Deva Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriDeva Holding A.Ş.


Türkiye'nin en köklü jenerik ilaç üreticilerinden biri olan Deva, 1958 yılında faaliyete geçmiştir. 2006 yılında Deva Holding'in çoğunluk hisseleri, uluslararası fon yönetim şirketi Global Equities Management S.A. ile kendisine bağlı fonların oluşturduğu ortaklık tarafından satın alınmış,  yönetimi üstlenmek üzere EastPharma Ltd. kurulmuştur.

Deva Holding'in başlıca faaliyet konusu beşeri ilaç ve ilaç hammadde üretimi ve pazarlamasıdır. Ayrıca veteriner ilacı, deterjan ve kolonya başta olmak üzere kozmetik ürünleri ile tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir. Deva, 2008 yılında tamamlayacağı tesis yatırımlarına Köseköy'deki ve Çerkezköy'deki üretim tesisini de ilave ederek altı üretim birimine sahip olacak ve 100 milyon kutuluk üretim hacmini 350 milyon kutuya çıkartarak Avrupa'nın en büyük ilaç üreticisi konumuna ulaşacaktır. Deva'nın Gürcistan, Rusya, Özbekistan ve Azerbaycan'da temsilcilik ofisleri bulunmaktadır. Hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören Deva'nın ana hissedarı EastPharma da Temmuz 2007'de Londra Borsası'nda halka açılmıştır.

 

Misyon, Vizyon ve Ana İlkeler

Misyon

Deva Holding'in misyonu, modern ve yüksek kalitede eczacılık ürünlerinin rekabetçi ve uygun fiyatlarla Türk halkına ve diğer pazarlara tedarik edilmesidir.

 

Vizyon

Deva Holding'in vizyonu, kurumsal ilkelerinden ve kârlılıktan ödün vermeden Türkiye'deki ilk üç ilaç şirketi arasında olmaktır.

 

İlkeler

Deva Holding tüm iş süreçlerinde ana ilkelerini titizlikle gözetmekte, faaliyetlerinin her alanına yansıtmaktadır.

• Dürüstlük

• Kalite

• Güvenilirlik

• Müşteri odaklılık

• Etik kurallara bağlılık

• Özerk yönetim

• Çalışan memnuniyeti

• Yaratıcılık

• Girişimcilik

• Ekip çalışması

• Çevrecilik

 

Tarihçe

1958 27 hissedar ve 500.000 TL sermaye ile DEVA "Doktorlar Ecza ve Alât" Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu.

1960 İlk üretim tesisi Tünel-Beyoğlu'nda kuruldu.

1963 Bomonti ilaç fabrikası açıldı.

1968 Ampul fabrikası kuruldu.

1970 Türkiye'nin ilk ilaç hammaddesi olarak Tetrasiklin ve Oksitetrasiklin üretimi gerçekleştirildi. Şirket'in isim ve statüsü Deva Holding A.Ş. olarak değiştirildi.

1973 İlk büyük ilaç üretim tesisi Farmitalia'dan satın alındı.

1978 Carlo Erba ilaç fabrikası satın alındı.

1981 İlaç aktif maddeleri üretim tesislerinde Gentamisin üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 5 kuruluş arasına girildi.

1983 Deterjan ve kolonya fabrikası İzmit'te kuruldu.

1986 Deva Holding hisse senetleri İMKB'de işlem görmeye başladı.

1988 İlaç aktif maddesi üretim tesislerinde Linkomisin (antibiyotik)üretimine başlandı.

1991 Sentez fabrikasının Çerkezköy'de temeli atıldı.

1994 ANSA A.Ş. Deva Holding tarafından satın alındı, firmanın adı DEPA A.Ş. olarak değiştirildi.

Potassium Clavulanate üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 5 kuruluş arasına girildi.

2004 Deva Holding kutu bazındaki satışları itibariyle 120 milyon dolarlık satış ve %4,6'lık pazar payıyla Türkiye'nin ilk 10 ilaç firması sıralamasına girdi. Amoklavin, Türkiye'de yılın en iyi satan ilacı oldu.

2006 Deva Holding'in mülkiyeti, GEM Global Equities Management'ın bir girişimi olan EastPharma Limited'e geçti. Bu yeni yapılanmaya bağlı olarak Temmuz 2006'dan itibaren Philipp Haas yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

2007 Şirket merkezi Halkalı'daki yeni binasına taşındı. Çerkezköy ve İzmit Köseköy'de fabrika yapımına başlandı. Gürcistan, Rusya (Moskova), Azerbaycan ve Özbekistan'da tanıtım ofisleri açıldı.

2008 Deva'nın 50. Yıl kutlamaları başladı. Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen inovatör ilaç firmaları arasında yer alan bir firma ile biri lisans, diğer  malvarlığı devrine ilişkin olmak üzere ve toplamda 16 ürünü içeren iki anlaşma imzalandı.

 

Deva Holding Şirketleri

 

Depa İlaç Aktif Maddeleri Sanayi ve Pazarlama A.Ş.

Depa İlaç Aktif Maddeleri Üretim Tesisleri, İzmit Köseköy'de 45.000 m2 arazi üzerinde, fermantasyon yoluyla antibiyotik aktif maddeleri üretmek üzere kurulmuş ve 1970 yılında tetrasiklin ve oksitetrasiklin üretimi ile faaliyete geçmiştir. Böylece ülkemizde ilk ilaç hammadde üretimi gerçekleştirilmiştir.Deva Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 39
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ARGE Analitik Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
ARGE Analitik Geliştirme UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Analitik Geliştirme departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezunİlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 4 yıl deneyimliMicrosoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Analitik Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Microbiology Specialist İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
R&D Microbiology SpecialistDeva Holding A.Ş.
Deva Holding is seeking for a R&D Microbiology Specialist for DEVA R&D facilities in Çerkezköy.  Bachelor degree in Biology or related field 2-3 year experienced in Pharmaceuitacal Industry Knowledge about current GMP/GLP activities Excellent command of written and spoken English Good computer skills in MS Office applications Flexibility in working hours Ability to travel frequently Preferably located in Çerkezköy, Çorlu or İstanbul-AvrupaNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Deva Holding A.Ş.
Üretim UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Kartepe Üretim Tesisi’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyor;Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Tercihen cam üretiminde asgari 1 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Boş Ampul üretim uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen yeni ekipman devreye alma çalışmalarında görev almış, Vardiyalı çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,,B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Kocaeli civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Kartepe Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 2 yıldeneyimli,Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Tercihen Kocaeli ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Kalite Kontrol Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyoteknoloji Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Biyoteknoloji UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 2000 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy II Tesisi Arge Merkezi’nde Biyoteknoloji Bölümü’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Biyoloji, Biyoteknoloji, Biyokimya ve/veya Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümlerinden mezunTercihen ilgili dallarda yüksek lisans ve doktorasını tamamlamış İlaç sektöründe minimum 3 yıl tecrübeli Akademik veya profesyonel hayatında memeli hücreleri üzerinde Molekular Biyoloji ve Fermantasyon çalışmaları gerçekleştirmiş olanİyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Office programlarına hakim İletişim ve insan ilişkileri güçlü, öğrenmeye ve gelişime açık, analitik düşünebilen, araştırmacı ve takım çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul (Avrupya Yakası), Çerkezköy ve/veya çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan"Biyoteknoloji Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyoteknoloji Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Biyoteknoloji UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 2000 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy II Tesisi Arge Merkezi’nde Biyoteknoloji Bölümü’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya ve/veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen ilgili dallarda yüksek lisans ve doktorasını tamamlamış Tercihen ilaç sektöründe tecrübeli Akademik veya profesyonel hayatında likit kromatografi ve kütle spektroskopisi yöntemleriyle, protein karakterizasyonu konularında çalışmış olanİyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Office programlarına hakim İletişim ve insan ilişkileri güçlü, öğrenmeye ve gelişime açık, analitik düşünebilen, araştırmacı ve takım çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul (Avrupya Yakası), Çerkezköy ve/veya çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan"Biyoteknoloji Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Export Sales Specialist İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Export Sales SpecialistDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for an International Markets / Export Sales Specialist• Graduates of Universities’ Business Administration, Economics, Engineering and similar departments• Min. 1 year of export experience in pharmaceutical sector• Excellent command of French• Excellent interpersonal skills, positive attitude and sales oriented• Advanced planning and organization skills• No restriction for worldwide travel• Military service must be completed for male candidate
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim Satınalma UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Üretim ve İdari Satınalma Grup Müdürlüğü altında bulunan Üretim Satınalma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;4 yılllık üniversitelerin İşletme, İktisat, Kimya Mühendisliği ve/veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezunuİlaç sektöründe üretim satınalma alanında en az 2 yıl deneyimli Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim İletişim becerileri kuvvetli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Üretim Satınalma Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
İdari Satınalma UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında İdari Satınalma departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun Tercihen ilaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 3 yıl deneyimli Tercihen Makine, Yedek Parça, Ekipmav ve/veya Sarf Malzemeleri alımlarında deneyimliİyi derecede İngilizce bilgisine sahip İletişimi kuvvetli, yeni gelişmeleri takip eden, ekip çalışmasına önem veren MS Office uygulamalarına hakim ve tercihen SAP sistemini kullanmış Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan "İdari Satınalma Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)Deva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de  faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli,Üretim İşçileri alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunu, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, GMP uygulamalarına ve kalite sistemerine hakim, Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen tercihen SAP bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 'Kalite Güvence Uzmanı' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknisyeni Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren üretim tesisinde Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Makine, Mekatronik, Torna-Tesviye bölümlerinden mezunBakım konusunda en az 3 yıl tecrübeli Vardiyalı çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Çerkezköy’de ikamet eden “Makine Teknisyeni” arayışımız vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Elektrik TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  Üretim Tesisi’nde Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Elektrik/Elektronik mezunuElektrik bakım konusunda en az 2 yıl tecrübeli PLC ve Autocad bilgisine sahip Elektronik kart tamiri, elektrik/eloktronik devre ve proje okuma bilgisi olanVardiyalı çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkınÇerkezköy ve civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Elektrik Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)Deva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Köseköy'de faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli,Bay ve Bayan Üretim İşçileri alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Kocaeli, Sakarya Deva Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde üretim alanlarında görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezunTercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeliTercihen İlaç sektöründe en az 1 yıl tecrübeliVardiyalı çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecekSorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen Kocaeli ve Sakarya'da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalifikasyon Uzman Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Kalifikasyon UzmanDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümü mezunuİlaç sektöründe üretim ekipmanları ve kritik sistemlerin kalifikasyonunda en az 2 yıl tecrübeliİlaç sektörü aseptik üretim uygulamaları konusunda bilgi sahibi İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, tercihen Autocad  bilenYoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve analitik çalışma sistemine sahipVardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Kalifikasyon Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 1 yıldeneyimli, Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli,Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Kalite Kontrol Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Uzman İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Medikal UzmanDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding için Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük Binasında Medikal Grup Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık Fakülteleri'nden mezun İlaç şirketlerinde benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimliÇok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Ms Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilenSeyahat engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) 'Medikal Uzman' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hastane Ürünleri Ürün Danışmanı Samsun, Trabzon Deva Holding A.Ş.
Hastane Ürünleri Ürün DanışmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding’in Hastane Ürünleri Grubu'nda Satış&Pazarlama alanında yetiştirilecek, ilaç sektöründe kariyer planı olan aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyoruz; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden; tercihen Eczacılık , Hemşirelik, Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji vb. mezunuSatış & Pazarlama alanında çalışmaya istekli ve kariyerini bu doğrultuda hedefleyenAnalitik düşünen, problem çözme yeteneği güçlü, temsil yeteneği olan Takım çalışmasına uygun, dışa dönük, yüksek enerji sahibi B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif sürüş deneyimine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Şefi Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Üretim Planlama ŞefiDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipÜniversitelerin Endüstri, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezunTercihen İlaç veya Gıda sektöründe tecrübe sahibi ve üretim planlama alanında minimum 4yıl  tecrübesi bulunan Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, iş ve zaman planlaması yetkinliğine sahipProblem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy, Çorlu civarında ikamet eden "Üretim Planlama Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Üretim Planlama departmanında görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümü mezunuTercihen ilaç sektöründe Üretim Planlama alanında miniumum 2 yıl tecrübeliÇok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Analitik düşünme yeteneği olan İletişim ve koordinasyon becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlğini tamamlamış  'Üretim Planlama Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde  görevlendirilmek üzere Makine Operatörü arayışı vardır; Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, İlaç sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi’nde  Solid Üretimde; Yaş Granulasyon, Glatt Kurutma, Toz Dolum, Tablet Baskı, Blisterleme ve Kutulama Makinelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezun,Tercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli,Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu veya Saray'da ikamet eden  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Product ManagerDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Product Manager University degree in Bussiness Administration, Economics, Pharmacy, Biology or ChemistryPreferably 2 years of product management experience in pharmaceutical sectorpreferably in ophthalmology, cardiology and respiratory product portfolioFluent in English, proficient in MS Office No travel restriction Very good communication skills, innovative , competetive and team playerStrong will to success Result and customer oriented in the competetive business environmentNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medical Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Medical ManagerDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Medical Manager;• University degree in Medicine or Pharmacy or Dentistry or Veterinary• Preferably 1 year of experience as Medical Manager in pharmaceutical industry• Excellent command of both written and spoken English• Computer literacy,good knowledge of MS Office tools• Excellent interpersonal, communication and presentation skills• Result oriented in a competitive business environment• No restrictions for travelling• No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Uluslararası Pazarlar ve Teknik Ruhsatlandırma Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;·         Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Müh. Bölümlerinden mezun·         İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 3 yıl deneyimli·         Ruhsat başvuru dosyalarının KÜB/KT, KLİNİK DIŞI ve KLİNİK özetlerini (Modül 2.4 ve 2.5) hazırlama konusunda           deneyimli·         İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip·         Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren·         MS Office uygulamalarına hakim·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışRuhsatlandırma Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Uluslararası Pazarlar ve Teknik Ruhsatlandırma Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Eczacılık veya Kimya Bölümlerinden mezunİlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 1 yıl deneyimliCTD Dosyaların hazırlama konusunda deneyimli İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahipYeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem verenMS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ruhsatlandırma Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Analitik Ekipman Kalifikasyon UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesislerinde uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipÜniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunu İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi bulunan İyi Üretim Uygulamaları(GMP) ve CSV konularında bilgi sahibi. Laboratuvar analiz cihazları kullanımı ve ekipmanların IQ-OQ-PQ  konusunda tecrübeli (HPLC, GC, Spektrofotometre, Dissolusyon, CDS v.b)Cihaz onarımı süreçlerine hakim Sorumluluk alabilen ve analitik düşünme yeteneğine sahip Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uygun Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen Çerkezköy, Çorlu ve İstanbul-Avrupa bölgesinde ikamet eden 'Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Deva Holding A.Ş.
Analitik Ekipman Kalifikasyon UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Kartepe Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipÜniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunuİlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi bulunanİyi Üretim Uygulamaları(GMP) ve CSV konularında bilgi sahibi.Laboratuvar analiz cihazları kullanımı ve ekipmanların IQ-OQ-PQ  konusunda tecrübeli (HPLC, GC, Spektrofotometre, Dissolusyon, CDS v.b)Cihaz onarımı süreçlerine hakim Sorumluluk alabilen ve analitik düşünme yeteneğine sahipYoğun ve esnek çalışma saatlerine uygun Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen Kocaeli ve İstanbul-Asya bölgesinde ikamet eden'Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operatörü Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Depo OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde; Depo bölümünde görevlendirilmek üzere;  Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezunİlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeliİlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilenTercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahipEsnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecekDikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkınPlanlama ve iletişim becerileri kuvvetli Askerliğini tamamlamış  “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Ruhsatlandırma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya bölümlerinden mezun,Tercihen CTD formatında ruhsatlandırma dosyası hazırlanması konusunda asgari 1 yıl deneyimli,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Depo OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde;Depo bölümünde görevlendirilmek üzere; Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezunİlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeliİlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Tercihen forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilenTercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahipEsnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkınPlanlama ve iletişim becerileri kuvvetli Çerkezköy ve civarında ikamet eden Askerliğini tamamlamış  “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde bulunan Deva Holding'in Çerkezköy  Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezunMinimum 3 sene İnsan Kaynakları alanında  deneyimli, ağırlıklı olarak İşe Alım sürecinde çalışmışTercihen ilaç sektörü tecrübesi bulunanİyi derecede İngilizce dil bilgisine sahipMS Office programlarını etkin olarak kullanabilenPlanlama ve organizasyon becerisi yüksek, sonuç odaklı ve yaratıcıAnalitik düşünebilen ve ekip çalışmasına yatkınİletişim becerileri gelişmiş Esnek çalışma saatlerine açık ve seyahat engeli olmayanAskerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Tercihen Çerkezköy/Çorlu veya İstanbul (Avrupa yakasında) ikamet eden/edebilecek‘İnsan Kaynakları Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Quality Assurance Chief İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
R&D Quality Assurance ChiefDeva Holding A.Ş.
Deva Holding is seeking for a R&D Quality Assurance Chief for DEVA R&D facilities in Çerkezköy; Bachelor degree in Pharmacy, Chemical Engineering, Chemistry 7-10 year experienced in Pharmaceuitacal Industry Quality Assurance DepartmentsKnowledge about current GMP/GLP activities and Quality Assurance Prefarable knowledge about SAP and QMex systems Good computer skills in MS Office applications Excellent command of written and spoken English Flexibilty in working hours A good team player with strong communication capabilitiesNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Engelli ElemanDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı Genel Müdürlük binasında, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40  ve üzerinde olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muafMS Office uygulamalarına hakim Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hastane Ürünleri Ürün Danışmanı Ankara Deva Holding A.Ş.
Hastane Ürünleri Ürün DanışmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding’in Hastane Ürünleri Grubu'nda Satış&Pazarlama alanında yetiştirilecek, ilaç sektöründe kariyer planı olan aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyoruz; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden; tercihen Eczacılık , Hemşirelik, Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji vb. mezunuSatış & Pazarlama alanında çalışmaya istekli ve kariyerini bu doğrultuda hedefleyenAnalitik düşünen, problem çözme yeteneği güçlü, temsil yeteneği olan Takım çalışmasına uygun, dışa dönük, yüksek enerji sahibi B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif sürüş deneyimine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Validasyon Uzmanı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Validasyon UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Eczacılık bölümlerinden mezunProses ve temizlik validasyonları; dokümantasyon ve kayıtlar sistemi konularında tecrübe sahibiMicrosoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, iş ve zaman planlaması yetkinliğine sahipÇerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Validasyon Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Pazarlar Teknik Ruhsatlandırma Şefi İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Uluslararası Pazarlar Teknik Ruhsatlandırma ŞefiDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Uluslararası Pazarlar ve Teknik Ruhsatlandırma Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; ·         Üniversitelerin Eczacılık bölümünden mezun,·         İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda minimum 5 yıl deneyimli,·         İlaç Sanayinde Uluslar arası Pazarlar Teknik Ruhsat Birimlerinde tecrübeli,·         Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, ·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Çok iyi seviyede İngilizce bilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Uluslararası Pazarlar Teknik Ruhsatlandırma Şefi alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Mühendislik Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Teknik Mühendislik Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi'nde Telnik Mühendislik departmanında  görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine, Elektrik ve/veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunTercihen ilaç sektöründe ilgili alanda 2 yıllık deneyimliİlaç üretim ekipmanları ve yardımcı sistemler proseslerine hakimİyi seviyede İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış “Teknik Mühendislik Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı