Delta Şirketler Grubu 

Şirket BilgileriDELTA ŞİRKETLER GRUBU PROFİLİ 

1976 yılından itibaren Delta Oto Aksamı San. ve Tic. A.Ş. ile otomotiv yedek parçalarının bağımsız kanal olarak dağıtımında hizmet veren şirketler grubumuza sırasıyla; Grup Oto San ve Tic A.Ş 1993 yılında, Delta Güç Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. 1995 yılında, Delpar Dış Ticaret ise 1998 yılında kurulmuştur.

"Delta Oto" otomotiv yedek parça pazarında 40'ın üzerinde markanın ana bayiliğini yapmakta ve yurt çapında dağıtım yapmaktadır. Türkiye çapında 900'ün üzerinde müşterisi ile birlikte çalışmaktadır.

"Grup Oto" otomotiv yedek parça bağımsız kanalında, pazarın gelişmesi yönünde tedarikçiler ile toptancıların ortak hedeflerinin gerçekleşmesi yönünde faaliyetlerde bulunmaktadır. Türkiye'de 5 iş ortağı olan Grup Oto, Avrupa çapında faaliyet gösteren ve Fransa'da kurulu "Group Auto Union" unda ortağıdır.

1995 yılında Delphi ( o dönemdeki ismi Delco ) akülerinin Türkiye Tek dağıtıcılığı ile faaliyetlerine başlayan Delta Güç Sistemleri San ve Tic. A.Ş. Türkiye çapında bölgesel bayilikler kurularak dağıtım işlemi başlatılmış oldu. 1997 yılından itibaren ayrıca Delphi yedek parçalarının dağıtımı da başlatılmıştır.

Türkiye'de Delphi akü dağıtımında yaşanan gelişmeler sonucunda 1998 yılında Türkiye'nin Çevre Ülkelerine ( C.I.S. ülkeleri ve Romanya ) yapılacak Delphi akü dağıtım faaliyeti için anlaşma yapılmıştır. Bu faaliyet için Tuzla Deri Serbest Bölgesinde kurulan grubun diğer şirketi, Delpar Dış Ticaret ile koordineli olarak faaliyetine devam etmektedir. Gerek Türkiye'de gerekse çevre ülkelerde Delphi aküleri, doğru ve zamanında yapılan aktiviteler, promosyonlar, kampanyalar ile desteklenmiş ve pazarda tutunması sağlanmıştır. Şu anda Türkiye pazarında Pazar payı olarak 4.marka, ithal aküde ise 1. Marka konumundayız.

2000 yılında alınan Türkiye'de "Delphi markasıyla Akü Üretimi" için fabrika kurma kararı alınmış, Delphi'nin de uygun görmesiyle Lisans anlaşması imzalanmıştır. Türkiye'deki üretimimiz 2004 başında başlayacaktır.. Akü ve Otomotiv yedek parça dağıtımında uzmanlaşmış olan Delta Güç Sistemleri, Türkiye genelinde 32 bayi ile çalışmaktadır. Bu bayilerin ile 960 satış ve servis noktasına hizmet verilmektedir.

 


Delta Şirketler Grubu İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net