Deva Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriDeva Holding A.Ş.


Türkiye'nin en köklü jenerik ilaç üreticilerinden biri olan Deva, 1958 yılında faaliyete geçmiştir. 2006 yılında Deva Holding'in çoğunluk hisseleri, uluslararası fon yönetim şirketi Global Equities Management S.A. ile kendisine bağlı fonların oluşturduğu ortaklık tarafından satın alınmış,  yönetimi üstlenmek üzere EastPharma Ltd. kurulmuştur.

Deva Holding'in başlıca faaliyet konusu beşeri ilaç ve ilaç hammadde üretimi ve pazarlamasıdır. Ayrıca veteriner ilacı, deterjan ve kolonya başta olmak üzere kozmetik ürünleri ile tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir. Deva, 2008 yılında tamamlayacağı tesis yatırımlarına Köseköy'deki ve Çerkezköy'deki üretim tesisini de ilave ederek altı üretim birimine sahip olacak ve 100 milyon kutuluk üretim hacmini 350 milyon kutuya çıkartarak Avrupa'nın en büyük ilaç üreticisi konumuna ulaşacaktır. Deva'nın Gürcistan, Rusya, Özbekistan ve Azerbaycan'da temsilcilik ofisleri bulunmaktadır. Hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören Deva'nın ana hissedarı EastPharma da Temmuz 2007'de Londra Borsası'nda halka açılmıştır.

 

Misyon, Vizyon ve Ana İlkeler

Misyon

Deva Holding'in misyonu, modern ve yüksek kalitede eczacılık ürünlerinin rekabetçi ve uygun fiyatlarla Türk halkına ve diğer pazarlara tedarik edilmesidir.

 

Vizyon

Deva Holding'in vizyonu, kurumsal ilkelerinden ve kârlılıktan ödün vermeden Türkiye'deki ilk üç ilaç şirketi arasında olmaktır.

 

İlkeler

Deva Holding tüm iş süreçlerinde ana ilkelerini titizlikle gözetmekte, faaliyetlerinin her alanına yansıtmaktadır.

• Dürüstlük

• Kalite

• Güvenilirlik

• Müşteri odaklılık

• Etik kurallara bağlılık

• Özerk yönetim

• Çalışan memnuniyeti

• Yaratıcılık

• Girişimcilik

• Ekip çalışması

• Çevrecilik

 

Tarihçe

1958 27 hissedar ve 500.000 TL sermaye ile DEVA "Doktorlar Ecza ve Alât" Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu.

1960 İlk üretim tesisi Tünel-Beyoğlu'nda kuruldu.

1963 Bomonti ilaç fabrikası açıldı.

1968 Ampul fabrikası kuruldu.

1970 Türkiye'nin ilk ilaç hammaddesi olarak Tetrasiklin ve Oksitetrasiklin üretimi gerçekleştirildi. Şirket'in isim ve statüsü Deva Holding A.Ş. olarak değiştirildi.

1973 İlk büyük ilaç üretim tesisi Farmitalia'dan satın alındı.

1978 Carlo Erba ilaç fabrikası satın alındı.

1981 İlaç aktif maddeleri üretim tesislerinde Gentamisin üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 5 kuruluş arasına girildi.

1983 Deterjan ve kolonya fabrikası İzmit'te kuruldu.

1986 Deva Holding hisse senetleri İMKB'de işlem görmeye başladı.

1988 İlaç aktif maddesi üretim tesislerinde Linkomisin (antibiyotik)üretimine başlandı.

1991 Sentez fabrikasının Çerkezköy'de temeli atıldı.

1994 ANSA A.Ş. Deva Holding tarafından satın alındı, firmanın adı DEPA A.Ş. olarak değiştirildi.

Potassium Clavulanate üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 5 kuruluş arasına girildi.

2004 Deva Holding kutu bazındaki satışları itibariyle 120 milyon dolarlık satış ve %4,6'lık pazar payıyla Türkiye'nin ilk 10 ilaç firması sıralamasına girdi. Amoklavin, Türkiye'de yılın en iyi satan ilacı oldu.

2006 Deva Holding'in mülkiyeti, GEM Global Equities Management'ın bir girişimi olan EastPharma Limited'e geçti. Bu yeni yapılanmaya bağlı olarak Temmuz 2006'dan itibaren Philipp Haas yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

2007 Şirket merkezi Halkalı'daki yeni binasına taşındı. Çerkezköy ve İzmit Köseköy'de fabrika yapımına başlandı. Gürcistan, Rusya (Moskova), Azerbaycan ve Özbekistan'da tanıtım ofisleri açıldı.

2008 Deva'nın 50. Yıl kutlamaları başladı. Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen inovatör ilaç firmaları arasında yer alan bir firma ile biri lisans, diğer  malvarlığı devrine ilişkin olmak üzere ve toplamda 16 ürünü içeren iki anlaşma imzalandı.

 

Deva Holding Şirketleri

 

Depa İlaç Aktif Maddeleri Sanayi ve Pazarlama A.Ş.

Depa İlaç Aktif Maddeleri Üretim Tesisleri, İzmit Köseköy'de 45.000 m2 arazi üzerinde, fermantasyon yoluyla antibiyotik aktif maddeleri üretmek üzere kurulmuş ve 1970 yılında tetrasiklin ve oksitetrasiklin üretimi ile faaliyete geçmiştir. Böylece ülkemizde ilk ilaç hammadde üretimi gerçekleştirilmiştir.Deva Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 36
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Uzmanı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Depo UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de bulunan üretim tesislerinde Lojistik bölümünde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik, Depo alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyehat engeli olmayan, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,“Depo Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Donanım Destek Uzman Yardımcısı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Donanım Destek Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde bulunan Deva Holding'in Çerkezköy’de bulunan fabrikalarında Donanım Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;   Bilgisayar, Elektronik ve Haberleşme, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgi Teknolojileri,  Bilgisayar Programcılığı veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen son kullanıcı desteğİ konusunda deneyimli Microsoft İşletim Sistemleri grubuna hakim Pc, çevre birimlerı ve akıllı telefonların kurulumları ve onarımları konusunda deneyimli Sistem ve network projelerinde kendisine atanan görevleri takip edecek kadar altyapı ve temel network bilgisine sahiip Sorumluluk almaktan kaçınmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 'Donanım Destek Uzman Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Export Sales Specialist İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Export Sales SpecialistDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for an International Markets / Export Sales Specialist• Graduates of Universities’ Business Administration, Economics, Engineering and similar departments• Min. 1 year of export experience in pharmaceutical sector• Excellent command of English• Excellent interpersonal skills, positive attitude and sales oriented• Advanced planning and organization skills• No restriction for worldwide travel• Military service must be completed for male candidate
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknisyeni Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren üretim tesisinde Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere;  Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Makine, Mekatronik, Torna-Tesviye bölümlerinden mezun, Bakım konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çerkezköy’de ikamet eden,“Makine Teknisyeni” arayışımız vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kalite Operasyonları kadrosunda görevlendirilmek üzere , "Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı" aramaktayız. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli SAP, BMS, Laboratuvar ekipman ve uygulama yazılımlarında tecrübeli Üretim ekipmanları PLC, SCADA validasyonlarında tecrübeli Laboratuvar ekipmanları kalifikasyon (IQ, OQ, PQ)konusunda tecrübeli MS Office uygulamalarına hakim İyi düzeyde İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Elektrik TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  Üretim Tesisi’nde Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Elektrik/Elektronik mezunu Elektrik bakım konusunda en az 2 yıl tecrübeli PLC ve Autocad bilgisine sahip Elektronik kart tamiri, elektrik/eloktronik devre ve proje okuma bilgisi olan Vardiyalı çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış"Elektrik Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye İşçisi Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Atölye İşçisiDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  I Üretim Tesisi’nde görevlendirilmek üzere; Teknik Lise, Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun Kaynak (paslanmaz, elektrik ve argan), tamir ve borulama işlerinde tecrübeli Alçı, alçıpan ve betopan vb. inşaai işlerde tecrübeli Yağlı, su bazlı ve epoksi boya işlerini yapabilen Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerliğini tamamlayan'Atölye İşçisi' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Uzmanı Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Depo UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe’de bulunan üretim tesislerinde Lojistik bölümünde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik, Depo alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyehat engeli olmayan, Kocaeli/ Kartepe'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,“Depo Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)Deva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Köseköy'de faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli,Bay ve Bayan Üretim İşçileri alınacaktır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Kocaeli, Sakarya Deva Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde üretim alanlarında görevlendirilmek üzere; Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezun Tercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli Tercihen İlaç sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Vardiyalı çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen Kocaeli ve Sakarya'da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İdari Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
İdari Satınalma UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında İdari Satınalma departmanında görevlendirilmek üzere; •  Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun•  Tercihen ilaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 3 yıl deneyimli•  İletişimi kuvvetli, yeni gelişmeleri takip eden, ekip çalışmasına önem veren•  MS Office uygulamalarına hakim ve tercihen SAP sistemini kullanmış•  Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan"İdari Satınalma Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi’nde  Solid Üretimde; Yaş Granulasyon, Glatt Kurutma, Toz Dolum, Tablet Baskı, Blisterleme ve Kutulama Makinelerinde görevlendirilmek üzere; Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezun, Tercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu veya Saray'da ikamet eden “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde  görevlendirilmek üzere Makine Operatörü arayışı vardır;  Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, İlaç sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operatörü Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Depo OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde; Depo bölümünde görevlendirilmek üzere;   Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun İlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeli İlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen Tercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve iletişim becerileri kuvvetli Askerliğini tamamlamış “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde yeni kurulan bölümler için Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyor; Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe asgari 1 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Steril likit üretim ve BFS teknolojisi uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen yeni ekipman devreye alma çalışmalarında görev almış, Yurtiçi ve yurtdışı GMP ve Steril Üretim gerekliliklerinde geniş bilgi sahibi, Vardiya düzeninde çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Çerkezköy civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  Tesisislerinde  görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, İlaç sektöründe üretim alanında en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Yönetsel kabiliyetleri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, “Üretim Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Fiyatlandırma ve Geri Ödeme UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Ruhsatlandırma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik,Kimya ,Kimya Mühendisliği bölümlerinden veya tercihen ilgili yüksek lisans programlarından mezun, İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 1 - 2 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren,  Araştırma, analiz,raporlama,yorumlama konularında yetkin, MS Office uygulamalarına hakim (İleri düzeyde Excel bilgisine sahip), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,'Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman (Çerkezköy) Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Engelli Eleman (Çerkezköy)Deva Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde faaliyet gösteren Deva Holding'in Çerkezköy'de bulunan üretim tesisinde, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında Üretim ve çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip engelli personel alınacaktır;Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunuEngellilik derecesi % 40  ve üzerinde olanTürkiye İş Kurumu'na kayıtlıMS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilenÇerkezköy, Saray veya Çorlu’da ikamet edenİnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkınVardiya düzeninde çalışabilecekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel Grafik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Dönemsel Grafik UzmanıDeva Holding A.Ş.
Eastpharma çatısı altında bulunan veteriner ve tarım ilaçları sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz Vetaş bünyesinde,  Deva Holding" in Halkalı" da bulunan Genel Müdürlük binasında 5 ay geçici süre ile görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun, Minimum 3 yıl deneyimli, Freehand ve illustrator  programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen ilaç kutu, ambalaj ve propectus çizimi ve broşür, ilan konusunda deneyim kazanmış, 'Grafik Uzmanı' aramaktayız. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Depo Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Depo OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde; Depo bölümünde görevlendirilmek üzere; Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun İlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeli İlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Tercihen forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen Tercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve iletişim becerileri kuvvetli Çerkezköy ve civarında ikamet eden Askerliğini tamamlamış “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Uluslararası Pazarlar ve Teknik Ruhsatlandırma Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;  Üniversitelerin Eczacılık veya Kimya Bölümlerinden mezun İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 1 yıl deneyimli CTD Dosyaların hazırlama konusunda deneyimli İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışRuhsatlandırma Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Medical Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Medical ManagerDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Medical Manager;• University degree in Medicine or Pharmacy or Dentistry or Veterinary• Preferably 1 year of experience as Medical Manager in pharmaceutical industry• Excellent command of both written and spoken English• Computer literacy,good knowledge of MS Office tools• Excellent interpersonal, communication and presentation skills• Result oriented in a competitive business environment• No restrictions for travelling• No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Muhasebe UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Finansal Raporlama ve Muhasebe Departmanı' nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İşletme, Maliye, İktisat veya Muhasebe bölümlerinden mezun, İlgili alanda en az 3 yıllık deneyime sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve SAP programını veya benzer ERP programlarını kullanabilen, Analitik düşünme özelliklerine sahip, ayrıntıya önem veren ve düzenli çalışmayı ilke edinmiş, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),'Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Uzmanı Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Depo UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe’de bulunan üretim tesislerinde Lojistik bölümünde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik, Depo alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyehat engeli olmayan, Kocaeli/ Kartepe'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,“Depo Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Engelli ElemanDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı Genel Müdürlük binasında, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40  ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf MS Office uygulamalarına hakim Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın"Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Deva Holding A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde Üretim Planlama departmanında görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu Tercihen ilaç sektöründe Üretim Planlama alanında miniumum 2 yıl tecrübeli Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Analitik düşünme yeteneği olan İletişim ve koordinasyon becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlğini tamamlamış 'Üretim Planlama Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Üretim Planlama departmanında görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu Tercihen ilaç sektöründe Üretim Planlama alanında miniumum 2 yıl tecrübeli Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Analitik düşünme yeteneği olan İletişim ve koordinasyon becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlğini tamamlamış 'Üretim Planlama Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Finansal Takip Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
AR-GE Finansal Takip UzmanıDeva Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde bulunan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Arge Finansal Takip Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun TÜBİTAK, TTGV, Sanayi Bakanlığı gibi kurumların sağladığı proje ve ArGe Merkezi Teşvikleri konusunda min. 1 yıl deneyim sahibi Yazılı ve sözlü çok iyi İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Tercihen SAP programı kullanmış Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sonuç odaklı çalışma sistemine sahip Analitik düşünebilen,detaylara önem veren ve araştırma yeteneğine sahip Raporlama ve sunum yapabilecek Etkin iletişim becerisine sahip ve insan ilişkilerinde başarılı B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan'Finansal Takip Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Mükemmelliği Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Satış Pazarlama Mükemmelliği UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Satış, Pazarlama Mükemmelliği departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisat, İşletme, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli IT yazılımlarına yatkın Proje yönetimi konusunda deneyimli Analitik düşünme yeteneği olan İletişim ve koordinasyon becerisine sahip Takım çalışmasına yatkın, yüksek çalışma temposunda çalışabilecek Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış"Satış & Pazarlama Mükemmelliği Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Inproses Kontrol Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Inproses Kontrol TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy'de bulunan üretim tesisinde; Kalite Operasyonları yönetimindeki Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere; Asgari Kimya Meslek lisesi; tercihen Kimya MYO mezunu Tercihen ilaç sektöründe benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen Çerkezköy civarında ikamet eden Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış'Inproses Kontrol Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
AvukatDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Hukuk İşleri Departmanda görevlendirilmek üzere; 4 yıllık üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun Tercihen çok uluslu şirketlerde veya ilaç şirketlerinde deneyim kazanmış İngilizce Sözleşme hazırlama ve müzakere edebilme tecrübesi bulunan Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyim sahibi MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İyi derece İngilizce dil bilgisine sahip Ekip çalışmasına yatkın ve yoğun iş temposuna uyum sağlayacak Takip ve sonuçlandırma konusunda yetkin ve sonuç odaklı çalışan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen'Avukat' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
SAP UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Yazılım Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun (tercihen Endüstri/Matematik/Bilgisayar Mühendisliği)  SAP Lojistik modüllerinde en az 2 yıl deneyimli Tercihen ilaç sektöründe tecrübeli Analitik düşünme yeteneğine sahip Gelişime ve öğrenmeye açık, iletişimi kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın ve kurum kültürüne uyum sağlayabilecek Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üreten ve güçlü iletişim yeteneği bulunan İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış'SAP Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Farmasötik Teknoloji Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Farmasötik Teknoloji Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Farmasötik Teknoloji departmanında görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen Farmasötik Teknoloji alanında yüksek lisans ya da doktora yapmış İlaç sektöründe Ar-ge kapsamındaki Formülasyon Geliştirme çalışmaları için kariyer hedefi olan Laboratuvar ve üretim ekipmanlarının kullanımı konusunda bilgi ve deneyim sahibi Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış“Farmasötik Teknoloji Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Uluslararası Pazarlar ve Teknik Ruhsatlandırma Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;·         Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Müh. Bölümlerinden mezun·         İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 3 yıl deneyimli·         Ruhsat başvuru dosyalarının KÜB/KT, KLİNİK DIŞI ve KLİNİK özetlerini (Modül 2.4 ve 2.5) hazırlama konusunda           deneyimli·         İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip·         Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren·         MS Office uygulamalarına hakim·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışRuhsatlandırma Uzmanı alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Deva Holding A.Ş.
Üretim UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Kartepe Üretim Tesisi’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyor; Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Tercihen cam üretiminde asgari 1 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Boş Ampul üretim uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen yeni ekipman devreye alma çalışmalarında görev almış, Vardiyalı çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Kocaeli civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım İşçisi Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Tartım İşçisiDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen adayların başvurularını beklemektedir.Tekirdağ / Çerkezköy'de bulunan Çerkezköy I Üretim Tesisi Lojistik&Depo departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde; En az lise mezunu, Tercihen ilaç sektöründe tartım bölümünde çalışmış, Vardiyalı çalışabilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, Çerkezköy, Çorlu ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Tartım İşçisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı