Deva Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriDeva Holding A.Ş.


Türkiye'nin en köklü jenerik ilaç üreticilerinden biri olan Deva, 1958 yılında faaliyete geçmiştir. 2006 yılında Deva Holding'in çoğunluk hisseleri, uluslararası fon yönetim şirketi Global Equities Management S.A. ile kendisine bağlı fonların oluşturduğu ortaklık tarafından satın alınmış,  yönetimi üstlenmek üzere EastPharma Ltd. kurulmuştur.

Deva Holding'in başlıca faaliyet konusu beşeri ilaç ve ilaç hammadde üretimi ve pazarlamasıdır. Ayrıca veteriner ilacı, deterjan ve kolonya başta olmak üzere kozmetik ürünleri ile tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir. Deva, 2008 yılında tamamlayacağı tesis yatırımlarına Köseköy'deki ve Çerkezköy'deki üretim tesisini de ilave ederek altı üretim birimine sahip olacak ve 100 milyon kutuluk üretim hacmini 350 milyon kutuya çıkartarak Avrupa'nın en büyük ilaç üreticisi konumuna ulaşacaktır. Deva'nın Gürcistan, Rusya, Özbekistan ve Azerbaycan'da temsilcilik ofisleri bulunmaktadır. Hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören Deva'nın ana hissedarı EastPharma da Temmuz 2007'de Londra Borsası'nda halka açılmıştır.

 

Misyon, Vizyon ve Ana İlkeler

Misyon

Deva Holding'in misyonu, modern ve yüksek kalitede eczacılık ürünlerinin rekabetçi ve uygun fiyatlarla Türk halkına ve diğer pazarlara tedarik edilmesidir.

 

Vizyon

Deva Holding'in vizyonu, kurumsal ilkelerinden ve kârlılıktan ödün vermeden Türkiye'deki ilk üç ilaç şirketi arasında olmaktır.

 

İlkeler

Deva Holding tüm iş süreçlerinde ana ilkelerini titizlikle gözetmekte, faaliyetlerinin her alanına yansıtmaktadır.

• Dürüstlük

• Kalite

• Güvenilirlik

• Müşteri odaklılık

• Etik kurallara bağlılık

• Özerk yönetim

• Çalışan memnuniyeti

• Yaratıcılık

• Girişimcilik

• Ekip çalışması

• Çevrecilik

 

Tarihçe

1958 27 hissedar ve 500.000 TL sermaye ile DEVA "Doktorlar Ecza ve Alât" Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu.

1960 İlk üretim tesisi Tünel-Beyoğlu'nda kuruldu.

1963 Bomonti ilaç fabrikası açıldı.

1968 Ampul fabrikası kuruldu.

1970 Türkiye'nin ilk ilaç hammaddesi olarak Tetrasiklin ve Oksitetrasiklin üretimi gerçekleştirildi. Şirket'in isim ve statüsü Deva Holding A.Ş. olarak değiştirildi.

1973 İlk büyük ilaç üretim tesisi Farmitalia'dan satın alındı.

1978 Carlo Erba ilaç fabrikası satın alındı.

1981 İlaç aktif maddeleri üretim tesislerinde Gentamisin üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 5 kuruluş arasına girildi.

1983 Deterjan ve kolonya fabrikası İzmit'te kuruldu.

1986 Deva Holding hisse senetleri İMKB'de işlem görmeye başladı.

1988 İlaç aktif maddesi üretim tesislerinde Linkomisin (antibiyotik)üretimine başlandı.

1991 Sentez fabrikasının Çerkezköy'de temeli atıldı.

1994 ANSA A.Ş. Deva Holding tarafından satın alındı, firmanın adı DEPA A.Ş. olarak değiştirildi.

Potassium Clavulanate üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 5 kuruluş arasına girildi.

2004 Deva Holding kutu bazındaki satışları itibariyle 120 milyon dolarlık satış ve %4,6'lık pazar payıyla Türkiye'nin ilk 10 ilaç firması sıralamasına girdi. Amoklavin, Türkiye'de yılın en iyi satan ilacı oldu.

2006 Deva Holding'in mülkiyeti, GEM Global Equities Management'ın bir girişimi olan EastPharma Limited'e geçti. Bu yeni yapılanmaya bağlı olarak Temmuz 2006'dan itibaren Philipp Haas yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

2007 Şirket merkezi Halkalı'daki yeni binasına taşındı. Çerkezköy ve İzmit Köseköy'de fabrika yapımına başlandı. Gürcistan, Rusya (Moskova), Azerbaycan ve Özbekistan'da tanıtım ofisleri açıldı.

2008 Deva'nın 50. Yıl kutlamaları başladı. Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen inovatör ilaç firmaları arasında yer alan bir firma ile biri lisans, diğer  malvarlığı devrine ilişkin olmak üzere ve toplamda 16 ürünü içeren iki anlaşma imzalandı.

 

Deva Holding Şirketleri

 

Depa İlaç Aktif Maddeleri Sanayi ve Pazarlama A.Ş.

Depa İlaç Aktif Maddeleri Üretim Tesisleri, İzmit Köseköy'de 45.000 m2 arazi üzerinde, fermantasyon yoluyla antibiyotik aktif maddeleri üretmek üzere kurulmuş ve 1970 yılında tetrasiklin ve oksitetrasiklin üretimi ile faaliyete geçmiştir. Böylece ülkemizde ilk ilaç hammadde üretimi gerçekleştirilmiştir.Deva Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 48
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Farmasötik Teknoloji Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Farmasötik Teknoloji Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Farmasötik Teknoloji departmanında görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen Farmasötik Teknoloji alanında yüksek lisans ya da doktora yapmış İlaç sektöründe Ar-ge kapsamındaki Formülasyon Geliştirme çalışmaları için kariyer hedefi olan Laboratuvar ve üretim ekipmanlarının kullanımı konusunda bilgi ve deneyim sahibi Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış“Farmasötik Teknoloji Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Analitik Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Arge Analitik TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Analitik Geliştirme departmanında görevlendirilmek üzere;   Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi “Kimya” bölümünden mezun Tercihen ilaç sektöründe ilgili alanda en az 1 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Analitik Teknisyeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde bulunan Deva Holding'in Çerkezköy  Üretim Tesislerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun Minimum 2 sene İnsan Kaynakları alanında  deneyimli ,ağırlıklı olarak İşe Alım sürecinde çalışmış Tercihen ilaç sektörü tecrübesi bulunan İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, sonuç odaklı ve yaratıcı Analitik düşünebilen ve ekip çalışmasına yatkın İletişim becerileri gelişmiş Esnek çalışma saatlerine açık ve seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Tercihen Çerkezköy/Çorlu veya İstanbul (Avrupa yakasında) ikamet eden/edebilecek‘İnsan Kaynakları Uzmanı' aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Engelli ElemanDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe'de bulunan üretim tesisinde, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40  ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf MS Office uygulamalarına hakim Kartepe, Derince, Körfez ve İzmit(Merkez)'de ikamet eden Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın"Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Kocaeli, Sakarya Deva Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde üretim alanlarında görevlendirilmek üzere; Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezun Tercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli Tercihen İlaç sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Vardiyalı çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen Kocaeli ve Sakarya'da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kalite Operasyonları kadrosunda görevlendirilmek üzere , "Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı" aramaktayız. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli SAP, BMS, Laboratuvar ekipman ve uygulama yazılımlarında tecrübeli Üretim ekipmanları PLC, SCADA validasyonlarında tecrübeli Laboratuvar ekipmanları kalifikasyon (IQ, OQ, PQ)konusunda tecrübeli MS Office uygulamalarına hakim İyi düzeyde İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Elektrik TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  Üretim Tesisi’nde Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Elektrik/Elektronik mezunu Elektrik bakım konusunda en az 2 yıl tecrübeli PLC ve Autocad bilgisine sahip Elektronik kart tamiri, elektrik/eloktronik devre ve proje okuma bilgisi olan Vardiyalı çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış"Elektrik Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Inproses Kontrol Teknisyeni Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Inproses Kontrol TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Kartepe’de bulunan üretim tesisi Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere; En az Kimya Meslek lisesi; tercihen Kimya MYO mezunu Tercihen ilaç sektöründe benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen Kocaeli civarında ikamet eden Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış'Inproses Kontrol Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)Deva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Köseköy'de faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli,Bay ve Bayan Üretim İşçileri alınacaktır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Ürün MüdürüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Hastane Ürünleri Departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp, Eczacılık, Biyolojı veya Kimya bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim İletişim becerileri kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı Analitik düşünme becerisine sahip, sunum becerileri yüksek Yaratıcı, yenilikçi, pazarlama oryante Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği kuvvetli Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'Hastane Ürünleri Jr. Ürün Müdürü' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  Tesisislerinde  görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, İlaç sektöründe üretim alanında en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Yönetsel kabiliyetleri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, “Üretim Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde  görevlendirilmek üzere Makine Operatörü arayışı vardır;  Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, İlaç sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi’nde  Solid Üretimde; Yaş Granulasyon, Glatt Kurutma, Toz Dolum, Tablet Baskı, Blisterleme ve Kutulama Makinelerinde görevlendirilmek üzere; Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezun, Tercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu veya Saray'da ikamet eden “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip  Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 1 yıl deneyimli, Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen, Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış."Kalite Kontrol Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi Sağlığı,İş Güvenliği ve Çevre Teknisyeni Kocaeli Deva Holding A.Ş.
İşçi Sağlığı,İş Güvenliği ve Çevre TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Kartepe Üretim Tesisinde; İşçi Sağlığı, Güvenliği ve Çevre (HSE) departmanında görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Çevre Bilimleri, Çevre Koruma bölümlerinden mezun, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, Risk Analizi gibi konularda mevzuat, saha uygulaması tecrübesine sahip olan, Sahada ve üretim alanlarında aktif olarak denetim ve gözlem yapabilen, Microsoft Office programlarına hakim, İletişim ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneğine sahip, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık olan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, İzmit ve çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Holding'inde İdari İşler departmanında görevlendirilmek üzere;  Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Makine, Mekatronik bölümlerinden mezun Tercihen Minimum 1 yıl tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış“Mekanik Bakım Teknisyeni” arayışımız vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
İdari İşler UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren Çerkezköy II Üretim Tesisi İdari İşler Departmanında görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu İdari işler alanında en az iki yıllık tecrübe sahibi MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Takım çalışmasına yatkın Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış“İdari İşler Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Product ManagerDeva Holding A.Ş.
VETAŞ, a leading animal health drug company ranks within the first three company; under EastPharma is seeking for a Junior Product Manager;•1-3 years of product management experience prefably in animal health sector•University degree in Veterinary•Fluent in English, proficient in MS Office•No travel restriction•Very good communication skills, innovative , competetive and team player•Strong will to success•Result and customer oriented in the competetive business environment•No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Analitik Sistemler Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Arge Analitik Sistemler Destek Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Analitik Sistemler Destek departmanında görevlendirilmek üzere;  Ünıversitelerin Fizik, Kimya, Fizik / Kimya Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun Tercihen ilaç sektöründe ekipman / sistem validasyonu alanında en az 3 yıl deneyimli İyı derecede sözlü ve yazılı ingilizce bilgisine sahip  GMP uygulamalarına hakim Planlama ve organizasyon becerisine sahip Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Dinamik ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen Microsoft Office programlarına hakim SAP, Qmex, MS Project vb. proglamları kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy, Çorlu veya çevresinde ikamet eden"Analitik Sistemler Destek Uzman Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE API Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
AR-GE API UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde API departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun tercihen Organik Kimya veya Farmasötik Kimya alanında yüksek lisans ya da doktora derecesine sahip İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli Organik sentez ve NMR, MS, FT-IR gibi yapı tayininde kullanılan teknikler hakkında tecrübeli Literatür araştırma için veri tabanlarını (Science Direct vb.) kullanabilen Microsoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış"Ar-Ge API Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzman Yardımcısı Kocaeli, İstanbul(Asya) Deva Holding A.Ş.
Üretim Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Kartepe Üretim Tesisi’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyor; Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe asgari 1 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Steril likit üretim ve BFS teknolojisi uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen yeni ekipman devreye alma çalışmalarında görev almış, Yurtiçi ve yurtdışı GMP ve Steril Üretim gerekliliklerinde geniş bilgi sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,, B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Kocaeli civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Quality Assurance Specialist İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
R&D Quality Assurance SpecialistDeva Holding A.Ş.
Deva Holding is seeking for a R&D Quality Assurance Chief for DEVA R&D facilities in Çerkezköy;  Bachelor degree in Pharmacy, Chemical Engineering, Chemistry 2-3 year experienced in Pharmaceuitacal Industry Quality Assurance Departments Knowledge about current GMP/GLP activities and Quality Assurance Prefarable knowledge about SAP and QMex systems Good computer skills in MS Office applications Excellent command of written and spoken English Flexibilty in working hours A good team player with strong communication capabilities No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Quality Assurance Chief İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
R&D Quality Assurance ChiefDeva Holding A.Ş.
Deva Holding is seeking for a R&D Quality Assurance Chief for DEVA R&D facilities in Çerkezköy;  Bachelor degree in Pharmacy, Chemical Engineering, Chemistry 7-10 year experienced in Pharmaceuitacal Industry Quality Assurance Departments Knowledge about current GMP/GLP activities and Quality Assurance Prefarable knowledge about SAP and QMex systems Good computer skills in MS Office applications Excellent command of written and spoken English Flexibilty in working hours A good team player with strong communication capabilities No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
NEW GRADUATES İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
NEW GRADUATESDeva Holding A.Ş.
We are looking for New Graduates for R&D, Quality and Marketing Deva Holding a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma established in 1958. Deva Holding is among the leading human medicine and raw materials with 3 Production Factories and 2000 employees.Deva Holding is the most comprehensive local pharmaceutical manufacturing company in Çerkezköy and Kartepe with production facilities in Turkey. We believe that our team is the most valued resource for our success. We invite you to a challenging career in Deva Holding as Young Talent.We are looking for the candidates having the qualifications as follows; Graduates of Pharmacy, Chemical Engineering and Chemistry with a master degree from a reputable university in Turkey or abroad Being newly graduate or having maximum one year of work experience Excellent command of both written and spoken English Proficiency in MS Office Applications Being flexible and adaptive to a challenging environment Positive attitude, high energy, strong communication skills and willingness for self-development Eager to learn, self-motivated, success-oriented Military service should be completed or postponed at least 3 years 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Satınalma Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim Satınalma Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Üretim ve İdari Satınalma Departmanda görevlendirilmek üzere; 4 yılllık üniversitelerin İşletme, İktisat, Kimya Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu İlaç sektöründe üretim satınalma alanında en az 1 yıl deneyimli Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim İletişim becerileri kuvvetli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış'Üretim Satınalma Uzman Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Departman Asistanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Departman AsistanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde bulunan Deva Holding'in Halkalı'daki bulunan Genel Müdürlüğü'nde Ticaret Departmanında görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu mezunu Benzer pozisyonlarda deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Prezantabl, insan ilişkileri güçlü,  Planlama ve organize etme becerisi yüksek, detaylara önem veren Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı"Departman Asistanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
International Markets Account Executive İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
International Markets Account ExecutiveDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for an International Markets Account Executive• Graduates of Universities’ Business Administration, Economics, Engineering and similar departments• Preferably, minimum 2 years of experience in international sales management in pharmaceutical sector• Excellent command of English and German• Excellent interpersonal skills, positive attitude and sales oriented• Advanced planning and organization skills• No restriction for worldwide travel• Military service must be completed for male candidate
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pharmaceutical Technology Specialist İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Pharmaceutical Technology SpecialistDeva Holding A.Ş.
Deva Holding a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma established in 1958. Deva Holding is among the leading human medicine ve raw materials with 3 Production Factories and 2000 employees.Deva Holding is the most comprehensive local pharmaceutical manufacturing company in Çerkezköy and Kartepe with production facilities in Turkey. We are looking for Pharmaceutical Technology Specialist having the qualifications as follows; Graduates of Pharmacy, Chemical Engineering or Chemistry Minimum 4 years of experience in pharmaceutical sector especially in sterile production Excellent command of both written and spoken English Proficiency in MS Office Applications Positive attitude, Cooperative and Adaptable Completed military service for male candidates Preferably located in Çerkezköy, Çorlu or Saray
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Medical Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Medical ManagerDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Medical Manager;• University degree in Medicine or Pharmacy or Dentistry or Veterinary• Preferably 1 year of experience as Medical Manager in pharmaceutical industry• Excellent command of both written and spoken English• Computer literacy,good knowledge of MS Office tools• Excellent interpersonal, communication and presentation skills• Result oriented in a competitive business environment• No restrictions for travelling• No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Deva Holding A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde Üretim Planlama departmanında görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu Tercihen ilaç sektöründe Üretim Planlama alanında miniumum 2 yıl tecrübeli Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Analitik düşünme yeteneği olan İletişim ve koordinasyon becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlğini tamamlamış 'Üretim Planlama Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Üretim Planlama departmanında görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu Tercihen ilaç sektöründe Üretim Planlama alanında miniumum 2 yıl tecrübeli Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Analitik düşünme yeteneği olan İletişim ve koordinasyon becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlğini tamamlamış 'Üretim Planlama Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Uzmanı Kocaeli Deva Holding A.Ş.
Depo UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe’de bulunan üretim tesislerinde Lojistik bölümünde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik, Depo alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyehat engeli olmayan, Kocaeli/ Kartepe'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,“Depo Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Analitik Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
ARGE Analitik Geliştirme UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Analitik Geliştirme departmanında görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 4 yıl deneyimli Microsoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış"Analitik Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanatlı Satış Temsilcisi Aydın, İzmir, ... Deva Holding A.Ş.
Kanatlı Satış TemsilcisiDeva Holding A.Ş.
Eastpharma çatısı altında bulunan veteriner ve tarım ilaçları sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz Vetaş bünyesinde görevlendirilmek üzere, Veteriner hekim veya veteriner sağlık teknisyenliği/teknikerliği mezunu Asgari 2 yıl Satış tecrübesi bulunan Kanatlı sektöründe deneyim sahibi İzmir ve çevre illerinde yerleşik veya yerleşebilecek olmak Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, iletişim ve sosyal yönü kuvvetli, presantable MS Office uygulamalarına hakim B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen''Satış Temsilcisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi Edirne, Kırklareli... Deva Holding A.Ş.
Satış TemsilcisiDeva Holding A.Ş.
Eastpharma çatısı altında bulunan veteriner ve tarım ilaçları sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz Vetaş bünyesinde görevlendirilmek üzere, Veteriner hekim veya veteriner sağlık teknisyenliği/teknikerliği mezunu Asgari 2 yıl Satış tecrübesi bulunan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, iletişim ve sosyal yönü kuvvetli, presantable MS Office uygulamalarına hakim B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen''Satış Temsilcisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Tartım UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy'de faaliyet gösteren üretim tesisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Fen Fakültesinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe asgari 2 yıl tecrübesi bulunan, Yurtiçi ve yurtdışı GMP regülasyonlarında bilgi sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,, Tercihen Çerkezköy,Çorlu ve Saray civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,'Tartım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Inproses Kontrol Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Inproses Kontrol TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy'de bulunan üretim tesisinde; Kalite Operasyonları yönetimindeki Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere; Asgari Kimya Meslek lisesi; tercihen Kimya MYO mezunu Tercihen ilaç sektöründe benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen Çerkezköy civarında ikamet eden Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış'Inproses Kontrol Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Product ManagerDeva Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Product Manager  University degree in Bussiness Administration, Economics, Pharmacy, Biology or Chemistry Preferably 2 years of product management experience in pharmaceutical sector preferably in ophthalmology, cardiology and respiratory product portfolio Fluent in English, proficient in MS Office No travel restriction Very good communication skills, innovative , competetive and team player Strong will to success Result and customer oriented in the competetive business environment No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Adana, Afyon, ... Deva Holding A.Ş.
Ürün Tanıtım TemsilcisiDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 2000 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kartepe ve Çerkezköy Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Saha ekibinin bir parçası olarak bu kadro içinde uzmanlaşacak, İlaç Sektörü'nde kariyer hedefi olan aşağıdaki özelliklere sahip Ürün Tanıtım Temsilcileri’ni DEVAilesine bekliyoruz; Üniversitelerin lisans bölümlerinden veya Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama önlisans programından mezun İlaç sektöründe kariyer hedefi olan Tercihen sektör tecrübesi olmayan ve/veya max. 1 yıl iş tecrübesine sahip İletişim becerileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Değişime açık, eğitim ve gelişimi hedefleyen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)Deva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de  faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli,Üretim İşçileri alınacaktır. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Adana, Ankara, ... Deva Holding A.Ş.
Ürün Tanıtım TemsilcisiDeva Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde yer alan Deva Holding'de Satış ve Pazarlama kadromuzda belirtilen illerde Akut, Kronik ve Niş Gruplarında görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık bölümlerinden mezun İlaç sektöründe Ürün Tanıtım Temsilcisi olarak en az 2 yıl deneyimli Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İletişim becerileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Çözüm odaklı, etkin planlama yapabilen'Ürün Tanıtım Temsilcileri' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalifikasyon Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Deva Holding A.Ş.
Kalifikasyon UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe'de faaliyet gösteren üretim tesisinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümü mezunu Tercihen ilaç sektöründe üretim ekipmanları ve kritik sistemlerin kalifikasyonu konusunda en az 2 yıl tecrübesi bulunan İlaç sektörü aseptik üretim uygulamaları konusunda bilgi sahibi İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen tercihen Autocad  bilen Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Tercihen Kocaeli civarında ikamet eden Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış'Kalifikasyon Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Uzmanı Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Depo UzmanıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de bulunan üretim tesislerinde Lojistik bölümünde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik, Depo alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyehat engeli olmayan, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,“Depo Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım İşçisi Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Tartım İşçisiDeva Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen adayların başvurularını beklemektedir.Tekirdağ / Çerkezköy'de bulunan Çerkezköy I Üretim Tesisi Lojistik&Depo departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde; En az lise mezunu, Tercihen ilaç sektöründe tartım bölümünde çalışmış, Vardiyalı çalışabilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, Çerkezköy, Çorlu ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, "Tartım İşçisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Operatörü Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
Depo OperatörüDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde; Depo bölümünde görevlendirilmek üzere; Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun İlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeli İlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Tercihen forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen Tercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve iletişim becerileri kuvvetli Çerkezköy ve civarında ikamet eden Askerliğini tamamlamış “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşçi Sağlığı,İş Güvenliği ve Çevre Teknisyeni Tekirdağ Deva Holding A.Ş.
İşçi Sağlığı,İş Güvenliği ve Çevre TeknisyeniDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy Üretim Tesislerinde; İşçi Sağlığı, Güvenliği ve Çevre (HSE) departmanında görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Çevre Bilimleri, Çevre Koruma bölümlerinden mezun, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, Risk Analizi gibi konularda mevzuat, saha uygulaması tecrübesine sahip olan, Sahada ve üretim alanlarında aktif olarak denetim ve gözlem yapabilen, Microsoft Office programlarına hakim, İletişim ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneğine sahip, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık olan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Çorlu, Çerkezköy ve Saray çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Eleman İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Engelli ElemanDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı Genel Müdürlük binasında, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40  ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf MS Office uygulamalarına hakim Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın"Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mikrobiyoloji Uzman / Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Deva Holding A.Ş.
Mikrobiyoloji Uzman / Uzman YardımcısıDeva Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde; Kalite Operasyonları yönetimindeki Mikrobiyoloji bölümünde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun, tercihen Mikrobiyoloji alanında yüksek lisans yapmış Tercihen İlaç sektöründe Mikrobiyoloji bölümünde en az 1 yıl tecrübeli ve/veya Mikrobiyoloji Laboratuarı'nda en az 1 yıl tecrübeli Güncel GMP/GLP uygulamaları konusunda bilgi sahibi İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, iletişimi güçlü Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış'Mikrobiyoloji Uzman/Uzman Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı