DEVA Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriDeva Holding A.Ş.
 

1958 yılında faaliyetine başlayan DEVA Holding, Türkiye’nin köklü ilaç üreticilerinden biridir.

 

Ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ile pazarlaması olan DEVA Holding, veteriner ilacı, kolonya ve tıbbi ampul üretimi de gerçekleştirmektedir.

 

DEVA Holding’in çoğunluk hisseleri, 2006 yılında uluslararası fon yönetim şirketi GEM Global Equities Management S.A.’nın yönetmekte olduğu fonlar tarafından alınmış, yönetimi üstlenmek üzere EastPharma Ltd. kurulmuştur.

 

DEVA Holding, küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefinde hızlı adımlarla yürümektedir. DEVA Holding, her sene piyasaya yeni ürünler sunmak suretiyle ürün çeşitliliğini zenginleştirerek fark yaratmaktadır. Hali hazırda, ürün portföyünde onkolojiden kardiyolojiye, solunum sisteminden sinir sistemine 13 farklı terapötik alanda yaklaşık 400 ürün bulunmaktadır.

 

Bölgesel büyüme operasyonları ve ihracat faaliyetleri artarak devam eden DEVA Holding, aralarında İsviçre’nin ve Almanya, Hollanda ve İngiltere gibi AB ülkelerinin yer aldığı 40’tan fazla ülkede 400’ün üzerinde ruhsata sahiptir.

 

Hastaların ihtiyaç duyabilecekleri ilaçlara ulaşmasını kolaylaştırmak amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmalarına ağırlık veren DEVA Holding’in tesisleri Avrupa GMP (Good Manufacturing Practice - İyi Üretim Uygulamaları) ve FDA (Food and Drug Administration-Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) uygunluk onayı almıştır.

 

Ödüllü DEVARGE Merkezi’nde, Ar-Ge faaliyetleri kapsamında eğitimli ve konusunda uzman personelden oluşan güçlü kadrosu ve tam teşekküllü, güncel teknoloji ile donatılmış laboratuvarları ve üretim sahaları ile katma değeri yüksek, yenilikçi, yeni form ve ürünler geliştirilmektedir.

 

DEVA Holding, kurduğu üretim tesisleri ile Türkiye’de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumuna ulaşmıştır. Üretimine Çerkezköy ve Kartepe’deki üretim tesislerinde devam eden DEVA Holding, yıllık 515 milyon kutu ilaç üretim kapasitesine sahiptir.

 

Sağlıklı bir gelecek için çalışmaya devam eden DEVA Holding, sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir.

 

 

Misyonumuz

Küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunmak için varız.

 

Vizyonumuz

Rekabet ettiğimiz alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olmak.

 

Değerlerimiz

• Zorluklara karşı dayanıklılık

• Sorumluluk üstlenmek

• Değişime ve gelişime açıklık

• Güvenilirlik

• İnsan odaklılık

• Takım çalışması

 

 

Tarihçe

1958 27 hissedar ve 500.000 TL. sermaye ile DEVA’nın (Doktor, Eczacı ve Alât)

kuruluşu gerçekleşti.

1960 Beyoğlu Tünel’de ilk DEVA üretim tesisi açıldı.

1961 DEVA Holding’in sermayesi 10 milyon TL’ye çıkarıldı ve hissedar sayısı

1.500 kişiye ulaştı.

1963 DEVA Bomonti İlaç Fabrikası açıldı.

1968 İzmit’te DEVA Ampul Fabrikası kuruldu.

1970 Tetrasiklin ve Oksitetrasiklin üretimiyle Türkiye’nin ilk ilaç hammaddesi

üretimi, DEVA Holding tarafından gerçekleştirildi.

1973 İlk büyük üretim tesisi, İtalyan Farmitalia’dan satın alındı.

1978 Carlo Erba İlaç Fabrikası satın alındı.

1981 DEVA Holding, gentamisin üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi

üretebilen 5 kuruluş arasına girdi.

1983 İzmit’te, DEVA Holding’e ait deterjan ve kolonya fabrikası kuruldu.

1986 DEVA Holding hisse senetleri İMKB’de işlem görmeye başladı.

1988 İlaç aktif madde üretim tesislerinde, linkomisin üretimine başlandı.

1991 Sentez fabrikası kuruldu ve sefuroksim aksetil üretimine geçildi.

1994 DEVA Holding, potasyum klavulanat üretimiyle, dünyada bu aktif maddeyi üretebilen 4 kuruluş arasına girdi.

2006 DEVA Holding’in çoğunluk hisseleri EastPharma’ya devredildi.

2007 Şirket merkezi Halkalı’daki yeni binasına taşındı. Çerkezköy ve İzmit

Köseköy’de fabrika yapımına başlandı.

2008 18 adet Roche ürünün ruhsat ve satış hakkı devralındı. Sektörde başarıyla

geçen 50 yıl, Türkiye genelinde doktor ve eczacılar ile birlikte kutlandı.

2009 AR-GE Merkezi “DEVARGE” kuruldu.

2010 Bristol-Myers Squibb’den 10 adet ürünün ruhsat ve satış hakları satın

alındı.

2011 Zentiva’nın Çerkezköy’deki API üretim tesisi satın alındı.

2012 Alman Sağlık Bakanlığı’ndan Avrupa GMP (Good Manufacturing Practice - İyi Üretim Uygulamaları) uygunluk onayı alındı.

2013 DEVA Holding, Altın Havan yarışmasında “Yılın Ar-Ge Çalışması” dalında

birincilik ödülüne layık görüldü.Tüm üretim alanları Çerkezköy ve

Kartepe’deki tesislerde toplandı.

2014 Çerkezköy’de 1700 m2 alanda kurulan inhaler ilaç üretim tesisinin açılışı

yapıldı.Kartepe’deki üretim tesislerinde oftalmoloji üretim hattı kuruldu.

Kuru göz tedavisinde kullanılan ilk eşdeğer ürün Türk tıbbının hizmetine

sunuldu.

2015 DEVA Holding, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ilaç

sektörünün en iyi Ar-Ge Merkezi’ne sahip şirketi seçildi.

DEVA, Eczacı Dergisi tarafından ilaç ve eczacılık sektörünün başarılı kurum ve kuruluşlarının seçildiği Altın Havan Ödülleri’nde yılın en iyi Ar-Ge

merkezi seçildi.

2016 Kartepe Üretim Tesisi FDA onayı aldı.

Devatis adlı şirketi ile Almanya’da faaliyetlerine başladı.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç SanayiDEVA Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 43
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Engelli Eleman (Çerkezköy) Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Engelli Eleman (Çerkezköy)DEVA Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde faaliyet gösteren Deva Holding'in Çerkezköy'de bulunan üretim tesisinde, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında Üretim ve çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip engelli personel alınacaktır;Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunuEngellilik derecesi % 40  ve üzerinde olanTürkiye İş Kurumu'na kayıtlıMS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilenÇerkezköy, Saray veyaÇorlu’da ikamet edenİnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkınVardiya düzeninde çalışabilecekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tartım İşçisi Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Tartım İşçisiDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen adayların başvurularını beklemektedir.Tekirdağ / Çerkezköy'de bulunan Çerkezköy I Üretim Tesisi Lojistik&Depo departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde;En az lise mezunu, Tercihen ilaç sektöründe tartım bölümünde çalışmış, Vardiyalı çalışabilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, Çerkezköy, Çorlu ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  "Tartım Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşçi Sağlığı,İş Güvenliği ve Çevre Teknisyeni Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
İşçi Sağlığı,İş Güvenliği ve Çevre TeknisyeniDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy Üretim Tesislerinde; İşçi Sağlığı, Güvenliği ve Çevre (HSE) departmanında görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Çevre Bilimleri, Çevre Koruma bölümlerinden mezun,İş Sağlığı ve İş Güvenliği Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, Risk Analizi gibi konularda mevzuat, saha uygulaması tecrübesine sahip olan,Sahada ve üretim alanlarında aktif olarak denetim ve gözlem yapabilen, Microsoft Office programlarına hakim, İletişim ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneğine sahip, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık olan,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Çorlu, Çerkezköy ve Saray çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)DEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de  faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Üretim İşçileri alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Makine Operatörü Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Makine OperatörüDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde  görevlendirilmek üzere Makine Operatörü arayışı vardır; Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, İlaç sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi’nde  Solid Üretimde; Yaş Granulasyon, Glatt Kurutma, Toz Dolum, Tablet Baskı, Blisterleme ve Kutulama Makinelerinde görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezun,Tercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu veya Saray'da ikamet eden  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operatörü Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Depo OperatörüDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde;Depo bölümünde görevlendirilmek üzere;Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun İlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeli İlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Tercihen forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen Tercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve iletişim becerileri kuvvetli Çerkezköy ve civarında ikamet eden Askerliğini tamamlamış  “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Adana, Adıyaman... DEVA Holding A.Ş.
Ürün Tanıtım TemsilcisiDEVA Holding A.Ş.
Eastpharma bünyesinde yer alan DEVA Holding'de Satış ve Pazarlama kadrosunda görevlendirilmek üzere,Önlisans ve/veya lisans mezunu İlaç sektöründe kariyer hedefi olan Tercihen sektör tecrübesi olmayan ve / veya max. 1 yıl iş tecrübesine sahip Seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü belgesi ve aktif araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İletişim becerileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Çözüm odaklı, etkin planlama yapabilen 'Ürün Tanıtım Temsilcisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
AvukatDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Hukuk İşleri Departmanda görevlendirilmek üzere;4 yıllık üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezunTercihen çok uluslu şirketlerde veya ilaç şirketlerinde deneyim kazanmışİngilizce Sözleşme hazırlama ve müzakere edebilme tecrübesi bulunanBenzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyim sahibi MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İyi derece İngilizce dil bilgisine sahip Ekip çalışmasına yatkın ve yoğun iş temposuna uyum sağlayacakTakip ve sonuçlandırma konusunda yetkin ve sonuç odaklı çalışanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen 'Avukat' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Kocaeli, İstanbul(Asya) DEVA Holding A.Ş.
Üretim UzmanıDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Hedeflemiş olduğu Amerikan İlaç Pazarı için Kartepe Üretim Tesisi’nde FDA Hazırlık Çalışmaları içinde olan Deva Holding, bu hedefler doğrultusunda ilerlemek ve uzmanlaşmak isteyen aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyor;Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Tercihen cam üretiminde asgari 1 yıl tecrübesi bulunan, Tercihen Boş Ampul üretim uygulamalarında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen yeni ekipman devreye alma çalışmalarında görev almış, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen Kocaeli civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Elektrik TeknisyeniDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy  Üretim Tesisi’nde Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Elektrik/Elektronik mezunu Elektrik bakım konusunda en az 2 yıl tecrübeli PLC ve Autocad bilgisine sahip Elektronik kart tamiri, elektrik/eloktronik devre ve proje okuma bilgisi olanVardiyalı çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış "Elektrik Teknisyeni" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Üretim Satınalma UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Üretim ve İdari Satınalma Grup Müdürlüğü altında bulunan Üretim Satınalma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere;4 yılllık üniversitelerin İşletme, İktisat, Kimya Mühendisliği ve/veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezunuTercihen İlaç sektöründe üretim satınalma alanında en az 2 yıl deneyimli Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim İletişim becerileri kuvvetli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 'Üretim Satınalma Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunu, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübesi bulunan, GMP uygulamalarına ve kalite sistemerine hakim, Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen tercihen SAP bilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 'Kalite Güvence Uzmanı' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyonları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
İhracat Operasyonları Uzman YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlüğü'nde İhracat departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya MYO Dış Ticaret/Lojistik Bölümü'nden mezunİhracat operasyonları alanında en az 1-2 yıllık deneyime sahip Akreditif okuma / yorumlama ve uygun evrak hazırlama yetisine sahip Orta düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisine sahip MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Tercihen FMCG, kozmetik, ilaç vb sektörlerde deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "İhracat Operasyonları Uzman Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Quality Assurance Chief İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
R&D Quality Assurance ChiefDEVA Holding A.Ş.
Deva Holding is seeking for a R&D Quality Assurance Chief for DEVA R&D facilities in Çerkezköy; Bachelor degree in Pharmacy, Chemical Engineering, Chemistry 7-10 year experienced in Pharmaceuitacal Industry Quality Assurance DepartmentsKnowledge about current GMP/GLP activities and Quality Assurance Prefarable knowledge about SAP and QMex systems Good computer skills in MS Office applications Excellent command of written and spoken English Flexibilty in working hours A good team player with strong communication capabilities No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Farmasötik Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Farmasötik Geliştirme UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Farmasötik Geliştirme departmannda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezunTercihen Farmasötik Geliştirme vb. alanlarda yüksek lisans veya doktora yapmışİlgili alanda en az 3 yıl deneyimli Microsoft Office programlarına hakim İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkınTercihen Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Farmasötik Geliştirme Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Analitik Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
ARGE Analitik Geliştirme UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de faaliyet gösteren “Ar-Ge Merkezi”nde Analitik Geliştirme departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 4 yıl deneyimli Microsoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış "Analitik Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatör Yardımcısı Kocaeli, Sakarya DEVA Holding A.Ş.
Makine Operatör YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde üretim alanlarında görevlendirilmek üzere;Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların Elektrik, Makine, Mekanik, Elektroteknik vb. bölümlerinden mezunTercihen mekanik ve elektronik makine kullanımında tecrübeli Tercihen İlaç sektöründe en az 1 yıl tecrübeli Vardiyalı çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Sorumluluk sahibi ve kendini rahatça ifade edebilen Kocaeli ve Sakarya'da ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış  “Makine Operatör Yardımcısı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ) Kocaeli DEVA Holding A.Ş.
Üretim İşçisi (5,5 AY GEÇİCİ SÜRELİ)DEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Köseköy'de faaliyet gösteren Üretim Tesisinde 5,5 AY GEÇİCİ SÜREYLE görevlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Bay ve Bayan Üretim İşçileri alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Analitik Ekipman Kalifikasyon UzmanıDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesislerinde uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipÜniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümü mezunu İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi bulunan İyi Üretim Uygulamaları(GMP) ve CSV konularında bilgi sahibi. Laboratuvar analiz cihazları kullanımı ve ekipmanların IQ-OQ-PQ  konusunda tecrübeli (HPLC, GC, Spektrofotometre, Dissolusyon, CDS v.b)Cihaz onarımı süreçlerine hakim Sorumluluk alabilen ve analitik düşünme yeteneğine sahip Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uygun Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen Çerkezköy, Çorlu ve İstanbul-Avrupa bölgesinde ikamet eden 'Analitik Ekipman Kalifikasyon Uzmanı' aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Kalite Kontrol UzmanıDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahip Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe kalite kontrol alanında en az 1 yıldeneyimli,Laboratuvar analizleri (HPLC,GC,AAS vb) konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. "Kalite Kontrol Uzmanı" aramaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mikrobiyoloji Uzman / Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Mikrobiyoloji Uzman / Uzman YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’in Çerkezköy Üretim Tesisleri’nde; Kalite Operasyonları yönetimindekiMikrobiyolojibölümünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun, tercihen Mikrobiyoloji alanında yüksek lisans yapmışTercihen İlaç sektöründe Mikrobiyoloji bölümünde en az 1 yıl tecrübeli ve/veya Mikrobiyoloji Laboratuarı'nda en az 1 yıl tecrübeliGüncel GMP/GLP uygulamaları konusunda bilgi sahibi İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve vardiyalı çalışabilecekÇerkezköy ve çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 'Mikrobiyoloji Uzman/Uzman Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hastane Ürünleri Ürün Danışmanı Ankara DEVA Holding A.Ş.
Hastane Ürünleri Ürün DanışmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding’in Hastane Ürünleri Grubu'nda Satış&Pazarlama alanında yetiştirilecek, ilaç sektöründe kariyer planı olan aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyoruz; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden; tercihen Eczacılık , Hemşirelik, Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji vb. mezunuSatış & Pazarlama alanında çalışmaya istekli ve kariyerini bu doğrultuda hedefleyenAnalitik düşünen, problem çözme yeteneği güçlü, temsil yeteneği olan Takım çalışmasına uygun, dışa dönük, yüksek enerji sahibi B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif sürüş deneyimine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hastane Ürünleri Ürün Danışmanı İzmir DEVA Holding A.Ş.
Hastane Ürünleri Ürün DanışmanıDEVA Holding A.Ş.
DEVA Holding Satış ve Pazarlama DepartmanındaHastane Ürünleri grubunda satış ve pazarlama alanında yetiştirilecek, Hastane Ürünleri’nde uzmanlaşmaya yönelik ve İlaç Sektörü'nde kariyer planı olan adayların başvurularını bekliyor;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden; tercihen Eczacılık , Hemşirelik, Kimya, Biyoloji vb. mezunuSatış alanında çalışmaya istekli ve kariyerini bu doğrultuda hedefleyen Tercihen hastane eczanesinde satış tecrübesi bulunan B sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip Analitik düşünen, problem çözüm yeteneği güçlü, temsil yeteneği olan, ekip çalışmasına yatkınTakım çalışmasına uygun, dışa dönük, yüksek enerji sahibi Seyahat engeli olmayan Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) “Hastane Ürünleri Ürün Danışmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hastane Ürünleri Ürün Danışmanı Samsun, Trabzon DEVA Holding A.Ş.
Hastane Ürünleri Ürün DanışmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan DEVA Holding’in Hastane Ürünleri Grubu'nda Satış&Pazarlama alanında yetiştirilecek, ilaç sektöründe kariyer planı olan aşağıdaki özelliklere sahip adayların başvurularını bekliyoruz; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden; tercihen Eczacılık , Hemşirelik, Kimya, Kimya Mühendisliği, Biyoloji vb. mezunuSatış & Pazarlama alanında çalışmaya istekli ve kariyerini bu doğrultuda hedefleyenAnalitik düşünen, problem çözme yeteneği güçlü, temsil yeteneği olan Takım çalışmasına uygun, dışa dönük, yüksek enerji sahibi B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif sürüş deneyimine sahip Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2017 - 2018 Dönemi Meslek Lisesi Stajyerleri İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
2017 - 2018 Dönemi Meslek Lisesi StajyerleriDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding’de 2017 - 2018 kış döneminde Halkalı’da bulunan Genel Müdürlük binasında ve Kartepe ve Çerkezköy"de bulunan Üretim Tesisleri"nde zorunlu staj kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere;  ·         Teknik Lise, Teknik Meslek Lisesi ve Endüstri Meslek Liselerinde öğrenim gören·         Mevzuat çerçevesinde 'Zorunlu Staj' programı kapsamında başvuruda bulunabilecek·         İlgili alanları kariyer hedefi olarak belirlemiş·         MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen·         İletişim becerileri yüksek, öğrenme becerisi gelişmiş ve proaktif  'Stajyerler' aranmaktadır. * Görev almak istediğiniz departmanı ön yazınızda belirtmenizi rica ederiz.
Stajyer        İlan Detayı
Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Müdürü İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans MüdürüDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'daki Genel Müdürlük binasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Müdürü alınacaktır;·         Üniversitelerin Tıp ve Eczacılık Fakülteleri'nden mezun·         Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans alanında deneyimli·         İlgili iç ve dış ruhsatlandırma, farmakovijilans ve CTD yönetmeliğine hakim·         İlgili regülasyonlara hakim·         Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren·         MS Office uygulamalarına hakim·         Çok iyi derecede İngilizce bilen·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Uzman İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Medikal UzmanDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding için Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük Binasında Medikal Grup Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık veya Veteriner Fakültelerinden mezunİlaç şirketlerinde benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Ms Office uygulamalarını ileri derecede kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) 'Medikal Uzman' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Üretim Planlama UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy I Üretim Tesisi’nde Üretim Planlama departmanında görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu Tercihen ilaç sektöründe Üretim Planlama alanında miniumum 2 yıl tecrübeli Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Analitik düşünme yeteneği olan İletişim ve koordinasyon becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlğini tamamlamış  'Üretim Planlama Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Şefi Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Üretim Planlama ŞefiDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 1800 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen Deva Holding'in, Çerkezköy Üretim Tesisleride uzmanlaşmak isteyen ve aşağıdaki özelliklere sahipÜniversitelerin Endüstri, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen İlaç veya Gıda sektöründe tecrübe sahibi ve üretim planlama alanında minimum 4yıl  tecrübesi bulunanÇok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Microsoft Office ve SAP programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın, iş ve zaman planlaması yetkinliğine sahip Problem çözme ve sonuç odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy, Çorlu civarında ikamet eden "Üretim Planlama Şefi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Eğitim ve Geliştirme UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'daki Genel Müdürlüğü'nde İnsan Kaynakları ve Gelişim Grup Müdürlüğü, Eğitim ve Geliştirme biriminde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun En az 2 yıl satış ekiplerinin eğitim alanında tecrübeli Tercihen ilaç sektöründe deneyimli ve satış tecrübesi olan MS Office bilgisine sahip Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olan Gelişime açık ve değişime kolay adapte olabilen Güçlü iletişim ve koordinasyon becerisine sahip Çatışmayı yönetebilen, problem çözmede etkin olan Farklı seviyelere aktarım yapabilme yeteneğine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak  "Eğitim ve Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Müdür Yardımcısı Kocaeli DEVA Holding A.Ş.
Kalite Güvence Müdür YardımcısıDEVA Holding A.Ş.
East Pharma bünyesinde yer alan 1958 yılında faaliyete geçmiş olan ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve hammadde üretimi ve pazarlaması olan 2000 çalışanı ile DEVA Holding, küresel ölçekte yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefindedir. Kurduğu Çerkezköy, Kartepe Üretim Tesisleri ile Türkiye'de en kapsamlı üretim yapan yerli ilaç şirketi konumundadır. Amerikan İlaç Pazarı'na girmeyi hedefleyen DEVA Holding'in, Kartepe Üretim Tesisleri’nde görevlendirilecek ve aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya, Bölümleri'nden mezun İlaç sektöründe Steril Ürünler Kalite Güvence Sistemleri’nde en az 8 yıl deneyim sahibiKalite birimlerinde yöneticilik deneyimi bulunan EU, GMP ve FDA kılavuzlarını uygulama, prosedür oluşturma, kalite standartları oluşturma ve korunması konusunda tecrübeliValidasyon süreçlerinde tecrübeli Türkiye ve Uluslararası ilaç mevzuatları hakkında bilgi sahibi İleri düzeyde İngilizce yabancı dil bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office programlarına hakim B sınıfı ehliyet sahibi Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış'Kalite Güvence Müdür Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tartım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Tartım UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy'de faaliyet gösteren üretim tesisinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Fen Fakültesinin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen ilaç sektöründe asgari 2 yıl tecrübesi bulunan, Yurtiçi ve yurtdışı GMP regülasyonlarında bilgi sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisi  bulunan, Ms Office programlarını iyi şekilde kullanabilen ve tercihen SAP bilgisi bulunan,,Tercihen Çerkezköy,Çorlu ve Saray civarında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Tartım Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Medikal Ruhsatlandırma Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Üniversitelerin Eczacılık bölümünden mezun, İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda 1 - 3 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem veren, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Uzmanı alınacaktır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Grafik UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında veteriner ve tarım ilaçları sektöründe faaliyet gösteren departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun Minimum 2 yıl deneyimli Indesign, llustrator, Adobe programlarını iyi derecede kullanabilen Sorumluluk sahibi ve iş takibi kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, verimli çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 'Grafik Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Uzmanı Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Depo UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy’de bulunanüretim tesislerinde Lojistik bölümünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik, Depo alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, SAP bilen, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Seyehat engeli olmayan, Çerkezköy, Çorlu veya Saray’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Depo Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı'da bulunan Genel Müdürlük binasında Uluslararası Pazarlar ve Teknik Ruhsatlandırma Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip; Üniversitelerin Eczacılık veya Kimya Bölümlerinden mezun İlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 1 yıl deneyimli CTD Dosyaların hazırlama konusunda deneyimli İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem verenMS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Ruhsatlandırma Uzmanı alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Medical Manager İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Medical ManagerDEVA Holding A.Ş.
Deva Holding, a leading Turkish generic pharmaceutical company under EastPharma is seeking for a Medical Manager;University degree in Medicine or Dentistry Must have been completed obligatory service as Doctor for new Medicine graduatersPreferably 1 year experience in Medical Department Excellent command of both written and spoken English Computer literacy,good knowledge of MS Office tools Excellent interpersonal, communication and presentation skills Result oriented in a competitive business environment Valid driver’s licence No restrictions for travel domestically and internationally No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman Kocaeli DEVA Holding A.Ş.
Engelli ElemanDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe'de bulunan üretim tesisinde, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40 ve üzerinde olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf MS Office uygulamalarına hakim B tipi ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen Kocaeli'de ikamet eden Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Su Sistemleri Operatörü Tekirdağ DEVA Holding A.Ş.
Su Sistemleri OperatörüDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Çerkezköy II Üretim Tesisi, Teknik Mühendislik bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi Mekanik, Elektrik ve Otomasyon bölümlerinden mezunSu yumuşatma ve arıtma, buhar kazanları ve saf buhar sistemleri, WPU ve WFI su sistemleri bakımında tecrübeliKazancı ehliyeti olan Vardiya düzeninde çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Çerkezköy ve civarında ikamet eden “Su Sistemleri Operatörü” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Ruhsatlandırma UzmanıDEVA Holding A.Ş.
Eastpharma çatısı altında bulunan veteriner ve tarım ilaçları sektöründe faaliyet gösteren Vetaş yönetimi bünyesinde, Halkalı merkez binamızda görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin  Veterinerlik, Kimya,Kimya Mühendisliği Bölümleri'nden mezunİlaç endüstrisinde ilgili departmanlarda en az 2 yıl deneyimli Tercihen beşeri ilaç ruhsat dosyası hazırlama tecrübesi bulunan İlgili yönetmelikler ve CTD yönetmeliği konusuna hakim İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yeni gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına önem verenMS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış “Ruhsatlandırma Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Eleman İstanbul(Avr.), ... DEVA Holding A.Ş.
Engelli ElemanDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Halkalı Genel Müdürlük binasında, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip;Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40  ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf MS Office uygulamalarına hakim Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır.Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Operatörü Kocaeli DEVA Holding A.Ş.
Depo OperatörüDEVA Holding A.Ş.
EastPharma bünyesinde yer alan Deva Holding'in Kartepe Üretim Tesisi’nde; Depo bölümünde görevlendirilmek üzere;  Lise veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun İlaç hammaddeleri ve bunların depolanması konusunda tecrübeli İlgili alanda en az 2 yıl deneyime sahip Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak kullanabilen Tercihen Excel, Word ve SAP MM/WM modül bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecekDikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve iletişim becerileri kuvvetli Askerliğini tamamlamış  “Depo Operatörü” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı