DETUR 

Şirket Bilgileri

DETUR; 1993 yılında A grubu seyahat acentası olarak faaliyete başlamış ve kısa bir sürede sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerini alarak tercih edilen, güvenilir markalardan biri olmuştur.
DETUR; 2000’li yıllarda sektör lideri olarak müşteri odaklı çalışma prensibini ön plana çıkarmış ve bu hedefi çerçevesinde oluşturduğu, konusunda deneyimli kadrosu ile turizm sektöründe gerçek konukseverliği ve ayrıcalıklı hizmeti kalıcı standartlara dönüştürmüştür.
Bu düşünce doğrultusunda yenilikçi ve öncü çalışmayı amaç edinen Detur; Finlandiya, Norveç, İsveç ve Danimarka’da tur operatörlüğü şirketleri kurarak DETUR markasının bu ülkelerde de yaygınlaşmasını sağlamıştır.
Bu ülkelerde katıldığı fuarlar, yıl boyu verdiği ilan ve reklamlar vasıtasıyla Türkiye turizminin tanıtımına, canlanmasına ve ülke ekonomisine de katkıda bulunan kurum, bu çalışmaları ile de sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.
Grup finansal yapısı, uluslar arası bağımsız finansal reyting kuruluşu "D&B Standart" tarafından, AAA grubu olarak derecelendirilmiştir.
Tüm destinasyonlarında, yolcu taşımacılığında, üstün hizmet ve emniyet anlayışının göstergesi olarak sektörün önde gelen havayolları ile charter bazında 1996 yılından bu yana her yıl artan yolcu kapasitesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.


DETUR İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kontrat Müdürü Antalya DETUR
Kontrat MüdürüDETUR
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Otel kontratları ve ürün fiyatlandırma konularında tecrübeli, Turizm sektöründe minimum 5 yıllık tecrübe sahibi, İngilizce bilen Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına uygun, Dış görünümüne önem veren, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Antalya’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı