DERİ DESEN ETİKET 

Şirket Bilgileri

http:// 

DERİDESEN

Deri Etiket sektörünün lideri ve  diğer etiket çeşitlerinde de  bu sıfata layık olmaya çalışan Deridesen daha iyi bir hizmet verebilmek ve mevcut şirket kültürünü koruyarak, profesyonelleşmek için yeniden yapılanma sürecine girmiştir.

Deridesen, tekstil sektörünün önde gelen markaları olan Mavi Jeans, Colins, Loft, LTB, Nautica, Tommy Hilfiger, Esprit, H&M, Mexx, Massimo Dutti, Timberland, L.O.G.G Denim, Lee, Addidas, Puma, Nike, Next, Lee Cooper, ... en kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Deridesen 'in gücü, her değişimi ve yeniliği en iyi şekilde değerlendiren dinamik yöneticileri ile özverili, istekli, yaptıkları işten gurur duyan ve sahiplenen çalışanlarından kaynaklanmaktadır.

“Hangi etiketi istiyorsanız “ sloganıyla müşterilerine sonsuz etiket seçeneği sunan Deridesen, 

müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, büyümesini gerçekleştirmektedir.

5.000 m2  alanda 150 çalışanıyla faaliyet göstermektedir, Tekstil , hazır giyim, promosyon, otomotiv, gıda , beyaz eşya sektörlerinin etiket ihtiyacının % 5'ünü karşılamaktadır.  

Son olarak, Dünya Pazarının önde gelen markalarına hizmet verebilmek için 1969’dan beri edindiğimiz deneyimlerimizi kullanarak yenilikçi, kalitesinden ödün vermeyen ve devamlı bir şirket olma yolunda ilerlemekteyiz.DERİ DESEN ETİKET İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DIŞ TİCARET-İHRACAT ELEMANI İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
DIŞ TİCARET-İHRACAT ELEMANIDERİ DESEN ETİKET
Yüksekokul veya Üniversite Mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, En az 2 yıl deneyimli, 45 yaşını aşmamış,/ Erkeklerde askerliğini yapmış, Ms Office programlarına hakim, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay / Bayan         ARANMAKTADIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
Planlama SorumlusuDERİ DESEN ETİKET
Kurumumuz Deridesen Etiket firmamızda "Planlama" bölümümüzde görev alacak takım arkadaşları,Planlama Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Deri Mühendisi İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
Deri MühendisiDERİ DESEN ETİKET
Kurumumuz Deridesen Etiket firmamızda "Deri Satınalma" bölümümüzde görev alacak takım arkadaşları,Deri MühendisleriveDeri Teknikerleri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
İnsan Kaynakları UzmanıDERİ DESEN ETİKET
Üniversite mezunu, Analatik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, İletişim becerileri, sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, İnsan Kaynakları uygulamalarını araştırarak geliştiren, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenebilen,İdari işler konusunda,sistem kurma ve geliştirme, planlama ve organizasyon alanlarında güçlü,İşe alım, oryantasyon, performans değerlendirme, kariyer yönetimi gibi süreçlerde aktif rol almış,İş Kanunu, SGK, İSG mevzuatlarında en az 5 yıl deneyim sahibi, Puantaj,özlük işleri ve bordrolama uygulamalarında deneyimli, ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi bilgisine sahip, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Elemanı İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
Tasarım ElemanıDERİ DESEN ETİKET
Deri etiket sektörünün lideri konumunda bulunan şirketimiz için, Tasarım Departmanına aşağıdaki özelliklere sahip Tasarımcı aramaktayız.-Üniversitelerin, Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Moda Tasarımı veya Grafik Bölümlerinden mezun,-Moda ve yenilikleri takip eden ve bu doğrultuda araştırmalar yapabilecek,-Adobe Photoshop, Illustrator ve Coreldraw programlarını kullanabilen,-Alanında minimum 2 yıl tecrübeli,-Takım çalışmasına uyumlu, etkin iletişim becerilerine sahip,-Tercihen ingilizce bilen-Avrupa yakasında ikamet eden,-Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı