DERİ DESEN ETİKET 

Şirket Bilgileri

http:// 

DERİDESEN

Deri Etiket sektörünün lideri ve  diğer etiket çeşitlerinde de  bu sıfata layık olmaya çalışan Deridesen daha iyi bir hizmet verebilmek ve mevcut şirket kültürünü koruyarak, profesyonelleşmek için yeniden yapılanma sürecine girmiştir.

Deridesen, tekstil sektörünün önde gelen markaları olan Mavi Jeans, Colins, Loft, LTB, Nautica, Tommy Hilfiger, Esprit, H&M, Mexx, Massimo Dutti, Timberland, L.O.G.G Denim, Lee, Addidas, Puma, Nike, Next, Lee Cooper, ... en kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

Deridesen 'in gücü, her değişimi ve yeniliği en iyi şekilde değerlendiren dinamik yöneticileri ile özverili, istekli, yaptıkları işten gurur duyan ve sahiplenen çalışanlarından kaynaklanmaktadır.

“Hangi etiketi istiyorsanız “ sloganıyla müşterilerine sonsuz etiket seçeneği sunan Deridesen, 

müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, büyümesini gerçekleştirmektedir.

5.000 m2  alanda 150 çalışanıyla faaliyet göstermektedir, Tekstil , hazır giyim, promosyon, otomotiv, gıda , beyaz eşya sektörlerinin etiket ihtiyacının % 5'ünü karşılamaktadır.  

Son olarak, Dünya Pazarının önde gelen markalarına hizmet verebilmek için 1969’dan beri edindiğimiz deneyimlerimizi kullanarak yenilikçi, kalitesinden ödün vermeyen ve devamlı bir şirket olma yolunda ilerlemekteyiz.DERİ DESEN ETİKET İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) DERİ DESEN ETİKET
Muhasebe Müdür YardımcısıDERİ DESEN ETİKET
Üniversitelerin İşletme,İktisat veya Muhasebe bölümlerinden mezun olmak, Üretim şirketinde en az 7 yıl çalışmış olmak  Maliyet Muhasebesi ve Bütçeleme teknikleri konusunda bilgili İthalat-İhracat İşlemleri konusunda bilgili, Muhasebe sistemi uygulama genel tebliğleri ve tek düzen hesap planına hakim VUK, Vergi Kanunları ve TTK uygulama ve mevzuatlarına hakim, E-Fatura, E-Arşiv E-Defter uygulamaları ve E-Beyanname, konularına hakim, KDV iade sürç ve raporlarına hakim Dönem sonu işlemleri konusunda tecrübeli İyi derecede Excel ve Word bilgisi olan  Planlama ve analiz yeteneği olan Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı