DİA Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


Kurulduğu 2004 yılından beri Servis Olarak Yazılım (Software as a Service) hizmeti sunan DİA Yazılım, ülkemizin en gelişmiş çevrimiçi (online) iş yazılımı DİA'yı geliştirmektedir. Telekom operatörlerinden küçük işletmelere kadar pek çok kuruma hizmet veren şirketimiz Ankara ODTÜ Teknokent AR-GE Ofisi, İstanbul İş Geliştirme Ofisi ve Antalya Destek ve Eğitim Ofisi ile hizmetlerine devam etmektedir.

DİA (Değişime İlk Adım) Kurumsal Yönetim Sistemi, finans, stok, satış, satınalma, muhasebe, personel, demirbaş, otel ve restoran yönetimi, saha satış uygulamaları, müşteri ilişkileri yönetimi, distribütör entegrasyonları, perakende çözümleri ile farklı sektörlere dinamik çözümler sunan bir yazılımdır. Türkiye'de ve Dünya'nın farklı ülkelerinde online olarak DİA Bulutu üzerinden sistemlerini yöneten binlerce kullanıcısı bulunmaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim

Firma web sitesi: www.dia.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 10.00 - 14.00

Açıklama: Cumartesi mesaisi departmanlara ve iş yüküne göre farklılık göstermektedir. Arge departmanı için Cumartesi mesaisi bulunmamaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim

Diğer: .


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


DİA Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çağrı Merkezi Muhasebe Yazılımı Destek Personeli Ankara DİA Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Çağrı Merkezi Muhasebe Yazılımı Destek PersoneliDİA Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
DİA Yazılım A.Ş. HakkındaKurulduğu 2004 yılından beri Servis Olarak Yazılım (Software as a Service) hizmeti sunan DİA Yazılım, ülkemizin en gelişmiş çevrimiçi (online) iş yazılımı DİA'yı geliştirmektedir. Telekom operatörlerinden küçük işletmelere kadar pek çok kuruma hizmet veren şirketimiz Ankara ODTÜ Teknokent AR-GE Ofisi, İstanbul İş Geliştirme Ofisi ve Antalya Destek ve Eğitim Ofisi ile hizmetlerine devam etmektedir.Ülkemizin ilk online çalışan kurumsal yönetim sistemi DİA için Ankara ofisimizde çağrı merkezinde muhasebe yazılımı müşteri destek konularında çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız. Aranan NiteliklerGenel ticari işletmelerin çalışma şekillerini bilmek Ön muhasebe ve resmi muhasebe kavramlarına hakim olmak Telefonda hitap etmeyi bilmek, iletişim kurabilme yeteneğine sahip olmakMuhasebe ve ön muhasebe sorunlarını çözmek üzere yoğunlaşabilmek, çözüm odaklı olmakYeni bilgiler öğrenmeyi sevmek, güncel mevzuatı takip etmek Tercih Nedeni Olacak Ek NiteliklerTicari Yazılım ve ERP konusunda bilgi sahibi olmak DİA, Logo, Mikro gibi yazılım sistemleri konusunda bilgili olmakSektörde muhasebe / ön muhasebe alanlarında çalışmış olmak İş TanımıDİA Muhasebe Yazılımı kullanan müşteri soru ve sorunlarına telefon üzerinden çağrı merkezi personeli olarak yardımcı olmakMuhasebe ve Ön Muhasebe konularında hem teknik destek hem de muhasebe departmanına destek olmakDİA Kurumsal Yönetim Sistemi üzerinden ticari konularda DİA kullanıcılarına bilgi vermekDİA müşterilerinin sorunlarının teknik birime yönlendirilmesi, çözümün müşteriye anlatılmasıMuhasebe ve Destek ekip lideri tarafından verilen diğer görevlerin yerine getirilmesiÇalışma KoşullarıMesai saatleri hafta içi 09.00 - 18.00, Cumartesi günleri 10.00 - 14.00 arasıdır. Ankara ARGE ofisimiz ODTÜ Teknokent bünyesinde yer almaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı