DERİ DESEN ETİKET 

Şirket Bilgileri

http:// 

DERİDESEN

Deri Etiket sektörünün lideri ve  diğer etiket çeşitlerinde de  bu sıfata layık olmaya çalışan Deridesen daha iyi bir hizmet verebilmek ve mevcut şirket kültürünü koruyarak, profesyonelleşmek için yeniden yapılanma sürecine girmiştir.

Deridesen, tekstil sektörünün önde gelen markaları olan Mavi Jeans, Colins, Loft, LTB, Nautica, Tommy Hilfiger, Esprit, H&M, Mexx, Massimo Dutti, Timberland, L.O.G.G Denim, Lee, Addidas, Puma, Nike, Next, Lee Cooper, ... en kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Deridesen 'in gücü, her değişimi ve yeniliği en iyi şekilde değerlendiren dinamik yöneticileri ile özverili, istekli, yaptıkları işten gurur duyan ve sahiplenen çalışanlarından kaynaklanmaktadır.

“Hangi etiketi istiyorsanız “ sloganıyla müşterilerine sonsuz etiket seçeneği sunan Deridesen, 

müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, büyümesini gerçekleştirmektedir.

5.000 m2  alanda 150 çalışanıyla faaliyet göstermektedir, Tekstil , hazır giyim, promosyon, otomotiv, gıda , beyaz eşya sektörlerinin etiket ihtiyacının % 5'ünü karşılamaktadır.  

Son olarak, Dünya Pazarının önde gelen markalarına hizmet verebilmek için 1969’dan beri edindiğimiz deneyimlerimizi kullanarak yenilikçi, kalitesinden ödün vermeyen ve devamlı bir şirket olma yolunda ilerlemekteyiz.DERİ DESEN ETİKET İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
Planlama SorumlusuDERİ DESEN ETİKET
Kurumumuza Planlama bölümümüzde görev alacak Planlama Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Yöneticisi İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
Kalite Kontrol YöneticisiDERİ DESEN ETİKET
KALİTE KONTROL YÖNETİCİSİKalite Kontrol bölümünü faaliyet ve sistemsel olarak yönetecek,En az üniversite mezunu olan, Konularında en az 5 yıl deneyimli, Kalite yönetim sistemleri, kalite kontrol faaliyetleri ve kalite dokümantasyon ve raporlama bilgisi olanAnalitik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi disiplinli, ve yöneticilik beceresi olanYoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,ISO 9001 ve ISO 14001 kalite yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibiMS Office programlarını iyi derecede kullanabilen B sınıfı ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
İhracat Müşteri TemsilcisiDERİ DESEN ETİKET
Üniversite Mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen İhracat bilgisine sahip, 35 yaşını aşmamış,/ Erkeklerde askerliğini yapmış, Siparişten sevkiyata kadar süreçlerde sorumluluk taşıyabilecek, Müşteri memnuniyeti odaklı, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Ms Office programlarına hakim, Avrupa yakasında ikamet eden, Deneyimli, Bay / Bayan             Müşteri TemsilcisiARANMAKTADIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı