Danone Türkiye 

Şirket Bilgileri

www.danone.com.tr
Danone
 
Danone, dünyanın en başarılı sağlıklı gıda şirketlerinden biridir ve Fortune 500 listesinde yer almaktadır. Lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği gıda ve içecek ürünleriyle dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Bu misyonu yerine getirmek, Danone'nin devam eden hızlı büyümesine katkı sağlayan en önemli unsurdur.
5 kıta ve 120'yi aşkın ülkede, 160 fabrikası ve 80,000 civarı çalışanı bulunan Danone, dünya sağlıklı gıda pazarındaki lider pozisyonunu, Taze Sütlü Ürünler (dünya birincisi), Su Ürünleri (Şişelenmiş Su'da dünya ikincisi), Bebek Beslenmesi (dünya ikincisi) ve Medikal Beslenme olmak üzere dört ana iş kolunda sürdürmektedir.
Euronext Paris borsasında kayıtlı bulunan Danone, ayrıca sosyal sorumluluk konusunda öncü kuruluşlardan biri olan Dünya Dow Jones Stoxx Sürdürülebilirlik Endeksi ve ASPI Eurozone ve Ethibel Sürdürülebilirlik endeksinde de bulunmaktadır.
Danone Türkiye
Danone Türkiye; lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği ürünleriyle, mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, doğumdan itibaren hayatlarının her evresinde katkıda bulunma misyonu ve pazar büyütme vizyonu ile 1997’den bu yana su pazarında Danone Hayat A.Ş., 1998’ten bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli A.Ş., ve 2007 yılı sonu itibariyla bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil A.Ş. şirketleri ile faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac, Nutricia markalarından oluşan sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerine en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
Danone Türkiye, Türkiye'nin 7 il/ilçesindeki fabrikalarında yerli üretim yaparak, yaklaşık 1.350 personeli, hammadde tedarik ettiği 7.000 çiftçisi, 1.650’ye yakın tedarikçisi ve  81 ile ulaşan yaygın dağıtım ağı ile hizmet veren büyük bir ailedir.
Danone Yolu felsefesi çerçevesinde, ülkemizde süt kalitesini ve üretimini AB kalite standartlarına ulaştırmak ve çiftçilerimize destek vermek amacıyla "Çiftçi Geliştirme Programı"nı yürütmektedir. En sağlıklı ve en kaliteli süt ve sütlü ürünlerini tüketicilerine ulaştırmak amacı ile bu program dahilinde çiftçileri eğitmekte ve onlara gelişimleri için destek vermektedir. Diğer yandan, çalışanlarının ve tedarikçilerinin can güvenliğini sağlamak üzere, "sıfır iş kazası" nın ulaşılabilir bir hedef ve tüm kazaların önlenebilir olduğu inancı ile, "WISE Programı" adı altında güvenli davranışa odaklanan uzun soluklu bir çalışma yürütmektedir. Ayrıca faaliyet gösterdiği tüm alanlarda etkileşimde olduğu çevreyi korumayı ilke edinen bir firma olarak, "üstün çevre duyarlılığını" esas alan "Çevre Programı" ile, hammadde tedariğinden ürünün tüketiciye ulaştırılmasına kadarki tüm süreçlerde çevreyi korumaya yönelik gereklilikleri sürdürülebilir bir yaklaşım çerçevesinde önceliklendirmektedir.
Ayrıca, yarınlarımızın ışığı çocuklarımızı sağlıklı ve mutlu bir geleceğe hazırlamak için, “Türkiye’nin Gülümseyen Geleceği” temalı sosyal sorumluluk programı kapsamında eğitim alanında “Gülümseyen Gelecek Anasınıfları” ve spor alanında "Milli Eğitim Bakanlığı-Danone Küçükler Futbol Türkiye Birinciliği ve Danone Uluslar Kupası” projelerini 81 ilde gerçekleştirmektedir. "Su Hayat'tır" sosyal sorumluluk projesi ile de GAP idaresi işbirliğinde su sorunu ilçelere ve köylere su altyapısı götürme çalışmaları yapılmıştır. Ayrıca, dünyada 16.sını ülkemizde kurduğu tamamen bağımsız ve hiçbir ticari amaç gütmeyen "Danone Enstitüsü Türkiye", ülkemizdeki beslenme; özellikle "Çocuk Beslenmesi" konusunda çocuk doktorları, beslenme uzmanları ve üniversitelerin yaptığı araştırmalara destek vererek sağlıklı beslenme konusunda bir bilgi platformu oluşturmaktadır.
 
 “Yetkin ve mutlu çalışanlar” yaratmak misyonuyla hareket eden Danone Türkiye İnsan Kaynakları ‘nın temel öncelikleri;
·         Çalışanı karar mekanizmasının kalbine yerleştirmek (önce insan),
·         Organizasyona sürekli yatırım yapmak,
·         Danone'nin farklı şirket kültürünü geliştirmek ve beslemek,
·         Sosyal ve toplumsal sorumluluk alanlarında liderlik ve yenilikleri geliştirmek ve desteklemektir.

Tüm çalışanlarımız, şirketin strateji ve performansının tam kalbinde yer almaktadır. Kurulduğundan bugüne kadar Danone, çalışanlarının gelişiminin hem büyüme için bir koşul, hem de şirketin en büyük amacı olduğuna inanmaktadır. Cinsiyet, dil, din, etnik yapı vb. hiçbir ayırım yapılmaksızın tüm çalışanların rahatlıkla çalışabileceği, eşit gelişim ve kariyer olanaklarının sağlandığı bir kültür yaratılmıştır.
 


Danone Türkiye İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Goods and Services Executive İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Goods and Services ExecutiveDanone Türkiye

Min 4 years experience in Purchasing, preferably in Administrive and Services purchasing in FMCG,
University degree in preferably Business Administration or Engineering Department,
MBA is a plus,
Excellent command of written and spoken English,
Good level of MS Office knowledge,
SAP MM Module knowledge will be an asset,
No military obligation for male candidates,
Male/Female.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Müdürü İstanbul(Asya) Danone Türkiye
İnsan Kaynakları MüdürüDanone Türkiye

Bachelor degree from a reputable university,
Minimum 8 years of experience in HR preferably with a focus on organizational development and talent management processes,
Good communicator, analytical minded and team worker,
Ability to think strategically and translate concepts into actionable items,
Having strong multitasking and planning skills,
Comfortable working in ambiguous business situations,
Manage multiple conflicting priorities,
Be flexible and available to interact with employees at all levels,
Be self directed and motivated,
Take initiative to identify and anticipate client needs and make recommendations for implementation,
Fluent in English,
Male/Female.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Danone Tikveşli
Finansal Raporlama UzmanıDanone Tikveşli
Company Description:
 
Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world.  Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth. 
 
Danone, with 160 plants and around 80,000 employees, has a presence in all five continents and over 120 countries.  Danone enjoys leading positions on healthy food in four businesses: fresh dairy products (n°1 worldwide), water (n° 2 on the packaged water market), baby nutrition (n°2 worldwide) and medical nutrition. 
 
Listed on Euronext Paris, Danone is also ranked among the main indexes of social responsibility: Dow Jones Sustainability Index Stoxx and World, ASPI Eurozone and Ethibel Sustainability index.
 
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat A.Ş, since 1997; dairy company, Danone Tikveşli A.Ş, since 1998 and baby food and medical nutrition companies, Numil A.Ş, as of end 2007. Having local production in 5 factories located in 5 cities/towns of Turkey; Danone Turkey aims to offer the best to the Turkish consumers via healthy, tasty, and wide range of products under the brands of Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Şaşal, Milupa, Bebelac and Nutricia.
Job Description:
Preparing monthly financial statements according to IFRS
Preparing management reports including SKU, brand, channel, region performance analysis
Providing half year & year end consolidation packages for the Group Danone
Assisting in the implementation of improvements to financial reporting process and SAP/BW system
Ensure effective communication with other departments for collection of accurate and timely information to be used in reporting
Performing intercompany reconciliations
Giving support to external and internal audit
Performing overhead controling 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Elemanı Sakarya Danone Türkiye
Bakım ElemanıDanone Türkiye

Yüksekokulların Elektrik / Elektronik Bölümlerinden mezun,
PLC Programlama, inceleme, program yükleme/indirme, arıza tespit konularında bilgi sahibi,
Teknik Makina kullanım bilgisine sahip,
Bakım kitaplarındaki temel bilgileri anlayacak seviyede İngilizce bilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf,
Hendek'te ikamet edebilecek,
En az 2 yıl Bakım tecrübesi olan,
Bay / Bayan Takım arkadaşları arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Forklift Operatörü Sakarya Danone Türkiye
Forklift OperatörüDanone Türkiye

Forklift belgesi veya ehliyeti olan,
En az lise mezunu,
Konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli,
Hızlı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Hendek'te ikamet edebilecek,Bay / Bayan takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business System Analyst (SD) İstanbul Danone Türkiye-Nutricia Early Life Nutrition
Business System Analyst (SD)Danone Türkiye-Nutricia Early Life Nutrition
Danone is an international company present on all continents. The group holds top positions in healthy food through four businesses: Fresh Dairy Products, Early Life Nutrition, Waters, and Medical Nutrition. Its mission is to bring health through food to as many people as possible.
Danone has over 190 production plants and around 104,000 employees. In 2013, the company generated sales of over €21 billion, with more than 60% in emerging countries.
Listed on NYSE Euronext Paris, Danone is a component stock of leading social responsibility indexes including the Dow Jones Sustainability Indexes, Vigeo and the Ethibel Sustainability Index. Danone is also ranked n°1 in the 2013 ATNI index.
 
University degree preferably in Computer Engineering or Industrial Engineering
2-3 years of experience in the related areas in SAP R3 SD Module
Fluent in written and spoken English
Ability to establish relationships with internal and external clients
Good planning and negotiation skills
Proactive and team player
No military obligation for male candidates
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Şefi Ankara Danone Tikveşli
Satış ŞefiDanone Tikveşli
Danone; 5 kıtada ve 120'yi aşkın ülkede toplam 76.000 çalışanıyla dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, tüm hayatları boyunca beslenme yolu ile katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Süt ürünlerinde dünyada lider, ambalajlı su, bebek beslenmesi ve medikal beslenmede ise ikinci konumdadır.
 
Danone Türkiye, 1997 yılından bu yana ambalajlı su pazarında Danone Hayat, 1998'den bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli ve 2007 yılı sonu itibari ile bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil şirketleri ile yaklaşık 1200 çalışanı ve 6 fabrikasıyla faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac ve Nutricia markaları ile sağlıklı, lezzetli ve kaliteli ürün yelpazesi ile tüketicilerine daima en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
 Ana Sorumluluklar:
Bölgesindeki tonaj, karlılık ve ciro hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak.
Bölge hedefi doğrultusunda, kendi sorumlu olduğu bölgenin pazar payınının, sayısal dağılımının gerçekleştirilmesini sağlamak.
Bölgesine ait satış stratejilerinin eksiksiz uygulanmasını sağlamak.
Bölgesine yönelik iade oranlarının kontrol altında tutulmasını sağlamak.
Sorumlu olduğu bölgenin aktif müşteri sayısını ve müşteri tabanı hedefleri doğrultusunda yönetilmesini sağlamak.
Ekibinde bulunan Danone Satış Temsilcilerinin / Presellerların yönetiminden ve eğitimlerinden sorumlu olmak. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Key Account Manager İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Key Account ManagerDanone Türkiye
 
University degree in Business Administration, Economics, Industrial Engineering or related fields,
5 years of Sales Experience, preferably min 3 years in Key Account management,
Field experience is an asset,
MS Office (Word, Excel Powerpoint) knowledge,
Excellent command of written and spoken English,
Good communication and interpersonal skills, teamwork oriented,
Comfortable with numbers, good analytical skills enabling to make analysis without getting lost in details,
Excellent organization, planning, negotiation and time management skills,
Male/female. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Assistant Brand Manager İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Senior Assistant Brand ManagerDanone Türkiye

University degree in Business Administration, Economics, Industrial Engineering or related fields from a reputable university,
Excellent command of English, both written and spoken,
At least 2-3 years brand management experience in multinational FMCG companies,
Proven Track of experience in:  Brand Communication, Innovation Management, Market Research, Consumer Promotions,
Demonstrated Social Media & Digital knowledge & usage,
MS Office (Word, Excel, Powerpoint), SAP knowledge,
No military obligation for male candidates,
Male/female,
Analytical thinking and business mindset,
Excellent organization and planning skills,
Advanced presentation, communication and interpersonal skills,
Teamwork oriented.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hazine Uzmanı İstanbul(Asya) Danone Tikveşli
Hazine UzmanıDanone Tikveşli
Danone; 5 kıtada ve 120'yi aşkın ülkede toplam 76.000 çalışanıyla dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, tüm hayatları boyunca beslenme yolu ile katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Süt ürünlerinde dünyada lider, ambalajlı su, bebek beslenmesi ve medikal beslenmede ise ikinci konumdadır.
 
Danone Türkiye, 1997 yılından bu yana ambalajlı su pazarında Danone Hayat, 1998'den bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli ve 2007 yılı sonu itibari ile bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil şirketleri ile yaklaşık 1200 çalışanı ve 6 fabrikasıyla faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac ve Nutricia markaları ile sağlıklı, lezzetli ve kaliteli ürün yelpazesi ile tüketicilerine daima en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
 Ana Sorumluluklar: 
 
Şirketin finansman ihtiyaçlarını karşılamak üzere bankalarla kısa ve uzun vadeli kredi, teminat mektubu, akreditif v.b. ürünler için görüşerek fiyatlamaların alınması, fiyat karşılaştırmalarının yönetime sunulması,
Şirketin nakit akış planlamalarına uygun olarak günlük finansal operasyonun gerçekleştirilmesi ve raporlanması,
Şirketin nakit ve gayrınakit kredi kullanımlarının yürütülmesi; vade, faiz ve anapara ödemelerinin takip edilmesi ve kontrolü,
Nakit yönetim rasyolarının hesaplanması, analizlerin yapılarak yönetime raporlanması,
Şirketlerin tahsilat sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesi çalışmalarına dahil olunması, izlenmesi ve sürekli iyileştirilmesine destek olunması,
Banka ve diğer finans kuruluşları ile olan ilişkilerin sağlıklı ve düzenli şekilde yürütülmesi,
Finans süreçlerine ilişkin geliştirme çalışmalarına katkı sağlanması,
Satıcı ve diğer  ödemelerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi,
Şirketlerin ticari alacaklarına ilişkin müşteri ilişkileri ile yakın takibi.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bayi Yöneticisi - Adana Adana Danone Türkiye
Bayi Yöneticisi - AdanaDanone Türkiye

Üniversite mezunu,
Adana Bölge'de minumum 3 yıl saha satış tecrübesi olan (FMCG sektörü tercih sebebidir),
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Adana’da ikamet eden,
Sonuç odaklı, iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve ekip yönetimi becerileri gelişmiş,Bay/Bayan takım arkadaşları arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Purchasing Executive (Services & Administrative) İstanbul(Avr.) Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition
Purchasing Executive (Services & Administrative)Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition

3-5 years Administrive and Services Purchasing experience in FMCG
University degree (preferably in Business Administration or Engineering Department)
Excellent command of written and spoken English
Good level of MS Office knowledge
SAP MM Module knowledge will be an asset
Customer Oriented/ Foster collaboration with other functions & departments, at all levels
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Reporting Assistant İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Financial Reporting AssistantDanone Türkiye

Bachelors Degree in Business Administration, Economics, Finance or related fields,
1 years audit experience will be an asset,
Analytical mind with strong planning and organizational skills and hardworking personality,
Good understanding personal responsibility, flexible and eager to learn,
Excellent command of English (written and spoken),
Excellent MS Office applications knowledge especially in Excel.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dolum & Şurup Operatörü Bolu Danone Türkiye
Dolum & Şurup OperatörüDanone Türkiye

Endüstri Meslek Lisesi, tercihen yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen gıda ve kimya sektöründe minimum 2 yıl çalışmış,
Forklift ehliyeti olan,
İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,
Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),Bay / bayan takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Şefi Diyarbakır Danone Tikveşli
Satış ŞefiDanone Tikveşli
Danone; 5 kıtada ve 120'yi aşkın ülkede toplam 76.000 çalışanıyla dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, tüm hayatları boyunca beslenme yolu ile katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Süt ürünlerinde dünyada lider, ambalajlı su, bebek beslenmesi ve medikal beslenmede ise ikinci konumdadır.
 
Danone Türkiye, 1997 yılından bu yana ambalajlı su pazarında Danone Hayat, 1998'den bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli ve 2007 yılı sonu itibari ile bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil şirketleri ile yaklaşık 1200 çalışanı ve 6 fabrikasıyla faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac ve Nutricia markaları ile sağlıklı, lezzetli ve kaliteli ürün yelpazesi ile tüketicilerine daima en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
İş tanımı: 
 Diyarbakır ve çevresindeki illerde;
Bölgesindeki tonaj, karlılık ve ciro hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak.
Bölge hedefi doğrultusunda, kendi sorumlu olduğu bölgenin pazar payınının, sayısal dağılımının gerçekleştirilmesini sağlamak.
Bölgesine ait satış stratejilerinin eksiksiz uygulanmasını sağlamak.
Bölgesine yönelik iade oranlarının kontrol altında tutulmasını sağlamak.
Sorumlu olduğu bölgenin aktif müşteri sayısını ve müşteri tabanı hedefleri doğrultusunda yönetilmesini sağlamak.
Ekibinde bulunan Danone Satış Temsilcilerini yönetiminden ve eğitimlerinden sorumlu olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Teknisyeni Adana Danone Türkiye
Elektrik Bakım TeknisyeniDanone Türkiye
-Yüksekokulların Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun,
-PLC Programlama ve PLC arıza tespit konularında bilgi sahibi,
-Devre şeması okuyabilen ve otomatik kumanda bilgisi olan,
-Otomasyon konularında tecrübe sahibi,
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
-Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf,
-Pozantı 'da ikamet edebilecek,
-En az 2 yıl bakım tecrübesi olan,
Bay/Bayan takım arkadaşları arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business Control & Financial Reporting Manager İstanbul(Asya) Danone Tikveşli
Business Control & Financial Reporting ManagerDanone Tikveşli
 Company Description: 
 Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world.  Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth.  
 
Danone, with 160 plants and around 80,000 employees, has a presence in all five continents and over 120 countries.  Danone enjoys leading positions on healthy food in four businesses: fresh dairy products (n°1 worldwide), water (n° 2 on the packaged water market), baby nutrition (n°2 worldwide) and medical nutrition.  
 
Listed on Euronext Paris, Danone is also ranked among the main indexes of social responsibility: Dow Jones Sustainability Index Stoxx and World, ASPI Eurozone and Ethibel Sustainability index.
 
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat A.Ş, since 1997; dairy company, Danone Tikveşli A.Ş, since 1998 and baby food and medical nutrition companies, Numil A.Ş, as of end 2007. Having local production in 5 factories located in 5 cities/towns of Turkey; Danone Turkey aims to offer the best to the Turkish consumers via healthy, tasty, and wide range of products under the brands of Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Şaşal, Milupa, Bebelac and Nutricia.
 Main Responsibilities: 
 
Leading Business Control  department & business controllers to assist all commercial & operational decision making process of the business unit.
Lead Financial Reporting executive for timely, accurate and consistent local & global reporting and consolidation
Manage yearly Budget ,Quarterly & Monthly forecast cycles & contribute to deliverance of commitments with detailed financial analysis & with strong communication with related functions.
Lead development of  management reports including SKU, brand, channel, region performance analysis
Manage cash flow cycle through close working capital follow-up and lead working capital team with the assistance of Treasury department.
Manage and boost bottom and top line performance with financial analysis and reco documents based on profit and cost centers (Commercial, Operations and Overheads) prior and after the activity.
Lead price increase process procatively based on relevant cost increases & productivity levels.
To be involved in strategic decision making processes regarding purchasing decions, operational performance, milk purchasing strategies and channel&region&brand strategies
Leading the implementation of improvements to financial reporting process and SAP/BW system
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Long Term Finance Intern İstanbul(Avr.) NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
Long Term Finance InternNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
Nutricia Advanced Medical Nutrition is looking for a Finance Intern  to join our Advanced Medical Nutrition team. The ideal candidate should have the below qualifications:
 
3rd/4th year university or Master students in Economic, Business Administration and Mathematics departments 
Previous experience in Audit / Finance Department preferred
Able to work at least 3 full days in a week
Strong analytical thinking
Team player with strong communication skills
Ability to work with strict deadlines and flexible working hours
Result oriented and capable of multiple tasking
Excellent command of written and spoken English 
Excel knowledge is a must
Good level of MS Office Applications
Yarı zamanlı / Part Time    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Doktora (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Brand Manager (Lactamil&Category Education) İstanbul(Avr.) Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition
Senior Brand Manager (Lactamil&Category Education)Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition

University graduate from a reputable university, preferably management, economics or social sciences
Minimum 5 years’ experience in Marketing preferably FMCG in large multi-national companies
Highly effective communication/presentation writing / presentation skills 
Excellent command of written and spoken English
Strong networker and proven leadership skills in cross functional work
Think out of the box and come-up with breakthrough ideas that is inline with consumer insights
Familiar with the overall business environment and cross-functional dynamics (R&D, Finance, Operations, Strategy) of multi-national companies
Experience in NPD development (insight generation, concept building, concept testing)
Research experience - Has proven results of business changing insights (really step changing a business)
Strong coaching & development skills for team – preferable has had a direct report
Must be strong thinking partner to Brand Marketing Manager - challenging on actionable insights, tasks to be completed, business impact
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Merchandising Executive İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Merchandising ExecutiveDanone Türkiye

University degree in Business Administration, Economics or related fields, Master’s degree is an asset,
Min 4 years of Merchandising Experience, field experience and team management are assets,
Excellent command of written and spoken English,
Good communication and interpersonal skills, teamwork oriented,
Comfortable with numbers, good analytical skills enabling to make analysis without getting lost in details,
Excellent organization, planning, negotiation and time management skills,
Male/female. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Public Affairs & Communications Manager İstanbul(Avr.) NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
Public Affairs & Communications ManagerNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
Nutricia Advanced Medical Nutrition is looking for a PUBLIC AFFAIRS & COMMUNICATIONS MANAGER to join our Advanced Medical Nutrition team. We are looking for a candidate who will; Drive strategies and activities to enhance the reputation of the company and defend the category. Expand patient access to Nutricia products and services, through the development of communications and outreach to connect with and influence key audiences.
The ideal candidate should have the below qualifications:
 
Bachelor / Master’s degree from a reputable university, from enginering, management or economics majors
More than 3 years experience in related positions in Pharma sector
Excellent command of English (minimum acceptable level: Advanced)
Proficiency in MS Office applications
Excellent presentation skills
Have a driving licence
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
LONG TERM SUPPLY CHAIN INTERN İstanbul(Avr.) NUTRICIA Medikal Beslenme
LONG TERM SUPPLY CHAIN INTERNNUTRICIA Medikal Beslenme
 We are looking for a Supply Chain Intern / Planning & Operations to join our Advanced Medical Nutrition team. The ideal candidate should have the below qualifications:
 
University degree preferably in Industrial Engineering
Able to work full time (5 days in a week)
Supply Chain related work experience is a plus
Excellent command of written and spoken English
Advanced level of Excel, Powerpoint
Analytical thinker and attentive to details
Cross functional effectiveness in communication
Being proactive, skills for problem solving
The ability to work effectively on a team or independently
Stajyer    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Corporate Communication Intern İstanbul(Asya) Danone Tikveşli
Corporate Communication InternDanone Tikveşli
Danone has been operating in Turkey in bottled water with Danone Hayat since 1997; in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998 ; in baby nutrition and medical nutrition with Numil by the end of year 2007 with nearly 1200 employees and 7 plants. The brand portfolio includes Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac and Nutricia; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers.
Danone; operating in 5 continents, in more than 120 countries with 76.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible. We are the global leader in fresh dairy products, number two in bottled water, baby nutrition and medical nutrition.
Main Responsibilities: 
Developing an understanding and awareness of the internal communication:
Delivering regular communications (appointments, announcements, celebrations, etc.) for all staff through a range of channels, ensuring ease of access to communications, clarity and consistency of messages;
Asisting Corporate Communication Manager (CCM) to develop employee engagement programs and to ensure their implementation;
Responsible of issuing internal magazine (D’anons) and supporting CCM to prepare the content;
Providing a lead in the development and relevance of internal communication tools such as intranet, e-mailings and newsletters;
Suuport to execute the corporate responsibility projects such as Danone Nations Cup:
Assessing communication opportunities while delivering planned actions with project team;
Support CCM to manage the execution agency;
Corporate Communication Manager deputy for;
web site management,
media relations coordination,
corporate social media presence,
Yarı zamanlı / Part Time    Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
General Application İstanbul Danone Tikveşli
General ApplicationDanone Tikveşli

Danone; operating in 5 continents, in more than 120 countries with 76.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible. We are the global leader in fresh dairy products, number two in bottled water, baby nutrition and medical nutrition.
Danone has been operating in Turkey in bottled water with Danone Hayat since 1997; in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998 ; in baby nutrition and medical nutrition with Numil by the end of year 2007 with nearly 1200 employees and 7 plants. The brand portfolio includes Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac and Nutricia; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers.
Job Description :
The applications of candidates will be evaluated for our prospective vacant positions.
Please add a cover letter including the department you want to work in.
We will contact you in case of a vacant position matching your qualifications and career interests.
We thank you for your application as Danone Tikveşli Human Resources Department!
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net