DİALOG TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


DİALOG TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

Dialog Teknoloji Sistemleri 1998 yılında işletmelerin ve kurumların bilgi işlem gereksinimlerini tespit etmek, ürünleri tedarik etmek, alt yapısını oluşturmak, danışmanlık, satış ve teknik destek hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Bugüne kadar bilinçli bir şekilde büyüyerek bir çok saygın firmayı ve kurumu müşteri portföyüne dahil etmiş ve "Kaliteyi, sürekliliği, geniş ürün yelpazesini, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini" ilke olarak benimseyerek Bilişim sektörünün güvenilir firmaları arasında yerini almıştır. Dialog Teknoloji sistemleri  bugün Türk Patent Enstitüsü ’nden aldığı Marka Tescil Belgesi ile hem kurumsal firmalara hem de kişisel kullanıcılara hizmet vermektedir.
 
Başlıca faaliyet alanlarımız; Pc, Notebook, Workstation, Server, Kurumsal veri depolama, Profesyonel fotoğraf makineleri ve Kameralar, Kablosuz Ağ Alanları oluşturma, Network Alt yapıları, Kablosuz Anons sistemleri,
Kablolu ve kablosuz Kamera sistemleri, Speed dome Mobese kamera sistemleri, Alarm güvenlik Sistemleri, Turnike ve bariyer sistemleri, PTKS kontrol sistemleri, Toplu SMS hizmetleri, Notebook Anakart onarımı
 
Dialog Teknoloji Sistemleri, kurulduğu  1998 yılından bugüne kadar, önemli kamusal ve özel kuruluşların bilgi işlem projelerinde yönetim bilişim sistemleri, kurumsal kaynak planlama, bankacılık, Belediyeler, Kamu yönetimi, işletme yönetimi, endüstriyel üretim yönetimi, Okul yönetimi, Hastane yönetimi, Üniversite yönetimi gibi alanlarda sistem çözümleme ve  geliştirme uzmanlığını; danışman kuruluş olarak bilgi, deneyim ve doğruluğunu sunmaktadır.
 
Çeşitli donanım firmalarının sistemleri üzerinde projeler gerçekleştirmiş olan Dialog Teknoloji Sistemleri, bağımsız bir kuruluş olmakla birlikte, bugüne değin ulusal ve uluslararası Sistem Bütünleştirici firmalarla proje düzeyinde işbirliği ortamında çalışmalarını da sürdüre gelmiştir.
 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim

Firma web sitesi: www.dialogteknoloji.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 09.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: SSK


DİALOG TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Servis Sorumlusu Antalya DİALOG BİLGİSAYAR
Teknik Servis SorumlusuDİALOG BİLGİSAYAR
Bilişim ürünleri ve işletim sistemleri desteğini verebilecek düzeyde deneyimli,CCTV (Kamera Güvenlik) ve Network Çözümleri Konusunda tecrübe sahibiPC, Network ve çevre birimleri konularında bilgi sahibi, Notebook onarımlarını yapabilen Windows işletim sistemleri, MS Office vb. programları kullanabilen ve kullanıcılara destek verebilecek,B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı