DEVA Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriDeva Holding A.Ş.
 

1958 yılında faaliyetine başlayan DEVA Holding, Türkiye’nin köklü ilaç üreticilerinden biridir.

 

Ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ile pazarlaması olan DEVA Holding, veteriner ilacı, kolonya ve tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir.

 

DEVA Holding’in çoğunluk hisseleri, 2006 yılında uluslararası fon yönetim şirketi GEM Global Equities Management S.A.’nın yönetmekte olduğu fonlar tarafından alınmış, yönetimi üstlenmek üzere EastPharma Ltd. kurulmuştur.

 

DEVA Holding, küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefinde hızlı adımlarla yürümektedir. DEVA Holding, her sene piyasaya yeni ürünler sunmak suretiyle ürün çeşitliliğini zenginleştirerek fark yaratmaktadır. Hali hazırda, ürün portföyünde onkolojiden kardiyolojiye, solunum sisteminden sinir sistemine 13 farklı terapötik alanda yaklaşık 400 ürün bulunmaktadır.

 

Bölgesel büyüme operasyonları ve ihracat faaliyetleri artarak devam eden DEVA Holding, aralarında İsviçre’nin ve Almanya, Hollanda ve İngiltere gibi AB ülkelerinin yer aldığı 40’tan fazla ülkede 400’ün üzerinde ruhsata sahiptir.

 

Hastaların ihtiyaç duyabilecekleri ilaçlara ulaşmasını kolaylaştırmak amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmalarına ağırlık veren DEVA Holding’in tesisleri Avrupa GMP (Good Manufacturing Practice - İyi Üretim Uygulamaları) ve FDA (Food and Drug Administration-Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) uygunluk onayı almıştır.

 

Ödüllü DEVARGE Merkezi’nde, Ar-Ge faaliyetleri kapsamında eğitimli ve konusunda uzman personelden oluşan güçlü kadrosu ve tam teşekküllü, güncel teknoloji ile donatılmış laboratuvarları ve üretim sahaları ile katma değeri yüksek, yenilikçi, yeni form ve ürünler geliştirilmektedir.

 

DEVA Holding, kurduğu üretim tesisleri ile Türkiye’de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumuna ulaşmıştır. Üretimine Çerkezköy ve Kartepe’deki üretim tesislerinde devam eden DEVA Holding, yıllık 515 milyon kutu ilaç üretim kapasitesine sahiptir.

 

Sağlıklı bir gelecek için çalışmaya devam eden DEVA Holding, sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir.

 

 

Misyonumuz

Küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunmak için varız.

 

Vizyonumuz

Rekabet ettiğimiz alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olmak.

 

Değerlerimiz

• Zorluklara karşı dayanıklılık

• Sorumluluk üstlenmek

• Değişime ve gelişime açıklık

• Güvenilirlik

• İnsan odaklılık

• Takım çalışması

 

 

Tarihçe

1958 27 hissedar ve 500.000 TL. sermaye ile DEVA’nın (Doktor, Eczacı ve Alât)

kuruluşu gerçekleşti.

1960 Beyoğlu Tünel’de ilk DEVA üretim tesisi açıldı.

1961 DEVA Holding’in sermayesi 10 milyon TL’ye çıkarıldı ve hissedar sayısı

1.500 kişiye ulaştı.

1963 DEVA Bomonti İlaç Fabrikası açıldı.

1968 İzmit’te DEVA Ampul Fabrikası kuruldu.

1970 Tetrasiklin ve Oksitetrasiklin üretimiyle Türkiye’nin ilk ilaç hammaddesi

üretimi, DEVA Holding tarafından gerçekleştirildi.

1973 İlk büyük üretim tesisi, İtalyan Farmitalia’dan satın alındı.

1978 Carlo Erba İlaç Fabrikası satın alındı.

1981 DEVA Holding, gentamisin üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi

üretebilen 5 kuruluş arasına girdi.

1983 İzmit’te, DEVA Holding’e ait deterjan ve kolonya fabrikası kuruldu.

1986 DEVA Holding hisse senetleri İMKB’de işlem görmeye başladı.

1988 İlaç aktif madde üretim tesislerinde, linkomisin üretimine başlandı.

1991 Sentez fabrikası kuruldu ve sefuroksim aksetil üretimine geçildi.

1994 DEVA Holding, potasyum klavulanat üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 4 kuruluş arasına girdi.

2006 DEVA Holding’in çoğunluk hisseleri EastPharma’ya devredildi.

2007 Şirket merkezi Halkalı’daki yeni binasına taşındı. Çerkezköy ve İzmit

Köseköy’de fabrika yapımına başlandı.

2008 18 adet Roche ürünün ruhsat ve satış hakkı devralındı. Sektörde başarıyla

geçen 50 yıl, Türkiye genelinde doktor ve eczacılar ile birlikte kutlandı.

2009 AR-GE Merkezi “DEVARGE” kuruldu.

2010 Bristol-Myers Squibb’den 10 adet ürünün ruhsat ve satış hakları satın

alındı.

2011 Zentiva’nın Çerkezköy’deki API üretim tesisi satın alındı.

2012 Alman Sağlık Bakanlığı’ndan Avrupa GMP (Good Manufacturing Practice - İyi Üretim Uygulamaları) uygunluk onayı alındı.

2013 DEVA Holding, Altın Havan yarışmasında “Yılın Ar-Ge Çalışması” dalında

birincilik ödülüne layık görüldü.Tüm üretim alanları Çerkezköy ve

Kartepe’deki tesislerde toplandı.

2014 Çerkezköy’de 1700 m2 alanda kurulan inhaler ilaç üretim tesisinin açılışı

yapıldı.Kartepe’deki üretim tesislerinde oftalmoloji üretim hattı kuruldu.

Kuru göz tedavisinde kullanılan ilk eşdeğer ürün Türk tıbbının hizmetine

sunuldu.

2015 DEVA Holding, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ilaç

sektörünün en iyi Ar-Ge Merkezi’ne sahip şirketi seçildi.

DEVA, Eczacı Dergisi tarafından ilaç ve eczacılık sektörünün başarılı kurum ve kuruluşlarının seçildiği Altın Havan Ödülleri’nde yılın en iyi Ar-Ge

merkezi seçildi.

2016 Kartepe Üretim Tesisi FDA onayı aldı.

Devatis adlı şirketi ile Almanya’da faaliyetlerine başladı.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç SanayiDEVA Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 43
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 1 yıldeneyimli,Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Kalite Kontrol Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyonları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
İhracat Operasyonları Uzman YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlüğü'nde İhracat departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya MYO Dış Ticaret/Lojistik Bölümü'nden mezunİhracat operasyonları alanında en az 1-2 yıllık deneyime sahip Akreditif okuma / yorumlama ve uygun evrak hazırlama yetisine sahip Orta düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisine sahip MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Tercihen FMCG, kozmetik, ilaç vb sektörlerde deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "İhracat Operasyonları Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme ve İhracat Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
İş Geliştirme ve İhracat UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında veteriner ve tarım ilaçları sektöründe faaliyet gösteren departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık, İşletme, Kimya mezunu tercihen MBA veya lisansüstü finans uzmanlığına sahipİş Geliştirme, Satınalma veya arge (proje yönetimi) departmanlarında görev almışBeşeri veya veteriner ilaç şirketlerinde satış, pazarlama ve ihracat alanında çalışmışAsgari 3 yıl ilgili alanda tecrübesi bulunan Seyahat engeli olmayan İleri seviyede İngilizce ve/veya Fransızca bilgisi bulunanİkna kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı, iletişim ve sosyal yönü kuvvetli, presantableİleri derecede MS Office uygulamalarını kullanabilenErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ''İş Geliştirme ve İhracat Uzmanı'' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Farmasötik Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Farmasötik Geliştirme UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Farmasötik Geliştirme departmannda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezunTercihen Farmasötik Geliştirme vb. alanlarda yüksek lisans veya doktora yapmışİnhaler alanında en az 3 yıl deneyimliMicrosoft Office programlarına hakim İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkınTercihen Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Farmasötik Geliştirme Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman (Çerkezköy) Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Engelli Eleman (Çerkezköy)DEVA Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde faaliyet gösteren Deva Holding'in Çerkezköy'de bulunan üretim tesisinde, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında Üretim ve çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip engelli personel alınacaktır;Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunuEngellilik derecesi % 40  ve üzerinde olanTürkiye İş Kurumu'na kayıtlıMS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilenÇerkezköy, Saray veyaÇorlu’da ikamet edenİnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkınVardiya düzeninde çalışabilecekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arge Teşvik Koordinasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Arge Teşvik Koordinasyon UzmanıDEVA Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde bulunan DEVA Holding'in Halkalı'da bulunan Arge Teşvik Koordinasyon Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden, tercihen Kimya Mühendisliği bölümünden mezunAlanında 5 yıllık tecrübeli TÜBİTAK TEYDEB, ARDEB, SAN-TEZ vb. Arge destekleri konusunda çalışmalarda bulunmuşProje yönetimi ve/veya ulusal/uluslararası Arge destekleri konusunda deneyimliArge Merkezi kurulum ve/veya işletimi konusunda bilgi sahibi Dokümantasyon konusunda tecrübeli Yazılı ve sözlü İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Etkin iletişim becerisine sahip ve insan ilişkilerinde başarılı B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan 'Arge Teşvik Koordinasyon Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Sipariş Servis Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Dönemsel Sipariş Servis UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük'ünde Ticaret Departmanı'nda 5 ay geçici süre ile görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;En az MYO, tercihen Üniversite mezunu Tercihan ilaç sektörü deneyimine sahip Tercihen İngilizce bilgisi olan MS Office programlarını etkin kullanabilen Sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 'Sipariş Servis Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Yazılım Geliştirme UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasındaYazılım Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; 4 yılllık üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliğ vb. bölümlerinden mezunKurumsal uygulamalar geliştirme konusunda tercihen 1 - 2 yıl deneyimli? .net Framework 3.5,4.0,4.5 konusunda deneyimli? MS Vısual Studio 2008 ve 2013 konusunda deneyimli?ı ve bilgi sahibi TFS ve Soucesafe gibi Source Control araçları konusunda deneyimli?ı asp.net,c#,html,web servıce,javascrıpt,jquery konusunda deneyimli? ve bilgi sahibiMobile Cross Platform Development konusunda deneyimli? ve bilgi sahibi Telerik,Devexpress gıbı 3rd party toollar konusunda deneyimli? ve bilgi sahibiEntity Framework,Linq,mvc gibi orm araçları konusunda bilgi sahibi Object Oriented Programming konusunda  deneyimli? ve bilgi sahibi MS sql 2008 r2,2014 verı tabanı(t-sql,store procedure,functıon,trıgger,vıew vs.) ve performans iyileştirme konusunda deneyimliReporting Service kullanarak rapor geliştirme konusunda  deneyimli? ve bilgi sahibiIntegration Service ve etl süreçlerı konusunda  deneyimli? ve bilgi sahibi Analysis Service kounusunda bilgi sahibi İleri seviyede İngilizce bilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm odaklı İletişimi kuvvetli, inisiyatif alabilen ve sorumluluk sahibi Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 'Yazılım Geliştirme Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Uluslararası Pazarlar ve Teknik Ruhsatlandırma Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;·         Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Müh. Bölümlerinden mezun·         İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 3 yıl deneyimli·         Ruhsat başvuru dosyalarının KÜB/KT, KLİNİK DIŞI ve KLİNİK özetlerini(Modül 2.4 ve 2.5) hazırlama konusunda           deneyimli·         İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip·         Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren·         MS Office uygulamalarına hakim·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışRuhsatlandırma Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkçı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
BulaşıkçıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı’da ki Genel Müdürlük binasında görevlendirilmek üzere; İlköğretim mezunu Bulaşıkçı olarak minumum 1 yıl deneyimli Ekip çalışmasına uyumlu Hijyen kurallarına ve kişisel temizliğine önem veren Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Bulaşıkçı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İdari İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
İdari İşler Uzman YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı’da ki Genel Müdürlük binasında görevlendirilmek üzere;Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu MS Office programlarını iyi derecede kullanabilenTakım çalışmasına yatkın Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipİletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerliğini tamamlamış“İdari İşler Uzman Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist & Santral Operatörü İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Resepsiyonist & Santral OperatörüDEVA Holding A.Ş.
Halkalı'daki Genel Müdürlük binasında İdari İşler departmanında görevlendirilmek üzere;En az lise veya MYO mezunu Benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübesi olan İyi seviye (anlama-konuşma) İngilizce bilgisine sahipİnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Misafir memnuniyetine önem veren Prezantabl, kişisel bakıma önem veren, diksiyonu düzgünİletişim becerisi yüksek, güleryüzlü Sorumluluk alabilen, gelişime açık Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen Avrupa Yakası'nda ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf'Resepsiyonist & Santral Operatörü' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) DEVA Holding A.Ş.
Üretim UzmanıDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Kartepe Üretim Tesisi’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyor;Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Tercihen cam üretiminde asgari 1 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Boş Ampul üretim uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen yeni ekipman devreye alma çalışmalarında görev almış, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Kocaeli civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunu, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, GMP uygulamalarına ve kalite sistemerine hakim, Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen tercihen SAP bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 'Kalite Güvence Uzmanı' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım İşçisi Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Tartım İşçisiDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen adayların başvurularını beklemektedir.Tekirdağ / Çerkezköy'de bulunan Çerkezköy I Üretim Tesisi Lojistik&Depo departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde;En az lise mezunu, Tercihen ilaç sektöründe tartım bölümünde çalışmış, Vardiyalı çalışabilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, Çerkezköy, Çorlu ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  "Tartım Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Ruhsatlandırma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya bölümlerinden mezun,Tercihen CTD formatında ruhsatlandırma dosyası hazırlanması konusunda asgari 1 yıl deneyimli,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'Ruhsatlandırma Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Kurumsal İletişim UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Pazarlama & İletişim Departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Alanıyla ilgili min. 3 yıl tecrübeli  İyi derecede İngilizce bilen Etkin planlama ve organizasyon becerilerine sahip Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksekMetin yazma ve sunum hazırlama becerisi yüksek Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen Araştırmacı, yeniliklere ve değişime açık, yaratıcı düşünme becerilerine sahipEkip çalışmasına yatkın 'Kurumsal İletişim Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Üretim Satınalma UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Üretim ve İdari Satınalma Grup Müdürlüğü altında bulunan Üretim Satınalma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;4 yılllık üniversitelerin İşletme, İktisat, Kimya Mühendisliği ve/veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezunuTercihen İlaç sektöründe üretim satınalma alanında en az 2 yıl deneyimli Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim İletişim becerileri kuvvetli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Üretim Satınalma Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Donanım Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Donanım TeknisyeniDEVA Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde bulunan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlüğü'nde Donanım Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun Microsoft İşletim Sistemleri grubuna hakim Pc, çevre birimlerinin arıza tespit, tamir ve bakımları konusunda deneyimli Bilgisayar işletim sistemi ve uygulama kurulumları, yaygınlaşrtırma, yedekleme ve geri yükleme işlemlerinde tecrübeliSorumluluk almaktan kaçınmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  'Donanım Teknisyeni' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
International Markets Sales Specialist İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
International Markets Sales SpecialistDEVA Holding A.Ş.
DEVA Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for an International Markets / Export Sales SpecialistGraduates of Universities’ Business Administration, Economics, Engineering and similar departmentsMin. 1 year of export experience, preferably, in pharmaceutical, FMCG or cosmetics sectorExcellent command of Arabic and English (Arabic speaking and experience Middle East region is a plus)Excellent interpersonal skills, positive attitude and sales oriented Advanced planning and organization skills No restriction for worldwide travel Military service must be completed for male candidate
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
International Markets Sales Chief İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
International Markets Sales ChiefDEVA Holding A.Ş.
DEVA Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for an International Markets / Sales Chief;Graduates of Universities’ Business Administration, Economics, Engineering and similar departmentsMin. 5 year of export experience in pharmaceutical Excellent command of English  Excellent interpersonal skills, positive attitude and sales oriented Advanced planning and organization skills No restriction for worldwide travel Military service must be completed for male candidate
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
International Markets Sales Specialist İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
International Markets Sales SpecialistDEVA Holding A.Ş.
DEVA Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for an International Markets / Export Sales SpecialistGraduates of Universities’ Business Administration, Economics, Engineering and similar departmentsMin. 1 year of export experience, preferably, in pharmaceutical, FMCG or cosmetics sectorExcellent command of Germany and English (Germany speaking is a plus)Excellent interpersonal skills, positive attitude and sales oriented Advanced planning and organization skills No restriction for worldwide travel Military service must be completed for male candidate
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Kocaeli DEVA Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)DEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding'in Köseköy'de faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Bay Üretim İşçileri alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Kocaeli, Sakarya DEVA Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde üretim alanlarında görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezunTercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli Tercihen İlaç sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Vardiyalı çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen Kocaeli ve Sakarya'da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARGE Analitik Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
ARGE Analitik Geliştirme UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Analitik Geliştirme departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 4 yıl deneyimli Microsoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Analitik Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)DEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de  faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Üretim İşçileri alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
AR-GE API Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
AR-GE API TeknisyeniDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde API Arge departmanında görevlendirilmek üzere;  Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi Kimya, Biyokimya, Gıda Teknolojisi vb. bölümlerinden mezunTercihen ilaç, kimya sektörlerinde ilgili alanda en az 1 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek Tercihen Çerkezköy, Çorlu ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “API Arge Teknisyeni” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE API Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
AR-GE API Uzman YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde API Arge departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Biyomühendislik bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans derecesine sahipİlaç ve/veya gıda sektöründe benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli Analitik ve Organik Kimya bilgisine sahip Tercihen HPLC, GC, LC MS, FT-IR ve DSC gibi analitik cihazları kullanabilen Literatür araştırma için veri tabanlarını kullanabilen Microsoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye istekli  Çerkezköy, Çorlu ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Ar-Ge API Uzman Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hazine Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Hazine Uzman YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük Binası'nda Hazine departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya Ekonomi veya ilgili bölümlerinden mezunMS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP bilen İyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip Analitik bakış açısına sahip Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk almaktan kaçınmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış “Hazine Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Bütçe Raporlama UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Holding Binası'nda Bütçe Raporlama ve Mali Kontrol departmanında görev almak üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tercihen İşletme, İktisat veya Maliye mezunuÇok iyi seviyede yazılı ve sözlü olarak İngilizce bilen Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen özellikle ileri düzeyde excel bilgisine sahipTercihen SAP programını kullanabilen Tercihen asgari 2 yıl uluslararası denetim şirketinde çalışmış IFRS çalışmalarında aktif olarak bulunmuş Tercihen denetim firmalarında tecrübe sahibi Maliyet muhasebesi ve finansal analız bilgisi olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Analitik yönü kuvvetli, detaycı ve sorgulayıcı yönleri bulunan "Bütçe Raporlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Product ManagerDEVA Holding A.Ş.
DEVA Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for Product Manager towork under Animal Health Drug department at Headquarters in Halkalı• 1-3 years of product management experience prefably in animal health sector• University degree in Veterinary• Fluent in English, proficient in MS Office• No travel restriction• Very good communication skills, innovative , competetive and team player• Strong will to success• Result and customer oriented in the competetive business environment• No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Product ManagerDEVA Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Product Manager University degree in Bussiness Administration, Economics, Pharmacy, Biology or ChemistryPreferably 2 years of product management experience in pharmaceutical sectorpreferably in ophthalmology,cardiology and respiratory product portfolioFluent in English, proficient in MS Office No travel restriction Very good communication skills, innovative , competetive and team player Strong will to success Result and customer oriented in the competetive business environment No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medical Manager İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Medical ManagerDEVA Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Medical Manager;University degree in Medicine or Dentistry Must have been completed obligatory service as Doctor for new Medicine graduatersPreferably 1 year experience in Medical Department Excellent command of both written and spoken English Computer literacy,good knowledge of MS Office tools Excellent interpersonal, communication and presentation skills Result oriented in a competitive business environment Valid driver’s licence No restrictions for travel domestically and internationally No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Uzman İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Medikal UzmanDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding için Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük Binasında Medikal Grup Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık veya Veteriner Fakültelerinden mezunİlaç şirketlerinde benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Ms Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) 'Medikal Uzman' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Uluslararası Pazarlar ve Teknik Ruhsatlandırma Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Eczacılık veya Kimya Bölümlerinden mezun İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 1 yıl deneyimli CTD Dosyaların hazırlama konusunda deneyimli İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem verenMS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ruhsatlandırma Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Tartım UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy'de faaliyet gösteren üretim tesisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Fen Fakültesinin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen ilaç sektöründe asgari 2 yıl tecrübesi bulunan, Yurtiçi ve yurtdışı GMP regülasyonlarında bilgi sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,,Tercihen Çerkezköy,Çorlu ve Saray civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Tartım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Makine OperatörüDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde  görevlendirilmek üzere Makine Operatörü arayışı vardır; Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, İlaç sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi’nde  Solid Üretimde; Yaş Granulasyon, Glatt Kurutma, Toz Dolum, Tablet Baskı, Blisterleme ve Kutulama Makinelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezun,Tercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu veya Saray'da ikamet eden  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Uzmanı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Depo UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de bulunanüretim tesislerinde Lojistik bölümünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik, Depo alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyehat engeli olmayan, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Depo Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operatörü Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Depo OperatörüDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde;Depo bölümünde görevlendirilmek üzere;Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun İlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeli İlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Tercihen forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen Tercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve iletişim becerileri kuvvetli Çerkezköy ve civarında ikamet eden Askerliğini tamamlamış  “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Engelli ElemanDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı Genel Müdürlük binasında, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40  ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf MS Office uygulamalarına hakim Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Validasyon Uzmanı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Validasyon UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Kalite Güvence departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Eczacılık bölümlerinden mezun Proses ve temizlik validasyonları; dokümantasyon ve kayıtlar sistemi konularında tecrübe sahibiMicrosoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, iş ve zaman planlaması yetkinliğine sahipÇerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Validasyon Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalifikasyon Uzman Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Kalifikasyon UzmanDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümü mezunuİlaç sektöründe üretim ekipmanları ve kritik sistemlerin kalifikasyonunda en az 2 yıl tecrübeliİlaç sektörü aseptik üretim uygulamaları konusunda bilgi sahibi İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, tercihen Autocad  bilenYoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve analitik çalışma sistemine sahipVardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Kalifikasyon Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı