DERİ DESEN ETİKET 

Şirket Bilgileri

http:// 

DERİDESEN

Deri Etiket sektörünün lideri ve  diğer etiket çeşitlerinde de  bu sıfata layık olmaya çalışan Deridesen daha iyi bir hizmet verebilmek ve mevcut şirket kültürünü koruyarak, profesyonelleşmek için yeniden yapılanma sürecine girmiştir.

Deridesen, tekstil sektörünün önde gelen markaları olan Mavi Jeans, Colins, Loft, LTB, Nautica, Tommy Hilfiger, Esprit, H&M, Mexx, Massimo Dutti, Timberland, L.O.G.G Denim, Lee, Addidas, Puma, Nike, Next, Lee Cooper, ... en kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Deridesen 'in gücü, her değişimi ve yeniliği en iyi şekilde değerlendiren dinamik yöneticileri ile özverili, istekli, yaptıkları işten gurur duyan ve sahiplenen çalışanlarından kaynaklanmaktadır.

“Hangi etiketi istiyorsanız “ sloganıyla müşterilerine sonsuz etiket seçeneği sunan Deridesen, 

müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, büyümesini gerçekleştirmektedir.

5.000 m2  alanda 150 çalışanıyla faaliyet göstermektedir, Tekstil , hazır giyim, promosyon, otomotiv, gıda , beyaz eşya sektörlerinin etiket ihtiyacının % 5'ünü karşılamaktadır.  

Son olarak, Dünya Pazarının önde gelen markalarına hizmet verebilmek için 1969’dan beri edindiğimiz deneyimlerimizi kullanarak yenilikçi, kalitesinden ödün vermeyen ve devamlı bir şirket olma yolunda ilerlemekteyiz.DERİ DESEN ETİKET İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİDERİ DESEN ETİKET
Üniversite Mezunu, Tercihen ithalat-İhracat bilgisine sahip, 35 yaşını aşmamış,/ Erkeklerde askerliğini yapmış, Müşteri Temsilcisi siparişten sevkiyata kadar süreçlerde sorumluluk taşıyabilecek,Müşteri memnuniyeti odaklı, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Ms Office programlarına hakim, Avrupa yakasında ikamet eden, Deneyimli, Bay / Bayan             Müşteri TemsilcileriARANMAKTADIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
Ön Muhasebe ElemanıDERİ DESEN ETİKET
Tercihen Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Cari hesap, banka, çek senet konularında bilgi sahibi, Genel Muhasebe ve Tek Düzen Hesap Planına hakim, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Ekibe uyum sağlayabilecek, öğrenmeye istekli, dikkatli ve sistemli çalışabilen,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek. B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
İnsan Kaynakları UzmanıDERİ DESEN ETİKET
Üniversite mezunu, Analatik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, İletişim becerileri, sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, İnsan Kaynakları uygulamalarını araştırarak geliştiren, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenebilen,İdari işler konusunda,sistem kurma ve geliştirme, planlama ve organizasyon alanlarında güçlü,İşe alım, oryantasyon, performans değerlendirme, kariyer yönetimi gibi süreçlerde aktif rol almış,İş Kanunu, SGK, İSG mevzuatlarında en az 5 yıl deneyim sahibi, Puantaj,özlük işleri ve bordrolama uygulamalarında deneyimli, ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi bilgisine sahip, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı