Diem Mühendislik Mimarlık Ltd. 

Şirket Bilgileri

http://www.diemmuhmim.net

Diem Mühendislik Mimarlık Ltd.

DİEM, 1998 yılında kurulmuş olmak ile birlikte, mühendislik ve mimarlık alanındaki tecrübe ve hizmetleri yirmi yıllık bir zaman dilimine yayılmıştır.

DİEM Mühendislik Mimarlık Ltd. çatısı altında, tasarım, projelendirme, proje yönetimi ve taahhüt alanlarında çalışan grubumuz yerli ve yabancı sanayi kuruluşlarının fabrika, ofis, idari bina, çevre düzenlemeleri gibi çalışmalarının hem tasarım ve projelendirme, proje yönetimi aşamalarında yer almakta, hem de söz konusu işlerin taahhüt aşamasında etkin olarak görev yapmaktadır. Projelerin yüksek standartlarda ve öngörülenden çabuk, hızlı bir şekilde tamamlanması konusundaki uzmanlığımız, ön plana çıkmaktadır.  

DİEM ayrıca kuruluşların çeşitli projelerinde ana müteahhit olarak ofis tadilatları, betonarme ve çelik bina inşaatları, güçlendirme çalışmaları, her türlü elektrik ve mekanik alt yapı ve üst yapı tesisatları, çevre düzenlemesi alt yapı ve üst yapı işlerinde görev yapmaktadır.

 

Günümüzde DİEM MÜHENDİSLİK MİMARLIK: 

Kuruluşumuzdan bu yana kurumsallığa verdiğimiz önem ve bu anlamda attığımız büyük ve cesur adımlar ile DİEM, iç dinamiklerini kendisini daha güçlü ve rekabet gücü yükselen bir yapıya dönüştürerek, hizmetlerini daha geniş pazarlara sunmasını olanaklı hale getirecek çalışmalara yönelmiştir. DİEM Mühendislik Mimarlık Ltd. önümüzdeki yıllarda da temposunu düşürmeksizin büyüme ivmesini arttırmaya odaklanmıştır

 

Ana Faaliyet Alanları:

Renovasyon İşleri, Mağazalar, Genel Müdürlük Ofisleri, Banka Şube Tadilatları Ticari ve Alışveriş Binaları, Oteller, Hastaneler, Eğitim Tesisleri, Spor Tesisleri, Arazi ve Ofis Geliştirme, Gayrımenkul Geliştirme ve Yönetimi. 

 

İşgücü:

Halen, DİEM MÜHENDİSLİK MİMARLIK İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD.’ de 15’i teknik personel ve 9’si idari personel, olmak üzere toplam 45 kişi çalışmaktadır.


Diem Mühendislik Mimarlık Ltd. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnşaat Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
İnşaat TeknikeriDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin ''İnşaat Teknikerliği'' bölümlerinden mezun, İnce yapı projelerinde en az 2 yıl tecrübe sahibi, İnce inşaat, malzeme, detay konuarında bilgi sahibi, Şantiye koordinasyonu yapabilen, MS Office ve AutoCad programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Opsiyonel olarak şantiye bazında 3-4 ay şehir dışında kalabilecekŞantiye personeli haftanın 6 günü çalışmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen ''A Sınıfı'' veya ''B Sınıfı''  İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Saha uygulamaları konusunda deneyimli; özellikle inşaat şantiyesinde tecrübesi bulunan,büyük çaplı projelerde görev almış,Ulusal İSG mevzuatı ve uluslararası standart ve uygulamalara hakim, Sunum ve eğitim verme konularına hakim, Yönetim, temsil ve iletişim tecrübeleri ve becerileri yüksek, Ekip yönetimini gerçekleştirebilecek, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, İşin gerektirdiği raporlamaları gerçekleştirebilecek, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İş takibi yapabilen, sorumluluk sahibi, Aktif araç kullanabilen, İstanbul ili içinde ve il dışındak projelerimizde çalışmak üzere, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu Yardımcısı İstanbul(Asya) Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu YardımcısıDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin inşaat teknikerliği bölümünden mezun       Erkek adaylar için Askerlik engeli bulunmayan       İnce Yapı işlerinde min 1-2 yıl tecrübeli,malzeme, detay ve uygulama bilgisi olan      Tercihen Elektrik ve Mekanik alt yapı konusunda tecrübeli       İstanbul trafiğinde araç kullanabilen; B sınıfı Ehliyet sahibi       MS Office ve Autocad programları kullanabilen       Müşteri ile iyi iletişimde kurabilecek.       Şirketi temsil kabiliyeti yüksek olan.       Sevk ve koordinasyon yeteneğine sahip ,takım çalışmasına yatkın.       İstanbul Anadolu yakasında oturan , tercihen Ataşehir ve yakın bölgesinde oturan     Tercihen bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Şantiye ŞefiDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin İnşaat mühendisliği , mimarlık bölümlerinden mezun olmak, İnce yapı işlerinde mimimum 5 yıl tecrübeye sahip olmak 40 yaşını aşmamış olmak Taahhüt işi yapan firma tecrübesi bulunan Çeşitli disiplinler arası koordinasyonu ve uygulamayı üstlenebilmek, MS Office ve Autocad programlarına hakim olmak, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmaması, B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek, Takım çalışmasına yatkın olmak İnce işler ,mekanik ve elektrik disiplerinde  bilgi sahibi Saha uygulamaları ile ilgili tüm branşlarda genel bilgi sahibi Tercihen İyi seviyede ingilizce biliyor olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mimarı İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Teknik Ofis MimarıDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,  Tercihen Ofis Fit-Out projelerinde çalışmış, Malzeme bilgisi olan, Projenin shop drawing çizimlerini yapabilecek,  Dökümantasyon ve yazışma bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, İyi seviyede AutoCad kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, beşeri ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan, Bay/Bayan takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı