Danone Türkiye 

Şirket Bilgileri

www.danone.com.tr
Danone
 
Danone, dünyanın en başarılı sağlıklı gıda şirketlerinden biridir ve Fortune 500 listesinde yer almaktadır. Lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği gıda ve içecek ürünleriyle dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Bu misyonu yerine getirmek, Danone'nin devam eden hızlı büyümesine katkı sağlayan en önemli unsurdur.
5 kıta ve 120'yi aşkın ülkede, 160 fabrikası ve 80,000 civarı çalışanı bulunan Danone, dünya sağlıklı gıda pazarındaki lider pozisyonunu, Taze Sütlü Ürünler (dünya birincisi), Su Ürünleri (Şişelenmiş Su'da dünya ikincisi), Bebek Beslenmesi (dünya ikincisi) ve Medikal Beslenme olmak üzere dört ana iş kolunda sürdürmektedir.
Euronext Paris borsasında kayıtlı bulunan Danone, ayrıca sosyal sorumluluk konusunda öncü kuruluşlardan biri olan Dünya Dow Jones Stoxx Sürdürülebilirlik Endeksi ve ASPI Eurozone ve Ethibel Sürdürülebilirlik endeksinde de bulunmaktadır.
Danone Türkiye
Danone Türkiye; lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği ürünleriyle, mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, doğumdan itibaren hayatlarının her evresinde katkıda bulunma misyonu ve pazar büyütme vizyonu ile 1997’den bu yana su pazarında Danone Hayat A.Ş., 1998’ten bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli A.Ş., ve 2007 yılı sonu itibariyla bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil A.Ş. şirketleri ile faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac, Nutricia markalarından oluşan sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerine en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
Danone Türkiye, Türkiye'nin 7 il/ilçesindeki fabrikalarında yerli üretim yaparak, yaklaşık 1.350 personeli, hammadde tedarik ettiği 7.000 çiftçisi, 1.650’ye yakın tedarikçisi ve  81 ile ulaşan yaygın dağıtım ağı ile hizmet veren büyük bir ailedir.
Danone Yolu felsefesi çerçevesinde, ülkemizde süt kalitesini ve üretimini AB kalite standartlarına ulaştırmak ve çiftçilerimize destek vermek amacıyla "Çiftçi Geliştirme Programı"nı yürütmektedir. En sağlıklı ve en kaliteli süt ve sütlü ürünlerini tüketicilerine ulaştırmak amacı ile bu program dahilinde çiftçileri eğitmekte ve onlara gelişimleri için destek vermektedir. Diğer yandan, çalışanlarının ve tedarikçilerinin can güvenliğini sağlamak üzere, "sıfır iş kazası" nın ulaşılabilir bir hedef ve tüm kazaların önlenebilir olduğu inancı ile, "WISE Programı" adı altında güvenli davranışa odaklanan uzun soluklu bir çalışma yürütmektedir. Ayrıca faaliyet gösterdiği tüm alanlarda etkileşimde olduğu çevreyi korumayı ilke edinen bir firma olarak, "üstün çevre duyarlılığını" esas alan "Çevre Programı" ile, hammadde tedariğinden ürünün tüketiciye ulaştırılmasına kadarki tüm süreçlerde çevreyi korumaya yönelik gereklilikleri sürdürülebilir bir yaklaşım çerçevesinde önceliklendirmektedir.
Ayrıca, yarınlarımızın ışığı çocuklarımızı sağlıklı ve mutlu bir geleceğe hazırlamak için, “Türkiye’nin Gülümseyen Geleceği” temalı sosyal sorumluluk programı kapsamında eğitim alanında “Gülümseyen Gelecek Anasınıfları” ve spor alanında "Milli Eğitim Bakanlığı-Danone Küçükler Futbol Türkiye Birinciliği ve Danone Uluslar Kupası” projelerini 81 ilde gerçekleştirmektedir. "Su Hayat'tır" sosyal sorumluluk projesi ile de GAP idaresi işbirliğinde su sorunu ilçelere ve köylere su altyapısı götürme çalışmaları yapılmıştır. Ayrıca, dünyada 16.sını ülkemizde kurduğu tamamen bağımsız ve hiçbir ticari amaç gütmeyen "Danone Enstitüsü Türkiye", ülkemizdeki beslenme; özellikle "Çocuk Beslenmesi" konusunda çocuk doktorları, beslenme uzmanları ve üniversitelerin yaptığı araştırmalara destek vererek sağlıklı beslenme konusunda bir bilgi platformu oluşturmaktadır.
 
 “Yetkin ve mutlu çalışanlar” yaratmak misyonuyla hareket eden Danone Türkiye İnsan Kaynakları ‘nın temel öncelikleri;
·         Çalışanı karar mekanizmasının kalbine yerleştirmek (önce insan),
·         Organizasyona sürekli yatırım yapmak,
·         Danone'nin farklı şirket kültürünü geliştirmek ve beslemek,
·         Sosyal ve toplumsal sorumluluk alanlarında liderlik ve yenilikleri geliştirmek ve desteklemektir.

Tüm çalışanlarımız, şirketin strateji ve performansının tam kalbinde yer almaktadır. Kurulduğundan bugüne kadar Danone, çalışanlarının gelişiminin hem büyüme için bir koşul, hem de şirketin en büyük amacı olduğuna inanmaktadır. Cinsiyet, dil, din, etnik yapı vb. hiçbir ayırım yapılmaksızın tüm çalışanların rahatlıkla çalışabileceği, eşit gelişim ve kariyer olanaklarının sağlandığı bir kültür yaratılmıştır.
 


Danone Türkiye İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Packaging & Beverage Development Engineer İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Packaging & Beverage Development EngineerDanone Türkiye
Knowledge, Skills, & Qualifications:
University degree from Food Engineering,
Product (formulation, quality) and ideally of industrialisation experience,
Perfect command of written and spoken English,
Good level of MS Office knowledge,
No military obligation for male candidates,
Analytic thinking & problem solving skills,
Working in a team spirit,
Good communication skills,
Very strong project management.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Summer Internship 2014 İstanbul(Asya) Danone Tikveşli
Summer Internship 2014Danone Tikveşli
Danone; operating in 5 continents, in more than 120 countries with 76.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible. We are the global leader in fresh dairy products, number two in bottled water, baby nutrition and medical nutrition.
Danone has been operating in Turkey in bottled water with Danone Hayat since 1997; in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998 ; in baby nutrition and medical nutrition with Numil by the end of year 2007 with nearly 1200 employees and 5 plants. The brand portfolio includes Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac and Nutricia; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers.
Job Description:
 
Internship opportunity for those who want to have an unique opportunity to discover our company *from the inside* and to show potential performance for long term employee positions.
 
Sales
Marketing
Research and Development
Quality
Finance
Corporate Affairs
Purchasing
Stajyer    Üniversite (Öğrenci), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Danone Tikveşli
Finansal Raporlama UzmanıDanone Tikveşli
Company Description:
 
Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world.  Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth. 
 
Danone, with 160 plants and around 80,000 employees, has a presence in all five continents and over 120 countries.  Danone enjoys leading positions on healthy food in four businesses: fresh dairy products (n°1 worldwide), water (n° 2 on the packaged water market), baby nutrition (n°2 worldwide) and medical nutrition. 
 
Listed on Euronext Paris, Danone is also ranked among the main indexes of social responsibility: Dow Jones Sustainability Index Stoxx and World, ASPI Eurozone and Ethibel Sustainability index.
 
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat A.Ş, since 1997; dairy company, Danone Tikveşli A.Ş, since 1998 and baby food and medical nutrition companies, Numil A.Ş, as of end 2007. Having local production in 5 factories located in 5 cities/towns of Turkey; Danone Turkey aims to offer the best to the Turkish consumers via healthy, tasty, and wide range of products under the brands of Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Şaşal, Milupa, Bebelac and Nutricia.
Job Description:
Preparing monthly financial statements according to IFRS
Preparing management reports including SKU, brand, channel, region performance analysis
Providing half year & year end consolidation packages for the Group Danone
Assisting in the implementation of improvements to financial reporting process and SAP/BW system
Ensure effective communication with other departments for collection of accurate and timely information to be used in reporting
Performing intercompany reconciliations
Giving support to external and internal audit
Performing overhead controling 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bakım Elemanı Sakarya Danone Türkiye
Bakım ElemanıDanone Türkiye

Yüksekokulların Elektrik / Elektronik Bölümlerinden mezun,
PLC Programlama, inceleme, program yükleme/indirme, arıza tespit konularında bilgi sahibi,
Teknik Makina kullanım bilgisine sahip,
Bakım kitaplarındaki temel bilgileri anlayacak seviyede İngilizce bilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf,
Hendek'te ikamet edebilecek,
En az 2 yıl Bakım tecrübesi olan,
Bay / Bayan Takım arkadaşları arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Forklift Operatörü Sakarya Danone Türkiye
Forklift OperatörüDanone Türkiye

Forklift belgesi veya ehliyeti olan,
En az lise mezunu,
Konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli,
Hızlı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Hendek'te ikamet edebilecek,Bay / Bayan takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
FINANCIAL ANALYST İstanbul(Avr.) NUTRICIA MEDIKAL BESLENME
FINANCIAL ANALYSTNUTRICIA MEDIKAL BESLENME
Company Description: 
 
Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world.  Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth.  
 
Danone, with 160 plants and around 80,000 employees, has a presence in all five continents and over 120 countries.  Danone enjoys leading positions on healthy food in four businesses: fresh dairy products (n°1 worldwide), water (n° 2 on the packaged water market), baby nutrition (n°2 worldwide) and medical nutrition.  
 
Listed on Euronext Paris, Danone is also ranked among the main indexes of social responsibility: Dow Jones Sustainability Index Stoxx and World, ASPI Eurozone and Ethibel Sustainability index.
 
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat A.Ş, since 1997; dairy company, Danone Tikveşli A.Ş, since 1998 and baby food and medical nutrition companies, Numil A.Ş, as of end 2007. Having local production in 5 factories located in 5 cities/towns of Turkey; Danone Turkey aims to offer the best to the Turkish consumers via healthy, tasty, and wide range of products under the brands of Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Şaşal, Milupa, Bebelac and Nutricia.
Nutricia Advanced Medical Nutrition is looking for a Financial Analyst to join our Advanced Medical Nutrition team. The ideal candidate should have the below qualifications.
Qualifications:
Minimum university degree is must -  preferably major in BA or Economics
Max. 3 year of experience in an reporting / audit / controlling department
Strong analytical thinking
Team player with strong communication and interpersonel skills
Ability to work with strict deadlines and flexible working hours
Result oriented and capable of multiple tasking
Excellent command of written and spoken English 
Good level of MS Office Applications;SAP knowledge is an asset
No military obligation for male candidates
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Şefi Zonguldak Danone Tikveşli
Satış ŞefiDanone Tikveşli
Danone; 5 kıtada ve 120'yi aşkın ülkede toplam 76.000 çalışanıyla dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, tüm hayatları boyunca beslenme yolu ile katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Süt ürünlerinde dünyada lider, ambalajlı su, bebek beslenmesi ve medikal beslenmede ise ikinci konumdadır.
 
Danone Türkiye, 1997 yılından bu yana ambalajlı su pazarında Danone Hayat, 1998'den bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli ve 2007 yılı sonu itibari ile bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil şirketleri ile yaklaşık 1200 çalışanı ve 6 fabrikasıyla faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac ve Nutricia markaları ile sağlıklı, lezzetli ve kaliteli ürün yelpazesi ile tüketicilerine daima en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
İş tanımı: 
 Zonguldak ve çevresindeki illerde;
Bölgesindeki tonaj, karlılık ve ciro hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak.
Bölge hedefi doğrultusunda, kendi sorumlu olduğu bölgenin pazar payınının, sayısal dağılımının gerçekleştirilmesini sağlamak.
Bölgesine ait satış stratejilerinin eksiksiz uygulanmasını sağlamak.
Bölgesine yönelik iade oranlarının kontrol altında tutulmasını sağlamak.
Sorumlu olduğu bölgenin aktif müşteri sayısını ve müşteri tabanı hedefleri doğrultusunda yönetilmesini sağlamak.
Ekibinde bulunan Danone Satış Temsilcilerini yönetiminden ve eğitimlerinden sorumlu olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
REGULATORY & MARKET ACCESS SPECIALIST İstanbul(Avr.) NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
REGULATORY & MARKET ACCESS SPECIALISTNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
Nutricia Advanced Medical Nutrition is looking for a Regulatory & Market Access Specialist to join our Advanced Medical Nutrition team. The ideal candidate should have the below qualifications:
 
Bachelor / Master’s degree from a reputable university, from enginering, chemistry, biology or pharmacy
Min.2, max. 5 years experience in related positions in Pharma sector
Strong analytical thinking
Ability pay close attention to details and to think strategically
Ability to work cross-functionally
Ability to effectively communicate and negotiate both internally and externally
Good project management skills to deliver high quality outcomes and to meet deadlines
Good level of MS Office Applications
Excellent command of written and spoken English
No military obligation for male candidates 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Raw & Packaging Manager İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Raw & Packaging ManagerDanone Türkiye

University degree in Engineering Department, MBA is a plus,
Min 5-6 years of relevant procurement experience in FMCG Sector prefably in Beverage sector and has supply background; sourcing of raw materials, plastics,paper&card, packaging, aluminium,
Excellent command of written and spoken English,
Good level of MS Office knowledge,
SAP MM Module knowledge will be an asset,
Analytical thinking & problem solving skills, financial understanding,
Experienced and familiar with global enviroment,
Work as team player, result oriented, ready to commit,
Good communication skills,
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Compensation & Benefits Specialist İstanbul(Asya) Danone Tikveşli
Compensation & Benefits SpecialistDanone Tikveşli
 Company Description: 
 Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world.  Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth.  
 
Danone, with 160 plants and around 80,000 employees, has a presence in all five continents and over 120 countries.  Danone enjoys leading positions on healthy food in four businesses: fresh dairy products (n°1 worldwide), water (n° 2 on the packaged water market), baby nutrition (n°2 worldwide) and medical nutrition.  
 
Listed on Euronext Paris, Danone is also ranked among the main indexes of social responsibility: Dow Jones Sustainability Index Stoxx and World, ASPI Eurozone and Ethibel Sustainability index.
 
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat A.Ş, since 1997; dairy company, Danone Tikveşli A.Ş, since 1998 and baby food and medical nutrition companies, Numil A.Ş, as of end 2007. Having local production in 5 factories located in 5 cities/towns of Turkey; Danone Turkey aims to offer the best to the Turkish consumers via healthy, tasty, and wide range of products under the brands of Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Şaşal, Milupa, Bebelac and Nutricia.
 Main Responsibilities: 
 
To implement compensation processes like the salary planning, bonus planning and incentive schemes in line with Corporate guidelines,
To manage HR budget, to follow up budget variances, to update budget in revision period, to prepare necessary reporting,
To participate in various external salary and benefit surveys and benchmarks to identify relative market position and to maintain competitive benchmark data of current compensation trends,
To conduct job evaluation, to ensure that the local system is in line with global grading system and Corporate guidelines & to review requests for new or revised classifications to determine appropriate job family and salary grade assignment, 
To conduct internal & international assignments (salary calculation, offers, permits, reviews, expatriation, repatriation etc.),
To coordinate the implementation of benefit packages  and ensure that they are in line with C&B policy, 
To update and revize the HR Policies and Procedures,
To participate in different HR Projects,
To manage HR IS systems (SAP, HIRIS-Peoplesoft) and to coordinate with IS Department in implementation, application, revision, training and maintenance processes
To consolidate and prepare HR reports
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business System Analyst (Order To Cash) İstanbul Danone Türkiye-Nutricia Early Life Nutrition
Business System Analyst (Order To Cash)Danone Türkiye-Nutricia Early Life Nutrition
Danone is an international company present on all continents. The group holds top positions in healthy food through four businesses: Fresh Dairy Products, Early Life Nutrition, Waters, and Medical Nutrition. Its mission is to bring health through food to as many people as possible.
Danone has over 190 production plants and around 104,000 employees. In 2013, the company generated sales of over €21 billion, with more than 60% in emerging countries.
Listed on NYSE Euronext Paris, Danone is a component stock of leading social responsibility indexes including the Dow Jones Sustainability Indexes, Vigeo and the Ethibel Sustainability Index. Danone is also ranked n°1 in the 2013 ATNI index.
 
University degree preferably in Computer Engineering or Industrial Engineering
2-3 years of experience in the related areas in SAP R3 SD Module
Fluent in written and spoken English
Ability to establish relationships with internal and external clients
Good planning and negotiation skills
Proactive and team player
No military obligation for male candidates
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Şefi Ankara Danone Tikveşli
Satış ŞefiDanone Tikveşli
Danone; 5 kıtada ve 120'yi aşkın ülkede toplam 76.000 çalışanıyla dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, tüm hayatları boyunca beslenme yolu ile katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Süt ürünlerinde dünyada lider, ambalajlı su, bebek beslenmesi ve medikal beslenmede ise ikinci konumdadır.
 
Danone Türkiye, 1997 yılından bu yana ambalajlı su pazarında Danone Hayat, 1998'den bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli ve 2007 yılı sonu itibari ile bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil şirketleri ile yaklaşık 1200 çalışanı ve 6 fabrikasıyla faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac ve Nutricia markaları ile sağlıklı, lezzetli ve kaliteli ürün yelpazesi ile tüketicilerine daima en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
 Ana Sorumluluklar:
Bölgesindeki tonaj, karlılık ve ciro hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak.
Bölge hedefi doğrultusunda, kendi sorumlu olduğu bölgenin pazar payınının, sayısal dağılımının gerçekleştirilmesini sağlamak.
Bölgesine ait satış stratejilerinin eksiksiz uygulanmasını sağlamak.
Bölgesine yönelik iade oranlarının kontrol altında tutulmasını sağlamak.
Sorumlu olduğu bölgenin aktif müşteri sayısını ve müşteri tabanı hedefleri doğrultusunda yönetilmesini sağlamak.
Ekibinde bulunan Danone Satış Temsilcilerinin / Presellerların yönetiminden ve eğitimlerinden sorumlu olmak. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT- Business System Anaylst (Order to Cash) İstanbul Danone Türkiye-Nutricia Early Life Nutrition
IT- Business System Anaylst (Order to Cash)Danone Türkiye-Nutricia Early Life Nutrition
Danone is an international company present on all continents. The group holds top positions in healthy food through four businesses: Fresh Dairy Products, Early Life Nutrition, Waters, and Medical Nutrition. Its mission is to bring health through food to as many people as possible. 
Danone has over 190 production plants and around 104,000 employees. In 2013, the company generated sales of over €21 billion, with more than 60% in emerging countries. 
Listed on NYSE Euronext Paris, Danone is a component stock of leading social responsibility indexes including the Dow Jones Sustainability Indexes, Vigeo and the Ethibel Sustainability Index. Danone is also ranked n°1 in the 2013 ATNI index.
 
University degree preferably in Computer Engineering / Industrial Engineering
3-4 years of experience in the related areas in sales force management systems, warehouse systems, mobile sales & marketing applications, CRM
Fluent in written and spoken English
Ability to establish relationships with internal and external clients
Good planning and negotiation skills
Proactive and team player
No military obligation for male candidates
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Brand Assistant İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Brand AssistantDanone Türkiye

Degree in related fields such as Business Administration, Economy, Engineering, Statistics,
Good command of MS Office Applications,
Excellent command of written and spoken English,
Internship experience in FMCG sector is an asset,
Knowledge of Nielsen database and Nitro is an asset,
Strong analytical skills, interpersonal skills and creative pursuit,
Determined, achievement and result oriented personality with high energy level,
Self-starter, has demonstrated drive and problem solving skills,
Demonstrate proficiency in both strategic thinking and attention to detail.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Supply Chain Executive (Customer Services) İstanbul(Avr.) Danone Türkiye-Nutricia Early Life Nutrition
Supply Chain Executive (Customer Services)Danone Türkiye-Nutricia Early Life Nutrition

University degree in Engineering 
Minimum 3-5 years of Supply Chain within 2 years of Customer Service experience
Key Account channel experience is preferred
Excellent command of English
MS Office knowledge is a must
Strong analytical and process analysis skills
Team work, action and result oriented
Ability to work with cross-functional
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Elemanı İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Muhasebe ElemanıDanone Türkiye

En az lise mezunu,
MS Office programlarına hakim,
Evrak dosyalama, arşivleme gibi süreçlerde en az 2 yıl deneyimli,
Tercihen Muhasebe konusunda bilgili,
Analitik, düzenli, dikkatli,
Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,
Engellilik derecesi en az %40 olan,
İlgili kurumlarca onaylı sağlık raporu bulunan,Bay / Bayan takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Departman Asistanı İstanbul(Avr.) NUTRICIA MEDİKAL BESLENME
Departman AsistanıNUTRICIA MEDİKAL BESLENME
Nutricia Medical Beslenme şirketinde Departman Asistanı olarak görev almak üzere;
 
Tercihen üniversite mezunu
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen
Tercihen ingilizce bilen
Etkin zaman yönetimi ve planlama becerisine sahip
Koordinasyon ve operasyon yönü kuvvetli
Takım çalışmasına yatkın
İletişim becerileri kuvvetli, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek
Seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Uzun Dönem Satınalma Stajyeri (Haftada 5 gün) İstanbul(Avr.) Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi
Uzun Dönem Satınalma Stajyeri (Haftada 5 gün)Danone Türkiye-Nutricia Anne Bebek Beslenmesi

Haftada 5 tam gün gelebilecek
Üniversite mezunu yada Yüksek Lisans öğrencisi
İyi derecede İngilizce bilen
Excel programına hakim
Analitik, dikkatli ve düzenli
İletişim becerileri güçlü
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Key Account Manager İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Key Account ManagerDanone Türkiye
 
University degree in Business Administration, Economics, Industrial Engineering or related fields,
5 years of Sales Experience, preferably min 3 years in Key Account management,
Field experience is an asset,
MS Office (Word, Excel Powerpoint) knowledge,
Excellent command of written and spoken English,
Good communication and interpersonal skills, teamwork oriented,
Comfortable with numbers, good analytical skills enabling to make analysis without getting lost in details,
Excellent organization, planning, negotiation and time management skills,
Male/female. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Assistant Brand Manager İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Senior Assistant Brand ManagerDanone Türkiye

University degree in Business Administration, Economics, Industrial Engineering or related fields from a reputable university,
Excellent command of English, both written and spoken,
At least 2-3 years brand management experience in multinational FMCG companies,
Proven Track of experience in:  Brand Communication, Innovation Management, Market Research, Consumer Promotions,
Demonstrated Social Media & Digital knowledge & usage,
MS Office (Word, Excel, Powerpoint), SAP knowledge,
No military obligation for male candidates,
Male/female,
Analytical thinking and business mindset,
Excellent organization and planning skills,
Advanced presentation, communication and interpersonal skills,
Teamwork oriented.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT-Business System Analyst(Support the Enterprise) İstanbul Danone Türkiye
IT-Business System Analyst(Support the Enterprise)Danone Türkiye
Danone is a Fortune 500 company and one of the most successful healthy food companies in the world. Its mission is to bring health through food to as many people as possible.  Fulfilling this mission is a major contributor to Danone’s continuous strong growth.   
In Turkey; Danone operates with water company, Danone Hayat A.Ş, since 1997; dairy company, Danone Tikveşli A.Ş, since 1998 and early life and medical nutrition companies, Nutricia, as of end 2007. Having local production in 7 factories located in 7 cities/towns of Turkey; Danone Turkey aims to offer the best to the Turkish consumers via healthy, tasty, and wide range of products under the brands of Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Birtat, Hayat, Akmina, Şaşal, Aptamil, Bebelac and Nutricia.
 
University degree preferably in Computer Engineering / Industrial Engineering
2-3 years of experience in the related areas in SAP R3 CO/PA and/or FI Modules
Fluent in written and spoken English
Ability to establish relationships with internal and external clients
Good planning and negotiation skills
Proactive and team player
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hazine Uzmanı İstanbul(Asya) Danone Tikveşli
Hazine UzmanıDanone Tikveşli
Danone; 5 kıtada ve 120'yi aşkın ülkede toplam 76.000 çalışanıyla dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, tüm hayatları boyunca beslenme yolu ile katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Süt ürünlerinde dünyada lider, ambalajlı su, bebek beslenmesi ve medikal beslenmede ise ikinci konumdadır.
 
Danone Türkiye, 1997 yılından bu yana ambalajlı su pazarında Danone Hayat, 1998'den bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli ve 2007 yılı sonu itibari ile bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil şirketleri ile yaklaşık 1200 çalışanı ve 6 fabrikasıyla faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac ve Nutricia markaları ile sağlıklı, lezzetli ve kaliteli ürün yelpazesi ile tüketicilerine daima en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
 Ana Sorumluluklar: 
 
Şirketin finansman ihtiyaçlarını karşılamak üzere bankalarla kısa ve uzun vadeli kredi, teminat mektubu, akreditif v.b. ürünler için görüşerek fiyatlamaların alınması, fiyat karşılaştırmalarının yönetime sunulması,
Şirketin nakit akış planlamalarına uygun olarak günlük finansal operasyonun gerçekleştirilmesi ve raporlanması,
Şirketin nakit ve gayrınakit kredi kullanımlarının yürütülmesi; vade, faiz ve anapara ödemelerinin takip edilmesi ve kontrolü,
Nakit yönetim rasyolarının hesaplanması, analizlerin yapılarak yönetime raporlanması,
Şirketlerin tahsilat sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesi çalışmalarına dahil olunması, izlenmesi ve sürekli iyileştirilmesine destek olunması,
Banka ve diğer finans kuruluşları ile olan ilişkilerin sağlıklı ve düzenli şekilde yürütülmesi,
Finans süreçlerine ilişkin geliştirme çalışmalarına katkı sağlanması,
Satıcı ve diğer  ödemelerinin planlanması ve gerçekleştirilmesi,
Şirketlerin ticari alacaklarına ilişkin müşteri ilişkileri ile yakın takibi.
  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bayi Yöneticisi - Adana Adana Danone Türkiye
Bayi Yöneticisi - AdanaDanone Türkiye

Üniversite mezunu,
Adana Bölge'de minumum 3 yıl saha satış tecrübesi olan (FMCG sektörü tercih sebebidir),
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
Sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan,
Seyahat engeli olmayan,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Adana’da ikamet eden,
Sonuç odaklı, iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve ekip yönetimi becerileri gelişmiş,Bay/Bayan takım arkadaşları arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Purchasing Executive (Services & Administrative) İstanbul(Avr.) Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition
Purchasing Executive (Services & Administrative)Danone Turkey-Nutricia Early Life Nutrition

Min.4 years experience in Purchasing, preferably in Administrive and Services purchasing in FMCG
University degree (preferably in Business Administration or Engineering Department)
Excellent command of written and spoken English
Good level of MS Office knowledge
SAP MM Module knowledge will be an asset
Customer Oriented/ Foster collaboration with other functions & departments, at all levels
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ecza Kanalı Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Danone Türkiye-Nutriciai Anne Bebek Beslenmesi
Ecza Kanalı Satış TemsilcisiDanone Türkiye-Nutriciai Anne Bebek Beslenmesi

Üniversite mezunu
Satışta kariyer hedefi olan
Tercihen 1-3 yıl deneyimli  
İyi düzeyde İngilizce bilen
MS Office programlarına hakim
Sürücü ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen 
Analitik ve stratejik düşünme becerilerine sahip
İletişim ve ikna becerisi yüksek
Başarı ve müşteri odaklı
Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Financial Reporting Assistant İstanbul(Asya) Danone Türkiye
Financial Reporting AssistantDanone Türkiye

Bachelors Degree in Business Administration, Economics, Finance or related fields,
1 years audit experience will be an asset,
Analytical mind with strong planning and organizational skills and hardworking personality,
Good understanding personal responsibility, flexible and eager to learn,
Excellent command of English (written and spoken),
Excellent MS Office applications knowledge especially in Excel.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dolum & Şurup Operatörü Bolu Danone Türkiye
Dolum & Şurup OperatörüDanone Türkiye

Endüstri Meslek Lisesi, tercihen yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen gıda ve kimya sektöründe minimum 2 yıl çalışmış,
Forklift ehliyeti olan,
İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,
Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,
Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),Bay / bayan takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Şefi Diyarbakır Danone Tikveşli
Satış ŞefiDanone Tikveşli
Danone; 5 kıtada ve 120'yi aşkın ülkede toplam 76.000 çalışanıyla dünyada mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına, tüm hayatları boyunca beslenme yolu ile katkıda bulunma misyonu ile faaliyet göstermektedir. Süt ürünlerinde dünyada lider, ambalajlı su, bebek beslenmesi ve medikal beslenmede ise ikinci konumdadır.
 
Danone Türkiye, 1997 yılından bu yana ambalajlı su pazarında Danone Hayat, 1998'den bu yana sütlü ürünler pazarında Danone Tikveşli ve 2007 yılı sonu itibari ile bebek beslenmesi ve medikal beslenme pazarında Numil şirketleri ile yaklaşık 1200 çalışanı ve 6 fabrikasıyla faaliyet göstermektedir. Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac ve Nutricia markaları ile sağlıklı, lezzetli ve kaliteli ürün yelpazesi ile tüketicilerine daima en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.
İş tanımı: 
 Diyarbakır ve çevresindeki illerde;
Bölgesindeki tonaj, karlılık ve ciro hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak.
Bölge hedefi doğrultusunda, kendi sorumlu olduğu bölgenin pazar payınının, sayısal dağılımının gerçekleştirilmesini sağlamak.
Bölgesine ait satış stratejilerinin eksiksiz uygulanmasını sağlamak.
Bölgesine yönelik iade oranlarının kontrol altında tutulmasını sağlamak.
Sorumlu olduğu bölgenin aktif müşteri sayısını ve müşteri tabanı hedefleri doğrultusunda yönetilmesini sağlamak.
Ekibinde bulunan Danone Satış Temsilcilerini yönetiminden ve eğitimlerinden sorumlu olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Teknisyeni Adana Danone Türkiye
Elektrik Bakım TeknisyeniDanone Türkiye
-Yüksekokulların Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun,
-PLC Programlama ve PLC arıza tespit konularında bilgi sahibi,
-Devre şeması okuyabilen ve otomatik kumanda bilgisi olan,
-Otomasyon konularında tecrübe sahibi,
-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
-Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf,
-Pozantı 'da ikamet edebilecek,
-En az 2 yıl bakım tecrübesi olan,
Bay/Bayan takım arkadaşları arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
General Application İstanbul Danone Tikveşli
General ApplicationDanone Tikveşli

Danone; operating in 5 continents, in more than 120 countries with 76.000 employees, has the core mission of bringing health through food to as many people as possible. We are the global leader in fresh dairy products, number two in bottled water, baby nutrition and medical nutrition.
Danone has been operating in Turkey in bottled water with Danone Hayat since 1997; in fresh dairy products with Danone Tikveşli since 1998 ; in baby nutrition and medical nutrition with Numil by the end of year 2007 with nearly 1200 employees and 7 plants. The brand portfolio includes Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Tikveşli, Hayat, Akmina, Milupa, Bebelac and Nutricia; through which we intend to offer healthy, delicious and of high quality products to the consumers.
Job Description :
The applications of candidates will be evaluated for our prospective vacant positions.
Please add a cover letter including the department you want to work in.
We will contact you in case of a vacant position matching your qualifications and career interests.
We thank you for your application as Danone Tikveşli Human Resources Department!
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net