Demisaş Döküm Emaye Mamülleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.demisas.com.tr

Demisaş Döküm Emaye Mamülleri A.Ş.

 

Döküm sektörünün önde gelen ismi Demisaş, 35 seneyi aşkın bir süredir hem çalışanları hem de döküm sanayi adına yaptığı çalışmalar ile sektörün en dinamik, güvenilir ve yenilikçi ismi haline gelmiştir.

Demisaş, çağdaş hizmet anlayışını teknoloji ile buluşturan Darıca Kocaeli'ndeki yönetim merkezinde, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap verebilecek sistemleri oluşturmak üzere çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

Demisaş, 1990'lardan bu yana devam eden yatırımlarıyla, bugün Bilecikte bulunan 130 bin metrekarelik üretim tesislerinde yıllık 80 bin ton üzerinde üretim kapasitesine ulaşmıştır. Avrupa döküm endüstrisinde de ismi saygınlıkla anılan Demisaş, Avrupa binek ve ticari araç endüstrisinin tüm tanınmış markaları, orijinal ekipman üreticileri ve birincil tedarikçileri ile fren-emniyet parçaları da dahil olmak üzere her cins sfero, gri ve vermiküler dökme demir ihtiyaçları için işbirliği yapmaktadır.

1997 yılında halka açılarak pazardaki yerini güçlendirme kararı alan Demisaş’ın hisseleri aynı yıl İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmeye başlamıştır.

Yakın zamana kadar ağırlıklı olarak sadece binek araç ve soğutma kompresör sistemleri için parça üreten Demisaş, portföyüne ticari araç ve su sistemleri parçalarını da eklemiştir. Farklı sektörler ve pazarlar için de çalışmaları devam etmektedir.

Bugüne kadar üretimini yaptığı gri ve sfero dökme demir yanında Demisaş, 2011 yılı son çeyreğinden itibaren vermiküler dökme demir üretimine de başlamıştır. Türkiye’de üretimi son derece kısıtlı olan bu malzeme, Avrupa’da da az sayıda firma tarafından üretilmektedir.

Demisaş, müşterilerinin işlenmiş döküm ürünleri alma talebinin artması ile birlikte, ürünlerindeki katma değeri artırmak amacıyla talaşlı imalat yatırımı yapma kararı almıştır. 2012 yılının ilk yarısının sonunda tamamlanacak yatırım ile 2012 son çeyreğinden itibaren Demisaş müşterilerine kendi bünyesinde işlenmiş parça tedarik etmeye başlayacaktır.

Detaylı Bilgi İçin: www.demisas.com.trDemisaş Döküm Emaye Mamülleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Temsilcisi Kocaeli Demisaş Döküm Emaye Mamülleri A.Ş.
Müşteri TemsilcisiDemisaş Döküm Emaye Mamülleri A.Ş.
Otomotiv sektöründe yurtiçi ve Avrupa pazarı için üretim yapan şirketimizin Darıca Kocaeli' de bulunangenel merkezinde çalışacak 'Müşteri Temsilcisi' aranmaktadır.-Üniversitelerin Ekonomi,İşletme,Uluslararası İlişkiler,Mühendislik bölümlerinden mezun,-İhracat, satış ve pazarlama konularında en az 1 yıl deneyimli,-İhracat mevzuatına hakim.-Çok iyi derecede İngilizce bilen. İkinci yabancı dil tercih sebebidir.-MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,-Tercihen SAP kullanabilen,-Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,-Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,-Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,-Ekip çalışmasına yatkın,planlama ve organizasyon, raporlama, bilgi toplama,karar verme,ikna etme becerileri yüksek,-Darıca'da bulunan Genel Merkezimizde çalışacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı