Digitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


2008 yılında kurulan Digitouch Media Group, performans tabanlı dijital pazarlama ve medya hizmetleri sunan, alanında öncü uluslararası bir şirkettir. Bünyesinde; Digitouch Dijital Medya Planlama Ajansı, GelirOrtakları (Performance Network), Adnomia (Programmatic Digital) ve SEO & SEM hizmetleri bulunmaktadır.

Pazarlama hedeflerinize dijital ortamda hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilmeniz için çalışan Digitouch, kurulduğu günden bu yana Türkiye'de Performans Pazarlaması alanına öncülük ederek, bu alandaki lider konumunu sürdürmektedir. Digitouch ayrıca belirlenen iletişim hedefleri doğrultusunda medya stratejisi belirleme, pazar araştırmaları yapma, medya planları hazırlama, reklam kampanyalarını yönetme ve optimize etme alanlarında da hizmet vermektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Reklamcılık,Medya,Medya Satınalma Firmaları

Firma web sitesi: digitouch.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Digitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru (Engelli Personel) İstanbul(Avr.) Digitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
Genel Başvuru (Engelli Personel)Digitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
Yeni nesil dijital reklam çözümleri alanında Türkiye'nin öncü medya şirketlerinden biri olan Digitouch, 50’nin üzerinde çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen markalarının ve e-ticaret firmalarının, 2008 yılından bu yana sürekli çözüm ortağıdır.Şirket kültürü en önemli değerimizdir. Digitouch için karakteriniz, bilgi seviyenizden daha önemlidir. Eğer çalışkan, motivasyonu yüksek biriyseniz ve hızlı büyüyen dijital reklam alanında kariyer yapma arzusundaysanız, Digitouch ekibiyle iyi anlaşıp başarılı olmanız çok mümkün.Digitouch bünyesinde farklı alanlarda değerlendirilmek üzere engelli çalışma arkadaşı arıyoruz. MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, En az Meslek Yüksek Okul mezunu, Tercihen internet teknolojileri ve dijital reklam konularına ilgi duyan, İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, En az 2 yıl iş tecrübesi olan.  Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz. Bu bir Genel Başvuru ilanı olup belirli bir pozisyonla ilgili yayınlanmamaktadır. Bu ilana yapılan başvurular ihtiyaç oluşması halinde uygun pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SEO Executive İstanbul(Avr.) Digitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
SEO ExecutiveDigitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
THE CANDIDATE: The ideal candidate will need proven experience in delivering SEO strategies & leading successful SEO campaigns for medium to large-scale clients across a number of verticals. Key Skills: Minimum 2 years experience, agency or in-house role  A good understanding of search engines, search engine optimisation and factors that influence rankings in search engines Technical / development skills (ideal but not essential). Basic HTML knowledge, understanding of URL rewrites, how to setup and test for 301 redirects, duplicate content etc. Strong knowledge of SEO trends and industry developments  Excellent communication and organisational skills  Experience of SEO tools (Ahrefs, Semrush, Screamingfrog, Searchmetrics, Deepcrawl, Brightedge)Web analytics (Google, Omnitrure, Coremetrics or equivalent)  Strong interpersonal skills and ability to motivate & inspire others  Fluency in English, both written and spoken
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Digital Projects Account Manager İstanbul(Avr.) Digitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
Digital Projects Account ManagerDigitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
Digitouch is looking for strong candidates to join its team in Istanbul. If your interests are in the domains of internet marketing and digital marketing technologies, this position may be an exceptional opportunity. The ideal candidate will have 2 years of relevant experience in programmatic and data based marketing disciplines. - Knowledge of programmatic environment and data based advertising landscape- Proven relationship management skills- Experience with performance based business models, including terms such as CPA, eCPM, Conversion Rate etc.- English language skills required- Startup experience prefered- Technological background including platforms, tools and code implementation will be plus
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Pazarlama Stajyeri İstanbul(Avr.) Digitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
Dijital Pazarlama StajyeriDigitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
Yeni nesil dijital reklam çözümleri alanında Türkiye'nin öncü medya şirketlerinden biri olan Digitouch, 50’nin üzerinde çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen markalarının ve e-ticaret firmalarının, 2008 yılından bu yana sürekli çözüm ortağıdır.Şirket kültürü en önemli değerimizdir. Digitouch için karakteriniz, bilgi seviyenizden daha önemlidir. Eğer çalışkan, motivasyonu yüksek biriyseniz ve hızlı büyüyen dijital reklam alanında kariyer yapma arzusundaysanız, Digitouch ekibiyle iyi anlaşıp, başarılı olmanız çok mümkün. Aranan Özellikler - Üniversite 3. ya da 4. sınıf öğrencisi,- Dijital pazarlama / internet reklamcılığı kelimelerini duyunca heyecanlanan,- Haftanın en az 3 günü görev yapabilecek,- İyi seviyede İngilizce bilen,- Veriler ile çalışmaktan, analiz yapmaktan ve müşteriler ile konuşmaktan keyif alan,- Excel'i ve Powerpoint’i çevik kullanabilen,- Sorumluluk almaktan çekinmeyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı