CSA Celebrity Speakers 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


www.ajanscsa.com 


 

CSA Hakkında

CSA, 1999 yılında İstanbul’da kuruldu.. Celebrity Speakers ve  Global Publishing olarak 2  farklı alanda hizmet sunmaktadır .

Celebrity Speakers

Konuşmacı Bürosu: Avrupa’nın en büyük konuşmacı bürosu olan Celebrity Speakers International’ın Türkiye temsilciliğini yürüten ajans, portföyünde yer alan uluslararası üne sahip konuşmacıların şirket, kurum ve kurluşların toplantılarına katılımını sağlamaktadır. CSA’nın portföyünde 6 bini aşkın uluslararası konuşmacı, 300’ü aşkın Türkiyeli konuşmacı yer almaktadır.

Konferans Organizasyonu: Dünya ve Türkiye gündemini yakından izleyen CSA, Ricardo Semler, Martin Lindstrom, Joseph Stiglitz, John Naisbitt, Samuel Huntington gibi dünyaca ünlü konuşmacıların Türkiye’ye konferanslarını gerçekleşmiştir.

Global Publishing

İş Yayınları: CSA, dünyanın önde gelen yazarlarının kitaplarını Türkçeye kazandırmaktadır. Bu kapsamda, başta Joeseph Stiglitz’in “90’ların Yükselişi”, Samuel Huntington’un “Biz Kimiz?”, Paul Krugman’ın “Büyük Çözülme” Renee Mauborgne ve Chan Kim 'in Mavi Okyanus Stratejisi kitapları olmak üzerebir  çok  önemli eser Türkiye okurlarına sunulmuştur.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet,Yönetim Danışmanlığı,Basım - Yayın

Firma web sitesi: www.csa.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: İşin gerektirdiği durumlarda cmt ve pazar çalışılabilmektedir


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
YemekhaneCSA Celebrity Speakers İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.