Demir Export 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1957


www.demirexport-as.com.tr

DEMİR EXPORT A.Ş.

Demir Export A.Ş., Türkiye'nin en büyük sanayi ve ticaret kuruluşu olan Koç Grubu'nun madencilik şirketidir. 1957'den beri, madencilik sektörünün hemen her alanında hizmet vermektedir.

 

Öncülüğü, atılımcılığı ve yenilikçiliği ilke edinmiştir. Yaygınlaşan üretim faaliyetlerinin yanısıra, bugün cevher zenginleştirme, taahhüt madenciliği, arama ve proje çalışmaları gibi madencilik ve hafriyat sektörlerinde lider bir konuma sahiptir. 

Madencilik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi, yetenekli uzman kadrosu ve çağdaş teknolojiye sahip makine parkı ile ülkemiz madenciliğinin lider kuruluşu olan Demir Export'un faaliyetleri üç ana başlık altında toplanabilir:

 

1: Madencilik Faaliyetleri: Demir Export, ruhsatına sahip olduğu maden sahalarının yanısıra, ruhsatı kamuya veya diğer kuruluşlara ait sahalarda da madencilik faaliyetinde bulunmaktadır.

2. Taahhüt ve Hafriyat işleri: Demir Export'un bir diğer önemli faaliyet alanı, Eti Holding, Türkiye Demir Çelik İşletmeleri, Türkiye Kömür İşletmeleri, Karadeniz Bakır İşletmeleri, Çinkur ve Elektrik Üretim A.Ş. gibi devlet kuruluşlarına karşı üstlendiği taahhüt işleridir. Demir Export, 40 yılı aşan madencilik deneyimini ve birikimini başta inşaat sektörü olmak üzere, diğer alanlara da taşımaktadır. Bu kapsamda son yıllarda, çok sayıda endüstriyel ve ticari yapıların temel kazı ve tesviye işleri ile yol ve baraj inşaatları da yapılmaya başlanmıştır.

3. Etüd-Arama-Proje Faaliyetleri: Bir maden sahasının aranması ve madencilik projelerinin gerçekleştirilmesi aşamalarında, bilgisayar destekli her türlü teknik hizmet verilebilmektedir.

 


 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Maden ve Metal SanayiDemir Export İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Planlama Mühendisi Sivas Demir Export
Üretim Planlama MühendisiDemir Export
Koç Grubu Madencilik Şirketi Demir Export A.Ş.'nin Sivas ilinde bulunan Bakırtepe Altın Madeni'nde görev alacak 'Üretim Planlama Mühendisi' aranmaktadır. Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun Okuma ve yazma seviyesinde İngilizce bilen Madencilik programlarından en az birini iyi derecede bilen ( Datamine tercih sebebidir) Tercihen Autocad ya da Netcad bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Halkla İlişkiler Görevlisi Erzurum Demir Export
Halkla İlişkiler GörevlisiDemir Export
Koç Grubu Madencilik Şirketi Demir Export A.Ş.'nin Erzurum - İspir / Bakır - Çinko Projesi’nde görev alacak 'Halkla İlişkiler Görevlisi,' aranmaktadır. ·         Tercihen Üniversitelerin veya MYO'ların  ilgili bölümlerden mezun,·         Tercihen en az 2 yıl benzer sektörde iş deneyimine sahip,·         MS Office programlarına hâkim,·         İlişki yönetimi kuvvetli, etkili sunum becerisine sahip,·         Planlama, organizasyon, problem çözme yetkinlikleri kuvvetli,·         Erzurum ve ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı