Dinateks  

Şirket Bilgileri

Dinateks

DİNATEKS

2 MAYIS 1990 TARİHİNDE TEKİRDAĞ – ÇORLU’DA KÜÇÜK BİR ATÖLYE’DE 10 KİŞİDEN OLUŞAN KADROSUYLA KURULAN DİNATEKS, DENİM VE SPOR TARZI KONFEKSİYON PANTOLON (CHINO, 5 CEP), ŞORT, ETEK, GÖMLEK, MONT VE CEKET ÜRETİMİ KONUSUNDA DÜNYA’NIN EN BÜYÜK MARKALARINA ÜRETİM YAPMAKTADIR. 

ÜRETİME GEÇİLEN TARİHTEN BUGÜNE KADAR İSTİKRARLI BİR BÜYÜME TRENDİ GÖSTEREREK 15 YIL İÇERİSİNDE YÖREDE BÜYÜK BİR İŞ İSTİHDAMI YARATAN DİNATEKS; 1990 YILINDA 54.000 ADET OLAN ÜRETİMİNİ, 2004 YILINDA 31 KAT BÜYÜTEREK 1.750.000 ADETE ÇIKARTMIŞTIR. 2005 YILINDA DA ÜRETİM KAPASİTESİ 3.000.000 ADET OLARAK HEDEFLENMEKTEDİR. 

YÜKSEK KALİTE STANDARTLARI UYGULANARAK ÜRETİLEN ÜRÜNÜN %100’Ü İHRAÇ EDİLMEKTEDİR.

YURT DIŞINDA DA KURMUŞ OLDUĞU ÜRETİM TESİSLERİNDE NİSAN 2006 TARİHİNDEN İTİBAREN ÜRETİM YAPMAYA BAŞLAYAN DİNATEKS’İN EN BÜYÜK HEDEFİ, KENDİ MARKASINI YARATMAKTIR.

ÇORLU – VELİMEŞE SANAYİ BÖLGESİNDE 38.000 m² ARAZİ ÜZERİNDE KURULU OLAN DİNATEKS; İNSAN KAYNAKLI YÖNETİM ORGANİZASYON YAPISIYLA, ÇAĞDAŞ TASARIMLI KESİM, DİKİM, YIKAMA VE FINISHING’DEN OLUŞAN TESİSLERİNDE, ÇAĞIN TEKNOLOJİSİNE UYGUN ÜRETİM ARAÇLARI İLE DONANMIŞ, VİZYONU DOĞRULTUSUNDA “FİZİKSEL, BİYOLOJİK, KİMYASAL” ARITMA ÜNİTELERİYLE ÇEVREYE OLAN DUYARLILIĞINI VE DOĞA DOSTU OLDUĞUNU, ÇEVRE BAKANLIĞI TARAFINDAN TRAKYA’DA BULUNAN SANAYİ KURULUŞLARI ARASINDA ÖRNEK GÖSTERİLEREK “ÇEVRE BERATI  ÖDÜLÜNÜ ALARAK KANITLAMIŞTIR. 

EĞİTİMLİ İNSAN GÜCÜNÜ EN İYİ ŞEKİLDE KULLANARAK, ULAŞILACAK TOPLAM KALİTE OLGUSU İLE ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA DA GELİŞMESİNİ İSTİKRARLA SÜRDÜRECEK OLAN DİNATEKS, ÜSTLENDİĞİ MİSYONLA ÇAĞDAŞ TÜRKİYE’NİN KALKINMASINDA KATKI SAHİBİ OLMANIN ONURUNUDA BERABERİNDE TAŞIMAYA DEVAM EDECEKTİR.Dinateks İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.