mezun,    Sharepoint üzerine minimum 2 sene geliştirme deneyimi olan, Site Branding, custom site templates & layouts geliştirme ve uyarlama deneyimine sahip, Web part, event receiver, sandbox çözümleri geliştirmiş, Sharepoint üzerinde harici veri kaynakları ile entegrasyon geliştirmiş, Sharepoint workflow yapısına hakim ve üzerinde geliştirme  yapmış, Sharepoint sistem yönetim konseptine hakim, İyi derecede İngilizce bilen,  Tercihen C#, .NET Framework and ASP.NET  dillerine hakim, Tercihen Client-side web geliştirmeleri üzerine  deneyim sahibi (jquery, javascript, css, ajax,... ), MS SQL versiyonları ile çalışmış, Tercihen Axapta enterprise portal bilgisi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, IT Bölümü içerisinde verilen görevleri proje planına göre eksiksiz yapabilecek, İş ciddiyetine ve pozitif düşünce yapısına sahip,  Sorumluluk sahibi ve gelişime açık,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,adayların başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM GELİŞTİRME MÜHENDİSİ (BI) İstanbul(Avr.) COLIN'S
YAZILIM GELİŞTİRME MÜHENDİSİ (BI)COLIN'S
Eroğlu Grubu tarafından 1983 yılında İstanbul'da kurulan COLIN’S, global arenada önemli başarılara imza atıyor. 1986 yılında İstanbul'da açılan ilk mağazasından sonra hızla büyüyen marka; bugün Türkiye, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 37 ülkede 600’ü aşkın mağazaya ulaştı. Bir dünya markası olma yolunda büyük gelişim gösteren COLIN’S, modaya kazandırdığı ve dünyanın tercih ettiği ürünleri ile büyük beğeni topluyor. MS-SQL programı ile ilgili şirketlerde en az 2 yıl süre ile çalışmış, T-SQL kodları yazma, yazılmış kodları geliştirme becerisine sahip, Nesneye yönelik yazılım tasarımı ve geliştirme konularında bilgi ve tecrübe sahibi, SSIS,SSAS konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen Team Foundation Server veya Sourcesafe hakkında tecrübe sahibi, Telerik, Devexpress vb. gibi third party framework leri Visual Studio içerisinde kullanma tecrübesi olan, BI ve/veya raporlama tool’u kullanmış, İşinde gereken, yeni teknolojileri ve teknikleri araştırmaya, öğrenmeye ve kullanmaya istekli, Takım çalışmasında bulunabilecek, sorumluluk alabilecek,  İyi Derecede İngilizce bilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,adayların başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KASİYER (ÜMRANİYE CADDE) İstanbul(Asya) COLIN'S
KASİYER (ÜMRANİYE CADDE)COLIN'S
Sende, 'Colins'de Mağazacılık Kariyeri Yapmak Bize Uyar' diyorsan, ve aşağıdaki özelliklere sahipsen; Ümraniye Cadde'de bulunan mağazamız için, Kasiyer pozisyonuna başvuruda bulunabilirsin !...  Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirebilecek, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli En az lise mezunu, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (ANKARA) Ankara COLIN'S
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (ANKARA)COLIN'S
 Eroğlu Grubu tarafından 1983 yılında İstanbul'da kurulan COLİN'S global arena'da önemli başarılara imza atıyor. 1986 yılında İstanbul'da açılan ilk mağazasından sonra hızla büyüyen marka bugün Türkiye, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 37 ülkede 600'ü aşkın mağazaya ulaşarak, bir dünya markası olma yolunda büyük gelişim gösteriyor. Modaya kazandırdığı ve dünyanın tercih ettiği ürünleri ile büyük beğeni toplayan COLİN'S  Ankara'da bulunan mağazaları için Mağaza Yönetici Yardımcısı arıyor.   Tercihen Üniversite mezunu,  Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden,  Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli,  Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan,  İletişim becerisi güçlü,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,adaylar aranmaktadır.     
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (MALTEPE-ÜMRANİYE-VİAPORT) İstanbul(Asya) COLIN'S
SATIŞ DANIŞMANI (MALTEPE-ÜMRANİYE-VİAPORT)COLIN'S
 Sende, "Colins'de Mağazacılık Kariyeri Yapmak Bize Uyar" diyorsan, ve aşağıdaki özelliklere sahipsen; İstanbul Anadolu Alan'da olan Maltepe Carrefour, Maltepe Cadde, Ümraniye Canpark, Viaport AVM, Viaport Tuzla Marin mağazalarımız için Satış Danışmanı pozisyonuna başvuruda bulunabilirsin !...  Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirebilecek, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (KADIKÖY CADDE) İstanbul(Asya) COLIN'S
SATIŞ DANIŞMANI (KADIKÖY CADDE)COLIN'S
 Sende, "Colins'de Mağazacılık Kariyeri Yapmak Bize Uyar" diyorsan, ve aşağıdaki özelliklere sahipsen; Kadıköy Cadde'de bulunan mağazamız için Satış Danışmanı pozisyonuna başvuruda bulunabilirsin !...  Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirebilecek, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (BENDİS AVM KEŞAN) Edirne COLIN'S
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (BENDİS AVM KEŞAN)COLIN'S
Eroğlu Grubu tarafından 1983 yılında İstanbul'da kurulan COLIN’S, global arenada önemli başarılara imza atıyor. 1986 yılında İstanbul'da açılan ilk mağazasından sonra hızla büyüyen marka; bugün Türkiye, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 37 ülkede 600’ü aşkın mağazaya ulaşarak, bir dünya markası olma yolunda büyük gelişim gösteriyor. Modaya kazandırdığı ve dünyanın tercih ettiği ürünleri ile büyük beğeni toplayan COLIN’S, Bendis AVM mağazası için 'Mağaza Yönetici Yardımcısı' arıyor.   Tercihen Üniversite mezunu,  Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden,  Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli,  Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan,  İletişim becerisi güçlü,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,adaylar aranmaktadır.     
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (LÜLEBURGAZ BERCADIA) Kırklareli COLIN'S
MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI (LÜLEBURGAZ BERCADIA)COLIN'S
Eroğlu Grubu tarafından 1983 yılında İstanbul'da kurulan COLIN’S, global arenada önemli başarılara imza atıyor. 1986 yılında İstanbul'da açılan ilk mağazasından sonra hızla büyüyen marka; bugün Türkiye, Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 37 ülkede 600’ü aşkın mağazaya ulaşarak, bir dünya markası olma yolunda büyük gelişim gösteriyor. Modaya kazandırdığı ve dünyanın tercih ettiği ürünleri ile büyük beğeni toplayan COLIN’S, Lüleburgaz Bercadia AVM'de olan mağazası için 'Mağaza Yönetici Yardımcısı' arıyor.   Tercihen Üniversite mezunu,  Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden,  Mağaza yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli,  Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan,  İletişim becerisi güçlü,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,adaylar aranmaktadır.     
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (MALTEPE CARREFOUR AVM) İstanbul(Asya) LOFT
SATIŞ DANIŞMANI (MALTEPE CARREFOUR AVM)LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin İstanbul Maltepe Carrefour AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay ve Bayanadayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ( CEVAHİR AVM ) İstanbul(Avr.) LOFT
SATIŞ DANIŞMANI ( CEVAHİR AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin Cevahir AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ( İSTANBUL FORUM AVM ) İstanbul(Avr.) LOFT
SATIŞ DANIŞMANI ( İSTANBUL FORUM AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin İstanbul Forum AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (ANKARA OPTİMUM AVM) Ankara LOFT
SATIŞ DANIŞMANI (ANKARA OPTİMUM AVM)LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin Ankara OptimuAVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay ve Bayanadayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (DİYARBAKIR AVM) Diyarbakır LOFT
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (DİYARBAKIR AVM)LOFT
Loft Mağazacılık Aş'nin Diyarbakır Ninova AVM'deki mağazası için aşağıdaki niteliklere sahip; En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında, ilgili pozisyonda en az 4 yıl deneyime sahip, Müşteri ve sonuç odaklı, Planlama ve organize etme yetenekleri gelişmiş, Satış ekibi oluşturabilen ve ekibine koçluk yapabilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Satış fırsatlarını araştırabilen ve geliştirebilen, İkna kabiliyeti gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 28-35 yaş arası bay- bayanMağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ZİNCİR MAĞAZALAR SATIŞ DANIŞMANI(İZMİR ÇİĞİLİ AVM) İzmir LOFT
ZİNCİR MAĞAZALAR SATIŞ DANIŞMANI(İZMİR ÇİĞİLİ AVM)LOFT
İzmir Çiğili Kipa Boyner lokasyonunda değerlendirilmek üzere, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Asgari Lise mezunu, Bay ve Bayan Cevahir Boyner-YKM  lokasyonu içinadayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ( İZMİR OPTİMUM AVM ) İzmir LOFT
SATIŞ DANIŞMANI ( İZMİR OPTİMUM AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin İzmir Optimum AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (GEBZE CENTER) Kocaeli LOFT
SATIŞ DANIŞMANI (GEBZE CENTER)LOFT
GEBZE CENTER AVM  LOKASYONUNDA DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Asgari Lise mezunu, Bay ve Bayanadayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (MARMARAPARK AVM) İstanbul(Asya) LOFT
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (MARMARAPARK AVM)LOFT
Loft Mağazacılık Aş'nin Marmarapark AVM'deki mağazası için aşağıdaki niteliklere sahip; En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında, ilgili pozisyonda en az 4 yıl deneyime sahip, Müşteri ve sonuç odaklı, Planlama ve organize etme yetenekleri gelişmiş, Satış ekibi oluşturabilen ve ekibine koçluk yapabilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Satış fırsatlarını araştırabilen ve geliştirebilen, İkna kabiliyeti gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 28-35 yaş arası bay- bayanMağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
PART TIME SATIŞ DANIŞMANI (GEBZE CENTER) Kocaeli LOFT
PART TIME SATIŞ DANIŞMANI (GEBZE CENTER)LOFT
GEBZE CENTER AVM  LOKASYONUNDA DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Asgari Lise mezunu, Bay ve Bayanadayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (GEBZE CENTER) Kocaeli LOFT
SATIŞ DANIŞMANI (GEBZE CENTER)LOFT
GEBZE CENTER AVM  LOKASYONUNDA DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Asgari Lise mezunu, Bay ve Bayanadayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (AFYON PARK AVM) Afyon LOFT
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (AFYON PARK AVM)LOFT
Loft Mağazacılık Aş'nin Afyon Park AVM'deki mağazası için aşağıdaki niteliklere sahip; En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında, ilgili pozisyonda en az 4 yıl deneyime sahip, Müşteri ve sonuç odaklı, Planlama ve organize etme yetenekleri gelişmiş, Satış ekibi oluşturabilen ve ekibine koçluk yapabilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Satış fırsatlarını araştırabilen ve geliştirebilen, İkna kabiliyeti gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 28-35 yaş arası bay- bayanMağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (AFYON PARK AVM ) Afyon LOFT
SATIŞ DANIŞMANI (AFYON PARK AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin Afyon Park AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ( ANKAMALL AVM ) Ankara LOFT
SATIŞ DANIŞMANI ( ANKAMALL AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin Ankara Ankamall AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ( ANTALYA ERASTA AVM ) Antalya LOFT
SATIŞ DANIŞMANI ( ANTALYA ERASTA AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin Antalya Erasta AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ZİNCİR MAĞAZALAR SATIŞ DANIŞMANI(BRANDIUM AVM) İstanbul(Asya) LOFT
ZİNCİR MAĞAZALAR SATIŞ DANIŞMANI(BRANDIUM AVM)LOFT
Ataşehir Brandium Boyner lokasyonunda değerlendirilmek üzere, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Asgari Lise mezunu, Bay ve Bayan Cevahir Boyner-YKM  lokasyonu içinadayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ( VENEZIA AVM ) İstanbul(Avr.) LOFT
SATIŞ DANIŞMANI ( VENEZIA AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin Venezia AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KAYSERİ FORUM AVM) Kayseri LOFT
MAĞAZA YÖNETİCİSİ (KAYSERİ FORUM AVM)LOFT
Loft Mağazacılık Aş'nin Kayseri Forum AVM'deki mağazası için aşağıdaki niteliklere sahip; En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında, ilgili pozisyonda en az 4 yıl deneyime sahip, Müşteri ve sonuç odaklı, Planlama ve organize etme yetenekleri gelişmiş, Satış ekibi oluşturabilen ve ekibine koçluk yapabilen, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Satış fırsatlarını araştırabilen ve geliştirebilen, İkna kabiliyeti gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 28-35 yaş arası bay- bayanMağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (MARMARAFORUM AVM ) İstanbul(Avr.) LOFT
SATIŞ DANIŞMANI (MARMARAFORUM AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin MarmaraForum AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (BOLU HIGHWAY AVM ) Bolu LOFT
SATIŞ DANIŞMANI (BOLU HIGHWAY AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin Bolu Highway AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ZİNCİR MAĞAZALAR SATIŞ DANIŞMANI(KONYA AV) Konya LOFT
ZİNCİR MAĞAZALAR SATIŞ DANIŞMANI(KONYA AV)LOFT
Konya'da Boyner lokasyonunda değerlendirilmek üzere, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Asgari Lise mezunu, Bay ve Bayan Cevahir Boyner-YKM  lokasyonu içinadayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI ( SAMSUN PIAZZA AVM ) Samsun LOFT
SATIŞ DANIŞMANI ( SAMSUN PIAZZA AVM )LOFT
Loft Mağazacılık AŞ'nin Samsun Piazza AVM' deki mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip; En az Lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay ve BayanSatış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PART TIME SATIŞ DANIŞMANI (VIALAND AVM) İstanbul(Avr.) LOFT
PART TIME SATIŞ DANIŞMANI (VIALAND AVM)LOFT
  Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Asgari Lise mezunu, Bay ve Bayanadayların başvurularını bekliyoruz
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PART TIME SATIŞ DANIŞMANI (ANKARA KIZILAY) Ankara LOFT
PART TIME SATIŞ DANIŞMANI (ANKARA KIZILAY)LOFT
  Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Asgari Lise mezunu, Bay ve Bayanadayların başvurularını bekliyoruz
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (ANKARA KIZILAY) Ankara LOFT
SATIŞ DANIŞMANI (ANKARA KIZILAY)LOFT
  Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi amaçlayan, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Asgari Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay ve Bayanadayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı