Diem Mühendislik Mimarlık Ltd. 

Şirket Bilgileri

http://www.diemmuhmim.net

Diem Mühendislik Mimarlık Ltd.

DİEM, 1998 yılında kurulmuş olmak ile birlikte, mühendislik ve mimarlık alanındaki tecrübe ve hizmetleri yirmi yıllık bir zaman dilimine yayılmıştır.

DİEM Mühendislik Mimarlık Ltd. çatısı altında, tasarım, projelendirme, proje yönetimi ve taahhüt alanlarında çalışan grubumuz yerli ve yabancı sanayi kuruluşlarının fabrika, ofis, idari bina, çevre düzenlemeleri gibi çalışmalarının hem tasarım ve projelendirme, proje yönetimi aşamalarında yer almakta, hem de söz konusu işlerin taahhüt aşamasında etkin olarak görev yapmaktadır. Projelerin yüksek standartlarda ve öngörülenden çabuk, hızlı bir şekilde tamamlanması konusundaki uzmanlığımız, ön plana çıkmaktadır.  

DİEM ayrıca kuruluşların çeşitli projelerinde ana müteahhit olarak ofis tadilatları, betonarme ve çelik bina inşaatları, güçlendirme çalışmaları, her türlü elektrik ve mekanik alt yapı ve üst yapı tesisatları, çevre düzenlemesi alt yapı ve üst yapı işlerinde görev yapmaktadır.

 

Günümüzde DİEM MÜHENDİSLİK MİMARLIK: 

Kuruluşumuzdan bu yana kurumsallığa verdiğimiz önem ve bu anlamda attığımız büyük ve cesur adımlar ile DİEM, iç dinamiklerini kendisini daha güçlü ve rekabet gücü yükselen bir yapıya dönüştürerek, hizmetlerini daha geniş pazarlara sunmasını olanaklı hale getirecek çalışmalara yönelmiştir. DİEM Mühendislik Mimarlık Ltd. önümüzdeki yıllarda da temposunu düşürmeksizin büyüme ivmesini arttırmaya odaklanmıştır

 

Ana Faaliyet Alanları:

Renovasyon İşleri, Mağazalar, Genel Müdürlük Ofisleri, Banka Şube Tadilatları Ticari ve Alışveriş Binaları, Oteller, Hastaneler, Eğitim Tesisleri, Spor Tesisleri, Arazi ve Ofis Geliştirme, Gayrımenkul Geliştirme ve Yönetimi. 

 

İşgücü:

Halen, DİEM MÜHENDİSLİK MİMARLIK İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD.’ de 15’i teknik personel ve 9’si idari personel, olmak üzere toplam 45 kişi çalışmaktadır.


Diem Mühendislik Mimarlık Ltd. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Ataşehir ofisimizde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin İİBF , Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi seviyede ingilizce konuşabilen ve yazabilen MS Office programlarını aktif kullanabilenTercihen insan kaynakları alanında tecrübeliErkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayanB sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekniker İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
TeknikerDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin ''İnşaat Teknikerliği'' bölümlerinden mezun, İnce yapı projelerinde en az 2 yıl tecrübe sahibi, İnce inşaat, malzeme, detay konuarında bilgi sahibi, Şantiye koordinasyonu yapabilen, MS Office ve AutoCad programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Bay Şantiye personeli haftanın 6 günü çalışmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Teknik Ofis Mimarı İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Şantiye Teknik Ofis MimarıDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,  Tercihen Ofis Fit-Out projelerinde çalışmış, ince işler konusunda tecrübeliMalzeme bilgisi olan, Projenin shop drawing çizimlerini yapabilecek,  Dökümantasyon ve yazışma bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, İyi seviyede AutoCad kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, beşeri ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan, En az intermediate seviyesinde İngilizce bilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Bay/Bayan takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi İstanbul(Asya) Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Depo GörevlisiDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Şirketimizin  faaliyet gösteren şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;En az lise tercihen üniversite mezunu MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Bay Anadolu yakasında ikamet eden Pozisyon haftada 6 gün çalışmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şantiye Mimarı-Şefi İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Şantiye Mimarı-ŞefiDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
·       Üniversitelerin mimarlık veya inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun·       Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan·       İnce yapı işlerinde en az 2 yıl tecrübeli·       Malzeme ve detay bilgisi olan·       40 yaşını aşmamış·       MS Office ve AutoCad programlarına hakim; tercihen MS Project programını kullanabilen·       Şantiye iş programına uygun olacak şekilde esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek·       Sevk ve koordinasyon yeteneğine sahip·       Takım çalışmasına yatkın·       Bay adaylar için askerliğini yapmış·      Tercihen İyi seviyede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Personeli İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
İdari İşler PersoneliDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Şirketimizin Türkiye'de faaliyet gösteren şantiyelerinde görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu Orta veya büyük ölçekli üst yapı projelerinin idari işler veya insan kaynakları departmanlarında en az 1 yıl deneyimi bulunan,Yerel İSG Mevzuatına, İş Kanunu ve Sosyal Güvenlik mevzuatlarına hâkim, MS Office programına hâkim, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Tercihen bay Tercihen ingilizce bilen Bay adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşkur İşbaşı Eğitim Programı - Mimar İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
İşkur İşbaşı Eğitim Programı - MimarDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
-Üniversitelerin  mimarlık fakültelerinden mezun-Çok iyi seviyede ingilizce bilen-İyi derecede autocad kullanabilen-Tercihen B sınıfı ehliyeti olan-Diksiyonu düzgün-Prezantabl-Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen-Askerlikle ilişiği bulunmayan veya 3 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı