Dinçsa İlaç San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri





http://www.dincsa.com

Dinçsa İlaç San. ve Tic. A.Ş.










Dinçsa İlaç San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknisyen Ankara Dinçsa İlaç San. ve Tic. A.Ş.
TeknisyenDinçsa İlaç San. ve Tic. A.Ş.
TEKNİSYEN ( MEKANİK – ELEKTRİK ) Firmamızın yeni üretim tesisi kurulumunda yer alacak ve devamında işletme takibini yapacak, mekanik ve elektrik sistemleri kapsamında görev alacak“Teknisyen” lere ihtiyaç duymaktayız. Meslek Yüksek Okullarının ya da Meslek Liselerinin Makine, Elektrik / Elektronik, veya ilgili bölümlerinden mezun,Mekanik  ve  Elektrik konusunda en az 2 yıl  deneyimli, PLC ve Elektrik motoru ve pano konusunda bilgi sahibi, Saha montaj ve kablolama islerinde yapabilecek, Makine bakımlarını ve parça değişimlerini yapabilecek, Esnek çalışabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Sistemli çalışarak raporlama yapabilecek, dokümantasyon yatkın, 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini yapmış, Tercihen çizim ve tasarım programları kullanabilen ( Auto CAD, 3D max … vb.. ),                   Tercihen İngilizce bilen, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri Ankara Dinçsa İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol TeknikeriDinçsa İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Meslek yüksek okullarının Kimya bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, Tercihen HPLC, GC, UV vb. laboratuvar cihazları kullanımında deneyimli, 30 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Öğrenmeye ve gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Hareketli iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sigara içmeyen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Sorumlusu Ankara Dinçsa İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol SorumlusuDinçsa İlaç San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun,İyi  derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Tercihen HPLC, GC, UV vb. laboratuvar cihazları kullanımında deneyimli, 30 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Öğrenmeye ve gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Hareketli iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sigara içmeyen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı