IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding 

Şirket Bilgileri

http://www.icholding.com.tr 

http://www.ictas.com.tr http://www.treysan.com.tr http://www.icfairports.com


IC İBRAHİM ÇEÇEN YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

   IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Avukat Türkiye, Tekirdağ Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.
AvukatTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş.
Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun,-Sözleşme müzakerelerini yürütmüş ve sözleşme hukukunda deneyimli-İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Hukuku, İdare Hukuk alanında en az 4 yıl deneyimli-Seyahat engeli olmayan-Disiplinli, takım çalışmasına yatkın-MS Office programlarını etkin kullanabilen-Tekirdağ'da ikamet edebilecek-Erkek adaylar için askerliğini yapmış-Analitik düşünen, iletişim becerileri güçlü-Sonuç odaklı, planlama yeteneğine sahip-Şirketin faaliyet konusuyla ilgili olarak yürürlükteki mevzuatı ve bu mevzuatta meydana gelen değişiklikleri takip edebilecek-B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri Edirne, Kırklareli... Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.
Elektrik TeknikeriTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş.
* Yayınlanmakta olan ilan ''Genel Başvuru'' niteliğinde olup, güncel personel ihtiyaçları için değil, 2016 / 2017 yılında oluşabilecek muhtemel kadrolar için değerlendirilecektir.*  En az Endüstri Meslek Lisesi Elektrik, Tercihen Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümlerinden mezun,*  Deneyimli / Deneyimsiz,*  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*  Tekirdağ, Kırklareli, Edirne Lokasyonları Merkez ve ilçelerinde yerleşik olarak ikameti bulunan,*  Tercihen EKAT belgesi sahibi,*  Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen,*  Tercihen B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, *  Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Tekirdağ Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.
Elektrik MühendisiTrakya Elektrik Dağıtım A.Ş.
* Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Elektrik Dağıtım Şirketlerinde veya yüklenicilerde arıza,bakım,onarım konusunda en az 2 yıl saha tecrübesi olan,* Tercihen Kesme-Bağlama, Sayaç Değişimi, Sayaç Okuma operasyonlarını yönetmiş,* Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Ms Office programlarına hakim,* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,* Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Tekirdağ'da ikamet eden veya uzun süreli ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Tekirdağ IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding
AvukatIC İbrahim Çeçen Yatırım Holding
Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden iyi derece ile mezun, Enerji sektörü tecrübesi ve dava tecrübesi olan, 2 yıldan fazla mesleki deneyime sahip, Seyahat engeli olmayan,  Disiplinli ve takım çalışmasına yatkın, Takip yeteneği güçlü, zaman yönetiminde başarılı, analiz ve raporlama becerisi kuvvetli, Sonuç odaklı ve planlama yeteneğine sahip, Şirketin faaliyet konusuyla ilgili olarak yürürlükteki mevzuatı ve mevzuatta meydana gelen değişiklikleri takip edebilecek, Yoğun iş temposunda performansını koruyabilen,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ŞEFİ Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ŞEFİIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  “ Bilişim Teknolojileri Şefi  “ aramaktayız.       Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 4 yıl iş tecrübesine sahip, Firewall, switch, network altyapısı konusunda tecrübeli,  TCP/IP, Network, LAN, WAN, WiFi, DNS, DHCP konularında tecrübeli, Operasyon ve gerektiğinde yeni kurulumlara destek verebilen, Son kullanıcı bilgisayarlarında Donanım, Yazıcı, Network, İşletim Sistemleri, Office ve Yazılım sorunlarına birebir destek verebilen ve çözüm üretebilen, Son kullanıcı Bilgisayar kurulumunu ve bakımlarını yapabilen, Sistem - Ağ yönetimi ve performansının takibi, güncelleme, yedekleme, bakım, lisans, IT Envanteri konularında gerekli takiplerini yapabilen ve oluşabilecek problemleri çözebilen, IP Switching ve Routing, VLAN yapıları, donanımsal Firewall yönetimi konularında bilgi sahibi ve tecrübeli, Kablolu ve Kablosuz Ağ ve Sistem Güvenlik teknolojileri konularında bilgi sahibi, Güvenlik konularında ISO:27001 standartlarında çalışabilen, İletişimi güçlü, gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
System Administrator İstanbul(Avr.) ICA İşletme A.Ş.
System AdministratorICA İşletme A.Ş.
We are looking for a System Administrator who will be responsible for the implementation, management, update and maintenance of critical Business and Operational Information Technology systems. Bachelor’s degree in Computer Science, Information Systems or other related area At least three years of experience in system administration Experienced at physical servers, SAN, backup applications. Advanced knowledge about Microsoft Server Applications, Experienced about virtualization with Vmware, Experienced about IT security and auditing, A good command of written and spoken English Strong skills about, planning, analytical skills and problem solving, Following the new technology trends and innovation, open to learning, Preferably ITIL knowledge
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Adana, Gaziantep... Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.
Satış UzmanıTrakya Elektrik Perakende Satış A.Ş.
Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,Satış iş sürecinde en az 3-5 yıl deneyime sahip, Tercihen elektrik piyasası mevzuatını bilen,  MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri kuvvetli,İletişim ve müzakere becerileri güçlü,Çözüm ve sonuç odaklı,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,B tipi sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,Adana, Mersin veya Gaziantep ilinde ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetim Sistemleri Direktörü Ankara IC İçtaş Enerji
Yönetim Sistemleri DirektörüIC İçtaş Enerji
IC İçtaş Enerji bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipYönetim Sistemleri Direktörü aranmaktadır.Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi bölümlerinden mezun, tercihen ilgili alanda Yüksek Lisans derecesine sahip, Yönetim Sistemleri alanında en az 5 yıl müdür ve/veya üstü yöneticilik deneyimi olmak üzere en az 10 yıl deneyimli. (Enerji sektörü deneyimi tercih sebebidir), İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen A sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahip, Şirket vizyon, misyon ve hedefleri doğrultusunda mevcut Kalite, Çevre ve İSG politika ve hedeflerinin gözden geçirilmesi, ihtiyaçların belirlenmesi, aksiyon planlarının oluşturulması ve uygulanması, uygulamaların denetlenmesi süreçlerinin yönetilmesini gerçekleştirebilecek, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Yönetim Sistemleri standartları gereğince gerçekleştirilecek çalışmaların yönetilmesi ve süreçlerin üst yönetime raporlanması konusunda deneyimli, Mevcut iş süreçlerinin gözden geçirilmesi ve iyileştirilmesi çalışmalarını gerçekleştirebilecek, Ulusal ve uluslar arası Çevre ve İSG mevzuat ve yükümlülüklerine hakim, Çevre riskleri ve iş güvenliği risklerinin belirlenmesi konusunda deneyimli, Sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Sistematik ve sonuç odaklı çalışan, kişilerarası ilişkilerde ve iletişimde başarılı, hedef bazlı yönetim yaklaşımını benimsemiş, Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Şefi İstanbul(Avr.) İçtur Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş
Depo Şefiİçtur Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş
Tercihen Yüksekokul veya Üniversite mezunu. Konusunda en az 3 yıl deneyimli. Askerliğini tamamlamış. E Sınıfı ehliyeti ve SRC belgeleri olan. Ekip yönetim tecrübesine sahip. Çoklu organizasyon yapısında iletişim ve koordinasyon sağlayabilecek.  SAP veya MC programına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Müdürü Antalya, İstanbul(Avr.) İçtur Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş
Bütçe ve Raporlama Müdürüİçtur Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş
IC İÇTUR Antalya ve  İstanbul'da faliyet gösteren  İşletmelerimizde  görevlendirilmek üzere" Bütçe&Raporlama Müdürü" aramaktayız. Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun. Genel Muhasebe, tek düzen hesap planına hakim. Ekip yönetim tecrübesine sahip. Çoklu organizasyon yapısında iletişim ve koordinasyon sağlayabilecek. SAP ve Microsoft Office programlarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE MEMURU Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
MUHASEBE MEMURUIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip “ Muhasebe Memuru “ aramaktayız.      Üniversitelerin ilgili dört yıllık bölümlerinden mezun Genel muhasebe, vergi mevzuatı ve tekdüzen hesap planı konularına hâkim E-Defter, E-fatura konusunda deneyimli SAP’nin ilgili modüllerine hakim Konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi İletişimi güçlü, gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın Ms Office uygulamalarına hâkim Tercihen Liman işletmesi konusunda tecrübeli Dikkatli, disiplinli, detaylara önem veren Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİ İŞLER SORUMLUSU Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
MALİ İŞLER SORUMLUSUIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip “ Mali İşler Sorumlusu “ aramaktayız.      Üniversitelerin ilgili dört yıllık bölümlerinden mezun Genel muhasebe, vergi mevzuatı ve tekdüzen hesap planı konularına hâkim Ekip yönetim tecrübesine sahip Mali işler, mali denetim ve şirket muhasebesi alanlarında en az 5 yıl deneyim sahibi İletişimi güçlü, gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın SAP’nin ilgili modüllerine hakim Ms Office uygulamalarına hâkim Tercihen Liman işletmesi konusunda tecrübeli İleri düzey İngilizce bilgisine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GELİR SERVİSİ MEMURU Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
GELİR SERVİSİ MEMURUIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip “ Gelir Servisi Memuru “ aramaktayız.      Üniversitelerin ilgili dört yıllık bölümlerinden mezun Genel muhasebe, vergi mevzuatı ve tekdüzen hesap planı konularına hâkim E-Defter, E-fatura konusunda deneyimli SAP’nin ilgili modüllerine hakim Konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi İletişimi güçlü, gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın Ms Office uygulamalarına hâkim Tercihen Liman işletmesi konusunda tecrübeli Dikkatli, disiplinli, detaylara önem veren Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Orta düzey ingilizce bilgisine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RÖMORKÖR KAPTANI Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
RÖMORKÖR KAPTANIIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  “ Römorkör Kaptanı  “ aramaktayız.    Deniz ve içsuları düzenleme Genel Müdürlüğü’nden temin edilmiş olan Römorkör Kaptanı ehliyetine sahip, Liman işlerinde deneyimli, Görev ve sorumluluğunu yerine getirebilen, Karasu’da ikamet eden veya edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RÖMORKÖR MAKİNİSTİ Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
RÖMORKÖR MAKİNİSTİIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  “ Römorkör Makinisti  “ aramaktayız.    Deniz ve içsuları düzenleme Genel Müdürlüğü’nden temin edilmiş olan Römorkör ehliyetine sahip, Liman işlerinde deneyimli, Görev ve sorumluluğunu yerine getirebilen, Karasu’da ikamet eden veya edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KILAVUZ KAPTAN Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
KILAVUZ KAPTANIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  “ Kılavuz Kaptan  “ aramaktayız.      Kılavuz Kaptanlık temel eğitimini tamamlayan, Kaptan ehliyeti olan, Liman işlerinde deneyimli, Görev ve sorumluluğunu yerine getirebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlayan, Karasu’da ikamet eden veya edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PUANTÖR Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
PUANTÖRIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  “ Puantör  “ aramaktayız.      Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Liman işlerinde deneyimli, MS Ofice programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlayan, Karasu’da ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
VİNÇ OPERATÖRÜ Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
VİNÇ OPERATÖRÜIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip “ Vinç Operatörü  “aramaktayız.     Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Sabit veya mobil liman vinci kullanabilme ehliyetine sahip, Liman tecrübesi olan, Hem halatlı hem de hidrolik türden vinçleri kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan, Karasu’da ikamet eden veya edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YAĞCI Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
YAĞCIIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  “ Yağcı “ aramaktayız.      Deniz ve içsuları düzenleme Genel Müdürlüğü’nden temin edilen Yağcı belgesi ehliyetine sahip, Daha önce gemilerde çalışmış olmak, Liman işlerinde deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlayan, Karasu’da ikamet eden veya edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
USTA GEMİCİ Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
USTA GEMİCİIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  “ Usta Gemici  “ aramaktayız.   Tersanelerde ve gemilerde deneyim sahibi, Tercihen gemilerde “Usta Gemici” yeterliliği ile çalışmış olmak, Deniz ve içsuları düzenleme Genel Müdürlüğü’nden temin edilen Usta Gemici belgesi ehliyetine sahip, Liman işlerinde deneyimli, Görev ve sorumluluğunu yerine getirebilen, Karasu’da ikamet eden veya edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GEMİCİ/PALAMAR Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
GEMİCİ/PALAMARIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  “Gemici/Palamar “ aramaktayız.      Deniz ve içsuları düzenleme genel müdürlüğünden temin edilen gemici belgesi ehliyetine sahip, Dış görünümüne önem veren, Diksiyonu düzgün, Liman işlerinde deneyimli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlayan, Karasu’da ikamet eden veya edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TAMİR BAKIM ONARIM PERSONELİ Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
TAMİR BAKIM ONARIM PERSONELİIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip “ Tamir Bakım Onarım Personeli “ aramaktayız.     Tercihen meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun olan, Liman operasyonlarında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Makine bakım ve onarımı ve mekanik işlerinden anlayan, Mesleğiyle ilgili alet ve makineleri uzman seviyesinde kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Karasu’da ikamet eden veya edebilecek olan.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK İŞLER SORUMLUSU Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
TEKNİK İŞLER SORUMLUSUIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip “ Teknik İşler Sorumlusu “ aramaktayız.      Tercihen meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun olan, Liman operasyonlarında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Teknik konularda tecrübeli, Mesleğiyle ilgili alet ve makineleri uzman seviyesinde kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan, Karasu’da İkamet eden veya edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK İŞLER PERSONELİ Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
MEKANİK İŞLER PERSONELİIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  “ Mekanik İşler Personeli “ aramaktayız.     Tercihen meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun olan, Liman operasyonlarında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Mekanik Bakım konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan, Karasu’da İkamet eden veya edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK İŞLERİ PERSONELİ Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
ELEKTRİK İŞLERİ PERSONELİIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip “ Elektrik İşleri Personeli “ aramaktayız.      Tercihen meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun olan, Liman operasyonlarında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Elektrik bakım ve montaj alanında tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan, Karasu’da İkamet eden veya edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FORKLİFT OPERATÖRÜ Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
FORKLİFT OPERATÖRÜIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  “ Forklift Operatörü  “ aramaktayız.      İlgili kurumlardan alınmış olan ehliyet belgesi yanında tercihen Bobcat ve Loader ehliyetine sahip, Gemi ambarı, terminal sahası ile depo ve antrepolarda forklift, bobcat, loader gibi araçların kullanılmasının gerektirdiği her türlü yükleme ve boşaltma operasyonunu yapabilecek, Liman işlerinde deneyimli, Görev ve sorumluluğunu yerine getirebilen, Karasu’da ikamet eden veya edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (Engelli Personel) Ankara DİA Altyapı Yatırımları ve İnşaat A.Ş.
GENEL BAŞVURU (Engelli Personel)DİA Altyapı Yatırımları ve İnşaat A.Ş.
Ankara Bilkent'teki Entegre Sağlık Kampüsü Projemizde görevlendirmek üzere İş Kanunu gereği ' Engelli Personel ' kapsamında çalışma arkadaşları aramaktayız. Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı, En az Ortaöğretim mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
VARDİYA SORUMLUSU Sakarya IC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
VARDİYA SORUMLUSUIC İÇTAŞ ALTYAPI YATIRIMLARI VE İŞLETME AŞ
IC İçtaş Sakarya Karasu Limanı Yatırım ve İşletme A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  “ Vardiya Sorumlusu “aramaktayız.     Tercihen meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun olan, Liman işlerinde deneyimli, Daha önce operasyondan sorumlu olarak görev yapan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan, Karasu’da ikamet eden veya edebilecek olan.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) ICA İşletme A.Ş.
Sistem Geliştirme UzmanıICA İşletme A.Ş.
  Tercihen üniversitelerin Mühendislik(Bilgisayar, Endüstri, İşletme, Matematik, Elektrik-Elektronik) , MIS veya Enformatik bölümlerinden mezun, Yazılım, Uygulama Geliştirme, Uyarlama veya Entegrasyon Projelerinde, Proje Yönetimi konusunda en az 3-5 yıl yıl tecrübeli, İş/Sistem Analizi Hazırlayabilen, Proje Yönetimi Metodolojileri (PMI) konusunda bilgi sahibi, Kurumsal yazılımlar (ERP, CRM, BI, SAP) konusunda tecrübe sahibi, Tercihen PMP sertifikasyonuna sahip, Tercihan ERP ve/veya SAP tecrübesi olan, Sözlü ve yazılı ileri düzey İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünen, problem çözüm yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Pozitif İletişim yeteneğine sahip ve ikna kabiliyeti yüksek, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Budget and Reporting Executive İstanbul(Avr.) ICA İşletme A.Ş.
Budget and Reporting ExecutiveICA İşletme A.Ş.
·         University degree in Business Administration, Economics or Finance from reputable universities·         Minimum 4 years of business experience with minimum 2 years of experience in budgeting·         Experience in audit companies is preferred·         Good command of  English,·         Proficiency in MS office applications (especially advanced level of excel knowledge),·         SAP knowledge is strongly preferred·         Strong analytical skills with the ability to utilize qualitative data,·         Team worker, problem solver and decision maker in planning and organizing various work assignments,·         Dynamic and hardworking personality·         No military obligation for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Avr.) ICA İşletme A.Ş.
Elektrik TeknikeriICA İşletme A.Ş.
Lise veya Meslek Yüksek Okulu / Elektrik bölümü mezunu En az 3 yıl iş deneyimi İyi derece MS Office ve AutoCad bilgisi Takım çalışmasından hoşlanan, detaylara önem veren, sonuç odaklı EKAT Belgesi, Aydınlatma, Orta Gerilim, Alçak Gerilim, Trafik Kontrol Sistemleri, Fiber optik, kompanzasyon, Topraklama konularında bilgi ve deneyim sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Alakart Şefi / Alakart Ustası İstanbul(Avr.), ... İçtur Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş
Alakart Şefi / Alakart Ustasıİçtur Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş
En az 5 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Eğitim ve gelişime açık, Hijyen ve gıda tüzüğü konusunda bilgili, Vardiyalı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pideci İstanbul(Avr.), ... İçtur Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş
Pideciİçtur Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş
En az 3 yıl deneyimi olan Askerlik hizmetini tamamlamış Ekip çalışmasına yatkın Eğitim ve gelişime açık Hijyen ve gıda tüzüğü konusunda bilgili,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı