Diem Mühendislik Mimarlık Ltd. 

Şirket Bilgileri

http://www.diemmuhmim.net

Diem Mühendislik Mimarlık Ltd.

DİEM, 1998 yılında kurulmuş olmak ile birlikte, mühendislik ve mimarlık alanındaki tecrübe ve hizmetleri yirmi yıllık bir zaman dilimine yayılmıştır.

DİEM Mühendislik Mimarlık Ltd. çatısı altında, tasarım, projelendirme, proje yönetimi ve taahhüt alanlarında çalışan grubumuz yerli ve yabancı sanayi kuruluşlarının fabrika, ofis, idari bina, çevre düzenlemeleri gibi çalışmalarının hem tasarım ve projelendirme, proje yönetimi aşamalarında yer almakta, hem de söz konusu işlerin taahhüt aşamasında etkin olarak görev yapmaktadır. Projelerin yüksek standartlarda ve öngörülenden çabuk, hızlı bir şekilde tamamlanması konusundaki uzmanlığımız, ön plana çıkmaktadır.  

DİEM ayrıca kuruluşların çeşitli projelerinde ana müteahhit olarak ofis tadilatları, betonarme ve çelik bina inşaatları, güçlendirme çalışmaları, her türlü elektrik ve mekanik alt yapı ve üst yapı tesisatları, çevre düzenlemesi alt yapı ve üst yapı işlerinde görev yapmaktadır.

 

Günümüzde DİEM MÜHENDİSLİK MİMARLIK: 

Kuruluşumuzdan bu yana kurumsallığa verdiğimiz önem ve bu anlamda attığımız büyük ve cesur adımlar ile DİEM, iç dinamiklerini kendisini daha güçlü ve rekabet gücü yükselen bir yapıya dönüştürerek, hizmetlerini daha geniş pazarlara sunmasını olanaklı hale getirecek çalışmalara yönelmiştir. DİEM Mühendislik Mimarlık Ltd. önümüzdeki yıllarda da temposunu düşürmeksizin büyüme ivmesini arttırmaya odaklanmıştır

 

Ana Faaliyet Alanları:

Renovasyon İşleri, Mağazalar, Genel Müdürlük Ofisleri, Banka Şube Tadilatları Ticari ve Alışveriş Binaları, Oteller, Hastaneler, Eğitim Tesisleri, Spor Tesisleri, Arazi ve Ofis Geliştirme, Gayrımenkul Geliştirme ve Yönetimi. 

 

İşgücü:

Halen, DİEM MÜHENDİSLİK MİMARLIK İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD.’ de 15’i teknik personel ve 9’si idari personel, olmak üzere toplam 45 kişi çalışmaktadır.


Diem Mühendislik Mimarlık Ltd. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şantiye Şefi Bursa, İstanbul(Avr.)... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Şantiye ŞefiDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin İnşaat mühendisliği , mimarlık bölümlerinden mezun olmak,İnce yapı işlerinde mimimum 5 yıl tecrübeye sahip olmak,Çeşitli disiplinler arası koordinasyonu ve uygulamayı üstlenebilmek,MS Office ve Autocad programlarına hakim olmak,Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmaması,B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek,Takım çalışmasına yatkın olmakİnce işler ,mekanik ve elektrik disiplerinde  bilgi sahibiSaha uygulamaları ile ilgili tüm branşlarda genel bilgi sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mimarı İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Teknik Ofis MimarıDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,  Tercihen Ofis Fit-Out projelerinde çalışmış, Malzeme bilgisi olan, Projenin shop drawing çizimlerini yapabilecek,  Dökümantasyon ve yazışma bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, İyi seviyede AutoCad kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, beşeri ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan, Bay/Bayan takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teklif Mimarı İstanbul(Asya) Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Teklif MimarıDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin Mimarlık Bölümünden Mezun  Konusunda en az 8 yıl deneyimi olan  İnce yapı sektöründe çalışmış, tercihen şantiye deneyimi de olan  Mimari malzeme ve detay bilgisine sahip  Autocad ve MS Office Programlarına hakim  Tercihen İyi derecede İngilizce bilen  MS Project programını bilen ve İş Programı konusunda deneyimli  B sınıfı Ehliyet sahibi  Erkek Adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Asya) Diem Mühendislik Mimarlık Ltd.
Ofis AsistanıDiem Mühendislik Mimarlık Ltd.
Grup firmamızın Fenerbahçe'de ki tasarım ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.-Tercihen üniversite en az lise mezunu-MS Office programlarına hakim-Tercihen ön muhasebe bilgisi olan-En az temel düzeyde ingilizce bilgisi olan-Diksiyonu düzgün, prezantabl-İletişimi kuvvetli-Ekip çalışmasına yatkın-Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı