Deva Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriDeva Holding A.Ş.


Türkiye'nin en köklü jenerik ilaç üreticilerinden biri olan Deva, 1958 yılında faaliyete geçmiştir. 2006 yılında Deva Holding'in çoğunluk hisseleri, uluslararası fon yönetim şirketi Global Equities Management S.A. ile kendisine bağlı fonların oluşturduğu ortaklık tarafından satın alınmış,  yönetimi üstlenmek üzere EastPharma Ltd. kurulmuştur.

Deva Holding'in başlıca faaliyet konusu beşeri ilaç ve ilaç hammadde üretimi ve pazarlamasıdır. Ayrıca veteriner ilacı, deterjan ve kolonya başta olmak üzere kozmetik ürünleri ile tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir. Deva, 2008 yılında tamamlayacağı tesis yatırımlarına Köseköy'deki ve Çerkezköy'deki üretim tesisini de ilave ederek altı üretim birimine sahip olacak ve 100 milyon kutuluk üretim hacmini 350 milyon kutuya çıkartarak Avrupa'nın en büyük ilaç üreticisi konumuna ulaşacaktır. Deva'nın Gürcistan, Rusya, Özbekistan ve Azerbaycan'da temsilcilik ofisleri bulunmaktadır. Hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören Deva'nın ana hissedarı EastPharma da Temmuz 2007'de Londra Borsası'nda halka açılmıştır.

 

Misyon, Vizyon ve Ana İlkeler

Misyon

Deva Holding'in misyonu, modern ve yüksek kalitede eczacılık ürünlerinin rekabetçi ve uygun fiyatlarla Türk halkına ve diğer pazarlara tedarik edilmesidir.

 

Vizyon

Deva Holding'in vizyonu, kurumsal ilkelerinden ve kârlılıktan ödün vermeden Türkiye'deki ilk üç ilaç şirketi arasında olmaktır.

 

İlkeler

Deva Holding tüm iş süreçlerinde ana ilkelerini titizlikle gözetmekte, faaliyetlerinin her alanına yansıtmaktadır.

• Dürüstlük

• Kalite

• Güvenilirlik

• Müşteri odaklılık

• Etik kurallara bağlılık

• Özerk yönetim

• Çalışan memnuniyeti

• Yaratıcılık

• Girişimcilik

• Ekip çalışması

• Çevrecilik

 

Tarihçe

1958 27 hissedar ve 500.000 TL sermaye ile DEVA "Doktorlar Ecza ve Alât" Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu.

1960 İlk üretim tesisi Tünel-Beyoğlu'nda kuruldu.

1963 Bomonti ilaç fabrikası açıldı.

1968 Ampul fabrikası kuruldu.

1970 Türkiye'nin ilk ilaç hammaddesi olarak Tetrasiklin ve Oksitetrasiklin üretimi gerçekleştirildi. Şirket'in isim ve statüsü Deva Holding A.Ş. olarak değiştirildi.

1973 İlk büyük ilaç üretim tesisi Farmitalia'dan satın alındı.

1978 Carlo Erba ilaç fabrikası satın alındı.

1981 İlaç aktif maddeleri üretim tesislerinde Gentamisin üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 5 kuruluş arasına girildi.

1983 Deterjan ve kolonya fabrikası İzmit'te kuruldu.

1986 Deva Holding hisse senetleri İMKB'de işlem görmeye başladı.

1988 İlaç aktif maddesi üretim tesislerinde Linkomisin (antibiyotik)üretimine başlandı.

1991 Sentez fabrikasının Çerkezköy'de temeli atıldı.

1994 ANSA A.Ş. Deva Holding tarafından satın alındı, firmanın adı DEPA A.Ş. olarak değiştirildi.

Potassium Clavulanate üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 5 kuruluş arasına girildi.

2004 Deva Holding kutu bazındaki satışları itibariyle 120 milyon dolarlık satış ve %4,6'lık pazar payıyla Türkiye'nin ilk 10 ilaç firması sıralamasına girdi. Amoklavin, Türkiye'de yılın en iyi satan ilacı oldu.

2006 Deva Holding'in mülkiyeti, GEM Global Equities Management'ın bir girişimi olan EastPharma Limited'e geçti. Bu yeni yapılanmaya bağlı olarak Temmuz 2006'dan itibaren Philipp Haas yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

2007 Şirket merkezi Halkalı'daki yeni binasına taşındı. Çerkezköy ve İzmit Köseköy'de fabrika yapımına başlandı. Gürcistan, Rusya (Moskova), Azerbaycan ve Özbekistan'da tanıtım ofisleri açıldı.

2008 Deva'nın 50. Yıl kutlamaları başladı. Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen inovatör ilaç firmaları arasında yer alan bir firma ile biri lisans, diğer  malvarlığı devrine ilişkin olmak üzere ve toplamda 16 ürünü içeren iki anlaşma imzalandı.

 

Deva Holding Şirketleri

 

Depa İlaç Aktif Maddeleri Sanayi ve Pazarlama A.Ş.

Depa İlaç Aktif Maddeleri Üretim Tesisleri, İzmit Köseköy'de 45.000 m2 arazi üzerinde, fermantasyon yoluyla antibiyotik aktif maddeleri üretmek üzere kurulmuş ve 1970 yılında tetrasiklin ve oksitetrasiklin üretimi ile faaliyete geçmiştir. Böylece ülkemizde ilk ilaç hammadde üretimi gerçekleştirilmiştir.Deva Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 52
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Güvence Müdür Yardımcısı Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Kalite Güvence Müdür YardımcısıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 2000 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen DEVA Holding'in, Kartepe Üretim Tesisleri’nde görevlendirilecek ve aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya, Bölümleri'nden mezun İlaç sektöründe Steril Ürünler Kalite Güvence Sistemleri’nde en az 8 yıl deneyim sahibiKalite birimlerinde yöneticilik deneyimi bulunan EU, GMP ve FDA kılavuzlarını uygulama, prosedür oluşturma, kalite standartları oluşturma ve korunması konusunda tecrübeliValidasyon süreçlerinde tecrübeli Türkiye ve Uluslararası ilaç mevzuatları hakkında bilgi sahibi İleri düzeyde İngilizce yabancı dil bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office programlarına hakim B sınıfı ehliyet sahibi Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış'Kalite Güvence Müdür Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Tartım UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy'de faaliyet gösteren üretim tesisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Fen Fakültesinin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen ilaç sektöründe asgari 2 yıl tecrübesi bulunan, Yurtiçi ve yurtdışı GMP regülasyonlarında bilgi sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,,Tercihen Çerkezköy,Çorlu ve Saray civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Tartım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Uzmanı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Depo UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de bulunanüretim tesislerinde Lojistik bölümünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik, Depo alanında en az 2 yıl deneyimine sahip,MS Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip,İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Seyehat engeli olmayan, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden/edebilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Depo Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Depo OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde;Depo bölümünde görevlendirilmek üzere;Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun İlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeli İlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Tercihen forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen Tercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve iletişim becerileri kuvvetli Çerkezköy ve civarında ikamet eden Askerliğini tamamlamış  “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Uluslararası Pazarlar ve Teknik Ruhsatlandırma Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Eczacılık veya Kimya Bölümlerinden mezun İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 1 yıl deneyimli CTD Dosyaların hazırlama konusunda deneyimli İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem verenMS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ruhsatlandırma Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Analitik Ekipman Kalifikasyon UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesislerinde uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipÜniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunu İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi bulunan İyi Üretim Uygulamaları(GMP) ve CSV konularında bilgi sahibi. Laboratuvar analiz cihazları kullanımı ve ekipmanların IQ-OQ-PQ  konusunda tecrübeli (HPLC, GC, Spektrofotometre, Dissolusyon, CDS v.b)Cihaz onarımı süreçlerine hakim Sorumluluk alabilen ve analitik düşünme yeteneğine sahip Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uygun Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen Çerkezköy, Çorlu ve İstanbul-Avrupa bölgesinde ikamet eden 'Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Deva Holding A.Ş.
Analitik Ekipman Kalifikasyon UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Kartepe Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipÜniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunu İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi bulunan İyi Üretim Uygulamaları(GMP) ve CSV konularında bilgi sahibi. Laboratuvar analiz cihazları kullanımı ve ekipmanların IQ-OQ-PQ  konusunda tecrübeli (HPLC, GC, Spektrofotometre, Dissolusyon, CDS v.b)Cihaz onarımı süreçlerine hakim Sorumluluk alabilen ve analitik düşünme yeteneğine sahip Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uygun Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen Kocaeli ve İstanbul-Asya bölgesinde ikamet eden 'Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medical Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Medical ManagerDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Medical Manager;• University degree in Medicine or Dentistry• Preferably 1 year of experience as Medical Manager in pharmaceutical industry• Excellent command of both written and spoken English• Computer literacy,good knowledge of MS Office tools• Excellent interpersonal, communication and presentation skills• Result oriented in a competitive business environment• No restrictions for travelling• No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hastane Ürünleri Ürün Danışmanı İzmir Deva Holding A.Ş.
Hastane Ürünleri Ürün DanışmanıDeva Holding A.Ş.
DEVA Holding Satış ve Pazarlama DepartmanındaHastane Ürünleri grubunda satış ve pazarlama alanında yetiştirilecek, Hastane Ürünleri’nde uzmanlaşmaya yönelik ve İlaç Sektörü'nde kariyer planı olan adayların başvurularını bekliyor;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden; tercihen Eczacılık , Hemşirelik, Kimya, Biyoloji vb. mezunuSatış alanında çalışmaya istekli ve kariyerini bu doğrultuda hedefleyenTercihen hastane eczanesinde satış tecrübesi bulunan B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahipAnalitik düşünen, problem çözüm yeteneği güçlü, temsil yeteneği olan, ekip çalışmasına yatkınTakım çalışmasına uygun, dışa dönük, yüksek enerji sahibiSeyahat engeli olmayan Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) “Hastane Ürünleri Ürün Danışmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Business Development Specialist İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Business Development SpecialistDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for Business Development Specialist to work under Business Development department at Headquarters in HalkalıUniversity degree in Pharmacy, Chemistry, Chemical Engineering or other related fieldsFluency in both written and spoken english, second language desirable Work experience in a pharmaceutical environment Ideally experience in product evaluation, portfolio management, product development, regulatory, business development or similar areaGood communication and interpersonal skills Good level of excel, powerpoınt and usage of databases Proactive, initiative taking, creative Cross-cultural sensitivity No military obligation for male applicants
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Medikal Ruhsatlandırma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Üniversitelerin Eczacılık bölümünden mezun, İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda 1 - 3 yıl deneyimli,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Uzmanı alınacaktır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operatörü Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Depo OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde; Depo bölümünde görevlendirilmek üzere;  Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun İlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeli İlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen Tercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecekDikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve iletişim becerileri kuvvetli Askerliğini tamamlamış  “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Su Sistemleri Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Su Sistemleri OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi, Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Mekanik, Elektrik ve Otomasyon bölümlerinden mezunSu yumuşatma ve arıtma, buhar kazanları ve saf buhar sistemleri, WPU ve WFI su sistemleri bakımında tecrübeliKazancı ehliyeti olan Vardiya düzeninde çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Çerkezköy ve civarında ikamet eden “Su Sistemleri Operatörü” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GMP Uyum Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
GMP Uyum UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Kalite Operasyonları Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümünden mezun İlaç sektöründe kalite alanında benzer pozisyonda asgari 3 yıl tecrübesi bulunanİleri düzeyde İngilize yabancı dil bilgisine sahip Tercihen ikinci dil olarak Almanca yabancı dil bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek SAP, QMEX, Microsoft Office programına hakim Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahipSeyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen 'GMP Uyum Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDeva Holding A.Ş.
Eastpharma çatısı altında bulunan veteriner ve tarım ilaçları sektöründe faaliyet gösteren Vetaş yönetimi bünyesinde, Halkalı merkez binamızda görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  Veterinerlik, Kimya,Kimya Mühendisliği Bölümleri'nden mezunİlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 2 yıl deneyimli Tercihen beşeri ilaç ruhsat dosyası hazırlama tecrübesi bulunan İlgili yönetmelikler ve CTD yönetmeliği konusuna hakim İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem verenMS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış “Ruhsatlandırma Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Engelli ElemanDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı Genel Müdürlük binasında, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40  ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf MS Office uygulamalarına hakim Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  Tesisislerinde  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, İlaç sektöründe üretim alanında en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan,İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Yönetsel kabiliyetleri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  “Üretim Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman (Çerkezköy) Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Engelli Eleman (Çerkezköy)Deva Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde faaliyet gösteren Deva Holding'in Çerkezköy'de bulunan üretim tesisinde, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında Üretim ve çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip engelli personel alınacaktır;Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunuEngellilik derecesi % 40  ve üzerinde olanTürkiye İş Kurumu'na kayıtlıMS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilenÇerkezköy, Saray veyaÇorlu’da ikamet edenİnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkınVardiya düzeninde çalışabilecekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Fiyatlandırma ve Geri Ödeme UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Ruhsatlandırma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik,Kimya ,Kimya Mühendisliği bölümlerinden veya tercihen ilgili yüksek lisans programlarından mezun,İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 1 - 2 yıl deneyimli,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, Araştırma, analiz,raporlama,yorumlama konularında yetkin,MS Office uygulamalarına hakim (İleri düzeyde Excel bilgisine sahip),Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Engelli ElemanDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe'de bulunan üretim tesisinde, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40 ve üzerinde olanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muafMS Office uygulamalarına hakim B tipi ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilenKocaeli'de ikamet eden Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Validasyon Teknisyeni Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Validasyon TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipMeslek Lisesi veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden (tercihen Kimya,Kimya Teknolojisi v.b.) mezunu,İlaç sektörü aseptik üretim hatlarında bulunan depirojenizasyon ve sterlizasyon ekipmanları konusunda bilgi sahibi,Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip,Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 'Validasyon Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalifikasyon Teknisyeni Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Kalifikasyon TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipMeslek Lisesi veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden tercihen Makine, Elektronik veya Elektrik) mezunu,İlaç sektörü aseptik üretim hatlarında bulunan depirojenizasyon ve sterlizasyon ekipmanları konusunda bilgi sahibi,Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 'Kalifikasyon Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2017 Yaz Dönemi Stajyerleri İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
2017 Yaz Dönemi StajyerleriDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding' in Halkalı' da bulunan Genel Müdürlük binasında, 2017 Yaz Dönemi'nde Finans, İnsan Kaynakları, Pazarlama, Bilgi İşlem, Muhasebe ve Veterinerlik Bölümleri' nde ve Çerkezköy ve Kartepe Üretim Tesisleri' nde Üretim ve Laboratuvar alanlarında zorunlu staj kapsamında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili fakültelerinde 3. veya 4. sınıfta öğrenimi devam eden,Yaz dönemi içerisinde staj zorunluluğu olan,Kariyerine ilgili alanlarda yön vermek isteyen, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli"stajyerler" aranmaktadır.Adayların başvuru ön yazılarında aşağıda yer alan bilgileri belirtmelerini rica ederiz.Zorunlu stajını yapmak istediği tarihler ve staj süresiTercih ettiği iş alanı
Stajyer        İlan Detayı
Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Müdürü İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans MüdürüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'daki Genel Müdürlük binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Müdürü alınacaktır;·         Üniversitelerin Tıp ve Eczacılık Fakülteleri'nden mezun·         Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans alanında deneyimli·         İlgili iç ve dış ruhsatlandırma, farmakovijilans ve CTD yönetmeliğine hakim·         İlgili regülasyonlara hakim·         Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren·         MS Office uygulamalarına hakim·         Çok iyi derecede İngilizce bilen·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bioequivalence Specialist İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Bioequivalence SpecialistDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Bioequivalence Specialist;University degree in life sciences preferably Chemistry, Chemical Engineering, Pharmacy3-5 years clinical research experience in pharmaceuticals industry Project management skills, ability to manage complex projects with strong planning, problem solving and organizational skillsComputer literacy, good knowledge of MS Office tools Excellent interpersonal, communication, teamwork and presentation skills  Result oriented in a competitive business environment Proficiency in Englısh No restrictions for travelling No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Product ManagerDeva Holding A.Ş.
DEVA Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for Product Manager towork under Animal Health Drug department at Headquarters in Halkalı• 1-3 years of product management experience prefably in animal health sector• University degree in Veterinary• Fluent in English, proficient in MS Office• No travel restriction• Very good communication skills, innovative , competetive and team player• Strong will to success• Result and customer oriented in the competetive business environment• No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Inproses Kontrol Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Inproses Kontrol TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy'de bulunan üretim tesisinde; Kalite Operasyonları yönetimindeki Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere;Asgari Kimya Meslek lisesi; tercihen Kimya MYO mezunu Tercihen ilaç sektöründe benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen Çerkezköy civarında ikamet eden Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış 'Inproses Kontrol Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Özel Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Çağrı Merkezi Özel Müşteri TemsilcisiDeva Holding A.Ş.
Halkalı'da bulunan Genel Müdürlüğümüz Ticaret departmanında çalışmak üzere;En az MYO, tercihen üniversite mezunu İlaç sektöründe Tıbbı Tanıtım Temsilciliği, ezca depolarında satış deneyimine sahip veya çağrı merkezinde müşteri temsilciği yapmışBenzer pozisyonda asgari 2 yıl tecrübeli Telefonda tanıtım ve satış konusunda kendine güvenenMS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu ve ses tonu düzgün, telefonda akıcı konuşabilenİkna kabiliyeti yüksek, hedefler doğrultusunda çalışabilecekMotivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecekİletişim becerisi yüksek, sabırlı ve problem çözme yeteneğine sahipHedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Çağrı Merkezi Özel Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım İşçisi Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Tartım İşçisiDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen adayların başvurularını beklemektedir.Tekirdağ / Çerkezköy'de bulunan Çerkezköy I Üretim Tesisi Lojistik&Depo departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde;En az lise mezunu, Tercihen ilaç sektöründe tartım bölümünde çalışmış,Vardiyalı çalışabilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, Çerkezköy, Çorlu ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  "Tartım İşçisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARGE Analitik Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
ARGE Analitik Geliştirme UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Analitik Geliştirme departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezunİlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 4 yıl deneyimliMicrosoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Analitik Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Microbiology Specialist İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
R&D Microbiology SpecialistDeva Holding A.Ş.
Deva Holding is seeking for a R&D Microbiology Specialist for DEVA R&D facilities in Çerkezköy.  Bachelor degree in Biology or related field 2-3 year experienced in Pharmaceuitacal Industry Knowledge about current GMP/GLP activities Excellent command of written and spoken English Good computer skills in MS Office applications Flexibility in working hours Ability to travel frequently Preferably located in Çerkezköy, Çorlu or İstanbul-AvrupaNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Deva Holding A.Ş.
Üretim UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Kartepe Üretim Tesisi’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyor;Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Tercihen cam üretiminde asgari 1 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Boş Ampul üretim uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen yeni ekipman devreye alma çalışmalarında görev almış, Vardiyalı çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,,B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Kocaeli civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Kartepe Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 2 yıldeneyimli,Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Tercihen Kocaeli ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Kalite Kontrol Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyoteknoloji Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Biyoteknoloji UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 2000 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy II Tesisi Arge Merkezi’nde Biyoteknoloji Bölümü’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Biyoloji, Biyoteknoloji, Biyokimya ve/veya Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümlerinden mezunTercihen ilgili dallarda yüksek lisans ve doktorasını tamamlamış İlaç sektöründe minimum 3 yıl tecrübeli Akademik veya profesyonel hayatında memeli hücreleri üzerinde Molekular Biyoloji ve Fermantasyon çalışmaları gerçekleştirmiş olanİyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Office programlarına hakim İletişim ve insan ilişkileri güçlü, öğrenmeye ve gelişime açık, analitik düşünebilen, araştırmacı ve takım çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul (Avrupya Yakası), Çerkezköy ve/veya çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan"Biyoteknoloji Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyoteknoloji Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Biyoteknoloji UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 2000 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy II Tesisi Arge Merkezi’nde Biyoteknoloji Bölümü’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya ve/veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen ilgili dallarda yüksek lisans ve doktorasını tamamlamış Tercihen ilaç sektöründe tecrübeli Akademik veya profesyonel hayatında likit kromatografi ve kütle spektroskopisi yöntemleriyle, protein karakterizasyonu konularında çalışmış olanİyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Office programlarına hakim İletişim ve insan ilişkileri güçlü, öğrenmeye ve gelişime açık, analitik düşünebilen, araştırmacı ve takım çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul (Avrupya Yakası), Çerkezköy ve/veya çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan"Biyoteknoloji Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Export Sales Specialist İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Export Sales SpecialistDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for an International Markets / Export Sales Specialist• Graduates of Universities’ Business Administration, Economics, Engineering and similar departments• Min. 1 year of export experience in pharmaceutical sector• Excellent command of French• Excellent interpersonal skills, positive attitude and sales oriented• Advanced planning and organization skills• No restriction for worldwide travel• Military service must be completed for male candidate
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim Satınalma UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Üretim ve İdari Satınalma Grup Müdürlüğü altında bulunan Üretim Satınalma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;4 yılllık üniversitelerin İşletme, İktisat, Kimya Mühendisliği ve/veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezunuİlaç sektöründe üretim satınalma alanında en az 2 yıl deneyimli Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim İletişim becerileri kuvvetli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Üretim Satınalma Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
İdari Satınalma UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında İdari Satınalma departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun Tercihen ilaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 3 yıl deneyimli Tercihen Makine, Yedek Parça, Ekipmav ve/veya Sarf Malzemeleri alımlarında deneyimliİyi derecede İngilizce bilgisine sahip İletişimi kuvvetli, yeni gelişmeleri takip eden, ekip çalışmasına önem veren MS Office uygulamalarına hakim ve tercihen SAP sistemini kullanmış Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan "İdari Satınalma Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)Deva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de  faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli,Üretim İşçileri alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunu, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, GMP uygulamalarına ve kalite sistemerine hakim, Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen tercihen SAP bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 'Kalite Güvence Uzmanı' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknisyeni Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren üretim tesisinde Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Makine, Mekatronik, Torna-Tesviye bölümlerinden mezunBakım konusunda en az 3 yıl tecrübeli Vardiyalı çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Çerkezköy’de ikamet eden “Makine Teknisyeni” arayışımız vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Elektrik TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  Üretim Tesisi’nde Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Elektrik/Elektronik mezunuElektrik bakım konusunda en az 2 yıl tecrübeli PLC ve Autocad bilgisine sahip Elektronik kart tamiri, elektrik/eloktronik devre ve proje okuma bilgisi olanVardiyalı çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkınÇerkezköy ve civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Elektrik Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)Deva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Köseköy'de faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli,Bay ve Bayan Üretim İşçileri alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Kocaeli, Sakarya Deva Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde üretim alanlarında görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezunTercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeliTercihen İlaç sektöründe en az 1 yıl tecrübeliVardiyalı çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecekSorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen Kocaeli ve Sakarya'da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalifikasyon Uzman Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Kalifikasyon UzmanDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümü mezunuİlaç sektöründe üretim ekipmanları ve kritik sistemlerin kalifikasyonunda en az 2 yıl tecrübeliİlaç sektörü aseptik üretim uygulamaları konusunda bilgi sahibi İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, tercihen Autocad  bilenYoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve analitik çalışma sistemine sahipVardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Kalifikasyon Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 1 yıldeneyimli, Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli,Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Kalite Kontrol Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Uzman İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Medikal UzmanDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding için Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük Binasında Medikal Grup Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık veya Veteriner Fakültelerinden mezunİlaç şirketlerinde benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Ms Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) 'Medikal Uzman' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hastane Ürünleri Ürün Danışmanı Samsun, Trabzon Deva Holding A.Ş.
Hastane Ürünleri Ürün DanışmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding’in Hastane Ürünleri Grubu'nda Satış&Pazarlama alanında yetiştirilecek, ilaç sektöründe kariyer planı olan aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyoruz; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden; tercihen Eczacılık , Hemşirelik, Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji vb. mezunuSatış & Pazarlama alanında çalışmaya istekli ve kariyerini bu doğrultuda hedefleyenAnalitik düşünen, problem çözme yeteneği güçlü, temsil yeteneği olan Takım çalışmasına uygun, dışa dönük, yüksek enerji sahibi B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif sürüş deneyimine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Şefi Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Üretim Planlama ŞefiDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipÜniversitelerin Endüstri, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezunTercihen İlaç veya Gıda sektöründe tecrübe sahibi ve üretim planlama alanında minimum 4yıl  tecrübesi bulunan Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, iş ve zaman planlaması yetkinliğine sahipProblem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy, Çorlu civarında ikamet eden "Üretim Planlama Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Üretim Planlama departmanında görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümü mezunuTercihen ilaç sektöründe Üretim Planlama alanında miniumum 2 yıl tecrübeliÇok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Analitik düşünme yeteneği olan İletişim ve koordinasyon becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlğini tamamlamış  'Üretim Planlama Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde  görevlendirilmek üzere Makine Operatörü arayışı vardır; Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, İlaç sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi’nde  Solid Üretimde; Yaş Granulasyon, Glatt Kurutma, Toz Dolum, Tablet Baskı, Blisterleme ve Kutulama Makinelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezun,Tercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli,Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu veya Saray'da ikamet eden  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı