DETUR 

Şirket Bilgileri

DETUR; 1993 yılında A grubu seyahat acentası olarak faaliyete başlamış ve kısa bir sürede sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerini alarak tercih edilen, güvenilir markalardan biri olmuştur.
DETUR; 2000’li yıllarda sektör lideri olarak müşteri odaklı çalışma prensibini ön plana çıkarmış ve bu hedefi çerçevesinde oluşturduğu, konusunda deneyimli kadrosu ile turizm sektöründe gerçek konukseverliği ve ayrıcalıklı hizmeti kalıcı standartlara dönüştürmüştür.
Bu düşünce doğrultusunda yenilikçi ve öncü çalışmayı amaç edinen Detur; Finlandiya, Norveç, İsveç ve Danimarka’da tur operatörlüğü şirketleri kurarak DETUR markasının bu ülkelerde de yaygınlaşmasını sağlamıştır.
Bu ülkelerde katıldığı fuarlar, yıl boyu verdiği ilan ve reklamlar vasıtasıyla Türkiye turizminin tanıtımına, canlanmasına ve ülke ekonomisine de katkıda bulunan kurum, bu çalışmaları ile de sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.
Grup finansal yapısı, uluslar arası bağımsız finansal reyting kuruluşu "D&B Standart" tarafından, AAA grubu olarak derecelendirilmiştir.
Tüm destinasyonlarında, yolcu taşımacılığında, üstün hizmet ve emniyet anlayışının göstergesi olarak sektörün önde gelen havayolları ile charter bazında 1996 yılından bu yana her yıl artan yolcu kapasitesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.


DETUR İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Uçak Biletleme ve Kontratlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) DETUR
Uçak Biletleme ve Kontratlama SorumlusuDETUR
·         En az 5 yıl IATA Bilet satışı konusunda deneyimli,·         Global rezervasyon (GDS) sistemleri konusunda bilgili, tercihen Sabre,·         Havayolu kuralları ve iç / dış hat bilet kesme konusunda bilgili,·         Havayollarının online sistemlere entegrasyonu konusunda sözleşme süreçlerine hakim,·         İyi düzeyde İngilizce bilen,·         MS Ofis programlarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Destinasyon Yöneticisi ( Incoming ) Antalya DETUR
Destinasyon Yöneticisi ( Incoming )DETUR
Turizm sektöründe uzun yıllardır tecrübesiyle fark yaratmış uluslararası şirketler grubumuzun Antalya Genel Merkez yapılanması kapsamında görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.• Minimum 5 yıl seyahat acentesi en az deneyimine sahip olmak,• Üniversite veya yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun olmak,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak (İkinci dil tercih sebebidir),• Tercihen yurtdışı iş sorumluluğu almış olmak,• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Destination Manager Antalya DETUR
Destination ManagerDETUR
·         Bachelor’s degree in related departments of universities,·         Minimum 5 years of experience in hospitality business,·         Preferably with working experience in a  foreign destination,·         Very good command of English,·         Very good command of MS Office Applications,·         Teamwork oriented, proactive and self motivated,·         Ability to travel and accommodate abroad,·         Able to work in flexible hours,·         No military obligation for male candidates·         ‘’B’’ class driving licence required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı