Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.zafer.com.tr

Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.

İnsanlığın ilk yerleşimi kurduğu topraklarda, uygarlıkların beşiğinde,  dünyanın stratejik önemi en önde gelen bölgesinde ve çok ilginç bir dönemde yaşıyoruz.

Binlerce yıldan bu yana olduğu gibi günümüzde de; ekonomi ve kültür yollarının kavşağında bulunan Türkiye, büyük potansiyele sahip toplum yapısıyla birlikte;  Balkanlardan Orta Asya'ya, Kafkaslardan Orta Doğu'ya, Türk-i Cumhuriyetlerden Kuzey Afrika Ülkelerine kadar çok geniş bir coğrafyanın ortasında yer almaktadır.

Gerek bu bölgelere coğrafi ve kültürel yakınlığımız, gerek Türk insanının tüm bu ülkelere kolay adaptasyonu, gerekse iş yaşamında mobil olabilme avantajımız; Türkiye'yi önemli bir lojistik destek merkezi olarak konumlandırırken, uluslararası iş yaşamındaki firmalarımızı da  vazgeçilmez birer stratejik ortak durumuna getirmektedir.

Bir Türk firması olarak Zafer İnşaat, tüm bu artı değerlerinin dışında; genç ve dinamik yapısı, yüksek yönetim kalitesi, iç çalışma disiplini, zamanlamaya verdiği önem ve değerle kazandığı güvenilirliği,
uluslararası tecrübesi ve uluslararası ölçütlerdeki geçerliliği ile dünya piyasasında kendisini kabul ettirmiş, prestijli bir firmadır.

Çalışma ilkelerimizin başında; rekabetçi olmak, verimliliği ön planda tutmak, kaliteyi en üst düzeyde gerçekleştirmek vardır. İş güvenliği ve çevrenin korunması olmazsa olmaz şirket politikamızdır.

İşe sıradan değil çok farklı bakmaya gayret ederiz. Sadece işi bitirip, adı konmuş sorunları çözmenin ötesinde, var olabilecek tüm sorunlara çözüm üretir, iyi bir takımın iyi bir oyuncusu olarak hareket eder,
stratejik iş ortağınız oluruz.

Türk mühendis ve işçisinin deneyimini, çalıştığımız ülkenin yerel iş gücü ve yerel malzemesiyle birlikte
uyum içinde kullanarak, sadece kendi ülke ekonomimize değil, çalıştığımız tüm ülkelerin ekonomilerine
katma değer sağlarız.Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Şefi Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
İnsan Kaynakları ŞefiConcorde De Luxe Resort Hotel
Antalya Lara bölgesinde 12 ay açık olan Concorde De Luxe Resort Hotel İnsan Kaynakları departmanında istihdam edilmek üzereİnsan Kaynakları Şefi arayışımız bulunmaktadır.Lisans/Önlisans mezunuBenzer işletmelerde minimum 2 yıl deneyimliAntalyada ikamet edenİnsan Kaynakları Şefi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
Misafir İlişkileri ElemanıConcorde De Luxe Resort Hotel
Antalya / Lara bölgesinde 12 ay hizmet veren Concorde De Luxe Resort Hotel bünyesinde çalışacak MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI arıyoruz.0242 352 26 26 5 yıldızlı otellerde Misafir İlişkileri alanında tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce/Rusça bilen, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Analitik düşünce, iletişim kurma, problem çözme becerilerine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü ve pozitif yaklaşım tarzını benimseyen,Antalya’da ikamet eden / ulaşım problemi olmayan, Bayan. Misafir İlişkileri Elemanı arıyoruz. Müracaatların şahsen yapılması durumunda işe alım süreci hız kazanacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş ve Kontrol Elemanı Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
Veri Giriş ve Kontrol ElemanıConcorde De Luxe Resort Hotel
Antalya Lara Bölgesinde 12 ay faaliyet gösteren Concorde De Luxe Resort Hotel için Kalite Güvence departmanın bünyesinde istihdam edilmek üzereVeri Giriş ve Kontrol Elemanı arıyoruz.İritbat Telefon:0242 352 26 26Antalya da ikamet edenTercihen Turizm okullarından mezunMesleki düzeyde İngilizce bilenOffıce programlarını iyi derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Demi Chef Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
Demi ChefConcorde De Luxe Resort Hotel
Concorde De Luxe Resort HotelLara Turizm Merkezi-Lara AntalyaAşağıda belirtilen bölümler için DEMI CHEF arayışımız bulunmaktadır.Müracaatların şahsen yapılması durumunda işe alım süreci hız kazanacaktır.0242 352 26 26 Benzer işletmelerde minimum iki yıl deneyimli Antalya da ikamet eden Pideci Sıcak Soğuk Pastane Döner/Kebap
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Resepsiyonist Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
Spa ResepsiyonistConcorde De Luxe Resort Hotel
Antalya / Lara bölgesinde 12 ay hizmet veren Concorde De Luxe Resort Hotel bünyesine bağlı Spa departmanında çalışacakBAY/BAYAN RESEPSİYONİST arıyoruz.Müracaatların şahsen yapılması durumunda işe alım süreci hız kazanacaktır. Concorde De Luxe Resort HotelLara Turizm Merkezi-Lara Antalya0242 352 26 26 Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümlerinden Mezun, En az 1 yıl benzer pozisyonda deneyimi olan, Mesleki düzeyden Rusça bilen, Tercihen ilave olarak Almanca veya İngilice bilen)Çözüm odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Kişisel gelişimine önem veren, Uzun soluklu bir çalışma ortamı arayan, Misafir memnuniyetini ve kaliteyi üst düzeyde tutan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Muhasebecisi Ankara Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Şantiye MuhasebecisiZafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
* Üniversite mezunu.* Asekerliğini yapmış.* İyi derecede ingilizce bilen.* 3-7 yıl arası deneyim.* İnşaat şirketi denetimi ve muhasebe deneyimi olan.* Tercihen LOGO kullanabilen.* Yurtdışı şantiyelerinde de görevlendirilecek.* Seyahat engeli olmayan.* Office programı iyi bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali ve İdari İşler Müdürü Ankara Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Mali ve İdari İşler MüdürüZafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
* Üniversite mezunu* Askerliğini yapmış.* İyi derecede İngilizce bilen.* 5-10 yıl arası deneyim.* İnşaat şirketi denetimi ve muhasebe deneyimi olan.* Tercihen LOGO kullanabilen.* Seyahat engeli olmayan.* Yurtdışı şantiyede de görevlendirilecek.* Office programını iyi bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kuaför Antalya Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
KuaförZafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Antalya da faaliyet gösteren 5 yıldızlı işletme/otel içerisinde kuaför salonunda çalışacak deneyimli bay/bayan kuaförü ve saçtan anlayan manikürist personel arayışımız bulunmaktadır.Benzer işletmelerde deneyimli olanMesleki düzeyde yabancı dil bilenİletişimi kuvvetliMisafir memnuniyetine önem everenDiksiyonu ve dış görünümüne önem verenadayların 0506 819 21 28 nolu telefonla iletişeme geçmelerini rica ederim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
BellboyConcorde De Luxe Resort Hotel
Lara bölgesinde 12 ay faaliyet gösteren Concorde De Luxe Resort Hotel’in Önbüro departmanında istihdam edilmek üzere  Bellboy arayışımız bulunmaktadır. Adayların Antalya’da ikamet etmeleri ve sürücü belgeleri olması gerekmektedir. Müracaatların şahsen yapılması durumunda işe alım süreci hızlandırılacaktır.İrtibat Telefon 0242 352 26 26TC Çalışma ve  İş Kurumu  Antalya Müdürlüğü ile işletmemiz arasında  düzenlenecek olan İş Başı Eğitim Programı kapsamındaBellboy arayışımız bulunmaktadır.İşbaşı Eğitim Programı, İşkur tarafından finanse edilen bir projedir. Kursiyerlerimiz 3 ay boyunca İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında iş başında eğitilecek olup, bu süre içerisinde Asagari ücretin neti  tutarında maaşları ve sağlık siğortaları Kurum tarafından karşılacaktır. Program sonunda  performansı uygun görülen adaylara İşletmemiz tarafından kadroya geçiş imkanı sağlanacaktır.Servis-yemek imkanı,6 iş günü 8 saat çalışma haftada 1 gün izinSon 3 ay çalışmamış olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnfo Elemanı Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
İnfo ElemanıConcorde De Luxe Resort Hotel
Antalya Lara bölgesinde 12 ay açık olan Concorde De Luxe Resort Hotel'in spa departmanında istihdam edilmek üzere İnfo Görevlisi'ne ihtiyacımız bulunmaktadır.Müracaatların şahsen yapılması durumunda işe alım süreci hız kazanacaktır.Antalya da ikamet edenBenzer işletmelerde minimum 2 yıl deneyim sahibi olanAlmanca,İngilizce ve Rusça bilenBay/Bayan İnfo Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı