Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.zafer.com.tr

Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.

İnsanlığın ilk yerleşimi kurduğu topraklarda, uygarlıkların beşiğinde,  dünyanın stratejik önemi en önde gelen bölgesinde ve çok ilginç bir dönemde yaşıyoruz.

Binlerce yıldan bu yana olduğu gibi günümüzde de; ekonomi ve kültür yollarının kavşağında bulunan Türkiye, büyük potansiyele sahip toplum yapısıyla birlikte;  Balkanlardan Orta Asya'ya, Kafkaslardan Orta Doğu'ya, Türk-i Cumhuriyetlerden Kuzey Afrika Ülkelerine kadar çok geniş bir coğrafyanın ortasında yer almaktadır.

Gerek bu bölgelere coğrafi ve kültürel yakınlığımız, gerek Türk insanının tüm bu ülkelere kolay adaptasyonu, gerekse iş yaşamında mobil olabilme avantajımız; Türkiye'yi önemli bir lojistik destek merkezi olarak konumlandırırken, uluslararası iş yaşamındaki firmalarımızı da  vazgeçilmez birer stratejik ortak durumuna getirmektedir.

Bir Türk firması olarak Zafer İnşaat, tüm bu artı değerlerinin dışında; genç ve dinamik yapısı, yüksek yönetim kalitesi, iç çalışma disiplini, zamanlamaya verdiği önem ve değerle kazandığı güvenilirliği,
uluslararası tecrübesi ve uluslararası ölçütlerdeki geçerliliği ile dünya piyasasında kendisini kabul ettirmiş, prestijli bir firmadır.

Çalışma ilkelerimizin başında; rekabetçi olmak, verimliliği ön planda tutmak, kaliteyi en üst düzeyde gerçekleştirmek vardır. İş güvenliği ve çevrenin korunması olmazsa olmaz şirket politikamızdır.

İşe sıradan değil çok farklı bakmaya gayret ederiz. Sadece işi bitirip, adı konmuş sorunları çözmenin ötesinde, var olabilecek tüm sorunlara çözüm üretir, iyi bir takımın iyi bir oyuncusu olarak hareket eder,
stratejik iş ortağınız oluruz.

Türk mühendis ve işçisinin deneyimini, çalıştığımız ülkenin yerel iş gücü ve yerel malzemesiyle birlikte
uyum içinde kullanarak, sadece kendi ülke ekonomimize değil, çalıştığımız tüm ülkelerin ekonomilerine
katma değer sağlarız.Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnfo Elemanı Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
İnfo ElemanıConcorde De Luxe Resort Hotel
Antalya Lara bölgesinde 12 ay açık olan Concorde De Luxe Resort Hotel'in spa departmanında istihdam edilmek üzere İnfo Görevlisi'ne ihtiyacımız bulunmaktadır.0242 352 26 26Müracaatların şahsen yapılması durumunda işe alım süreci hız kazanacaktır.Antalya da ikamet edenBenzer işletmelerde minimum 2 yıl deneyim sahibi olanRusça Almanca veya Rusça,İngilizce bilenBay/Bayan İnfo Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Manikürist Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
ManiküristConcorde De Luxe Resort Hotel
Concorde De Luxe Resort Hotel 0242 352 26 26  Manikürist arıyoruz. En az lise  mezunu, Mesleği ile ilgili TC. MEB onaylı sertifika ya da diplomaya sahip, Mesleki düzeyde yabancı dil bilgisine sahip, Dış  görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve Konuk sever, 20 - 40 yaş aralığında, Bayan, Tercihen 5 Yıldızlı otel spa bünyesinde olmak üzere en az 2 yıllık deneyime sahip.Antalya da ikamet eden Manikür  & Pedikür Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demi Chef Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
Demi ChefConcorde De Luxe Resort Hotel
Concorde De Luxe Resort HotelLara Turizm Merkezi-Lara AntalyaAşağıda belirtilen bölümler için DEMI CHEF arayışımız bulunmaktadır.Müracaatların şahsen yapılması durumunda işe alım süreci hız kazanacaktır.0242 352 26 26 Benzer işletmelerde minimum iki yıl deneyimli Antalya da ikamet eden Pideci Sıcak Soğuk Pastane Döner/Kebap
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesisatçı Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
TesisatçıConcorde De Luxe Resort Hotel
Antalya / Lara bölgesinde 12 ay hizmet veren Concorde De Luxe Resort Hotel bünyesinde çalışacak Tesisatçı arıyoruz.Müracaatların şahsen yapılması durumunda işe alım süreci hız kazanacaktır.Concorde De Luxe Resort Hotel0242 352 26 26 -Teknik Lise veya dengi meslek liselerinden mezun,(Sıhhi Tesisatçı ve Kazancı belgesi olan)-Benzer beş yıldızlı otellerde en az 3 yıl çalışmış olan,-Konularında minimum 5 yıl deneyime sahip olan,-Ekip çalışmasına yatkın,-Çözüm odaklı çalışan,-Askerliğini tamamlamış,-Antalya'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Rezervasyon Elemanı Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
Rezervasyon ElemanıConcorde De Luxe Resort Hotel
Antalya Lara bölgesinde 12 ay faaliyet gösteren Concorde De Luxe Resort Hotel için Önbüro departmanında istihdam edi,lmek üzereRezervasyon Memuru arayışımız bulunmaktadır.İrtibat Tel:0242 352 26 26Antalya da ikamet edenOfis programlarına hakimTercihan Turizm okullarından mezunBenzer işletmelerde deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Elemanı Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
Misafir İlişkileri ElemanıConcorde De Luxe Resort Hotel
Antalya / Lara bölgesinde 12 ay hizmet veren Concorde De Luxe Resort Hotel bünyesinde çalışacak MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI arıyoruz.0242 352 26 26 5 yıldızlı otellerde Misafir İlişkileri alanında tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce/Rusça bilen, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Analitik düşünce, iletişim kurma, problem çözme becerilerine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü ve pozitif yaklaşım tarzını benimseyen,Antalya’da ikamet eden / ulaşım problemi olmayan, Bayan. Misafir İlişkileri Elemanı arıyoruz. Müracaatların şahsen yapılması durumunda işe alım süreci hız kazanacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrikçi Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel
ElektrikçiConcorde De Luxe Resort Hotel
Antalya / Lara bölgesinde 12 ay hizmet veren Concorde De Luxe Resort Hotel bünyesinde çalışacak Elektrikçi arıyoruz.Müracaatların şahsen yapılması durumunda işe alım süreci hız kazanacaktır.Concorde De Luxe Resort HotelLara Turizm Merkezi-Lara Antalya0242 352 26 26 -Teknik Lise veya Üniversitenin ilgili bölümünden mezun,-Benzer beş yıldızlı otellerde en az 3 yıl çalışmış olan,-Konularında minimum 5 yıl deneyime sahip olan,-Ekip çalışmasına yatkın,-Çözüm odaklı çalışan,-Askerliğini tamamlamış,-Antalyada ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Muhasebecisi Ankara Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Şantiye MuhasebecisiZafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
* Üniversite mezunu.* Asekerliğini yapmış.* İyi derecede ingilizce bilen.* 3-7 yıl arası deneyim.* İnşaat şirketi denetimi ve muhasebe deneyimi olan.* Tercihen LOGO kullanabilen.* Yurtdışı şantiyelerinde de görevlendirilecek.* Seyahat engeli olmayan.* Office programı iyi bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali ve İdari İşler Müdürü Ankara Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Mali ve İdari İşler MüdürüZafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
* Üniversite mezunu* Askerliğini yapmış.* İyi derecede İngilizce bilen.* 5-10 yıl arası deneyim.* İnşaat şirketi denetimi ve muhasebe deneyimi olan.* Tercihen LOGO kullanabilen.* Seyahat engeli olmayan.* Yurtdışı şantiyede de görevlendirilecek.* Office programını iyi bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kuaför Antalya Zafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
KuaförZafer Taahhüt İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Antalya da faaliyet gösteren 5 yıldızlı işletme/otel içerisinde kuaför salonunda çalışacak deneyimli bay/bayan kuaförü ve saçtan anlayan manikürist personel arayışımız bulunmaktadır.Benzer işletmelerde deneyimli olanMesleki düzeyde yabancı dil bilenİletişimi kuvvetliMisafir memnuniyetine önem everenDiksiyonu ve dış görünümüne önem verenadayların 0506 819 21 28 nolu telefonla iletişeme geçmelerini rica ederim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı