Diem Mühendislik Mimarlık Ltd. 

Şirket Bilgileri

http://www.diemmuhmim.net

Diem Mühendislik Mimarlık Ltd.

DİEM, 1998 yılında kurulmuş olmak ile birlikte, mühendislik ve mimarlık alanındaki tecrübe ve hizmetleri yirmi yıllık bir zaman dilimine yayılmıştır.

DİEM Mühendislik Mimarlık Ltd. çatısı altında, tasarım, projelendirme, proje yönetimi ve taahhüt alanlarında çalışan grubumuz yerli ve yabancı sanayi kuruluşlarının fabrika, ofis, idari bina, çevre düzenlemeleri gibi çalışmalarının hem tasarım ve projelendirme, proje yönetimi aşamalarında yer almakta, hem de söz konusu işlerin taahhüt aşamasında etkin olarak görev yapmaktadır. Projelerin yüksek standartlarda ve öngörülenden çabuk, hızlı bir şekilde tamamlanması konusundaki uzmanlığımız, ön plana çıkmaktadır.  

DİEM ayrıca kuruluşların çeşitli projelerinde ana müteahhit olarak ofis tadilatları, betonarme ve çelik bina inşaatları, güçlendirme çalışmaları, her türlü elektrik ve mekanik alt yapı ve üst yapı tesisatları, çevre düzenlemesi alt yapı ve üst yapı işlerinde görev yapmaktadır.

 

Günümüzde DİEM MÜHENDİSLİK MİMARLIK: 

Kuruluşumuzdan bu yana kurumsallığa verdiğimiz önem ve bu anlamda attığımız büyük ve cesur adımlar ile DİEM, iç dinamiklerini kendisini daha güçlü ve rekabet gücü yükselen bir yapıya dönüştürerek, hizmetlerini daha geniş pazarlara sunmasını olanaklı hale getirecek çalışmalara yönelmiştir. DİEM Mühendislik Mimarlık Ltd. önümüzdeki yıllarda da temposunu düşürmeksizin büyüme ivmesini arttırmaya odaklanmıştır

 

Ana Faaliyet Alanları:

Renovasyon İşleri, Mağazalar, Genel Müdürlük Ofisleri, Banka Şube Tadilatları Ticari ve Alışveriş Binaları, Oteller, Hastaneler, Eğitim Tesisleri, Spor Tesisleri, Arazi ve Ofis Geliştirme, Gayrımenkul Geliştirme ve Yönetimi. 

 

İşgücü:

Halen, DİEM MÜHENDİSLİK MİMARLIK İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD.’ de 15’i teknik personel ve 9’si idari personel, olmak üzere toplam 45 kişi çalışmaktadır.


Diem Mühendislik Mimarlık Ltd. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PROJECT MANAGER İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
PROJECT MANAGERDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Bachelor degree in architecture or civil engineering Min. 10 years experience in contracting companies Min 4-5 years of experience in interior works or fit out Good computer knowledge as a user for Ms project and autocad softwareGood knowledge of written and spoken English Strong interpersonal & communication skills, able to work in a teamProblem solver, decision maker, innovative No restriction for traveling Completed military service for male applicants Resides or willing to relocate to of Istanbul, Must have B class driver’s license Excellent organisation skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri İstanbul(Asya) Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
İnşaat TeknikeriDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin ''İnşaat Teknikerliği'' bölümlerinden mezun, İnce yapı projelerinde en az 2 yıl tecrübe sahibi, İnce inşaat, malzeme, detay konuarında bilgi sahibi, Şantiye koordinasyonu yapabilen, MS Office ve AutoCad programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Bay Şantiye personeli haftanın 6 günü çalışmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mimarı İstanbul(Asya) Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Tasarım MimarıDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun olmuş;İyi derecede Autocad, Archicad vb 3D çizim programlarını iyi derecede kullanabilen;Prezantable, düzgün diksiyona sahip; İyi derece İngilizcesi olan; Baylar için askerliğini yapmış; B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen; En az 5 yıl benzer tecrübeye sahip; Bay/bayan personel aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetiştirilmek Üzere Mimar İstanbul(Avr.), ... Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Yetiştirilmek Üzere MimarDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
-Üniversitelerin  mimarlık fakültelerinden mezun-Çok iyi seviyede ingilizce bilen-İyi derecede autocad kullanabilen-Tercihen B sınıfı ehliyeti olan-Diksiyonu düzgün-Prezantabl-Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen-Askerlikle ilişiği bulunmayan veya 3 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teklif ve İhale Mimarı İstanbul(Asya) Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Teklif ve İhale MimarıDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
·        Üniversitelerin Mimarlık/İç Mimarlık Bölümlerinden Mezun·       Tercihen teklif hazırlama konusunda deneyimi olan·        İnce yapı sektöründe çalışmış, tercihen şantiye deneyimi de olan·        Mimari malzeme ve detay bilgisine sahip·        Autocad ve MS Office Programlarına hakim·        İyi derecede İngilizce bilen·        B sınıfı Ehliyet sahibi·        Erkek Adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hakediş Mühendisi İstanbul(Asya) Diem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Hakediş MühendisiDiem Mühendislik Mimarlık İnş.Taah.San.veTic.A.Ş.
Üniversitelerin inşaat mühendisliği veya mimarlık bölümlerinden mezun olmuş; Metraj, keşif, hakediş, maliyet, raporlama, kesin hesap konularında tecrübeli;Tercihen ince inşaat işleri projelerinde minimum 5 yıl görev almış; Tercihen 35 yaşını aşmamış MS Office, Autocad ,MS Project programlarını iyi derecede kullanabilen; Tercihen erkek Ataşman ve metraj hazırlama konusunda tecrübeli; Askerlikle ilişiği olmayan Seyahat engeli olmayan; Sürücü belgesine sahip; Ekip çalışmasına uyumlu; İyi seviyede ingilizce bilen Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı