Demisaş Döküm Emaye Mamülleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.demisas.com.tr

Demisaş Döküm Emaye Mamülleri A.Ş.

 

Döküm sektörünün önde gelen ismi Demisaş, 35 seneyi aşkın bir süredir hem çalışanları hem de döküm sanayi adına yaptığı çalışmalar ile sektörün en dinamik, güvenilir ve yenilikçi ismi haline gelmiştir.

Demisaş, çağdaş hizmet anlayışını teknoloji ile buluşturan Darıca Kocaeli'ndeki yönetim merkezinde, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap verebilecek sistemleri oluşturmak üzere çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

Demisaş, 1990'lardan bu yana devam eden yatırımlarıyla, bugün Bilecikte bulunan 130 bin metrekarelik üretim tesislerinde yıllık 80 bin ton üzerinde üretim kapasitesine ulaşmıştır. Avrupa döküm endüstrisinde de ismi saygınlıkla anılan Demisaş, Avrupa binek ve ticari araç endüstrisinin tüm tanınmış markaları, orijinal ekipman üreticileri ve birincil tedarikçileri ile fren-emniyet parçaları da dahil olmak üzere her cins sfero, gri ve vermiküler dökme demir ihtiyaçları için işbirliği yapmaktadır.

1997 yılında halka açılarak pazardaki yerini güçlendirme kararı alan Demisaş’ın hisseleri aynı yıl İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmeye başlamıştır.

Yakın zamana kadar ağırlıklı olarak sadece binek araç ve soğutma kompresör sistemleri için parça üreten Demisaş, portföyüne ticari araç ve su sistemleri parçalarını da eklemiştir. Farklı sektörler ve pazarlar için de çalışmaları devam etmektedir.

Bugüne kadar üretimini yaptığı gri ve sfero dökme demir yanında Demisaş, 2011 yılı son çeyreğinden itibaren vermiküler dökme demir üretimine de başlamıştır. Türkiye’de üretimi son derece kısıtlı olan bu malzeme, Avrupa’da da az sayıda firma tarafından üretilmektedir.

Demisaş, müşterilerinin işlenmiş döküm ürünleri alma talebinin artması ile birlikte, ürünlerindeki katma değeri artırmak amacıyla talaşlı imalat yatırımı yapma kararı almıştır. 2012 yılının ilk yarısının sonunda tamamlanacak yatırım ile 2012 son çeyreğinden itibaren Demisaş müşterilerine kendi bünyesinde işlenmiş parça tedarik etmeye başlayacaktır.

Detaylı Bilgi İçin: www.demisas.com.trDemisaş Döküm Emaye Mamülleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finans Şefi Kocaeli, İstanbul(Asya) Demisaş Döküm Emaye Mamülleri A.Ş.
Finans ŞefiDemisaş Döküm Emaye Mamülleri A.Ş.
700’ün üzerinde çalışanı ile faaliyet gösterdiği pik döküm sektörünün lider firmalarından olan ve ağırlıklı olarak otomotiv sanayine yönelik üretim yapan firmamızın, Darıca’da bulunan genel merkezinde Finans Departmanı bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Finans Şefi alınacaktır. Üniversitelerin Ekonomi veya İşletme bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, tercihen bankacılık deneyimi olan, Mali tablolar, finansal analiz ve raporlama, yatırım fizibilite raporu hazırlama konularında iyi derecede bilgi ve deneyim sahibiFinansal planlama, nakit akış yönetimi, kredi ve hazine işlemleri gibi konularda tecrübeliTercihen SAP sistem bilgisine ve uygulamalarına haiz, Problem çözme,  analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Hesaplamalar konusunda oldukça titiz ve dikkatli, İletişim ve iş takip becerileri kuvvettli, takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (konuşma, okuma ve yazma) MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan, 40 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı