Deva Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriDeva Holding A.Ş.


Türkiye'nin en köklü jenerik ilaç üreticilerinden biri olan Deva, 1958 yılında faaliyete geçmiştir. 2006 yılında Deva Holding'in çoğunluk hisseleri, uluslararası fon yönetim şirketi Global Equities Management S.A. ile kendisine bağlı fonların oluşturduğu ortaklık tarafından satın alınmış,  yönetimi üstlenmek üzere EastPharma Ltd. kurulmuştur.

Deva Holding'in başlıca faaliyet konusu beşeri ilaç ve ilaç hammadde üretimi ve pazarlamasıdır. Ayrıca veteriner ilacı, deterjan ve kolonya başta olmak üzere kozmetik ürünleri ile tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir. Deva, 2008 yılında tamamlayacağı tesis yatırımlarına Köseköy'deki ve Çerkezköy'deki üretim tesisini de ilave ederek altı üretim birimine sahip olacak ve 100 milyon kutuluk üretim hacmini 350 milyon kutuya çıkartarak Avrupa'nın en büyük ilaç üreticisi konumuna ulaşacaktır. Deva'nın Gürcistan, Rusya, Özbekistan ve Azerbaycan'da temsilcilik ofisleri bulunmaktadır. Hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören Deva'nın ana hissedarı EastPharma da Temmuz 2007'de Londra Borsası'nda halka açılmıştır.

 

Misyon, Vizyon ve Ana İlkeler

Misyon

Deva Holding'in misyonu, modern ve yüksek kalitede eczacılık ürünlerinin rekabetçi ve uygun fiyatlarla Türk halkına ve diğer pazarlara tedarik edilmesidir.

 

Vizyon

Deva Holding'in vizyonu, kurumsal ilkelerinden ve kârlılıktan ödün vermeden Türkiye'deki ilk üç ilaç şirketi arasında olmaktır.

 

İlkeler

Deva Holding tüm iş süreçlerinde ana ilkelerini titizlikle gözetmekte, faaliyetlerinin her alanına yansıtmaktadır.

• Dürüstlük

• Kalite

• Güvenilirlik

• Müşteri odaklılık

• Etik kurallara bağlılık

• Özerk yönetim

• Çalışan memnuniyeti

• Yaratıcılık

• Girişimcilik

• Ekip çalışması

• Çevrecilik

 

Tarihçe

1958 27 hissedar ve 500.000 TL sermaye ile DEVA "Doktorlar Ecza ve Alât" Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu.

1960 İlk üretim tesisi Tünel-Beyoğlu'nda kuruldu.

1963 Bomonti ilaç fabrikası açıldı.

1968 Ampul fabrikası kuruldu.

1970 Türkiye'nin ilk ilaç hammaddesi olarak Tetrasiklin ve Oksitetrasiklin üretimi gerçekleştirildi. Şirket'in isim ve statüsü Deva Holding A.Ş. olarak değiştirildi.

1973 İlk büyük ilaç üretim tesisi Farmitalia'dan satın alındı.

1978 Carlo Erba ilaç fabrikası satın alındı.

1981 İlaç aktif maddeleri üretim tesislerinde Gentamisin üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 5 kuruluş arasına girildi.

1983 Deterjan ve kolonya fabrikası İzmit'te kuruldu.

1986 Deva Holding hisse senetleri İMKB'de işlem görmeye başladı.

1988 İlaç aktif maddesi üretim tesislerinde Linkomisin (antibiyotik)üretimine başlandı.

1991 Sentez fabrikasının Çerkezköy'de temeli atıldı.

1994 ANSA A.Ş. Deva Holding tarafından satın alındı, firmanın adı DEPA A.Ş. olarak değiştirildi.

Potassium Clavulanate üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 5 kuruluş arasına girildi.

2004 Deva Holding kutu bazındaki satışları itibariyle 120 milyon dolarlık satış ve %4,6'lık pazar payıyla Türkiye'nin ilk 10 ilaç firması sıralamasına girdi. Amoklavin, Türkiye'de yılın en iyi satan ilacı oldu.

2006 Deva Holding'in mülkiyeti, GEM Global Equities Management'ın bir girişimi olan EastPharma Limited'e geçti. Bu yeni yapılanmaya bağlı olarak Temmuz 2006'dan itibaren Philipp Haas yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

2007 Şirket merkezi Halkalı'daki yeni binasına taşındı. Çerkezköy ve İzmit Köseköy'de fabrika yapımına başlandı. Gürcistan, Rusya (Moskova), Azerbaycan ve Özbekistan'da tanıtım ofisleri açıldı.

2008 Deva'nın 50. Yıl kutlamaları başladı. Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen inovatör ilaç firmaları arasında yer alan bir firma ile biri lisans, diğer  malvarlığı devrine ilişkin olmak üzere ve toplamda 16 ürünü içeren iki anlaşma imzalandı.

 

Deva Holding Şirketleri

 

Depa İlaç Aktif Maddeleri Sanayi ve Pazarlama A.Ş.

Depa İlaç Aktif Maddeleri Üretim Tesisleri, İzmit Köseköy'de 45.000 m2 arazi üzerinde, fermantasyon yoluyla antibiyotik aktif maddeleri üretmek üzere kurulmuş ve 1970 yılında tetrasiklin ve oksitetrasiklin üretimi ile faaliyete geçmiştir. Böylece ülkemizde ilk ilaç hammadde üretimi gerçekleştirilmiştir.Deva Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 46
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Eğitim ve Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Eğitim ve Geliştirme UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'daki Genel Müdürlüğü'nde İnsan Kaynakları ve Gelişim Grup Müdürlüğü, Eğitim ve Geliştirme biriminde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun En az 2 yıl satış ekiplerinin eğitim alanında tecrübeli Tercihen ilaç sektöründe deneyimli ve satış tecrübesi olan MS Office bilgisine sahip Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olan Gelişime açık ve değişime kolay adapte olabilen Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip Çatışmayı yönetebilen, problem çözmede etkin olan Farklı seviyelere aktarım yapabilme yeteneğine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak  "Eğitim ve Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medical Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Medical ManagerDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Medical Manager;University degree in Medicine or DentistryMust have been completed obligatory service as Doctor for new Medicine graduatersPreferably 1 year experience in Medical DepartmentExcellent command of both written and spoken EnglishComputer literacy,good knowledge of MS Office toolsExcellent interpersonal, communication and presentation skillsResult oriented in a competitive business environmentValid driver’s licence No restrictions for travel domestically and internationallyNo military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Engelli ElemanDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe'de bulunan üretim tesisinde, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40 ve üzerinde olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf MS Office uygulamalarına hakim B tipi ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Kocaeli'de ikamet eden Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Su Sistemleri Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Su Sistemleri OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi, Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Mekanik, Elektrik ve Otomasyon bölümlerinden mezunSu yumuşatma ve arıtma, buhar kazanları ve saf buhar sistemleri, WPU ve WFI su sistemleri bakımında tecrübeliKazancı ehliyeti olan Vardiya düzeninde çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Çerkezköy ve civarında ikamet eden “Su Sistemleri Operatörü” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDeva Holding A.Ş.
Eastpharma çatısı altında bulunan veteriner ve tarım ilaçları sektöründe faaliyet gösteren Vetaş yönetimi bünyesinde, Halkalı merkez binamızda görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  Veterinerlik, Kimya,Kimya Mühendisliği Bölümleri'nden mezunİlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 2 yıl deneyimli Tercihen beşeri ilaç ruhsat dosyası hazırlama tecrübesi bulunan İlgili yönetmelikler ve CTD yönetmeliği konusuna hakim İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem verenMS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış “Ruhsatlandırma Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Engelli ElemanDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı Genel Müdürlük binasında, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40  ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf MS Office uygulamalarına hakim Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Operatörü Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Depo OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde; Depo bölümünde görevlendirilmek üzere;  Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun İlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeli İlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen Tercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecekDikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve iletişim becerileri kuvvetli Askerliğini tamamlamış  “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  Tesisislerinde  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, İlaç sektöründe üretim alanında en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Yönetsel kabiliyetleri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  “Üretim Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
İnsan Kaynakları Operasyon Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde bulunan DEVA Holding'in İnsan Kaynakları departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 1 sene İnsan Kaynakları alanında deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, sonuç odaklı ve yaratıcı, Analitik düşünebilen ve ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Dinamik bir yapıda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ‘İnsan Kaynakları Operasyon Uzman Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Product ManagerDeva Holding A.Ş.
DEVA Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for Product Manager towork under Animal Health Drug department at Headquarters in Halkalı• 1-3 years of product management experience prefably in animal health sector• University degree in Veterinary• Fluent in English, proficient in MS Office• No travel restriction• Very good communication skills, innovative , competetive and team player• Strong will to success• Result and customer oriented in the competetive business environment• No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış&Pazarlama Mükemmelliği Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Satış&Pazarlama Mükemmelliği Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Satış&Pazarlama Mükemmelliği departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere;Min. Lise tercihen önlisans mezunu Tercihen 2 yıl tecrübeli İletişim ve koordinasyon becerisine sahip Takım çalışmasına yatkın, yüksek çalışma temposunda çalışabilecek MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Satış & Pazarlama Mükemmelliği Uzman Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Inproses Kontrol Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Inproses Kontrol TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy'de bulunan üretim tesisinde; Kalite Operasyonları yönetimindeki Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere;Asgari Kimya Meslek lisesi; tercihen Kimya MYO mezunu Tercihen ilaç sektöründe benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen Çerkezköy civarında ikamet eden Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış 'Inproses Kontrol Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Eleman (Çerkezköy) Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Engelli Eleman (Çerkezköy)Deva Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde faaliyet gösteren Deva Holding'in Çerkezköy'de bulunan üretim tesisinde, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında Üretim ve çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip engelli personel alınacaktır;Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunuEngellilik derecesi % 40  ve üzerinde olanTürkiye İş Kurumu'na kayıtlıMS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilenÇerkezköy, Saray veyaÇorlu’da ikamet edenİnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkınVardiya düzeninde çalışabilecekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
R&D Microbiology Specialist İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
R&D Microbiology SpecialistDeva Holding A.Ş.
Deva Holding is seeking for a R&D Microbiology Specialist for DEVA R&D facilities in Çerkezköy.  Bachelor degree in Biology or related field 2-3 year experienced in Pharmaceuitacal Industry Knowledge about current GMP/GLP activities Excellent command of written and spoken English Good computer skills in MS Office applications Flexibility in working hours Ability to travel frequently Preferably located in Çerkezköy, Çorlu or İstanbul-Avrupa No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Ankara, Antalya... Deva Holding A.Ş.
Ürün Tanıtım TemsilcisiDeva Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde yer alan Deva Holding'de Satış ve Pazarlama kadrosunda görevlendirilmek üzere,Lise mezunu tercihen önlisans ve/veya lisans mezunu İlaç sektöründe Ürün Tanıtım Temsilcisi olarak en az 2 yıl deneyimliSeyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İletişim becerileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Çözüm odaklı, etkin planlama yapabilen 'Ürün Tanıtım Temsilcisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2017 Yaz Dönemi Stajyerleri İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
2017 Yaz Dönemi StajyerleriDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding' in Halkalı' da bulunan Genel Müdürlük binasında, 2017 Yaz Dönemi'nde Finans, İnsan Kaynakları, Pazarlama, Bilgi İşlem, Muhasebe ve Veterinerlik Bölümleri' nde ve Çerkezköy ve Kartepe Üretim Tesisleri' nde Üretim ve Laboratuvar alanlarında zorunlu staj kapsamında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili fakültelerinde 3. veya 4. sınıfta öğrenimi devam eden,Yaz dönemi içerisinde staj zorunluluğu olan, Kariyerine ilgili alanlarda yön vermek isteyen, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli "stajyerler" aranmaktadır.Adayların başvuru ön yazılarında aşağıda yer alan bilgileri belirtmelerini rica ederiz.Zorunlu stajını yapmak istediği tarihler ve staj süresi Tercih ettiği iş alanı
Stajyer        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Özel Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Çağrı Merkezi Özel Müşteri TemsilcisiDeva Holding A.Ş.
Halkalı'da bulunan Genel Müdürlüğümüz Ticaret departmanında çalışmak üzere;En az MYO, tercihen üniversite mezunu İlaç sektöründe Tıbbı Tanıtım Temsilciliği, ezca depolarında satış deneyimine sahip veya çağrı merkezinde müşteri temsilciği yapmışBenzer pozisyonda asgari 2 yıl tecrübeli Telefonda tanıtım ve satış konusunda kendine güvenen MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu ve ses tonu düzgün, telefonda akıcı konuşabilen İkna kabiliyeti yüksek, hedefler doğrultusunda çalışabilecek Motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İletişim becerisi yüksek, sabırlı ve problem çözme yeteneğine sahip Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Çağrı Merkezi Özel Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım İşçisi Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Tartım İşçisiDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen adayların başvurularını beklemektedir.Tekirdağ / Çerkezköy'de bulunan Çerkezköy I Üretim Tesisi Lojistik&Depo departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde;En az lise mezunu, Tercihen ilaç sektöründe tartım bölümünde çalışmış, Vardiyalı çalışabilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, Çerkezköy, Çorlu ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  "Tartım İşçisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Operasyonları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
İhracat Operasyonları Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlüğü'nde İhracat departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya MYO Dış Ticaret/Lojistik Bölümü'nden mezunİhracat operasyonları alanında en az 1-2 yıllık deneyime sahip Akreditif okuma / yorumlama ve uygun evrak hazırlama yetisine sahip Orta düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisine sahip MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Tercihen FMCG, kozmetik, ilaç vb sektörlerde deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "İhracat Operasyonları Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Kartepe Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 2 yıldeneyimli,Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Tercihen Kocaeli ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Kalite Kontrol Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Deva Holding A.Ş.
Üretim UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Kartepe Üretim Tesisi’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyor;Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Tercihen cam üretiminde asgari 1 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Boş Ampul üretim uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen yeni ekipman devreye alma çalışmalarında görev almış, Vardiyalı çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,,B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Kocaeli civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunu, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, GMP uygulamalarına ve kalite sistemerine hakim, Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen tercihen SAP bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 'Kalite Güvence Uzmanı' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Kocaeli, Sakarya Deva Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde üretim alanlarında görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezunTercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli Tercihen İlaç sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Vardiyalı çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen Kocaeli ve Sakarya'da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)Deva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de  faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Üretim İşçileri alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
2017 - 2018 Dönemi Meslek Lisesi Stajyerleri İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
2017 - 2018 Dönemi Meslek Lisesi StajyerleriDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’de 2017 - 2018 kış döneminde Halkalı’da bulunan Genel Müdürlük binasında ve Kartepe ve Çerkezköy"de bulunan Üretim Tesisleri"nde zorunlu staj kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere;  ·         Teknik Lise, Teknik Meslek Lisesi ve Endüstri Meslek Liselerinde öğrenim gören·         Mevzuat çerçevesinde 'Zorunlu Staj' programı kapsamında başvuruda bulunabilecek·         İlgili alanları kariyer hedefi olarak belirlemiş·         MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen·         İletişim becerileri yüksek, öğrenme becerisi gelişmiş ve proaktif  'Stajyerler' aranmaktadır. * Görev almak istediğiniz departmanı ön yazınızda belirtmenizi rica ederiz.
Stajyer        İlan Detayı
Bütçe Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Bütçe Raporlama UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Holding Binası'nda Bütçe Raporlama ve Mali Kontrol departmanında görev almak üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tercihen İşletme, İktisat veya Maliye mezunuÇok iyi seviyede yazılı ve sözlü olarak İngilizce bilen Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen özellikle ileri düzeyde excel bilgisine sahipTercihen SAP programını kullanabilen Tercihen asgari 2 yıl uluslararası denetim şirketinde çalışmış IFRS çalışmalarında aktif olarak bulunmuş Tercihen denetim firmalarında tecrübe sahibi Maliyet muhasebesi ve finansal analız bilgisi olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Analitik yönü kuvvetli, detaycı ve sorgulayıcı yönleri bulunan "Bütçe Raporlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hazine Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Hazine Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük Binası'nda Hazine departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya Ekonomi veya ilgili bölümlerinden mezunMS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen İyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip Analitik bakış açısına sahip Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk almaktan kaçınmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış “Hazine Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Patent Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Patent Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde bulunan Deva Holding'in Halkalı'daki Genel Müdürlüğü'nde, Patent Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Biyoloji, Biyoteknoloji, Biyokimya, Moleküler Biyoloji ve/veya Genetik bölümlerinden mezunTercihen ilaç sektöründe min. 3 yıl tecrübeli Akademik veya profesyonel hayatında Biyofarmasötik araştırma ve geliştirmede çalışmış olanTercihen patent vekilliği bulunan Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hakim Takım çalışmasına yatkın, araştırmacı ve proaktif Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlamış (erkek adaylar için)  'Patent Uzman Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)Deva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Köseköy'de faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Bay ve Bayan Üretim İşçileri alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kalifikasyon Uzman Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Kalifikasyon UzmanDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümü mezunuİlaç sektöründe üretim ekipmanları ve kritik sistemlerin kalifikasyonunda en az 2 yıl tecrübeliİlaç sektörü aseptik üretim uygulamaları konusunda bilgi sahibi İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, tercihen Autocad  bilenYoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve analitik çalışma sistemine sahipVardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Kalifikasyon Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 1 yıldeneyimli,Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Kalite Kontrol Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bioequivalence Ass. Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Bioequivalence Ass. ManagerDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Bioequivalence Ass. Manager;University degree in life sciences preferably Chemistry, Chemical Engineering, Pharmacy7-10 years clinical research experience in pharmaceuticals industry Project management skills, ability to manage complex projects with strong planning, problem solving and organizational skillsComputer literacy, good knowledge of MS Office tools Excellent interpersonal, communication, teamwork and presentation skills  Result oriented in a competitive business environment Proficiency in Englısh No restrictions for travelling No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Hastane Ürünleri Ürün Danışmanı Ankara Deva Holding A.Ş.
Hastane Ürünleri Ürün DanışmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding’in Hastane Ürünleri Grubu'nda Satış&Pazarlama alanında yetiştirilecek, ilaç sektöründe kariyer planı olan aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyoruz; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden; tercihen Eczacılık , Hemşirelik, Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji vb. mezunuSatış & Pazarlama alanında çalışmaya istekli ve kariyerini bu doğrultuda hedefleyenAnalitik düşünen, problem çözme yeteneği güçlü, temsil yeteneği olan Takım çalışmasına uygun, dışa dönük, yüksek enerji sahibi B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif sürüş deneyimine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
R&D Quality Assurance Chief İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
R&D Quality Assurance ChiefDeva Holding A.Ş.
Deva Holding is seeking for a R&D Quality Assurance Chief for DEVA R&D facilities in Çerkezköy; Bachelor degree in Pharmacy, Chemical Engineering, Chemistry 7-10 year experienced in Pharmaceuitacal Industry Quality Assurance DepartmentsKnowledge about current GMP/GLP activities and Quality Assurance Prefarable knowledge about SAP and QMex systems Good computer skills in MS Office applications Excellent command of written and spoken English Flexibilty in working hours A good team player with strong communication capabilities No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Product ManagerDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Product Manager University degree in Bussiness Administration, Economics, Pharmacy, Biology or ChemistryPreferably 2 years of product management experience in pharmaceutical sectorpreferably in ophthalmology,cardiology and respiratory product portfolioFluent in English, proficient in MS Office No travel restriction Very good communication skills, innovative , competetive and team player Strong will to success Result and customer oriented in the competetive business environment No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Uzman İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Medikal UzmanDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding için Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük Binasında Medikal Grup Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık veya Veteriner Fakültelerinden mezunİlaç şirketlerinde benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Ms Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) 'Medikal Uzman' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hastane Ürünleri Ürün Danışmanı Samsun, Trabzon Deva Holding A.Ş.
Hastane Ürünleri Ürün DanışmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding’in Hastane Ürünleri Grubu'nda Satış&Pazarlama alanında yetiştirilecek, ilaç sektöründe kariyer planı olan aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyoruz; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden; tercihen Eczacılık , Hemşirelik, Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji vb. mezunuSatış & Pazarlama alanında çalışmaya istekli ve kariyerini bu doğrultuda hedefleyenAnalitik düşünen, problem çözme yeteneği güçlü, temsil yeteneği olan Takım çalışmasına uygun, dışa dönük, yüksek enerji sahibi B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif sürüş deneyimine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Üretim Planlama departmanında görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu Tercihen ilaç sektöründe Üretim Planlama alanında miniumum 2 yıl tecrübeli Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Analitik düşünme yeteneği olan İletişim ve koordinasyon becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlğini tamamlamış  'Üretim Planlama Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Şefi Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Üretim Planlama ŞefiDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipÜniversitelerin Endüstri, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen İlaç veya Gıda sektöründe tecrübe sahibi ve üretim planlama alanında minimum 4yıl  tecrübesi bulunanÇok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, iş ve zaman planlaması yetkinliğine sahip Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy, Çorlu civarında ikamet eden "Üretim Planlama Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi’nde  Solid Üretimde; Yaş Granulasyon, Glatt Kurutma, Toz Dolum, Tablet Baskı, Blisterleme ve Kutulama Makinelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezun,Tercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu veya Saray'da ikamet eden  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde  görevlendirilmek üzere Makine Operatörü arayışı vardır; Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, İlaç sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Müdür Yardımcısı Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Kalite Güvence Müdür YardımcısıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 2000 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen DEVA Holding'in, Kartepe Üretim Tesisleri’nde görevlendirilecek ve aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya, Bölümleri'nden mezun İlaç sektöründe Steril Ürünler Kalite Güvence Sistemleri’nde en az 8 yıl deneyim sahibiKalite birimlerinde yöneticilik deneyimi bulunan EU, GMP ve FDA kılavuzlarını uygulama, prosedür oluşturma, kalite standartları oluşturma ve korunması konusunda tecrübeliValidasyon süreçlerinde tecrübeli Türkiye ve Uluslararası ilaç mevzuatları hakkında bilgi sahibi İleri düzeyde İngilizce yabancı dil bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office programlarına hakim B sınıfı ehliyet sahibi Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış'Kalite Güvence Müdür Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Tartım UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy'de faaliyet gösteren üretim tesisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Fen Fakültesinin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen ilaç sektöründe asgari 2 yıl tecrübesi bulunan, Yurtiçi ve yurtdışı GMP regülasyonlarında bilgi sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,,Tercihen Çerkezköy,Çorlu ve Saray civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Tartım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Uzmanı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Depo UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de bulunanüretim tesislerinde Lojistik bölümünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik, Depo alanında en az 2 yıl deneyimine sahip,MS Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip,İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Seyehat engeli olmayan, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden/edebilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Depo Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Depo OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde;Depo bölümünde görevlendirilmek üzere;Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun İlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeli İlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Tercihen forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen Tercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve iletişim becerileri kuvvetli Çerkezköy ve civarında ikamet eden Askerliğini tamamlamış  “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Uluslararası Pazarlar ve Teknik Ruhsatlandırma Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Eczacılık veya Kimya Bölümlerinden mezun İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 1 yıl deneyimli CTD Dosyaların hazırlama konusunda deneyimli İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem verenMS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ruhsatlandırma Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı