DETUR 

Şirket Bilgileri

DETUR; 1993 yılında A grubu seyahat acentası olarak faaliyete başlamış ve kısa bir sürede sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerini alarak tercih edilen, güvenilir markalardan biri olmuştur.
DETUR; 2000’li yıllarda sektör lideri olarak müşteri odaklı çalışma prensibini ön plana çıkarmış ve bu hedefi çerçevesinde oluşturduğu, konusunda deneyimli kadrosu ile turizm sektöründe gerçek konukseverliği ve ayrıcalıklı hizmeti kalıcı standartlara dönüştürmüştür.
Bu düşünce doğrultusunda yenilikçi ve öncü çalışmayı amaç edinen Detur; Finlandiya, Norveç, İsveç ve Danimarka’da tur operatörlüğü şirketleri kurarak DETUR markasının bu ülkelerde de yaygınlaşmasını sağlamıştır.
Bu ülkelerde katıldığı fuarlar, yıl boyu verdiği ilan ve reklamlar vasıtasıyla Türkiye turizminin tanıtımına, canlanmasına ve ülke ekonomisine de katkıda bulunan kurum, bu çalışmaları ile de sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.
Grup finansal yapısı, uluslar arası bağımsız finansal reyting kuruluşu "D&B Standart" tarafından, AAA grubu olarak derecelendirilmiştir.
Tüm destinasyonlarında, yolcu taşımacılığında, üstün hizmet ve emniyet anlayışının göstergesi olarak sektörün önde gelen havayolları ile charter bazında 1996 yılından bu yana her yıl artan yolcu kapasitesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.


DETUR İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Media / Production Personeli Antalya DETUR
Media / Production PersoneliDETUR
Fotograf, Video ve Grafik alanında deneyimli. Fotograf, Video prodüksiyonu konusunda deneyimli. En az Lise mezunu Adobe programları (Photoshop- Premier - After Effects - Illustrator) iyi seviyede kullanabilen.Tercihen yabancı dil bilen (İngilizce) Seyahat engeli bulunmayan. Sorumluluk sahibi, sistematik çalışan, Hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, Seyahat engeli olmayan, Sürücü lisansına sahip (B) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı