Corendon Airlines 

Şirket Bilgileri

http://www.corendon-airlines.com 

Corendon Airlines

Corendon Grup

Corendon Grup, 700’ün üzerinde personeli istihdam eden; Corendon Havayolları, Corendon Turistik, Corendon Golf, Corendon Dutch Havayolları, Corendon Emlak, Corendon Belçika Beltur, Corendon Tur Operatörlüğü, Corendon Hotels gibi sektörlerinde söz sahibi şirketleri bünyesinde barındıran, Türkiye, Hollanda ve Belçika başta olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinde operasyon merkezleri olan, Yıldıray Karaer ve Atılay Uslu ana hissedarlığında yönetilen büyük bir turizm grubudur. Turizm ve bağlantılı sektörlerde orta ve uzun vadeli büyüme planlarının yanı sıra kısa vadede saygın ve seçkin kuruluş yapısını güçlendirmek, grubun en temel hedefleri arasında yer almaktadır.

Corendon Vlieg Vakanties (Corendon Tur Operatörlüğü)

1997 yılında Hollanda’da kurulan Corendon Vlieg Vakanties, 2000 yılı itibariyle Türkiye’ye yönelik operasyonlarına başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne Hollanda ve Belçika’dan Türkiye’ye gelen turist sayısına önemli katkılar sağlayan şirket, Hollanda’da Türkiye’ye yönelik tatil operasyonu yapan tur operatörleri sıralamasında % 40’lık pazar payı ile birinci, Belçika’da ise %18’lik pazar payı ile üçüncü sırada yer almaktadır. Corendon Vlieg Vakanties; Makedonya, Yunanistan, Kıbrıs, Portekiz, İspanya, Bulgaristan, Mısır, Fas ve Türkiye gibi ülkelere yönelik kompakt tur paketleri sunmaktadır. Türkiye’ye getirdiği turistleri özellikle Antalya ve Bodrum bölgesinde anlaşmalı olduğu 300 civarında otele yönlendiren Corendon, Benelüks ülkelerinde sahip olduğu saygın ve güvenilir konumuyla dikkat çekmektedir.

Corendon Turistik

Incoming ve outgoing operasyonlarının aynı çatı altından yürütülebilmesini sağlamak amacıyla 2000 yılında kurulan Corendon Touristik, her geçen yıl faaliyet sahası ve hizmet kalitesini geliştirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Antalya merkezli olarak faaliyet gösteren Corendon Turistik; Alanya, İstanbul ve Bodrum’daki şubeleriyle koordineli olarak farklı merkezlerde, günün 24 saati multi-linguistik personelleriyle hizmet vermektedir. Yurtdışında elde edilen tecrübeleri ülkemizde yer alan turizm merkezlerinde başarıyla uygulayan Corendon Turistik; karşılama ve uğurlama servisleri, servis-transfer organizasyonları, rehberlik hizmetleri, tematik turlar, kültür turları ve talebe özel organizasyonları ile hizmet vermektedir.

Corendon Havayolları

2005 yılında Corendon Tur Operatörlüğü’nün gelişen müşteri portföyüne hizmet etmek amacıyla kurulan Corendon Havayolları, bugün tümü Boeing 737 serisinden olmak üzere toplam 8 uçakla faaliyet göstermektedir. Grup bünyesindeki Corendon Tur Operatörlüğü’nün yanı sıra sektördeki diğer tur operatörlerine ve son tüketiciye hizmet eden Corendon Havayolları 2011 yılı itibariyle 450 kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır. Hollanda, Belçika, Danimarka, Norveç, İsveç, Finlandiya, Fransa, Almanya, İtalya, İngiltere, Polonya, KKTC, Romanya, İsrail, Makedonya, Estonya, Kosova destinasyonlarına uçuşlar düzenleyen Corendon Havayolları’nın 2011 hedefleri arasında 25 bini Kuzey Kıbrıs’a olmak üzere, yıl içinde toplam 1.5 milyon yolcu taşımak yer almaktadır.

Presa di Finica Hotel

Corendon Grup, tur operatörü şirketinin oluşturduğu müşteri potansiyelini daha efektif değerlendirebilmek adına 2005 yılında Antalya’nın Finike ilçesinde bulunan Presa di Finica Hotel’in işletmesini almıştır. Tarihi ve kültürel güzelliklerle bezenmiş Finike ilçesinin en gözde oteli konumundaki Presa di Finica, 297 oda kapasitesiyle yılda asgari 150 bin misafir ağırlamaktadır. Ağırlıklı olarak Hollanda, Türkiye ve Belçika olmak üzere Polonya, Romanya, Rusya, Almanya ve Yunanistan’dan gelen misafirler portakal bahçeleri içerisine gizlenmiş gizli cennet Presa di Finica’da yaz-kış tatilin keyfini çıkarmaktadır.

Iassos Modern Projesi

Corendon Grup’un en yeni yatırımı olan Iassos Modern Projesi, emlak ve turizmin kesiştiği örnek bir proje olarak dikkat çekmekte. Artev Global inşaat firmasıyla birlikte yürütülen Iassos Modern emlak projesi Bodrum Kıyıkışlacık bölgesinde konumlandırıldı. Belçikalı ve Hollandalı turistlere 5 yıl kira garantili olarak pazarlanan farklı kategorilerdeki lüks konutlar, 5 yıldızlı otel konforunu ve villanın özgürlüğünü bir arada sunuyor.

 

 

 

 Corendon Airlines İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Denetim Uzman Yardımcısı Antalya Corendon Şirketler Grubu
Denetim Uzman YardımcısıCorendon Şirketler Grubu
Corendon 'İç Denetim Koordinatörlüğü' bünyesinde görevlendirilmek üzere ' İç Denetim Uzman Yardımcısı ' aramaktayız
Üniversitelerin tercihen, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun yada bu bölümlerde yüksek lisansını tamamlamış olan,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,
Antalya’da ikamet eden/etmek isteyen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Revenue Management Specialist Antalya Corendon Airlines
Revenue Management SpecialistCorendon Airlines
•         University Degree in Mathematics, Statistics, Econometrics, Industrial Engineer, Economics, Business Administration or  a professional accounting qualification from an internationally recognized institute of accountancy or equivalent thereof
•         Minimum 3 years experience in the airline industry dealing with inventory management, demand modelling, fares, tariffs, or revenue management  OR in the tour operator industry expertised on product management .
•         Experienced with office software packages (MS Word, Excel, etc.)
•         Preferably knowledge at Genius 
•         Strong quantitative and qualitative analytical skills with sound presentation and project management skills.
•         Possess broad understanding of customer behaviour and market trends and also be able to gauge market dynamics and proactively propose tactical initiatives based on factual information in a timely manner.
•         Willing to relocate in Antalya
•         Male candidates must have no military obligation
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BİLGİ İŞLEM GÖREVLİSİ Antalya Corendon Airlines
BİLGİ İŞLEM GÖREVLİSİCorendon Airlines
Üniversite/ Yüksekokulların tercihen Elektronik veya Bilgisayar bölümlerinden mezun,
Vmware sanallaştırma altyapısını bilen ve yeterli tecrübeye sahip,
Microsoft Platformlarında AD yönetmiş, Exchange Server kurulum ve desteğini verebilen,
Orta büyüklüklerde Network bilgisi olan ve desteğini verebilen,
Donanım kurulum , destek ve arıza hizmetlerini verebilen,
Çözüm odaklı çalışabilen,takım çalışmasına yatkın,insan ilişkilerinde kuvvetli,
Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya  en az 2 yıl askerlikle ilişkisi olmayan,
Orta derecede Ingilizce bilgisine sahip,
Antalyada ikamet edebilecek,
BİLGİ İŞLEM GÖREVLİSİ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net