Digitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008


2008 yılında kurulan Digitouch Media Group, performans tabanlı dijital pazarlama ve medya hizmetleri sunan, alanında öncü uluslararası bir şirkettir. Bünyesinde; Digitouch Dijital Medya Planlama Ajansı, GelirOrtakları (Performance Network), Adnomia (Programmatic Digital) ve SEO & SEM hizmetleri bulunmaktadır.

Pazarlama hedeflerinize dijital ortamda hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilmeniz için çalışan Digitouch, kurulduğu günden bu yana Türkiye'de Performans Pazarlaması alanına öncülük ederek, bu alandaki lider konumunu sürdürmektedir. Digitouch ayrıca belirlenen iletişim hedefleri doğrultusunda medya stratejisi belirleme, pazar araştırmaları yapma, medya planları hazırlama, reklam kampanyalarını yönetme ve optimize etme alanlarında da hizmet vermektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Reklamcılık,Medya,Medya Satınalma Firmaları

Firma web sitesi: digitouch.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Digitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dijital Pazarlama Stajyeri İstanbul(Avr.) Digitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
Dijital Pazarlama StajyeriDigitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
Yeni nesil dijital reklam çözümleri alanında Türkiye'nin öncü medya şirketlerinden biri olan Digitouch, 50’nin üzerinde çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen markalarının ve e-ticaret firmalarının, 2008 yılından bu yana sürekli çözüm ortağıdır.Şirket kültürü en önemli değerimizdir. Digitouch için karakteriniz, bilgi seviyenizden daha önemlidir. Eğer çalışkan, motivasyonu yüksek biriyseniz ve hızlı büyüyen dijital reklam alanında kariyer yapma arzusundaysanız, Digitouch ekibiyle iyi anlaşıp, başarılı olmanız çok mümkün. Aranan Özellikler - Yeni mezun ya da 4. sınıf öğrencisi,- Dijital pazarlama / internet reklamcılığı kelimelerini duyunca heyecanlanan,- Üniversitelerin Yönetim Bilişim Sistemleri ya da Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden,- HTML kodlama bilgisi olan,- İyi seviyede İngilizce bilen,- Veriler ile çalışmaktan, analiz yapmaktan ve müşteriler ile konuşmaktan keyif alan,- Excel'i ve Powerpoint’i çevik kullanabilen,- Sorumluluk almaktan çekinmeyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Asistanı İstanbul(Avr.) Digitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
Muhasebe AsistanıDigitouch Dijital Pazarlama Ve Medya A.Ş.
Yeni nesil dijital reklam çözümleri alanında Türkiye'nin öncü medya şirketlerinden biri olan Digitouch, 50’nin üzerinde çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen markalarının ve e-ticaret firmalarının, 2008 yılından bu yana sürekli çözüm ortağıdır.Şirket kültürü en önemli değerimizdir. Digitouch için karakteriniz, bilgi seviyenizden daha önemlidir. Eğer çalışkan, motivasyonu yüksek biriyseniz ve hızlı büyüyen dijital reklam alanında kariyer yapma arzusundaysanız, Digitouch ekibiyle iyi anlaşıp, başarılı olmanız çok mümkün.- En az lise mezunu,- En az 3-4 yıllık iş tecrübesine sahip,- İletişimi kuvvetli,- MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,- İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Servis imkanımız bulunmamaktadır.)- İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosunda kapsamında değerlendirilebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı