DEVA Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriDeva Holding A.Ş.
 

1958 yılında faaliyetine başlayan DEVA Holding, Türkiye’nin köklü ilaç üreticilerinden biridir.

 

Ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ile pazarlaması olan DEVA Holding, veteriner ilacı, kolonya ve tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir.

 

DEVA Holding’in çoğunluk hisseleri, 2006 yılında uluslararası fon yönetim şirketi GEM Global Equities Management S.A.’nın yönetmekte olduğu fonlar tarafından alınmış, yönetimi üstlenmek üzere EastPharma Ltd. kurulmuştur.

 

DEVA Holding, küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefinde hızlı adımlarla yürümektedir. DEVA Holding, her sene piyasaya yeni ürünler sunmak suretiyle ürün çeşitliliğini zenginleştirerek fark yaratmaktadır. Hali hazırda, ürün portföyünde onkolojiden kardiyolojiye, solunum sisteminden sinir sistemine 13 farklı terapötik alanda yaklaşık 400 ürün bulunmaktadır.

 

Bölgesel büyüme operasyonları ve ihracat faaliyetleri artarak devam eden DEVA Holding, aralarında İsviçre’nin ve Almanya, Hollanda ve İngiltere gibi AB ülkelerinin yer aldığı 40’tan fazla ülkede 400’ün üzerinde ruhsata sahiptir.

 

Hastaların ihtiyaç duyabilecekleri ilaçlara ulaşmasını kolaylaştırmak amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmalarına ağırlık veren DEVA Holding’in tesisleri Avrupa GMP (Good Manufacturing Practice - İyi Üretim Uygulamaları) ve FDA (Food and Drug Administration-Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) uygunluk onayı almıştır.

 

Ödüllü DEVARGE Merkezi’nde, Ar-Ge faaliyetleri kapsamında eğitimli ve konusunda uzman personelden oluşan güçlü kadrosu ve tam teşekküllü, güncel teknoloji ile donatılmış laboratuvarları ve üretim sahaları ile katma değeri yüksek, yenilikçi, yeni form ve ürünler geliştirilmektedir.

 

DEVA Holding, kurduğu üretim tesisleri ile Türkiye’de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumuna ulaşmıştır. Üretimine Çerkezköy ve Kartepe’deki üretim tesislerinde devam eden DEVA Holding, yıllık 515 milyon kutu ilaç üretim kapasitesine sahiptir.

 

Sağlıklı bir gelecek için çalışmaya devam eden DEVA Holding, sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir.

 

 

Misyonumuz

Küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunmak için varız.

 

Vizyonumuz

Rekabet ettiğimiz alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olmak.

 

Değerlerimiz

• Zorluklara karşı dayanıklılık

• Sorumluluk üstlenmek

• Değişime ve gelişime açıklık

• Güvenilirlik

• İnsan odaklılık

• Takım çalışması

 

 

Tarihçe

1958 27 hissedar ve 500.000 TL. sermaye ile DEVA’nın (Doktor, Eczacı ve Alât)

kuruluşu gerçekleşti.

1960 Beyoğlu Tünel’de ilk DEVA üretim tesisi açıldı.

1961 DEVA Holding’in sermayesi 10 milyon TL’ye çıkarıldı ve hissedar sayısı

1.500 kişiye ulaştı.

1963 DEVA Bomonti İlaç Fabrikası açıldı.

1968 İzmit’te DEVA Ampul Fabrikası kuruldu.

1970 Tetrasiklin ve Oksitetrasiklin üretimiyle Türkiye’nin ilk ilaç hammaddesi

üretimi, DEVA Holding tarafından gerçekleştirildi.

1973 İlk büyük üretim tesisi, İtalyan Farmitalia’dan satın alındı.

1978 Carlo Erba İlaç Fabrikası satın alındı.

1981 DEVA Holding, gentamisin üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi

üretebilen 5 kuruluş arasına girdi.

1983 İzmit’te, DEVA Holding’e ait deterjan ve kolonya fabrikası kuruldu.

1986 DEVA Holding hisse senetleri İMKB’de işlem görmeye başladı.

1988 İlaç aktif madde üretim tesislerinde, linkomisin üretimine başlandı.

1991 Sentez fabrikası kuruldu ve sefuroksim aksetil üretimine geçildi.

1994 DEVA Holding, potasyum klavulanat üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 4 kuruluş arasına girdi.

2006 DEVA Holding’in çoğunluk hisseleri EastPharma’ya devredildi.

2007 Şirket merkezi Halkalı’daki yeni binasına taşındı. Çerkezköy ve İzmit

Köseköy’de fabrika yapımına başlandı.

2008 18 adet Roche ürünün ruhsat ve satış hakkı devralındı. Sektörde başarıyla

geçen 50 yıl, Türkiye genelinde doktor ve eczacılar ile birlikte kutlandı.

2009 AR-GE Merkezi “DEVARGE” kuruldu.

2010 Bristol-Myers Squibb’den 10 adet ürünün ruhsat ve satış hakları satın

alındı.

2011 Zentiva’nın Çerkezköy’deki API üretim tesisi satın alındı.

2012 Alman Sağlık Bakanlığı’ndan Avrupa GMP (Good Manufacturing Practice - İyi Üretim Uygulamaları) uygunluk onayı alındı.

2013 DEVA Holding, Altın Havan yarışmasında “Yılın Ar-Ge Çalışması” dalında

birincilik ödülüne layık görüldü.Tüm üretim alanları Çerkezköy ve

Kartepe’deki tesislerde toplandı.

2014 Çerkezköy’de 1700 m2 alanda kurulan inhaler ilaç üretim tesisinin açılışı

yapıldı.Kartepe’deki üretim tesislerinde oftalmoloji üretim hattı kuruldu.

Kuru göz tedavisinde kullanılan ilk eşdeğer ürün Türk tıbbının hizmetine

sunuldu.

2015 DEVA Holding, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ilaç

sektörünün en iyi Ar-Ge Merkezi’ne sahip şirketi seçildi.

DEVA, Eczacı Dergisi tarafından ilaç ve eczacılık sektörünün başarılı kurum ve kuruluşlarının seçildiği Altın Havan Ödülleri’nde yılın en iyi Ar-Ge

merkezi seçildi.

2016 Kartepe Üretim Tesisi FDA onayı aldı.

Devatis adlı şirketi ile Almanya’da faaliyetlerine başladı.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç SanayiDEVA Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 56
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalifikasyon Teknisyeni Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Kalifikasyon TeknisyeniDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipMeslek Lisesi veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden tercihen Makine, Elektronik veya Elektrik) mezunu,İlaç sektörü aseptik üretim hatlarında bulunan depirojenizasyon ve sterlizasyon ekipmanları konusunda bilgi sahibi,Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 'Kalifikasyon Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Validasyon Teknisyeni Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Validasyon TeknisyeniDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipMeslek Lisesi veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden (tercihen Kimya,Kimya Teknolojisi v.b.) mezunu,İlaç sektörü aseptik üretim hatlarında bulunan depirojenizasyon ve sterlizasyon ekipmanları konusunda bilgi sahibi,Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip,Vardiyalı ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 'Validasyon Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) DEVA Holding A.Ş.
Analitik Ekipman Kalifikasyon UzmanıDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 2000 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'nda yer alan DEVA Holding'in, Kartepe Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipÜniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunu İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi bulunan İyi Üretim Uygulamaları(GMP) ve CSV konularında bilgi sahibi. Laboratuvar analiz cihazları kullanımı ve ekipmanların IQ-OQ-PQ  konusunda tecrübeli (HPLC, GC, Spektrofotometre, Dissolusyon, CDS v.b)Cihaz onarımı süreçlerine hakim Sorumluluk alabilen ve analitik düşünme yeteneğine sahip Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uygun Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen Kocaeli ve İstanbul-Asya bölgesinde ikamet eden 'Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GMP Uyum Şefi İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
GMP Uyum ŞefiDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Kalite Operasyonları Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya, Biyoloji bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe Kalite Güvence Sistemleri ve GMP uygulamaları konusunda asgari 5 yıl tecrübesi bulunan,Türkiye ve uluslararası ilaç mevzuatları hakkında bilgi sahibi, GMP ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri konusunda eğitim almış İleri düzeyde İngilizce yabancı dil bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Microsoft Office ve Ms Project programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve mobil olarak çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 'GMP Uyum Şefi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist & Santral Operatörü İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Resepsiyonist & Santral OperatörüDEVA Holding A.Ş.
Halkalı'daki Genel Müdürlük binasında İdari İşler departmanında görevlendirilmek üzere;En az lise veya MYO mezunu Benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübesi olan İyi seviye (anlama-konuşma) İngilizce bilgisine sahip İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Misafir memnuniyetine önem veren Prezantabl, kişisel bakıma önem veren, diksiyonu düzgün İletişim becerisi yüksek, güleryüzlü Sorumluluk alabilen, gelişime açık Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf 'Resepsiyonist & Santral Operatörü' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Export Sales Specialist İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Export Sales SpecialistDEVA Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for an International Markets / Export Sales SpecialistGraduates of Universities’ Business Administration, Economics, Engineering and similar departmentsMin. 1 year of export sales or account management experience, preferably, in pharmaceutical, FMCG or cosmetics sectorExcellent command of written and spoken English is a must Knowledge of second language German or Spanish or Russian or French is a mustExcellent interpersonal skills, positive attitude and sales oriented Advanced planning and organization skills No restriction for worldwide travel Military service must be completed for male candidate
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Kurumsal İletişim UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Pazarlama & İletişim Departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanıyla ilgili min. 3 yıl tecrübeli  İyi derecede İngilizce bilen Etkin planlama ve organizasyon becerilerine sahip Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek Metin yazma ve sunum hazırlama becerisi yüksek Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen Araştırmacı, yeniliklere ve değişime açık, yaratıcı düşünme becerilerine sahipEkip çalışmasına yatkın 'Kurumsal İletişim Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kanatlı Sağlığı Müşteriler Müdürü Balıkesir, Bolu... DEVA Holding A.Ş.
Kanatlı Sağlığı Müşteriler MüdürüDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding'in hayvan sağlığı ilaçları sektöründe faaliyet gösteren VETAŞ departmanında görevlendirilmek üzere,Veteriner hekim veya veteriner sağlık teknisyenliği/teknikerliği mezunuAsgari 5 yıl satış tecrübesi bulunan Kanatlı sektöründe deneyim sahibi İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, iletişim ve sosyal yönü kuvvetli, presantableMS Office uygulamalarına hakim Tercihen İzmir, Bursa, Balıkesir veya Bolu illerinde yerleşik veya yerleşebilecekB sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ''Kanatlı Sağlığı Müşteriler Müdürü'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkçı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
BulaşıkçıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı’da ki Genel Müdürlük binasında görevlendirilmek üzere; İlköğretim mezunu Bulaşıkçı olarak minumum 1 yıl deneyimli Ekip çalışmasına uyumlu Hijyen kurallarına ve kişisel temizliğine önem veren Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Bulaşıkçı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Eğitim Uzman Yardımcısı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Kalite Eğitim Uzman YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi'nde GMP - Uyum Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen İlaç üretimi gerçekleştiren fabrikaların Kalite Güvence departmanında asgari 1 yıl tecrübesi bulunanİleri düzeyde İngilize yabancı dil bilgisine sahip Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen 'Kalite Eğitim Uzman Yardıcısı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GMP Uyum Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
GMP Uyum UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Kalite Operasyonları Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen İlaç üretimi gerçekleştiren fabrikaların Kalite Güvence departmanında asgari 2 yıl tecrübesi bulunanİleri düzeyde İngilize yabancı dil bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek SAP, QMEX, Microsoft Office programına hakim Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahipSeyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen 'GMP Uyum Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Farmasötik Geliştirme Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Farmasötik Geliştirme TeknisyeniDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Farmasötik Geliştirme departmanında görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi “Kimya, Biyokimya, Gıda Teknolojisi” bölümünden mezunTercihen ilaç sektöründe ilgili alanda en az 1 yıl deneyimliTakım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksekYoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Farmasötik Geliştirme Teknisyeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Antalya, Edirne... DEVA Holding A.Ş.
Ürün Tanıtım TemsilcisiDEVA Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde yer alan Deva Holding'de Satış ve Pazarlama kadrosunda görevlendirilmek üzere,Lise mezunu tercihen önlisans ve/veya lisans mezunu İlaç sektöründe Ürün Tanıtım Temsilcisi olarak en az 2 yıl deneyimliSeyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İletişim becerileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Çözüm odaklı, etkin planlama yapabilen 'Ürün Tanıtım Temsilcisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Proje Yönetimi Uzman YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde bulunan DEVA Holding'in Çerkezköy'de bulunan Arge Proje Yönetim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen ilaç sektöründe 2 - 3 yıl tecrübeli (Arge, Üretim, Kalite, Satınalma vb. alanlarda) Yazılı ve sözlü İngilizce bilen MS Office, MS Project uygulamalarına hak Etkin iletişim becerisine sahip ve insan ilişkilerinde başarılı İş takibi yüksek ve titiz çalışma prensiplerine sahip Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan 'Proje Yönetimi Uzman Yardımcısı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Kocaeli DEVA Holding A.Ş.
Elektrik TeknisyeniDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Elektrik/Elektronik mezunuElektrik bakım konusunda en az 2 yıl tecrübeli PLC ve Autocad bilgisine sahip Elektronik kart tamiri, elektrik/eloktronik devre ve proje okuma bilgisi olanVardiyalı çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Elektrik Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım İşçisi Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Tartım İşçisiDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen adayların başvurularını beklemektedir.Tekirdağ / Çerkezköy'de bulunan Çerkezköy I Üretim Tesisi Lojistik&Depo departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde;En az lise mezunu, Tercihen ilaç sektöründe tartım bölümünde çalışmış, Vardiyalı çalışabilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, Çerkezköy, Çorlu ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  "Tartım Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunu, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, GMP uygulamalarına ve kalite sistemerine hakim, Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen tercihen SAP bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 'Kalite Güvence Uzmanı' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Development Specialist İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Business Development SpecialistDEVA Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for Business Development Specialist to work under Business Development department at Headquarters in Halkalı University degree in Science; Pharmacy, Chemistry, Chemical Engineering; Biology or other related fieldsFluency in both written and spoken english, second language desirable Work experience in a pharmaceutical environment Ideally experience in product evaluation, portfolio management, product development, product management, regulatory, business development or similar areaGood communication and interpersonal skills Good level of excel, powerpoınt and usage of databases Proactive, initiative taking, creative Excellent organization skills & time management Cross-cultural sensitivity No military obligation for male applicants
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Şefi İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Kalite Güvence ŞefiDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy Üretim Tesisi'nde Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun İlaç sektöründe en az 5 yıl deneyimli SAP QM modülünü kullanmış İyi seviyede İngilizce bilgisi olan Analitik düşünce yapısına sahip ve takım çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Kalite Güvence Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDEVA Holding A.Ş.
Eastpharma çatısı altında bulunan veteriner ve tarım ilaçları sektöründe faaliyet gösteren Vetaş yönetimi bünyesinde, Halkalı merkez binamızda görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  Veterinerlik, Kimya,Kimya Mühendisliği Bölümleri'nden mezunİlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 2 yıl deneyimli Tercihen hayvan sağlığı ilaç ruhsat dosyası hazırlama tecrübesi bulunan İlgili yönetmelik ve klavuzlara hakim İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem verenMS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış “Ruhsatlandırma Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı / İş Güvenliği ve Çevre Şefi Kocaeli, İstanbul(Asya) DEVA Holding A.Ş.
İş Sağlığı / İş Güvenliği ve Çevre ŞefiDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding’in Kartepe Üretim Tesisinde; İşçi Sağlığı, Güvenliği ve Çevre (HSE) departmanında görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Çevre Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Kimya, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Biyomühendislik, Biyomedikal Mühendisliği vb.),ÇSGB tarafından geçerli, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı konusunda “A” veya “B” tipi sertifikası olan,Tercihen Çevre Görevlisi Belgesine sahip olan, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, Risk Analizi gibi konularda mevzuat, saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip olan,Patlamadan Korunma Dökümanı hazırlama eğitimi almış ve uygulama deneyimine sahip olan,Tercihen daha öncesinde ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği iç denetçi sertifikasına sahip olan,Acil durumlar, kaza ve meslek hastalığı gibi durumların proaktif olarak önlenmesi için risklerle mücadele edebilecek deneyime sahip olan,Çevre ve iş sağlığı ve güvenliği ulusal ve uluslararası mevzuatlara vakıf olan,Sahada ve üretim alanlarında aktif olarak denetim ve gözlem yapabilen, İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre kapsamında eğitim ihtiyaç analizini yapıp gerekli eğitimleri verebilecek olan,Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, İletişim ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneğine sahip, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık olan,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, İzmit ve çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Bilgisayarlı Sistemler Validasyon UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlüğü'nde E-Uyum departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun İlaç sektöründe Bilgisayarlı Sistemler Validasyonu konusunda(CSV) bilgi sahibi, eğitim almış veya proje tecrübesi olanE-Uyum ile ilgili yasal otoritelerin gerekliliklerini takip eden, bunlar ile ilgili bilgi sahibi ve eğitim almışVeri Bütünlüğü ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri ile ilgili konusunda bilgi sahibiBölüm ile ilgili dokümantasyon(SOP uygulamaları, SW IQ-OQ-PQ, Risk Analizi çalışmaları vd.) hazırlama konusunda bilgi ve beceri sahibiTakım çalışmasına dikkat eden, paylaşım odaklı çalışmaya önem veren ve analitik düşünme yeteneğine sahipİyi düzeyde İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  “Bilgisayarlı Sistemler Validayon Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Arge Analitik Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Arge Analitik TeknisyeniDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Analitik Geliştirme departmanında görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi “Kimya, Biyokimya, Gıda Teknolojisi” bölümünden mezunTercihen ilaç sektöründe ilgili alanda en az 1 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Analitik Teknisyeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Analitik Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
ARGE Analitik Geliştirme UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Analitik Geliştirme departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 4 yıl deneyimli Microsoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Analitik Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Medikal Ruhsatlandırma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Üniversitelerin Eczacılık ve Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda 1 - 3 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Uzmanı arayışımış bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Product ManagerDEVA Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Product Manager University degree in Bussiness Administration, Economics, Pharmacy, Biology or ChemistryPreferably 2 years of product management experience in pharmaceutical sectorpreferably in ophthalmology,cardiology and respiratory product portfolioFluent in English, proficient in MS Office No travel restriction Very good communication skills, innovative , competetive and team player Strong will to success Result and customer oriented in the competetive business environment No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Kalite Kontrol TeknisyeniDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Kalite Kontrol departmanında görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 1 yıldeneyimli,Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Kalite Kontrol Teknisyeni" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Medical Manager İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Medical ManagerDEVA Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Medical Manager;University degree in Medicine or Dentistry Must have been completed obligatory service as Doctor for new Medicine graduatersPreferably 1 year experience in Medical Department Excellent command of both written and spoken English Computer literacy,good knowledge of MS Office tools Excellent interpersonal, communication and presentation skills Result oriented in a competitive business environment Valid driver’s licence No restrictions for travel domestically and internationally No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Uzman İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Medikal UzmanDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük Binasında Medikal Grup Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık veya Veteriner Fakültelerinden mezunİlaç şirketlerinde benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Ms Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) 'Medikal Uzman' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı Kocaeli DEVA Holding A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Kartepe Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 2 yıldeneyimli,Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Tercihen Kocaeli ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Kalite Kontrol Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Kocaeli, Sakarya DEVA Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde üretim alanlarında görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezunTercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli Tercihen İlaç sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Vardiyalı çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen Kocaeli ve Sakarya'da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Farmasötik Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Farmasötik Geliştirme UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Farmasötik Geliştirme departmannda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezunTercihen Farmasötik Geliştirme vb. alanlarda yüksek lisans veya doktora yapmışİlgili alanda en az 3 yıl deneyimli Microsoft Office programlarına hakim İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkınTercihen Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Farmasötik Geliştirme Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Farmasötik Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Farmasötik Geliştirme UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Farmasötik Geliştirme departmannda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezunTercihen Farmasötik Geliştirme vb. alanlarda yüksek lisans veya doktora yapmışİnhaler alanında en az 3 yıl deneyimliMicrosoft Office programlarına hakim İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkınTercihen Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Farmasötik Geliştirme Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)DEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de  faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Üretim İşçileri alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Validasyon Uzmanı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Validasyon UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Validasyon&Kalifikasyon departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Eczacılık bölümlerinden mezun Proses ve temizlik validasyonları; dokümantasyon ve kayıtlar sistemi konularında tecrübe sahibiMicrosoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, iş ve zaman planlaması yetkinliğine sahipÇerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Validasyon Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalifikasyon Uzman Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Kalifikasyon UzmanDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümü mezunuİlaç sektöründe üretim ekipmanları ve kritik sistemlerin kalifikasyonunda en az 2 yıl tecrübeliİlaç sektörü aseptik üretim uygulamaları konusunda bilgi sahibi İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, tercihen Autocad  bilenYoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve analitik çalışma sistemine sahipVardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Kalifikasyon Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Biotechnology Specialist / Protein Purification İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Biotechnology Specialist / Protein PurificationDEVA Holding A.Ş.
A member of the EastPharma Group, DEVA Holding has been at the forefront of pharmaceutical industry in Turkey for more than 59 years, using a wide range of pharmaceutical technologies to develop quality medicines for serious and life-threatening diseases. DEVA Holding employs more than 2000 people at operation sites in Istanbul, Kartepe and Çerkezköy. Our commitment to R&D is reflected by our large R&D center in Çerkezköy, near Istanbul where more than 160 scientists develop Pharmaceuticals and Biopharmaceuticals according to national as well as EMA and FDA standards. Please take this opportunity to learn about DEVA where we believe that our employees are our most important asset & in addition to numerous development opportunities and attractive remuneration, you can expect a great place to work. Candidates are required to send a complete application, including an application letter describing their motivations and appropriateness for this position. Masters level degree and professional training with an appropriate level of experience in Chemistry, Biochemistry, Biotechnology, Biology or similar scientific qualificationAt least two years of experience in the biotech or pharmaceutical industry is desirable.Advanced degree (PhD) in related fields will be considered equivalent to work experience.Proficient in the operation of chromatography systems and column packing Proficient in cell clarification, centrifugation and filtration techniques Demonstrated experience in protein characterization by SDS-PAGE, Western Blot, protein concentration determination etc.An understanding in protein characterization by biophysical techniques is desirableGood knowledge of the recombinant gene-to-protein process Experience in conducting experiments autonomously and to interpret results independentlyStrong interest in learning new methods, problem-solving attitude, and an innovative mindHighly organized and capable of running a number of projects in parallel Meticulous record keeping and organizational skills are critical Self-motivated, pro-active, responsible, result-oriented and an excellent team playerExcellent communication and negotiation skills in English are desired No military obligation for male candidates To add additional capacity and expertise to our biopharmaceutical drug development team in Çerkezköy, near Istanbul, we are immediately looking for a Biotechnology Specialist with solid knowledge in protein purification.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biotechnology Specialist / Physicochemical İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Biotechnology Specialist / PhysicochemicalDEVA Holding A.Ş.
A member of the EastPharma Group, DEVA Holding has been at the forefront of pharmaceutical industry in Turkey for more than 59 years, using a wide range of pharmaceutical technologies to develop quality medicines for serious and life-threatening diseases. DEVA Holding employs more than 2000 people at operation sites in Istanbul, Kartepe and Çerkezköy. Our commitment to R&D is reflected by our large R&D center in Çerkezköy, near Istanbul where more than 160 scientists develop Pharmaceuticals and Biopharmaceuticals according to national as well as EMA and FDA standards. Please take this opportunity to learn about DEVA where we believe that our employees are our most important asset & in addition to numerous development opportunities and attractive remuneration, you can expect a great place to work. Candidates are required to send a complete application, including an application letter describing their motivations and appropriateness for this position. Masters level degree and professional training with an appropriate level of experience in Analytical Chemistry, Biochemistry, Pharmacy or similar scientific qualificationAt least two years of experience in the biotech or pharmaceutical industry is desirableAdvanced degree (PhD) in related fields will be considered equivalent to work experienceProficient in the operation of HPLC and UPLC systems Proficient in different chromatography techniques for the analysis of proteinsDemonstrated experience in analytical chemistry Understanding of protein engineering and protein biophysical properties that relate to molecule stability and posttranslational modificationsFormulation, GLP/GMP expertise is desirable Experience in method transfer and method validation is of advantage Proficient in experimental design, technical problem solving and continuous improvementExperience in conducting experiments autonomously and to interpret results independentlyStrong interest in learning new methods, problem-solving attitude, and an innovative mindHighly organized and capable of running a number of projects in parallel Meticulous record keeping and organizational skills are critical Self-motivated, pro-active, responsible, strong analytical thinking, result-oriented and an excellent team playerExcellent communication and negotiation skills in English are desired No military obligation for male candidates To add additional capacity and expertise to our drug development team in Çerkezköy, near Istanbul, we are immediately looking for aBiotechnology Specialist with solid knowledge in analytical method development, ideally combined with expertise in pharmaceutical development in the field of biopharmaceuticals.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biotechnology Specialist / Immunochemical İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Biotechnology Specialist / ImmunochemicalDEVA Holding A.Ş.
A member of the EastPharma Group, DEVA Holding has been at the forefront of pharmaceutical industry in Turkey for more than 59 years, using a wide range of pharmaceutical technologies to develop quality medicines for serious and life-threatening diseases. DEVA Holding employs more than 2000 people at operation sites in Istanbul, Kartepe and Çerkezköy. Our commitment to R&D is reflected by our large R&D center in Çerkezköy, near Istanbul where more than 160 scientists develop Pharmaceuticals and Biopharmaceuticals according to national as well as EMA and FDA standards. Please take this opportunity to learn about DEVA where we believe that our employees are our most important asset & in addition to numerous development opportunities and attractive remuneration, you can expect a great place to work.  Candidates are required to send a complete application, including an application letter describing their motivations and appropriateness for this position.Masters level degree and professional training with a strong background in Biochemistry, Biology or similar scientific qualificationAt least 2 years of experience in the biotech industry is desirable Advanced degree (PhD) in related fields will be considered equivalent to work experienceProficient in immunochemical analytical method development, including ELISA and blotting techniquesExperience with therapeutic proteins, including monoclonal antibodies is requiredExperience with Surface Plasmon Resonance is preferred Proficient in method development of a variety of cell-based bioassays and binding assays of advantageGLP/GMP expertise is of advantage Experience in method transfer and method validation is of advantage Proficient in experimental design, technical problem solving and continuous improvementExperience in conducting experiments autonomously and to interpret results independentlyStrong interest in learning new methods, problem-solving attitude, and an innovative mindHighly organized and capable of running a number of projects in parallel Meticulous record keeping and organizational skills are critical Self-motivated, pro-active, responsible, strong analytical thinking, result-oriented and an excellent team playerExcellent communication and negotiation skills in English are desired No military obligation for male candidates To add additional capacity and expertise to our drug development team in Çerkezköy, near Istanbul, we are immediately looking for a Biotechnology Specialist with solid knowledge in immunochemical method development, ideally combined with expertise in cell-based bioassays.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biotechnology Specialist / Cell Cultivation İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Biotechnology Specialist / Cell CultivationDEVA Holding A.Ş.
A member of the EastPharma Group, DEVA Holding has been at the forefront of pharmaceutical industry in Turkey for more than 59 years, using a wide range of pharmaceutical technologies to develop quality medicines for serious and life-threatening diseases. DEVA Holding employs more than 2000 people at operation sites in Istanbul, Kartepe and Çerkezköy. Our commitment to R&D is reflected by our large R&D center in Çerkezköy, near Istanbul where more than 160 scientists develop Pharmaceuticals and Biopharmaceuticals according to national as well as EMA and FDA standards. Please take this opportunity to learn about DEVA where we believe that our employees are our most important asset & in addition to numerous development opportunities and attractive remuneration, you can expect a great place to work. Candidates are required to send a complete application, including an application letter describing their motivations and appropriateness for this position.Masters level degree and professional training with an appropriate level of experience in Molecular Biology, Biology, Biotechnology or similar scientific qualificationAt least two years of experience in the biotech or pharmaceutical industry is desirableAdvanced degree (PhD) in related fields will be considered equivalent to work experienceProficient in the design of expression plasmids Proficient in cell transfection and cell cultivation techniques Demonstrated experience in preparation and characterization of nucleic acids, plasmids constructs by PCR, Blotting techniques etc.An understanding of current molecular biology techniques and specific analysis software is desirableGood knowledge in recombinant DNA technology Experience in conducting experiments autonomously and to interpret results independentlyStrong interest in learning new methods, problem-solving attitude, and an innovative mindHighly organized and capable of running a number of projects in parallel Meticulous record keeping and organizational skills are critical Self-motivated, pro-active, responsible, result-oriented and an excellent team PlayerExcellent communication and negotiation skills in English are desired No military obligation for male candidates To add additional capacity and expertise to our biopharmaceutical drug development team in Çerkezköy, near Istanbul, we are immediately looking for a Biotechnology Specialist with solid knowledge in Molecular Biology and Cell Cultivation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Engelli ElemanDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı Genel Müdürlük binasında, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40  ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf MS Office uygulamalarına hakim Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Fiyatlandırma ve Geri Ödeme UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Ruhsatlandırma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, İstatistik,Kimya ,Kimya Mühendisliği bölümlerinden veya tercihen ilgili yüksek lisans programlarından mezun,İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 1 - 2 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, Araştırma, analiz,raporlama,yorumlama konularında yetkin, MS Office uygulamalarına hakim (İleri düzeyde Excel bilgisine sahip), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Fiyatlandırma ve Geri Ödeme Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Elemanı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
İdari İşler ElemanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de yeni açılacak olan Çerkezköy IV Lojistik Tesisi İdari İşler Departmanında görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu İdari işler alanında en az bir yıllık tecrübe sahibi MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “İdari İşler Elemanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Üretim UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  Tesisislerinde  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, İlaç sektöründe üretim alanında en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Yönetsel kabiliyetleri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  “Üretim Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bakım Uzmanı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
İşletme Bakım UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding A.Ş.'nin Çerkezköy'de bulunan Çerkezköy Üretim Tesisi Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektrik – Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Bakım konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Microsoft Office ve Autocad programlarına hakim, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Çerkezköy, Çorlu vb. ikamet eden,  “İşletme Bakım Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  Üretim Tesisi'nde Kalite Kontrol departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 1 yıldeneyimli,Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Kalite Kontrol Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme ve İhracat Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
İş Geliştirme ve İhracat UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında veteriner ve tarım ilaçları sektöründe faaliyet gösteren departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık, İşletme, Kimya mezunu tercihen MBA veya lisansüstü finans uzmanlığına sahipİş Geliştirme, Satınalma veya arge (proje yönetimi) departmanlarında görev almışBeşeri veya veteriner ilaç şirketlerinde satış, pazarlama ve ihracat alanında çalışmışAsgari 3 yıl ilgili alanda tecrübesi bulunan Seyahat engeli olmayan İleri seviyede İngilizce ve/veya Fransızca bilgisi bulunan İkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, iletişim ve sosyal yönü kuvvetli, presantableİleri derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ''İş Geliştirme ve İhracat Uzmanı'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
İhracat Operasyon UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlüğü'nde İhracat departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya MYO Dış Ticaret/Lojistik Bölümü'nden mezunİhracat operasyonları alanında en az 2 yıllık deneyime sahip Akreditif okuma / yorumlama ve uygun evrak hazırlama yetisine sahip İleri düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisine sahip MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Tercihen FMCG, kozmetik, ilaç vb sektörlerde deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "İhracat Operasyonları Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Uzmanı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
İdari İşler UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren Çerkezköy II Üretim Tesisi İdari İşler Departmanında görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu İdari işler alanında en az iki yıllık tecrübe sahibiMS Office programlarını iyi derecede kullanabilenTakım çalışmasına yatkın Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipİletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “İdari İşler Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İzmir, Kocaeli... DEVA Holding A.Ş.
Satış TemsilcisiDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding'in hayvan sağlığı ilaçları sektöründe faaliyet gösteren VETAŞ departmanında görevlendirilmek üzere;Veteriner hekim veya veteriner sağlık teknisyenliği/teknikerliği mezunuAsgari 2 yıl Satış tecrübesi bulunan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışİkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, iletişim ve sosyal yönü kuvvetli, presantableMS Office uygulamalarına hakim B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen''Satış Temsilcisi'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Tartım UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy'de faaliyet gösteren üretim tesisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Fen Fakültesinin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen ilaç sektöründe asgari 2 yıl tecrübesi bulunan, Yurtiçi ve yurtdışı GMP regülasyonlarında bilgi sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,,Tercihen Çerkezköy,Çorlu ve Saray civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Tartım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Makine OperatörüDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde  görevlendirilmek üzere Makine Operatörü arayışı vardır; Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, İlaç sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi’nde  Solid Üretimde; Yaş Granulasyon, Glatt Kurutma, Toz Dolum, Tablet Baskı, Blisterleme ve Kutulama Makinelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezun,Tercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu veya Saray'da ikamet eden  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operatörü Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Depo OperatörüDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde;Depo bölümünde görevlendirilmek üzere;Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun İlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeli İlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Tercihen forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen Tercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve iletişim becerileri kuvvetli Çerkezköy ve civarında ikamet eden Askerliğini tamamlamış  “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Uzmanı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Depo UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de bulunanüretim tesislerinde Lojistik bölümünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik, Depo alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyehat engeli olmayan, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Depo Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Özel Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Çağrı Merkezi Özel Müşteri TemsilcisiDEVA Holding A.Ş.
Halkalı'da bulunan Genel Müdürlüğümüz Ticaret departmanında çalışmak üzere;En az MYO, tercihen üniversite mezunu İlaç sektöründe Tıbbı Tanıtım Temsilciliği, ezca depolarında satış deneyimine sahip veya çağrı merkezinde müşteri temsilciği yapmışBenzer pozisyonda asgari 2 yıl tecrübeli Telefonda tanıtım ve satış konusunda kendine güvenen MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu ve ses tonu düzgün, telefonda akıcı konuşabilen İkna kabiliyeti yüksek, hedefler doğrultusunda çalışabilecek Motivasyonu yüksek, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İletişim becerisi yüksek, sabırlı ve problem çözme yeteneğine sahip Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Çağrı Merkezi Özel Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı